1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
İstanbul

İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Para Birimi
Türk Lirası (TRY)
İstanbul Zaman Dilimi
GMT +3
İstanbul Şehri En İyileri
Boğaz, Kız Kulesi, Kumpir
İstanbul Hava Durumu (25 Eylül) 26°C Güneşli
İstanbul Hava Durumu (26 Eylül) 30°C Açık

En Ucuz İstanbul Yurtiçi Uçak Seferleri

30 Eyl 2020
Ankara - İstanbul
Anadolu Jet
28 Eyl 2020
29 Eyl 2020
29 Eyl 2020
Hatay - İstanbul
Anadolu Jet
29 Eyl 2020
Malatya - İstanbul
Anadolu Jet
27 Eyl 2020
Kayseri - İstanbul
Anadolu Jet
10 Eki 2020
Samsun - İstanbul
Anadolu Jet
29 Eyl 2020
30 Eyl 2020
Trabzon - İstanbul
Anadolu Jet
29 Eyl 2020
Erzurum - İstanbul
Anadolu Jet
02 Eki 2020
Van - İstanbul
Pegasus
24 Eki 2020

En Ucuz İstanbul Yurtdışı Uçak Seferleri

Frankfurt - İstanbul
Türk Hava Yolları
13 Eki 2020
Londra - İstanbul
Türk Hava Yolları
03 Eki 2020
Berlin - İstanbul
Türk Hava Yolları
28 Eyl 2020
Beyrut - İstanbul
Türk Hava Yolları
20 Eki 2020
Tahran - İstanbul
Türk Hava Yolları
22 Eki 2020
24 Eki 2020
12 Eki 2020
Bakü - İstanbul
Ukraine International Airline
08 Eki 2020
Aşkabat - İstanbul
Türk Hava Yolları
25 Eyl 2020
29 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

İstanbul Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

İstanbul Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

İstanbul Şehri İçin Faydalı Bilgiler

İstanbul Havaalanları
Ülke Kodu
TR
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Türkçe
Toplu Taşıma Fiyatı
2,60 TL
Yemek Fiyatı
20 TL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4 TL

İstanbul’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Şubat
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Ucuz İstanbul uçak bileti alarak İstanbul'a yolculuk yapacak olan misafirlerin uygun zamanları bilmesi gerekir. Ya da İstanbul'un hangi değerlerini görmek ve ziyaret etmek istediklerini bilmeleri, karar verme mekanizmasına olumlu etki yaratacaktır.

Her mevsimde farklı güzelliklere şahitlik eden İstanbul'un bu konuda sınırlandırılması mümkün değildir. Deniz ve boğaz manzarasını keşfetmek isteyenler yaz mevsimi tercih ederken, Noel'i kutlamak isteyenler ise kış mevsimini tercih etmektedir.

İlkbaharın ilk ışıklarıyla beraber doğaya uyanan lalelerin görüntüsü de göz ardı edilemez. Tam bir kültür şenliğinin yaşandığı İstanbul'a gelmek isteyen misafirler karar karmaşası yaşayacaktır.

İstanbul Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul uçak bileti ile seyahat imkanına sahip olan yolcuların merkezlere ulaşım sağlama olanakları oldukça fazla ve geniştir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 9 TL

Karayolunu kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyen yolcuların, toplu taşıma araçlarıyla yolculuk yapma fırsatları oldukça geniş ve fazladır. Tek bir merkeze ulaşmak için, farklı güzergahlar kullanılabilmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan; E3- 4. Levent, E9- Bostancı, E10- Kadıköy- Kurtköy, E11- Kadıköy, 16S- Uzunçayır Metrobüs, KM33- Pendik-Esenkent Metro, 130H- Deniz Harp Okulu, 132H- Pendik ve Yenişehir otobüs seferleriyle ulaşım sağlanırken İstanbul Havalimanı'ndan H2, H3, H4 numaralı otobüs seferleriyle merkezlere ulaşmak mümkündür.

İETT Durak ve Hatları:

 • (H2) Mecidiyeköy – İstanbul Yeni Havalimanı Otobüs hattı

H2 numaralı otobüs hattı; Mecidiyeköy Metrobüs, Çağlayan, Nurtepe, Hasdal, Kemer Yolu, Orman Yolu, Kıyı Emniyeti ve İhsaniye Kavşağı rotasını izleyerek İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır.

 • (H3) İstanbul Yeni Havalimanı - Halkalı Otobüs hattı

H3 numaralı otobüs hattı; Gümrük, 4.Cadde, Rumeliler, Atatürk Mahallesi, Demirciler Sitesi güzergâhını izleyerek İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım sağlayacaktır.

 • (H4) İstanbul Yeni Havalimanı - Atatürk Havalimanı Otobüs hattı

H4 numaralı otobüs hattı; Atatürk Havalimanı ve Bahçeşehir Metrokent noktalarını izleyerek İstanbul Yeni Havalimanı'na ulaşacaktır.

29 Ekim 2018 tarihinde resmi açılışı gerçekleştirilen havalimanı 2019 yılının Ocak ayına kadar tam kapasite hizmet veremeyeceğinden ötürü, kademeli olarak mevcut uçuş planına göre otobüs saatleri belirlenecektir.

İstanbul Yeni Havalimanı’na Otobüs ile Ulaşım Ücretleri

İstanbulkart ile otobüs ücreti ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hat ücretleri en kısa mesafe için 9 TL, en uzun mesafe için ise 30 TL'dir.

İST-1 İstanbul Yeni Havalimanı – Yenikapı: 9 TL

İST-2 İstanbul Yeni Havalimanı –TÜYAP: 10 TL

İST-7 İstanbul Yeni Havalimanı – Kozyatağı Metro: 12 TL

İST-19 İstanbul Yeni Havalimanı – Taksim: 9 TL

H-2 İstanbul Yeni Havalimanı – Mecidiyeköy: 2 Tam Bilet

H-3 İstanbul Yeni Havalimanı – Halkalı: 2 Tam Bilet

H-4 İstanbul Yeni Havalimanı – Atatürk Havalimanı: 2 Tam Bilet

İETT uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirerek takip edebilirsiniz.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 20 TL

İki büyük havalimanında da hizmet veren Havaist otobüsleri farklı merkez noktalarına hareket etmektedir. Sabiha Gökçen'den binilen Havaist otobüsleri; Kozyatağı ve Taksim merkezlerine doğru yol alır. Kozyatağı yönüne kalkış yapan otobüslerin ortalama yolculuk süresi 40 dakikadır. Taksim'e doğru ise 40-50 dakika arasında değişiklik gösterir.

İstanbul Havalimanı'ndan Havaist şirketinin servisleri ile şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Toplamda 4 farklı hatta hizmet verilmektedir. Servisler ile ulaşım sağlayabileceğiniz noktalar şu şekildedir; Yenikapı, Bakırköy, Kuleli, Başakşehir, Tüyap, Cumhuriyet Mahallesi, Kozyatağı, Tepeüstü, Beşiktaş Zincirlikuyu.

HAVAİST Durak ve Hatları:

 • (İST1) İstanbul Yeni Havalimanı – Yenikapı hattı

Yenikapı Bakırköy İDO, Kuleli ve ardından Başakşehir Metrokent’i izleyerek İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşacak.

 • (İST2) İstanbul Yeni Havalimanı - TÜYAP hattı

TÜYAP, Cumhuriyet Mahallesi ve Bahçeşehir Merkez'den devam ederek İstanbul Yeni Havalimanı'na ulaşır.

 • (İST7) Kozyatağı Metro - İstanbul Yeni Havalimanı hattı

Kozyatağı Metro, Tepeüstü ve Kavacık Köprüsü’nden sonra İstanbul Yeni Havalimanı 'na ulaşacaktır.

 • (İST19) Taksim-Beşiktaş - İstanbul Yeni Havalimanı hattı

Abdülhak Hamit Caddesi, Beşiktaş Meydan, Zincirlikuyu Metrobüs ve Göktürk Emniyet Amirliği rotasını takip ederek İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım sağlayacaktır.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 100 TL

Havalimanlarının iç veya dış hatlar çıkışlarında mevcut olan taksiler, yolcuların daha rahat seyahat etmesine olanak sağlamaktadır. Fakat trafik yoğunluğu sebebiyle dur-kalk hareketleri fazla olacağından maliyet anlamında biraz zorlanılabilir.

En güzel ulaşım yollarından birisi olan taksiler İstanbul'da oldukça yaygındır. İstanbul Havalimanı'na taksi ile her yerden ulaşım mevcuttur. İstanbul Havalimanı taksi ücretleri ulaşım sağlayacağınız noktanın uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. İşte İstanbul'un bazı yerlerinden İstanbul Havalimanı’na taksi kaç TL yazar sorusunun cevabı:

 • Taksim: 102 TL – 30 dk

İstanbul'un en yoğun bölgeleri arasında yer alan Taksim’den İstanbul Havalimanı’na taksi ile ulaşım ücretleri şu şekildedir; E-5 üzerinden gidilirse 39 km’lik bir yol kat alınacak ve yaklaşık 102 TL taksi ücreti ödemeniz gerekecek, eğer TEM otoyolu tercih edilirse 50 km’lik için yaklaşık 129 TL ücret ödemeniz gerecektir,

 • Sarıyer: 97 TL – 30 dk

Sarıyer’den İstanbul Havalimanı’na E-5 istikameti üzerinden 43 km için yaklaşık 112 TL, TEM üzerinden 37 km için ortalama 97 TL taksi ücreti ödemeniz gerekecektir,

 • Bakırköy: 117 TL – 40 dk

Bakırköy’den İstanbul Havalimanı’na E-5 üzerinden 45 km için ortalama 117 TL, TEM'den 47 km için yaklaşık 122 TL taksi ücreti ödemeniz gerekecektir,

 • Büyükçekmece: 147 TL – 50 dk

Büyükçekmece’den İstanbul Havalimanı’na E-5 rotası takip edilirse 57 km için yaklaşık olarak 147 TL, eğer TEM üzerinden 60 km için ortalama 159 TL taksi ücreti ödemeniz gerekecektir.

Metro

2018 yılında başlayan ve tüm hızıyla devam eden metro hattında, 2019 yılının sonuna doğru ilk hat olarak açılacak Gayrettepe – İstanbul Havalimanı metro hattının hizmete girmesi hedeflenmektedir.

İstanbul Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Döviz Bürosu
Kafe
Duty Free
ATM
Restoran
Büfe

İstanbul uçak seferleri için İstanbul şehrinde havayolu ulaşımına açık olan 2 adet havalimanı vardır. Her iki havalimanından da dünyanın her yerine uçak seferleri düzenlenir. Tek farkları, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın şehir merkezinden biraz uzak bir konumda kurulmuş olmasıdır.

Fakat diğer şehirlere göre ulaşım imkanları geliştiğinden merkezlere kısa sürelerde ulaşım sağlanabilmektedir. Pendik merkeze 12 km, Kadiköy'e 40 km, Taksim'e 50 km uzaklıkta olmasına rağmen, trafik sıkışıklığına bağlı olarak net bir ulaşım süresi verilememektedir.

İstanbul Havalimanı daha merkezi bir konuma sahip olduğundan hemen çıkışta metro seferleri düzenlenmesi planlanmaktadır. İnşa edilmekte olan metrolar belirli aktarmalar dahilinde İstanbul'un her yerine gidecektir..

Havalimanlarından dünyanın her yerine uçuşlar sağlanmakta olduğundan iç ve dış hatlar terminalleri bulunur. Bunun haricinde bekleme salonları, zaman geçirilecek kafe ve restoranlar, alışveriş yapma olanağı sağlayan mağazalar, araç kiralama merkezleri ve kolaylıkla bilet alınabilecek ekstra satış ofisleri bulunmaktadır.

İstanbul’a Uçmak İçin 5 Sebep

 1. İstanbul uçak bileti fırsatlarından faydalanmak için İstanbul'un tarihi dokusu ve geçmişi tek başına yeterli olacaktır.
 2. Asya ve Avrupa yakalarını birbirine bağlayan köprülerin üzerinden geçerek, muhteşem bir deniz manzarasına sahip olacak ve iki yakanın birbirine kavuşmasına tanıklık edeceksiniz.
 3. Kültür çeşitliliğinin yaşandığı İstanbul'da her kesime hitap eden lezzetlere ulaşmak mümkündür. Ama İstanbul'a giden misafirlerin balık-ekmek ikilisini tatmadan geri dönmeleri büyük kayıplar yaşanmasına neden olacaktır.
 4. 3 tarafı denizlerle çevrili İstanbul'da belirli bir mevsim tatili olmasa da günübirlik ya da kısa süreli tatillerle yüzme faaliyetleri gerçekleştirilebilmektedir. Avrupa yakasında Silivri, Florya, Menekşe, Bakırköy, Kilyos, Kemerburgaz sahilleri; Asya yakasında ise Şile, Riva, Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Caddebostan ve Suadiye sahilleri bulunur. Ayrıca Belgrad ormanları bol oksijen solumak isteyenlerin tercih noktası olmuştur.
 5. Boğazın serin sularında düzenlenen turlarla, İstanbul'un tarihi mekanlarını su üzerinden görme şansı yakalarsınız.

İstanbul Hakkında

Marmara Bölgesi'nde yer alan İstanbul, Türkiye'nin kuzeybatısında Marmara kıyısı ve Boğaziçi kıyıları boyunca uzanan kıtalar arası boğaz bağlantısı olan önemli şehirlerden birisidir. Öyle ki İstanbul, dünya üzerinde bulunan şehirlerin en eskilerindendir. Nüfus yoğunluğu olarak dünyada 34. sırada yer alır.

Birçok medeniyete sahiplik yapılmış olan İstanbul, Roma İmparatorluğu, Doğu Roma İmparatorluğu (Bizans Devleti) ve son olarak da Osmanlı Devleti'ne başkentlik yapmıştır. Konumu bakımından stratejik bir noktada olan İstanbul, tarih boyunca paylaşılamamıştır. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedilerek Osmanlı topraklarına katılmış olup, 1517'de Yavuz Sultan Selim'in halifelik yetkisini almasıyla Cumhuriyet'in ilanına kadar İslamiyet’in merkezi olarak sayılmıştır.

Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan şehirde, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bulunur. Bu iki köprü eski olmakla birlikte, bunlara ek olarak Yavuz Sultan Selim Köprüsü hizmete açılmıştır.

Yoğun bir nüfusa sahip olan İstanbul'da kültür çeşitliliği yaşanmaktadır. Gerek turistik gezi amacıyla, gerekse yaşam kalitesinin yüksekliği sebebiyle yaşamaya ve gezmeye giden her türden insana kapıları sonuna kadar açıktır. İstanbul nesiyle meşhur denirse, akla ilk gelen şey trafik olur.

İstanbul Fotoğraf Galerisi

İstanbul Nerede?

İstanbul Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,60 TL
Taksi
2,50 TL/Km
Tramvay
2,60 TL
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

İstanbul'da kullanılan en popüler ulaşım araçları metrobüs ve tramvaylardır. Hemen hemen şehrin her yerine ulaşım sağlanan ağlar bulunur. İstanbul Havalimanı'na inen yolcular 2 dakika içerisinde metro duraklarına ulaşım sağlayabileceklerdir. Metrobüs hatları ile tramvay iniş durakları birbirine bağlantılıdır. Geçiş yapacak olan yolcuların alt ve üst geçitlerden faydalanması yeterli olacaktır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehir içinde kullanılan diğer ulaşım araçları minibüs ve otobüslerdir. Her iki havalimanına da 2 dakika uzaklıkta olan araçlar, şehrin merkezlerine giderek ekonomik ulaşım kolaylığı sağlar.

İstanbul’da Gezilecek Yerler

Kız Kulesi
Belgrad Ormanı
Ayasofya Müzesi
Yıldız Parkı
Dolmabahçe Sarayı
Deniz'in Ortasında - Kız Kulesi

Çeşitli rivayetlere sahne olan Kız Kulesi, Marmara Denizi'nin tam ortasında bulunan bir adaya inşa edilmiştir. Restoran hizmeti veren kuleye ulaşımlar, kültürel sandallarla yapılmaktadır. Boğaz manzarası eşliğinde yenilen yemeklerin verdiği doygunluk hissini yaşamanız gerekir.

Yeşillikler İçerisinde Huzur Veren Doğasıyla - Belgrad Ormanı

Çatalca Yarımada'sında bulunan Belgrad ormanları piknik severlerin odak noktası haline gelmiştir. Ayrıca belirli zamanlara düzenlenen büyük organizasyonlara sahiplik yapan ormana binlerce ziyaretçi gelmektedir. Orman içerisinde restoran ve kafeler, spor ve eğlence alanları mevcuttur.

Muhteşem Mimari - Ayasofya Müzesi

Bizans İmparatorluğu zamanında kilise olarak kullanılan Ayasofya Müzesi, İstanbul'un Osmanlı Devleti'ne geçmesiyle birlikte cami olarak kullanılmıştır. Dünyanın gözünün üzerinde olduğu Ayasofya, Hristiyanlık dininin simgeleri haline geldiğinden dolayı müzeye çevrilmiştir. Her yıl sergiye açılan müze muhteşem mimarisiyle dikkat çekmekte ve ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Sadece Adı Park - Yıldız Parkı

Adı park olmasına rağmen büyük bir alana sahip olan Yıldız Parkı aslında bir korudur. İçerisinde Malta Kökü ve Çadı Köşkü gibi tarih kokan eserler bulunur. Büyük bir göleti ve küçük hayvanlara sağladığı doğa ortamıyla ziyaretçilerin odak noktası haline gelmiştir.

Atatürk'ün Evi - Dolmabahçe Sarayı

Osmanlı Devleti zamanında Beşiktaş- Kabataş'a inşa edilmiş olan Dolmabahçe Sarayı 250 bin metrekarelik alana sahiptir. Atatürk'ün son günlerini huzurla geçirmiş olduğu saray, denize sıfırdır ve bir nevi müze hizmeti vermektedir.

İstanbul’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Kumpir
Kanlıca Yoğurdu
Balık- Ekmek
Sultanahmet Köftesi
Ortaköy Denince - Kumpir

Küçücük ve samimi bir sahile sahip olan Ortaköy'de çeşitli sebzelerin bir araya getirilmesiyle bütünleşen fırın patatesin tadı damağınızda kalacak. Deniz manzarası da tuzu biberi olacaktır.

Kanlıca'da Manzara Eşliğinde - Kanlıca Yoğurdu

Şimdilerde fabrikasyon yoğurt servisleri yapılan Kanlıca'da hayat var. El emeğiyle mayalanan kalıp yoğurtların lezzetinin tercihi hala bir adım öndedir.

Vazgeçilmeyecek Bir Lezzet - Balık Ekmek

Eminönü sahilinde gondol restoranlarda denizden tutulduğu gibi ızgaralarda yerini alan taze balığın pişmesini izlemek bile ayrı bir keyiftir. Yanında da turşu ve pancar suyu varsa, unutulmayacak lezzetler listenizde adını ilk sıralara yazdırır.

Lezzeti Sınırları Aştı - Sultanahmet Köfte

Sultanahmet Meydanı'nda sıra sıra dizilmiş dükkanlardan porsiyon ya da ekmek arası şeklinde alıp yiyebileceğiniz Sultanahmet Köftesi'nin tadını unutmak mümkün olmayacak. Sırf bu tat için bile kilometrelerce yol gidebilirsiniz.

Kış Aylarının Tek İçeceği - Vefa Bozası

Kış aylarının soğuk hissini üzerinizden atacağınız tarihi vefa bozası, İstanbul'un Beyoğlu Vefa ilçesinde bulunur.

Konaklama İçin İstanbul Otel Seçenekleri

Ucuz İstanbul uçak bileti alan yolcuların konaklama seçenekleri oldukça fazladır.

The Green Park Hotel
Güzide ilçelerden biri olan Beyoğlu'nda bulunan The Green Park Hotel, tarihi binasıyla dikkat çekmektedir. 5 yıldızlı hizmetlere sahiplik yapan otel Atatürk Havalimanı'na 10 km uzaklığında olup, gezilecek tarihi mekanlara 15- 20 dakika mesafededir.
Şehit Muhtar Mahallesi Taksim Kuyu Sokak No:79
Radisson Blue Otel
Küçükçekmece merkezine 5 dakikada ulaşılabilen otelde, konaklama hizmetlerinin dışında toplantı, organizasyon gibi faaliyetler de yürütülmektedir. Atatürk Havalimanı'na sadece 2 dakika uzaklıktadır ve merkezlere ulaşım sağlanan karayolu üzerine inşa edilerek arabası olan yolculara büyük kolaylık sağlanmıştır.
Kartaltepe Mahallesi, E 5 Karayolu No:20
Dedeman Bostancı Hotel
Şehrin elit merkezlerinden biri olan Bostancı ilçesine inşa edilmiş olan Dedeman Bostancı Hotel, konuklarına yüksek bir kalitede hizmet vermektedir. Yılların verdiği tecrübelere dayanarak ev konforunu yaşatan otelin Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan uzaklığı 47 km'dir.
Altıntepe Mahallesi Değirmen Yolu Cd. 39/B

İstanbul Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İzmir - İstanbul 100,89 TL 1 Saat 5 Dakika
Denizli - İstanbul 105,89 TL 1 Saat
Konya - İstanbul 106,02 TL 1 Saat 15 Dakika
Ankara - İstanbul 108,49 TL 1 Saat 5 Dakika
Çanakkale - İstanbul 109,99 TL 1 Saat
Kastamonu - İstanbul 110,26 TL 1 Saat 20 Dakika
Zonguldak - İstanbul 110,99 TL 1 Saat 5 Dakika
Kütahya - İstanbul 110,99 TL 1 Saat

İstanbul İçin Diğer Popüler Ulaşım Seçenekleri

00:30 6-7 Saat
Ankara - İstanbul
Otobüs Bileti
70 TL
İncele 26 Eyl 2020
07:00 2-3 Saat
Bursa - İstanbul
Otobüs Bileti
79 TL
İncele 26 Eyl 2020
20:29 1-2 Saat
Mersin - İstanbul
Otobüs Bileti
90 TL
İncele 26 Eyl 2020
20:30 1-2 Saat
Adana - İstanbul
Otobüs Bileti
100 TL
İncele 26 Eyl 2020
21:00 11-13 Saat
Niğde - İstanbul
Otobüs Bileti
130 TL
İncele 26 Eyl 2020
23:00 11-13 Saat
Kayseri - İstanbul
Otobüs Bileti
100 TL
İncele 26 Eyl 2020

İstanbul Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • İstanbul uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Anadolu Jet, Klm, Onur Air, Pegasus, Qatar Airways, Türk Hava Yolları.
 • İstanbul yurt içi uçak bileti ne kadar?

  İstanbul varışlı popüler yurt içi uçak seferlerinden en ucuzu İzmir - İstanbul olup, bilet fiyatı 100,89 TL'dir.
 • İstanbul yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  İstanbul varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Frankfurt - İstanbul olup, bilet fiyatı 420,23 TL'dir.
 • İstanbul şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Şubat ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek İstanbul ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

İstanbul Otogarları Nerede? İstanbul’da Kaç Tane Otogar Var?
İstanbul Otogarları Nerede? İstanbul’da Kaç Tane Otogar Var?
04 Eylül 2020
İstanbul, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden birisi olup, farklı vasıtalar ile kolay ulaşım sağlanabilecek bir şehrimizdir. Öyle ki, uçak, tren, feribot ve otobüs bileti gibi pek çok farklı alterna
İstanbul’da Gezilecek Yerler: İstanbul’da Nereye Gidilir?
İstanbul’da Gezilecek Yerler: İstanbul’da Nereye Gidilir?
10 Haziran 2020
İstanbul’da gireceğiniz her sokak ayrı güzel, her semt ise ayrı tarihe sahip, İstanbul’da gezilecek 30 yer de desek, 50 de desek 100 de desek az kalır! Ama İstanbul’u gezmeden dönmek de olmaz, biz gez
30 Ağustos Zafer Bayramı'nda İstanbul'a Yakın Tatil Rotaları
30 Ağustos Zafer Bayramı'nda İstanbul'a Yakın Tatil Rotaları
29 Ağustos 2019
Tatil sevenler en küçük fırsatları bile muhteşem gezilere çevirebilirler. Bu Ağustos ayında güzel bir fırsatınız var. 30 Ağustos tatilini hafta sonu ile birleştirip güzel bir hafta sonu kaçamağı yapab
İstanbul Airport Terminal Rehberi
İstanbul Airport Terminal Rehberi
22 Mayıs 2019
İstanbul Airport (İstanbul Havalimanı) hakkında Türk Hava Yolları'nın hazırlamış olduğu giden yolcu katı ve gelen yolcu katı için terminal rehberini sizlerle paylaşıyoruz. İstanbul Havalimanı'na seyah

İstanbul Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (52)
İyi (36)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%59
%41
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
88 Değerlendirme
R*** K***
3 Kasım Cumartesi
Doğaçlama takılıp hayatı tiye alanlardansanız benim gibi kesinlikle gidin
M*** G***
4 Eylül Salı
Burası için çok şey yazılıp içiliyor, istanbul anlatılmaz yaşanır
K*** A*** T***
22 Ağustos Çarşamba
Biz çok keyif aldık, çocuğumuzu ilk defa yurtdışına çıkarttık
T*** O*** H***
29 Haziran Cuma
İstanbulu anlatmaya gerek bile yok herkes ne olduğunu biliyor
S*** A***
22 Haziran Cuma
tarih kokulu küçük ülke biraz daha az kalabalık olsam muhteşem bi şehirsin büyüleyici
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 25.09.2020 08:41:51 )

Adana, (ADA)
ADA
TR
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=19363
/ True
19363