1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Nanjing Uçak Bileti

Nanjing Para Birimi
Çin Yuanı (CNY)
Nanjing Zaman Dilimi
GMT +8
Nanjing Şehri En İyileri
Yangzte , Konfüçyüs Tapınağı, Xiajiao
Nanjing Hava Durumu (5 Temmuz) 28°C Çoğunlukla Bulutlu
Nanjing Hava Durumu (6 Temmuz) 28°C Gök Gürültülü Fırtına

En Ucuz Nanjing Varışlı Uçak Seferleri

Şangay - Nanjing
Shandong Airlines
24 Tem 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Nanjing Kalkışlı Uçak Seferleri

Nanjing - Pekin
Shandong Airlines
18 Tem 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Nanjing Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Nanjing Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Nanjing Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
CN
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Çince
Toplu Taşıma Fiyatı
6 CNY
Yemek Fiyatı
20 CNY
Alkolsüz İçecek Fiyatı
15 CNY

Nanjing’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
İlkbahar
En Ucuz Ay
Mayıs
En Ucuz Gün
Pazar
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Mayıs

Güney bölgesinde kalan Nanjing, yaz aylarını hayli sıcak geçiriyor. Kışları da bunun tam aksine soğuk geçiyor. Bu nedenle en ideal mevsim ilkbahardır. Yoğunluğun az olması dolayısıyla fiyatların en uygun olduğu ay da mayıs ayıdır. Hafta sonları şehirde alışveriş yapmak, indirim fırsatlarına sahip olmayı sağlamaktadır. Sahip olacağınız en ucuz Nanjing uçak bileti fırsatlarıyla beraber, şehirdeki tüm bu indirim fırsatlarından da yararlanarak, karlı bir tatil yapabilirsiniz.

Nanjing Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nanjing uçak bileti fiyatları sayesinde en uygun koşullarda yolculuğunuzu yapıp, şehre geldikten sonra kolaylıkla otelinize ulaşmanızı sağlayan araçlar bulunmaktadır.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 6 CNY

Şehirde gündüz vakitlerinde hizmet veren çok sayıda belediye otobüsü var. Fakat 8 milyon nüfusun burada yaşaması, belediye otobüslerini her daim kalabalık hale getiriyor. En uygun Nanjing uçak bileti fiyatları ile ülkemizden en erken dokuz saatte gidilen bir yolculuktan sonra belediye otobüsünü tercih etmek sizi yorabilir.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 20 CNY

Satın aldığınız en ucuz Nanjing uçak bileti avantajlarıyla yaptığınız yolculuk sonrası rahat ve hızlı biçimde otele gitmenin bir diğer yolu havalimanı servisleridir. Bu servisler uçak seferlerine göre düzenlenip, yolcuları şehrin her bölgesine her vakitte ulaştırmaktadır.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 150 CNY

İhtiyacınız olan Nanjing uçak bileti British Airways gibi nitelikli firmalar aracılığı ile edinip, bu yolculuğu gerçekleştirdikten sonra, havalimanından otele taksiyle de gitmeniz sağlanıyor. Havalimanından çıktıktan sonra taksi durakları karşınıza gelecektir.
Araç Kiralama
Büyük bir havalimanı olan Nanjing Havalimanı’nda gerek yerel firmaların gerekse uluslararası platformda hizmet veren firmaların araçlarını kiralamak, oldukça uygun fiyatlıdır. Araç kiraladıktan sonra şehirde ulaşımın en hızlı yolu olan ekspres karayolunu

Nanjing Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

İşlek bir havalimanına sahip bu şehre, Nanjing uçak bileti THY gibi şirketlerden satın alınarak gelinebilir. Şehre indiğinizde sizi kalabalık bir havalimanı bekliyor olarak. Burada her ihtiyacınız karşılayabileceğiniz alışveriş dükkanları, restoran ve kafeler var.

Nanjing’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Nanjing ucuz uçak bileti alarak, geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan en eski tarihi binaları görmek mümkün.
 2. Uzak Doğu gelenek ve yaşamını yakından tanımak isteyenler, hayli kalabalık olan bu şehirdeki yaşama tanıklık etmekte, şehrin restoranlarını, tapınaklarını ve kültürel alanlarını dolaşarak bu kültürü yakından tanımaktadır.
 3. Edinilecek bir Nanjing ucuz uçak bileti sizleri Nnajing mutfağının en özel yemekleriyle tanıştıracak.
 4. Bölgede genel olarak fiyatların uygun olması, turistleri çeken bir özelliğidir.
 5. Bir Nanjing ucuz uçak bileti ile buraya geldikten sonra şehirde düzenlenen kültür turları sayesinde güvenli biçimde şehrin en özel mekanlarını ziyaret edebilir, yüzyıllara dayanan köklü kültüre tanıklık edebilirsiniz.

Nanjing Hakkında

Çin'in hayli kalabalık bölgelerinden olan Nanjing, ilginç kültürü, tarihi güzellikleriyle yılın her vaktinde ziyaretçi alan bir kent.  Özellikle tarihi tapınakların ve anıt niteliğindeki çok eski binaların bulunduğu bu şehre, ülkemizden Nanjing uçak bileti alınarak gidilebilir.

Çin'in başkenti olan Şangay'a oldukça yakın olan Nanjing bölgesi, merkezi bir konumda olduğundan şehirde ulaşım imkanları, yeme içme alanları ve alışveriş yapılacak mekanlar oldukça fazla. Ayrıca oldukça uygun fiyatlı konaklama seçenekleri de sunuluyor. Bir Nanjing uçak bileti alınarak konforlu bir uçuşla varılacak bu bölgede ihtiyaç duyacağınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Budizm’in hakim olduğu Çin'de Nanjing bölgesinde de Budist gelenekleri hakim. Budizm’i yakından tanımak ve bu kültürle ilgilenmek isteyenler, Nanjing uçak bileti imkanlarıyla bu fırsatı elde edebilmektedir.

Nanjing Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
6 CNY
Taksi
4,30 CNY/Km
Tramvay
6 CNY
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehirde gelişmiş bir metro sistemi var. Gece dahil her vakitte çalışan metrolar ile hem hızlı hem uygun fiyatlı seyahat edilebilir. Özellikle Nanjing İstanbul uçuş saatleri hesaplanarak, en avantajlı şekilde metro yolculuğu yapılmaktadır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Nanjing İstanbul saat farkı dokuz saat civarındadır. Bu farka göre havalimanına inişlerde günün her vakti hizmet veren havalimanı servisleri kullanılabilir.

Nanjing Vize Şartları

Çin Vize İstiyor mu?
Evet
Çin Vize Süresi
90 Gün
Çin Vize Ücreti
110 USD
Çin Vize Detayları
Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahibi Türk vatandaşları her bir sene için 30 günü aşmaması koşuluyla Çin’e vizesiz girebilmektedir. Çin turistik vize çıkış süresi evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi ve vize işlemleri sırasında özel bir durum olmaması halinde ortalama 7 iş günüdür.

Nanjing’de Gezilecek Yerler

Zhong Shan Ling Anıt Mezarı
Konfüçyüs Tapınağı
Yangzte Irmağı Köprüsü
Nanjing City Wall
Çin'in En Önemli Liderinin Mezarını Ziyaret:  Zhong Shan Ling Anıt Mezarı

Bölgenin en çok ziyaret edilen mekanı olan bu anıt mezar, Çin'in Atatürk'ü olarak tanımlanan Zhong Shan Ling'in mezarının bulunduğu anıt ve civarıdır. Buraya yapacağınız ziyaret, Çinliler’in bu lidere olan saygılarını gözlemlemenize yardım edecektir.

Konfüçyüs'e Saygı: Konfüçyüs Tapınağı

Ünlü düşünür Konfüçyüs'ün adına yaptırılan tapınağı, Nanjing en ucuz uçak bileti avantajları ile ziyaret etme fırsatı elde edeceksiniz. Bu tapınak, 1035 yılından bu yana defalarca restore edilmek suretiyle ayakta kalmayı başarmış. Son olarak 80'li yıllarda yeniden onarılarak, günümüzde halen varlığını sürdürmekte.

En Uzun Köprü:  Yangzte Irmağı Köprüsü

160 metre uzunluğunda bir köprü olan bu yapı, Çin'deki en önemli mühendislik işçiliklerinden biri olarak tanımlanıyor. Bu köprü üzerinden hem demiryolu hem de karayolu trafiğini sağlamak adına çiftli bir sistem inşa edilmiş. Nanjing İstanbul uçak bileti satın alıp, bu şehri ziyaret ettiğinizde bu köprüyü mutlaka görmeniz gerek.

En Uzun Şehir Surları: Nanjing City Wall

Bu surlar dünyadaki en uzun şehir surları olma özelliğine sahip. 14. yüzyıldan beri varlığını koruyan bu duvarlar, Ming hanedanlığı zamanında yapılmış. Şehir merkezinden bu surların bulunduğu bölgeye düzenlenen turlarla, bu kadim duvarları ziyaret edebilirsiniz.

Dünyanın En Eski Objeleri Burada: Nanjing Müzesi

Satın aldığınız bir Nanjing İstanbul uçak bileti ile bu müzede 2500 yıllık geçmişi kendi gözlerinizle görmeniz mümkün. Bu müzede köklü Çin tarihinin yapı taşları sergileniyor. Müzede 2500 yıllık takılar, antik dönemlerden kalma çanak ve çömlekler, kumaşlar görülebilir.

Nanjing’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Nanjing Usulü Erişte
Sığır Parçası Kıkırdak Yemeği
Yengeçli Çin Böreği
Buharda Sebze

Nanjing'e Lufthansa gibi firmaların konforlu ve güvenli uçuşlarıyla geldikten sonra, bölgenin mutfağındaki lezzetleri mutlaka tatmalısınız.

Eriştenin Özel Soslu Hali: Nanjing Usulü Erişte

Bu erişteyi özel kılan tarafı, haşlanırken tavuk suyu kullanılması, erişte haşladıktan sonra ise, haşlama suyu soya unu ile bir çeşit beşamel sosa dönüştürülerek, servis yapılıyor. Uzak doğu mutfağının en lezzetli eriştelerinden biri olan bu erişte, farklı restoranlarda, daha farklı soslarla da hazırlanmaktadır.

Uzak Doğu Usulü Paça: Sığır Paçası Kıkırdak Yemeği

Bu yemekte hem sığırın paçası hem de kıkırdakları kullanılıyor. Bizim bildiğimiz paça çorbasına hiç benzemeyen bu yemek, Nanjing ziyaretinde turistlerin beğenisine sunuluyor. İçeriğinde uzak doğuya özgü baharatlar fazlasıyla mevcut.

Deniz Mahsüllerinin En Farklı Hali: Yengeçli Çin Böreği

Çin mutfağında hazırlanan börekler hem tatları hem soslarıyla ilgi görüyor. Bu börek yengeç etinden yapılıyor.

Bir Uzak Doğu Klasiği:  Buharda Sebze

Nanjing İstanbul uçak biletleri ile şehre geldiğinizde, bu mutfağın en tipik yemeklerinden olan buharda sebzeyi kesinlikle denemeniz tavsiye ediliyor. Tamamen sağlıklı ve organik sebzelerin, buharda pişirilmesi ile yapılan bu yemeğin en önemli tarafı, sebzelerin çok fazla pişirilmeden servis edilmesi.

Soyadan Gelen Sağlıklı Lezzet: Soya Soslu Tavuk

Bu yemek, tavuğun hardal, köri, zerdeçal, zencefil ve soya sosu ile birlikte sotelenmesiyle hazırlanıyor. Yanında genellikle buharda pişmiş kuşkonmaz ile servis edilen bu tavuk, buraların en çok ilgi gören yiyeceklerinden biri olarak kabul ediliyor.

Konaklama İçin Nanjing Otel Seçenekleri

Nanjing İstanbul uçak bileti fiyatları avantajlarını kullanıp, bu şehre gelenlerin konaklayabileceği çok sayıda konforlu ve nezih otel bulunuyor.

 

 

Yishiyuan Hotel
Şehrin en iyi oteli olarak kabul edilen bu mekan, şehir merkezinde yer alıyor. Bu otelde günlük konaklama ücretleri 500 Türk lirasından başlarken, otelin ücretsiz havalimanı servisleri, ücretsiz açık büfe kahvaltıları, günün her saatinde yenebilecek aranılan her çeşitte zengin menülere sahip bir restoranı var.
No. 81 North Zhongshan Road, Nanjing, Jiangsu, Çin, 210000
InterContinental Hotel Nanjing
Oldukça uzun olan Nanjing İstanbul uçuş süresi sonrasında şehirde yerleşebileceğiniz bir başka beş yıldızlı otel olan bu mekan da şehrin tam merkezinde bulunuyor. Her yere yürüme mesafesinde bulunan otelde klimalı odalar, açık büfe yemekler, ücretsiz otopark gibi imkanlar var. Gecelik konaklama ücreti 1000 TL'den başlıyor.
1 Central Rd, Zhujiang Road, Gulou Qu, Nanjing Shi, Jiangsu Sheng, Çin, 210008
Elan Hotel Nanjing Confucius Temple Zhangfuyuan
Bu otel de kalabalıktan hoşlanmayanlar için ideal bir fırsat sunuyor. Ücretsiz wifi ve temiz konforlu odalara sahip olan bu işletmede oldukça lezzetli bir menü sunulmakta. Gecelik konaklama ücreti sie 180 TL civarında.
344 Zhongshan S Rd, XinJieKou, Qinhuai Qu, Nanjing Shi, Jiangsu Sheng, Çin, 210000

Nanjing Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Şangay - Nanjing 3.114,84 TL 10 Saat 30 Dakika

Nanjing Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Nanjing yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Nanjing varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Şangay - Nanjing olup, bilet fiyatı 3.114,84 TL'dir.
 • Nanjing şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Mayıs ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Nanjing ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Çocuklar İçin Sanal Hayvanat Bahçeleri #EvdeKal
Çocuklar İçin Sanal Hayvanat Bahçeleri #EvdeKal
30 Mart 2020
Covid-19 nedeni ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de insanlar evden dışarı çıkmıyor. Evde çocuklarınızla verimli dakikalar geçirebilmeniz için bu yazıyı sizlere hazırladık. Sanal Hayvanat bahçele
Manzara Severlerin Takip Etmesi Gereken 10 Instagram Hesabı
Manzara Severlerin Takip Etmesi Gereken 10 Instagram Hesabı
09 Kasım 2019
İster 9-5 çalışıp az tatil yapanlardan olun, isterseniz hayatınız tatil olsun, aramızda “Ben tatile doydum” diye düşünen olmadığından eminiz. Neden telefonu her açtığınızda gününüzü güzelleştiren bir
Kayseri'de Ne Yenir? Nerede Yenir? Yöresel Lezzetler
Kayseri'de Ne Yenir? Nerede Yenir? Yöresel Lezzetler
24 Ağustos 2019
Kayseri’ye ilk kez gelen ziyaretçilerin en çok sorduğu “Kayseri’de ne yenir? Kayseri’de yemek nerede yenir? Kayseri’de ne nerde yenir? Kayseri’nin meşhur yemekleri” gibi sorular için Kayseri’nin en ço
Baharın Gelişi Dünyada Nasıl Kutlandı?
Baharın Gelişi Dünyada Nasıl Kutlandı?
11 Nisan 2017
Eğer 21 Mart Günü Kuzey Yarımküre'de yer alan bir ülkede (Çin, Londra, New York, İstanbul) uyanmadıysanız ilkbaharı karşılamak için heyecanlanmanıza gerek yok. Ancak Mart sonu ve Nisan başı bazı ülkel

Nanjing Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (80)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%99
%1
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
81 Değerlendirme
M*** Ö***
4 Haziran Salı
Gezelim görelim diye geldik tarihi dokusu çok etkiledi
R***
8 Ağustos Perşembe
severek tercih ettiğim yer
M*** Ö***
22 Temmuz Pazartesi
hafta sonu kaçamağı
K*** K***
9 Haziran Pazar
bu şehir bi harika
2
4
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Nanjing Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 5.07.2020 03:42:26 )

Şangay, (Tümü)
SHAT
CN
Nanjing, (NKG)
NKG
CN

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=27715
/ True
27715