1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Zonguldak Uçak Bileti

Zonguldak

Zonguldak Hakkında Bilgiler

Zonguldak Para Birimi
Türk Lirası (TRY)
Zonguldak Zaman Dilimi
GMT +3
Zonguldak Şehri En İyileri
Madencilik, Sahilleri, Mancar Sarması
Zonguldak Hava Durumu (25 Ocak) 11°C Parçalı Bulutlu
Zonguldak Hava Durumu (26 Ocak) 11°C Bulutlu

En Ucuz Zonguldak Yurtiçi Uçak Seferleri

İstanbul - Zonguldak
Türk Hava Yolları
31 Oca 2020
Ankara - Zonguldak
Türk Hava Yolları
30 Oca 2020
Hatay - Zonguldak
Türk Hava Yolları
03 Şub 2020
Ordu - Zonguldak
Türk Hava Yolları
21 Şub 2020
Konya - Zonguldak
Türk Hava Yolları
07 Şub 2020
Malatya - Zonguldak
Türk Hava Yolları
11 Şub 2020
Adana - Zonguldak
Türk Hava Yolları
26 Oca 2020
Gaziantep - Zonguldak
Türk Hava Yolları
18 Şub 2020
Kayseri - Zonguldak
Türk Hava Yolları
28 Oca 2020
Samsun - Zonguldak
Türk Hava Yolları
28 Oca 2020
Trabzon - Zonguldak
Türk Hava Yolları
18 Şub 2020
İzmir - Zonguldak
Türk Hava Yolları
26 Oca 2020
Antalya - Zonguldak
Türk Hava Yolları
28 Oca 2020
28 Oca 2020

En Ucuz Zonguldak Yurtdışı Uçak Seferleri

Lviv - Zonguldak
Türk Hava Yolları
25 Oca 2020
Nuremberg - Zonguldak
Türk Hava Yolları
08 Şub 2020
Dusseldorf - Zonguldak
Türk Hava Yolları
27 Oca 2020
Münih - Zonguldak
Türk Hava Yolları
08 Şub 2020
Stuttgart - Zonguldak
Türk Hava Yolları
08 Şub 2020
Berlin - Zonguldak
Türk Hava Yolları
03 Şub 2020
Tiflis - Zonguldak
Türk Hava Yolları
30 Oca 2020
25 Oca 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Zonguldak Uçuşu Olan Firmalar

Zonguldak Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Zonguldak Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
TR
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Türkçe
Toplu Taşıma Fiyatı
2 TL
Yemek Fiyatı
20 TL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
5 TL

Zonguldak’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Kasım
En Ucuz Gün
Pazartesi
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Zonguldak şehri hem Karadeniz iklimi etkisinde hem de Balkanlar'a yakın olması sebebiyle kış etkilerini ağır olarak göstermektedir. Yılın büyük bir bölümü yağışlı olmakla birlikte, temmuz aylarında ılıman havanın keyfini sürmek mümkün olacaktır. Denizle daha fazla zaman geçirmek isteyenler daha çok yaz aylarında gelebilirler. Daha çok İstanbul noktasından gelenler için Zonguldak uçak bilet fiyatları yaz aylarında daha yüksek olabilir. 

Şehrin ortalama sıcaklığı 24 derece olarak bilinir. Kış aylarında hava en çok -8 dereceye kadar düşmektedir. Kıyıdan iç kesimlere doğru yağışlar kar olarak değişir. Zonguldak şehrini rahatça gezmek için en ideal zamanlar yaz ve ilkbahar olarak bilinir. Sonbahar ile birlikte hava daha soğuk ancak hafif yağışlı bir hal alır. Bu dönem için örnek vermek gerekirse; Zonguldak uçak bileti fiyatları daha uygun olacaktır.

Zonguldak Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

En merkezi noktalardan gelen ve zamanla yarışan birçok yolcu çok rahat bir şekilde şehir içi ulaşımını sağlayabilir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 2 TL

Zonguldak Havalimanı'na gitmek için Saltukova Yolu'ndan geçen tüm belediye otobüsleri ile ulaşım sağlamak mümkün olacaktır.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 2 TL

Dolmuş ve halk otobüsleri içerisinde istikameti Saltukova Yolu olan her seçenek ile havalimanına gidilebilir.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 114 TL

Şehir merkezinden havalimanına 55 km'lik bir mesafe yer aldığı için taksi ile de kısa sürede ulaşım sağlanabilir.

Araç Kiralama

Zonguldak Havalimanı içerisinde kiralık araç firmalarının bayileri bulunur. Bu noktalarla görüşerek belirli bir süre için özel araç kiralanabilir.

Zonguldak Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Zonguldak'ın Saltukova Yolu üzerinde yer alan Zonguldak Havalimanı, şehir merkezine yalnızca 8 km uzaklıkta bulunur. Toplamda 500 bin yolcu ağırlama kapasitesi olan bu havalimanı, 2007 senesinden beri hizmet vermektedir. Hem direkt hem de aktarmalı uçuşları bulunur. Zonguldak uçak bileti rezervasyon işlemleri sonucunda uçuş zamanı havalimanına ulaşmak oldukça kolaydır.

Trafik yoğunluğuna bağlı olarak şehir merkezindeki herhangi bir noktadan havalimanına ulaşmak yaklaşık 15 dk sürmektedir. Servisler, belediye otobüsleri ve taksiler ile havalimanına kolaylıkla geçilebilir. Zonguldak en ucuz uçak bileti konusunda sık sık fırsatlar sunulur. Bu nedenle de sıklıkla uçak yolculuğu yapılabilir.

Zonguldak Havalimanı'nda vakit geçirmek üzere pek çok alternatif de bulunur. Alışveriş mağazalarında bir şeyler satın alabilir ya da kafelerinde bir şeyler içebilirsiniz. Aynı zamanda yemek yemek için farklı birçok restoran seçeneği de sunar. Dinlenme salonlarında uçağın geliş saati beklenebilir. En çok rağbet gören noktalardan Zonguldak İstanbul uçak bileti için birçok sefer ayarlanır. THY, Pegasus ya da farklı bir firma ile seyahat edilebilir.

Zonguldak’a Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Milattan önceki zamanlardan beri tarihi izler taşıyan bu şehrin eski dokusu hala korunmaktadır. Bu nedenle önemli tarihi yapıları yerinde görmek için keyifli bir Zonguldak gezisi düzenlenebilir. Zonguldak uçak bileti Pegasus ya da başka firmalara bakılarak konforlu bir seyahat planlanabilir.
  2. Zonguldak bir Karadeniz şehri olduğu için elbette yeşil ve mavi dokusu ile dikkat çeker. Doğal alanlarında vakit geçirmek, suyunda yüzmek ve manzarasına şahit olmak çok iyi gelecektir.
  3. Zonguldak şehrinin birçok yöresel lezzeti denenmeye değer. Şehrin en iyi restoranları keşfedilmeli ve gezi boyunca güzel tatlar ile Karadeniz lezzetlerinin keyfi doyasıya yaşanmalıdır. En ucuz Zonguldak uçak bileti aramaları ile başlayacak olan şehir gezisine mutlaka yerel lezzetler de eklenmeli.
  4. Şehir içerisinde oldukça rahat ve geniş seçenekli bir ulaşım sistemi mevcuttur. Aynı zamanda ekonomik olması sayesinde Zonguldak'ın her yerini rahatça gezmek mümkün olacaktır.
  5. Yöresel dükkânları, zanaatı ve el emeği ürünleri ile de ünlü olan Zonguldak şehrinde, hem ekonomik hem de anlamlı alışverişler keyifle yapılabilir.

Zonguldak Hakkında

Türkiye'nin Karadeniz kıyısında yer alan şehirlerden birisi olan Zonguldak, Batı Karadeniz Bölgesi'nin en önemli yeridir. Önemli bir liman şehri olarak deniz ticaretindeki payı da oldukça büyüktür. Tarihi milattan önceki zamanlara dek dayanır. İçerisinde hala o dönemlerin kalıntı ve yapılarını bulundurur. Bu nedenle tarihi açısından da değerlidir. Zonguldak uçak bileti alınarak bu şehir için güzel bir gezi planı yapılabilir. Özellikle uygun mevsimlerin belirlenmesi sonrasında erkenden Zonguldak uçak bileti bakmak, daha ekonomik bir seyahat yapılmasını sağlayacaktır.

Tarihi güzellikleri kadar doğal alanları ile de dikkat çeken Zonguldak içerisinde plajlar, göller, ormanlar, yaylalar ve tabiat parkları bolca yer alır. Zonguldak şehri aynı zamanda madencilik ile de adını duyurmuş bir yerdir. Taş kömürünün ana vatanı olarak bilinen bu şehrin, ülke ekonomisine olan katkısı çok büyüktür. Zonguldak ucuz uçak bileti bakılarak, taş kömürünün başkenti Zonguldak'a kültürel bir gezi düzenlenebilir. 

Şehrin Karadeniz Bölgesi'ne has yöresel lezzetleri ve el emeği üretilen hediyelik eşyaları da oldukça meşhurdur. Bölge halkı hayvancılık, tarım ve el emeği ürünlerin satışı ile geçimini sağlar. Şehri gezmek ve yöresel değerlerini yerinde görmek için Zonguldak uçak bileti THY ve farklı şirketlerden yılın her zamanı kolaylıkla bulunabilir. Zonguldak uçak bileti fiyatları konusunda yılın her mevsimi kampanyalara ve uygun fiyatlara denk gelmek mümkün olacaktır.

Zonguldak Fotoğraf Galerisi

Zonguldak Nerede?

Zonguldak Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2 TL
Taksi
2,10 TL/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Zonguldak'ın en çok rağbet gören ulaşım aracı belediye otobüsleridir. Her ilçesinden geçmek üzere toplamda 17 seferlik belediye otobüsü hattı hizmet sunar. Böylelikle Zonguldak içerisinde rahatlıkla gezilebilir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Taksi, dolmuş ve halk otobüsleri ile de diğer noktalara ulaşmak mümkündür. Belediye otobüsleri daha fazla noktaya daha ekonomik imkanlarla ulaşmayı sağlar. 

Zonguldak’da Gezilecek Yerler

Halil Paşa Konağı (Ereğli Müzesi)
Gökgöl Mağarası
Tieion Antik Kenti
Kozlu Ilıksu Kaplıcası
Zonguldak Maden Müzesi
Tarihi Dokusuyla Görülmeye Değer: Halil Paşa Konağı (Ereğli Müzesi)

1870'li senelerden beri var olan bu konak, padişah 2. Abdülhamit tarafından yaptırılmıştır. Eski bir kilise üzerine inşa edilen Halil Paşa Konağı bugün 1989 senesinden beri Ereğli Müzesi olarak kullanılmakta ve 1998 senesinden beri de restorasyon çalışmaları ile korunmaktadır. Zonguldak üzerinde yaşamış olan birçok uygarlıktan kalıntılar bu müzede sergilenmektedir.

Doğal Oluşumlu Bir Mağara Örneği: Gökgöl Mağarası

Doğal olarak oluşmuş ve tarih boyunca birçok imparatorluk için sığınma yeri işlevini görmüş olan Gökgöl Mağarası bugün hala mevcut durumunu koruyor. Ziyaretçilerinin gezmesi adına açık tutulan mağara, zaman zaman bakım için geçici olarak kapatılıyor.

Tarihten Derin İzler Taşıyan Meşhur Tieion Antik Kenti

Miletos kolonisinin kurmuş olduğu Tieion Antik Kenti, günümüzde hala birçok uygarlığın izlerini taşımakta ve müze olarak gezilebilmektedir. Özellikle büyük su kemeri kalıntıları dünyanın birçok yerinden gelen uzman tarafından incelenmektedir. 2001 senesinden beri de Kültür Bakanlığı tarafından yeniden restore altına alınmıştır.

Sağlık Turizminin Önemli Değeri Kozlu Ilıksu Kaplıcası

Şifalı suları ile romatizma ve benzer hastalıklardan sorun yaşayanlar için adeta terapi merkezi görevini gören Kozlu Ilıksu Kaplıcası, sağlık turizmi için çok önemli bir yere sahiptir. Kaplıca içerisinde oldukça büyük ve modern bir kompleks inşa edilmiştir ve konaklama hizmeti de sunulmaktadır. Zonguldak İstanbul uçak seferleri kış aylarında kaplıcalar için gelen turistlerle dolmaktadır.

Madencilik Hakkında Bilgi Almak İsteyenlere: Zonguldak Maden Müzesi

Zonguldak taş kömürü keşfinden sonra madencilik alanında çok önemli noktalara gelmiştir. Bu anlamda şehrin madencilik tarihini keşfetmek isteyenler mutlaka bu müzeyi ziyaret etmelidir.

Zonguldak’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Zonguldak Pidesi
Uğmaç
Kuzu Kestanesi
Osmanlı Çileği

Yöresel lezzetlerini denemeden Zonguldak gezisini bitirmemenizi öneriyoruz. Oldukça doyurucu ve besleyici birçok yemeği vardır:

Akşam Yemeklerinin Vazgeçilmezi Olan Zonguldak Pidesi

Kıymasının özel harcı ile birlikte fırınlanma şekli ile de fark yaratan meşhur Zonguldak pidesi, şehrin en meşhur yemeğidir.

Her Öğünün Un Çorbası Olarak Uğmaç

 Sabah kahvaltılarında bile içilebilen uğmaç çorbası, unla yapılır. Oldukça doyurucu ve besleyicidir.

Kuzu Etine Gelen Yenilik: Kuzu Kestanesi

Kuzu etinin farklı pişirilme yöntemi ve kavrulmuş kestane ile servis edilmesi, Zonguldak'ın meşhur lezzetlerinden birisidir ve mutlaka denenmelidir.

Yalnızca Burada Yetişen Bir Lezzet: Osmanlı Çileği

Osmanlı dönemlerinden beri buraya has olarak yetişen bu özel çilek, tadı ve kokusu ile çok sevilir ve yemeklerde mutlaka ikram edilir.

Unlu Mamullerinde En İyisi Olan Çıtır Börek

Zonguldak yerlilerinin en çok yaptığı hamur işi olarak bilinen meşhur çıtır böreği en çok kıymalı ve patatesli olarak seviliyor.

Konaklama İçin Zonguldak Otel Seçenekleri

Ucuz Zonguldak uçak bileti aldıktan sonra konaklama için de farklı otel seçeneklerini araştırabilirsiniz. Zonguldak’ta her bütçeye hitap eden otel seçenekleri bulunmaktadır.

Dedeman Zonguldak
5 yıldızlı otellerinden birisi olan Dedeman Zonguldak, merkezi konumu ile birçok turistin önceliğidir. Zonguldak İstanbul uçuş süresi ile birlikte hesaplanıp en kısa sürede gelinebilecek olan otellerdendir.
Güney Mahallesi, Milli Egemenlik Cd. No:128, 67000 Merkez/Zonguldak Merkez/Zonguldak
Hotel Emirgan
Merkezi konumda yer alan bir diğer otel de Emirgan olarak bilinir. 4 yıldızlı bir tesis olarak oldukça konforlu konaklama hizmetleri sunar. Zonguldak İstanbul uçak saatleri sonrasında otobüs ya da taksi ile kolayca ulaşılabilir.
Yayla Mahallesi, Kapuz Cd. No:39, 67030 Zonguldak Merkez/Zonguldak
Tuntas Beach Hotel Altınkum
Sahil otellerinin en iyilerinden birisi olarak bilinen bu tesis de dört yıldızlı otel konsepti ile misafirlerini ağırlamaktadır.
Güney Mahallesi, 67600 Kozlu/Zonguldak

Zonguldak Şehri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
0.0
Henüz Değerlendirilmedi
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Zonguldak Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 25.01.2020 00:37:26 )

Ankara, (ESB)
ESB
TR
Zonguldak, (ONQ)
ONQ
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=36788
/
36788