1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!

İsviçre Uçak Bileti

İsviçre Nüfusu
8 Milyon
İsviçre Başkenti
Bern
İsviçre Resmi Dili
Almanca, Fransızca, İtalyanca
İsviçre Zaman Dilimi
GMT +2
İsviçre Para Birimi
İsviçre Frangı (CHF)
Ortama Yemek Fiyatı
35 CHF
İsviçre Telefon Kodu
+41
Ortama İçecek Fiyatı
3,22 CHF
İstanbul - Bern Uçuş Süresi
2 Saat 30 Dk
İstanbul - Bern Uçuş Mesafesi
2.184 Km

En Ucuz Türkiye - İsviçre Uçak Seferleri

İstanbul - Zürih
Türk Hava Yolları
20 Eki 2020
15 Eki 2020
Antalya - Basel
Türk Hava Yolları
14 Eki 2020
27 Eki 2020
Ankara - Zürih
Ukraine International Airline
24 Eki 2020
İzmir - Basel
Corendon Aırlınes
04 Eki 2020
İzmir - Zürih
Türk Hava Yolları
30 Eyl 2020
Gaziantep - Zürih
Türk Hava Yolları
24 Eki 2020
30 Eyl 2020
07 Eki 2020
Gaziantep - Basel
Türk Hava Yolları
20 Eki 2020
Kayseri - Basel
Pegasus
14 Eki 2020
Ankara - Basel
Pegasus
01 Eki 2020
30 Eyl 2020

En Ucuz İsviçre Kalkışlı Uçak Seferleri

Basel - Antalya
Corendon Aırlınes
18 Eki 2020
Basel - İzmir
Corendon Aırlınes
15 Eki 2020
Zürih - İstanbul
Türk Hava Yolları
17 Eki 2020
26 Eki 2020
Basel - Ankara
Pegasus
05 Eki 2020
Zürih - İzmir
Sun Express
14 Eki 2020
Basel - Gaziantep
Türk Hava Yolları
25 Eki 2020
Cenevre - İstanbul
Air France
25 Eki 2020
10 Eki 2020
Zürih - Ankara
Pegasus
18 Eki 2020
11 Eki 2020
Zürih - Adana
Pegasus
19 Eki 2020
06 Eki 2020
Cenevre - Ankara
Türk Hava Yolları
30 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

İsviçre Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

İsviçre’ye Nasıl Gidilir?

İsviçre’ye, İstanbul’un her iki havalimanından birçok havayolu şirketinin düzenlediği İsviçre Türkiye uçak seferleri bulunuyor. İstanbul’dan, İsviçre’ye en çok uçuş yapan havayolu şirketleri; Serbian Havayolları, Aeroflot Russian Havayolları, British Airways, Türk Hava Yolları, Air France, Lufthansa ve Aegean Havayolları’dır.

İsviçre’ye uçuş yapan uçakların İsviçre Türkiye uçuş süresi ise yaklaşık 2 saattir. Ülkeye, havayolu ile seyahat yapmak isteyenler, Schengen vize işlemlerini tamamladıktan sonra yolculukları için gerekli olan İsviçre uçak bileti almak için havalimanına ya da bilet satış ofislerine gitmeden Biletall.com’dan kolayca temin edebilirler. Ayrıca yolcular Biletall.com’dan fiyat araştırması yaparak İsviçre Türkiye uçak bileti fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir.

Biletall.com’dan istediğiniz havayolu şirketi için kolayca İsviçre uçak bileti rezervasyon işlemleri de gerçekleştirilebilir. İsviçre’ye gidecek olan yolcular İsviçre Türkiye saat farkı ve ülke hakkındaki tüm bilgileri Biletall.com’dan öğrenebilirler.

İsviçre’ye sefer düzenleyen en popüler havayolu şirketi olan THY ile uçmayı tercih edenler Biletall.com üzerinden İsviçre uçak bileti THY yazdıklarında, online bilet satış ekranına ulaşabilirler. Biletall.com’da tüm havayolu şirketlerinin, İsviçre uçak bileti fiyatları listelenebilir ve verdiği hizmetlerle mukayese edilerek kendilerine en uygun olanı seçebilirsiniz.

İsviçre Vize Şartları Neler?

İsviçre Vize İstiyor mu?
Evet
İsviçre Vize Ücreti
80 EUR
İsviçre Vize Şartları

İsviçre’ye ucuz İsviçre uçak bileti fırsatları ile gitmek isteyenlerin, herhangi bir sorunla karşılaşmamak için önceden ülkenin uyguladığı vize şartlarını bilmeleri gerekir. İsviçre, bordo renk pasaport sahibi Türk vatandaşlarından Schengen Vizesi almalarını şart koşmaktadır.

İsviçre’ye değişik amaçlarla seyahat edecek yeşil, gri ve siyah pasaport sahipleri için 90 güne kadar İsviçre vizesi uygulanmamaktadır. Söz konusu vize sadece umumi pasaport sahipleri için istenmektedir.

Ülkeye giriş yapmak için gerekli olan İsviçre vizesi ücreti ve 40 Euro tutarındaki seyahat sigortası da dahil olmak üzere 130 Euro olarak uygulanmaktadır.

İsviçre’ye Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
İlkbahar
En Ucuz Ay
Mart
En Ucuz Gün
Perşembe
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Ağustos

İsviçre’de kış mevsimi, çok soğuk ve kar yağışlıdır. Bu yüzden Biletall.com’dan İsviçre uçak bileti alarak İsviçre'ye seyahat etmek isteyen yolcular, ilkbahar veya yaz mevsiminde ziyaret etmeleri tavsiye edilir.

İsviçre Hakkında Bilgiler

Ekonomi ve bankacılık açısından Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinin başında gelen İsviçre kültür-sanat ve turizm alanlarında da dünyanın önemli merkezleri arasında yer almaktadır.

İsviçre’nin Başkenti

İsviçre’nin başkenti, ekonomi ve bankacılığın da başkenti olarak kabul edilen Bern’dir

İsviçre Nüfusu – İsviçre Resmi Dili

İsviçre’nin nüfusu 8 milyonun üzerindedir. Ülkenin dört resmi dili vardır. Bu diller Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Romancadır.

İsviçre Para Birim

İsviçre, Avrupa Birliği'ne üye olmadığı için ülkede para birimi olarak İsviçre Frangı kullanılır.

İsviçre’de Saat Kaç?

İsviçre Türkiye saat farkı +2’dir yani ülkemizden iki saat geridedir. Türkiye’de saat 11.00 iken İsviçre’de 09.00’dur.

İsviçre’de Ne Ucuz? İsviçre’den Gelirken Ne Getirilir?

İsviçre çikolata üreticisi olarak ülkeye çikolatadan büyük gelir sağlamaktadır. Çikolata üretimi konusunda uzman olan İsviçre bütün dünyada ünlü olan İsviçre çikolataları ile isim yapmıştır. Ülkeye gelen misafirler için çikolata alışverişi konusunda da çok fazla alternatif bulunuyor.

İsviçre Nerede?

İsviçre’ye Uçmak İçin 5 Sebep

• Alp Dağları
• Kültür Kenti Basel
• Çikolata
• İsviçre Mutfağı
• Tarih
 1. İsviçre en çok yüksek alp dağları ile meşhurdur. Ülkede 3000 metreden daha yüksek olan yaklaşık 200 dağı vardır. Ayrıca İsviçre’de, 4000 metrenin üzerinde de 24 dağı daha vardır.
 2. İsviçre’nin gezilecek yerleri açısından misafirlerine çok fazla seçenek sunan en güzel şehri Basel’dir. Basel şehrinde ziyaretçi alan birçok kültürel mekanları vardır. Bu tarihi mekanlar içinde en çok ziyaret alan Basel Manastırı (Katedrali) oluyor. Bu Manastır şehrin simgesi haline gelmiştir.
 3. İsviçre’nin ana ihraç malı çikolatası dünyaca ünlüdür. İsviçre çikolata üretimi yapan ülkeler arasında ilk sıraları aldığı gibi en çok çikolata üreten ülke olarak da kişi başına yıllık 9 kilo çikolata düşmektedir. İlk defa İsviçre’de üretilen sütlü çikolata İsviçre’nin anavatanıdır.
 4. İsviçre, Batı Avrupa yemek kültüründen esinlenen bir mutfaktır. İsviçre diğer Avrupa mutfaklarından da alıntılar taşımaktadır. İsviçre coğrafi durumu nedeni ile hayvancılık ve süt üretimi çok olan bir ülkedir. İsviçre vadilerinde yetiştirilen hayvanlardan elde edilen yöresel sütlerden yaklaşık olarak 400 yakın peynir çeşidi üretilir. Ülkede üretilen bu yöresel peynirler İsviçre mutfağında neredeyse bütün yemeklerde yer alır.
 5. İsviçre devletin temelini oluşturan konfederasyonun kuruluşu 13. yüzyılın sonunda gerçekleşip 1291 yılında Uri, Schwyz ve Unterwalden kantonlarından oluşan üç orman kantonu temsilcileri bir Federal Beyanname'nin altına imza atmışlardır.

İsviçre’nin En Güzel Şehirleri

Biletall.com’dan ulaşabileceğiniz İsviçre en ucuz uçak bileti aramaları yaparak uygun bilet bulabilirler. Biletall.com’da İsviçre Türkiye uçak biletleri sorgulamasında biletler hakkında bilgileri listelenmektedir.

En uygun İsviçre uçak bileti biletlerini alan kişiler ile birlikte İsviçre’ye ziyaret etmek isteyen misafirler için ülke hakkında detaylı bilgilerde bulabilir.

Bern

İsviçre’nin başkenti olan Bern şehri İsviçre’nin en büyük illerinden olup İsviçre’nin ve Bern Kantonu’nun başkentidir. Bern şehrinin nüfus sayısı yaklaşık 130.000’den fazladır. Başkentin ana dil Almancadır. Ancak şehrin pek çoğu Almanca konuşmaktadır. Bunun yanı sıra azınlık olarak da İtalyanca ve Fransızca da konuşulmaktadır.

Bern’ne gelen misafirlere görülmesi gereken yerler olarak; İsviçre Parlamento Binası, Saat Kulesi, Bern Katedrali, Kafigtrum Hapishane Kulesi, Parlamento Meydanı, Paul Klee Galerisi, Einstein Evi, Ayı Parkı ve Eski Şehir tavsiye edilmektedir.

Zürih

Zürih İsviçre’nin en büyük şehri olup büyük bir gölün kenarında kurulmuştur. Şehrin çevresi ormanlarla kaplı tepeleri ile bir tablo görünümünü oluşturur. Şehrin yüzölçümünün yarısı ormanlardan oluşur.

İsviçre’nin başkenti Bern olmasına rağmen İsviçre denilince ilk akla Zürih şehri gelir. Bunun sebebi bu şehrin doğal güzellikleri acısından daha çok turist ağırlamasındandır. Yaşam kalitesinin çok yüksek olduğu kentte görülmesi gereken yerler olarak; göl üzerinde yapılan göl turlarına katılarak kenarında bulunana tarihi yapıları bozulmamış olan evleri seyretmek, Zürih katedrali, şehrin merkezinde bulunan kiliseleri, her adım başında bulunan çeşme başlarındaki heykelleri mutlaka görmeleri tavsiye edilmektedir.

Cenevre

İsviçre’nin güney batısında ve Fransa sınırı yakınında bulunan Cenevre, holdinglerin ve milletlerarası kuruluş merkezi olarak dünyanın en büyük finans şehridir. Yaşam kalitesinin en yüksek olduğu kentlerden olan Cenevre’nin nüfusu yaklaşık 1,6 milyon civarındadır. Cenevre’nin görülecek yerleri olarak tavsiye edilenler arasında; Cenevre Gölü, Jet d’eau Fıskiyesi, St Pierre Katedrali, Çiçek saati, Uluslararası Kızıl Haç Müzesi, Reform Anıtı gibi daha pek çok yer bulunuyor.

İsviçre’de Gezilecek Yerler

Ülkeye, İsviçre ucuz uçak bileti avantajları ile gelenler, Alp Dağları’nın beklentilerinin çok üstünde olan manzarası ile karşılaşacaklar. Olağanüstü vakitler geçirerek, unutulmaz anılarla geri döneceklerini garanti edebiliriz.

İsviçre’de Göl Gezintisi Yapmak İçin Nerelere Gidilir?

 İsviçre’nin misafirlerinin göl gezileri yapılan aktiviteler İsviçre’nin üç büyük ilinde mümkün. Ülkeye sadece göl gezileri için gelen misafirlerin çok beğenecekleri göl gezileri ilk başta Zürih Gölüdür. Zürih Gölü’nün, Limmat Nehri’yle birleştiği noktada kurulmuş olup Avrupa’nın en temiz şehirlerinden birisidir.

Basel şehri, doğal güzelliğe sahip olan göl gezilerinin yapıldığı diğer bir şehridir. İsviçre’nin üçüncü büyük şehri olan Basel Ren Nehri kıyısında olup coğrafi konumu muhteşem güzelliğe sahip olan kent, kasaba sakinliği aynı zamanda kent yaşamını buluştuğu bir İsviçre şehridir. Ren Nehir kıyısının iki yanına iki farklı bölümden oluşan tarihi dokuları, nehrin iki yakasını birleştiren köprüleri ancak göl gazileri ile görülecek en güzel şehirdir.

Dünyanın en pahalı şehirleri arasında olan Cenevre şehri Leman Gölü’nün kıyısında yer almaktadır. Göl etrafındaki lüks yapıları göl gezileri yapılarak en güzel hali ile görülebilir.

İsviçre’den Ne Alınır? Alışveriş Yapılacak Yerler

 İsviçre’ye gelenlerin en çok aldıkları elbette ki İsviçre çikolatalarıdır. Ancak İsviçre’nin çok çeşitli peynirlerine ülkeye gelen misafirlerin alabilecekleri arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra İsviçre’nin büyük illerine gezmeye gelen turistler İsviçre’nin yöresel ürünleri arasında çok ünlü olan ulusal içecekleri de hediyelik eşya olarak alınmaktadır.

İsviçre’de bulunan büyük alışveriş merkezlerinin ve şık mağazalarının vitrinlerinde süslü lüks eşyalar, mücevherler ve son moda kıyafetlerde bulunuyor. Ancak bu tür eşyalar çok pahalı olduğu için turistler bu konu hakkında bütçe hesabı yapmaları tavsiye ediliyor.

İsviçre’de Gezilecek Tarihi Yerler

İsviçre’de gezilecek tarihi mekanları ülkeye gelen misafirleri büyülemektedir. İsviçre’nin en önemli olan tarihi mekanlarının arasında; gölün kenarında eşsiz bir manzaraya sahip olan ve zamanında yaşayan şairlerin zincirlenerek cezalandırıldığı Chillon Şatosu, şehri savunma amacı ile yaptırılmış olup sekizgen girişi ile dikkat çeken hediyelik eşyası satan mağazaların sıralandığı Şapel köprüsü ve en çok da kitap severlere tavsiye edilen mimari güzelliği ile ve kültürel zenginliği ile ziyaretçilerini büyüleyen Abbey kütüphanesidir.

İsviçre Gezi Rehberi

Gezilecek ve görülecek birçok tarihi mekâna ev eşsiz güzelliğe sahip gölleri ün kazanan İsviçre’de ulaşım imkânı da oldukça gelişmiş durumdadır. Ülkeye gelenler, gezmek ve görmek istedikleri tüm bölgelere rahatlıkla ulaşım imkânı bulabilirler. İsviçre’de kullanılan toplu taşıma araçları arasında; otobüs, metro, ray sistemler ve taksiler bulunuyor. Bu tür toplu taşıma araçları için misafirlerin kullanabileceği için tek kullanımlık biletler satılmaktadır. İsviçre’de yapılan göl gezileri için nakit ücretli tekne gezileri de bulunuyor.

İsviçre’nin en büyük illeri olan Bern, Basel ve Zürih şehrine ulaşmak için birçok ulaşım aracını kullanabilirsiniz. İsviçre’nin büyük kentlerine ile hava yolu ile ulaşım sağlanabilir. İsviçre’ye ulaşım için 7 farklı İsviçre havaalanı bulunuyor. Bu sayede kolaylıkla İsviçre’ye ulaşım sağlanabiliyor.

İsviçre’nin bütün şehirlerini rahatlıkla gezmek için en iyi seçeneklerden biriside araç kiralama seçeneğidir. İsviçre’de araç kiralama seçeneği oldukça sık kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Konforlu olması ve ülkeye gelen misafirlerin rahatça istedikleri şehirlerde geziler yapmaları acısından en iyi ulaşım seçeneğidir. İsviçre’de bulunan araç kiralama şirketleri misafirlere hem uygun hem de rahat ulaşım hizmeti vermektedir.

İsviçre’de ulaşım sıkıntısı yaşamayan misafirler sorunsuz bir şekilde görmek istedikleri yerlere gidebilirler. İsviçre’nin büyük illerinde raylı sistem araçları ile otobüs gibi ulaşım araçları en çok kullanılan ulaşım araçlarındandır. Bunun yanı sıra şehir içlerinde ulaşım hizmeti veren taksilerde kullanılıyor. Göller çevresine yerleşmiş olan İsviçre illerinde de feribotlar ulaşım hizmeti vermektedir. Ayrıca alp dağlarına çıkmak isteyen misafirler de teleferik sistemini kullanabilirler.

İsviçre’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Geschnitzeltes Kalbfleish
Sebzeli İsviçre Makana Salatası
Brezel
Bratwürst

Mutfağı dünyaca ünlü olan İsviçre’ye en ucuz İsviçre uçak bileti alarak gelenlerin, tatlarının damağında kalacağı birçok yemek çeşidi bulunuyor.

Kırmızı Etin En Güzel Hali, Geschnitzeltes Kalbfleish

Geschnitzeltes kalbfleish isimli et yemeği dilimler halinde sunulan kremalı dana etinden yapılıyor. Bern tabağı olarak da bilinen bu yemeğin içerisine sığır eti, sosis ve lahana turşusu ya da taze fasulye ve patates eklenerek pişiriliyor.

Bu Salatada Her Şey Var, Sebzeli İsviçre Makarna Salatası

İsviçre’de yapılan salataların arasında en çok tüketilen salata olarak haşlanmış makarnaya ve ya spagettiye kabak ve havuç eklenerek yapılan salatadır. Ayrıca bu salataya İsviçre peynirlerinden ve krema da konuluyor.

Et Yemeyenler İçin, Brezel

İsviçre’nin hamur işi yemeklerinden olan Brezel biraz simidi andıran şekli ile çikolatalı, şekerli, vanilyalı çeşitleri olan tatlı olarak kahvaltı sofralarında değişik bir seçenektir.

Böylesini Denemediniz, Bratwürst

İsviçre'nin Almanca konuşan şehri Zürih’e gelen misafirlere ısrarla Bratwürst yemeğini yemeleri öneriliyor. En çok da sosis sevenlerin çok beğenecekleri bu yemek farklı şekillerde pişirilmiş olan tavuk, dana etinden yapılmış olan sosisler, yanında garnitür ve patates ile servis ediliyor.

Dünyanın En Güzel Yemeği, İsviçre Usulü Peynirli Fondü

İsviçre mutfağının en ünlü yemeği olan Peynirli Fondü birkaç çeşit peynirim eritilerek servis edilmesidir.

İsviçreliler sofraya getirilen küçük ocaklar üstünde genelliklede Gruyere ve Emmental peynirinin minik bir tavada eritip ekmek ve haşlanmış patates dilimlerini bir çubuk yardımı ile bandırarak tüketiyorlar.

İsviçre’de Yenecek En Güzel Yemekler

İsviçre’nin yemeklerini en güzelleri ve en ünlüleri olanlardan bazı öne çıkan yöresel İsviçre yemekleri arasında patatesli morina balığı, Cordon bleu, patates rosti, Dana Emense ile Zürcher Geschnetzeltes yemekleri bulunuyor.

 

 

İsviçre Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Zürih 418,59 TL 2 Saat 50 Dakika
İstanbul - Cenevre 433,90 TL 3 Saat 20 Dakika
Antalya - Basel 489,29 TL 5 Saat 55 Dakika
Atina - Cenevre 531,69 TL 2 Saat 55 Dakika
İstanbul - Basel 605,90 TL 3 Saat 15 Dakika
Ankara - Zürih 610,02 TL 7 Saat 25 Dakika
İzmir - Basel 639,81 TL 3 Saat 10 Dakika
Dusseldorf - Zürih 640,39 TL 15 Saat 30 Dakika
Atina - Zürih 668,14 TL 2 Saat 50 Dakika
İzmir - Zürih 687,26 TL 6 Saat 25 Dakika
Paris - Basel 704,62 TL 1 Saat 5 Dakika
Gaziantep - Zürih 718,59 TL 11 Saat 5 Dakika
Londra - Zürih 745,68 TL 1 Saat 45 Dakika
Rodos - Zürih 749,28 TL 3 Saat 10 Dakika

İsviçre Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • İsviçre uçak bileti ne kadar?

  İsviçre varışlı popüler uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Zürih olup, bilet fiyatı 418,59 TL'dir.
 • İsviçre uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Air France, Air Serbia, Corendon Aırlınes, Klm, Pegasus, Türk Hava Yolları.
 • İsviçre ülkesine kaç saatlik uçuşla gidilir?

  İstanbul - Bern arası 2 Saat 30 Dk uçuş süresi ile ulaşabilirsiniz.
 • İsviçre ne zaman gidilmeli?

  Yılın en uygun zamanı Ağustos ayıdır.
 • İsviçre başkenti neresidir?

  Başkent Bern şehridir.
 • İsviçre para birimi nedir?

  Ülkenin resmi para birimi İsviçre Frangı (CHF)
 • İsviçre nüfusu kaçtır?

  Nüfusu 8 Milyon kişidir.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek İsviçre ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

2020 Schengen Vize Ücretleri ve Gerekli Evraklar
2020 Schengen Vize Ücretleri ve Gerekli Evraklar
10 Şubat 2020
Yurt dışı tatil planlayanların aklını bolca meşgul eden bir konu vize alma. Nasıl vize alırım, ne kadar sürer, ne kadar ödemem gerekir en önemli sorulardan. Ama merak etmeyin, hepsini cevaplayacağız.
20li Yaşlarda Gezmeniz Gereken 10 Yurt Dışı Rotası
20li Yaşlarda Gezmeniz Gereken 10 Yurt Dışı Rotası
15 Kasım 2019
İleride dönüp baktığınızda 20li yaşlarınızın en güzel yaşlarınız olduğunu fark edeceksiniz, 20li yaşlarda geçirdiğiniz günlerin de en eğlenceli günler olduğunu. Sorumlu ve bilgili olacak kadar büyüdüğ
Avrupa Diller Gününe Özel: Avrupa'da Konuşulan Dilleri Öğrenmek İster Misiniz?
Avrupa Diller Gününe Özel: Avrupa'da Konuşulan Dilleri Öğrenmek İster Misiniz?
16 Eylül 2019
Avrupa Diller Günü (The European Day of Languages), Avrupa genelinde dil öğrenimini teşvik eden bir gündür. Avrupa Konseyi’nin destekleri ile 2001 yılından beri her yıl 26 Eylül’de kutlanmaktadır. Av
Tehlikeseverler Buraya! İşte Dünyanın En Tehlikeli 7 Dağı
Tehlikeseverler Buraya! İşte Dünyanın En Tehlikeli 7 Dağı
23 Ağustos 2019
Macera benim göbek adım diyenlerden misiniz? O zaman doğru blog yazısını okuyorsunuz. Sizler için dünyanın en tehlikeli 7 dağını listeledik. Annapurna Dağı Annapurna, 1950'deki ilk tırmanıştan bu ya

İsviçre Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

I*** Ö***
2 Kasım Cuma
Bissau
Karım ile beraber gitmiştik ona doğumdan önce sürpriz yapmak istedim
G*** U*** Ö***
5 Ekim Cuma
Basel
Herşey çok güzel gözüküyor internette ama bakalım gidince de öyle mi gerçekten
Ö*** G***
24 Ağustos Cuma
Lugano
Benim gibi tarihe meraklıysanız kesinlikle gidip görmeniz gereken biryer
A*** S***
28 Ekim Pazar
Bissau
Biz çok keyif aldık, güzel bir tur oldu bizim için 1 gün kalma fırsatım oldu ama sokakları çok güzel
G*** Y***
2 Ekim Salı
Basel
Arkadaşım ile birlikte gitmiştik, güzel bir tatil oldu bizim için
2
38
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İsviçre Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 30.09.2020 14:40:29 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Zürih, (ZRH)
ZRH
CH

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961