1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Uçak Firmaları

Aradığınız tüm uçak firmalarının ucuz uçak biletleri Biletall.com'da! Uçak Firmaları
+500'den fazla yurtiçi ve yurtdışı havayolu firması hakkında bagaj hakkı, kuruluş tarihi, firma merkezi, müşteri hizmetleri numarası, uçak seferleri ve fiyat bilgilerini listeleyebilir, ucuz uçak biletlerini kolayca satın alabilirsin.

Uçak firmalarının, seferlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştır, Biletall.com'dan en ucuz uçak biletini satın al.

Ara
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X

A

Adria Airways
Adria Airways
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1961
Firma Merkezi: Cerklje Na Gorenjskem
Adria Airways, charter ve düzenli trafikte 56 yılı aşkın deneyime sahiptir. Slovenya'yı bir dizi Avrupa şehriyle buluşturuyor ve Güneydoğu Avrupa'ya mükemmel bağlantılar sunuyor ayrıca Star Alliance üyesi olarak, 190 ülkede küresel bir uçuş ağına erişim sağlıyor. Japonya, ABD, Kanada, Hindistan, İngiltere ve neredeyse tüm Avrupa ülkelerindeki satış ofislerinin temsilcileriyle Jože Pučnik Havaalanı Ljubljana'da. Haftada Ljubljana'dan 196 düzenli sefer vardır, charter seferleri ise çoğunlukla Slovenya'yı Akdeniz'deki tatil yerlerine bağlamaktadır.
Aegean Airlines
Aegean Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1987
Firma Merkezi: Atina
Aegean Airlines ya da Türkçe adı ile ifade etmek icap ederse Aegean Hava Yolları, Yunanistan'ın bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Buna ek olarak bu firma Star Alliance topluluğunun da bir üyesidir. Bu sebeple zaman zaman Türk Hava Yolları ile de ortak uçuşlar icra etmektedir. Bu firma Türkiye'ye de uçuşlar icra eder. Bu uçuşların iki ayrı hava meydanına gerçekleştirilmesi söz konusudur. Bunlardan bir tanesi İstanbul Atatürk Havalimanı, bir diğeri ise İzmir Adnan Menderes Havalimanı'dır. Her iki hava meydanına da başkent Atina'dan seferler icra edilir. Hava yolu firması aynı zamanda kendisini dünyanın en iyi bölgesel hava yolu firması olarak da tanıtmaktadır. Gerçekten bu firma kıtalar arası uzun mesafeli uçuş icra etmemektedir. Genel olarak Avrupa ve Asya ile Afrika'daki birtakım yakın ülkelere sefer düzenlenir.  
Aeroflot
Aeroflot
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1923
Firma Merkezi: St. Petersburg
Sky Team'a Nisan 2006 kayıt olan, dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biri olan ve Rusya'nın bayrak taşıyıcı aynı zamanda ulusal havayolu şirketi Aeroflot Russian Airlines,Sky Team'ın 10. üyesi olarak karşımıza çıkar. Dünyanın en iyi havayolu şirketlerinden olan, Aeroflot Russian Airlines, 1923 yılında kurulmuş ve kurulduğu dönemden, SSCB'ın dağılmasına kadar olan sürede Rusya'nın en büyük, dünyanın da en köklü hava yolu şirketlerinden biri olmuştur. 2007 yılında, karlılığı en fazla hava yolu şirketlerinden 19. olan Aeroflot Russian Airlines'ın halen %51'i Rusya Hükümeti'ne aittir. Yarı özel hava yolu şirketi, Skytrax tarafından üç kez ödül almıştır. "Dünyanın en dakik hava yolu şirketi", " Doğu Avrupa'nın en iyi hava yolu şirketi", " Dünyanın en iyi kabinine sahip hava yolu şirketi" ödüllerini almıştır. Uçuş saatinde, kalkış yapan Aeroflot Russian Airlines, bu özelliği ile yolcular tarafından sıkça tercih edilir 3 ödüle sahip hava yolu şirketi 214 genç uçağı ile son 10 yıldır, güvenlik önlemlerini arttırmış ve sıkı denetimler ile uçuşlarını oldukça güvenli hale getirmiştir. Teknik bölümünü bünyesinde bulunduran hava yolu şirketi, düzenli periyotlar ile uçak bakımlarını yaptırmaktadır
Aerolineas Argentinas
Aerolineas Argentinas
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1949
Firma Merkezi: Arjantin
1949 senesinde temelleri atılan şirket, 4 farklı firmanın bir araya gelmesi ile kurulmuştur. İlk uçuşunu 7 Aralık 1950 tarihinde yapan şirket, 1990 senesinde Iberia Airlines firmasının kontrolüne geçmiştir. Ardından Grupo Marmans isimli şirket, firmayı satın aldı. 2008 yılına gelindiğinde, Arjantin Hükümeti, Aerolineas Argentinas'ı hükümet kontrolüne aldı. 2008 yılından bugüne şirket, hükümete aittir. 2013 senesinde devlet malı sayılmasına karar verilmiştir. Merkezi Buenos Aires'de yer alan şirket 2012 senesinde Sky Team ortaklığına üye olmuştur. Hükümete ait dev şirket, Austral Lineas Aereas isimli şirketle kardeş şirket olarak biliniyor. Arjantin'in en büyük havayolu şirketi olan Aerolineas Argentinas, iç hatlarda ve dış hatlarda çok sayıda düzenli seferler gerçekleştirmektedir.
AeroMéxico
AeroMéxico
0/5
Kuruluş Tarihi: 1934
Firma Merkezi: Mexico City
Aeromexico, Meksika'nın bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak tanınmaktadır. Aynı zamanda hizmet kalitesi bakımından da son derece üstün bir konuma sahiptir. Öyle ki pek çok yolcu tarafından bu hava yolu firmasının yemekleri takdir edilmektedir. Aeromexico, konfor bakımından da pek çok zaman yolcularını düşünür ve en modern, en konforlu uçaklar ile pek çok yerde hizmet sunmaktadır. Keza bu firma doğayı korumak adına da kısa mesafeler ve yolcu yoğunluğu fazla olmayan yerlere büyük uçaklar yerine daha küçük boyutlu uçaklar ile sefer icra etmektedir. Aeromexico uçak bileti rezervasyon işlemleri Biletall.com üzerinden icra edilirken bu gibi uçuş bilgilerine de erişmek mümkün olabilecektir. Aeromexico firması yolcularına uçak içerisinde de son derece geniş imkanlar sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de pek çok uçağında yer alan uçak içi eğlence paketleridir. İşte bu sayede yolcuların son derece keyifli bir şekilde yolculuklarını tamamlaması sağlanmaktadır. Uçak içerisindeki koltuk aralıkları ve sunulan yemekler de gayet tatmin edicidir. Aynı zamanda yolcuların çeşitli beslenme alışkanlıkları ve dini inançlarına göre özel yemek istekleri de mümkün olduğu kadar dikkate alınmaktadır. Aeromexico en ucuz uçak bileti fiyatlarına bu gibi ek hizmetler de kural olarak dahildir. Aeromexico, hava yolu firması ittifakları arasında Sky Team üyesidir. Bundan dolayı da hizmet kalitesini her daim belirli bir standardın üzerinde tutmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda Aeromexico ile codeshare adı verilen ortak uçuşları icra eden birtakım firmalar da vardır. Aeromexico uçak bileti alan yolcuların bu hususa da dikkat etmesi icap etmektedir. Aeromexico, Meksiko City merkezli olarak uçuş icra eden bir hava yolu firması olmak ile beraber bu şehir ile alakası bulunmayan pek çok noktadan da uçuşlarını gerçekleştirir. Aeromexico uçak bileti fiyatları Biletall.com'da en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.
Air Algerie
Air Algerie
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1962
Firma Merkezi: Cezayir
Air Algerie, önemli bir havayolu şirketi etkisiyle ön plana çıkmaktadır. EPE ve SPA anonim şirketi kapsamında Air Algerie 1962 senesinde ulusal bir havayolu şirketi olarak kurulmuştur. Yakın dönemde ciddi bir büyüme kaydeden şirket, Orta Vadeli İş Planı doğrultusunda önemli bir ticari büyüme yakalayarak 59 uçaklı filosu ile hizmetlerini sunar. Ülkemiz dahil olmak üzere çeşitli ülkelere uçuş gerçekleştirmekte olan Air Algerie, yıllık 6,1 milyonu aşan bir yolcu kapasitesine sahip olarak kendini ön plana da çıkarmıştır. Sürekli büyüyen ve hizmetini geliştiren bir firma olmasının yanı sıra, yönetim araçlarını ve bilgi sistemlerini de modernize etmiştir. Ayrıca pazar alanında önemli bir konuma gelerek profesyonel bir havayolu şirketi olarak adımlarını attığı görülmektedir.
Air Arabia
Air Arabia
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 2003
Firma Merkezi: Birleşik Arap Emirlikleri
Birleşik Arap Emirlikleri'ne bağlı havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Air Arabia Havayolları 3 Şubat 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren hizmet veren havayolu şirketi Sultan bin Muhammad Al-Qasimi tarafından kurulmuştur. Air Arabia Havayolu şirketinin yönetimi ülkenin konseyi tarafından yürütülmektedir. Ülkenin ilk az sayıda tarifeli havayolu şirketlerinden birisi olan firma toplam olarak 32 farklı ülkeye uçuş yapmaktadır. Fakat uçuş sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Özellikle Orta Asya, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika gibi ülkelere uçuşlar yapmaktadır. Yolcuları ucuza ve kaliteli hizmet vererek taşıma için bir çok farklı hizmet vermektedir. Air Arabia Havayollarına ait 44 uçak bulunmaktadır. Air Arabia şirketinin yarısından fazlası ülke halkına arz edilmiştir. Firma her yıl daha fazla kar ile çalıştığı için bu yüzden halkın ilgisi bir hayli fazladır. Şirketin %55 gibi bir oranı halk tarafından satın alınmıştır. İlk kez 28 Ekim 2003 senesinde seferini Bahreyn’e yapmıştır. Bu tarihten itibaren çok hızlı yükselişe geçmiştir. Bunun dışında Air Arabia Havayolları Şirketi bir çok ülkeye ait havayolu şirketleri ile anlaşmalar yapmış olup, aktarmalı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Böylece uçuş ağını genişleterek daha da arttırmaktadır. Günümüzde uçuş ağı 110 sınırını aşmış durumdadır. Bu şekilde şirketin kar oranı daha da artmaktadır. Yıllık cirosu her geçen yıla göre daha fazla artmaktadır.
Air Astana
Air Astana
5/5
Kuruluş Tarihi: 2001
Firma Merkezi: Kazakistan
2001 yılında Kazakistan'ın başkenti Astana'nın adını alarak hava yolu sektörüne giriş yapan Air Astana, ilk uçuşunu Mayıs 2002 yılında Almatı'dan Astana'ya gerçekleştirdi. Ayrıca Almatı Air Astana'nın merkezi konumundadır. 2 ortakla kuruluşu gerçekleştirilen Air Astana'nın % 51'lik hissesi Kazakistan Cumhuriyeti Hükümeti'ne, % 49'luk hissesi İngiliz şirket BAE Systems PLC'ye aittir. Toplamda 31 uçağa sahiptir ve 42 yurt içi, 22 yurt dışı olmak üzere 64 farklı noktaya uçak seferi düzenlemektedir. Şirket yönetimini 2005 yılında başa geçen Peter Foster yapmaktadır. Mayıs 2015 tarihinde Air Astana, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği'nin Operasyonel Güvenlik Denetimi'ni 5. kez tamamlayarak bir ilke imza attı. Air Astana, 2020 yılına kadar uçak sayısını 43'e yükseltmeyi ve uçtuğu nokta sayısını hızla arttırmayı hedeflemektedir.
Air Canada
Air Canada
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1937
Firma Merkezi: Montreal
Air Canada, Kanada’nın en büyük havayolu şirketlerinden biridir. Genel merkezi, Monreal’dedir. 30.000 çalışanıyla, dünyanın en büyük 20 havayolu şirketi arasına girmeyi başarmıştır. Air Canada’nın prensipleri arasında %100 güvenlik, müşteri memnuniyeti ve kusursuzluk yer almaktadır. Air Canada, 81 yıl önce yani 1937 yılında Trans Canada Airlines ismiyle, Seattle ile Vancouver arasında ilk uçak seferini yaptı. 1964 yılında Kanada’nın en büyük havayollarından biri olmak için ismini Air Canada olarak değiştirdi. Air Canada bu yıl 81. yaşını kutlayacak. Air Canada günde yaklaşık 1.500 uçuş gerçekleştirmektedir ve yılda ortalama 41 milyon yolcu taşımaktadır. Başarısını korumak ve kaliteli hizmet vermeye devam etmek için günden günde kendini geliştirmektedir.
Air Caraibes
Air Caraibes
0/5
Kuruluş Tarihi: 1969
Firma Merkezi: Guadeloupe
Air Caraibes, Guadeloupe merkezli bir hava yolu firmasıdır. Ancak uçuşlarında merkez olarak bu alanı kullanmaz. Daha ziyade uçuşlar Fransa’nın başkenti Paris’te yer alan Orly Havalimanı üzerinden icra edilir. Ne de olsa Fransız etkilerinin görülmekte olduğu pek çok ülkeye ait firmada usul bu şekildedir. Destinasyon ağının dünya çapında olduğunu ifade etmek mümkün olmamaktadır. Ancak Karayipler bölgesinde en aktif ve en geniş istikamet ağına sahip hava yolu firması olduğunu ifade etmek de mümkündür. Keza Fransa kalkışlı uçuşlarında en uygun fiyatlar genelde Air Caraibes’de yer almaktadır. Air Caraibes uçak bileti için gezginlerin tercih etmesi mümkün olan öncelikli adres, şüphe yok ki Biletall.com olması gerekmektedir. Air Caraibes uçak bileti fiyatları için gezginlerin erken dönemden biletlerini temin etmesi gerekmektedir. Zira bu şekilde çok daha uygun fiyatlı biletleri Biletall.com’da bulmaları mümkün olabilmektedir. Sivil havacılık otoriteleri tarafından Air Caraibes her daim denetim altında tutulmaktadır. Hal böyle olunca da uçaklarda herhangi bir güvenlik eksiği ya da buna benzer sorun bulunmamaktadır. Guadeloupe küçük bir ada ülkesi olduğundan dolayı seferler genelde uluslararası olarak icra edilmektedir. Bu bağlamda Amerika ve Avrupa kıtasında muhtelif noktalar yer almaktadır. Air Caraibes, üç ayrı sınıf ile yolcularına hizmet sunmaktadır. Bunlar arasında en nitelikli olanı Madras sınıfıdır. Madras, bir nevi Business Class olarak da nitelendirilebilmektedir. Air Caraibes uçak bileti rezervasyon işlemleri gerçekleştirildiği sırada bu sınıflar arasında da tercih yapılabilmektedir. Firmanın filosunda çok sayıda kısa, orta ve uzun menzilli uçak yer almaktadır. Bu uçaklar vasıtası ile pek çok noktaya direkt olarak ulaşmak Air Caraibes en ucuz uçak bileti ile mümkün olabilmektedir.
Air China
Air China
0/5
Kuruluş Tarihi: 1988
Firma Merkezi: Pekin
Air China 1987 yılında alınan ortak bir karar ile kurulma işlemleri başlatılan firmadır. 1988 yılında ise tam olarak kurulmuş ve işleme başlamıştır. Air China, Asya devletlerine uçuş gerçekleştiren bir firmadır. Ayrıca en uzak mesafelere giden hava yolu firması olduğu için rakip firmalara göre çok fazla yolcu taşımaktadır. Çin merkezli en iyi hava yolu firması olarak bilinmektedir. Air China yurt dışına 180 farklı noktaya uçuş sağlamaktadır. En uzak şehirlere bile sefer düzenlemektedir. Her geçen gün gelişmekte, uçak filosunda da artışlar sağlamaktadır. Uçakları içerisinde yolcularına çok özel imkanlar sunmaktadır. Keyifli ve kaliteli bir yolculuk sunmasının yanı sıra ekonomik bir yolculuk seçeneği de yolculara sağlanmaktadır. Uçak içerisinde birçok film seçeneği de bulunmaktadır. Yolculuk esnasında keyifli film izleme imkanı söz konusu olmaktadır. Air China uçak bileti temin etmek isteyen turistler Biletall.com'dan bilet temin edebilmektedir. Özellikle Türkiye kanalından bu firmaya ait olan biletleri öğrenmek ve satın almak isteyen kişiler Biletall.com'a başvurabilmektedir. Air China uçak bileti fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Ancak en uygun ve kampanyalı uçak bileti fiyatları öğrenilmek isteniyorsa Biletall.com'a başvurulabilmektedir. Bu sayede erken rezervasyon bile yaptırılabilmektedir. Erken rezervasyon yaptırmak her daim daha uygun fiyatlı olmaktadır. Çin hükumeti tarafından Air China firması düzenli şekilde denetim altına alınmaktadır. Firmanın sahip olduğu her özellik ve her uçak denetim altına alındığı için sağlıklı bir uçuş hizmeti sunulmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok noktaya da uçuş gerçekleştirilmektedir. Bu uçuşlar sağlıklı şekilde sağlanmaktadır. Konfor, rahatlık gibi durumları her yolcu istemektedir. Air China ise yolculuklarda bu imkanları misafirlerine sağlamaktadır. Air China uçak bileti rezervasyon yaptırdıktan sonra misafirlere birçok imkan sunulmaktadır. Kişisel ihtiyaçlar, eğlenceli anlar, yiyecek ve içecek tüketme gibi durumları Air China yolcularına sunmaktadır. Ekonomi ve Business sınıflarına göre değişimler söz konusu olmaktadır. Çin'de en büyük ve en geniş filoya sahip olan firmalardan biri olduğu için rahatlıkla sağlıklı bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca uçaktan indikten sonra kişiler şehir merkezine gitmek istiyorsa Air China servis hizmetleri de sağlamaktadır. Yani kara yolculuğu konusunda da hizmet vermektedir. Air China firması gidilecek olan güzergaha göre doğru uçağı tercih etmektedir. Kısa yolculukları sağlayabilecek uçaklar uzun yolculuklarda kesinlikle kullanılmaz. Filo içerisinde her türlü uçak seçenekleri de bulunmaktadır. Air China en ucuz uçak bileti almak için ise Biletall.com'a başvurmak gerekmektedir. Hatta özel imkanlar sunan bir uçuş firması olduğu için kendisini diğer firmalardan ayırmaktadır.
Air Europa
Air Europa
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1986
Firma Merkezi: Llucmajor
1986 yılında kurulan hava yolu firması, İspanya'nın üçüncü büyük hava yolu şirketi olmuştur. 53 uçaklı filosu ile hizmet veren Air Europa Lineas Aereas 19 ülkede tarifeli rota oluşturmuştur. Hızlı ve güvenilir yapısı ile hem yerel halkın hem de turistlerin, sürekli olarak kullandığı hava yolu şirketi 2007 yılının basında Sky Team' a üye olarak başarılı bir adım atmıştır. Merkezi Llucmajor şehrinde olan Air Europa Lineas Aereas, özel hava yolu şirketidir.
Air France
Air France
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1933
Firma Merkezi: Fransa
Air France, 7 Ekim 1933'te Air Orient, Air Union, Compagnie Générale Aéropostale, Compagnie Internationale Navigation Navigéne (CIDNA) ve Société Générale de Transport Aérien (SGTA) şirketlerinin birleşmesinden oluşuyordu. Soğuk Savaş sırasında, 1950'den 1990'a kadar, Batı Berlin'deki Tempelhof ve Tegel havaalanlarında Almanya'da faaliyet gösteren üç ana müttefik hava yolu şirketinden biriydi. 1990 yılında, Fransız iç taşıyıcı Air Inter ve uluslararası rakip UTA - Union de Transports Aériens'in operasyonlarını satın aldı. Fransa'nın KLM ile yaptığı 2003 birleşme öncesinde yedi yıldan beri ülkenin başlıca ulusal bayrak taşıyıcısı olarak hizmet verdi. Nisan 2001 ile Mart 2002 arasında havayolu şirketi 43,3 milyon yolcu taşıdı ve toplam 12.53 milyar avro gelir elde etti. 2004 yılının Kasım ayında Air France,% 25,5 toplam pazar payı ile en büyük Avrupa havayolu şirketi konumuna gelmiş ve işletme gelirleri açısından dünyanın en büyük havayolu şirketiydi. Mart 2015 itibarı ile Air France, 95 ülkede 191 farklı noktaya uçmaktadır.
Air India
Air India
0/5
Kuruluş Tarihi: 1932
Firma Merkezi: Yeni Delhi
Genel merkezi Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde bulunan Air India havayolları şirketi 1932 yılında kurulmuştur. Hindistan’ın bayrağını taşıyan bir havayolu şirketidir. Son yıllarda dünya genelinde 28 farklı ülkeye uçuş planlamaları yapmakta ve filosunda toplam 118 adet farklı modellerde uçak bulundurmaktadır. Hindistan’ın 3. büyük havayolu şirketidir. Hindistan markası olan Air India havayolu şirketinin Yeni Delhi’de bulunan Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı ile Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı’nda bulunan ana merkezlerinden hizmet vermektedir. Filosunda bulunan 118 uçak Boeing uçaklarından ve A319, A320, A321 uçaklarından oluşmaktadır. Air India havayolu şirketi uzun uçuş tarifelerinde Boeing uçaklarını kullanmaktadır. Uçakların konforu, sessiz oluşu tercih nedeni olarak gösterilmektedir. 2014 yılında dünyanın en büyük havayolu ittifakı olan Star Alliance grubuna katılmıştır. Air India uçak bileti için Biletall.com’da rezervasyonlar yapılabilmektedir. Ülkemizde bulunan insanlar Biletall.com üzerinden Air India havayolu şirketi için uçak biletlerini rahatlıkla alabilirler. Air India uçak bileti fiyatları için indirimli bilet avantajlarından faydalanabilmek Biletall.com’da erken rezervasyon ile mümkündür. Air India şirketi ülkemizden düzenlediği uçuşları en konforlu uçakları ile gerçekleştirmektedir. Yeni Delhi merkezli Air India havayolu şirketi, Air Canada, Yeni Zelenda Hava Yolları, Avianca, EgyptAir, air Mauritius gibi farklı havayolu şirketleri ile kod paylaşımı yapmaktadır. Air India havayolu şirketi, yurtdışı ve yurtiçi uçuşları gerçekleştirmektedir. Uçuş noktaları sayısı 94, uçtuğu ülke sayısı 28 bu uçuşları gerçekleştirdiği uçak sayısı ise 118’dir. Sürekli uçuş yapan yolcular, uçak modellerine göre konfor özellikleri bilmekte ve uçak biletlerini alırken uçak modellerini seçebilmektedirler. Acil işi olmayan kişiler konfor durumuna göre uçak seferini takip ederek biletlerin almaktadır. Uzun uçuşlar için Air India uçak bileti rezervasyon işlemlerin yaptıktan sonra ve bileti aldıktan sonra, konforlu uçuşlar, uçakta en iyi servis hizmetleri yolcuları beklemektedir. Dünyanın birçok ülkesine ve noktasına uçuş gerçekleştiren Air India havayolu şirketi, kara hizmetlerinde de servisleri ile gelen yolcularını istedikleri noktalara ulaştırmaktadır. Hindistan’ın 3. büyük havayolu şirketi olan Air India havayolu şirketi son model uçaklardan oluşan bir filoya sahiptir. Uçuş güzergahı ve uçuş sürelerine göre uçak modelleri belirlenmektedir. Yurt içi ve yurt dışı uçuş seferleri için alınan ve kullanılan uçak modelleri farklıdır. Air India en ucuz uçak bileti sahibi olanlar havaalanlarında özel araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilmektedirler.
Air Malta
Air Malta
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1973
Firma Merkezi: Luqa Malta
İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra küçük özel hava yolu şirketleri kuruldu. Malta Instone Hava Yolu, Malta Hava Yolu, BAS Ltd. şirketi bunlardan bazılarıdır. İlk 1947 yılında birleşmeler başladı. Çeşitli süreçlerden sonra, yeni hava yolu şirketi 31 mart 1973 yılında kuruldu ve adı Air Malta Co ltd oldu. Pek çok noktaya uçuş düzenlemeye başlayan Malta Havayolları ilk uçuşlarını 2 adet Boeing 720B kiralayarak Roma, Tripoli, Londra, Paris, Frankfurt ve Manchester şehirlerine yaptı. Daha sonra aynı uçaktan 3 tane satın aldı. 1981 yılında 3 adet Boeing kiraladı, 1983 yılında 3 tane daha Boeing 737-200 teslim aldı. Günümüzde uçak sayısını 14’e çıkarmıştır. Kaliteli hizmetleri ile piyasada önemli bir yer edinmiştir. Şirket ekonomisini korumak ve kazancını artırmak için kış dönemlerinde yolcu sayısı düştüğü için, kış mevsimlerinde kiralık uçak kullanmayı tercih etmiştir.
Air Mauritius
Air Mauritius
0/5
Kuruluş Tarihi: 1967
Firma Merkezi: Mauritius
Air Mauritius, küçük bir ada ülkesinin bayrak taşıyıcı hava yolu firması olmasına karşın son derece başarılı bir profil çizmektedir. Öyle ki çok kısa süre içerisinde yolcularının memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya ve ödüllü ikram servisleri sunmaya başlamış bulunmaktadır. Bu hava yolu firmasının merkezi Port Louis, ya da başka bir deyiş ile Mauritius’un başkentindedir. Uçuşların neredeyse tamamı Port Louis kalkışlı ve varışlı olarak icra edilmektedir. Ancak firmaya ait codeshare uçuşlar da mevcuttur. Bu uçuşlar doğal olarak daha farklı meydanlardan icra edilmektedir. Air Mauritius uçak bileti için Biletall.com’un kullanılması birçok avantaj sağlamaktadır. Biletall.com, yolculara hem uygun fiyatlı uçak biletleri sunacak hem de seçenek sayısı bariz şekilde çok olmaktadır. Bu sayede arzu edilen saatlerde bilet bulmak mümkün olabilmektedir. Air Mauritius uçak bileti fiyatları ne kadar erken sürede Biletall.com üzerinden temin edilebilirse ücretler de o kadar düşük olmaktadır. Bundan dolayı tarihi fazla önem taşımayan seyahatlerde genelde çok daha uygun fiyatlı bilerler bulunabilmektedir. Air Mauritius uçakları ve firması her daim denetim altındadır ve sivil havacılık otoriteleri tarafından her daim özenli bir şekilde incelenmektedir. Bu nedenle güvenlik bakımından en ufak bir noksanlık dahi söz konusu olmamaktadır. Air Mauritius, Mauritius küçük bir ada ülkesi olduğundan dolayı ülke içi sefer icra etmemektedir. Ancak kısa mesafeli uçuşları mevcuttur. Bununla birlikte uzun mesafeli uçuşları da çok sayıda mevcuttur. Yolcular için son derece konforlu kabin seçenekleri sunulmaktadır. Bu seçenekler arasında en yüksek niteliğe sahip olan, şüphe yok ki Business Class’tır. Bilhassa uzun sürmekte olan seyahatlerde Air Mauritius uçak bileti rezervasyon işlemini gerçekleştirilirken Business Class’tan yana tercih kullanılabilmektedir. Firmanın uçak filosu da yeterli sayılacak ölçüdedir. Filosunda orta ve uzun menzilli uçuş kabiliyetine sahip olan uçakların yanı sıra kısa menzili uçaklar da yer almaktadır. Firmanın son derece modern ve konforlu uçakları bulunmaktadır. Aynı zamanda uçak içerisinde sunulmakta olan hizmetler de son derece tatmin edici olarak ifade edilmektedir. Hava yolu firması, pek çok kıtada faaliyet göstermektedir. Air Mauritius en ucuz uçak bileti sahipleri tüm uçuş noktalarına yüksek konfor ile ulaşma imkanı elde etmektedir.
Air Moldova
Air Moldova
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1933
Firma Merkezi: Kişinev
Hava şirketi Air Moldova, Moldova Cumhuriyeti'nin sivil havacılık pazarında lider havayolu şirketidir. Air Moldova, Moldova Cumhuriyeti'nin kararnamesiyle 12 Ocak 1993'te kurulan Moldova'nın en tanınmış markalarından biridir. Air Moldova Şirketi 30 farklı yöne uçuş gerçekleştiriyor: Atina, Barselona, Bologna, Brüksel, Bükreş, Dubai, Dublin, Frankfurt, Floransa, Cenevre, İstanbul, Krasnodar, Larnaka, Lizbon, Londra, Madrid, Milano, Moskova, Paris, Roma, Saint -Petersburg, Verona, Viyana, Venedik, Torino, artı mevsimler - Antalya, Korfu, Kandiye, Tivat ve Zakintos. Air Moldova uçaklarında, yolcularına iki hizmet sınıfı - İş ve Ekonomi sunuyor. Şu anda Air Moldova, yerel pazarda kayıtlı hava yolu yolcu akışından yaklaşık% 50 oranında bulunuyor. 13 Temmuz 2004 tarihinde Air Moldova Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği'nin (IATA) aktif bir üyesi oldu. IATA'ya bağlı kalifikasyon koşulları, belirli standartlar ve gereklilikler arasında belirtilenleri öngörmektedir: filonun modernizasyonu, uçuş güvenliğinin sağlanması, personel yeterliliği ve kalite sisteminin geliştirilmesi. Aralık 2008'de Air Moldova, IATA Operasyonel Güvenlik Denetimi (IOSA) kaydına dahil edildi. IOSA sertifikasının alınması, bir hava şirketi için kalite statüsü ve dünya havacılık topluluğu tarafından tüm uluslararası güvenlik gerekliliklerine uyan güvenli bir hava taşıyıcısı olarak tanınması anlamına gelir. Air Moldova yolcularına kaliteli bir şekilde hizmet vermek için hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.
Air New Zealand
Air New Zealand
0/5
Kuruluş Tarihi: 1940
Firma Merkezi: Yeni Zelanda
Air New Zealand Yeni Zelanda’nın en önemli hava yolu şirketleri arasında yer almaktadır. Birçok personel çalıştırmakta olan ve yaklaşık 16 farklı ülkeye uçuş gerçekleştiren hava yolu şirketi 1940 yılında kurulmuştur. Uzun yıllardır hizmet veren şirketin öncüsü olan hava yolu ise Tazman Empire Airways Limited şirketi olmuştur. Kısacası TEAL olarak adlandırılan bu önce hava yolu firması 1965 tarihinde tam anlamıyla Yeni Zelanda hükümetine bağlandı ve bu olayın ardından Air New Zealand olarak adlandırıldı. 1989 tarihinde özelleştirilen Air New Zealand hava yolu firması dayanamayarak bir süre sonra iflasını açıkladı. Sonrasında ise 2001 tarihinde tekrar hükümete bağlı olarak uçuşlarını gerçekleştirmeye başladı. Şu ana kadar 15,95 milyonu geçecek sayıda yolcu taşımış olan hava yolu firması filosunu ve deneyimlerini geliştirerek hizmet etmeye devam ediyor. Air New Zealand hava yolu firmasının başta doğu Asya ve Amerika olmak üzere Birleşik Krallık ile Avustralya ve Güney Pasifik taraflarına uçuş ağı bulunuyor. Yaklaşık 16 ülkeye toplamda 51 farklı noktaya uçuş gerçekleştirmekte olan bu hava yolu firması 1999 tarihinden itibaren Star Alliance üyesi de olmuştur. Air New Zealand uçak bileti için Biletall.com’dan rahatlıkla her türlü bilet ve rezervasyona ulaşılabiliyor. Firmayla ilgili rezervasyon ya da bilet işlemleri Biletall.com’dan rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Air New Zealand uçak bileti fiyatları araştırılırken bakıldığında Biletall.com’dan erken alınmış olan biletler çok daha uyguna gelmektedir. Bilet ayırmak ya da rezervasyon yapmak hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Keyifli yolculukların adresi olan Air New Zealand hava yolu firmasından bu şekilde konforlu uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Logosu ve sembolleri oldukça anlam taşıyan Air New Zealand hava yolu firması ülke içerisinde yaptırmış olduğu anketlerdeki sonuçlara göre Yeni Zelanda’yı temsil ettiğine inanıyor. Tüketicilerin çoğunluğunun Air New Zealand hava yolu şirketinin markasına uyum sağladığına aynı zamanda oldukça kaliteli yolculuklar ile uygun yolculuklar sağladığına kanaat getirdiği anketlerde görülüyor. Yolcularına rahat ve konforlu bir uçuş sağlamak adına filosunu genişletirken teknolojik ve rahat uçakları tercih eden Air New Zealand uçak bileti rezervasyon gerçekleştirdikten sonra müşterilerine yemek ve içecek ile alakalı imkanları da sunduğunu gösteriyor. Eğlenceli ve rahat yolculuğun adresi olduğunu Yeni Zelanda’dan seyahat edecekler için gösteriyor. Ulaşım ağının Asya’dan Avrupa’ya oradan Kuzey Amerika ve Okyanusya’ya kadar uzanıyor olması Air New Zealand şirketinin daha çok tercih edilmesinde büyük pay sahibi oluyor. Her zaman bulunabilecek olan Air New Zealand ucuz uçak bileti beraberinde birçok kampanya ve özel hizmeti de getiriyor. Havaalanı servisleri, araç kiralama imkanları ya da özel araç imkanı her zaman havaalanlarında Air New Zealand müşterilerine sunuluyor.
Air Niugini
Air Niugini
0/5
Kuruluş Tarihi: 1973
Firma Merkezi: Port Moresby
Air Niugini, Papua Yeni Gine’nin bayrak taşıyıcı ya da bir diğer tabiri ile milli hava yolu firması olarak tanınmaktadır. Bu nedenle firma prestijini her daim ön planda tutmakta ve kendisine has bir hizmet standardı belirlemektedir. Yolcu memnuniyeti de bu nedenle genel olarak yüksek olmaktadır. Firma, 1973 yılından bu yana sektördeki yerini muhafaza etmektedir. Bu deneyiminin yanı sıra uçuş ağını da günden güne genişletme eğilimi içerisinde bulunmaktadır. Öyle ki bu amaç uğruna codeshare olarak da adlandırılmakta olan ortak uçuş programlarını partner hava yolu firmaları ile icra etmektedir. Air Niugini uçak bileti için her ülkeden Biletall.com’u ziyaret etmek suretiyle en geniş seçenekli biletlere ulaşmak ve bu biletleri güvenli bir şekilde satın almak mümkün olabilmektedir. Papua Yeni Gine hükümeti başta olmak üzere pek çok sivil havacılık otoritesi tarafından düzenli olarak denetlenmekte olan bu firma, uçak yolculuğu alanında son derece güvenli çözümler sunmaktadır. Papua Yeni Gine her ne kadar küçük kabul edilebilecek bir ülke olsa dahi bu ülke içerisinde dahi uçuş icra edilmekte olan onlarca hava meydanı mevcuttur. Bu alanlara en rahat ulaşım da şüphesiz Air Niugini sayesinde olmaktadır. Papua Yeni Gine’nin milli hava yolu firması, yolcularına ekonomi sınıfının yanında çok daha üst düzey yolculuklar için Business Class seçeneğini de sunmaktadır. Uzun süren uçuşlarda Air Niugini uçak bileti rezervasyon işlemleri sırasında yolcular tercihlerini Business Class kabininden yana da kullanabilmektedirler. Son derece modern ve geniş bir filoya sahip olan Air Niugini, yolcularının konforunu bu modern uçakları ile her daim en üst seviyede tutmaktadır. Air Niugini yolcuları, Biletall.com üzerinden alacakları biletler ile hem kısa mesafeli hem de uzun mesafeli uçuşlar gerçekleştirebilmektedirler. Air Niugini en ucuz uçak bileti yolculara bu imkanı da tanımaktadır.
Air Serbia
Air Serbia
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1927
Firma Merkezi: Belgrad
Air Serbia Havayolu firması 1927 tarihindeki kuruluşundan bu yana alanında lider olmayı başarmış bir firmadır. Dünyanın önemli şehirlerini içeren, 40 noktaya sefer düzenleyen firma, bu alanda gelişmeye devam etmektedir. Air Serbia havayolu firması 1961 yılından beri Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesidir. Firmanın Sırbistan havacılık endüstrisinin gelişmesinde önemli katkıları bulunur.
Air Tahiti
Air Tahiti
0/5
Kuruluş Tarihi: 1987
Firma Merkezi: Papeete
Air Tahiti, Fransız Polinezyası'nın adası olan Tahiti'de kurulmuştur. Papeete'de bulunan Fa'a'ā Uluslararası Havaalanı merkezinden çalışmaktadır. Yerel ve bölgesel uçuşlar sağlayan firma, Air Tahiti Group bünyesinde yer almaktadır. Ayrıca bu grup içerisinde Air Tahiti Nui adını alan ve uluslararası 4 farklı destinasyona uçan bir havayolu firmasına daha yer verilmektedir. Air Tahiti uçak bileti ile Fransız Polinezyası'nda bulunan farklı 47 adaya düzenlenen seferlere katılabilmektesiniz. Toplum adaları, Tuamotu takımadaları, Gambier takımadaları, Marquesas takımadaları, Austral takımadaları ve Cook adaları gibi bölgelerdeki tam 47 adaya sefer düzenlenmektedir. Air Tahiti uçak bileti fiyatları için biletlerinizi ayırtmak Biletall.com'da mümkün olabilecek bir işlemdir. Firmanın biletlerini aramalarla bulmak ve Fransız Polinezyası'ndaki muhteşem adalara uçmak birkaç işlem adımı içermektedir. Biletall.com’dan firmanın sizi uygun fiyatlarla bu adalara götürmesi için rezervasyonunuzu hemen başlatın. Turistik ve eğlenceli gezilerinizi planlarken, Fransız Polinezyası'nı ziyaret etmeyi gözden geçirmelisiniz. Birçok ada eğlence turizminin en önemli duraklarını oluşturmaktadır. Bora Bora, Tahiti, Maupiti gibi adalar bölgede oldukça ünlüdür ve bu adaları Air Tahiti'nin uygun fiyatlarıyla gezebilme şansınız vardır. Yıllık binlerce saat uçuş gerçekleştirildiği için, Air Tahiti uçak bileti rezervasyon ile bilet aramalarınız da kolay olacaktır. Tatau temasının yer verildiği ATR uçaklarında, orijinal tasarımlar ile karşılaşabilirsiniz ve Fransız Polinezyası'nın adalarının kültürünü daha adalara ulaşmadan bu uçaklarla hissetmeye başlarsınız. Air Tahiti en ucuz uçak bileti ile bazı adalara uçarken, Beechcraft ya da Twin Otter uçaklarının tercih edildiği bilinmelidir. Bu uçaklarda hacim daha küçüktür ve büyük uçakların inemedikleri adaların pistlerine daha kolay bir iniş sağlamaktadırlar. Küçük bir hacim nedeniyle bu uçuşlarda servis personelleri yer almamaktadır. Bu nedenle yolculuklarınızı standart prosedürler çerçevesinde yapabilirsiniz.
Air Tahiti Nui
Air Tahiti Nui
0/5
Kuruluş Tarihi: 1996
Firma Merkezi: Papeete
1996 yılında, dünyayı Tahiti adalarına bağlamak için Air Tahiti Nui Airlines kuruldu. Beş Airbus A340-300s filosu ile Paris, Los Angeles, Auckland ve Tokyo'dan Tahiti'ye hizmet vermektedir. Air Tahiti Nui Airlines ortaklık ve kod paylaşımı sözleşmeleriyle, bu rota ağını Sydney ve New York dahil olmak üzere dünya çapında 39 büyük şehir içerecek şekilde genişletti. Air Tahiti Nui hava yolları filosunun her detayında, ulusunun misafirperverliğini, güzelliğini ve rahat doğasını göstermek için büyük bir özen göstermektedir. Sıcak bir gülümseme ve güzel beyaz-taçlı Tiare, şık şehir üniformalarından şık ve rahat Tahiti kıyafetlerine dönüşen bir kabin ekibi, kalkıştan kısa bir süre sonra, tüm personelinin özenli, alçak gönüllü ve heyecanlı hizmetleri ile yolcuları rahat ve memnun hissettirmek için ne gerekiyorsa yapmaktadırlar. 2015 yılında, Air Tahiti Nui Airlines, 4 Boeing Dreamliner 787-9'u sipariş ederek filosunun yenilenmesine başladı. Firma 2016 yılında, tüm Air Tahiti Nui müşterileri için hizmetlerini ve rezervasyon olanaklarını mükemmelleştiren Amadeus Altea BT yönetim sistemini hayata geçirdi. 2018 yılında ise firma Air Tahiti Nui helikopterlerini hizmete alarak ulaşım sistemine dahil etti. Seyahatleri için Biletall.com’dan Air Tahiti Nui Airlines uçak bileti alan misafirler, firma personelinin içten yaklaşımları sayesinde oldukça zevkli bir yolculuk yapabilirler. Biletall.com’dan Air Tahiti Nui Airlines uçak bileti fiyatları indirimleri ile öğrenilebilmektedir. Bu fiyatlara nelerin dahil olduğu da fiyat üstüne tıklanarak görülebilmektedir. Kaliteli çalışmalarının sonucu olarak, Air Tahiti Nui seyahat endüstrisinin en yüksek onuruna sahip oldu. Global Traveller (2011-2012) okuyucuları tarafından Travel and Leisure Dergisi'nin "Dünyanın En İyi Uluslararası Havayolları" ve "Güney Pasifik'teki En İyi Havayolu" olarak seçildi. Yolculuklarını daha avantajlı fiyatlarla yapmak isteyenler, uçuş tarihinden daha önceki zamanlarda Air Tahiti Nui Airlines uçak bileti rezervasyon işlemlerini yaparak, en uygun fiyatlara ulaşabilmektedirler. 790 adet çalışanı olan Air Tahiti Nui Airlines, yılda 396.178 yolcunun taşınmasını sağlamaktadır. Firmanın filosundaki uçaklarında, doğal güzelliği ve Tahiti kültürünün rahat doğasını temsil eden kabin iç mekanları, yolcuların tatiline huzurlu bir başlangıç veya yatıştırıcı bir son için mükemmel bir ortam sağlamaktadır. Biletall.com’da özel olarak uygulanan kampanyalardan yararlanarak, Air Tahiti Nui Airlines en ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanan özellikle kalabalık olarak seyahat eden yolcular, tatilleri için daha fazla para tasarruf edebilmektedir.  
Air Transat
Air Transat
0/5
Kuruluş Tarihi: 1986
Firma Merkezi: Quebec
Air Transat, hem tarifeli hem de charter uçuşlar icra etmekte olan bir hava yolu firmasıdır. Aynı zamanda bu hava yolu firmasında uçak kiralama hizmetleri de bulunmaktadır. Bu sayede yolcular hizmet kalitesinden özel kiraladıkları uçaklarda da istifade edebilmektedirler. Air Transat firması daha ziyade bir tatil firması olarak tanınmaktadır. Ancak pek tabii tatil ile ilişkisi neredeyse hiç bulunmayan bölgelere de uçuşlar icra etmektedir. Bu bağlamda, son zamanlarda vasfını çok daha genişlettiğini söylemek mümkün olabilmektedir. Air Transat uçak bileti için yolcuların en mantıklı tercihleri her daim Biletall.com olmaktadır. Aynı zamanda yolculara güvenli ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Air Transat uçak bileti fiyatları için de her daim en mantıklı seçim Biletall.com olarak ifade edilmektedir. Aynı zamanda biletler ne kadar erken alınır ise, bilet fiyatları da aynı oranda makul olmaktadır. Kanada menşeili firma, gerek devlet kurumları gerekse bağımsız sivil havacılık makamları tarafından sıklıkla denetime tabi tutulmaktadır. Uçakta yolculara sunulmakta olan yiyecek ve içecekler de sağlık otoriteleri tarafından denetlenmektedir. Firmanın Kanada içerisinde toplamda 4 ayrı noktaya uçuşu bulunmaktadır. Başka bir deyiş ile uçuşlarının çok büyük bir kısmını yurt dışına yönelik gerçekleştirmektedir. Yolculara iki ayrı kabin seçeneği sunulmaktadır. Air Transat uçak bileti rezervasyon işlemleri sırasında hem Business hem de Economy Class arasından seçim yapılabilmektedir. Firmaya ait son derece modern ve geniş bir filo bulunmaktadır. Bu filoda yer almakta olan uçakların uzun menzilli uçma kabiliyetleri olduğu da bilinmektedir. Nitekim seferlerin pek çoğu uzun menzilli olarak icra edilmektedir. Filodaki uçakların konforu ekonomi sınıfında dahi yolculara kendilerini özel hissettirmektedir. Bu nedenle Air Transat, konforu ve marka saygınlığı ile ön plana çıkmaktadır. Air Transat, farklı güzergâhlar için farklı uçak tipleri tercih etmektedir. Air Transat en ucuz uçak bileti sahipleri, bu güzergahlara yönelik biletlerini Biletall.com üzerinden temin edebilirler.
AirAsia
AirAsia
0/5
Kuruluş Tarihi: 1993
Firma Merkezi: Malezya
Air Asia Group 1993 yılında kurulmuş olan ancak faaliyetlerine 1996 yılında başlayan bir hava yolu firmasıdır. Hükumet tarafından işletilen hava yolu firmalarından biridir. Ancak şirket DRB- HICOM tarafından oluşturulmuştur. Malezya merkezli kurulması sebebiyle tüm Asya bölgelerine uçuş hizmetleri veren bir uçuş firmasıdır. Malezya merkezli kurulmuş olan Air Asia firması 74 farklı uçuş noktasına sahiptir. Yurt dışı uçuşlarında daha çok Japonya, Çin, Vietnam, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Tayland gibi ülkeler tercih edilmektedir. Asya turu yapmak isteyen herkes bu uçuş firmasını tercih edebilmektedir. Ortalama bir uçuş filosuna sahiptir. Ancak uçuş filosunda yer alan uçaklar kalitelidir ve düzenli denetim altına alınmaktadır. Uçaklar içerisinde birçok imkan yolculara, misafirlere sunulmaktadır. Özellikle televizyonlu, business sınıfı, ekonomi sınıfı bulunan bir uçak sistemine sahiptir. Air Asia uçak bileti almak isteyen kişilerin başvurabileceği yer Biletall.com'dur. Her türlü bilet bilgisini öğrenmek için Biletall.com'a başvurulabilmektedir. Air Asia ucuz uçak bileti fiyatları konusunda da ayrıntılı bilgi elde etmek isteyen kişiler Biletall.com'a başvurabilmektedir. Fiyatlar konusunda daha uygun seçenekler burada yer almaktadır. Hatta kampanyalı biletlere erişme imkanı da söz konusu olabilmektedir. Malezya hükumeti tarafından işletilen bir uçak firması olduğu için düzenli şekilde denetim altına alınmaktadır. Bu nedenle de uçaklarda ve uçuşlarda herhangi ciddi bir problem yaşanmaz. Hızlı ve güvenilir uçuşlar misafirlere sağlanmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşları bulunmaktadır. Başta Asya ülkeleri olmak üzere 74 farklı uçuş noktasına sahiptir. Air Asia uçak bileti rezervasyon yaptırmanın en kolay yollarından biri Biletall.com'dur. Rezervasyon yapıldıktan sonra uçuş saati yaklaşırken check-in kolaylıkla yapılabilir. Böylelikle koltuk rezervasyonu konusunda da çeşitli imkanlar söz konusu olabilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar konusunda da çeşitli rezervasyonlar talep edilebilmektedir. Ayrıca sunulan diğer hizmetlerden biri de kara ulaşımıdır. Oto kiralama desteği vermesinin yanı sıra havalimanından şehir merkezine yapılacak olan ulaşımlarda da misafirlere destek olmaktadır. Servisler kullanılarak ulaşım sağlanabilir. Ve bu tarz hizmetleri Air Asia kolaylıkla misafirlerine sunmaktadır. Almış olduğu belli başlı ödüller de bulunmaktadır. En iyi düşük maliyetli hava yolu firması ödülünü kazanmıştır. 10 yıl boyunca bu ödüle sahip olan hava yolu firması olmuştur. Sahip olduğu en önemli özellik ise uçuş filolarını doğru kullanabilmesidir. Uçuş filolarını yurt dışı ve yurt içi olarak ayırmaktadır. Uzun mesafe yolculuklarında doğru uçaklar kullanılmaktadır. Air Asia en ucuz uçak bileti için takip edilmesi gereken yer Biletall.com olmaktadır.
airBaltic
airBaltic
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1995
Firma Merkezi: Letonya
1995 yılında kurulan Air Baltic ilk yolcu uçuşunu 1 Ekim tarihinde gerçekleştirdi. Letonya Cumhuriyeti'nin ulusal havayolu şirketi olan Air Baltic bünyesinde 33 uçak barındırıyor. Merkez ofisi Riga Uluslararası Havalimanı'nda bulunmaktadır. 60 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştiren firma birçok alanda faaliyet göstermektedir. Dünyanın pek çok yerine seferler düzenleyen Air Baltic 2004 haziran ayında Litvanya'da Vilnius'da merkez açmış ve Avrupa da birçok noktaya direk uçuşlar başlatmıştır. 2012 yılında ise uluslararası hizmet kalitesi alanında ödül almıştır. Düşük maliyetli uçuşlar gerçekleştiren Air Baltic tek yön bilet konsepti ile hizmet vermektedir. Ayrıca Baltık ülkesinden hizmet veren ilk havayolu şirketi olma unvanını taşımaktadır. Son zamanlarda verdiği hizmet kalitesi ile ön plana çıkan havayolu firması en dakik hava yolu şirketi unvanına layık görülmüştür. Uzun uçuşlar gerçekleştirmese de Avrupa da önemli şehirlere uçar.
Aircalin
Aircalin
0/5
Kuruluş Tarihi: 1983
Firma Merkezi: La Tontouta
Aircalin, Yeni Kaledonya merkezli bir hava yolu firması olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda adaya ait bayrak taşıyıcı hava yolu firması olduğunu ifade etmek de mümkün olabilmektedir. Aircalin son derece modern bir filoya sahiptir. Bu filoda yer alan uçaklar hem uzun, hem de kısa ve orta mesafeli uçuşları icra edebilme kabiliyetine sahip bulunmaktadır. Aynı zamanda uçak filosu son derece modern olduğundan dolayı mesafe ne kadar uzun olursa olsun yolcular keyifli bir yolculuk geçirtebilmektedir. Aircalin’e ait uçaklar ve hizmetler her daim resmî otoriteler tarafından denetim altında tutulmaktadır. Bu nedenle Aircalin ile icra edilecek olan yolculuklar son derece güvenlidir. Aircalin uçak bileti için en uygun fiyatlı bilet seçenekleri her daim Biletall.com’da yer almaktadır. Bu nedenle seyahatlerde Biletall.com’un öncelikli olarak ziyaret edilmesi gerekmektedir. Aircalin uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan temin edilmekte olan biletler ne kadar erken satın alınır ise fiyatlar da aynı şekilde makul olabilmektedir. Yolculuklarda konforuna düşkün olan gezginler için özel seçenekler bulunmaktadır. Aircalin uçak bileti rezervasyon işlemleri sırasında yolcular, Hibiscus Class ya da ekonomi sınıfı arasında tercih yapabilmektedirler. Uçuş ağı son derece geniş olan Aircalin, yakın mesafelerin yanı sıra Avrupa ve Asya’da da çok sayıda noktaya uçuş icra etmektedir. Filosunda son derece gelişmiş ve modern uçakları barındırmakta olan Aircalin, bu uçaklar ile yolculara keyifli ve güvenli yolculuklar sağlamaktadır. Aircalin en ucuz uçak bileti olanlar yolculuk sırasında sunulmakta olan ayrıcalıklı hizmetlerden de istifade edebilmektedirler.
Alaska Airlines
Alaska Airlines
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1932
Firma Merkezi: Seattle
Alaska Hava Yolları şirketi 1932 yılında McGee Airways adlı uçuş hizmeti veren şirket tarafından kuruldu. Merkezi Seattle Washington’da bulunmaktadır. Alaska hava yolları bir Amerikan hava yolu şirketi olmasının yanı sıra dünyanın birçok yerine hizmet veren ve 316 filo uçağının 118 tanesinin aktif olarak kullanıldığı bir hava yolu şirketidir. Alaska. Hawai, Kanada, Meksika, Amerika ve dünyanın büyük çoğunluğunda hizmet veren Alaska Hava Yolu şirketi ABD’de beşinci büyük Hava Yolu şirketidir. Ayrıca Alaska Havayolu şirketi JD Power And Associates tarafından on yıl boyunca üst üste en yüksek müşteri memnuniyetine sahip şirket unvanına da sahip olmuştur. Her ne kadar ismi Alaska Havayolları olsa da gelirinin çoğunu Alaska dışında yapılan uçuşlardan kazanan şirket yine de ABD ile Alaska arasında en fazla yolcu taşıyan şirket olmayı da başarmıştır. dünyanın önde gelen havayolu şirketleri Oneworld, Icelandair, Skyteam, emirates ve Alliance dahil toplam 16 şirket ile anlaşması bulunmaktadır. Şirket 2011 yılından itibaren ise Dow Jones Transportation Averege’ye geçmiştir. Alaska hava yolları şirketi yolcuların özelliklerine göre özel hizmetler sunmakta olan bir havayolu şirketidir.
Alitalia
Alitalia
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 2009
Firma Merkezi: Fıumıcıno
Alitalia; 12 Ocak 2009 senesinde İtalya'nın Roma şehrinde kuruldu. 1 Ocak 2015 senesinde, şirket içerisinde bazı değişikliklere gidilerek yeniden yapılanma sürecine girildi. Merkezi Roma'nın Fiumicino bölgesinde, Leonardo Da Vinci Uluslararası Havalimanı'nda bulunan havayolu şirketi, kurulduğundan bu yana iç hatlarda ve dış hatlarda düzenli uçuşlar düzenlemektedir. Filosu son derece geniş olan Alitalia; SkyTeam ittifakının da bir üyesi konumundadır.
All Nippon Airways
All Nippon Airways
0/5
Kuruluş Tarihi: 1952
Firma Merkezi: Shiodome
All Nippon Airways, Shiodome bölgesini merkez alarak 1952 senesinde kurulmuştur. Filo büyüklüğü baz alındığı zaman, Japonya'nın en büyük havayolu firması olmaktadır. 227 uçağı ile toplamda 97 farklı nokta üzerinde seferlere sahiptir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde genişleme politikası izleyen firma, düşük maliyetlerle yaptığı seferleri ile uluslararası pek çok destinasyona ulaşmanızı sağlayacaktır. All Nippon Airways uçak bileti ile ödüllü havayollarından biriyle uçmuş olursunuz. Ayrıca firmanın uçaklarına bilet alabilmek için kullanabileceğiniz kanal Biletall.com'dur. All Nippon Airways uçak bileti fiyatları için her rezervasyonunuzla birlikte dünyanın pek çok noktasına avantajlı şekilde uçarsınız ve Biletall.com'un bütün aramaları müşterilere uygun fiyatları sunabilmek adına çalışmaktadır. All Nippon Airways'in Japonya üzerinde farklı bölgelere uçuşları bulunmaktadır. Okinawa, Tokyo, Osaka, Kyoto, Sapporo gibi bölgeleri ziyaret edebilme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca Asya ve Okyanusya üzerindeki farklı bölgelere seyahat imkanı tanımaktadır. Bangkok, Pekin, Singapur, Şanghay, Cakarta bu destinasyonların arasında yer almaktadır. All Nippon Airways, size ödüllü bir uçuş sağlamaktadır. Dünyanın en iyi havayolları arasına defalarca giren ve bu konuda ödüllere sahip olan firma, 5 yıldızlı bir uçuşu size sunacaktır. Güvenli ve konforlu bir uçuşu, All Nippon Airways uçak bileti rezervasyon ile yakalayabilmektesiniz. Firmanın uçuşlarında dört farklı mevki bulunmaktadır ve bu mevkilerden istediğiniz birini ek ücretler karşılığında seçme özgürlüğüne sahipsinizdir. Economy Class, Premium Economy, Business Class ve First Class uçuş mevkilerine yer verilmektedir. All Nippon Airways'in ulaşım ağları Japonya'dan Okyanusya'ya kadar uzanmaktadır. Böylelikle Asya ve Okyanusya üzerindeki birçok destinasyonu ziyaret etmek konusunda firmanın uçuşlarını tercih edebilirsiniz. All Nippon Airways en ucuz uçak bileti ile firmanın birçok uçağa yer veren filolarıyla uçabilmektesiniz. Ayrıca Business Flyers üyeliğini tercih ederek uçuşlarda %5 indirim kazanabilirsiniz.
Allegiant Air
Allegiant Air
0/5
Kuruluş Tarihi: 1997
Firma Merkezi: Kanada
Allegiant Air, 1997 senesinin ocak ayında WestJet Express adıyla kurulmuştur. Sahibi ve CEO'su olan Mitch Allee, başkan Jim Patterson ve baş pilot Dave Beadle tarafından ortaklaşa olarak kurulan şirket, West Jet Air firması ile olan marka anlaşmazlığı davasını kaybettikten sonra isim değişikliği yolunu tercih etmiştir. 1998 senesinde Allegiant Air adını alan firma, tarifeli seferlerini bu tarihten itibaren başlatmıştır. 117 farklı uçuş noktasına düzenli olarak seferler düzenleyen Allegiant Air, 2001-2002 senelerinde gerçekleştirdiği yeniden yapılanma sayesinde bugünkü yolcu kapasitesine ulaşabilmiştir. Allegiant Air uçak bileti ile seferlere katılmak isteyen yolcuların, bilet rezervasyon işlemlerini Biletall.com'da yaptırmaları oldukça kolaydır. Türkiye'den Allegiant Air'i tercih ederek seyahat gerçekleştireceklerin, Biletall.com'da bilet bulabilmeleri mümkün olacaktır. Allegiant Air uçak bileti fiyatları için erken yapacağınız rezervasyonlarınız Biletall.com'da oldukça avantajlı olacaktır. Uçuşunuzun rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleşmesi, Allegiant Air'in sunduğu özelliklerle mümkün olabilmektedir. Allegiant Air şirketinin 100 uçaklık filoları, her zaman Kanada merkezli veya birçok ülkeye seyahat etmenize imkan tanıyacaktır. Allegiant Air'in izlediği düşük maliyetli bilet sunma taktikleri nedeniyle uçak biletleriniz ucuza gelecektir. Gezebileceğiniz 117 farklı noktanın seferleri Allegiant Air bünyesinde sürekli olarak gerçekleşmektedir. Yurt dışında 117 uçuş noktası ile Kanada'nın en gelişmiş havayolu firmalarından bir tanesi olmaya aday olan Allegiant Air, ekonomi sınıfı yolcularına keyifli bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Maliyet politikalarının şirket kapsamında, müşterilere düşük ücretli uçak biletleri sunmak olarak belirlendiği için Allegiant Air uçak bileti rezervasyon maliyetleriniz son derece ucuza gelecektir. Uçaklarda bu maliyet düşüşüne rastlanmamakta ve son model teknolojik uçaklara firma bünyesinde yer verilmektedir. Uçakların az yakıt tüketimi sağlamaları, bu maliyet politikalarına Allegiant Air bünyesinde yer verilmesiyle sonuçlanmıştır. Allegiant Air firmasındaki ulaşım ağı Amerika'da bulunan küçük şehirlerden, dünya çapındaki farklı destinasyonlara kadar uzanmaktadır. Bu nedenle müşterileri için eğlence ve seyahati birleştiren bir şirket bünyesine sahiptir. ABD Ulaştırma Bakanlığı (DOT) tarafından ABD'de charter ve tarifeli seferler düzenleme konusunda onaylı bir firma olan Allegiant Air, çalışmalarını bu onayın verdiği kapsamda yürütebilmektedir. Emniyet, güvenlik ve profesyonelliğin benimsendiği uçuşlarda, misafirlere güler yüzlü bir hizmet sağlanmaktadır. Allegiant Air en ucuz uçak bileti alırken erken rezervasyon yapmayı tercih ederseniz, uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Böylelikle Biletall.com'un erken dönem rezervasyon işlemlerinin farklı fiyat seçenekleriyle seyahatlerinizi daha ucuza getirebilmektesiniz.
American Airlines
American Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1926
Firma Merkezi: Teksas
American Airlines; dünyanın 3. en büyük havayolu ittifakı olan Oneworld isimli ittifakın kurucu üyelerinden biridir. Şirket; transatlantik pazarında, British Airways, Cathay Pasific, Iberiave Finnair ve Japon Havayolları'nın yaptığı transferleri, tarifeli uçuşları ve servisleri koordine eder. Şirket, bölgesel hizmetlerini, American Eagle markası adı altında yan kuruluşlar tarafından işletmektedir. 1926 senesinde kurulan American Airlines; Dallas-Fort Worth, Chicago-O'Hare, Miami, Los Angeles, New York-JFK, New York-LaGuardia, Charlotte, Philadelphia, Washington ve Phoenix-Sky Harbor'da olmak üzere 10 tane merkeze sahiptir. Ana bakım üssü Tulsa Uluslararası Havalimanı'nda bulunuyor. Dallas-Fort Worth Uluslararası Havalimanı, şirketin en büyük yolcu taşıma merkezi olarak biliniyor. Bu noktada, yılda ortalama olarak 45 milyon yolcuya hizmet veriliyor. Şirket; bölgesel, iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere farklı bölgelere çok sayıda düzenli seferlerine 1926 yılından beri devam etmektedir.
AnadoluJet
AnadoluJet
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 2008
Firma Merkezi: Ankara
AnadoluJet firması 23 Nisan 2008 tarihi itibari ile gelişen teknoloji ve bireylerin taşımacılık hizmetlerini en geniş şekilde sağlayabilmek adına Türk Hava Yolları'nın yenilenmiş iş modeli olarak farklı bir marka adı altında kurulmuştur. Türkiye'nin ve Dünya'nın pek çok bölgesine uçuş seferleri düzenleyen AnadoluJet firması Ankara'nın Anadolu şehirlerine bağlantı kurulması ile birlikte ucuz yollu uçak biletlerinin satışa çıkarılması amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir. Normalden daha geniş bir kitleye hitap ederek, kişilerin uçak ile seyahat edebilmelerini sağlamak amacına hizmet eden AnadoluJet firması Ankara hattı üzerinde yer alan yolcu sayısını %65 oranında, doluluk oranını ise %85 oranında arttırmıştır. Kuruluş döneminde 5 uçak ile hizmete başlayan AnadoluJet şirketi ilk yılında 8 uçak, 2010 senesinde 16 uçak ve daha sonrasında da toplamda 36 uçaklık bir filoya sahip olmuştur. Ankara merkezli olarak kurulmuş olması Anadolu'ya daha rahat hizmet vermesine yol açmış ve cazip ücretler ile birlikte insanların daha rahat bir şekilde uçuş hizmetinden yararlanmalarına olanak tanınmıştır. Anadolu'nun 45 farklı noktasına uçan AnadoluJet firması ismini de bu konumdan dolayı almış ve Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı tarafından atanmış olan Bölgesel Uçuşlar Başkanı Said Şamil Karabaş tarafınca yönetimi gerçekleştirilmektedir.
Arik Air
Arik Air
0/5
Kuruluş Tarihi: 2002
Firma Merkezi: Lagos
Arik Air, bölgesinde son derece geniş bir uçuş ağını barındırmaktadır. Bu uçuş ağı sayesinde Orta ve Batı Afrika’nın en etkin hava yolu firmaları arasında hatta en etkini kabul edilmektedir. Direkt olarak uçuş icra ettiği ülkelerin tamamı Afrika Kıtası’nda yer almaktadır. Arik Air, son derece geniş ve modern bir uçak filosuna da sahiptir. Filosunda barındırmakta olduğu uçakların neredeyse tamamı yeni jenerasyondur. Bunlar arasında uzun menzilli uçuş kabiliyeti olan uçaklar yer almakta olduğu gibi, kısa ve orta menzilli uçakları da barındırmaktadır. Arik Air uçak bileti için dünyanın her yerinden ziyaret edilebilecek olan en makul site şüphe yok ki Biletall.com’dur. Aynı zamanda Biletall.com sayesinde en uygun fiyatları ve birtakım kampanyaları da görüntülemek mümkün hale gelmektedir. Arik Air uçak bileti fiyatları Biletall.com’da son derece geniş bir seçenek ağına sahiptir. Bu geniş seçenek ağı kapsamında yolcular bütçelerine uygun bilet seçeneklerini pek çok zaman bulabilmektedirler. Uçaklar gerek devlet gerekse de sivil havacılık otoriteleri tarafından sıklıkla denetim altında tutulmaktadır. Hal böyle olunca da herhangi bir şekilde güvenlik riski ortaya çıkmamaktadır. Gerek yer hizmetleri, gerek kabin ekibi gerekse de pilotlar bakımından Arik Air son derece deneyimli personelleri barındırmaktadır. Bu nedenle hizmet kalitesi de neredeyse her zaman en üst seviyeyi bulmaktadır. Arik Air tarafından yolculara sunulmakta olan kabin seçenekleri birden fazladır. Bu kabin seçeneklerinden bir tanesi Business Class, bir diğeri ise ekonomi sınıfıdır. Cubana de Aviacion uçak bileti rezervasyon işlemleri sırasında yolcular arzu ettiklerini tercih edebilmektedirler. Arik Air en ucuz uçak bileti almak isteyen yolcular, mümkün mertebe erken dönemlerde biletlerini temin etmeleri durumunda en uygun fiyatlar ile bilet satın alabileceklerdir.
Asiana Airlines
Asiana Airlines
5/5
Kuruluş Tarihi: 1988
Firma Merkezi: Seul
Asiana Airlines merkezi Güney Kore'nin Seul Havalimanı'nda bulunmakta olup ülkenin en büyük 2 havayolu şirketinden biridir. 5 kıtada faaliyet gösteren havayolu şirketi, dünyanın en büyük ittifaklarından oluşan Star Alliance'a üyedir. 2016 yılında dünyanın en iyi 16. havayolu şirketi seçilmiştir. Yapılan ekonomi sınıfı değerlendirmesinde de 2016 yılına ait dünyanın en iyi havayolu şirketi unvanı bulunmaktadır. Asiana Airlines şirketi kaliteli ve güvenli yolculuğun yanı sıra 12 den fazla kargo uçağı ile hizmet vermektedir. Oldukça büyük bir şirket olan ve müşterilerine üst düzey hizmet sağlayan Asiana Airlines 5 adet yolcu hizmet sınıfı ile yolcularına hizmet sağlamaktadır. Birinci süit sınıf, Birinci sınıf, Business Smartium sınıfı, Business Sınıfı ve Seyahat sınıfı.
Atlasglobal
Atlasglobal
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 2001
Firma Merkezi: İstanbul
AtlasGlobal , Türkiye'nin en köklü hava yolu firmalarından bir tanesidir. Buna ek olarak bu firma her zaman için yolcusunu üstün seviyede memnun etmeyi amaç edinmiştir. Nitekim sırf bu memnuniyeti sağlayabilmek adına ücretsiz ikram servisi ve ücretsiz şehir içi ulaşım servisi hizmeti sunmaktadır. Buna ek olarak bu hava yolu firmasının pek çok firma ile ortak uçuşları da bulunmaktadır. Gerçekten diğer hava yolu firmaları ile yapılan ortak uçuş anlaşmaları sayesinde uçuş ağı Portekiz'e dek genişlemektedir. Nihayetinde belirtilmesi gereken bir diğer husus ise bu firma ile seyahat eden yolcuların birtakım ek avantajlara da sahip olduğudur. Gerçekten bu ek avantajlardan bir tanesi de geniş koltuk aralıklarıdır. Aynı zamanda yolculara diğer hava yolu firmalarından pek çoğunun aksine daha fazla bagaj hakkı ve daha geniş koltuk aralıkları da sunulmaktadır. Bu sayede yolcular bu firma sayesinde çok daha rahat bir uçuş deneyimi yaşayabilirler. Nihayetinde firma bünyesinde Business Class seyahat imkanı da bulunmaktadır.
Austrian Airlines
Austrian Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1957
Firma Merkezi: Schwechat
Austrian Airlines, Air Austria ile Austrian Airways şirketlerinin 1957 yılında birleşmesiyle kurulmuştur. İlk olarak Londra’ya uçuş gerçekleştirmiş ve ilk uçuş tarihi 31.03.1958’dir. Sürekli kendisini geliştirerek 1990 yılında Tyrolean Airways, Laudra Air şirketlerini bünyesine katmıştır. Kurucu üyeleri arasında, Air Canada, Lufthansa, Thai Airways International, United Airlines bulunmaktadır. Mevcut üyeleri arasında, Türk Hava Yolları, Eva Air, Egypt Air, Air China, Air India, Avianca, Asiana Airlines gibi çok sayıda hava alanı şirketi bulunmaktadır.
Avianca
Avianca
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1919
Firma Merkezi: Bogota
Avianca SA, Kolombiya'nın ulusal havayolu şirketi ve bayrak taşıyıcısı olan Kolombiyalı bir havayolu şirketidir. 5 Aralık 1919'da kurulan şirket, başlangıçta SCADTA adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Amerika'nın en eski havayolu şirketi olan Avianca, Kolombia'nın en büyük, Latin Amerika'nın da ikinci en büyük havayolu şirketidir. Genel merkezi El Dorado Uluslararası Havaalanı'nda merkezi Bogotá, DC'de bulunan Avianca, yan kuruluşlarıyla birlikte Latin Amerika'nın en geniş destinasyon ağına sahiptir. Germán Efromovich tarafından kurulan ve hava taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış bir Güney Amerika holding şirketi olan Synergy Group SA'ya ait olan Avianca Firması, Kolombiya Borsası'nda işlem görmektedir. Dünyanın en eski ikinci havayolu şirketi olan Avianca, 2009 yılında TACA ile birleşeceğini açıklayarak 90. yılını kutladı. Batı Yarımküre'nin en eski havayolu şirketi olan şirket 2012 yılında Star Alliance'ın resmi üyesi olmuştur. Avianca Havayolları’nın Air Canada, United Airlines, Türk Hava Yolları, İberia havayolu şirketleri ile CodeShare anlaşması bulunmaktadır. Avianca havayollarının filosunda bulunan çok sayıda uçağı ile Avrupa ve Amerika kıtasında bulunan farklı noktalara direk veya aktarmalı şekilde uçak bileti satın almak mümkündür. Şirketin bünyesinde yapmış olduğunuz tüm uçuşlarda mil puan toplayarak uçuş yapılmasını sağlayan Lİfe Miles adında üyelik programı bulunmaktadır. Avianca Havayolları ile Bogota çıkışlı olarak uçak bileti alınabilecek popüler noktalardan bazıları, Amsterdam, Cape Town, Şikago’dur. Avianca firmasının düzenlemiş olduğu çeşitli kampanyalar sayesinde uygun fiyatlı uçak bileti satın alınabilmektedir. Her geçen gün yenilenen filosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla Avianca firması hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.
Azerbaijan Airlines
Azerbaijan Airlines
5/5
Kuruluş Tarihi: 1992
Firma Merkezi: Bakü
Azerbaijan Airlines diğer adıyla AZAL olarak bilinen ve Azerbaycan sınırları içerisindeki en büyük hava yolu şirketi olma özelliğine sahip hava yoludur. Merkezi Bakü’de bulunmakta olup, faaliyet yeri ise Uluslararası Haydar Aliyev Havalimanı’dır. 1992 yılından beri aralıksız olarak uçuşlarını devam ettiren hava yolu kalitesi, müşteri ilişkileri ve hizmetleri dolayısıyla ödüller almıştır. 2008 yılında Azerbaycan Havayolları adını alan şirket 2011 yılında Avrupa standartlarını taşıdığını ispatlayarak Avrupa Standart Belgesi ile ödüllendirilmiştir. 2015 yılına gelindiğinde ise hava yolu değerlendirmelerinde adı sıkça duyulan şirketlerden olan Skytrax’dan 4 yıldız almanın gururunu taşıyan tek Azerbaycan hava yolu olmanın gururunu elde etmiştir. Sadece kalitesi değil hava yolu olarak yaptığı yatırım kaliteleriyle de dikkat çeken Azerbaycan Havayolları dünyanın birçok destinasyonuna açtığı şubeler ile gittikçe büyüyen ağları arasına yenilerini eklemeye devam etmektedir. Uçtuğu yerleri görmek ve bilet temin etmek için biletall üzerinden kolaylıkla ilerleyebilirsiniz.

B

Bahamasair
Bahamasair
0/5
Kuruluş Tarihi: 1973
Firma Merkezi: Nassau
Bahamalar'ın Nassau adı verilen bölgesinde kurulan Bahamasair, yerli ve bölgesel hedeflere gerçekleştirdiği uçuşları ile tanınmaktadır. Karayipler ve ABD üzerine yapılan uçuşlar, Lynden Pindling Uluslararası Havalimanı merkezinden gerçekleştirilmektedir. Firmanın kuruluşu 1973 senesine dayanmaktadır ve aynı yıl içerisinde uçuş operasyonlarını başlatmıştır. Toplamda 32 rotayı kapsayan ortalama bir ağı bulunmaktadır. Bahamasair uçak bileti ile yerli ya da bölgesel uçuşlar bulabilmeniz mümkün olabilmektedir. Küçük bir uçak filosuna sahip olmasına karşın, kapsadığı destinasyonların sayısı 32'dir. Bu da günlük olarak firmanın biletlerinin sürekli olarak satışa çıkabildiği anlamını taşımaktadır. Bahamasair'a bilet almak isteyen misafirler, bu nedenle hemen hemen her gün bilet bulabileceklerdir. Yeni bir teknolojiyi kullanan Boeing ve ATR uçaklarının sayesinde, Bahamasair'la güven içerisinde uçarsınız. 14 yerel destinasyonun haricinde Dominik Cumhuriyeti, Küba, Tobago, Trinidad, Caicos ve Turks Adaları'nı içeren bir bölgesel ağı bulunmaktadır. Ayrıca ABD'de dört varış noktasına sahiptir. Uçakların tamamı Economy Class olarak yapılandırıldığından, eşitlik ilkesine yer verildiği gözlemlenmektedir. Bahamasair sizi eşsiz tatil beldelerine götürmektedir ve bunu yaparken de uygun fiyatlara yer vermektedir. Bahamalar'a yapılacak eşsiz bir gezinin başlangıcını rahat bir seyahat ile sağlamak için Bahamasair'ı tercih edebilirsiniz. Bahamasair uçak bileti rezervasyon ile biletinizi, yaz dönemlerinde eğlence turizmi odaklı olan bu bölgelere yapmak için Biletall.com'dan şimdi biletinizi ayırtabilirsiniz. Erken ayırtılan biletlerin size hesaplı seçenekleri tanıması, biletinizi hesaplı fiyatlarla alabileceğiniz anlamını taşımaktadır. Bahamasair en ucuz uçak bileti ile seferlere katıldığınız zaman tek bir Economy Class kabininin Bahamasair'da bulunduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle bilet ayırtma işlemleri sırasında sadece Economy Class bünyesinde yolculuk yapabileceğinizi görüntüleyebileceksiniz. Bahamasair'ın sağladığı biletler, 8 uçağın da Economy Class olarak tasarlanmasından ötürü tek bir mevkiye yer veriyor. Yani hiçbir müşterinin Bahamasair'da Business Class uçuşu bulamaması durumu bulunmaktadır. Fakat eşitlik ilkesiyle birlikte oldukça konforlu bir uçuşa sahip olabilmektesiniz.
Belavia
Belavia
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1996
Firma Merkezi: Minks
Belarus, Türkçe adı ile Beyaz Rusya Cumhuriyeti, 1991 SSBC dağılması ile bağımsızlığını ilan etmiştir. Denize kıyısı bulunmayan ülkenin toplam nüfusu, 10 milyon civarındadır. Ülke kalkınmaya 1993 yılların başında başlamıştır. 5 Mart 1996 yılında kurulan Belavia Belarusian Airlines'da kalkınma projelerinden biridir. Havayolu şirketi kurulduğu ilk yıllarda, Antonov uçaklarından oluşan filosu ile ülke içi ve Rusya Cumhuriyeti' ne düzenli olarak tarifeli seferler düzenlemekteydi. 2003 yılı itibari ile Boeing şirketine verdiği siparişler ile filosunu yenileme kararı almıştır. Orta sınıf, düşük maliyetli bir havayolu şirketi olan Belavia Belarusian Airlines, büyüme kararının ardından toplamda 10 adet Boeing uçağı ile Asya, Afrika ve Doğu Avrupa hava sahalarını kullanma izni almayı başarmıştır. 11 Nisan 2017 'de THY ile yapılan kod antlaşmasından sonra Türkiye'de 4 şehire uçuş düzenlemeye başlamıştır. 40 uçuş noktası bulunan Belavia Belarusian Airlines; Londra, Moskova, St Petersburg, Roma, İstanbul, Prag ve Larnaka gibi önemli şehirlere tarifeli seferler düzenler.
Blue Air
Blue Air
0/5
Kuruluş Tarihi: 2004
Firma Merkezi: Bükreş
Blue Air uçuş firması 2004 yılında birçok zorluğa ve probleme karşı kurulmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuşlarına başlamıştır. 2013 yılında ise satılarak el değiştirmiştir. Şuanda kuruluşunda destek olan firmadan farklı bir firma tarafından yönetilmektedir. Her geçen yıl taşıdığı yolcu sayısını ve kazancını arttırmaktadır. İlk kez 2015 yılında 2 milyon yolcu, 2016 yılında ise 3 milyon yolcu taşıyarak kendi rekorunu kırmıştır. Blue Air hava yolu firması birçok farklı noktaya uçuş sağlamaktadır. Şuanda 100'den fazla güzergahı bulunmaktadır. Özellikle yurt dışı uçuşları oldukça fazladır. Birbirinden güvenilir ve konforlu yolculuklar sağlanmaktadır. Ayrıca farklı ülkelerde de genel merkez kurmuştur. Yani sadece Romanya değil çeşitli ülkelerde de Blue Air markasını görmek mümkün olacaktır. Blue Air uçak bileti almak isteyen kişilerin yapması gereken tek şey Biletall.com'a başvurmaktır. Bu firmaya ait olan uçak biletlerini Türkiye kanalından almak isteniyorsa Biletall.com bu konuda yardımcı olacaktır. Genel olarak bilet ayrıntılarını buradan öğrenmek mümkün olmaktadır. Blue Air uçak bileti fiyatları farklılık göstermektedir. Ancak uygun fiyatlı bilet almak isteyenler Biletall.com'u tercih edebilmektedir. Hem erken rezervasyonda uygun fiyatlı biletler bulunabilmektedir hem de yapılan bilet kampanyalarından yararlanmak mümkün olmaktadır. Romanya devleti kendi bünyelerinde bulunan Blue Air firmasını düzenli şekilde denetim altına almaktadır. Uçak kalitesi, firmanın sunduğu hizmetlerde kalite kontrolü yapılmaktadır. Bu açıdan misafirler sorunsuz güvenebilmektedir. 30 farklı uçak ile 100'den fazla bölgeye uçuş hizmetleri eksiksiz şekilde verilmektedir. Blue Air uçak bileti rezervasyon yaptırmanın en kolay ve hızlı yollarından biri Biletall.com'dur. Biletall.com sayesinde uçak biletlerinde erken rezervasyon yaptırılabilmektedir. Hem ekonomi sınıfı hem de business sınıfı bulunmaktadır. Farklı ihtiyaçları bulunan kişiler bu durumu söylerse o şekilde hizmet verilmektedir. Hem yiyecek hem de içecek ikramları da Blue Air firmasında yer almaktadır. Ayrıca Blue Air kara ulaşımı hizmeti veren bir uçak firmasıdır. Blue Air sayesinde araç kiralama hizmetleri alınabilir, uçuşlardan sonra şehir merkezine gidişlerde servis hizmetleri sunulmaktadır. Bu açıdan kara ulaşımını da destekleyen bir uçak firmasıdır. Ancak gidilen ülkeye göre bu hizmetlerde değişiklikler bulunmaktadır. Blue Air en ucuz uçak bileti bulmanın kolay yollarından biri Biletall.com'a başvurmaktır. Biletall.com sayesinde ortalama bir uçak filosu olan Blue Air'den bilet alınabilmektedir. Hangi ülke hangi şehir olduğuna ise kolaylıkla karar verilebilmektedir.  
BoraJet
BoraJet
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 2008
Firma Merkezi: İstanbul
Bora Jet ; bölgesel bir havayolu şirketi olarak, 2008 senesinde kurularak, 2010 senesinde faaliyete başlamıştır. İstanbul merkezli olan şirket, küçük uçaklarla, büyük havalimanlarına besleyici nitelikte uçuşlar yapıyor. 2010 senesinde SHGM tarafından verilen ruhsat ile dolmuş uçak olarak anılan hava taşımacılığını yapmaya başlamıştır. Türkiye'de bu anlamda hizmet veren ilk havayolu şirketi olma unvanına sahiptir. 2017 yılında; 13 uçaktan oluşan filosuna katmak üzere 30 yeni uçak siparişi vermiştir. Ancak yine 2017 yılında, şirket uçuşlarını belirli bir süre için durdurmuştur. Bu süreçte el değiştiren şirket, yenilenme dönemine girerek, yeniden sektördeki rekabete dönme kararı almıştır.
British Airways
British Airways
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1924
Firma Merkezi: Londra
British Airways, Birleşik Krallık'a bağlı kurulmuş bir hava yolu markasıdır. 1924'te Imperial Airways olarak kurulmuş olup daha sonra isim değiştirmiştir. 1974 yılından itibaren British Airways olarak hizmet veriyor. Oldukça büyük olan bu hava yolu şirketi Avrupa ağırlıklı olmak üzere Dünya'da birçok noktaya uçuş sağlamaktadır. 200'e yakın yurt dışı ulaşım noktası bulunuyor. İlk başlarda az uçak sayısı ile bu hizmete başlasa da şuan 295 uçakla hizmet veriyor.  Firma içerisinde birçok uçak türü bulunuyor. Uzun yol uçakları, küçük uçaklar hava yolu ulaşımı için tercih ediliyor. Ayrıca birçok uçak firması ile ortak çalışmaları bulunuyor. Firmanın en ilgi çekici özelliği ise dünyada ilk çift katlı uçak türünü kullanmış olmasıdır. Airbus A380-800 adı verilen bu uçak sayesinde biletlerin maliyeti aza indirilmiştir. Yolculara uygun fiyatlı konforlu bir uçuş imkanı tanınmıştır. Firmanın en popüler olduğu dönem ise İngiltere- Amerika arasındaki 8 saatlik yolculuğu 3 saate indiren uçağı kullanma dönemi olmuştur. Concord adı verilen bu uçakla ulaşım 2003 yılında durdurulsa da hala hızlı ve uygun fiyatlı uçak ulaşım hizmetleri vermeye devam eden bir firmadır.
Brussels Airlines
Brussels Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 2006
Firma Merkezi: Belçika
Brussels Airlines’in hizmet vermeye başladığı tarih 2002 senesine dayanmaktadır. Toplamda 40 şirketten oluşmakta olan grupların SN şirketleri üzerinden ortaklık kurulması ve SN Airholding’in ana şirketinin yaptığı bir havayolu şirketi olarak kurulmuştur. Brussels Airlines’in kurulma amaçlarının ise Sabena’nın görevden alınmasına bağlı olarak Avrupa’nın başkenti olan Brüksel’de güvenli bir hava sahasının oluşturulmasının sağlanmasıdır. Brussels Airlines firması, 15 Eylül 2008 senesinde Lofthansa Group bünyesinde Belçikalı havayolu firmasının hisselerini satın aldığını açıklamıştır. Ayrıca 9 Aralık 2009 senesinden beridir Brussels Airlines firması, Star Alliance’nin resmi bir üyesi olarak faaliyetlerini kaliteli bir hizmet çatısı altında sürdürmektedir. Belçikalı havayolu şirketi olarak tanıtılan Brussels Airlines firması, 50 adet uçağı ve 3500’den fazla çalışanı ile etkin bir hizmeti sağlayarak müşterilerine hizmet vermediğini açıklar. Ayrıca 90 farklı ülke üzerinde etkinliğini sağlayarak uçuş hizmetlerini profesyonel olarak verdiği görülmektedir.
Bulgaria Air
Bulgaria Air
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 2002
Firma Merkezi: Sofya
Bulgaria Air, sadece Bulgaristan vatandaşlarının değil aynı zamanda Türk vatandaşlarının en çok kullandığı hava taşımacılık şirketidir. Türklerin bir çoğunluğunun Bulgaristan göçmeni olduğu düşünülürse diğer hava yolu şirketlerinden az kullanıldığından bahsedilemez. Başlıca uçakları Airbus A319, Airbus A320, Embraer 190 olmak üzere 412 yolcu kapasitesi ile 2002 yılından beri uçuşlarına aralıksız devam etmektedir. Bulgaristan Türkiye seferleri arasındaki uçuş sayısı da oldukça fazladır.

C

Caribbean Airlines
Caribbean Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 2006
Firma Merkezi: Barbados
Caribbean Airlines Kuzey ve Güney Amerika'daki 19 noktaya 600'den fazla haftalık uçuş gerçekleştirmektedir. Genel merkezi Trinidad ve Tobago Cumhuriyeti’nde bulunan ve Jamaika'da operasyonel bir üssü olan Caribbean Airlines, 1600'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Aynı zamanda, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği üyesidir. Caribbean Airlines, 27 Eylül 2006 tarihinde Trinidad ve Tobago Cumhuriyeti'nde kurulmuştur. Şirket ilk kurulduğunda 5 adet Boeing 737-800 uçağı ile seferlerine başlamıştır. Müşterilerine esnek ücret kombinasyonları ve uzun süreli konaklama seçenekleri sunan, vergi ve ücretler dahil basitleştirilmiş, tek yönlü ücretin öncülerinden olmaktadır. Kısa bir süre sonra, yolcuların uçuşlarını kontrol etmelerine, evlerinin ve ofislerinin konforunda biniş kartlarını almalarına imkan tanıyan bir web check in özelliği başlatmıştır. Hizmetlerinin ilk iki ayında, zamanında kalkış oranını % 93,9’a çıkararak bu konudaki standartların üzerine çıkmıştır. Caribbean Airlines % 0,7’lik bir kayıp bagaj oranıyla (bin yolcu başına bir torbadan daha az kayıp) da başarısını pekiştirmiştir. Uçak sayısını ve çeşitliliğini geliştiren şirket, bu gün 40 adet uçakla Amerika kıtasının neredeyse önemli noktalarının hepsine güvenli uçuşlar yapmaktadır.
Cathay Pacific
Cathay Pacific
0/5
Kuruluş Tarihi: 1946
Firma Merkezi: Hong Kong
Cathay Pacific, Hong Kong merkezli bir hava yolu firmasıdır. Bir low cost hava yolu firması olmayıp, daha ziyade firma prestijini ön planda tutan bir firma olarak bilinmektedir. Buna ek olarak Cathay Pacific hizmet kalitesi ile de pek çok zaman ön plana çıkmaktadır. Firma, Hong Kong merkezli olarak yetmişten fazla noktaya direkt ve aktarmalı uçuşlar icra eder. Aynı zamanda bu uçuşların çok büyük bir kısmı uzun menzilli uçuşlardır. Hal böyle olunca da filonun tamamı geniş gövdeli uçaklardan meydana gelmektedir. Cathay Pacific uçak bileti için Biletall.com’dan gerekli rezervasyonun yapılması mümkündür. Aynı zamanda Biletall.com sayesinde en avantajlı fiyatlara ulaşılması da mümkün olabilmektedir. Cathay Pacific uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan rezervasyon ne kadar erken yapılır ise o kadar uygun fiyatlı bilet alınabilmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra bu uçuşların dönem dönem kampanyalar icra edilmesi neticesinde çok daha ucuza sağlanabildiği de unutulmamalıdır. Firma, ulusal ve uluslararası sivil havacılık otoriteleri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Hal böyle olunca da uçakların tamamı her daim yüksek güvenlik ile havalanmaktadır. Yolculara birden fazla kabin seçeneği sunulmaktadır. Cathay Pacific uçak bileti rezervasyon işlemleri icra edildikten sonra gezginler üç ayrı kabin seçeneğinde seyahat edebilmektedir. Firmaya ait uçakların istisnasız tamamı yeni modeldir. Buna ek olarak son derece bakımlı ve konforlu uçaklara sahip olan firma, yolcularına yüksek kalitede deneyimler vaat etmektedir. Cathay Pacific en ucuz uçak bileti olanlar için keyifli yolculuklar vaat edilmektedir.
Cayman Airways
Cayman Airways
0/5
Kuruluş Tarihi: 1968
Firma Merkezi: George Town
Cayman Airways, Cayman adaları üzerindeki seferleri sayesinde Birleşik Krallık'ın denizaşırı topraklarında bayrak taşıyıcısı olarak anılmaktadır. Merkez ofisinin bulunduğu Grand Cayman'dan tarifeli seferleri ile taşıyıcılık görevi üstlenmektedir. 12 destinasyonu içerisinde Jamaika, Küba, Honduras ve ABD gibi bölgelere uçuşlar sağlayabilmektedir. Ayrıca Cayman adaları üzerinde birçok uçuşu gerçekleştirmektedir. Cayman Airways uçak bileti ile yerli veya belirtilen destinasyonlar çerçevesinde uçuşlar yapabilmektesiniz. ABD, Küba, Jamaika, Honduras, Cayman adaları gibi farklı destinasyonları içeren uçuş ağlarına sahiptir. Firmanın filosu küçük olsa da, günlük doğrudan uçuşlar gerçekleştirmesi mümkün olabilmektedir. Kuruluşunun 50. yılını 2018 yılında kutlamış ve yıllardır sadakat ile bu hava yolunun bünyesinde hizmet veren personeller onurlandırılmıştır. Cayman adalarında 2.000 kişiye istihdam imkanı sağlaması nedeniyle, firma bölgenin en iyi istihdam kaynaklarından biri olarak görülmektedir. Cayman Airways uçak bileti fiyatları için Biletall.com'u kullanarak aramalar yapabilmektesiniz. Aile tatillerinin popüler mevkilerinden bir tanesi olan Cayman adalarına Cayman Airways'in uçuşlarıyla seyahat edebilir, güzel bir tatili bu eşsiz adalarda geçirebilirsiniz. Cayman ve Tampa arasındaki kesintisiz uçuşları sayesinde Cayman Airways bölgenin bayrak taşıyıcısıdır. Yaz boyunca firmaya yapılan taleplerle birlikte uçuş sayısı arttırılabilmektedir. Böylelikle yaz dönemlerinde günlük 50'den fazla Cayman Airways uçak bileti bulabilmeniz mümkün olabilmektedir. Popüler aile tatillerinin merkezi olan Cayman adalarına seyahat etmek, yaz dönemlerindeki bu uçuş artışı sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Cayman adaları turizm cenneti olarak değerlendirilebilen birçok adaya yer vermektedir. Bu nedenle bu bölgelere yapılan seyahatler genellikle eğlence turizmi odaklı olmaktadır. Bunun bilincinde olan Cayman Airways, yaz döneminde uçuşlarını arttırma odaklı faaliyetler yürütmektedir. Cayman Airways uçak bileti rezervasyon ile yaz döneminden önce Biletall.com'la ayırtabilir, firmanın farklı rotalarındaki seyahatlerinde yerinizi alabilirsiniz. Cayman adalarının üzerinde gerçekleştirilen seferlere yaz döneminden önce bilet almanız çok daha uygun fiyatları sizlere sağlayacaktır. Cayman Airways en ucuz uçak bileti ile uçarken Economy veya Business Class ile uçma imkanınız vardır. Biletinizi Economy Class olarak aldıysanız ve Business Class özelliklerine yükseltmeyi düşünüyorsanız, bu durumda 50-150 USD gibi bir tutar ödemeniz gerekecektir. Bu ücret seyahat edilen hedefe göre değişmektedir. Online check in ile bilet yükseltme işlemi yapılamadığından, müşteri hizmetlerine danışarak Business Class özelliklerine yükseltme konusunda detaylı bilgi sağlamalısınız. Ayrıca firmanın Sir Turtle adlı sadakat programının üyesi olabilirsiniz. Belli özellikleri içeren bu program, daha iyi uçuş şartlarına sahip olmanızı sağlamaktadır.
Cebu Pacific
Cebu Pacific
0/5
Kuruluş Tarihi: 1988
Firma Merkezi: Pasay
Cebu Pacific, hem yurt içi hem de uluslararası destinasyonlara tarifeli uçuşlar gerçekleştiren bir havayolu firmasıdır. Düşük maliyet ile gerçekleştirilen seferlerin çoğu Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı merkezli olarak yapılmaktadır ve burada gidebileceğiniz rota sayısı 64'tür. Pasay, Filipinler, Manila gibi bölgelerin yanı sıra onlarca farklı rota imkanı daha bulunmaktadır. Cebu Pacific uçak bileti ile farklı rotalara uçmak Biletall.com'un seçenekleriyle indirimli sağlanabilmektedir. Aramaların Cebu Pacific odaklı olarak gerçekleştirilmesi, size gidebileceğiniz destinasyonlara dair bilgi sağlar ve böylelikle tatil planlarınızı rotaları inceleyerek yapabilirsiniz. Cebu Pacific uçak bileti fiyatları için rezervasyonlarınızı Biletall.com'un güncel içerikleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Cebu Pacific'in düşük maliyetleriyle Biletall.com'un indirimli fiyatları bir araya geldiği zaman hesaplı uçuşlar yapabilirsiniz. Bu nedenle sistem üzerinde aramalarınızı Cebu Pacific firması odaklı yaparsanız, tatil planlarınızın maliyetleri bir hayli düşecektir. Cebu Pacific firması, JG Summit Holdings'in bir yan kuruluşu olarak işlemler gerçekleştirmektedir. Bu nedenle firmanın güvenilirliği bu holding yapılanması tarafından güvence altına alınmaktadır. Cebu Pacific'te yapılan uçuşlar 2010 senesinden itibaren milyonlarca yolcuya ulaşabilmiş ve böylelikle Filipinler'deki en büyük havayolu firması Cebu Pacific olabilmiştir. Filipinler'in en iyi ve en büyük havayolu firmasını tercih ederek farklı 64 rotaya ulaşabilirsiniz. Cebu Pacific, 2012 senesinde başlattığı uluslararası uçuşlarda Amerika, Avustralya, Avrupa ve Orta Doğu gibi bölgelere ulaşma imkanını tanımaktadır. Ayrıca 2013 senesinden itibaren Birleşik Arap Emirlikleri'ne de seferler yapılmaya başlanmıştır. Cebu Pacific'in seferleri günümüzde Yeni Zelanda'ya kadar uzanıyor ve bu geniş ağı sayesinde onlarca farklı noktaya ziyaret imkanı müşterilere tanınıyor. Cebu Pacific uçak bileti rezervasyon ile yalnızca tarifeli uçuşlara yer verilmektedir. Bu nedenle seyahat acentesi kaynaklı düzenlenen carter uçuşlar Cebu Pacific bünyesinde yer almamaktadır. Tarifeli uçuşların birçoğunda aktarmasız uçuşlar bulunabilmektedir. Kore, Çin, Japonya, Avustralya ve Dubai gibi uçuşların neredeyse tamamı aktarmasız olarak gerçekleştiğinden, uçtuğunuz rotaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aktarmalı olan uçuşları inceleyebilir ve ne kadar sürelik rötar gerçekleştiğini de görüntüleyebilirsiniz. Cebu Pacific en ucuz uçak bileti ile dünyanın en iyi Business Class havayollarından birisiyle uçmuş olursunuz. Amerika'dan yapılan seferlerde, ucuz Business Class uçuşları gerçekleştirebilir ve dünyanın dört bir yanındaki en popüler bölgelere inebilirsiniz. Pekin, Manila, Dubai, Londra, Singapur, Frankfurt, Bangkok, Seul, Yeni Delhi gibi dünyanın önde gelen şehirlerine Business Class uçuşlar yapmanız son derece geniş olan oturma alanlarıyla oldukça rahat olacaktır. Ayrıca Economy Class uçuşlar da rahat ve konforlu bir uçuşu misafirlere sunan özelliklere sahiptir.
China Airlines
China Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1959
Firma Merkezi: Tayvan
China Airlines, 16 Aralık 1959 tarihinde Tayvan hükümetinin sahip olduğu hisselerle kurulmuştur. Kurulurken ilk destekçisi emekli hava kuvvetleri subayı olmuştur, onun tarafından firma kurulmuştur. Kurulduğu ilk anda uçuşlar genelde charter uçuşları şeklinde gerçekleştirilmiştir. 1960 yılından sonra ise tarifeli güzergahlar belirlenerek uçuşlar gerçekleştirilmeye başlanmıştır. İlk yerli hizmetlerin ardından yurtdışına yapılan uçuşlar Güney Vietnam, Hong Kong, Japonya olmuştur. Uluslararası uçuşlara bu şekilde başlanmıştır. Uluslararası uçuşlara Amerika- Los Angeles da eklenmiştir. Ancak Japonya ile olan ilişkilerini siyasi baskı nedeniyle sona erdirmişlerdir. İlk Avrupa uçuşu ise Amsterdam'a gerçekleştirilmiştir. 20 yıl içerisinde yavaş olsa da büyük bir büyüme söz konusu olmuştur. Sonrasında ise kargo uçuşları da yapmaya başlamıştır. Amerika, Dubai, Taipei kargo uçuşları konusunda önemli güzergahlar olmuştur. Filosuna ise oldukça farklı uçaklar eklenmiştir. China Airlines uçak bileti almak isteyen kişiler Biletall.com'dan kolaylıkla rezervasyon yaptırabilmektedir. Hızlı ve kolay bilet alma durumu söz konusu olacaktır. China Airlines uçak bileti fiyatları konusunda bilgi almak isteyen herkesin Biletall.com'a başvurması gerekmektedir. Ayrıca Biletall.com sayesinde erkenden rezervasyon yaptırma imkanları da bulunmaktadır. Keyifli bir yolculuk söz konusu olacaktır. Bu firma hem yurt içinde hem de yurt dışında çeşitli uçuşlar gerçekleştirmektedir. Yurt içinde 33 noktaya uçuş gerçekleştirilirken yurt dışında 118 noktaya ulaşım sağlanabilmektedir. Özellikle uzun yolculuklarda China Airlines uçak bileti rezervasyon yaptırılarak uçuşlar sağlanabilmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için ise Biletall.com'a başvurmak yeterli olacaktır. Ekonomi ya da business olarak bilet bulma imkanı bulunmaktadır. Kabin hizmetleri ise son teknolojiye uygun şekilde verilmektedir. Bu firmanın sunmuş olduğu hizmetlerden bir diğeri de kara ulaşımı hizmetleridir. Uçaktan inen kişilere servis yapılmaktadır. Bu servis sayesinde yolcular istedikleri yere minibüs ile kolaylıkla gidebilmektedir. Valiz taşıma sorunu da çok fazla yaşanmaz. Dünya'nın en büyük hava yollarından biridir. Ayrıca firmanın geniş bir filosu da bulunmaktadır. Yurt içine ya da yurt dışına gidişlerde kullanılan uçaklar elbette farklıdır. Genelde yurt dışı uçuşlarında daha dayanıklı uçaklar tercih edilmektedir. China Airlines en ucuz uçak bileti temin etmek isteyen kişiler Biletall.com'a başvurabilmektedir.
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
5/5
Kuruluş Tarihi: 1957
Firma Merkezi: Şanghay
Merkezi Şanghay'da bulunan China Eastern Air Holding Company (CEAH), Çin'in en büyük üç hava taşımacılığı grubu arasında yer alıyor. Sürekli yapısal uyum ve kaynak entegrasyonu sayesinde, CEAH havacılık taşımacılığı ve lojistiğinin ana işine odaklanan entegre bir hizmet sistemi ile büyük bir havacılık sektörü grubuna dönüştü. Havacılık gayrimenkul, havacılık finansmanı, reklam medyası ve gümrüksüz, hava ikmali, ticaret ve lojistik, genel havacılık ve endüstriyel yatırımlar dahil olmak üzere çok çeşitli ek işletmeler tarafından desteklenmiştir. China Eastern Airlines dünya çapında 100 milyondan fazla yolcuya hizmet vermekte ve dünya hava yolları şirketleri arasında 7. sıradadır. Hava ağı sayesinde CEAH, 177 ülkede 1.052 noktaya ulaşmaktadır. 2009 yılından bu yana, CEAH toplum tarafından geniş çapta tanındı ve bir ödül dizisi için aday gösterildi. Çin Sivil Havacılık İdaresi (CAAC) tarafından Beş Yıldızlı Uçuş Güvenliği Ödülü'ne layık görülen CEAH, “Çin'de 25 En Yenilikçi Şirket” unvanını aldı ve Fortune tarafından Kurumsal Sosyal Sorumluluğun İlk 10 şirketi arasında yer aldı. WPP tarafından 30 en değerli Çinli markalardan biri olarak kabul edildi ve KİT'ler arasında ROE'de en üst sıralarda yer aldı. Ulusal refah ve halkın geçim kaynağı, ekonomik ve sosyal kalkınma, reform ve açılışa hizmet eden CEAH, “ulusal çıkar, ekonomik faydalar ve sosyal refah” ın koordineli gelişimini sürekli olarak sürdürmektedir. 2011 yılında “geleneksel hava yolcu taşımacısından modern bir entegre hava hizmeti sağlayıcısına dönüşme” geliştirme kılavuzunu belirledi.
China Southern Airlines
China Southern Airlines
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1988
Firma Merkezi: Çin
China Southern, 32 yıldır hava yolları taşımacılığında hizmet veren ve Çin Halk Cumhuriyeti’ nin en gelişmiş hava yolu şirketi olarak bilinir. En büyük yolcu taşıma hava yolu şirketi olmak ile beraber modern taşıma filoları ile yolcularını güvenli şekilde istedikleri yere ulaştırmayı amaçlamıştır. Geniş uçuş ağı ile 183 noktaya hizmet veriyor. 413 modern filo uçağı ile ultra modern uçuş sistemine sahiptir. 1988 yılından bu yana gelen süreçte büyük işlere ve taşımacılığa imza atmış bir şirkettir. Sky Pearl Club hizmeti ile 10 milyon fazla üye kaydına sahip bir merkezdir. Şirket çalışmaları, modernliği ve önce müşteri anlayışı ile Skytrax performans değerlendirmesinde 4 yıldız alarak alanında en iyisi olmayı başarmıştır. 7,72 milyon saat kaydı ile güvenli uçuşlar yaparak hava yolları arasında en güvenilir ve iyi uçuş kaydının sahibi olmuştur. 2011 yılında girmiş olduğu performans değerlendirmesi ve derecelendirmede başarılı olarak ayrılmış ve yıldızını yükseltmiştir.
Condor
Condor
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1955
Firma Merkezi: Frankfurt
1955 yılında kurulan Almanya merkezli Condor havayolu firması, müşteri odaklı çalışma prensibini ve teknolojik gelişmeleri, baz alarak gelişmiş ve gelişmekte olan bir kuruluştur. Toplamda 41 uçaklık filosu ile dünya üzerindeki yaklaşık 80 noktaya seferler düzenleyen firma bu alanlarda da ilerlemesini sürdürmektedir. Condor Havayolu firmasının öne çıkan bir başka özelliği ise müşterilerine çeşitli olanak ve avantajlar sunmasıdır.
Conviasa
Conviasa
0/5
Kuruluş Tarihi: 2004
Firma Merkezi: Maiquetia
Venezuela'daki Simón Bolívar Uluslararası Havalimanı'nda bulunan Conviasa, ülkenin en büyük havayolu şirketidir. %80 Venezuela hükumetine, %20 olarak da Nueva Esparta'ya bağlı olan Conviasa, şu anda hizmette olan 8 uçağa sahiptir. Çoğu rotası yerlidir ve Venezuela odaklı olarak yapılan uçuşlara katılma imkanınız olmaktadır. Yerli olarak çalışması nedeniyle, firmanın bütün uçaklarında yalnızca Economy Class olarak seyahat etme alternatifine sahip olabilmektesiniz. Bazı uluslararası rotalar olarak belli bölgelere de uçuşlar düzenlediği görülmektedir. Conviasa uçak bileti ile uçuş gerçekleştirebileceğiniz bazı rotalara yer verilmektedir. Bunlar Caracas, Las Piedras, Maracaibo, Barcelona, Maturin, Cumana, Porlamar, La Fria, El Vigia, Puerto Ordaz ve Karayipler'de Havana'dır. Conviasa uçak bileti fiyatları için farklı rota aramalarınızı Biletall.com'da yapabilmektesiniz. Gideceğiniz rotaya ne amaçla seyahat etmek isterseniz isteyin, size göre en uygun bilet fiyatlarını sunabilen sistemdir. Firmanın çoğu uçuşu düşük maliyetler çerçevesinde yapıldığından ve sizleri tatil mekanlarına götüreceğinden, tatil yapmak üzere seçeceğiniz rotaları Conviasa'da değerlendirebilirsiniz. Venezuela'dan Küba'ya kadar farklı rotaları bulabileceğiniz Conviasa, size standart ancak rahat uçuşlar sağlayabilecektir. Venezuela'nın en iyi ve en gelişmiş firması olması nedeniyle, yerel uçuşlarınızda Conviasa'yı seçebilirsiniz. Venezuela odaklı olan tüm uçuşlar tarifeli ve aktarmasız yapılabilmektedir. Bu nedenle ülkedeki en gelişmiş ve en iyi firma olarak kabul görmektedir. Conviasa, Simón Bolívar Uluslararası Havalimanı çıkışlı olarak yaptığı uçuşlarıyla sizi Venezuela'da birçok noktaya, Panama'ya veya Küba'da Havana'ya götürebilmektedir. Caracas'tan başlayan uçuşlar bu nedenle birçok rotayı kapsamaktadır. Firmanın uluslararası uçuşları Panama, Kolombiya ve Küba'ya yapılmaktadır. Diğer uçuşlar Venezuela'da 16 farklı rotaya yapılabilmektedir. Bu nedenle Venezuela'yı veya Küba, Panama, Kolombiya'yı ziyaret etmek konusunda Conviasa'nın uçuş emniyetine güvenebilirsiniz. Conviasa en ucuz uçak bileti ile katılabileceğiniz kısa veya uluslararası rota olan Küba uçuşlarında Economy Class seyahat edersiniz. Firma, düşük maliyetleri benimseyen operasyonlar yürüttüğünden uçak içi eğlenceler de bulunmamaktadır. Yapacağınız uçuşlarda çevreyi izleyebilir ve Venezuela'nın kısa süren uçuşlarıyla rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Ayrıca Küba ve diğer uluslararası mesafelere yapılan uçuşlar da genellikle aktarmasız gerçekleştirilebildiğinden, hızlı bir şekilde rotanıza ulaşmış olursunuz.
Copa Airlines
Copa Airlines
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1944
Firma Merkezi: Panama
Panama’nın ulusal olan ve en önde gelen hava yolu firması olan Copa hava yolu firması 21 Haziran 1944’de kurulmuştur. Faaliyetlerini sürekli olarak sürdürmekte olan Copa hava yolu firmasının birçok ülkeye farklı uçuşları söz konusu olmaktadır. Günlük olarak yaklaşık 300 sefer düzenleyen Copa hava yolu firmasının çok geniş bir filosu bulunmaktadır. Panama’nın en büyük ve kapsamlı hava yolu firması olan Copa hava yolu firmasında insanlar pek çok avantajla da karşılaşabiliyor. Copa hava yolu firmasının uçuşlarının başlangıç noktası ise Tocumen Uluslararası Havalimanı olmaktadır. Copa hava yolu firması gücünü 2012 yılında Star Alliance ile birleştirerek katlamayı da başarmıştır.
Corendon Airlines
Corendon Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 2004
Firma Merkezi: Antalya
Corendon, Türk tescilli bir yapısı ile hizmetlerini veren önemli bir hava yolu firması olarak ön plana çıkar. 2004 yılından beridir aktif olan Corendon firması, Antalya’da genel merkezi üzerinden hizmetlerini havayolu şirketi olarak göstermektedir. Pek çok ülkeye uçuş olanağını sağlayan firma, kaliteli bir yolculuk için gerekli altyapıları hazırlayarak güzel bir uçuş deneyimini sağlar. Dünyanın pek çok ülkesine günümüz koşullarına uyan hizmet politikası ile uçuş gerçekleştirmektedir. Toplamda 15 adet uçak ile hizmetlerini veren Corendon firması, yolcularına en iyi uçuş deneyimini sağlama amacıyla çalışmalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. 2004 yılından günümüze kadar Corendon havayolu şirketi, Corendon Air B.V.’ye ait olarak çalışmalarını sağlamaktadır. Corendon aynı zamanda ilk uçuşunu İstanbul’dan Amsterdam’a yaparak başarılı dolu hikayesine başlamıştır. İlk uçuş deneyimi önemli bir başlangıç olmasına karşın benzersiz konsepti ve çeşitli yeni fikirleriyle yolcuları tarafından da memnuiyeti sağladı. Böylece kurulduğu dönemden itibaren önemli yatırımlar yapılarak Temmuz 2005 senesinde ilk kez SHY 145 Bakım Kuruluşu Onay Sertifikası alarak hizmetlerinin başlangıcını sağlamış oldu. Aynı zamanda Corendon şirketi Avrupa’nın ilk ISO 10002 Müşteri Memnuiyeti Sertifikasını alan havayolu olarak ön plana da çıkar. Bunun ileri zamanlarında ise Corendon Havayollarının uçuç operasyonları ile alakalı tüm hizmetleri, uluslararası havacılık organizasyonları bünyesinde tanınmıştır. Aynı zamanda sertifikalandırılmıştır.
Croatia Airlines
Croatia Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1989
Firma Merkezi: Zagreb
 Croatia Airlines, her ne kadar çok da geniş bir filoya sahip olmasa dahi alanında son derece hızlı bir şekilde ilerlemeyi başarmış olan bir firmadır. Buna ek olarak Croatia Airlines, modern bir uçak filosuna sahip olmakla birlikte filosunda barındırdığı modern uçakları ve konforlu kabin içleri ile yolculara başarılı bir uçuş deneyimi vaat etmektedir.  Croatia Airlines, ağırlıklı olarak Avrupa Kıtası’nda sefer icra etmektedir. Ancak uçuş noktaları arasında AB ülkeleri haricinde kalan alanlar da yer almaktadır. Örnek olarak Saint Petersburg kentine seferler karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir.  Croatia Airlines uçak bileti için Biletall.com’dan rezervasyon yapılması her daim çok daha kolay ve çok daha avantajlı olacaktır. Bu sayede en uygun fiyatları bulabilmek de mümkün hale gelecektir. Aynı zamanda kampanyalı fiyatlar da Biletall.com’da yer alacaktır. Croatia Airlines uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan mümkün mertebe erken rezervasyon yapılması gerekmektedir. Uçuş tarihi yaklaştıkça bilet fiyatlarının da belirgin şekilde artışa geçebileceği unutulmamalıdır.  Firma, devlet tarafından da denetim altında tutulmaktadır. Sivil havacılık otoritelerinin de onayına sahip olan uçaklar tam güvenlik ile havalanmaktadır.  Croatia Airlines uçak bileti rezervasyon işlemini tamamlayan yolcular, Business Class kabinini tercih ettikten sonra çok daha konforlu bir uçuş deneyimi yaşayabilecek ve kendilerine sunulmakta olan ek hizmetlerden de istifade edebileceklerdir.  Firma, hem Hırvatistan içi hem de uluslararası uçuşlar icra etmektedir. Croatia Airlines en ucuz uçak bileti olan gezginler çok sayıda noktaya direkt ve aktarmalı olarak ulaşabilmektedir.
Cubana de Aviación
Cubana de Aviación
0/5
Kuruluş Tarihi: 1930
Firma Merkezi: Havana
Cubana de Aviacion, Küba’ya ait bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Bu firma tarafından işletilmekte olan uçaklar, pek çok noktaya yılın her günü karşılıklı seferler icra etmektedir. Bu seferlerdeki konfor düzeyi de ortalamanın üstünde olduğundan dolayı yolcular tarafından firma çokça takdir edilmektedir. Firma, Küba’ya çok yakın bölgelere de sefer düzenlemektedir. Bu yakın bölgelerden bir tanesi de Meksina’nın Cancun şehridir. Aynı zamanda uzun menzilli uçuşlar da aynı şekilde Cubana tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzun menzilli rotalar arasında Avrupa’nın Roma, Madrid ve Paris gibi kentleri de yer almaktadır. Cubana de Aviacion uçak bileti için yolcular her daim en uygun fiyatları Biletall.com sayesinde bulabilecektir. Bununla birlikte yolcuların biletlerini temin etmelerini kolaylaştırmakta olan çok sayıda kampanya da Biletall.com’da yer almaktadır. Cubana de Aviacion uçak bileti fiyatları son derece geniş seçenekler ile yolculara sunulmaktadır. Bu fiyatlarda tarihler, uçuş mesafesi ve kabin seçeneği gibi unsurlar etkili olmaktadır. Küba otoriteleri tarafından denetlenmekte olan bu firma, güvenlik bakımından son derece üstün prosedürler uygulamaktadır. Bu nedenle yolculara da bu alanda güvence verilmektedir. Uçuş destinasyonları son derece geniştir ve bunlar arasında çok uzun mesafeli uçuşlar da yer almaktadır. Keza kısa ve orta menzilli uçuşlar da bulunmaktadır. Firma tarafından yolculara iki ayrı kabin seçeneği sunulmaktadır. Cubana de Aviacion uçak bileti rezervasyon işlemini gerçekleştirmekte olan yolcular, Business Class ya da ekonomi sınıfı arasından arzu ettiklerine yönelik tercihlerini kullanabilmektedirler. Cubana de Aviacion filosu diğer hava yolu firmalarından bir miktar daha farklıdır. Bu hava yolunda daha ziyade Antonov ve Tupolev marka uçaklar kullanılmaktadır. Cubana da Aviacion en ucuz uçak bileti almak isteyen yolcular zaman zaman firma tarafından icra edilmekte olan kampanyaları da takip edebilmektedirler. Bu kampanyalar bağlamında da Biletall.com oldukça makul seçenekler sunmaktadır.
Czech Airlines
Czech Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1923
Firma Merkezi: Prag
Avrupa'nın en eski havayolu şirketi unvanına sahip olan Czech Airlines, 1923 yılında kuruldu. Merkezi Prag'da olan havayolu şirketi, 48 ülkeye düzenli uçuşlar gerçekleştiriyor. Czech Airlines, Çek Cumhuriyeti'nin milli havayolu unvanına da sahiptir. Şirket; ilk İstanbul-Prag uçuşunu 1991 senesinde gerçekleştirmiştir. Şirket, yolcularına, Economy ve Business olmak üzere iki farklı sınıfta uçma imkanı sunuyor. Bu iki sınıfa ait biletler, farklı avantaj paketleri ile satın alınabiliyor. Güçlü bir filoya sahip olan şirket, hala dünyanın dört bir yanına uçuşlarını sürdürmektedir.

D

Delta Airlines
Delta Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1924
Firma Merkezi: Georgia
Delta Airlines, 30 Mayıs 1924 tarihinde ABD'de kurulmuştur. Şirket hızlı bir büyüme ve artan bir başarı grafiği göstermiştir. Bu sayede dünyanın sayılı büyük havayolu şirketleri arasına adını yazdırmıştır. 6 kıtada, 54 ülkede, 325 noktaya uçuşlar gerçekleştiren şirket, dev bir havayolu ittifakı olan SkyTeam'in 4 kurucu üyesinden biridir. Kuruluş tarihine bakıldığında, dünyanın en eski havayolu şirketleri listesinde altıncı sırada yer almaktadır. Şirket; somut verilerine göre, taşıdığı yolcu sayısı ve yolcu kapasitesi üzerinden değerlendirildiğinde dünyanın en büyük havayolu şirketlerinin başında geliyor.
Dniproavia
Dniproavia
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1996
Firma Merkezi: Ukrayna
Dniproavia, müşterilerine kaliteli uçuş ilkelerini oluşturabilmek adına Ukrayna’da yer alan önemli bir havayolu firması olarak ön plana çıkmaktadır. 1996 senesinde kurularak günümüzde hizmetlerini geniş çaplı olarak sağlayan havayolu şirketi aynı zamanda Ukrainian Aviation Group bünyesine dahil olarak hizmet faaliyetlerini sağlamaktadır. Aktif bir çalışma sistemi olan havayolu firmasının aynı zamanda müşteri memnuiyetini takip eden bir hizmet anlayışı bulunuyor. Dniproavia Ukrayna ve çeşitli ülkeler üzerinde yapmış olduğu uçuşlarıyla, müşterilerin en üstün hizmeti kaliteli uçak filosu ve profesyonel çalışanlarıyla gerçekleştirdiğini aktarmaktadır. İstanbul dahil olmak üzere, Bükreş ve çeşitli ülkelere uçuş güzergahına sahip olan Dniproavia havayolu şirketi, memnuiyet odaklı bir çalışma izlediklerini ifade ederek her zaman uçuş gerçekleştirdiğini de belirtmektedirler.

E

easyJet
easyJet
5/5
Kuruluş Tarihi: 1995
Firma Merkezi: Luton
Easyjet, 1995 tarihinde Yunan girişimci Stelios Haji-Ioannou tarafından İngiltere’de kurulmuştur. Havayolunun kuruluş amacı müşterilerine en uygun fiyatlı uçuş deneyimini sunmaktır. Firmanın genel uçuş destinasyonları Avrupa’nın önemli kültür, iş ve eğlence merkezleri olup buralara gerçekleştirdiği düşük tarifeli uçuşları tanınmaktadır. Easyjet, havacılık tarihinde önemli bir yeniliğe imza atarak bilet fiyatından yiyecek ve içecek gibi maliyetlerin alınmamasıdır. Yiyecek veya içecek alıp almamak müşterinin isteğine bırakılmış olduğundan bu sayede son bilet uçuş fiyatında önemli bir iskonto sağlanabilmektedir. Bunun yanında, isterlerse müşteriler havayolu tarafından hafif yiyeceklerden alabilmektedir. Easyjet, bu uygulamayı Avrupa kıtasında başlatan ilk havayolu firması olarak bilinmektedir. Havayolu aynı zamanda diğer çoğu havayolu firması gibi bilet satışlarını çeşitli aracı kurumlar kullanarak yapmamasıdır. Easyjet için uçak bileti almak isteyen kişiler Biletall.com'dan biletlerini temin edebilmektedirler.
EgyptAir
EgyptAir
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1932
Firma Merkezi: Mısır
7 Haziran 1932 senesinde kurulmuş olan Egypt Air, faaliyetlerine Temmuz 1933 yılında başlamıştır. Şirket hızlı bir büyümeye girerek, hava ulaşımı konusunda Mısır'ın bayrak taşıyıcı firması olmayı başarmıştır. Merkezi Mısır'da Kahire Uluslararası Havalimanı'nda bulunan şirket, Orta Doğu, Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya'da 70'den fazla noktaya tarifeli seferler düzenlemektedir. Egypt Air, yolcu taşımacılığının yanı sıra, yük ve kargo taşımacılığı da yapmaktadır.
Ellinair
Ellinair
0/5
Kuruluş Tarihi: 2013
Firma Merkezi: Selanik
Ellinair, Mounzenidis Grubu tarafından 2013 yılında Yunanistan’ın Selanik uluslararası havaalanında kurulmuştur. Filosunda bulunan 10 uçak ile uçuş nokta sayısını 20’den 2015 yılında 42’ye çıkarmıştır. Ellinair Havayolları şirketi Rusya’dan Yunanistan’a gelen turist sayısında artış yaşanmasından sonra kurulmuştur. 2014 yılında Global Dağıtım Sistemleri’ne dahil edilerek turizm acentelerine erişilebilirlik sağlanmıştır. Ellinair Havayolları şirketi 2015 yılında Yunanistan’ın Selanik ve Atina şehirlerinden iç hatlar uçuşlarını başlatmıştır. Yunanistan’ın en yeni havayolu şirketlerinden birisi olan Ellinair Havayolları şirketi bünyesinde 10 adet uçak bulunmakta ve uçuşlarını bu uçaklar ile yapmaktadır. Selanik uluslararası havaalanı ve Atina uluslararası havaalanından direkt uçuşlar yapmaktadır. Korfu uluslararası ve Kandiye havaalanından ise uluslararası uçuşlar yapmaktadır. Ellinair Airlines uçak bileti için satın alma ve rezervasyon işlemleri Biletall.com’dan yapılabilmektedir. Ülkemizden havayolu ile Yunanistan’a gitmek isteyen ve Ellinair firmasını tercih eden yolcular biletlerini Biletall.com’dan alabilmektedirler. Ellinair Airlines uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan fiyat karşılaştırmalar yapabilir ve erken rezervasyonlar ile ucuz uçak biletine sahip olabilmektesiniz. Yeni şirketin yeni uçakları ile konforlu yolculuklar yapılabilmektedir. Yunanistan Ulaştırma Bakanlığı’nca Ellinair Havayolları şirketinin tüm hizmetleri denetlenmekte, gerçekleştirilen uçuşların güvenlik seviyeleri artırılmaktadır. Yunanistan yurt içi ve uluslararası uçuşları ile yolcu taşımaktadır. 2015 yılında uçuş noktası sayısını 5 üs ile 42 noktaya çıkarmıştır. Ellinair Havayolları şirketine ait uçaklar ile rahat ve konforlu seyahatler yapabilmeniz için uçaklarda özel kabinler yeni sistemler ile donatılmıştır. Uluslararası yolcuklarda Ellinair Airlines uçak bileti rezervasyon işlemlerini gerçekleştiren yolcuları işlemleri sonucunda içecek, yiyecek, eğlence ve kişisel ihtiyaçlar karşılanarak konforlu yolculuklar yapabilmektedirler. Yeni kurulmuş olan ve ulaşım ağı henüz istenilen genişliğe ulaşmayan firma, uçuş öncesi ve sonrasında yolcu taşıma işlemleri için kara ulaşım hizmetleri sunmaktadır. Selanik şehir yapısının sadeliği ile düzenli olarak ulaşım imkanı sunulmaktadır. Henüz filosunda 10 uçak bulunduran Ellinair Havayolları Yunanistan’ın en düzenli hizmet veren havayolu şirketlerinden birisidir. Uçuş güzergahına göre uçak modellerini seferlere hazırlayarak, yolcuların rahatı ve konforu sağlanmaya çalışılmaktadır. Rusya’dan Yunanistan’a olan turist akımının artması sonucu kurulan Ellinair yeni model uçakları filosuna katarak büyümeye çalışmaktadır. Ellinair Airlines en ucuz uçak bileti satın alanlar havaalanlarında araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilmektedirler.
Emirates
Emirates
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1985
Firma Merkezi: Dubai
Emirates firması, Orta Doğu kökenli bir hava yolu firmasıdır. Şirketin ana ortaklarından biri de Birleşik Arap Emirlikleri'dir. Devlet destekli olarak kurulan şirket, dünyanın en önemli hava yolu şirketlerinden biri olma yolunda ilerlemektedir. 1980'li yıllarda Orta Doğu'da yaşanan hareketliliğe binaen, yatırımlarını artırmak isteyen bazı özel şirketler Emirates'in temellerini atmışlardır. Bu canlılığın bir ürünü olarak ortaya çıkan firma, ilk uçuşlarını iki adet kiralık uçak ile gerçekleştirmiştir. Hem yolcu sayısı, hem gelir, hem de filo büyüklüğü açısından Orta Doğu'nun en büyük hava yolu şirketlerinden biri olan Emirates, dünyada 164'den fazla ülkeye her gün uçuş seferleri düzenlemektedir. Yolcu mesafe kategorisi olarak dünyanın en büyük üçüncü hava yolu şirketi olan Emirates, gelir bakımından da dünyanın yedinci büyük şirketidir.
Enter Air
Enter Air
0/5
Kuruluş Tarihi: 2009
Firma Merkezi: Varşova
Polonya’ın Varşova şehrinde merkezi bulunan Enter Air Ekim 2009 tarihinde kurulmuş ve ilk uçuşlarını Nisan 2010 yılında yapmaya başlamıştır. Polonya’daki en büyük tur şirketleri ile işbirliği yaparak dünyanın farklı bölgelerindeki turistik yerlere yolcu taşımaktadır. Sürekli büyüyen Enter Air 2015 yılında Varşova borsasında işlem görmeye başlamıştır. Turizm endüstrisinde yer alarak sürekli büyüme sağlayan ve Polonya turizm sektörünün lideri durumuna gelen Enter Air dünya genelinde 30’dan fazla ülkeye yolcu taşımaktadır. 2017 yılı sonuna gelindiğinde ulaşım sağladığı havaalanı sayısı 230’a çıkmıştır. Polonya’ya gelen ve giden olarak taşıdığı yolcu sayısı 3,5 milyon kişiye ulaşmıştır. Enter Air uçak bileti sahibi olabilmek için Biletall.com’dan rezervasyon işlemleri yaptırmak mümkündür. Enter Air’e ait uçak bileti satın alabilmek için ülkemizde online bilet satışı yapan Biletall.com’da çeşitli avantajlar ile satışlar yapılmaktadır. Enter Air uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan bilgi alabilir ve ucuz bilet için erken tarihlerde rezervasyon yaptırılabilmektedir. Enter Air sahip olduğu filosu ile yolcularına konforlu uçuş imkanları vermekte ve uçak kabin özellikleri sayesinde en rahat yolculuklar yapılabilmektedir. Polonya turizm sektörünün öncü kuruluşlarından olan Enter Air şirketi Polonya Hükümeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenerek, güvenli uçuş şartları sağlanmaktadır. Enter Air her yıl uçuş ağını genişleterek yurt içi ve yurt dışında 230 farklı havaalanına ulaşım yapmıştır. Enter Air havayolu şirketine ait uçaklar ile rahatlığına düşkün, konforu seven yolcular için kabin özelliklerini en iyi seviyeye çıkarmıştır. Uzun mesafeli yolcuklarda Enter Air uçak bileti rezervasyon işlemlerinden ve uçağa bindikten sonra yolculara yapılan özel ikramlar, yemek ve içecek çeşitleri, kabin içi hizmetleri ile business ve standart tüm yolcularına keyifli yolculuklar yaşatmaktadır. Polonya’nın en iyi havayolu şirketlerinden birisi olan Enter Air ulaşım ağını genişleterek hizmet kalitesini artırmakta ve tüm yolcularının havaalanı dışında kara ulaşımları için çeşitli servis hizmetlerini de bulundurmaktadır. Varşova şehir merkezine ve şehir merkezinden havaalanına yolcu taşıma işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Polonya’nın en iyi ve gelişmiş havayolu şirketi olan Enter Air uçak filosunu sürekli genişleterek, yeni model uçakları ile dünyanın her yerine uçuşlar planlamaktadır. Yurt içi ve yurt dışına yapılan her uçuş için farklı uçak modelleri tercih ediliyor. Enter Air en ucuz uçak bileti olanlar için havaalanında araç kiralama hizmetleri bulunmaktadır.
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1945
Firma Merkezi: Addıs Ababa
21 Aralık 1945 tarihinde kurulan Ethiopian Airlines, 1965 senesinde isim değişikliği yaparak bir yenilenme dönemine girmiştir. 1946 senesinde faaliyete geçmiş olan şirket, 1951 yılında uluslararası uçuşlarına başlamıştır. Şirket, 1959 senesinden beri Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği üyesidir. 1968 senesinde Afrika Havayolları Birliği'ne (AFRAA) üye olmuştur. Son olarak Ethiopian Airlines, 2011 yılının Aralık ayında, Star Alliance ittifakına katılmıştır. Şirketin genel merkezi, Addis Ababa'daki Bole Uluslararası Havalimanı'nda bulunuyor.  Ethiopian Airlines, iç hatlarda ve dış hatlarda 125 noktaya yolcu taşıyor. Bunun yanı sıra, 44 noktaya da kargo hizmeti veriyor. Kurulduğundan beri hızla büyümeye devam eden şirket, Afrika'nın en büyük havayolu şirketi olma unvanını taşıyor.
Etihad Airways
Etihad Airways
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 2003
Firma Merkezi: Abu Dabi
Royal Decree tarafından kurulan, Abu Dhabi hükümetine ait hava yolu şirketi, 2003 yılından bu yana en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biri olmuştur. 120 noktaya uçuş düzenleyen şirket, sivil havacılıkta, adını altın harfler ile yazdırmayı hedefleyen filo sahibi, first class yolculuklarda son teknoloji ile dizayn edilmiş koltukları ile dikkat çeker. 120 uçağı ile 6 kıtada rotası bulunan hava yolu şirketinin 62 uçağı kiralanmıştır. Daha fazla rotaya uçmak adına iş ortaklığı bulunan Etihad, düşük maliyetli uçak biletleri ile göz doldurmayı başarmıştır. En yaşlı uçağı 6 yıllık olan filoda 5 adet kargo uçağı ile de ticari anlamda büyüme sağladığını göstermiştir. Arap kültürünü en iyi şekilde temsil eden şirket, misafirperverliğini en iyi şekilde göstermektedir. 2004 yılında Sky Team üyesi olan Etihad Airways şirketi bir çok anlaşmalı hava yolu şirketi ile dünyanın her yerine uçmayı ve yolcu aktarmayı hedeflemiştir ve bu hedef doğrultusunda, yılda 20 milyondan fazla yolcu taşımıştır.
Eurowings
Eurowings
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1993
Firma Merkezi: Düsseldorf
EuroWings Hava Yolu Almanya’nın Düsseldorf kenti merkezli, düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. Alman Havayolu şirketi Eurowings olarak 1 Şubat 1993 yılında kurulmuş olup, 1 Ocak 1994 yılında ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir. Şitket Lufthansa havayolunun bağlı kuruluşudur ve dolayısıyla Star Alliance üyesidir. Havayolu şirketi yurtiçi ve Avrupa başta olmak üzere, uzak noktalara da ulaşım sağlamaktadır. Şirketin yönetimi Lufthansa Group tarafından yapılmaktadır. Taşıyıcı 2006 yılında Lufthansa’nın şirket hisselerinin 49 % oranına sahip olana kadar ayrı bir şirket olarak hizmet sunmaktaydı.
EVA Air
EVA Air
0/5
Kuruluş Tarihi: 1989
Firma Merkezi: Taoyuan
1989 yılında kurulan EVA Air, Taipei'deki Tayvan Taoyuan Uluslararası Havalimanı merkezli bir şekilde operasyonlar yürüten Tayvanlı bir havayolu şirketidir. Star Alliance'in bir üyesidir. EVA Air, 62 noktaya sefer düzenlemektedir ve bu seferlerin tamamı uluslararası olarak yapılmaktadır. Eva Airways uçak bileti ile 5 yıldızlı bir havayolu şirketinin sağladığı ayrıcalıklarla uçabilirsiniz. Eva Airways'in uçuşları 5 yıldızlıdır ve Asya, Avustralya, Kuzey Amerika ve Avrupa gibi seferleri bu firma ile son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen uluslararası rotalara sahip olduğu için, popüler bölgelerin birçoğu firmanın rota kapsamı içerisindedir. Eva Airways uçak bileti fiyatları için Biletall.com'la 5 yıldızlı bu firmaya ait seferler bulabilirsiniz. Tayvan'daki ikinci en büyük firma olmasından kaynaklı olarak direkt birçok uçuşa sahiptir. Çince adıyla Evergreen Airways olarak da bilinen firmanın kısa, orta ve uluslararası düzenlediği seferleri vardır. Tayvan, Çin ve Macau gibi bölgelerde kısa mesafeli ağlara sahiptir. Uçak içi eğlencelerle Eva Airways tarafından sunulan Sky Gallery, Sky Hollywood ve Sky Concert Hall eğlence kategorilerine yer verilmektedir. Bu sistemler Mandarin, İngilizce ve Japonca gibi birçok dil seçeneğiyle kullanılabilmektedir. EnVoyage özelliğiyle de dergi ve makaleleri okuma imkanınız vardır. Ayrıca gümrüksüz alışverişler için firma size broşürler de sağlayacaktır. Eva Airways uçak bileti rezervasyonu ile Asya'dan Avustralya'ya ve Avrupa'ya kadar seçebileceğiniz birçok destinasyon seçeneği sunulmaktadır. Yapmanız gereken yalnızca gideceğiniz rotayı belirleyip Eva Airways'e bilet almaktadır. Ardından firmanın 5 yıldızlı uçuşlarıyla yüksek bir konfor, rahatlık ve güvenle uçuşunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Yapılan yüzlerce seferin ve firma kapsamındaki binlerce personelin özverili çalışmaları sayesinde uçuşunuz size yaşamadığınız bir deneyim sunacaktır. Eva Airways en ucuz uçak bileti ile yapılan bütün seferlere farklı beş mevkinin avantajlarıyla katılabilirsiniz. Eva Airways'te seçebileceğiniz özellikli beş mevki bulunduğu için, ayrıcalıklı uçuşlar gerçekleştirmek firmanın uçuşlarında mümkündür.

F

Fiji Airways
Fiji Airways
0/5
Kuruluş Tarihi: 1947
Firma Merkezi: Nadi
Fiji Airways, Fiji Devleti’nin bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Her ne kadar Fiji küçük bir devlet olarak tanınsa dahi bu devletin hava yolu firması eşsiz bir konfor ve üstün kalitedeki uçuş deneyimleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra bu uçuşların tam olarak dakik icra edilmesi ve zamanında kalkış ile zamanında varış bakımından kusursuz oranlar yakalanmış bulunmaktadır. Fiji, ülke içi ve ülke dışı noktalara sayısız uçuş icra etmektedir. Bu uçuşların pek çoğu uzun menzilli uçuşlar olarak bilinmektedir. Japonya, Güney Kore, Tayland ve Avustralya gibi sayısız ülkeye uçmakta olan bu hava yolu firması tarafından düzenlenmekte olan çeşitli kampanyalar, Biletall.com’dan son derece rahat bir şekilde takip edilebilmektedir. Fiji Airways uçak bileti temin edebilmek için gezginler Biletall.com’u kullanmaları sayesinde sadece kampanyalı biletler bulmak ile yetinmeyecek, aynı zamanda uçuş saatleri bakımından da son derece geniş seçeneklere ulaşacaklardır. Fiji Airways uçak bileti fiyatları ile alakalı fırsatlardan çok daha uygun fiyata yararlanabilmek adına gezginler rezervasyonlarını çok daha önceden icra edebilirler. Bu sayede çok daha uygun fiyata bilet bulabilmek mümkün olacaktır. Kaldı ki Fiji Airways hâlihazırda uygun fiyatlı uçuşlar sunmaktadır. Firma tarafından sağlanmakta olan birden fazla yolculuk sınıfı mevcuttur. Bunlardan en sık tercih edileni fiyatları da en uygun olan ekonomi sınıfıdır. Ancak makul bir ücret farklı karşılığında çok daha konforlu seyahat etmek isteyen gezginler, Fiji Airways Business class hizmetinden de istifade edebilmektedirler. Gezginlere uçuş sırasında çok sayıda ek imkan da sunulmaktadır. Fiji Airways uçak bileti rezervasyon işlemini tamamlamış olan yolcular, uçak içerisinde özel yemek taleplerinde bulunabilecekleri gibi özel hizmet taleplerini de iletebilmektedirler. Fiji Airways, her zaman için filosunda en yeni ve en konforlu uçakları barındırmaktadır. Bu sayede yolculuklardan alınan haz ve güven duygusu da ikiye katlanmaktadır. Firma tarafından zaman zaman çok özel kampanyalar da icra edilebilmektedir. Fiji Airways en ucuz uçak bileti arayışlarını Biletall.com vasıtası ile gerçekleştirmekte olanlar bu kampanyalara da son derece rahat bir şekilde erişebileceklerdir.
Finnair
Finnair
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1923
Firma Merkezi: Helsinki
1923 yılından bu yana 2. Dünya Savaşı’nı gören ve zor günler geçiren geniş ağlı bir şirkettir. Dünyanın en eski 5. hava yolu firmasıdır. Helsinki şehrinin hava merkezi olarak biliniyor. Yıllık 9,2 milyon yolcu taşımacılığı yapan ve 59 tane filo sahibi olan geniş ağla sahip şirkettir. Uçuş güzergahlarını aynı zamanda Asya ve Avrupa’ ya kadar taşımıştır. Eski ve geniş ağlı bir hava firması olması nedeni ile Onewolrd Airline ortaklığına dahil edilmiş ve üyesi olmuştur. 2010 yılında yapılan değişiklikler ile firmanın ismi değişmiştir. Eski savaş anılarının hatırlanmaması ve daha renkli çalışma alanı oluşturmak için üniformalara kadar değişikliğe gidilmiştir. 2014 yılında alım yaptığı personel sayısı ile istihdam sağlamıştır. Hava yolunun bütçe ortaklığına %55 hisse ile Finlandiya hükümeti de ortak olmuştur. İATA kodu AY olarak biliniyor. 41 ülkeden uçuş güzergahı sayesinde 86 destinasyon bölgesine uçuşlar düzenliyor.
Flybe
Flybe
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1947
Firma Merkezi: İngiltere
Flybe Hava Yolları, Avrupa'nın en büyük bağımsız havayolu şirketidir. İngiltere ve Avrupa'daki 81 havalimanı arasında 15 ülkede 210'dan fazla rota ile yılda 8 milyon yolcu taşıyor Ayrıca İngiltere'deki en dakik havayolu şirketidir. 1979'daki ilk başlangıçtan bu yana, yolcularını yapılan her şeyin merkezine koymakta olan firma bu gücü deneyime dönüştürmek için daima öncü ve olağanüstü personeline borçlu. Diğer havayolu şirketlerinden daha fazla Birleşik Krallık havaalanından uçuyoruz bu nedenle Flybe uçuşu asla uzak değildir. İnsanları bir araya getirmeyi amaç edinen FLYBE insanlığa hizmet etmektedir. Havaalanına yakın. Olmak istedikleri yere yakın. Mutluluğa, başarıya ve maceraya yakın.
FlyDubai
FlyDubai
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 2009
Firma Merkezi: Dubai
FlyDubai, 2009 yılından beri sağlam adımlarla yolcularına hizmet vermektedir. Kısa sürede hava yolları arasında adını belli eden 100 destinasyondan fazla hizmet veren Dubai Uluslararası Havalimanı, Al Maktoum (DWC) dâhil birçok yere hizmet vermektedir. Dünyanın pek çok yerine uçak seferleri düzenleyen Türk Hava Yolları, 5 uçakla hizmet vermeye başlamış, her geçen süre filosundaki uçak sayısını arttırarak günümüzde toplam 321 uçak ile yolcularına hava yolu hizmeti sunmaya devam etmektedir. Şu an hava yolu şirketinin vermiş olduğu uçak siparişlerini göz önüne alırsak 2023 yılında Türk Hava Yolları uçak filosunun kargo uçakları dâhil 500'ü bulması tahmin edilmektedir. Başkanlığını Şeyh Ahmed bin Saeed Al Maktoum’un yaptığı hava yolu şirketi arap halkı tarafından da önemle tercih edilmektedir. Uçuş bölgelerinde yer aldığı üzere oldukça fazla uçak modelleri ve uçuş sayısına sahiptir. Kısa sürede istediğiniz noktaya ulaşmanın keyfini yaşarsınız.
Frontier Airlines
Frontier Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1994
Firma Merkezi: Denver
Frontier Airlines firması 1994 yılında bir grup yönetici tarafından kurulmuş bir hava yolu firmasıdır. Colorado eyaletinin Denver kenti merkezli olarak kurulmuştur. İlk başta sadece Amerika içerisinde uçuşlar yapılmıştır. Amerika'nın birçok farklı kentine ve eyaletine uçuşlar gerçekleştirilmiştir. Ancak ilerleyen zamanlarda yurt dışı yolculukları da başlamıştır. Filosunda birçok uçak barındıran Frontier Hava Yolu firması yurt içi ve yurt dışı 92 farklı noktaya uçuş hizmetleri vermektedir. Filosu çok fazla geniş değildir ancak keyifli ve konforlu yolculuğu sunan bir firmadır. Uçaklar içerisinde birçok hizmetler verilmektedir. Bu hizmetler aynı zamanda ücret verilerek de arttırılabilmektedir. Film izlenebilir, yemek içecek tüketilebilmektedir. Frontier Airlines uçak bileti almanın en kolay ve en hızlı yollarından biri Biletall.com'a başvurmaktır. Biletall.com ile Türkiye kanalından bilet alınabilmektedir. Frontier Airlines firmasına ait olan her türlü bilet bilgisi kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Frontier Airlines uçak bileti fiyatları konusunda da en doğru ve ayrıntılı bilgiler Biletall.com'da yer almaktadır. Erkenden rezervasyon yapmak isteyenler de Biletall.com'u kullanarak rezervasyon yaptırabilmektedir. Erken rezervasyon yaptırıldığı takdirde daha uygun fiyatlı şekilde bilet alınabilmektedir. Uçaklar farklı olduğu için uçak içi özellikler de farklılık göstermektedir. Koltukların mesafesi, konforu gibi birtakım noktalar değişebilmektedir. Ancak genel itibari ile rahat koltuklardır. Uyunabilir, yemek yenebilir, kitap okunabilir, dinlenilebilir. Uçak içerisinde yiyecek ve içecek siparişleri de bulunmaktadır. Uçuşun süresine göre menüler farklılık gösterebilmektedir. Frontier Airlines uçak bileti rezervasyon yaptırıldığı takdirde bu imkanların her birinden yararlanmak mümkün olacaktır. Vermiş olduğu önemli hizmetlerden biri ise kara yolu hizmetleridir. Araç kiralama hizmetleri vermektedir. Talebe göre havalimanına indikten sonra şehir merkezine giderken servis hizmetleri sunulmaktadır. Bu servisler kullanılarak rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Yani hava yolu hizmeti kadar kara yolu hizmetleri de uçmak isteyenlere sunulmaktadır.

G

Garuda Indonesia
Garuda Indonesia
4,6/5
Kuruluş Tarihi: 1950
Firma Merkezi: Jakarta
Hinduizm inancına göre yarı kuş, yarı insan olan mitolojik kuşa verilen ad Garuda, Endonezya ulusal hava yolu şirketinin adı olarak belirlenmiştir. 134 adet uçak filosu ile gökyüzünde hizmet veren Garuda Indonesia Airlines, 1950 yılında kurulmuştur. Şirketin genel merkezi Sorkarno Hatta Uluslararası Havalimanı'nda bulunuyor. Sky Team üyelerinden olan hava yolu şirketi, uluslararası hava yolu taşımacılığında yeni anlaşmalar yaparak 76 olan uçuş rotasını arttırmıştır. Skytrax'ın " Dünyanın en iyi kabinine sahip hava yolu şirketi" seçtiği Garuda Indonesia Airlines, kiralık uçaklar ile de artı uçuş rotaları oluşturmaktadır.
Germania
Germania
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1986
Firma Merkezi: Berlin
Germanıa Hava Yolları dünyanın birçok yerine uçuş sağlıyor. Ülke içerisinde de uçuşları bulunan Germanıa hava yolları 1986 tarihinde kurulmuş ve 1987 tarihinden itibaren de hizmetlerini sürdürmektedir. Büyümeyi ve gelişmeyi her geçen gün daha da çok arttıran Germanıa Hava Yolları üzerinden Türkiye’ye de birçok uçuş bulunuyor. Boeing 737- 300 ile başlamış olduğu uçuşlarını ilerleten Germanıa Hava Yolları Almanya’da oldukça yoğun kullanılan bir yer olmuştur. Şu an filosunda yaklaşık 18 tane uçak bulunan Germanıa Hava Yolları ülke içerisinde Bremen, Dusseldorf ve Münih gibi yerlerin rotasında belirleyici rol oynuyor. Germanıa hava yolları müşteri hizmetlerinin ve internet sitesinin oldukça geniş bir içeriğe sahip olması da müşterilerin mağdur olmasını engelliyor. İçerisinde yaklaşık on tane Boeing 737 ve yaklaşık olarak sekiz tane de Airbus A319 uçağı bulunuyor. Tarifeleri ile bilinen ve birçok fırsatı bulunan Germanıa hava yolları firmasının internet sitesi içerisinde turlar ve kampanyalar hakkında bilgiler de alınabiliyor.
Germanwings
Germanwings
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1997
Firma Merkezi: Köln
Almanya'da kurulmuş olan havayolu şirketi genel merkezi Köln- Bonn Havaalanı'nda bulunmaktadır. İlk olarak Eurowings adıyla 1997 yılında kurulan şirket, Germanwings ismini 2002 yılından itibaren kullanmaya başlamıştır. Almanya'nın önde gelen havayolu şirketi Lutfhansa' ya aittir. Almanya içinde ve Avrupa çapında farklı noktalara uçuş hizmeti sağlamaktadır. 29 Airbus uçağı bulundurmaktadır. Toplam uçak filosu ise 80 olduğu bilinmektedir. Avrupa'nın 66 noktasına sefer düzenleyen firma birçok alanda faaliyet göstermektedir. Büyüyen ve gelişen firmalar sıralamasında üst sıralarda bulunan şirket yolculara sunduğu hizmet kalitesi ve ucuz uçak seferleri ile adından sıça söz ettirmeyi başarıyor. Şirket esnek sefer saatleri, ucuz bilet seçenekleri ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor.
go!
go!
0/5
Kuruluş Tarihi: 2005
Firma Merkezi: Mumbai
Go Airlines Hindistan’da yaklaşık 250 yıllık bir deneyime sahip olan Wadia Group tarafından uçuş hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kasım 2005 tarihinden itibaren yolcu taşımaya başlamış olan Go Airlines hava yolu firması faaliyetlerini düşük fiyatlarla başlatmıştır. Hindistan uçuş ücretlerini yönetmek adına kalitesini her geçen gün arttırmakta olan GoAir hava yolu firması 230 yurt içi ve 2 uluslararası uçuş hattına sahip bulunmaktadır. Haftalık yaklaşık 1600 uçuşa sahip olan firma Hint yarımadasının önemli eğlence merkezlerine uçuş hizmeti sunmaktadır. GoAir hava yolu firmasının başlıca seyahat gerçekleştirdiği yerler arasında Bagdogra, Ahmedabad, Bengalaru, Chandigarh, Chennai ve Delhi ile Nagpur bulunmaktadır. GoAir hava yolu firması tarafından Hindistan’da sunulan yol ağı müşterilerin hem iş hem de eğlence, tatil, için seçtiği bir hava yolu firması haline gelmesini sağlamış bulunuyor. Birçok noktaya ucuz bir şekilde seyahat gerçekleştirmek isteyenler için Go Airlines uçak bileti rahatlıkla Biletall.com’dan temin edilmektedir. Rezervasyon yaptırmak, fiyatları ve uçuş sürelerini görmek mümkündür. Türkiye’de Go Airlines hava yolu firmasının biletleri en rahat şekilde Biletall.com’da bulunmaktadır. GoAir uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan seyahati gerçekleştirmeden çok öncesinde bilet rezervasyonu yapılabilmektedir. Konforlu seyahatler ve uygun fiyatlı seyahatler sağlayan GoAir havayolu firması Biletall.com ayrıcalıklarıyla birleştiğinde seyahat edecek olanları oldukça keyifli yolculuklar beklemektedir. GoAir firması yolculuklarını Ekim 2016 tarihinden itibaren Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin gerçekleştirmiş olduğu güvenlikten geçmiş bir şekilde gerçekleştirmektedir. Güvenlik önlemleri tam olarak sağlanan firmada gönül rahatlığıyla seyahat edilebilmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında farklı sayılarda uçuşları olan firmanın yurt içi uçuş sayısı 230 iken yurt dışına gerçekleştirdiği uçuş sayısı henüz 2’dir. Zamanla ve gerçekleştirdiği ortaklıklarla firma yurt dışına daha çok açılmayı da hedeflemektedir. Uzun yolculuklar için ya da rahat yolculuklara alışık olanlar için GoAir hava yolu firmasının filosundaki uçaklarda özel kabinler bulunmaktadır. Uzun yolculuklar için GoAir uçak bileti rezervasyon işlemleri yapıldıktan sonra dileyenler yeme ve içme ya da kişisel ihtiyaçlarını karşılamakla uçuşu beklerken de keyifli dakikalar geçirebilmektedir. Business ve standart üyeler için her zaman keyifli uçuşlar hedeflenmektedir. Firma tarafından uçuş gerçekleştirilmesinin ardından gidilecek olan yerler için taşıma hizmetleri de bulunuyor. GoAir firmasının taşıma hizmetleri içerisinde hem uçuşa gelirken hem de uçuş sonrası tercih edilebilecek araba kiralama ya da özel servis imkanları mevcuttur. Uçak filosunu geliştirmek için 144 adet sipariş vermiş olan GoAir firmasının mevcut olarak 36 tane uçağı bulunmaktadır. Farklı modellerle hava koşulları ve güzergahı göz önüne alarak uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Sunulan hizmetler içerisinde GoAir en ucuz uçak bileti olanların özel araç, yemek gibi hizmetleri de bulunmaktadır.
Gol Transportes Aéreos
Gol Transportes Aéreos
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 2000
Firma Merkezi: Brezilya
GOL havayolları 2000 yılında Brezilya'da kurulmuş ve 2001 yılında uçuşlarına başlamıştır. Oldukça düşük maliyetli uçuşlar sunan havayolu firması yükselen grafiğini sürdürmeye devam etmiştir. Şuan filo büyüklüğü ve işleyiş olarak Brezilya'nın ikinci en büyük havayolu şirketi olma özelliğini taşımaktadır. Ana merkezi Sao Paulo Uluslararası havaalanı ve Rio Janerio Uluslararası havaalanıdır. Smiles'in üyelerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. 119 Boeing tipi uçağa sahip olan firma filosuna sürekli olarak yeni uçaklar ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Operasyonlarını Kolombiya, Şili, Brezilya ve Latin Amerika'dan yürütmektedir. Şirket olarak sürekli kendini yenileyen ve gelişmeye devam eden firma sloganını '' GOL Akıllı Havayolu'' olarak belirlemiştir. Havayolu yolcu taşımacılıktan hariç olarak kargo taşımacılığı da yapmakta bu alanda da hizmet vermektedir.
Gulf Air
Gulf Air
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1950
Firma Merkezi: Manama
Gulf Air; Bahreyn ve Umman'ın ulusal hava yolu şirketidir. 1950 senesinde kurulan şirketin merkezi Bahreyn Uluslararası Havaalanı'nda bulunmaktadır. Şirket; Afrika, Asya, Avustralya, Avrupa ve Orta Doğu'ya tarifeli seferler düzenlemektedir. Gulf Air'in seçkin mürettebatı; 70 farklı lisanda konuşan, 80 farklı milliyetten gelen kişilerden oluşmaktadır. Gulf Air, birçok etkinlikte sponsor olarak da yer almaktadır. Formula 1 sezonunun ilk yarışı olan ve her yıl Mart veya Nisan aylarında düzenlenen Bahreyn Formula 1 Grand Prix'in sponsorluğunu üstlenmektedir.

H

Hahn Air
Hahn Air
5/5
Kuruluş Tarihi: 1994
Firma Merkezi: Frankfurt
1994 yılında kurulan ve günümüze kadar hizmet vermeye devam eden yolcu taşıma ve iş kiralama şirketidir. Yolcu taşımalarının yanında havayolu taşımacılığında iş tarifesine sahip ticari kargoculuk işlemini de görüyor. Dağıtım ve ulaşım konusunda geniş ağa sahip olan şirketin 190 Pazar alanı ve 350’ den fazla olan diğer ağ taşımaları ile pazar lideri haline gelmiştir. 100.000 seyahat acentesi ile birlikte yürütülen çalışmalarda, yolcuların bekleme yaşamadan hava yolu ile diledikleri uçuşu yapmaları sağlanmıştır. Hava yolu taşımacılığında deneme ve güvenlik kontrollerinden geçerek ödüller alan, yıldızını yükselten şirket haline gelmiştir. Farklı ülke ve bölgelerine yapmış olduğu güvenli hava yolu taşımacılığından sizde faydalanmak istiyorsanız Biletall.com adresinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Online işlemler sayesinde aylar öncesinden uygun fiyatlarda bilet alabilirsiniz.
Hainan Airlines
Hainan Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1993
Firma Merkezi: Haikou
Hainan Airlines Havayolu Firması, Çin’deki 4. büyük havayolu firması olup, 25 yıldır güvenli operasyonları ile 6 milyon saat uçuş ile kendini ispatlamıştır. JACDEC tarafından ödül almıştır. Filosu 300 uçaktan oluşup, uluslararası kalite standartlarına ulaşmış bir havayoludur. 2011 yılında başlayan kaliteli hizmet ve yenilik anlayışı ile 7 yıl boyunca SKYTRAX tarafından 5 yıldız almıştır. Ayrıca Çin’den dünyanın ilk 10 havayolu firması kategorisinde tektir. 1993 yılından beri 24 ülke içinde terminalleri ve tüm Asya, Avrupa, Güney Pasifik ve Amerika kıtasını kapsayan 220 şehre seferler düzenlemektedir. Toplamda 1800 noktaya uçuş yapmaktadır. Hainan Airlines Havayolu Firması logosu, Çin mitolojisinden esinlenerek yaratılmış olup, tarihi mistik bir kuşu simgelemektedir. Tepesinde ay ve güneş yer almaktadır. Doğaya rağmen ve doğa ile olmayı simgeleyen bu kuş Çin kültüründe önemli bir yere sahiptir.
Hawaiian Airlines
Hawaiian Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1929
Firma Merkezi: Hawaii
Hawaiian Airlines, 1929 yılında merkezi ABD olarak Hawaii'de kurulmuştur. İlk olarak Inter-Island Airways LTD adını alan firma, daha sonra Hawaiian Airlines adını almıştır. Honolulu ve Hawaii merkezli olarak seyahatler düzenleyen firma, Hawaiian Holdings INC bünyesine alınmış ve Asya, Avustralya, Amerikan Samoası, Yeni Zelanda, Hawaii, ABD gibi uçuş noktalarına seferler düzenlemeye başlamıştır. 28 farklı uçuş noktasında 65 uçağa sahip olan filolarıyla seferler düzenleyen Hawaiian Airlines, uçuş ağını belirtilen bölgeler dahilinde sınırlı tutmakta kararlıdır. Turistik açıdan pek çok insanın tercih ettiği bu bölgelere yılda 11,5 milyondan fazla yolcu taşıyabilmektedir. Hawaiian Airlines uçak bileti alacak yolcular, Biletall.com'un rezervasyon avantajlarını değerlendirmelidirler. Türkiye'den Hawaiian Airlines'i tercih edecek yolcuların bilet bulacakları kanal Biletall.com olmaktadır. Hawaiian Airlines uçak bileti fiyatları için erken dönemdeki avantajları Biletall.com'da bulabilirsiniz. Uçuşunuzun konforlu ve rahat bir şekilde geçmesi için sitenin ayrıntılı bilgilerini inceleyebilirsiniz. Hawaiian Airlines firmasının 65 uçağa sahip filolarıyla birlikte Honolulu merkezli olarak seyahat etme imkanı tanınmaktadır. Eğlence turizmi ve kültür turizminin yaşandığı bölgelere seyahat edebildiğiniz firmanın uçaklarında farklı hizmetlere yer verilmektedir. Yurt dışında 25 farklı şehre uçuş ağı oluşturulmuştur. Honolulu, Hawaii, Kıta Avrupası, Fransız Polinezyası, Çin, Amerikan Samoası, Japonya, ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi bölgelere uçma şansınız Hawaiian Airlines hizmetleri ile mümkün olacaktır. Yakın zamanda geliştirilen ve ileri teknolojiyi takip eden uçakları bünyesine alan Hawaiian Airlines uçak bileti rezervasyon işleminizi yaptırdığınız zaman bu uçakların konforunu kendiniz deneyimleyebileceksiniz. Premium uçuş kabinlerinde Hawaii temalı dekorlar tercih edilmeye başlanmış ve toprak tonu renkleriyle birlikte doğal ahşap görünümü büyük oranda yakalanabilmiştir. Hawaiian Airlines firmasındaki ulaşım ağı küçüktür, fakat eğlence turizmi ve kültür turizmi odaklı olarak yapılan seferlere birçok yolcu katılmaktadır. Şirketin uçuş seferleri merkezi olarak hizmet verdiği için ve genellikle turizmi baz aldığı için, yıllık taşıma kapasitesi bu kadar yüksektir. Hawaiian Airlines en ucuz uçak bileti avantajlarını, erken bilet rezervasyonlarıyla birlikte daha uygun fiyatlara bulabiliyorsunuz. Ayrıca firmanın konumlandığı havalimanlarında araç kiralama hizmetlerini de firma aracılığıyla bulabileceksiniz.

I

Iberia
Iberia
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1927
Firma Merkezi: Madrid
Madrid merkezli olarak 1927 senesinde kurulmuş olan Iberia, İspanya'nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir. Iberia Group'un bir parçasıdır. Iberia, birçok farklı havayolu şirketi ile de ortak çalışma yapmaktadır. İşbirliği içinde olduğu şirketler arasında; American Airlines, Qantas, British Airways, Avianca ve Grupo TACA sayılabilir. Iberia, 1999 senesinde Oneworld ittifakının üyesi olmuştur. Şirket, İspanya iç hatlarda ve dünyanın birçok noktasına dış hatlarda düzenli uçuşlar yapmaktadır.
Icelandair
Icelandair
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1937
Firma Merkezi: Reykjavík
1937'de Kuzey İzlanda'da Flugfélag Akureyrar isimli yeni bir havayolu kuruldu. Bu Icelandair'in başlangıcıydı. 1940 yılında, Flugfélag Akureyrar merkezini başkent Reykjavík'e taşıdı ve adını Flugfélag Íslands olarak değiştirdi. Şirket daha sonra uluslararası ticaret adı Icelandair'i kabul etti. Uluslararası rota ağındaki yolcular, 2009'da 1,3 milyon yolcudan 3,7 milyonun üzerine çıktı. 2017 yılında taşınan yolcu sayısının 4 milyona ulaştı ve 80’inci yılını kutladı. Yeni bin yılın başında, kargo bölümü, 2001 yılında açılan Keflavík'te bir yük elleçleme merkezinin inşaatına katılmak üzere yeni bir yan kuruluş oluşturdu. 2017 yılında, Icelandair Cargo, Avrupa ve Kuzey Amerika'da 50 nokta arasında uçabilen iki B757-200 kargo uçağını işletmeye devam etti. 2008 yılında, Icelandair filosunu yeniledi, yeni koltuklar yerleştirdi ve her yolcunun önündeki koltuk arkalığındaki dokunmatik ekran aracılığıyla yeni bir uçuş içi eğlence sistemi kurdu. Şirket uçakları, Ekonomi, Ekonomi Konforu ve Saga Sınıfı'nda üç hizmet sınıfı sunmaktadır. 2016 yılının başlarında yeni ve global bir pazarlama girişimi başlatıldı. Icelandair Stopover Buddy servisi, İzlanda'da bir mola veren ve aynı zamanda bir Icelandair çalışanı olan bir seyahat arkadaşı istemek için İzlanda'ya giden yolcular için izin verdi. Girişim The Daily Mail tarafından "2016 yılının en iyi pazarlaması" olarak adlandırıldı. Müteakip yıllarda, şirketin rota ağına üç yeni varış noktası eklendi, bu da yolculara daha fazla seçenek sunuyor: Chicago, Montreal ve Aberdeen. Icelandair, Charles de Gaulle'ye uçmanın yanı sıra Paris Orly Uluslararası Havalimanı'na da hizmet vermeye başladı. Daha fazla destinasyon ve daha fazla seyahat için, Icelandair filosuna bir Boeing 767 geniş gövdeli jet ekledi. Havacılık öncüsü olarak, Icelandair, modern filosuna yeni uçaklar ekleyerek, daha fazla destinasyon ve popüler aktivite ile büyümeye devam ediyor. Bugün, şirket 20 Kuzey Amerika geçidi ve Avrupa'da 25'ten fazla şehre uçuyor.
IndiGo
IndiGo
0/5
Kuruluş Tarihi: 2005
Firma Merkezi: Gurgaon
IndiGo havayolları, Gurgaon'da bulunan ve Delhi'deki Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı ana merkezinden çalışan bir Hintli düşük maliyetli taşıyıcıdır. Ayrıca Mumbai'deki Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havaalanı ve Kolkata'daki Netaji Subhas Chandra Bose Uluslararası Havalimanı'nda ikincil merkezleri bulunmaktadır. 2005 yılında kurulan havayolu, 33 yurt içi uçuş noktasına sahiptir. Nepal, Tayland, Singapur, Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri ise uluslararası rotalarıdır. Filosu, her biri tek bir Economy Class kabin ile yapılandırılmış olan 181 uçaktan oluşmaktadır. IndiGo uçak bileti ile yaklaşık 200 uçağa sahip bir firmanın günlük yüzlerce uçuşunu bulma imkanına sahip olursunuz. Ayrıca firmada düşük maliyetli Economy Class seferlerine yer verildiği için, sınıfsız ve tarafsız yaratılan bir ortam ilkesi ile uçmuş olursunuz. Firmanın ana politikası, tarafsız ve sınıfsız bir yolculuğu müşterilerine sunabilmektir. Yolcuların oturma bölümleri arasında perde veya kabin ayrımları yoktur, ancak ekstra mesafe sağlayan ön bölüm koltuklarına yer verilmiştir. Bu nedenle IndiGo havayollarında uçan her müşteri eşitlik ilkeleriyle hakkına sahip olurlar. IndiGo uçak bileti fiyatları için eşitlik ilkesini benimseyen firmayla uçabilmeniz yalnızca Biletall.com'daki satışlarla mümkün olabilmektedir. Tarafsız bir ortam, eşitlik ilkesi ve rahat bir yolculuk gerçekleştirmek için tercih etmeniz gereken firma IndiGo'dur. Hindistan'ın en iyi düşük maliyetli taşıyıcısı ödülünü 2007'de alan IndiGo, ayrıca ekstra premium avantajlar da sağlayabiliyor. Uçak içi eğlence konusunda herhangi bir hizmeti bulunmayan firmada, isterseniz sağlanan Hello 6E adlı dergileri okuyabilirsiniz. Düşük maliyetin benimsenmesi nedeniyle uçak için eğlence programlarına IndiGo havayollarında rastlamak mümkün olmamaktadır. IndiGo uçak bileti rezervasyon ile Hindistan'da 30'dan fazla sefere ve belli Asya ülkeleri üzerinde seferlere katılabilirsiniz. Dubai, Singapur, Umman, Nepal, Kuveyt ve Tayland üzerine yapılan seferler IndiGo havayollarının uçuşlarıyla konuklara sağlanabilmektedir. Firmanın uluslararası uçuş lisansına sahip olmasından dolayı bütün bu seferler 2011 senesinden bu yana gerçekleştirilebilmektedir. IndiGo en ucuz uçak bileti ile bütün uçuşlarınız eşitlik ilkesinin benimsenmesinden ötürü Economy Class bünyesinde yapılacaktır. Ayrıca ekstra mesafe tercih ederseniz, belli koltuklarda ekstra mesafe sağlanabilmektedir. Bunların yanı sıra firmanın ek avantajlarda kullanılabilecek fazla ödemelerle verilebilen premium hizmetler sunduğu da görülmektedir.
Interjet 
Interjet 
0/5
Kuruluş Tarihi: 2005
Firma Merkezi: Toluca
Interjet Airlines, bir Meksika hava yolu şirketidir. 2005 yılının 5 Mart tarihinde açılarak seferlerine başlamıştır. İlk uçuşunu Airbus A320 ile gerçekleştiren Interjet Airlines pek çok yurt içi ve yurt dışı sefer düzenlemektedir. Her geçen yıl yolcu sayısını ve uçuş sefer sayısını da arttırarak kendini geliştirmektedir. 10 yıldan daha uzun bir süre zarfında esnek bavul politikaları, en iyi hizmet anlayışı ve en iyi tekliflerle konforu birleştiren bir şirket olmayı başarmaktadır. Bir yılda ortalama olarak 50 milyon yolcu taşıyıp dünyanın pek çok farklı yerlerine uçuş düzenlemektedir. Güvenilir ve mükemmel ekip tarafından uçuş sürelerinde günlük 270 uçuş düzenlenmektedir. 50'den fazla bölgeye uçuş gerçekleştirirken aynı zamanda da kadrosu ve hizmetiyle de en iyilerden biridir. Interjet ile istediğiniz bölgeye uçmak için Biletall.com'dan kolaylıkla rezervasyon işlemleri yaptırabilirsiniz. Bu güvenilirliğin ve konforun en iyi şekilde verilmesi için yenilikçi ve kendini geliştiren bir firmadır. Uçuş değişiklikleri için ve seferlere ait her türlü bilgi için Biletall.com'da bütün ayrıntılar bulunmaktadır.

J

Japan Airlines
Japan Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1951
Firma Merkezi: Tokyo
Japan Airlines, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ülkenin kalkınması için oluşturulmuş bir hava yolu firmasıdır. Güvenilir bir hava yolu taşımacılığına ihtiyaç duyulduğu için Japon hükumeti tarafından oluşturulmuş bir firmadır. Japonya'nın büyümesi konusunda büyük bir etkisi bulunmuştur. 25 Ekim'de ise savaş sonrası Japonya'da ilk ülke içi uçuş hizmetleri gerçekleştirilmiştir. 1954 yılında ise yurt dışı uçuşları gerçekleştirilmiştir. Yurt içi ve yurt dışı taşımacılığında Dünya markası haline gelmiştir. İlk yurt dışı uçuşu ise San Francisco'ya gerçekleştirilmiştir. Hong Kong, Bangkok ve Singapur'a da çeşitli yurt dışı uçuşları gerçekleştirilmiştir. Seattle ve Tokyo arasında kesintisiz uçuş gerçekleştirilmiştir. Uçak içerisinde oldukça konforlu bir yolculuk gerçekleştirilir. Yolcular için her türlü hizmet doğru şekilde verilir. Hem yolcuların ihtiyacı karşılanmaktadır hem de istekleri doğrultusunda hizmetler verilmektedir. Ayrıca uçak biletleri fiyatları da çok pahalı olmamaktadır. Japan Airlines uçak bileti alabilmek için de başvurulacak en doğru firma Biletall.com olmaktadır. Biletall.com içerisinde Türkiye kanalından Japan Airlines firması için biletler yer almaktadır. Bu biletler kolaylıkla temin edilebilmektedir. Japan Airlines uçak bileti fiyatları öğrenilmek istendiğinde Biletall.com'a başvurmak yeterli olacaktır. Burada bilet hakkında her bilgi kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Hem fiyatları hem de saatleri konusunda ayrıntılı şekilde bilgi alınabilmektedir. Buna göre bilet kişiye uygun şekilde temin edilebilmektedir. Japonya Hükumeti tarafından Japan Airlines düzenli şekilde denetim altına alınmaktadır. Firmanın vermiş olduğu hizmet, uçakların kalitesi tam olarak denetlenmektedir. Önemli bir durumdur. Japonya hükumeti uçuş konusunda kesinlikle titizdir, sorun olmadan uçuşların yapılması sağlanmaktadır. Japan Airlines uzak mesafe uçuşlarında da tercih edilen bir firmadır. Yurt dışında birçok noktaya uçuş gerçekleştirilmektedir. Uygun fiyatlı bilet alınmak isteniyorsa da erken Japan Airlines uçak bileti rezervasyon işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bunun için Biletall.com tercih edilecek bir seçenektir. En uygun ve ekonomik biletler Biletall.com'dan alınabilmektedir. Ayrıca kara ulaşımları konusunda da hizmetler sunulmaktadır. Japan Airlines kullanılarak yapılan ulaşımlarda havaalanından şehir merkezine gidebilmek için firma, servis sağlamaktadır. Bu servisler ile kara ulaşımları da desteklenmektedir. Japan Airlines en ucuz uçak bileti temin etmek isteyen kişilerin Biletall.com'a başvurması gerekmektedir. Çünkü bu yolla ucuz uçak biletleri, yapılan uçak bileti kampanyaları kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Ödeme her türlü yolla yapılabilmektedir. Sadece siteye girerek bilet bilgileri konusunda da ayrıntılı bilgiler temin edilebilmektedir. Uçuş süresi, uçuş saatleri, inilecek havalimanı gibi bilgileri öğrenmek de oldukça kolaydır.
Jet Airways
Jet Airways
0/5
Kuruluş Tarihi: 1992
Firma Merkezi: Mumbai
Genel merkezi Hindistan'ın Mumbai kentinde bulunan Jet Airways Havayolları, ülkedeki en büyük şirketlerin arasında ikinci sırada yer almaktadır. Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı, Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı ve Kempogowda Uluslararası Havalimanı Jet Airways'in kullandığı çıkış noktalarıdır. Jet Airways uçak bileti ile 1992 senesinde kurulan ve gittikçe büyüyen bir havayoluyla seyahat etmiş olursunuz. Firmanın Hindistan'daki pazar payı 2012 yılından bu yana Jet Airways'i en büyük taşıyıcı olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sağlamaktadır. Böylelikle 2005'te halka açılan bir firma olarak uçuş operasyonlarını sürdürmektedir. Jet Airways uçak bileti fiyatları için Biletall.com'daki fiyatları değerlendirebilirsiniz. Hesaplı uçuşlar Jet Airways'in uçaklarıyla ve mümkün olabilmektedir ve farklı mevki uçuşları sunulmasından ötürü seçebileceğiniz farklı özellikleri kapsamaktadır. Jet Airways'le yapılan uçuşlar Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa'daki 15 ülkeye uçuş gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Toplamda Hindistan'daki 47 rotası ve 20 uluslararası rotasıyla birlikte 67 destinasyona hizmet vermektedir. Mumbai, Bangalore ve Delhi'de yer alan havalimanlarından kalkan uçaklar, birçok farklı rotaya erişim imkanı sağlamaktadır. Jet Airways uçak bileti rezervasyon ile katılabileceğiniz uçuşlar sizi farklı bölgelere götürmek konusunda geniş bir ağ sunacaktır. Çünkü Jet Airways'in sunduğu destinasyonlar 66 adettir ve firmanın 123 uçağıyla birlikte günlük 300'ü aşan seferler bulmak son derece mümkündür. Mumbai'den Paris'e ve Manchester’a direkt uçuşlar yapmaktadır. Jet Airways en ucuz uçak bileti ile firmanın uçuşlarına hesaplı biletler bulabilmektesiniz. Bütün işlemleriniz dahilinde uçak içi eğlenceleri hem Hollywood hem de Bollywood filmlerinden çeşitli seçmeler barındırmaktadır. Bu nedenle uçuşunuz sırasında geniş ekran keyfiyle film izleyebilir, uzun uçuşlarda bu uçak içi eğlencelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Güncel filmler, TV kanalları ve daha pek çok seçenek uçak içi eğlenceler kapsamında Jet Airways'te sunulmaktadır.
Jet2.com
Jet2.com
0/5
Kuruluş Tarihi: 1983
Firma Merkezi: Yeadon
Jet2.com adıyla da bilinen firma, Birleşik Krallık kaynaklı olan düşük maliyetli havayolu firmalarından birisidir. Firmanın ana üssü Leeds Bradford Uluslararası Havalimanı olarak belirlenmiştir ve dünyanın geneline bu üsten çıkışlı seferler yapılmaktadır. Birleşik Krallık'taki dördüncü büyük tarifeli havayolu şirketi olarak bilinmektedir. Jet2 uçak bileti ile uçabileceğiniz 58 rota bulunmaktadır. Genellikle uçuşlar İspanya, Avrupa, Akdeniz ve Fransa odaklı olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Birleşik Krallık'tan denizaşırı üsler olan bazı merkezlere de uçuş düzenlenmektedir. Uçuş ağlarının firma kapsamında giderek büyümesi sebebiyle, uçuş düzenlenen rotaların sayısı da giderek artmaktadır. Jet2 uçak bileti fiyatları için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz kanal Biletall.com olacaktır. Firmaya dair bilet satışlarını yapmasının yanı sıra, firmaya dair hemen hemen her uçuşa yer vermektedir. Bu yüzden gidilebilecek rotaların kapsamını görüntüleyebilmektesiniz. Jet2'nin uçuşları genellikle tatil bölgelerine yapılmaktadır. Bu yüzden yapacağınız bir tatil planı için bu firmayı rahatlıkla seçebilirsiniz. Avrupa, Akdeniz, Fransa ve İspanya'ya giderken güvenli ve direkt uçuşlar yapabilirsiniz. Ayrıca günlük birçok sefer düzenlemesi ve düşük maliyetli olarak politikalar yürütmesi sebebiyle, tatil planlarınızın başlangıcında hüsrana uğramak zorunda kalmadan konforlu bir şekilde uçarsınız. Jet2 uçak bileti rezervasyon ile yapılacak uçuşlar sizi varmak istediğiniz rotaya hızlı bir sefer ile ulaştıracaktır. Ayrıca Türkiye'de Antalya'ya, Bodrum'a ve İzmir'e gerçekleştirilen seferler sayesinde firmanın uçuşlarına yer bulmak ve yer ayırtmak oldukça kolaydır. Türkiye içerisinde de Antalya, Bodrum ve İzmir gibi lokasyonlara uçan firma, dünyanın dört bir yanından müşterilerini varış noktalarına konforlu bir şekilde taşımaktadır. Jet2 en ucuz uçak bileti ile havayolunun ağ kapsamında olan rotalara uçabilirsiniz. Ayrıca Türkiye'de de üç ayrı rotaya sahip olan firma İzmir, Bodrum ve Antalya'ya seferler gerçekleştirmektedir. Bu yüzden firmanın Türkiye'de belli bir tanınmışlığı ve müşteri kitlesi bulunuyor. Uçak içi eğlencelerin sağladığı rahatlıkla birlikte hem konforlu bir uçuş yapabilirsiniz hem de uçuşlarınız emniyet içerisinde gerçekleşeceği için güvenle firmayı tercih edebilirsiniz.
jetBlue
jetBlue
0/5
Kuruluş Tarihi: 1998
Firma Merkezi: New York
JetBlue, 1998 senesinde 'NewAir' adı altında kurulmuştur. İlerleyen zamanlarda birkaç defa kapanan ve yeniden açılan havayolu şirketi, 2000 senesinde resmi olarak ABD onayı almış ve bu sene içerisinde seferlerini başlatmıştır. Amerika'nın New York eyaleti merkezli olarak kurulan JetBlue havayolu şirketi, düşük maliyetli havayolu şirketi olarak işlemler almaya başlamıştır. Havayolu taşımacılığı konusunda 102 adet varış noktasına güvenli ve düşük maliyetli seferler düzenleniyor. JetBlue uçak bileti almayı tercih eden yolcular, Biletall.com'un rezervasyon işlemleri yaptırma imkanları ile tanışabilirler. Firmaya ait olan uçak biletlerini Biletall.com'dan bulabilir ve satın alabilirsiniz. JetBlue uçak bileti fiyatları hakkında Biletall.com'da detaylı olarak arama yapabilir ve erken bilet rezervasyonu yaptırdığınız zaman farklı imkanlardan yararlanabilirsiniz. Bilet için check-in hizmetleri, konforlu ve güvenli bir yolculuk bu imkanlar arasında sayılabilir. JetBlue havayolu firmasının 225 uçaktan oluşan geniş bir filosu bulunuyor. Bu nedenle dünya genelinde farklı varış noktalarına firmanın imkanları ile kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Uçaklar son model yüksek donanımlara ve özelliklere sahip oldukları için, uçuşlarınızda herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz en aza indirgeniyor. Yurt dışında 102 farklı noktaya varabilme imkanı sunuyor olması, JetBlue havayolu firmasının tercih edilirliğini arttıran bir etki yaratıyor. Bu nedenle firmanın uçuş ağının son derece geniş olduğu söylenebilir. Yolcular için verimlilik, yüksek performans ve güvenilirlik sunan uçak konforunu JetBlue uçak bileti rezervasyon işleminizi tamamladıktan sonra birebir deneyimleme imkanına sahip olacaksınız. Uçaklarda kablosuz internet, DIRECTV, filmler ve JetBlue TV gibi özel imkanlar tanınarak yolculuğunuz eğlenceli bir hale getiriliyor. JetBlue havayolu firmasının ulaşım ağı her yıl istikrarlı bir büyüme gösteriyor ve son yılların verileri göz önünde bulundurulduğu zaman, firmanın 40 milyonu aşan bir yıllık yolcu kapasitesine ulaşabildiği gözlemleniyor. Dünya çapında havayolu firmaları arasında düşük maliyetli hizmetleri ile ön plana çıkan JetBlue, uçaklarındaki güvenliği ve konforunun yanı sıra, bunları düşük maliyetler ile sunması nedeniyle rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor. Yurt dışındaki seferlerinin 225 uçağa yer veren filoları ile JetBlue en ucuz uçak bileti fırsatlarıyla rahat bir uçuş imkanı sağlayabiliyorsunuz.
Jetstar Asia Airways
Jetstar Asia Airways
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 2004
Firma Merkezi: Singapur
Jetstar Asia Airways Pte Ltd Singapur merkezli olarak kurulan ve düşük maliyetli bir şirkettir. Avustralya devletinin Qantas Havayolu şirketinin yan kuruluşudur ve Asya Offshoots’undan birisidir. Güneydoğu Asya’daki bölgelere Mynanmar, Kamboçya, Malezya, Endonezya, Filipinler, Tayland ve Vietnam gibi ülkelere uçuşlar yapmaktadır. Ayrıca doğu Asya’da Japonya, Tayvan ve Hong Kong gibi bölgelere de uçuşları vardır. Jetstar Asia 2004 yılında Qantas ortaklığı ve %49 hisse payı, Singapurlu iş adamı Tony Chew %22, FF Wong %10 hissesi ile Temasek Holdings ortaklığı ile kurulmuştur. İlk uçuşunu 7 aralık 2004 tarihinde yapmıştır.

K

Kenya Airways
Kenya Airways
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1977
Firma Merkezi: Nairobi
Kenya Airways, Nairobi'de bulunan Kenya'nın en önde gelen hava yolu şirketidir. 4 Şubat 1977'de faaliyete başladı ve Afrika'nın yanı sıra Nairobi'deki ana üssü olan Jomo Kenyatta Uluslararası Hava limanından Avrupa ve Hindistan'ın alt kıt'asındaki tarifeli hizmetleri işletiyor. Hava yolu, ilk Doğu Afrika Topluluğunun dağılmasından ve Doğu Afrika Hava yollarının ortadan kalkmasından sonra kuruldu. 2004 yılında şirket, Kenya Airways Cargoyu ve yerli iştiraki olan Flamingo Hava yollarını yeniden bünyesine kattı. 2006 yılı da dahil olmak üzere, Kenya Airways, yedi yıl boyunca beş kez, 'Yılın Hava yolu Havacılık Ödülü'nü kazandı. Dünyanın en büyük ikinci hava yolu şirketi olan SkyTeam, 2007 yılında Kenya Airways'i ilk resmi SkyTeam Associate Hava yollarından biri olarak kabul etti. 2008 yılında Stratejik planlama ve acil durum hazırlığı için Yılın Şirketi ödülünü ve aynı zamanda Yılın Müdürü ödülünü kazandı. Travel News & Lifestyle Dergisi, en iyi hava yolu olarak Kenya Airways'i seçti. 2005 yılında Kenya Airways, IASA (IATA Operasyonel Güvenlik Denetimi) güvenlik sertifikasını aldı. Son derece rekabetçi bir ortam söz konusu olduğunda, Kenya Airways bilgi toplama kapasitesini, küresel ortamın analizini ve yorumlanmasını daha hızlı ve doğru iş kararlarını almayı kolaylaştırmak için kilit rol olarak görüyor. Bu şekilde Kenya Airways, pazardaki fırsatlara, tehditlere ve zorluklara hızlı yanıt verme yeteneğini geliştirmeyi umuyor. Ayrıca, doğrudan erişim ve diğer taşıyıcılarla ittifaklar yoluyla ağının kar etmeye odaklanmasına devam ediyor. Kenya Airways, sık uçan yolcu programı olan Flying Blue'nun şirket uçakları ile seyahat eden sadık müşterileri ödüllendiren bir ortaktır. Uçan Mavi nereye giderseniz gidin mil kazanmanızı kolaylaştırır. Flying Blue üyesi olarak, müşteriler global ağımızın avantajlarından faydalanırlar. Kazandığınız mil, çevrim içi hesabınıza yatırılır ve bunları, seçtiğiniz bir hedefe ve diğer harika tekliflere kadar ödül biletlerinde harcayabilirsiniz.
KLM
KLM
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1919
Firma Merkezi: Amsterdam
7 Ekim 1919 yılında Rotterdam'da Albert Plesman tarafından kurulan hava yolu şirketi, şu sıralara dünya devleri ile yarışan, büyük hava yolu şirketlerinden bir olmuştur. Fransız ve Hollanda ortaklığı ile daha da büyüyen şirket, son teknoloji 115 uçağı ile havacılık ödüllerinin birçoğuna sahip olmuştur. Yurt içi, yurt dışı ve kargo uçuşları ile beraber yaklaşık olarak 150 noktaya seferleri bulunan şirketin, Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Afrika uçuşları bulunur. Ülkenin siyasi hava yolu şirketi olarak bilinen KLM Airlines, gerçek adı ile Hollanda Kraliyet Hava yolu, 2004 yılının Mayıs ayında ortaklık imzalayarak çatı bir grup oluşturmuştur. Bağımsız olarak 150 uçuş noktası bulunan şirketin, ortak grup ile uçuşları 500'ün üzerindedir. Sky Team ile yapılan anlaşmadan sonra uçuşlarını ve uçak sayısını arttırmayı başarmıştır. KLM Havayolları, Dünyanın en iyi kabin ekibi ödülünü iki kez kazanmıştır.
Korean Air
Korean Air
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1962
Firma Merkezi: Seul
Şirket, 1972 yılında Amerikan Boeing Company'nin B747 Jumbo'yu sipariş ettiği zaman geleceğe yönelik zemin hazırladı, ilk yıllarında ilave olarak 6 adet Airbus A300 modeli sipariş etti. 1979'da, Kore Hava yolları, hem yolcular hem de yük taşımacılığı için yollarını genişletmek üzere bir giriş kapısı olan New York'a direkt yolcu seferleri ile yeni bir hizmet başlattı. 1991 yılında Sovyetler Birliğinin dağılması ve 1994 yılında Çin ile bir havacılık anlaşması, gökyüzünü heyecan verici yeni Kore Hava Yolu ağlarına açtı. Korean Air Hava Yolları, 100'üncü uçağını 1995'te aldı ve tutarlı bir büyüme gösterdi. O zaman havacılık endüstrisinin aşırı doygunluğu ve giderek artan rekabetin de dahil olduğu yeni zorluklar ortaya çıktı. Bu koşullar altında, kurucusu Choong Hoon Cho'nun oğlu olan Yang Ho Cho, şirkete yenilikçi zihniyetini ve mükemmel iş anlayışını getirerek Başkan ve CEO oldu. Başkan Yang Ho Cho, babasının iş felsefesi ve yöntemlerine göre Kore Havasını yönetti. Liderliği altında Korean Air Hava Yolları, dünya standartlarında bir hava ittifakı olan SkyTeam'i kurmak için Delta Air Lines, Air France ve Aeroméxico gibi seçkin dünya taşıyıcılarına katıldı. Bugün, Korean Air Hava Yolları, küresel havacılık endüstrisinde müşteri beklentilerini aşan özel servisi ile tanınan yenilikçi bir lider konumundadır. Sadece iç hat yolcuları tarafından değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki müşteriler tarafından sevilmekte ve kalitesini daha yüksek seviyelere çıkarmaktadır. Korean Air dünyadaki Hava Yolları arasında 20’nci sırada bulunmaktadır.
Kuwait Airways
Kuwait Airways
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1954
Firma Merkezi: Kuveyt
Kuweyt Airways; Kuveyt ülkesinin en önemli havayolları şirketi olmakla beraber milli bayrak taşıyıcısı olup, 1954 senesinde kurulmuştur. Büyük ve uzun uçuşlar yapabilen geniş uçuş filosuna sahiptir. Kuweyt Airways Havayolu şirketi tamamen müşteri odaklı çalışıp, tüm müşterilerine ödemiş oldukları ücretin karşılığından fazlasını vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca iyi bir hizmet almak isteyen tüm yolcularına kaliteli hizmet sunmaktadır. Kuweyt Airways Havayolları başlangıçta kısıtlı olan uçuş ağı ile başlamıştır. İlk zamanlar Beyrut, Abadan, Şam, ve Kudüs'e seferler düzenlemiştir. Fakat ikinci yılında ise bu sektörde yeni olmanın verdiği tecrübesizlik ve ekonomik sıkıntılar ile karşı karşıya kalmıştır. Bu yüzden hisselerin %50'sini Kuveyt Devleti'ne devretmek zorunda kalmıştır. Bu hisse devri işleminden sonra şirketin yeni ortağı Kuveyt Devleti şirketin sermayesini, kazancını iki katına çıkarmayı başarmıştır. Daha sonra havayolunun diğer %50 hissesini de alarak şirketin tamamına sahip olmuştur. Kuveyt Havayolları 1962 senesinde kiraladığı dünyanın ilk jet motorlu uçakları Comet 4-c ile jet senesine giriş yapmıştır. 1960 yıllarında ise ulusal uçuş ağını büyük bir hızla genişleterek, Londra'ya haftada üç sefer düzenlemeye başlamıştır. Hızla değişen havacılık ihtiyaçlarına ayak uydurmaya çalışmak için 1968 senesinde üç adet Boeing 707 model uçağı filosuna eklemiştir. Yaklaşık 10 yıl sonra Kuwait Airways Havayolları 8 uçağının hepsi Boeing 707 olan bir uçak filosuna sahip olmuştur. 1978 senesinde Kuveyt Havayolları, B747-200 tipi uçağı teslim almış ve bir sonraki yıl üçüncüyü filosuna ekleyerek, geniş gövdeli filosu olan bir yıla girmiştir. Bu büyüme sayesinde uçuş ağını batıda New York'a ve doğuda Manila'ya kadar genişletmesine olanak sağlamıştır. Filonun modernizasyonuna devam eden havayolu, 4 adet Boeing 727 uçağını 1980-1981’de teslim almıştır. 2 sene kadar sonra 8 adet Airbus A310, Airbus A300-600 uçakları ile 1986 senesinde 3 adet Boeing 767-200ER uçakları havayolu şirketinin geniş gövdeliler filosuna katılmıştır. Havayolu, Irak'ın Kuveyt'i işgali sırasında binalarının ve 42 uçaklarının yıkımının ardından, yeniden hizmete girmiştir.Kuveyt Havayolları, güvenliği, en yüksek önceliklerinden biri olarak benimseyerek devam ederken, yolcuları için en iyi hizmet ve konforu sağlayan bir havayolu taahhüdü ile dünya çapında 47’den fazla ülkeye ulaşmak için ağını kurmayı amaçlamaktadır. Kuveyt Uluslararası Havalimanından uçuşlar bir çok ülkelere yapılmaktadır. Bu ülkeler; Avusturya, Bahreyn, Bangladeş, Mısır, Fransa, Almanya, Hindistan, İran, Irak, İtalya, Ürdün, Lübnan, Umman, Pakistan, Filipinler, Katar, Suudi Arabistan, Sri Lanka, Türkiye, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Tayland'dır. Ayrıca Kuweyt Airways Havayolu şirketinin aşağıdaki havayolları ile ortak uçuş antlaşması bulunmaktadır.

L

Latam
Latam
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1929
Firma Merkezi: Şili
Lan Chile, 1929 yılında kurulmuş olan ve çeşitli ülkelere uçuş sağlayan bir havayolu firması olarak yerini alır. Arturo Merine Benitez tarafından kurulmuş olan havayolu şirketi, Şili’nin ulusal havayolu firması olarak da hizmet vermeye başlamıştır. Zamanla çeşitli devlet politikaları ve satışlara konu olan şirket, 1994 senesinde özelleştirme ile hisselerinin %98,7’lik bir kısmı bir takım kontrolörler ve hissedarlar tarafından satın alınmıştır. Bunların yanı sıra zaman içinde LAN’a ait hisseler 1997 senesinde New York borsasında işlenmeye başlamıştır. Aynı zamanda borsa üzerinde ADR ticaretini yapmış olan ilk Latin Amerika havayolu şirketi olarak ön plana çıkmaktadır. 1998 senesine gelindiğinde ise ilk A330’un gelmesinin ardından Sao Paula’dan Miami’ye ilk uluslararası uçuş gerçekleştirilmiştir. Daha sonralarda ise şirket, oneworld ile 2000 senesine birleşmiş ve aynı zamanda kargo hizmetini de TAM adı altında vererek faaliyetlerini sürdürmüştür. Lan Chile, güçlü adımlar atarak özellikle de Latin Amerika üzerinde dünyanın önemli havayolu grupları almak için önemli adımlar atmış ve stratejik planlar geliştirmiştir. 2015 senesinde güncel renkler ve logo ile piyasalardaki yerini almış ve 2016’nın Mayıs ayı içerisinde ise yeni imajını koyarak, günümüzdeki havayolu ulaşım hizmetlerini vermeye devam etmektedir.
LIAT
LIAT
0/5
Kuruluş Tarihi: 1956
Firma Merkezi: Antigua
LIAT hava yolu firması 1956 yılında genç bir klinisyen tarafından kurulmuştur. İlk başlarda sahip olduğu tek bir uçak ile Antigua ve Montserrat arasında uçuşlar gerçekleştirmiştir. Başka bir hava yolu firması tarafından satın alınmasıyla beraber büyük çapta bir gelişme göstermiştir. Hem gideceği nokta sayısını geliştirmiş hem de uçak filosuna yeni uçaklar eklemiştir. 1965 yılında ise artık kendi içindeki uçuşları dışında yurt dışına da çeşitli seferler düzenlemeye başlamıştır. Anlaşmalı şekilde ABD ve Kanada'dan çeşitli uçuşlar gerçekleştirmeye başlamıştır. Sadece 11 Karayip ülkesine değil farklı yerlere de uçuşlar düzenlenmeye başlamıştır. LIAT büyüme kaydetse de 1995 yılının kasım ayında iflasın eşliğine gelmiştir. Bu nedenle de bir kısmı özelleştirilmeye başlanmıştır. Özelleştirilmesi gelişmesi açısından da etkili olmuştur. LIAT uçak bileti alarak uçuş hizmetlerinden yararlanmak isteyenler Biletall.com'a başvurabilmektedir. Eğer Karayip Adaları görülmek isteniyorsa bu firma ile görmek mümkün olacaktır. Türkiye'den tüm LIAT biletlerini görmek mümkün kılınmaktadır. LIAT uçak bileti fiyatları ayrıntılı şekilde öğrenilmek isteniyorsa bunun için Biletall.com tercih edilebilmektedir. Her türlü bilet bilgisi görülebilmektedir. Özellikle de uygun fiyatlı biletler elde edilmek isteniyorsa erkenden Biletall.com takip edilmelidir. LIAT hava yolu firması Karayip ülkeleri tarafından denetlenen bir firmadır. Yapılan uçuşlar, personel, uçaklar düzenli şekilde kontrol edilmektedir. Yolcuların konforlu bir yolculuk geçirip geçirmediğine emin olunmaktadır. Uçtuğu nokta sayısı çok fazla değildir ancak Karayip ülkeleri arasında uçuşlar düzenlenmekte ve Kanada, Amerika gibi ülkelere uçuş yapılmaktadır. LIAT uçak bileti rezervasyon yaptırmak isteyen kişiler eğer Biletall.com'a başvurursa erken rezervasyon yaptırma imkanını elde etmektedir. Erken rezervasyon uygun fiyatlı uçak bileti seçeneğini de beraberinde getirmektedir. Duruma göre yemek siparişi yapılabilmektedir, koltuk rezervasyonu yapılabilmektedir, business ya da ekonomi sınıfı tercih edilebilmektedir. Karayip Ülkelerine yapılabilecek olan her türlü uçak seferi LIAT sayesinde yapılmaktadır. Karayip Ülkelerine herhangi bir sebeple gitmek isteyen kişiler bu hava yolu firmasını tercih edebilmektedir. Uygun fiyatlı biletler temin edilerek doğru şekilde yolculuk yapılabilmektedir. Ortalama bir uçak filosuna sahiptir. Uçak filosu çok geniş olmamasına rağmen sahip olduğu uçaklar kalitelidir. Yaşları küçük olan, düzenli şekilde bakımları yapılan uçak türleridir. Hava koşulları nasılsa, uçulacak mesafe ne kadarsa ona göre uçak tercih edilmektedir. Doğru uçakla yolculuklar sağlanmaktadır. LIAT en ucuz uçak bileti alındıktan sonra uçuş hizmetlerinden yararlanılabilmektedir. Ucuz bilet için ise mutlaka kampanyalar takip edilmeli, erken rezervasyon yaptırılmalıdır.
Libyan Airlines
Libyan Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1964
Firma Merkezi: Tripoli
Libyan Airlines, modern filosu ve geniş uçuş ağı ile çok sayıda noktaya direkt uçuşlar icra etmektedir. Buna ek olarak hava yolu firmasının Rusya, Hollanda ve Hindistan da dahil olmak üzere uzak kabul edilebilecek destinasyonlara da uçuşları bulunmaktadır. Başka bir deyiş ile üç kıtada aktif olarak faaliyet icra edilmektedir. Libya Hava Yolları, yolcularına uçak içerisinde birtakım ayrıcalıklı hizmetler de sağlamaktadır. Birtakım atıştırmalık yiyecekler, çeşitli sıcak ve soğuk yemek seçenekleri ile içecek çeşitleri uçak içerisinde yolculara sunulmaktadır. Libyan Airlines uçak bileti için rezervasyon yapmanın en kolay yolu Biletall.com’u ziyaret etmektir. Bunun yanı sıra bu uçak biletlerinin temin edilmesinde birtakım makul fiyatlardan da yararlanmak mümkün olabilmektedir. Libyan Airlines uçak bileti fiyatları erken alındığı sürece çok daha uygun fiyatlı olarak temin edilebilmektedir. İşte bu uygun fiyatlı uçak biletleri, daha ziyade Biletall.com’da bulunmaktadır. Devlet makamları ve sivil havacılık otoriteleri tarafından sürekli olarak denetlenmekte ve kontrolleri yapılmakta olan bir hava yolu firması söz konusudur. Bu nedenle güvenlik bakımından herhangi bir eksiklik de söz konusu olmayacaktır. Pek çok alana uçuşu bulunan firma, daha ziyade Afrika ve Avrupa üzerinde yoğunlaşmaktadır. Ancak Hindistan başta olmak üzere birtakım Asya ve Ortadoğu ülkelerine de karşılıklı seferler icra edilmektedir. Yolculara sunulan kabin seçenekleri de tek bir adet ile sınırlı değildir. Libyan Airlines uçak bileti rezervasyon işlemini gerçekleştiren yolcular, bir üst kabin olan Business Class seçeneğinden de istifade edebilirler. Hem Libya içinde hem de Libya dışında son derece modern uçaklar ile seferler icra edilmektedir. Libyan Airlines en ucuz uçak bileti alan gezginler, bu uçaklar ile konforu deneyimleme imkanı elde etmektedirler.
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1929
Firma Merkezi: Varşova
LOT Polish Hava yolları, Yeni Avrupa'yı dünyaya bağlayan modern bir havayolu şirketidir. Her yıl LOT Polish Hava Yolları, yaklaşık 5 milyon yolcu taşıyor ve onlara, Varşova'dan dünya çapında yaklaşık 60 noktaya kadar en verimli ve konforlu yolculukları sunuyor. Bölgedeki New York, Chicago, Toronto ve Pekin'e direkt uçuşlar sunan tek havayolu şirketidir. 2016'dan itibaren yeni Avrupa'yı Tokyo'yla buluşturmaktadır. Varşova, Polonya ve Yeni Avrupa için verimli ve rekabetçi bir transfer merkezidir. İyi tasarlanmış bir uçuş ağı, hızlı transferler, uygun kalkış ve varış süreleri, ayrıca Avrupa'nın merkezinde en uygun bir konum, kapsamlı transfer fırsatları ve bağlantıya olanak tanır ve Orta ve Doğu Avrupa'da lider bir konuma sahiptir. LOT Polish Hava yolları, Avrupa'nın en genç filolarından birine sahiptir ve tüm uzun mesafeli uçuşlarını dünyanın en modern uçakları olan Boeing 787 Dreamliner ile işleten tek havayolu şirketidir. Tüm LOT Polish Hava yolları yolcuları istedikleri gibi seyahat ederler. Çok çeşitli sınıflar, ücretler, ürünler ve hizmetler sayesinde, yolculuklarını en sevdikleri en yararlı öğelere göre planlamak için büyük özgürlük sunulmaktadır. Bu, LOT Polish Hava yollarını bölgedeki artan sayıda yolcu için ilk tercih edilen havayolu yapıyor. Müşteri güveni de her yıl alınan sayısız ödülün altını çiziyor. LOT Polish Hava yolları, pozitif enerjiyle dolu olan ve modernliği gelenekle başarılı bir şekilde birleştirebilme yeteneği olan insanlarla ilgilidir. En iyi pilotlar, profesyonel kabin ekipleri ve yer personeli, yolcularımıza her gün bağlılık ve gülümsemelerle hizmet ediyor.
Lufthansa
Lufthansa
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1926
Firma Merkezi: Köln
Avrupa'da 2. dünyada 9. sırada yer alan yıllık cirosu en yüksek hava yolu şirketi, yarı özel yarı kamusaldır. Büyük bir marka haline gelen hava yolu şirketi, 432 uçağı ile 217 noktaya uçuş ağı bulunur. Boeing ve Airbus yolcu uçaklarının yanında, kargo taşımacılığı da yapan hava yolu, Almanya'nın Ulusal Hava yolu şirketi olmuştur. 1954 yılında tekrar açılan ve çok hızlı şekilde büyüyen şirket, Swiss İnternational Airlines ve Austrian Airlines hava yolu şirketlerini de bünyesine ekleyerek, son 18 yılın en karlı şirketlerinden biri olmuştur. Uçak filosu, Frankfurt Havalimanında bulunan şirket, 1997 yılından bu yana "en iyi transatlantik" seçilmektedir. Charter hizmeti bulunan şirket, anlaşmalı hava yollarına personeli ile birlikte uçak kiralama hizmeti verir. Genç filosuna her yıl yeni uçaklar ekleyen şirket, hem kısa menzilli uçuşların hem de uzun menzilli uçuşların vazgeçilmez adresi olmuştur.
Luxair
Luxair
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1961
Firma Merkezi: Lüksemburg
Luxair hava yolları, Luxair Group bünyesinde çalışmaktadır. Grup hızlı hava taşımacılığı alanına bağlı dört ana faaliyet için şemsiye görevi yapmaktadır. Şirket, çok kültürlü ve dinamik bir ortamda çalışan yaklaşık 2.500 kişiyi istihdam etmekte ve günümüzün her zaman ve her zaman en iyisini isteyen sofistike müşterilerinin yüksek beklentilerini karşılamak için becerilerini ve bilgi birikimlerini müşterilerinin hizmetine sürekli olarak dahil etmektedir. Luxair Luxembourg Airlines, LuxairGroup'un amiral gemisi faaliyetidir ve kuşkusuz en iyisi olarak bilinir. Avrupa'nın en büyük şehirlerinin, iş merkezlerinin ve uluslararası merkezlerin çoğuna hızlı hava hizmeti sunan bölgesel bir hava yolu olarak kendini tanımlar. Luxair, iş müşterilerine maksimum esneklik ve müşterilerine uygun fiyatla kaliteli seyahat sunmanın övünç kaynağıdır. Tur operatörü LuxairTours yılda yaklaşık 300.000 müşteri ile istikrarlı bir şekilde büyüyor ve Lüksemburg'da iyi bir konumda bulunuyor. Şirketin iştiraklerinden olan, LuxairTours çok çeşitli paket fırsatları ve tematik tatiller sunmaktadır: plaj ve güneş, kültürel turlar ve çeşitli keşif gezileri, çok çeşitli tatil istekleri ve tüm bütçelere uyacak şekilde tasarlanmıştır. LuxairTours, hem uçakta hem de seçilen tatil yerinde kaliteli seyahat ve hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Hava taşımacılığı faaliyetinde 1970 yılından itibaren gelişen Luxair CARGO'nun dinamik gelişimi sayesinde Lüksemburg havalimanı, hava taşımacılığı hacminde en yoğun Avrupa havalimanlarından biridir. Dünya klasında son teknoloji terminali ve olağanüstü hava ve otoyol bağlantıları ile Cargo center, Avrupa'nın en büyük yük dağıtım merkezlerinden biridir. Luxair CARGO, her türlü ürünü, yüksek teknoloji ürünü ürünler, çabuk bozulan (gıda ve çiçek), hayvancılık ve tüketim malları gibi kolaylık ve verimlilikle idare etmektedir. Ayrıca şirketin Hollandaca, Danca, Hırvatça, İzlandaca, Türkçe, Arapça, Çince, Çekçe, İbranice, Fince, Lehçe, Yunanca, Çince, Hintçe Punjabi, Filipino, Cape-Verdian ve Rusça dillerini akıcı bir şekilde konuşabilen satış personeli, uçuş ve yer personeli vardır

M

Malezya Hava Yolları
Malezya Hava Yolları
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 2015
Firma Merkezi: Subang
Malezya Havacılık Grubu (MAG), hava taşımacılığı hizmetleri, yer hizmetleri, uçak kiralama ve yetenek geliştirme gibi dört ayrı iş dalında organize edilen iştirakleri ve sermaye yatırımları ile küresel bir havacılık örgütüdür. Malezya Hava yolları, Malezya'nın bayrak şirketi ve oneworld hava yolu ittifakının bir üyesidir. Malezya Hava yolları Sistemi (MAS), 2014 yılında Malezya Malezya'dan feshedi ve daha sonra 31 Ağustos 2015 tarihinde faaliyetlerini durdu. Malezya Hava yolları Berhad (MAB) şirketi, 1 Eylül 2015 tarihinde ulusal hava yolu şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Güvenlik, Malezya Havayollarının hizmet sunumunun ayrılmaz bir parçasıdır ve havayolu, sıkı yasal gerekliliklere ve yükümlülüklere sıkı bir şekilde uyularak bakım yapılmasını sağlar. Havayolu aynı zamanda eğitimi çok ciddiye alıyor ve kendi simülatör merkezi, uçuş görevlilerini eğitme akademisi ve mürettebat ve mühendisler için bilgisayar tabanlı eğitim gibi eğitim tesislerine yatırım yapıyor. Kargo işleyicileri bile IATA tarafından zorunlu kılınan tehlikeli mal taşıma konusunda eğitilmektedir. Malezya Havayolları, Malezya'nın zengin geleneklerini, kültürlerini, mutfaklarını ve sıcak misafirperverliğini yakalayan inanılmaz çeşitliliğini somutlaştırmaktadır. Bunu gerçekleştiren ödüllü uçuş görevlileri, geleneksel sarong kebaya'yı üniforma olarak giyerler. Malezyalı gelenek ve kültürde gurur duyulacak şekilde tasarlanmıştır. Batik motif ve tasarım öğeleri, cempaka, yasemin ve ebegümeci gibi yerel çiçekleri içerir.Şirketin, lüks ve geniş koltukları, kaliteli yemek servisi, cömert bagaj indirimleri ve premium check-in hizmetleriyle oldukça dikkat çekmektedir. Malezya Havayolunun İmzası Satay çubukları sevgiyle ve özenle hazırlanan - tavuk, sığır eti veya her ikisinden de baharatlı yer fıstığı sosu ve garnitür ile servis edilir. First veya Business sınıfına uçuş yapan yolcuların, havayolu şirketinin Chef-on-Call Service'inden ve kalkıştan 24 saat önce 20'den fazla lezzetli seçeneğin ön siparişini alabilirler. Havayolu, Malezya’nın farklı zenginliğinden esinlenen unutulmaz yolculuklarda günlük 40.000 konukla uçuyor. Malezya Havayolları, Malezya'nın inanılmaz çeşitliliğini, zengin geleneklerini, kültürlerini, mutfaklarını ve sıcak misafirperverliğini bir araya getirirken, Malezya'nın diğer şirketlerinden daha fazla noktaya uçmaktadır.
Meridiana
Meridiana
0/5
Kuruluş Tarihi: 1963
Firma Merkezi: Olbia
Meridiana S.P.A. şirketinin kuruluşu olan Meridiana havayolu firması, İtalya merkezli olarak Olbia'da kurulmuştur. 1963 senesinden bu yana istikrarlı olarak bir büyüme sağlayan firma ilk uçuşunu 1964 senesinde gerçekleştirmiştir. Eski adı ile Air Italy olan firmanın, daha sonra Meridiana adını alarak uçuş operasyonlarına devam ettiği görülmektedir. Ana üs havaalanı Olbia Costa Smeralda Havalimanı'dır. Avrupa ve belli bazı kıtalara charter ya da tarifeli seferler Meridiana havayolları tarafından düzenlenmektedir. Meridiana uçak bileti ile firmanın küçük bir filoya yer verdiği görülmektedir. Ancak firmanın kapsadığı rota sayısı 66'dır. Bu nedenle Biletall.com'da yapılacak aramalarda havayoluna dair uçuşlar kolaylıkla bulunabilmektedir. Meridiana uçak bileti fiyatları için rezervasyonunuzu erken dönemli olarak yaptırırsanız, indirimli uçak bileti fiyatlarıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz. Ayrıca Meridiana Club üyesi olarak da uçuşlarınızı daha indirimli fiyatlara gerçekleştirmeniz mümkün olabilmektedir. Seyahat planınızı yaparken Meridiana Club özelliklerini inceleyebilirsiniz. Meridiana firması, Meridiana S.P.A.'nın bir kuruluşudur ve eski adı Air Italy'dir. Bu nedenle firmayı aradığınız zaman Air Italy adıyla da karşılaşabilmektesiniz. Uçuş rotaları Tayland, Roma, İtalya, Mısır, Rusya, Moldova, Katar, Nijerya, Birleşik Krallık ve İspanya gibi birçok ülkeyi kapsadığı için seyahat edebileceğiniz onlarca farklı rota seçeneğiniz olacaktır. İtalya çıkışlı olan seferler ve İtalya'ya yapılan seferler de bulunabilmektedir. Ayrıca bilet ayırtırken bütün rezervasyon işlemlerinizi bu ülkeleri değerlendirerek yapma imkanınız olacaktır. Meridiana uçak bileti rezervasyon ile farklı kıtalara seyahat edebilirsiniz. Avrupa'dan başlayan rotalar Asya ve Afrika'ya kadar uzanmaktadır. Bu nedenle uzun mesafeli uçuşlar Meridiana tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Uluslararası uçuşlar konusunda size ayrıcalıklı avantajlar sağlamakta olduğu için, Meridiana firmasını tercih ederek seyahat edebilirsiniz. Ayrıca Meridiana Club özellikleri de size farklı avantajlar ve hizmetler sağlayacaktır. Meridiana en ucuz uçak bileti ile firmanın filoları küçük olsa da, günlük 100'e yakın sefer düzenlenebilmesi söz konusu olabilmektedir. 66 rotanın sağladığı yurt dışı seferlerinin firma bünyesinde direkt ve aktarmalı olarak yapılması, size çoğu uçuşta direkt seferlere yer bulma imkanı sağlamaktadır.
Middle East Airlines
Middle East Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1945
Firma Merkezi: Beyrut
1945 yılında Orta Doğu Havayolları, Beyrut'tan komşu Suriye, Kıbrıs, Mısır, daha sonra Suudi Arabistan, Kuveyt ve Körfez'deki diğer destinasyonlara ilk hizmetini kurmuş ve uçuşlara başlamıştır. 1963 yılında, Air Liban ile birleşme sonrasında, Middle East Airlines dünya çapındaki ağına yeni Avrupa, Orta Doğu ve Batı Afrika destinasyonlarını ekledi. 1975-1990 yılları arasında Lübnan’ın iç savaşında Beyrut Uluslararası Hava alanının kapanmasına rağmen, MEA uçakları kiralayarak ve personeli uluslararası hava yolu şirketlerine göndererek hayatta kalmayı başardı. 1990 yılında normale dönerken, MEA önceki tüm varış noktalarına hizmetlerini geri getirmeyi başardı, ağını Avrupa, Orta Doğu ve Körfez'e güçlendirdi ve geliştirdi. 1998'den 2002'ye kadar, MEA, en büyük yeniden yapılanmayı, şirketin 2003 yılındaki net karı olan 22 Milyon Dolarlık bir kar elde etmek için 1997'de 87 milyon dolara ulaşan devasa yıllık kayıplardan geri döndürdü. 2004'te MEA, 50 Milyon dolarlık net kar elde etti. İş planı, MEA'nın ağının rasyonalizasyonunu, satın alma politikasını, havayolunun her seviyesinde maliyet azaltmayı, sık uçuş programı programının ve getiri yönetim sistemlerinin başlatılmasını ve modernizasyonu ve yeniden yapılandırılmasını hedefleyen bir dizi önlemi içeriyordu. Temmuz 2006 savaşının başlangıcında, İsrail hava saldırısında vurulacak ilk hedef Refik Hariri Uluslararası Havalimanı-Beyrut oldu. 12 Temmuz 2006'dan 16 Ağustos 2006'ya kadar süren saldırganlık sırasında MEA, Damascus Uluslararası Havalimanı'na ve daha sonra da empoze edilen hava blokajına meydan okuyan Amman Havaalanı'na düzenli seferler düzenledi. Ocak 2016'nın ilk haftasında MEA Group, São José dos Campos Brezilya'daki Embraer'den teslim edilen ilk Legacy 500 OD-CXJ özel Jet tescilini aldı. Yeni Legacy 500, VIP özel jet seyahatine görevlendirildi ve Middle East Airlines iştiraki olan Cedar Executive'de VIP charter hizmetlerini yapmaktadır. MEA, yeni imkanlar, açık büfe, açık bar, spa ve iş merkezi gibi olağanüstü olanaklar sunan MEA yeni Cedar Lounge'un ilk aşamasını açtı. MEA, Yeşil Bina'nın köşe taşını da belirleyerek, atık minimizasyonu, su ve enerji tasarrufu gibi sürdürülebilirlik konularını dikkate almıştır. Bu yapının ana özelliklerinden bazıları su verimliliği, enerji tasarrufu, malzeme geri dönüşümü ve kaynak verimliliği ile iç mekan çevre kalitesini içermektedir. Middle East Airlines Beyrut ve aşağıdaki varış noktaları arasında doğrudan bağlantılar sunmaktadır: Brüksel, Larnaca, Paris, London, Frankfurt, Rome, Milan, Atina, Cenevre, Dusseldorf, Nice, Kopenhag, Cidde , Riyad, Dubai, Abu Dabi, Dammam, Kuveyt, Doha, Medine, Abidjan, Lagos, Akra.

N

Norwegian Air Shuttle
Norwegian Air Shuttle
0/5
Kuruluş Tarihi: 1993
Firma Merkezi: Barum
Norwegian Air Shuttle, Norveç'teki Barum kentinde şirket merkezini kurmuştur ve 1993 senesinde havayolu firmalarının arasına katılmıştır. 54 uçakla ve 153 farklı seyahat noktası ile firmanın geniş kapsamlı olarak bir uçuş hizmeti sağladığını söyleyebilmek mümkündür. 2002 senesinde Boeing 737 uçak modellerini bünyesine alan firma, günümüzde en hızlı büyüyen havayolu firmaları arasında yer almaktadır. Norwegian Air Shuttle uçak bileti ile filoların uçuşlarında sürekli yeni rotalar belirlenmektedir. Bu yeni ve farklı rotalara Biletall.com'daki aramalarla ulaşabilmeniz mümkündür. Norwegian Air Shuttle uçak bileti fiyatları için yapacağınız her rezervasyonunuz sizi Avrupa, Asya ve Amerika'daki farklı rotalara götürecektir. Biletinizi Biletall.com'dan detaylı olarak yapılan aramalar sonucunda bulabilmektesiniz. Norwegian Air Shuttle'ın dünya genelinde birçok farklı rotaya uçması söz konusudur. Ayrıca firma her geçen günle birlikte büyüyen yapısıyla yeni destinasyonlara da uçuşlar düzenlemektedir. Amerika, Asya ve Avrupa'daki pek çok farklı yere uçabilme imkanı Norwegian Air Shuttle ile mümkün olacaktır. Norwegian Air Shuttle, sizlere hem ekonomik hem de konforlu bir uçuş deneyimi yaşatmak için seferler düzenlemektedir. Konuklar seçtikleri uçuş türü ne olursa olsun, maksimum konfor ile rahatlığı elde edebilmektedirler. Norwegian Air Shuttle uçak bileti rezervasyon ile Premium kabinlere ve Economy Class kabinlerine yer verilmektedir. Uçuş türünüze göre farklı özellikler elde edebilmektesiniz. Örneğin ücretsiz Wi-Fi özelliği birçok uçuşa dahil edildiğinden, kendi cihazınız ile internete bağlanabilirsiniz. Ayrıca canlı TV ve uluslararası uçuşlarda ödüllü eğlence sistemlerine yer verilmektedir. Norwegian Air Shuttle'ın ulaşım ağlarında kapsamlar Norveç'ten başlayarak Amerika'ya ve Asya'ya kadar uzanmaktadır. Farklı 153 destinasyonun uçuşları havayolu firmasının bünyesinde gerçekleştirilmektedir ve uçuşlarda konforlu ve emniyetli bir seyahat vaat edilmektedir. Norwegian Air Shuttle en ucuz uçak bileti ile firmadaki uçaklar yakın dönemde yenilenmiştir ve Boeing 737 gibi uçaklarla 787 Dreamliner uçaklarına yer verilmeye başlanmıştır. Bu uçaklar genellikle uzun mesafelerde tercih edilmektedir.

O

Olympic Air
Olympic Air
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 2009
Firma Merkezi: Spata
Olympic Airlines, 6 Aralık 2009'da 2010-2012 arasında üç yıllık bir süre için Helenik Olimpiyat Komitesi'nin resmi taşıyıcı olarak seçildiğini duyurdu. Bu sponsorluk sayesinde, Olympic Air, 2010 Kışına Yunan Olimpiyat delegasyonlarının ücretsiz taşınmasını sağlamayı taahhüt etti. 10 Aralık 2009 tarihinde şirket, Atina Havalimanı'ndan kalkan uçuşlar için cep telefonu check-in işleminin yapılacağını duyurdu ve bu hizmeti sunan ilk Yunan havayolu şirketi oldu. Kurumsal sorumluluk programının bir parçası olarak OAL, 29 Ocak 2010 tarihinden başlayarak, Atina'daki 3500 öğrenciyi Atina'daki yeni Akropolis Müzesi'ne taşıyan "Müzede Bir Gün" adlı bir eğitim programı başlatılacağını duyurdu.  2011 yılında Olympic Air, iş sınıfı hizmetine ek olarak, yerli ve seçkin uluslararası uçuşlar için Bombardier Q400 uçak filosunda premium ekonomi hizmetinin başladığını duyurdu ve şirket 1 Şubat 2014 tarihinden itibaren ana şirketi olan Aegean Airlines’ın, tüm uluslararası uçuşların uçuş ön ekini taşıyan bir servis sağlayıcısı olarak Aegan Airlines tarafından satın alındı. Taşıyıcı, iç hatların işletmeye devam ediyor. Piyasaya sunulduğundan bu yana Olympic Air, bir dizi ödül aldı: 2010 - Kurumsal İletişimde Gümüş Effie Ödülü 2010/2011 - ERA Gümüş Ödülü: Yılın Havayolu 2011 - Condé Nast Traveler 2011 Okuyucular Seçimi Ödülleri : Top İç Hatlar
Oman Air
Oman Air
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1993
Firma Merkezi: Maskat
Umman Air Umman’ın uluslararası havayoludur ve merkezi Muskat şehrinde bulunmaktadır. 1993 yılında kurulmuş ve yurtiçi ve yurtdışı yolcu taşıma hizmeti yürütmekte ayrıca bölgesel hava taksi hizmeti ile charter uçuşları yapmaktadır. Arap hava taşımacılığının organizasyonunun bir üyesi olarak çalışmaktadır. Oman Air Umman uluslararası hizmetleri 1970 yıllarında kurulmuştur. Daha sonra sivil havacılık alanlarında yer hizmetleri, daha sonraki yıllarda uçak mühendisliği bölümünü kurdu. Sivil havacılık sektöründe uluslararası hangarlar, atölyeler, uçak içi yolcu ikramları hizmetlerinde bulundu. 1981 yılında anonim şirketi oldu. Daha sonra 13 uçak satın alarak Oman Air hizmetlerine başladı. Yolcu taşıma hizmetlerine başlayan Oman Air ilk uçuşunu 1993 yılı Mart ayında Boeing 737-300 model uçak ile Maskat’tan Salalah şehrine yapmıştır. Temmuz ayında ise ilk uluslararası uçuşunu Dubai’ye yapmıştır.
Onur Air
Onur Air
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1992
Firma Merkezi: İstanbul
İstanbul merkezli, düşük maliyetli hava yolu taşımacılık hizmeti veren Onur Air, 14 Nisan 1992 yılında kurulmuştur. Bu yıl 25. yıldönümü kutlayan firma, 25 yılda 90 Milyon yolcu taşımanın haklı gururunu yaşıyor. İlk uçuşunu, 14 Mayıs 1992 yılında Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti Ercan Havalimanı'na, A-320 tipi uçak ile gerçekleşmiştir. 1 sene içerisinde uçak sayısını 4'e çıkaran hava yolu şirketi, 1994 yılında turizm şirketi olan Teen Tour ile anlaşma ile filosuna 2 uçak daha ekleyerek büyüme yolundaki ilk adımlarını atmıştır. 1994 yılı bitmeden 2 tane daha A-320 tipi uçak daha 1995 yılında uçak sayısını 9'a, koltuk sayısını 1.566'a, 150 personel ile başladığı filoda 512'ye çıkartmıştır. 1996 yılında Teen Tour ile yaptığı anlaşma sayesinde A-321 tipinde iki uçak olarak yolcu kapasitesini artıran şirket, aynı yıl içinde A-300 tipi uçak filosuna katarak 1.566 olan koltuk sayısının 2.192'ye personel sayısını 721'e çıkartmıştır. 1997 yılında Onur Air Hava Yolları, Amerikan Mc Donnell firmasından 5 MD-88 tipi uçak almış ve aynı yıl içerisinde 2 A300 tipi uçağı kiralayarak, filosundaki uçak sayısını, 16 uçağa, 3.503 koltuk kapasitesine ulaşmıştır. 721 olan personel sayısının 1998 yılında 912'ye çıkartmayı başarmıştır. 1999 yılında Türkiye'deki ekonomik krizden ötürü küçülme kararı alan firma uçak sayısını 13'e, 1999 yılında ise 9'a düşürmüştür. Onur Air firması yaşanılan bu ekonomik buhrandan en az zararla çıkmak adına, uçuş personelini yabancı hava yolu şirketlerinde geçici görevler ile çalıştırılması yolunu izlemiştir. 2000 yılında büyümeye başlayan firma 2 adet A300 tipi uçak alarak 9'a düşen uçak sayısını 11"e yükseltmeyi başarmıştır. 2001 yılında 12 uçak ve 2.883 koltuk kapasitesi ile ekonomik krizden en az zararla çıkan hava yolu şirketlerinden biri olmuştur. 2002 yılında 14 uçak, 2003'de 20 uçak, 2004 yılında 24, 2005 yılında 28 uçak ile hizmete devam eden şirket, 2006 yılında 31 uçak 7.012 koltuk kapasitesi ile istikrarlı şekilde büyüme devam etmiştir. Kısa süreli kiraladıkları uçaklarla zaman zaman filodaki uçak sayısı azalan hava yolu şirketi günümüzde 33 adet uçak ile Türkiye'de 15 noktaya, yurt dışında 25 ülke ile 120 noktaya sefer düzenlemektedir.

P

Pegasus
Pegasus
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1990
Firma Merkezi: İstanbul
Türkiye'yi ekonomik uçak bileti fiyatlarıyla tanıştıran Pegasus, 12 Ocak 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding'in ortak olduğu bir girişimle, İstanbul merkezli olarak hizmet hayatına başlamıştır. Kurulduğu zamanlarda bünyesinde sadece 2 adet uçak bulunuyordu ve ilk uçusunu Mayıs 1990 yılında gerçekleştirmiştir. Sonrasında büyümeye başlayan Pegasus, İzAir ortaklığıyla uçak sayısını 40'a yükseltti. Tarifeli ve Charter uçuşları düzenleyen Pegasus, alanını genişleterek kargo, uçak kiralama gibi hizmetleri de vermeye başlamıştır. Son verilere göre, Türkiye'nin en çok yolcu taşıyan ve en büyük özel hava yolu şirketi olma ünvanına kavuşmuştur. Bünyesinde 83 uçak vardır ve uçak filolarının ortalama yaşları 5,7 olmaktadır. 2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınmasıyla hava yolu firmaları arasında büyük sıçramalar yaşamış ve henüz 28 yıllık bir geçmişi olmasına rağmen yurtiçinde 38 noktaya, yurtdışında 71 noktaya, toplamda 109 noktaya ve 41 ülkeye uçak seferi düzenleyerek, Avrupa'nın en hızlı büyüyen hava yolu şirketi olmuştur. 2017 yılı Ocak - Aralık döneminde iç hat pazar payı %30.8, dış hat pazar payı %12.4 olarak açıklanmıştır. Türkiye'de ve Dünya'da hava yolu piyasasını olumlu yönde etkilediği ve herkesin uçma hakkına sahip olduğunun farkında olarak ekonomik fiyatlar belirlediği için yolcu sayısını ile ilgili her yıl kendilerine ciddi hedefler koymuşlardır.
Philippine Airlines
Philippine Airlines
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1935
Firma Merkezi: Pasay
Filipin Hava yolları (PAL), uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu olan SKYTRAX tarafından 4 yıldızlı hava yolu kalitesiyle sertifikalandırılmıştır. Bu 4 yıldızlı hava yolu reytingi, hem Onboard hem de Airport ortamı için farklı değerlendirme kategorilerinde mükemmel ürün ve personel hizmet standartlarını kabul eden bir kalite ayrımıdır. Philippine Havayolları, müşterilerine çok daha iyi ürün ve hizmet kalitesi standartları sağladığını belirtmiştir. Skytrax, hava yolu kara ve iç hat uçuşları için uçak içi ve yer hizmetleri konusunda titiz bir denetim gerçekleştirdikten sonra Filipin Hava yolları bu takdire layık görüldü. 2016'dan günümüze kadar PAL Group, filo sayısını Filipinler'deki en büyük filo olan 88 uçağa ulaştıran Airbus A350'ler, A321'ler, Boeing 777'ler ve Bombardier Q400 Yeni Nesil uçakların filo siparişlerini tamamladı. Havayolu şirketinin 15 Airbus A330'undan sekizi, tek bir ekonomiden tüm sınıflarda maksimum konfor sağlayan üç sınıf bir kabine kadar toplam kabin dönüşümü geçirdi. En yeni Boeing 777'ler ve gelen Airbus A350'ler, havayolu şirketinin uzun mesafeli uluslararası rotaları için PAL filosunu daha da geliştirecek. PAL, birçok uçağının tüm sınıflarında, dokunmatik ekranlı monitörler aracılığıyla yolculara geniş bir yelpazedeki film, müzik ve TV şovlarına erişim sağlayan myPAL eSuite kişisel TV hizmetini sunarken, myPAL Player yolcuların uçuş cihazlarını kullanarak uçuş eğlencesini arttırmaktadır. MyPAL Wi-fi erişimi, yolcuların sörf yapmasına, göz atmasına ve bağlı kalmasına olanak tanımaktadır. Havaalanlarında daha iyi yer hizmetleri için PAL, NAIA Terminal 2'deki terminaller arası transit salonunu yeniledi, Business Class check-in ürününü geliştirdi, daha verimli bir biniş prosedürü getirdi ve yolcu konforu için havalimanı terminali tabelalarını oluşturdu. Bir sonraki büyük adım 2018'in ikinci çeyreğinde açılacak yeni, daha büyük ve daha sofistike bir Mabuhay Lounge. PAL, şu anda 4 yıldızlı derecelendirme sertifikasına sahip olarak, New York ve Brisbane'e kesintisiz servislerin yanı sıra Hindistan'a uçuşlar ve Japonya ve Çin'e 2018'de ek güzergahlar da dahil olmak üzere yeni ürünleri ve genişleyen yolları ortaya çıkarmaya devam ederken çabaları yoğunlaştırmayı hedefliyor.
Porter Airlines
Porter Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 2006
Firma Merkezi: Toronto
Porter Airlines, 2006 yılının başında kurulmuş ve aynı yılın ekim ayı sonlarında faaliyete geçmiştir. Ana faaliyet merkezi, Billy Bishop Toronto City havalimanıdır. Haziran 2007'de Porter Airlines, tarifeli ve charter hizmeti vermek üzere Kanada Ulaştırma Bakanlığı'ndan resmi izin aldı. Hava yolunun ilk ABD uçuşu ise New York oldu. Haziran 2008'de Porter Airlines, sık uçuş programı olan ve uçuş puanı kazandıran VIPorter'ı faaliyete geçirdi. Haziran 2009'da, Porter Hava Yolları, 12 Bombardier Q400 filosunun tamamını, ultra konforlu Spectrum koltuklarıyla geliştirdi. Spectrum koltuklar daha uzun koltuk minderleri, yerleşik koltuk başlıkları ve daha büyük yemek tepsileri sunmaktadır. Koltuklar ayrıca ekstra yarım inçlik bir bacak boşluğuna sahiptir. 2012 yılında, Porter hava yolları, Qatar Airways ile ilk ortaklık anlaşmasını kurdu ve Güney Afrika hava yolları ile de anlaşma imzaladı. 2013 yılında Porter Airlines, yolculara ekstra bagaj teslim güvencesi sağlayan ilk büyük Kanada hava yolu şirketi oldu. Biletall.com’dan Porter Airlines uçak bileti alan yolcular, firmanın üst düzeyde güvenli olan uçuşlarından faydalanabilmektedir. Porter Airlines'ın şimdiye kadar kaydedilen ölümcül bir kazası olmamıştır. Porter Airlines uçak bileti fiyatları Biletall.com’dan güncel olarak öğrenilebilmektedir. Fiyatların neleri kapsadığı da tıklandığında görülmektedir. Firmanın en beğenilen yönü ise, ses ve gürültüyü çok az seviyeye indiren sistemleri filosunda kullanmasıdır. Yolcular böylece rahatsızlık duymadan huzurlu bir ortamda seyahat yapabilmektedir. Porter Airlines uçak bileti rezervasyon işlemlerini erken tarihlerde yaptıran yolcular, çok daha uygun fiyatlara seyahat imkanı bulabilmektedir. Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 23 bölgesel noktaya hizmet veren Porter Hava Yolları, şu anda 26 Bombardier Q400 uçağı filosu işletmektedir. Firma yılda yaklaşık olarak 2,5 milyon yolcuya ulaşım sağlamaktadır. Biletall.com’da sürekli olarak uygulanan Porter Airlines en ucuz uçak bileti fırsatları ile seyahatler daha tasarruflu hale gelmektedir.

Q

Qantas
Qantas
0/5
Kuruluş Tarihi: 1921
Firma Merkezi: Queensland
Qantas, dünya üzerindeki en köklü ve en prestijli hava yolu firmalarından bir tanesidir. Aynı zamanda marka prestijini ön planda tutmakta ve her zaman için yolcularına üstün hizmet ile üstün konfor vaat etmektedir. Avustralya başta olmak üzere dünya üzerindeki pek çok kıtaya ve pek çok kıtanın pek çok yerine uçuş icra etmede en başarılı hava yolu şirketleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte Qantas, filosunu ve uçuş ağını da her geçen gün daha zengin hale getirmektedir. Qantas uçak bileti için Biletall.com’u ziyaret etmiş olan yolcular, gitmeyi planladıkları istikamet hakkında da bilgi sahibi olabilmektedirler. Ne de olsa Biletall.com tarafından pek çok yere ait gezi rehberleri ve şehirler hakkında bilgilendirmeler de önerilmektedir. Qantas uçak bileti fiyatları her zaman için en uygun fiyatları ile Biletall.com’da yer almaktadır. Uçak biletleri ile alakalı kampanya dönemlerinde de yine en makul fiyatlı biletleri Biletall.com’da bulabilmek mümkün olabilmektedir. Qantas’ın denetimi her daim tamdır. Bundan dolayı herhangi bir güvenlik zafiyeti hiçbir zaman söz konusu olmayacaktır. Keza uçakları da düzenli olarak bakıma alınmakta ve daima alanında en başarılı, en deneyimli personeller ile çalışılmaktadır. Uçtuğu noktaları artırmak adına Qantas, bazı hava yolu firmaları ile ortak uçuşlar da icra etmektedir. Bu bağlamda codeshare olarak başta Avrupa ve Asya olmak üzere çok sayıda noktaya uçuşlar mevcuttur. Qantas uçak bileti rezervasyon işlemlerini yapmakta olan gezginler, birden fazla kabin seçeneğine sahip olacaklardır. Bunlar arasında en seçkin olanları ise Business Class ve First Class’tır. Bu sayede uçuşlar çok daha keyifli ve konforlu hale getirilebilmektedir. Qantas Hava Yolları son derece geniş bir filoya sahiptir. Öyle ki bu filo içerisinde yer almakta olan uçakların pek çoğu uzun menzilli uçma özelliğini barındırmaktadır. Qantas, pek çok otorite tarafından sayısız ödüle layık görülmektedir. Aynı zamanda firma tarafından sunulmakta olan ikramlar da bu ödülü hak eden unsurlar arasında bulunmaktadır. Yolcularını her daim memnun etmeyi amaçlamakta olan firma, Qantas en ucuz uçak bileti sahiplerine ayrıcalıklı yolculuğu uçuşun her saniyesinde bariz şekilde tattıracaktır.
Qatar Airways
Qatar Airways
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1997
Firma Merkezi: Doha
1997 yılında kurulan ve Orta Doğu'nun en hızlı büyüyen hava yolu şirketi "En iyi personel" ödülünü kazanmıştır. Bu yıl 25 yılını kutlayan şirket sivil havacılıkta, 21 yılını kutlar. Ödüllere doymayan hava yolu şirketi dünyada en önemli noktalara uçuş sağlar. Skyrax tarafından layık görünen 5 yıldız ile elit hava yolu, 2011, 2012, 2015 ve 2017 yıllarında "Yılın Hava Yolu" seçilmiştir. Güvenli yolculuğun adresi olan Qatar Airways, 46 000 personeli ile en iyi hizmet ödülüne de layık görülmüştür. Dünyanın en iyi 6. Hava Yolu Şirketi seçilen Qatar Airways, merkezi Hamad Uluslararası Havalimanı olarak bilinir. Qatar' da turizmi arttırmak, Qatar Airways'a olan ilgiyi diğer ülkelere de yaymak adına, hava yolu şirketi önemli bir adım atmış ve aktarma yolculuklarda Qatar Airways'i tercih eden yolcular, 1 gece Doha'da faaliyet gösteren 5 yıldızlı otellerde konaklama verilmiştir. Özellikle 6 ve daha fazla aktarma bekleyen yolcular özel araçlarla konaklayacakları otellere götürülür. Aktarma saatine kadar burada misafir edilir. Business Class yolcuları, ikinci bilet alımında % 50 indirim yapılır. 5 yıldızlı hava yolu şirketi en çok tercih edilen şirketlerden biri olma özelliğine sahiptir. Qatar Airways, sivil havacılık kurallarına bağlı, modern uçakları ile hizmet verir.

R

Regional Express
Regional Express
0/5
Kuruluş Tarihi: 2002
Firma Merkezi: Mascot
Regional Express, Yeni Güney Galler merkezli olarak 2002 yılında kurulmuştur. Avustralya bölgesel taşıyıcısı olan firma, Adelaide Havaalanı, Sydney Havaalanı, Townsville Havaalanı, Melbourne Havaalanı ve Cairns Havaalanı merkezlerinden çalışmaktadır. Kısaca REX adıyla da tanınan firma, bölgesel bir taşıyıcı firma olarak dünya çapında en büyük Saab 340 filosunun sahibidir. Regional Express uçak bileti ile yapılan Avustralya merkezli uçuşlara katılabilirsiniz. Genellikle kısa ve orta mesafede gerçekleşen uçuşlar sebebiyle, çoğu seferin aktarmasız olarak yapılması sağlanabilmektedir. Avustralya'nın bölgesel turizmini ve adaların muhteşem doğasını keşfetmek için, Regional Express'in konforlu ve hesaplı uçuşlarını tercih edebilirsiniz. Regional Express uçak bileti fiyatları için bilet satış desteği Biletall.com'da verilmektedir. Böylelikle Avustralya merkezli yapılacak seyahatlerin daha hesaplı fiyatlarla sizlerle buluşması mümkün olabilmektedir. Türkiye'den Regional Express uçuşlarına bilet bulmak, bütün kategorileri sunan aramalarla oldukça kolaydır. Turistik bir gezi için veya iş için Avustralya'yı ziyaret edecekseniz, Regional Express en uygun firmalardan birisi olarak size hizmet verecektir. Firma Yeni Güney Galler, Victoria, Güney Avustralya, Tazmanya ve Kuzey Queensland'de 58 noktaya uçmaktadır. 54 uçakla dünyadaki en büyük Saab 340 filosunun sahibidir. Uçakların her biri Economy Class kabin ile yapılandırıldığından, eşitlik ilkesiyle hizmet verilmektedir. Dilerseniz ekstra bir ücret karşılığında fazla mesafeli koltuklar size Rextra adı ile tahsis edilebilmektedir. Bu koltuklar ön sıralarda yer almaktadır ve 6 inç gibi ekstra bir alanı size sağlayarak daha rahat bir yolculuk geçirmenize imkan tanıyacaklardır. Yıllık yapılan kısa ve orta mesafeli uçuşların sayesinde, Regional Express uçak bileti rezervasyon ile biletinizi hemen ayırtabilirsiniz. Günlük firmaya dair onlarca uçuşa Biletall.com'da yer verilmesi, sizin firmaya bilet bulmanızı kolaylaştıracaktır. Böylelikle Avustralya'ya yapacağınız seyahatleriniz kampanyalarla ekonomik gerçekleşebilmektedir. Regional Express en ucuz uçak bileti ile kullanılan Saab 340 uçaklarında yalnızca Economy Class kabinleri bulunmaktadır. Bu nedenle uçuşlarınız her müşteride olduğu gibi tarafsızlık ilkesinin çerçevesinde sağlanabilecektir. Ekstra alan isterseniz, bu durumda Rextra koltuklarını belli bir ücret ödeyerek ayırtabilirsiniz. Düşük maliyetli bir taşıyıcı olmasından ötürü, uçak içi eğlence sistemleri bulunmamaktadır. Rex Flex üyelikleriyle firmanın sadakat programına katılabilirsiniz.
Royal Air Maroc
Royal Air Maroc
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1957
Firma Merkezi: Casablanca
Fas'ın ulusal hava yolu şirketi, 55 uçağı ile Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Asya ve Afrika' ya tarifeli uçuşlar düzenlemektedir. Fas'ın en büyük hava yolu şirketi olan Royal Air Maroc, merkezi Casablanca- Anfa Uluslararası Havalimanı'nda bulunur. Royal Air Maroc şirketinin, bir kısmı uçağı Mohammed V Uluslararası Havalimanı'nda bulunur. Carter seferleri düzenleyen uçaklar, genelde bu hava limanından hareket eder. Düzenli olarak Kazablanka Anfa Havalimanı ile Mohammed Uluslararası Havalimanı arasında günlük seferler sıkça yapılır. 1953 yılında 2 havayolu şirketinin birleşmesiyle kurulan Royal Air Maroc, başlangıçta 6 uçakla bu yola çıkmıştır. Compagnie Chérifienne de'l Air ve Compagnie Chérifienne de'l Transports Aériens Air Maroc şirketlerinden aldığı hisselerle büyük bir hava yolu şirketi kurulmuştur. 28 Haziran 1957'de Royal Air Maroc ismi ile hizmete başlayan havayolu şirketi, filosunda bulunan 6 adet uçağa, 4 adet DC- 4 uçağı ekleyerek; büyük bir filo kurmanın ilk adımını atmıştır. 70'lerden sonra Avrupa Birliği ile yaptığı anlaşmalardan sonra Avrupa Birliği hava sahasında uçma İzin almış ve yurtdışı uçuşlarına başlamıştır. Royal Air Maroc, şu an 43 yurtdışı uçuşu ile birçok ülkeye sefer düzenlemektedir. Uçak filosunda bir adet kargo uçağı bulunduran Royal Air Maroc, yaptığı anlaşmalar neticesinde kargo sektörüne de adım atmış bulunur.
Royal Jordanian
Royal Jordanian
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1963
Firma Merkezi: Amman
Ürdün'ün en önemli hava yolu şirketinin merkezi Amman'dır. Ülkenin başkenti olan Amman'da yer alan, Queen Alia İnternational Airport ( Kraliçe Alia Uluslararası Havalimanı) Royal Jordanian Airlines uçuşlarının merkezidir. 1963 yılında kurulan hava yolu firması, 27 uçağına son olarak aldığı Boeing 787-500 uçaklarını da ekleyerek filoyu 32'ye yükseltmeyi başarmıştır. 2007'de Oneworld ittifakına dahil olarak uçuş ağını arttırmış ve anlaşmalı şirketlerle olan uçuşlarında karlılık oranını katlamıştır. Ürdün Kralliyet Havayolları ismi ile geçen, firma 60 uçuş rotası ile Amerika, Afrika ve Asya'da bir çok ülkenin hava sahasını ve havalimanlarını kullanmaya başlamıştır. THY ile yaptığı anlaşmalar neticesinde İstanbul ve Amman arasında direk uçuşlar gerçekleşmeye başlamıştır. 28 Şubat 2018 tarihinde, firma tarafından yapılan açıklamada kargo uçuşlarının da başlayacağını bildirmiştir. Kampanyalı uçak biletleri ile hizmet vermeye devam eden hava yolu şirketi, Ürdün'ün ulusal hava yolu firması olarak, hizmet verir.

S

S7 Airlines
S7 Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1957
Firma Merkezi: Novosibirsk
S7 Airlines 1957 yılında Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği'nde Sivil Havacılık Müdürlüğü bünyesinde, Tolmachevo Birleşik filosu olarak işlem yapmaya başlamıştır. 1990 yılında Sovyetler Birliği'nin dağılmasıyla ortaya çıkan ekonomik reformlar sonrasında 1992 yılında bir filo olarak kuruldu ve 1994 yılında Siberia Havayolları olarak kuruldu. IATA havayolu kodu ile işlem yapmaya başladı. Sibirya Havayolları 1997 yılında Moskova’da merkez oluşturabilmek için Vnukovo Havayolları'nı satın almak istedi ancak gerçekleştiremedi. 1998 yılındaki Rusya mali krizi sonrasında Vnukovo Havayolları iflas etme eşiğine geldi ve Sibirya Havayolları birleşme teklifinde bulundu. Vnukovo havayolları bu teklifi kabul etmedi. 1999 yılında iflas eden Vnukovo Havayolları Sibirya Havayollarına devredildi. Sibirya Havayolları devraldığı Vnukovo Havayolları filosuna ait uçakları renkleri ile boyadı ve Moskova – Vnukovo’dan hizmet vermeye başladı. Daha sonra tüm uçuşlarını Moskova – Domodedovo üzerinden yapmaya başladı.
Saudi Arabian Airlines
Saudi Arabian Airlines
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1945
Firma Merkezi: Cidde
1945 yılında kurulan ve Saudi Arabian'ın ulusal hava yolu şirketi olan, Orta Doğu'nun en büyük 3. hava yolu şirketi kısa adı ile Saudia, uzun olarak Saudi Arabian Airlines ve Türkçe olarak Suudi Arabistan Hava Yolları olarak telaffuz edilir. 183 uçağa sahip hava yolu şirketinin uçak filosu Cidde'de yer alan Cidde Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı'nda bulunur. Riyad ve Dammam'da filonun bir kısmı apronlarda hazır bekletilir. Uygun fiyatlı uçak biletleri ve kendi bünyesinde olan Catering şirketi ile 2016 yılından itibaren daha da fazla büyüyen hava yolu şirketi, dünyanın en büyük markalarından biri olmaya adaydır. Asya, Uzakdoğu, Türkiye, Amerika, Kanada, İskandinav Ülkeleri ve Avrupa'ya kadar toplam 203 yurt dışı tarifeli uçuşları bulunan hava yolu şirketi, Mekke ve Medine uçuşlarında özellikle Hac Dönemlerinde charter uçuşları ile dikkat çeker. Sky Team üyesi hava yolu şirketi ortak uçuşlarda ve aktarmalı uçuşlarda oldukça makul fiyatlarda uçak bileti satışa çıkarır. Chater (kiralık) uçakları da dahil olmak üzere 183 uçağı bulunan ve genç uçakları ile ilgi toplayan hava yolu şirketinde, lüks business ve first class koltukları, kabinleri dikkat çeker. 2017 yılında 35 milyon yolcu sayısına ulaşan hava yolu şirketinin bu başarısını karlılık oranındaki artış da görmekteyiz.
Scandinavian Airlines
Scandinavian Airlines
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1946
Firma Merkezi: Stockholm
Havacılık, İskandinav altyapısının hayati bir parçasıdır. SAS Scandinavian Hava Yolları, İskandinavya'ya giden ve en yüksek kalkış sıklığını koruyan, daha küçük bölgesel hava limanlarını daha büyük merkezlerle birleştirmektedir. Star Alliance'ın bir parçası olarak, müşterilerini dünya çapında 1300 noktaya uçuruyor. Seyahat, yılda 5'ten fazla yolculuk yapan 2 milyondan fazla İskandinav ile büyüyor. Günlük ortalama 791 gidiş ile SAS, İskandinavya'dan en iyi ağı sunuyor. Müşterilerine, sık uçuşlar ve destinasyon fazlalığı ile özgürce seçim yapma olanağı ve zamanı en iyi şekilde kullanma olanağı sunuluyor. 1950’li yıllarda, SAS Kuzey Kutbu’ndan ticari bir uçuşla geçen ilk havayolu şirketiydi. O zamandan bu yana, dünyanın dört bir yanındaki ittifaklar kurulmasında önemli bir rol oynadı ve bu sayede daha fazla insana dünyanın dört bir yanındaki daha fazla destinasyon için daha güvenilir bağlantılar sağladı. Tüm sektör için güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti ölçütü olarak dakiklik gelmektedir. 2014 yılında, SAS daha da verimli bir üretim platformu yaratmak amacıyla maliyetleri düşürme ve esnekliği artırma çabalarını yoğunlaştırdı. Daha önceki yeniden yapılanma programını ek önlemler takip etti. Toplamda, yeni tedbirlerin 2017 yılında tam etkiyle 2,1 milyar SEK tutarında bir kazanç etkisi yarattı. SAS, iş modelinin temel gücü olan diğer Nordic hava yolu şirketlerinden daha fazla destinasyon ve daha fazla kalkış sunmaktadır.Haziran 2013'te tamamen yeni bir ürün konsepti piyasaya sürüldü: SAS Go ve SAS Plus. Ürünler SAS müşterileri ile birlikte geliştirildi ve hem iş hem de zevk için daha kolay ve daha verimli seyahat için artan talebi karşılamayı hedefliyor. SAS ayrıca uçak filosunun yenilenmesi sürecindedir ve seyahatleri kolaylaştıran hizmetler geliştirmeye devam etmektedir.
Singapore Airlines
Singapore Airlines
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1972
Firma Merkezi: Singapur
28 Ocak 1972 tarihinde kurulan Singapore Hava Yollarının (SIA), Singapur'un en büyük hava yolu şirketlerinden biridir. Conde Nast Traveler'ın 'Dünyanın En İyi Hava yolu' Ödülü, Wall Street gibi sayısız ödül ve ödülün sahibi “Asya'nın En Beğenilen Şirketi” Ödülü'nü aldı ve Fortune Magazine'in Top 50 Dünyanın En Beğenilen Şirketleri'nde 18. sırada yer aldı. 1989'da, Singapore Hava Yolları Pasifik genelinde bir Boeing 747-400'ü işleten ilk hava yolu oldu. Ayrıca, 1998'de geniş gövdeli Boeing 777'yi ilk kez işletenler arasındaydı. 2004'te SIA, ilk A340-500 uçağı ile Singapur’dan Los Angeles’a kadar dünyanın en uzun kesintisiz ticari uçuşunu yaptı. Ayrıca Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarına genişleyerek markalaşma çabalarını genişletti. 2013'ten 2016'ya kadar, hava yolu şirketinin Dentsu Möbius ve daha sonra Zenith Singapur'un liderlik ettiği sosyal medyada, 529.000'den 5 milyonu aşan takipçiye ulaştı. SIA, faaliyetlerini desteklemek için havacılık endüstrisinin çeşitli alanlarındaki bir dizi yan kuruluşa ve iştirak şirketine sahiptir. Bunlar, üç hava yolu şirketi (yani ikincil şehirlere bölgesel uçuşlar yapan SilkAir ve Scoot ile Tigerair), 46 tur operatörü, havacılık mühendisliği ve hava kargo hizmetleri alanlarında Tradewinds, SIA Engineering ve Singapore Airlines Cargo gibi çeşitli şirketler olarak sıralanabilir. Şirket, tüm hizmet sınıflarındaki uçuş içi menülerde, uluslararası üne sahip şeflerden oluşan bir panel tarafından oluşturulan gurme yemekler sunmakta ve tüm müşteriler, endüstrinin en geniş film seçenekleri (müzik ve oyunlar) sunan en son teknoloji ürünü uçuş içi eğlence sistemlerinin keyfini çıkarmaktadır.
Skytrans Airlines
Skytrans Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1990
Firma Merkezi: Cairns
Skytrans, Avustralya’nın eyaletleri arasında sayılan Queesland’da kurularak günümüzde aktif olarak hizmetlerini sunmaktadır. 1990 tarihinden beridir hizmetlerini sunan Skytrans havayolu firması, çeşitli ülkelere yaptığı uçuşlarla ön plana çıkarak kalite farkını ortaya koymaktadır. Skytrans çeşitli adalara ve bölgelere uçak seferleri düzenleyen bir çalışma düzenine sahiptir. 137 adet personeli ile çalışmalarını özel bir havayolu firması olarak gerçekleştirmektedir. Özel olarak satın alınan uçaklar ile yapılan tüm bu uçuşlara ek olarak, kiralama ve kargo taşıma gibi ek hizmetlerde yine Skytrans havayolları tarafından sağlanan bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Skytrans havayolları aynı zamanda, Quuesland’da uzun bir geçmişe sahip olarak kendini gösterir. Pilot Peter Collings 2000 senesinde Batı Kanat Havacılığını başlayarak, önemli bir bölgesel uçuş sağlama, kargo taşıma ve havayolu şirketi olarak çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Ayrıca Skytrans, yılda yaklaşık olarak 300.000 kilo yük taşıyarak önemli bir çalışma gerçekleştirir.
Smart Wings
Smart Wings
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 2004
Firma Merkezi: Çek Cumhuriyeti
Smart Wings hava yolu firması 2004 tarihinde Çek Cumhuriyeti’nde kurulmuş olan ve önemi her geçen gün artmakta olan bir hava yolu firmasıdır. Çek Cumhuriyeti’nin en önemli hava yolu firmaları arasında yer almayı kısa süre içerisinde başarmış olan Smart Wings birçok tarifeli uçuş gerçekleştirmektedir. Smart Wings hava yolu firması tarafından gerçekleştirilen ilk uçuş ise Fransa başkenti olan Paris’e gerçekleşmiştir. Bunun ardından ise Roma’ya Smart Wings hava yolu firması tarafından bir uçuş gerçekleştirilmiştir. Avrupa’da farklı noktalara uçuş gerçekleştirmekte olan Smart Wings hava yolu firması yolcu taşımasının yanı sıra kargo hizmeti de sağlıyor. Smart wings hava yolu firmasının sezonluk ve farklı şekillerde indirimleri de bulunmaktadır.
South African Airways
South African Airways
0/5
Kuruluş Tarihi: 1934
Firma Merkezi: Johannesburg
South African Airlines, Afrika Kıtası’ndaki en seçkin hava yolu firmaları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bu firma, yolcularına en seçkin hizmetleri sunması ile de ün kazanmış bulunmaktadır. Gerek yer hizmetleri, gerekse de uçak içi hizmetler ile South African Airlines çok özel bir standardı barındırmaktadır. South African Airlines, çok sayıda uçuş noktasına da sahiptir. Bu uçuş noktaları arasında ilk olarak Avrupa yer almaktadır. Bunun yanı sıra Afrika Kıtası’ndaki muhtelif noktalar, Güney Afrika’nın diğer şehirleri, Amerika Kıtası ve Okyanusya ile Asya da sefer noktaları arasında yer almaktadır. South African Airlines uçak bileti için Biletall.com’dan rezervasyon yapılması tartışmasız en kolay ve en güvenilir yol olarak değerlendirilmektedir. Rezervasyon kodu anında yolculara iletilmektedir. South African Airlines uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan rezervasyon ne kadar erken yapılacak olur ise, fiyatlar da aynı oranda uygun olmaktadır. Bu nedenle tarihi esnek olan seyahatler genelde daha ucuza gelmektedir. South African Airlines, uluslararası sivil havacılık otoriterleri tarafından düzenli bir şekilde denetime tabi tutulmaktadır. Bundan dolayı güvenlik bakımından en ufak bir eksiklik dahi söz konusu olmamaktadır. South African Airlines uçak bileti rezervasyon işlemini tamamlayan yolculara iki ayrı kabin seçeneği sunulmaktadır. Bunların ikisi de konforlu olmak ile birlikte, Business Class konforu eşsizdir. Hava yolu firmasının filosunda çok sayıda uzun menzilli uçma kabiliyeti bulunan uçak yer almaktadır. South African Airlines en ucuz uçak bileti alan yolcular çok uzak mesafeleri dahi aktarma olmadan kat edebilmektedir.
Southwest Airlines
Southwest Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1967
Firma Merkezi: Teksas
Southwest Airlines, bir grup yatırımcı tarafından 1966 yılında Teksas eyaletinde kurulmuştur. 47. yılında 100 milyonu geçen havayolu taşımacılığı hizmeti ile rekora imza atmıştır. Southwest Airlines, Amerika Birleşik Devletleri’nin en iyi havayolu olarak bilinmektedir. ABD yurt içi taşımacılığında 101 varış noktasına sahiptir. Günde en az 4000 uçuş seferi yapan firma her geçen gün ağını genişleterek hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda dünyan en büyük uçak filolarının olduğu bir uçak firmasıdır. Bu büyük taşıma uçaklarının hemen hepsinde ücretsiz internet olması ile birlikte müşterilerinin izlemek istedikleri dizi ve film arşivinin yer aldığı dokunmatik ekranlar sunulmaktadır. Southwest Airlines uçak bileti için Biletall.com’dan rezervasyon yaptırmak mümkündür. Southwest Airlines uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan erkenden bilet rezervasyonu yaptırılabilmektedir. Konforlu uçuşlar ve uçak iç kabin rahatlığı ile keyifli yolculuklar yapılabilmektedir. ABD Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan denetlemeler, firmanın almış olduğu en büyük ve en geniş ağa sahip ödülleri sayesinde güvenlik donanımı tamdır. Yurt içinde ve yurt dışında farklı bölgelere varış noktaları vardır. 101 yurt içi, 300’den fazla yurt dışı uçuş ağına sahiptir. Rahatlığı ve konforu seven yolcular için özel kabinler geliştirilmiştir. Uzun yolcuklarda Southwest Airlines uçak bileti rezervasyon işlemini gerçekleştirdikten sonra yeme ve içme, kişisel ihtiyaçlar ve eğlence kabinleriyle business ve standart üyeleri keyifli yolculuklar beklemektedir. En büyük ve en geniş ulaşım ağına sahip olan firmanın, diğer kara ulaşımları için sunmuş oldukları taşıma hizmetleri de vardır. Teksas eyaletinde düzenli olan trafik ulaşımları sayesinde hızlı yolculuklar yapılabilmektedir. Dünyanın en gelişmiş ve en büyük uçak filosuna sahip olan ödüllü firmalar arasındadır. Uçak filo modelleriyle uçuş güzergâhı ve hava koşullarına göre farklı model uçaklar tercih edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışına hava taşımacılığı için farklı uçak filoları tercih ediliyor. Southwest Airlines en ucuz uçak bileti olanlar için özel araç kiralama hizmetleri sunulmuştur.
SpiceJet
SpiceJet
0/5
Kuruluş Tarihi: 2004
Firma Merkezi: Gurgaon
SpiceJet havayolu, Hindistan'da düşük maliyetli olarak hizmetlerini sürdüren bir havayolu firmasıdır. Hindistan'daki Gurgaon kenti merkezli olarak kurulan SpiceJet, ülkedeki en büyük dördüncü havayolu firması olarak tanınmaktadır. %13.3 pazar payına sahip olan ve giderek bu pazar payını büyüten SpiceJet, Hindistan'da 47 ve uluslararası olarak da 7 varış noktasına sahiptir. Günlük gerçekleştirilen 312 uçuşla birlikte biletinizi SpiceJet'ten alabilirsiniz. SpiceJet uçak bileti ile misyonu Hindistan'da tercih edilen düşük maliyetli havayolu olmak olan bir firma ile uçabilirsiniz. 2004 yılında kurulan SpiceJet, Chennai Uluslararası Havaalanı, Indira Gandhi Uluslararası Havaalanı, Rajiv Gandhi Uluslararası Havaalanı ve Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı gibi havalimanlarına seferler gerçekleştirmektedir. Firmanın toplamda 51 farklı uçuş noktasına sahip olması, size Hindistan ve uluslararası uçuşlarda farklı seçenekler tanımaktadır. SpiceJet uçak bileti fiyatları için Afganistan, Maldivler, Nepal, Umman, Sri Lanka, Tayland ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi destinasyonlara uçabilirsiniz. Ayrıca 40'tan fazla yerli Hindistan destinasyonuna hizmet vermektedir. Modern filosu sayesinde uçuşlarınız güven içerisinde gerçekleştirilmektedir. SpiceJet'in bütün uçakları tek bir Ekonomi Class kabin ile yapılandırılmıştır. SpiceJet firması, Hindistan'da 47 ve uluslararası olarak 7 varış noktası üzerinde uçmaktadır. Bu da günlük 312 sefer düzenlenmesini sağlamaktadır. Büyük bir filosu bulunduğu için, düşük maliyetli seferlerinizi SpiceJet ile gerçekleştirebilirsiniz. Tek bir kabinden oluşan uçuşlarda standart özellikler tanındığı için ve firmanın politikası düşük maliyetleri benimsemekte olduğundan, uçuşlara yer bulmak ve bunları avantajlı fiyatlara bulmak oldukça kolaydır. SpiceJet uçak bileti rezervasyon ile düşük maliyetlerle uçabilirsiniz. Bu nedenle firmanın uçuşları müşterileri memnun edecek şekilde konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Economy Class olarak tasarlanan her uçak, son model teknolojileri kullandığı için uçuşlar konusunda emniyet endişesi taşımak zorunda kalmazsınız. SpiceJet en ucuz uçak bileti ile günlük 312 sefere yer verildiği görülmektedir. Ayrıca Hindistan'dan başlayan ve uluslararası uçuşları da kapsayan bir ağa SpiceJet yer vermektedir. Böylelikle direk olarak veya aktarmalı olarak yapılan seferlere katılabilirsiniz. Firmanın yaptığı uçuşlara son yıllarda 20'yi aşkın direkt uçuş eklendiği için, çoğu uçuşta direkt seferler bulunabilmektedir.
Spirit Airlines
Spirit Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi:
Firma Merkezi: Florida
Spirit Airlines, kaliteli bir uçuş deneyimi sağlama adına önemli yatırımları yaptığını açıklar. Diğer havayollarından farklı olarak daha uygun ve düşük fiyatları sunmayı da taahhüt etmektedir. Aynı zamanda müşterilere en iyi şekilde hazırlanan ikramlardan, memnuiyetin sağlanmasına kadar bir dizi işlemleri de gerçekleştirerek faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmekte oldukları da aktarılan detaylar arasında kendine yer alır. Spirit Airlines aynı zamanda Latin Amerika, ABD ve Karayip’ler üzerinde uçuş rotası belirleyerek 60 farklı noktaya günde 400’den fazla uçuş gerçekleştirmekte olduklarını aktarmaktadırlar. Sürekli olarak büyüme hedefinde olan ve zamanında hizmet anlayışı ile düşük fiyatlı olanaklar ile kendini ön plana çıkarmış bir havayolu firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Sun Country Airlines
Sun Country Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1982
Firma Merkezi: Minessota
Sun Country Airlines, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan ve düşük maliyetli uçuşlara yer veren bir havayoludur. Minneapolis-Saint Paul bölgesinde kurulan şirket, genellikle tatil bölgelerini kapsayan 47 rotaya sahiptir. Sun Country Airlines uçak bileti ile 47 farklı rotaya uçabilir ve Amerika Birleşik Devletleri, Kosta Rika, Meksika ve Karayipler gibi tatil yapabileceğiniz güzel mekanları ziyaret edebilirsiniz. Firmanın uçuşları genellikle bu bölgeleri kapsamaktadır ve Minneapolis çıkışlı uçuşlar sizleri farklı kıtalara götürmek için yapılmaktadır. Sun Country Airlines uçak bileti fiyatları için Biletall.com’daki farklı avantajları değerlendirebilirsiniz. Eğer biletinizi erken dönemde ayırtmayı seçerseniz, sistemde daha indirimli fiyatları elde edebilme şansınız olacaktır. Sun Country Airlines, geçtiğimiz yıllar içerisinde rota kapsamını genişleterek bazı farklı bölgeleri daha rotaları içerisine katmıştır. Nashville ve Portland gibi bölgeler bu rotalara dahil edilmiştir. Bu nedenle popüler tatil beldelerini Sun Country Airlines’in uçuşlarını kullanarak ziyaret etme imkanına sahipsinizdir. Sun Country Airlines uçak bileti rezervasyon ile yapılan uçuşlar hem tarifeli hem de charter seferlere yer vermektedir. Böylelikle seyahat acenteleriyle anlaşmalar gerçekleştirilerek de belli bölgelere uçuşlar yapılabilmektedir. Bu uçuşlara katılma imkanını bulabilirseniz, oldukça ucuz maliyetlerle ziyaret etmek istediğiniz birçok bölgeyi görebilme avantajınız olur. Ayrıca tarifeli seferlerin de havayolunun düşük maliyetleri benimsemesinden ötürü hesaplı fiyatlara yer verdiği görülebilmektedir. 1983’ten bu yana faaliyette olan ve hesaplı fiyatlar sunan bir havayolunun müşterisi olarak memnun bir şekilde uçuştan ayrılırsınız. Sun Country Airlines en ucuz uçak bileti ile havayolunun kapsamında toplamda 47 rota bulunmaktadır. Uçak sayısı 25 olsa da, günlük yapılan seferlerle birlikte bilet bulmanız oldukça kolay olacaktır. 65’ten fazla direkt uçuş ile günde 460 uçuş gerçekleştiren firmanın uçuş trafiği son derece yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir.
Sunexpress
Sunexpress
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1989
Firma Merkezi: Antalya
SunExpress, dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinden biri olan Lufthansa ile yaptığı ortaklık çerçevesinde 1989 yılında Antalya ilinde kuruldu. 1990 yılında ilk uçuşunu yapan şirket, faaliyetlerini Türk ve Alman sivil havacılığının bilgi birikimlerinden faydalanarak sürdürmektedir. Başta Almanya olmak züre, Antalya Avrupa seferleri olarak olarak turistik charter düzenleyen Sunexpress, 2001'de başlattığı Frankfurk-Antalya uçuşları ile yurt dışı tarifeli seferlerine başlayan ilk özel hava yolu şirketidir. 2006 yılında ikinci merkezini İzmir ilinde açan Sunexpress, İzmir ilinde başlangıcını yaptığı iç hat seferlerine başlamıştır. Sunexpress, Türkiye'nin ve Almanya'nın en iyi hava yolu şirketleri kategorisine alınarak çeşitli ödüllerle de ödüllendirilmiştir. Bunların yanı sıra, Sunexpress uçak içi eğlence konusuna da yeni bir konsept getirerek yolcuların daha kaliteli bir şekilde seyahat edebilmelerine olanak sağlamıştır.
Sunwing Airlines
Sunwing Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 2005
Firma Merkezi: Toronto
Sunwing Airlines, 2004 senesinde Mark Williams ve Colin Hunter tarafından ortak olarak projelendirilmiştir. 2005 senesinde ilk açılış uçuşunu yapan firma, günümüzde 9 milyonu aşan bir yolcu kapasitesine sahiptir. Kanada'da Ontario merkezli olarak kurulan Sunwing Airlines firmasının, 73 varış noktası vardır. Günlük ortalama 180 uçuş firmanın bünyesinde gerçekleştirilmektedir. İlk kuruluş yılından itibaren uçuş ağını genişletmeye çalışan firma, Uçaklarında maksimum verimlilik ve maksimum güvenilirlik hizmetleri sağlıyor. Sunwing Airlines uçak bileti almak isteyen yolcular, Biletall.com'da rezervasyonlarını pratik bir şekilde yaptırabilirler. Sunwing Airlines uçak bileti fiyatları konusunda Biletall.com'da erken rezervasyon yaptırma şansınız bulunmaktadır. Sunwing Airlines'in konforlu filoları ile uçmak avantajını yakalamak için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Firmanın gittikçe genişleyen filosu ABD ve Kanada'daki hizmet ağları üzerinden hizmet vermektedir. Uçaklarının maksimum konfor ve maksimum güvenilirlik sunduğu, tüketici yararlarını düşünen bir üstün uçuş deneyimi sağladığı belgelenmiştir. Yurt dışında 73 farklı uçuş noktasına seferler düzenlenmekte ve bu uçuş noktaları merkezi bölgeler oldukları için, merkezi bölgelere uçuşlarınız için firmanın filolarını tercih edebilirsiniz. Müşteriler için yüksek bir performans, verimlilik ve güvenilirlik yunan uçaklarda Sunwing Airlines uçak bileti rezervasyon yaptırdıktan sonra, %99.7 kalkış güvenliği sunan bu uçaklarda güvenle yolculuk yapabileceklerdir. Firmanın ulaşım ağı yıldan yıla genişlemektedir ve ilk kurulduğu zamanlarda 700.000 yolcu kapasitesiyle çalışırken, günümüzde bu sayı 9 milyon yolcu kapasitesine kadar ulaşabilmiştir. Dünya çapında tanınan bir firma olan Sunwing Airlines, uçaklarının konfor ve güvenliğinin yanı sıra merkezi uçuş noktalarına varış imkanı sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir. Yurt dışındaki varış noktalarına günde 1 saat daha fazla uçuş süresi tanıyan firma ile Sunwing Airlines en ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmamalısınız.  
Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 2002
Firma Merkezi: Zürih Havalimanı
Swiss International Air Lines (SWISS), İsviçre'nin hava yolu firmasıdır, Zürih ve Cenevre'den 43 ülkede 100'den fazla noktaya hizmet vermekte olup 90 uçak filosuyla yılda 17 milyondan fazla yolcu taşımaktadır. Şirketin Swiss World Cargo bölümü, 80'den fazla ülkede 130'a yakın noktaya yüksek değere sahip ve yoğun bakım gerektiren lojistik çözümleri için kapsamlı bir havaalanı-hava yolu hizmetleri yelpazesi sunmaktadır. Kapsamlı hava kargo hizmetleri ağı, önemli iş merkezleri arasında günlük kamyon bağlantıları ile desteklenmektedir. Lufthansa Grubunda güvenilir ve yenilikçi bir hizmet sağlayıcı olarak, Swiss WorldCargo, hava taşımacılığı müşterilerine sürekli olarak “SWISS kalitesi” sunmaya kendini adamıştır. İsviçre'nin hava yolu şirketi olan SWISS, ülkenin geleneksel değerlerini temsil ediyor ve en yüksek ürün ve hizmet kalitesini sunmayı taahhüt ediyor. 9,000'den fazla personelin iş gücüyle, SWISS, 2016 yılında yaklaşık 5 milyar CHF'lik toplam işletme geliri elde etti. SWISS, Lufthansa Grubunun bir parçasıdır ve aynı zamanda dünyanın en büyük hava yolu grubu olan Star Alliance'ın bir üyesidir. SWISS Global Air Lines, Swiss International Air Lines'ın % 100 iştirakidir. 15 Bombardier C Serisi 100/300 filosu Avrupa'daki 30 noktaya uçuyor. 2016 Ocak ayından bu yana, Swiss Global Air Lines, şu andaki SWISS rota ağında dokuz Boeing 777-300ER ile çeşitli uzun mesafeli uçuşlara hizmet veriyor. SWISS, uzun menzilli güzergah ağını genişletmek için 2020 yılına kadar, 31 adet Boeing 777-300ER almaya karar vermiştir. Şirket ayrıca, İsviçre'nin en cazip işvereni olarak Randstad Ödülü'ne layık görülmüştür

T

TAM Airlines
TAM Airlines
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1975
Firma Merkezi: Sao Paulo
TAM Linhas Areas, sadece Brezilya’nın değil, dünyanın en önemli havayollarından birisi olarak 1975 yılından bu yana yolcularına hizmet vermektedir. Kuruluşun itibaren satın almalarla sürekli büyüyen firma, LAN Airlines ile 2012’de birleşerek Brezilya’nın en büyük havayolu olmuştur. Buna rağmen Brezilya’nın bayrak taşıyıcı hava yolu değildir. Dünyanın pek çok yerine uçak seferleri düzenleyen TAM Linhas Areas, 1975 yılında temeli atılmış ve 21 Haziran 1976 tarihinden itibaren de uçuş operasyonlarını sürdüren bir hava yolu firmasıdır. Bugün 147 uçağı ile hizmet vermektedir. Ancak LATAM Grup ile birleşimi göz önüne alındığında iki firmanın toplam yolcu uçağı sayısı 287’yi bulmaktadır. Müşterilerine kaliteli ve konforlu bir uçak yolculuğunu sunmak için elinden geleni yapan TAM Linhas Areas Hava Yolları, köklü tarihi ve tecrübesiyle, kırk yılı aşkın süredir uçuş operasyonlarını devam ettirmektedir.
Tame
Tame
0/5
Kuruluş Tarihi: 1962
Firma Merkezi: Quito
Tame Air, Ekvador merkezli bir hava yolu firması olarak bilinmektedir. Genel olarak yakın bölgelere uçuşu mevcut olan hava yolu firması, yolcularını konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra daha uzun menzilli kabul edilebilecek noktalara da uçuşları bulunmaktadır. Hava yolu firması tarafından Florida’ya da uçuşlar icra edilmektedir. Aynı zamanda Peru ve Kolombiya gibi ülkelere de yılın her dönemi karşılıklı olarak uçuşları bulunmaktadır. Tame Air uçak bileti fiyatları konusunda endişe etmekte olan gezginler, biletlerini çok daha erken temin etmeleri durumunda bu endişelerinden de kurtulabilmektedirler. Ne de olsa Biletall.com, biletlerini erken alan yolcularına her zaman için çok daha makul fiyatlar sunmaktadır. Ekvador hükümeti başta olmak üzere pek çok sivil havacılık otoritesi tarafından hava yolu firması düzenli bir şekilde denetim altında tutulmaktadır. Hal böyle olunca da bu firmada herhangi bir güvenlik sorunu mevcut değildir. Tame Air tarafından yurt içi uçuşlar da icra edilmektedir. Ekvador çok da küçük bir ülke olmadığından dolayı bu şekilde uçuşların mevcut olduğu çok sayıda varış yeri mevcuttur. Tame Air, yolcularına olağanüstü kalitede bir Business Class deneyimi de sunmaktadır. Bu deneyim sayesinde yolcular çok daha rahat bir uçuş geçirebilmekte ve ayrıcalığı hissedebilmektedir. Tame Air uçak bileti rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmekte olan yolcular, son derece rahat bir şekilde uçuş kabini seçimlerini de icra edebilmektedirler. Uçtuğu bölgeler dikkate alındığı zaman son derece geniş bir filoyu barındırmakta olan Tame Air, bu filosunu her daim en modern ve en konforlu uçaklardan meydana getirmektedir. Tame Air tarafından uçak içerisinde sunulmakta olan hizmetler de uçulmakta olan hatta göre değişkenlik arz etmektedir. Tame Air en ucuz uçak bileti olan yolcular, bu hizmetlerden istifade edebilmektedir.
TAP Air Portugal
TAP Air Portugal
5/5
Kuruluş Tarihi: 1945
Firma Merkezi: Portekiz
TapPortugal, 70 sene boyunda hizmetlerini sağladığını ve Portekiz ile dünya üzerinde pek çok kıtayı birbirine bağlamanın öncüsü olarak kendini tanıtır. Yenilikleri her zaman takip ettiklerini ve teknolojik ilerlemelere dayalı bir çizgide hareket ettiklerini de ifade ederek 1945 senesinden beridir çalışmalarına hizmet kesmeden günümüzde de devam ettiklerini ifade etmektedirler. 1945 İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarında kurulmuş olan TAP, önemli ve kaliteli bir havayolu firması olarak her zaman faaliyetlerini sürdürmekte olduğunu gösterir. Özellikle 21. Yy dönemlerinde Portekiz’in önemli ihracatçılarından biri olmasıyla ön plana çıkarak etkinliğini her geçen gün daha da fazla arttırmaktadır. Ayrıca TapPortugal, müşteri hizmetleri alanında ödüller almakla beraber, günümüzde profesyonel ekipleriyle uçuş hizmetlerini dünyanın çeşitli ülkelerine sağlamaktadır.
Tarom
Tarom
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1954
Firma Merkezi: Bükreş
Tarom Havayolu Şirketi 1954 yılında kurulmuş Romanya merkezli bir havayolu şirketidir. Romanya havacılığı ile birlikte büyüyen şirket, Romanya Ulaştırma Bakanlığı denetimi altında faaliyet göstermektedir. 23 uçaktan oluşan Avrupa'nın en genç filolarından birine sahiptir. Karbondioksit emisyonlarını azaltmak adına çevre dostu prosedürler uygulayan firma, ileriye dönük hedefli bir şirkettir. 2010 yılında şirket, Tarom yolcularına daha geniş bir ağ ile hizmet vermek için, küresel bir havayolu ittifakı olan SkyTeam'e katıldı.
Thai Airways
Thai Airways
0/5
Kuruluş Tarihi: 1960
Firma Merkezi: Bangkok
Thai Airways International, 1960 yılında, Tayland'ın yurtiçi nakliyecisi Thai Airways Company (TAC) ve İskandinav Havayolları Sistemi (SAS) ile başlangıçta ortak girişim olarak kuruldu. 1977'de, SAS ile 17 yıllık sermaye katılım ortaklığı sonrasında, Tayland Hükümeti SAS'ı satın aldı ve THAI tamamen Taylandlılar’ın oldu. 1960 yılında, tüm Asya Bölgesi'nde Bangkok'tan 9 denizaşırı noktaya uçuşlar başladı. Kıtalararası hizmetler 1971'de Avustralya'ya, ardından 1972'de Avrupa'ya ve 1980'de Kuzey Amerika'ya genişledi. Günümüzde 102 adet modern uçak filosuna sahip olan Thai Havayolları, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, günlük ortalama 156 adet uçuş yapmaktadır. Çevre korumaya çok önem gösteren firma, tüm faaliyetlerini uluslararası çevre koruma yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak yürütmektedir. Biletall.com’dan çok uygun fiyatlara Thai Airways uçak bileti alınabilmektedir. Biletall.com’da firmaya ait olan uçak biletleri özel indirimlerle satışa sunulmaktadır. Biletall.com’daki Thai Airways uçak bileti fiyatları güncel ve detaylı olarak bulunmaktadır. Fiyatların üzerine tıklandığında fiyata dahil olan her şey görülebilmektedir. Yılda 22 milyondan fazla yolcunun taşınmasını sağlayan Thai Airways, bu yolcuları yurt içinde 10 yurt dışında ise 63 noktaya ulaştırmaktadır. Eğlenceli ve üst seviyede konfora sahip olarak seyahat etmek isteyen yolcuların, seyahat planlarına uygun uçuş biletlerini elde etmek için, Thai Airways uçak bileti rezervasyon işlemlerini önceden yaptırmaları gerekmektedir. Thai Airways özellikle uzak mesafeli uçuşlarda yolcularının daha iyi vakit geçirmesi maksadı ile donattığı kişisel ekranlarda 1000 saatten fazla vizyonda bulunan film, oyun ve müzik bulundurmakta, bunların seçimi kişisel olarak yapılabilmektedir. Thai Airways konforda sınır tanımayarak, merkezinden yapılan uçuşlarda dünyanın en ünlü masajının yapıldığı Thai Spa uygulamasını da misafirlerine sunmaktadır. Bu merkezde yolculuğun yorgunluğu özel masajlarla çıkarılırken, buhar ve sauna terapisi ile de mükemmel bir rahatlama sağlanmaktadır. Seyahatlerini daha uygun fiyatlara yapmak isteyenler için, Biletall.com’da Thai Airways en ucuz uçak bileti kampanyaları yıl boyunca sürmektedir.
Thomas Cook Airlines
Thomas Cook Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 2008
Firma Merkezi: Manchester
Thomas Cook Hava Yolları, şirket olarak en tanınmış isim ve Birleşik Krallıktaki en büyük hava yollarından biridir. 35 adet uçaklık filosuyla, İngiltere genelinde 20'den fazla havalimanından uçarak, Kuzey Amerika, Karayip Denizi ve Hindistan gibi 60'ın üzerinde destinasyona ve Avrupa'daki kayak merkezlerine ve kışın kayak yerlerine 6,7 milyon yolcu taşımaktadır. İngiltere'deki üslerde, 2.500'ün üzerinde çalışanı olan şirket, merkez ofisleri, Manchester Airport'ta yolcularına mümkün olan en iyi hizmeti ve deneyimi sunmaya çalışmaktadır. Thomas Cook Airlines UK olarak, Condor (Almanya) ve Thomas Cook Airlines Scandinavia'yı da içeren Thomas Cook Group Havayolları'nın bir parçasıdır. Aralık 2013'te, müşterilerine telefon, tablet veya masa üstünde görüntüleme ve rezervasyon yapma imkanı veren tam uyumlu bir site sunmak için hava yolu endüstrisindeki ilk şirket oldu ve o günden beri bunu daha da iyi hale getirmek için çalışmaktadır. 2015 yılında, yeni Premium bölümünü daha fazla ayak mesafesi, ekstra konfor ve Premium Class ekstra seçenekleriyle tamamladı ve 2017 yılında kısa ve orta mesafeli uçuşlar için Ekonomi PLUS hizmetini getirdi. Şirket seferlerinde, Manchester’dan ABD’deki diğer destinasyonları ve 2017’de San Francisco ve Seattle’ı da listeye ekledi. 2018 yazında Hırvatistan'daki Dubrovnik, Bulgaristan'daki Varna ve Mısır'daki Marsa Alam gibi yerlere uçmaya başladı. Şirket, çalışmalarının sonucunda, 2016 yılında, Dünya Seyahat Ödülleri'nde “Avrupa'nın Öncü Havayolu” ve “Yılın Müşteri Hizmetleri Ödüllerini ”de kazanmıştır.
Tigerair
Tigerair
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 2003
Firma Merkezi: Singapur
Tiger Aırways 12 Aralık 2003 yılında kurulmuş ve 31 Ağustos 2014 tarihinde uçak bileti satışlarına başlamıştır. Şirket merkezi Changi, Sungapur’da Honeywell binasında bulunmaktadır. İlk uçuşunu 15 eylül 2014 tarihinde Bangkok’a yapmıştır. Uluslararası hizmetlerini Singapur Changi havalimanından vermektedir. Hizmet vermeye başladıktan sonra yıllık verilerine göre 2016 yılında %75 artış sağlayarak taşıdığı yolcu sayısını 1.2 milyon kişiye çıkarmıştır. 2005 yılında ilk yılı olmasına rağmen 500 bin yolcu ile 5 bin uçuş gerçekleştirmiştir. Filosunda bulunan Airbus A320 9 adet uçağı ile 2006 yılı sonuna kadar 3 milyon yolcu taşımıştır. Tiger Aırways Çin ve Hindistan’da değişik noktalara uçuşlar yapmış ve her geçen gün uçuş noktalarını artırmıştır. En son uçuş noktasını ellinin üzerine çıkarmıştır.
Transavia
Transavia
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1965
Firma Merkezi: Haarlammermeer
Transavia Hava Yolları 1965 yılında kurulmuş olan ve Hollanda’da iç ve dış hatlarda ucuz uçuşlar gerçekleştiren bir firmadır. Her geçen gün yolcu sayısını arttırmayı hedefleyen ve bunu başaran Transavia hava yolu firması 2003 tarihine gelindiğinde KLM tarafından satın alınarak kendisini büyütmüştür. Farklı bir güç ile piyasaya çıkan Transavia hava yolları firması hala KLM bünyesinde hizmetlerine devam ediyor. Hollanda’da hava yolu firmaları arasındaki rekabetini sürdüren Transavia hava yolları firması şu anda en çok kullanılan firma olmaktadır. Bünyesinde birçok personel çalıştırarak hizmetlerine devam etmekte olan Transavia hava yolları firması her geçen gün uçak filosunu da büyüterek hizmetlerine devam ediyor.
Tuifly
Tuifly
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1972
Firma Merkezi: Hannover
TUI Fly havayolu şirketi 2007 yılında Hapag Lloyd Express (HLX) ile Hapagfly’ın birleşmesinin ardından ortaya çıkmıştır. Bu nedenle Hapagfly ismi yerine genelde havayolu firması TUI Fly ismini kullanmakta olup hizmetlerini buna uygun olarak sağlamaktadır. O yüzden geçerli olan ismi üzerinden müşterilerine TUI havayolu şirketi olarak profesyonel bir uçuş hizmeti verildiği görülmektedir. 36 adet uçak filosu ile hizmetlerini sağlamakta olan firma, müşterilerine kaliteli bir uçuş olanağını yüksek standartlara uygun olarak gerçekleştirir. TUI aynı zamanda müşterilerine hızlı bir hizmeti, her zaman güler yüzünü bozmayan ekipleri üzerinden sağlar. Müşteri memnuiyetini sağlama adına kapsamlı bir hizmeti verdiklerini açıklamalarının yanı sıra, 2016 senesinde 8.3 milyon yolcu taşıyarak önemli bir başarıya da imza attıklarını ifade ederler. Her geçen gün büyüyen filosu ve ekipleriyle uluslararası standartlara uygun olarak çalışarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Tunisair
Tunisair
4,7/5
Kuruluş Tarihi: 1948
Firma Merkezi: Kartaca
Tunis Air Hava Yolu Şirketi 21 Ekim 1948 yılında kurulmuştur. Tunus Ülkesine bağlı şirket ülkenin öncü hava yolu firması kabul edilir. Tarihsel süreç içerisinde yolcu memnuniyeti, teknik yenilenme ve modern değişimi ön planda tutarak bu yönde genişlemiştir. Günde ortalama 47 uçuş gerçekleştirir. Tunis Air Avrupa'nın önemli ülke ve şehirlerine seferler düzenler. Ayrıca 8 Afrika ülkesi ve 7 tane Orta Doğu ülkesi sefer düzenlediği bölgeler arasında yer alır. 2013 yılında 2 adet yeni Airbus A 320 uçağı, 2014 yılında ise 1 adet yeni Airbus 320 uçağı filosuna katan şirketin filosunda toplam 29 uçak bulunur.
Türk Hava Yolları
Türk Hava Yolları
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1933
Firma Merkezi: İstanbul
Türk Hava Yolları kısa adı ile THY, sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en önemli havayollarından birisi olarak 1933 yılından bu yana yolcularına hizmet vermektedir. 2013 yılı içerisinde Türk Sivil Havacılık tarihinin en büyük ve en önemli uçak alımını gerçekleştirmiş olan THY hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Dünyanın pek çok yerine uçak seferleri düzenleyen Türk Hava Yolları, 5 uçakla hizmet vermeye başlamış, her geçen süre filosundaki uçak sayısını arttırarak günümüzde toplam 338 uçak ile yolcularına hava yolu hizmeti sunmaya devam etmektedir. Şu an hava yolu şirketinin vermiş olduğu uçak siparişlerini göz önüne alırsak 2023 yılında Türk Hava Yolları uçak filosunun kargo uçakları dahil 500'ü bulması tahmin edilmektedir. Avrupa'nın En İyi Hava Yolu Şirketi başta olmak üzere sektörde birbirinden değerli ve anlamlı ödülleri almış olan Türk Hava Yolları yolcularına kaliteli bir şekilde hizmet vermek için hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

U

Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1992
Firma Merkezi: Kiev
Merkezi Kiev’de bulunan Ukraine International Airlines 1992'de, Ukrayna Uluslararası, Ukrayna Devlet Sivil Havacılık Derneği ve dünyanın en büyük uçak kiracısı olan GPA tarafından bağımsız Ukrayna'nın uluslararası taşıyıcısı olarak kuruldu. 1996 yılında Avusturya Havayolları ve Swissair, 2000 yılında Avrupa Birliği Yeniden Yapılandırma ve Kalkınma Bankası ile ortak oldu. Ukraine International Airlines bölgesel ve geniş transit seyahat fırsatları sunmaktadır. Havayolu, Ukrayna'yı Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu'da 38 ülkeyle birleştirmektedir. Şirket filosu, haftada 1100 uluslararası ve iç hat uçuşunu gerçekleştirmekte ve dünya çapında 3000'den fazla noktaya ortak olduğu havayolu şirketlerinin hizmetlerine bağlantı sağlıyor. 2021 yılına kadar UIA, sahip olduğu filoyu nitelik ve nicelik olarak geliştirmeyi ve yenilemeyi, Doğu ve Güneydoğu rota ağlarını daha fazla genişletmeyi, batıya giden uçuşların sıklığını artırmayı ve Ukrayna'nın Kiev kentlerindeki Kiev Boryspil Uluslararası havalimanı ve bölgesel merkezlerin geçiş potansiyelini geliştirmeyi planlamaktadır. Şirket kurduğu IATA Operasyonel Güvenlik Denetimi (IOSA) Programı ile; uçuş ve kabin operasyonlarını, mühendislik, bakım ve yer hizmetlerini ve kargo hizmetlerini 24 saat denetlemekte ve güvenli bir şekilde tüm faaliyetlerin icra edilmesini sağlamaktadır.
United Airlines
United Airlines
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1926
Firma Merkezi: Chicago
Merkezi Chicago'da bulunan United Airlines, Amerika Birleşik Devletleri'nin bünyesinde bulunur. 1926 yılında kurulmuş ve Continental adlı havayolu firmasını satın alarak hızla büyüme göstermiştir. Ana hattında 721, bölgesel planlamada ise 547 olmak üzere şirket içerisinde toplamda 1254 uçak bulunur. En büyük global havayolu ittifakıdır ve yurtiçinde 223, yurtdışında 149 noktaya günlük olarak 6.000'den fazla uçuş düzenlemektedir. United Airlines 6 kıtada ve 59 ülkede faaliyet göstermektedir. ABD'nin, American Airlines ve Delta Airlines şirketlerinin ardından 3. sırada yer alan United Airlines, dünya çapında 2. sıradadır. Star Alliance ittifakına üye olmasıyla birlikte, Alman havayolu firması Lufthansa ve Türk Hava Yolları gibi önde gelen ticari şirketleri ile ortaklaşa uçuş düzenleme hakkına sahip olmuştur. Yıllık cirosu 2.5 Milyar Dolar ve şirketin piyasa değeri 20 Milyar Dolar olmaktadır.
Ural Airlines
Ural Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1943
Firma Merkezi: Yekaterinburg
Ural Airlines, Aeroflot'un yan kuruluşlarından biri olarak 1943 senesinde uçuş firmaları arasında yerini almıştır. İlerleyen yıllarda bu şirketin alt kuruluşu olarak hizmet vermiştir, ancak 1993 senesinde bağımsızlığını kazanan bir havayolu halini almıştır. Rusya'nın Yekaterinburg bölgesinde şirketin genel merkezi bulunmaktadır. Rus havayolu firmaları arasında 6. en büyük havaalanı olan şirket, bağımsızlığını elde ettiği 1993 senesinden bu yana kaliteli ve konforlu uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ural Airlines uçak bileti ile farklı güzergahlara uçmak için Biletall.com'u ziyaret edebilirsiniz. Yapacağınız aramalar size Ural Airlines'ın uçtuğu rotaları bulmak konusunda yardımcı olacaktır. 101 farklı sefer noktasının uçuşları Ural Airlines kapsamında yapılmaktadır. Ural Airlines uçak bileti fiyatları için gerçekleştireceğiniz her rezervasyonda Biletall.com'u seçerek kazançlı çıkmaktasınız. Ural Airlines'ın Koltsovo Uluslararası Havalimanı'ndan başlayan uçuşları dünya çapında 101 noktaya seferler yapılmasını sağlamaktadır. Destinasyonlar arasında Asya, Orta Doğu ve Avrupa gibi bölgeler bulunmaktadır. Ayrıca Kuzey Amerika ve Latin Amerika'ya yapılmakta olan seferler de mevcuttur. Ural Airlines, uçuşlarda tüm yolcularına rahat bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. 101 farklı güzergaha düzenlenen uçuşlarda tarifeli veya charter olarak uçabilme imkanınız bulunmaktadır. Tarifeli uçuşların tamamı Business Class, Comfort Class ve Economy Class kabinlerine yer vermektedir. Fakat charter uçuşların birçoğunda kullanılan uçaklarda yalnızca Economy Class kabinleri bulunmaktadır. Böylelikle charter uçuşları tercih eden yolcular Ural Airlines'in Economy Class uçuşlarıyla ucuz maliyetli seyahat edebilirler. Ural Airlines uçak bileti rezervasyon ile tarifeli uçuşlarınız Business Class, Comfort Class ve Economy Class olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca bazı uçuşlarda Economy Plus kabinlerine de yer verilmektedir. Comfort Class, Business Class'tan daha konforlu uçuşlar sağlayan bir kabindir ve seyahat maliyetleriniz bu kabinlerde Business Class'a göre %10-15 daha düşük olmaktadır. Comfort Class koltukları uçağın ön kısmında yer almaktadır ve koltukların sıralanış şekli üçerli olarak dizayn edilmiştir. Böylelikle hem Business Class ayrıcalıklarından yararlanır hem de daha düşük maliyetlere bu özelliklere sahip olabilirsiniz. Ural Airlines en ucuz uçak bileti ile firmanın kapsamında standart uçaklara ve uçak tasarımlarına yer verilmektedir. Firmanın tercih ettiği hemen hemen her uçakta rahat bir seyahat geçirebilirsiniz. Ayrıca uçak modellerinin ilerleyen dönemlerde yenilenme planları da Ural Airlines bünyesinde yürütülen bir projedir.
Utair
Utair
4,8/5
Kuruluş Tarihi: 1991
Firma Merkezi: Rusya
UTair, piyasalardaki uçuş pazar faaliyetlerine önem vererek, kaliteli yolcu hizmeti seviyelerini sağlayan birinci sınıf bir havayolu şirketi olarak kendini tanıtır. Rus havayolu şirketi olmasını ifade etmesinin yanı sıra, modern yapılı uçakları ve rekabetçi çalışmalarıyla piyasalardaki yerini aldığını da ifade etmektedir. 1991 senesinde kurulmuş olan UTair havayolu şirketi çeşitli ülkelere uçuş gerçekleştirmenin yanı sıra müşteri beklentilerine uygun olarak faaliyetlerini de sürdürdüğünü açıklar. UTair aynı zamanda uçuş güvenliğini sağlamak için önemli adımlar attığını ve müşterilerinin gelen talepleri de en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalıştığını ifade eder. Aynı zamanda 2000’e yakın olan personel çalışanları ile 50’den fazla uçak ile hizmet vermesi UTair’in hizmet kapasitesini göstermektedir. Ayrıca 250’yi bulan helikopter sayısı da UTair havayolu şirketini ne kadar geniş bazda bir hizmet sağladığını her açıdan gösteren faktörler arasında yerini alır.
Uzbekistan Airways
Uzbekistan Airways
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 1992
Firma Merkezi: Taşkent
Ulusal hava şirketi “Uzbekistan Airways” in kuruluşu sivil havacılık oluşum sürecinde yeni bir döneme damgasını vurdu. Bu dönemde “Özbekistan Havayolları” markası tüm dünyada istikrarlı, güvenilir ve güvenilir bir marka olarak bilinmeye ve tanınmaya başladı. Özbekistan'ın modern ve konforlu uçakları, Avrupa ve Asya'nın 50'den fazla şehrinde düzenli olarak iniş ve kalkış yapmakta, Alaska'dan Yeni Zelanda'ya kadar charter seferleri gerçekleştirmektedir. Özbekistan'ın pilotları А320, Boeing-757/767, IL-114-100 uçaklarına hakim oldular ve bugün yeni nesil “Dreamliner” uçaklarını kullanıyorlar. Yetenekleri ve potansiyeli dünyaca iyi bilinir ve uluslararası kuruluşlar tarafından çok iyi sıradadır. Özbekistan'ın ulusal hava şirketi, dünyanın en iyi uçakları olan Boeing 787 Dreamlinerda kendini ispat etti. 6 aylık operasyonların sonuçlarına göre (Aralık 2016 - Mayıs 2017), NAC “Uzbekistan Airways”, Boeing 787 Dreamliner'ın dünya çapındaki uçakları arasında% 100 kazasız bir şekilde kullanılmasını başardığından firma tarafından ödüllendirildi. Bugün “Dreamliners” Dubai, Delhi, Amritsar, İstanbul, Tel-Aviv, Seul, Frankfurt, Main, Moskova, Kuala-Lumpur ve Singapur'a ve New-York'tan Riga'ya uçuşlar gerçekleştiriyor. Tarihte ilk kez 27 Temmuz 2017 tarihinde Ulusal Hava Şirketi “Uzbekistan Airways”, “Dreamliner” uçaklarında “Taşkent - New-York - Taşkent” güzergahında ilk direkt uçuşu gerçekleştirdi. Şirket, kendi havacılık onarım teşebbüsünden dolayı, ulusal havayolu uçağın uçuşa elverişliliğini kalitatif olarak koruyabildiği gibi, uçak bakımı ve yabancı hava şirketlerine onarım hizmetleri de sunabilmektedir. Şirket personelinin eğitimine de önem veriyor ve sahip olduğu eğitim merkezi, IL-114-100, А320 ve Boeing 767 uçaklarının tam uçuş simülatörü de dahil olmak üzere çeşitli simülatörlere sahip profesyonel öğretim kadrosu ve Simülatör Merkezi'ne sahiptir. Yabancı hava şirketlerine hazırlık ve eğitim hizmetleri vermeyi sağlamaktadır. Bu projelerin yakın vadede görülmesi, sivil havacılığın statüsünü yeni düzeye çıkararak statüsünü ve kamu imajını uluslararası alanda da koruyacaktır. Hava şirketi personeli, hava taşımacılığı pazarında liderliği hedefliyor. Uçuş ve yolcu güvenliğini sağlamak, faaliyetinin en öncelikli alanıdır. Personel her zaman hava şirketinin sloganına - «Güvenlik, istikrar, konfor» sadık kalmaktadır.

V

VietJet Air
VietJet Air
0/5
Kuruluş Tarihi: 2007
Firma Merkezi: Hanoi
Uluslararası düşük maliyetli havayollarından birisi olarak Vietnam'ın Hanoi bölgesinde kurulmuştur. 2007 senesinden itibaren yeni çağın havayolu firması olarak uçuş operasyonları devreye giren firmanın farklı bölgelere hizmet vermesi söz konusu olmaktadır. VietJet Air uçak bileti ile uçulabilecek varış noktası sayısı 53'tür. Bu noktaların kapsamına Vietnam'da 23 nokta ve uluslararası anlamda da 10 uluslararası destinasyona yer verilmektedir. Firmanın Ho Chi Minh şehrinde Tan Son Nhat Uluslararası Havalimanı'yla Hanoi'deki Noi Bai Uluslararası Havalimanı'nı merkez olarak kullandığı görülmektedir. Buradan yapılan uçuşlar Vietnam'daki 20'den fazla noktayla, uluslararası 10 destinasyonu içermektedir. VietJet Air uçak bileti fiyatları için Biletall.com'dan araştırma yapabilirsiniz. Yapacağınız aramalar sonucunda VietJet Air'in biletlerini bütün destinasyonları içerecek şekilde bulabilir ve gidilecek rotalar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. VietJet Air'le yapılan uçuşlarında Bangkok, Singapur, Hong Kong, Busan, Yangon, Osaka, Taipei, Kaohsiung gibi Asya kıtasını kapsayan farklı yerlere uçma şansınız vardır. Seçeceğiniz Asya kıtası odaklı uçuşlarınızı VietJet Air bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz. VietJet Air uçak bileti rezervasyon ile Hanoi'den Osaka'ya veya Yeni Delhi'ye direk uçuşlar bulabilirsiniz. Destinasyonlara dair uçuş süreleri direkt uçuşlar sayesinde kısaldığı için, ulaşılmak istenen rotalara planlanan zamanlar çerçevesinde seyahat etmeniz VietJet Air ile sağlanmaktadır. Her rotanın size onlarca direkt uçuş vaat etmesi, VietJet Air'i seçmenin doğru bir karar olduğunu göstermektedir. VietJet Air en ucuz uçak bileti ile firmanın düzenlediği seferlere hesaplı bir şekilde bilet bulabileceksiniz. Asya'da kültür turizmi odaklı yapılacak gezileriniz için ekstra avantajlar sağlanmaktadır. Ayrıca firmanın mevsimlik uçak kiralama servisleri sunmasından ötürü, seyahat acenteleri aracılığıyla charter seferlere erken dönemlerde bilet bulabilirsiniz.
Vietnam Airlines
Vietnam Airlines
0/5
Kuruluş Tarihi: 1956
Firma Merkezi: Hanoi
Vietnam Airlines, 1956 senesinde kurularak Vietnam'da sivil havacılık konusunda operasyonlar yürütmeye başlamıştır. 1989 senesi itibariyle devletin yönetimi altına giren Vietnam Airlines, Vietnam'daki en gelişmiş havayolu firması olarak tanınmaktadır. 17 farklı ülkede 64 rotaya sahip olan Vietnam Airlines'la uçabileceğiniz bölge sayısı bir hayli fazladır. Vietnam Airlines uçak bileti ile 17 farklı ülkedeki rotalara uçmak istiyorsanız, Biletall.com'u ziyaret ederek biletinizi ayırtabilirsiniz. Yapılacak aramalar size Vietnam Airlines'in uçtuğu rotaları incelemeniz konusunda yardımcı olur ve 17 ülkeye düzenlenen seferlerde yerinizi ayırtabilirsiniz. 64 farklı rotaya gerçekleştirilen uçuşlar sayesinde gelişmiş teknolojinin uçaklarıyla uçmanın rahatlığını yaşarsınız. Vietnam Airlines uçak bileti fiyatları için yapılacak bütün aralamalara Biletall.com'da yer verilmektedir. Bu nedenle biletinizi ayırtma ve gidilecek bölgeyi seçme konusunda kolay işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Vietnam Airlines'ın uçuşları 17 farklı ülkeyi kapsamaktadır. Böylelikle Okyanusya, Güneydoğu Asya, Doğu Asya ve Avrupa gibi farklı bölgelere seyahat edebilme şansınız olacaktır. Günlük yaklaşık 300 uçuş düzenleyen havayolunun biletleri de kolay bir şekilde haftanın her gününde bulunabilmektedir. Yurt içinde 21 ve uluslararası olarak 43 farklı bölgeye yapılan seferler, size farklı kıtalara uçma imkanı sağlayacaktır. Ayrıca Vietnam Airlines'in ağ kapsamı Kuzey Amerika'ya kadar uzandığı için, gidilecek rota kapsamında ağları geniş bir güzergah listesine yer vermektedir. Vietnam Airlines uçak bileti rezervasyon ile uçarken farklı uçuş seferlerine ve farklı sınıflara dair fiyatlar uygulandığını görebilirsiniz. Yurt içi gerçekleştirilen seferlerde bu sınıflar 4, uluslararası gerçekleştirilen seferlerde de 7 farklı mevkiye yer verilmektedir. Böylelikle bütçenizi zorlamayan bir bilet türü seçebilir ve 17 farklı ülkenin dilediğiniz bölgelerine seyahat etme avantajına sahip olursunuz. Vietnam Airlines'in kapsamındaki bu yolcu sınıfları sizlere rahat ve konforlu bir uçuş sağlamasının yanı sıra, özel ayrıcalıkları da beraberinde getirecektir. Örneğin uçak içi eğlenceler eğlenceli ve maksimum konforlu bir yolculuk gerçekleştirmeniz için vardır. Vietnam Airlines en ucuz uçak bileti ile havayolunun kapsadığı 17 farklı ülkeye uçabilirsiniz. Okyanusya, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika bu rotaların kapsamındadır. Böylelikle seçeceğiniz mevkiye göre rahat bir yolculuk geçirebilir ve firmanın sağladığı rota ağı sayesinde farklı konumlara direkt veya aktarmalı uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Doğu Asya ve Güneydoğu Asya bölgelerine gerçekleştirilen seferlerin birçoğu aktarmasız olarak yapılmaktadır.
Virgin Atlantic
Virgin Atlantic
0/5
Kuruluş Tarihi: 1984
Firma Merkezi: Crawley
Virgin Atlantic, Birleşik Krallık'ta bulunan Crawley merkezli olarak 1984 senesinde kurulmuştur. British Atlantic Airways firmasının kurucuları tarafından planlanan Virgin Atlantic firması, Falkland Adaları ve Londra üzerinde seferler gerçekleştirilebilmektedir. 48 uçaklık ortalama bir filo ile birlikte uçuş seferleri yapan Virgin Atlantic'te yıllık ortalama 5 milyon kişi seyahat etmektedir. Firmanın seferleri Falkland Adaları ve Londra'yı kapsamaktadır. Virgin Atlantic uçak bileti ile Londra ve Falkland Adaları'na seyahat etmek isteyen herkes, Biletall.com'un aramaları sayesinde uçak bulabileceklerdir. Virgin Atlantic uçak bileti fiyatları için Türkiye'den yalnızca Biletall.com'dan rezervasyon yaptırabilme imkanınız vardır. Aramalar, detaylı incelemeler ve gezi rehberleri sayesinde planlı bir Londra turu yapabilirsiniz. Virgin Atlantic'in toplamda 33 farklı noktaya seyahat edebilme imkanı bulunması sayesinde, Birleşik Krallık'ta gezmek istediğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz. Üç farklı uçuş mevkiinin sunduğu avantajlar ile uçuş deneyiminiz son derece kaliteli olacaktır. Economy Class, Premium Class ve Business Class mevkilerini tercih ederek seyahat edebiliyorsunuz. Amerika'nın farklı eyaletlerine, Karayipler, Meksika, Hong Kong, Delhi, Dubai, Lagos, Johannesburg gibi bölgelere Virgin Atlantic ile seyahat edebilirsiniz. Ayrıca belirlenen standart rota olan Londra ve Falkland Adaları'na gidebilme imkanınız bulunmaktadır. Virgin Atlantic uçak bileti rezervasyon işlemleriniz için üç farklı uçuş türü seçebilme özgürlüğüne sahipsinizdir. Böylelikle konforlu ve rahat bir yolculuk Virgin Atlantic ile size sağlanmış olur. Ayrıca firmanın rezervasyonları dahilinde konaklayacağınız oteli de seçebilme imkanınız olacaktır. Virgin Atlantic'in ulaşımdaki ağı Londra'dan Karayipler'e kadar uzanmaktadır. Böylelikle farklı destinasyonları rahat bir şekilde ziyaret edebilmektesiniz. Uçak içi eğlencelerde TV, oyunlar, müzik ve filmler sizleri beklemektedir. Ayrıca çocuklar ve aile ile seyahat eden yolcular için çocuk ve aile filmlerine de yer verilmektedir. Virgin Atlantic en ucuz uçak bileti aramalarınızda tercih edeceğiniz Biletall.com'da, uçuş rotalarına özel aramalar yapabiliyorsunuz. Böylelikle Virgin Atlantic'e alacağınız bilet için uçuş rotalarının özel fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.
Virgin Australia
Virgin Australia
0/5
Kuruluş Tarihi: 1999
Firma Merkezi: Brisbane
Virgin Australia, 1999 senesinde kurulmuş ve 2000 senesinden itibaren bütün uçuş operasyonlarını gerçekleştirmeye başlamıştır. O günden bu yana, istisnai müşteri hizmetleri ile tanınan çağdaş ve tam hizmetli bir hava yolu şirketi olarak seferler gerçekleştirmiştir. Firma, dünyanın en ilgi çekici ve zahmetsiz uçuş deneyimini sunmaya kendini adamaktadır. Bu nedenle, dünyanın en iyi hava yolu şirketlerinden oluşan bir birleşik ağ kurmuştur. İçerikte bulunan hava yolu şirketleri Air New Zealand, Etihad Airways, Delta Airlines ve Singapur Hava Yolları'dır. Bütün bu firmalar bir araya gelerek 450'yi aşan destinasyonu kapsayan birleşik bir ağı Virgin Australia firmasıyla oluşturmuşlardır. Virgin Australia, hem Avustralya hem de dünya çapında geniş bir uçuş ağı geliştirmiştir. Ayrıca charter uçuşlar ve kargo hizmetleri de sağlamaktadır. Virgin Australia uçak bileti ile 100'den fazla uçakla modern bir uçuş deneyimi yaşarsınız. Ayrıca Virgin Australia'nın ödüllü sadakat programı olan Velocity Frequent Flyer ile milyonlarca üyeye bir dizi benzersiz avantajlar sunulmaktadır. Hızla sektörün gözdesi haline gelen firma, modern ve konforlu uçuşları ile üç farklı uçuş sınıfını barındırmaktadır. Virgin Australia uçak bileti fiyatları için modern ve ileri teknolojileri içeren firmayla uçmak size doğru seçenekleri sağlayacak Biletall.com'la mümkün olabilmektedir. Aramalarınızı ödüllü programlara sahip olan Virgin Australia ile yaparsanız, yüzlerce uçuşu listeleyebilirsiniz. Kablolu televizyon, ücretsiz Wi-Fi, televizyon dizileri, televizyon programları gibi farklı uçak içi eğlence sistemlerine Virgin Australia'da yer verilmektedir. RED adı verilen uçak içi eğlence sistemlerinin içerdiği video oyunlarınızı da oynayabilmektesiniz. Bu sayede hem eğlenceli uçuşlar gerçekleştirir hem de özellikler sayesinde zamanın nasıl geçtiğinin bile farkına varmazsınız. Virgin Australia uçak bileti rezervasyon ile uluslararası uçuşlarda Economy Class, Premium Economy Class ve Business Class mevkilerine yer verilmektedir. Böylece istediğiniz bir mevkide seyahat ederek farklı özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca firmanın sadakat programına üye olursanız, daha ayrıcalıklı avantajlarla uçabilme şansına erişirsiniz. Sık sık iş seyahati gerçekleştiren müşteriler için sadakat programı olan Velocity Frequent Flyer programı son derece uygun avantajlar sağlayacaktır. Virgin Australia en ucuz uçak bileti ile çoğu uçuşta Business Class ve Premium Economy özelliklerine yer verilmektedir. Ancak bazı uçaklar yalnızca Economy Class olarak dizayn edildiklerinden, biletinizi alırken Business Class ve Premium Economy gibi mevkilerin de bulunduğundan emin olmanız gerekecektir.
Viva Air Colombia
Viva Air Colombia
0/5
Kuruluş Tarihi: 2009
Firma Merkezi: Bogotá
Kolombiya'nın düşük maliyetli taşıyıcısı olarak ön plana çıkan VivaColombia, Irelandia Aviation firmasının bir yan kuruluşu olarak hizmetler vermektedir. Yapılan seferlerin 13'ü yerli, 4'ü ise uluslararası destinasyonları kapsamaktadır. Firmanın haftalık uçuşlar toplamda 490'dan fazladır. VivaColombia uçak bileti ile firmanın kapsadığı rotalara uçmanın haricinde, Viva Air Peru olarak hizmet veren yan kuruluş sayesinde de farklı rotalara gidebilme şansınız olabilmektedir. Viva Air Peru, VivaColombia ile ittifak kurarak aynı marka çatısı altında çalışmaktadır. Bu firmanın da 6 adet Peru'da yerel destinasyona yer verdiği görülmektedir. Ayrıca haftalık 110 uçuş, VivaColombia'nın uçuşlarıyla birleştiği zaman, iki firma tarafından yürütülen faaliyetler her hafta 600 uçuşa denk gelmektedir. Bu da günlük 100'e yakın biletin bulunabilmesi anlamını taşımaktadır. VivaColombia uçak bileti fiyatları için araştırmalarınızda Biletall.com'daki aramaları kullanabilirsiniz. Detaylı aramaların rotaya göre veya firmaya göre yapılabilmesi sayesinde, en iyi fiyatları bulabilmektesiniz. VivaColombia ve Viva Air Peru'nun ortaklaşa düzenlediği seferlere bilet bulabilme seçeneğiniz de bu aramalar sonucunda oluşacaktır. Düşük maliyetlere yer veriyor olmasından kaynaklı olarak, VivaColombia'nın uçuşlarında Economy Class'ta seyahat edersiniz. Her müşterinin hem uluslararası hem de yerel uçuşlarda tek bir kabin içerisinde bu şekilde seyahat etmesi sağlanmaktadır. Uçak içi eğlencelerin yer verilmediği standart bir uçuş yapabilirsiniz ve bunu en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Bu da ekonomik seyahatlerinizi Miami, Peri, Lima, Bogota, Medellin gibi yerlere yapabileceğiniz anlamını taşımaktadır. VivaColombia, gerçekleştirdiği ortak çalışmaların sonucunda birçok destinasyonu kapsamaktadır. Viva Air Peru'nun ortaklığıyla, gidebileceğiniz destinasyon sayısı 22'ye çıkmaktadır. Bu nedenle VivaColombia'nın ucuz seferlerini tercih edebilirsiniz. Kolombiya, Peru, Miami, Lima ve Bogota'ya yapılan seferler, VivaColombia uçak bileti rezervasyon ile sağlanabilmektedir. Biletinizi Biletall.com'daki rota veya firma odaklı yaptığınız aramalar sayesinde bulabileceksiniz. VivaColombia'nın biletlerini, belirtilen rotalar veya firmayı arayarak bulabilirsiniz. Mevki, yolcu sayısı belirterek yapacağınız aramalar size en iyi bilet fiyatlarının sunulmasını sağlayacaktır. İsterseniz VivaColombia'nın uçuşlarına tek yönlü isterseniz de gidiş-dönüş biletlerinizi kolaylıkla ayırtabilirsiniz. VivaColombia en ucuz uçak bileti ile yalnızca Economy Class uçuşlar yapılabilmektedir. Bu nedenle uçak içi eğlence gibi sistemleri bulmanız mümkün olamayacaktır. Fakat rahat ve hesaplı koşullara yer veren bir uçuş yapmış olursunuz. Böylece hem VivaColombia ve Viva Air Peru'nun yerel uçuşlarını kullanabilirsiniz hem de uluslararası uçuşlarınızı hesaplı olarak yapabilirsiniz. Birçok benzer firmadan hesaplı fiyatları ile ayrılan VivaColombia'yı uçuşlarınızda deneyebilirsiniz.
Volaris
Volaris
0/5
Kuruluş Tarihi: 2004
Firma Merkezi: Mexico City
2004 senesi itibariyle kurularak 2005 yılında taşımacılığa başlayan Volaris, Mexico City merkezlidir ve Meksika'da düşük maliyetli taşıyıcılık faaliyetleri yürütmektedir. Ülkedeki ikinci en büyük havayolu şirketi olarak Benito Juárez Uluslararası Havaalanı, Tijuana Uluslararası Havaalanı, Guadalajara Uluslararası Havaalanı ve General Mariano Escobedo Uluslararası Havaalanı merkezlerinden uçuşlar yapmaktadır. Volaris, üçte ikisi yerli olan 66 destinasyona 72 uçaklık bir filoyla uçmaktadır. Volaris uçak bileti ile yapılan yerli ve uluslararası uçuşlara katılabilmektesiniz. Uluslararası destinasyonlar Kuzey ve Orta Amerika ile Karayipler'deki noktaları içermektedir. Meksika'nın belli bölgelerindeki 43 noktayı içeren seferler, uluslararası olarak 23 destinasyonu kapsamaktadır. Meksika'da Cacun ve Tijuana gibi şehirlere uçarken, uluslararası olarak Los Angeles ve Kaliforniya gibi kentlere uçuş yapılabilmektedir. Volaris uçak bileti fiyatları için Türkiye'deki bilet satış desteğini Biletall.com'da bulabilmektesiniz. Biletler güncel fiyatlar üzerinde satışta olduğundan, erken dönemli yapılacak her bir rezervasyonun size daha ekonomik biletler sağlama avantajı bulunmaktadır. Meksika'nın birçok bölgesini ziyaret etmek veya uluslararası uçuşlar gerçekleştirebilmek, Volaris'in uçuşlarıyla mümkündür. Volaris yolcularının her uçakta çeşitli müzik kanallarının keyfini çıkarma seçeneği bulunmaktadır. Uçak içi eğlence sistemleri olarak müzik dinleme seçeneği sunulmaktadır, böylelikle yapacağınız Economy Class yolculuklarında daha keyifli bir seyahat yapmanız amaçlanmaktadır. Sevdiğiniz bir ritmi seçerek uçuş boyunca müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Destinasyonların hem yerel hem de uluslararası gerçekleştirilmesi nedeniyle, Volaris uçak bileti rezervasyon ile biletinizi Biletall.com'dan ayırtabilirsiniz. Economy Class kabinleriyle dizayn edilen Airbus uçakları size konfor ve kalite sağlayacaklardır. Bu nedenle Volaris'in uçuşları ekonomik fiyatlar çerçevesinde yapıldığından bütçenizi zorlamayacak fiyatlara yer vermektedir. Bilet ayırtırken erken dönemli bir rezervasyon yaptırırsanız, bu durumda kampanyaları da değerlendirebilirsiniz. Volaris en ucuz uçak bileti ile gidilebilecek hem yerli hem de uluslararası destinasyonlar sunulmaktadır. Volaris'in yan kuruluşu olan Volaris Costa Rica, size Kosta Rika'nın San Jose bölgesine uçuş tarifeleri sunmaktadır. Böylelikle Volaris'in ağı, yan kuruluşu olan Volaris Costa Rica ile daha da büyümektedir. Kosta Rika, Karayipler, Kuzey ve Orta Amerika'ya ekonomik koşullarda Volaris'le uçabilirsiniz. Ayrıca Meksika'da yerel 43 destinasyona uçma seçeneğiniz de olacaktır. VClub sadakat programının dahilinde aylık 49 USD ödeme yaparak yer alabilirsiniz. Bu sadakat programının size bagaj indirimleri, bilet indirimleri ve geçiş önceliği sağlaması söz konusu olmaktadır.
Volotea
Volotea
0/5
Kuruluş Tarihi: 2011
Firma Merkezi: Barselona
Volotea, küçük ve orta büyüklükteki Avrupa şehirlerine kesintisiz uçuşlar sağlayabileceğiniz bir havayolu firmasıdır. Gidilecek destinasyonlara göre varış saatlerinin belirlenmesi sayesinde, hızlı ve rahat bir seyahat gerçekleştirmeniz firma bünyesinde sağlanabilmektedir. Birçok destinasyon, kesintisiz uçuşlar, bütçeye uygun fiyatlar, mantıklı uçuş zamanları, destinasyonlardaki en iyi havalimanları, düşük maliyetlerle iyi servisler gerçekleştiren bir havayolu firması olarak tanımlanabilmektedir. Volotea uçak bileti ile firmanın ağındaki farklı büyük ve küçük pek çok noktaya uçabilmektesiniz. Ayrıca düşük maliyetli uçuş fırsatlarının Biletall.com'daki indirimli seçeneklerle birleştirilmesi durumunda, bütçenize uyan bir tatil planlamanız çok da zor olmayacaktır. Volotea uçak bileti fiyatları için rezervasyonlar alınabilecek biletler ile mümkün olabilmektedir. Bu nedenle Volotea havayolu firmasını tercih etmeyi düşünüyorsanız, Türkiye'den satış kanalı olarak yalnızca Biletall.com'dan hizmet bulabilirsiniz. Volotea firması, Alaeo S.L firmasının bir kuruluşudur. Barselona merkezli kurularak Alaeo S.L şirketinin bünyesinde varlığını sürdürmektedir. Firmanın ismi İspanyolca kökenli olan 'Revolotear' kelimesinden gelmektedir ve bu kelime uçuşlar anlamını taşımaktadır. 2011 senesinde kurularak kısa zamanda faaliyet alanını büyüten Volotea, 2012'deki ilk uçuşunu Venedik Marco Polo havalimanına gerçekleştirmiştir. Bu tarihten sonra istikrarlı bir büyüme yaşamış ve yolcularını her sene itibariyle arttırmıştır. Düşük maliyetli yaptığı seferler bu büyümenin anahtarı olmuştur. Volotea uçak bileti rezervasyon ile dünya çapındaki büyük ve küçük birçok destinasyona uçabileceksiniz. Filosunu büyüten ve bu nedenle 79 uçuş noktasına ulaşım sağlayabilen Volotea, her geçen günle birlikte bu ağı daha geniş bir kapsama ulaştırmaya çalışmaktadır. İtalya, Albania, İrlanda, Malta, Portekiz, Almanya, Yunanistan, Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti gibi rotalara uçma konusunda Volotea'yı tercih edebilirsiniz. Ülkelerde iniş gerçekleştirilen onlarca havaalanı rotasına yer verilebildiği için, gideceğiniz rotalara bilet bulmak son derece kolaydır. Volotea en ucuz uçak bileti ile uçabileceğiniz farklı rotalara yer verilmektedir. Ayrıca günlük onlarca farklı sefer düzenlendiği için, bilet arama işlemlerinizde firmanın birçok farklı uçuşunu bulabileceksiniz. Planlı yapılan uçuşlar sizin gideceğiniz rotaya hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacağından, direkt ve aktarmasız birçok uçuş yapılmaktadır. Örneğin sonbahar ve Noel dönemlerine ilişkin indirimli fiyatlar Volotea tarafından müşterilere sunulmaktadır.

W

WestJet
WestJet
0/5
Kuruluş Tarihi: 1996
Firma Merkezi: Calgary
WestJet, Kanada'da düşük maliyetli olarak sürdürülen uçuşlara alternatif olarak 1996 senesinde kurulmuştur. 108 noktaya planlı ve charter uçuşlar gerçekleştiren firma Amerika, Orta Amerika, Meksika, Kanada, Karayipler ve Avrupa'da seferler düzenlemektedir. 174 uçaklık büyük bir filonun desteğiyle birlikte Kanada'nın ikinci en büyük havayolu firması olarak tanınmaktadır. Günlük ortalama 777 uçuş ve taşınan 66.130 yolcu ile yılda 24 milyondan fazla yolcuya ulaşabilmiştir. WestJet uçak bileti ile seyahate çıkmak isteyen misafirler Biletall.com'dan hızlı bir şekilde rezervasyon yaptırabilirler. Türkiye'den WestJet uçak biletlerini Biletall.com'da bulabileceksiniz. WestJet uçak bileti fiyatları için yapacağınız erken dönemli rezervasyonların Biletall.com'da çok daha ucuz biletleri size sunması söz konusu olacaktır. Böylelikle hem ekonomik hem de güvenli bir seyahat gerçekleştirmiş olursunuz. WestJet şirketinin 108 farklı noktaya güvenli uçuş imkanı sağlar ve Amerika ile firma arasında 2008'de gerçekleştirilen uçuş anlaşmaları sayesinde Amerika'daki birçok farklı yere uçabilirsiniz. Karayipler, Kanada, Avrupa, Orta Amerika ve Amerika'nın farklı yerlerine seyahat imkanı sağlayan WestJet şirketi, uçuşlarınızda size farklı özellikler sunar. Uçak içi eğlenceler konusunda birçok farklı televizyon kanalını izleyebilir, farklı film içeriklerini inceleyebilirsiniz. 2000 senesinden bu yana kazandığı birçok ödülle birlikte, WestJet uçak bileti rezervasyon işlemlerinizdeki maliyetler son derece düşük olacaktır. Gezginlerin seçimi ödülünü kazanan şirket size konforlu, güvenli ve eğlenceli bir yolculuk sunacaktır. Hem Business Class yolcularının hem de Economy Class yolcularının seferlerden maksimum keyif alabilmeleri uçak personelinin yardımlarıyla sağlanmaktadır. WestJet firmasındaki ulaşım ağları Kanada'dan başlayarak Karayipler’e ve Avrupa'ya kadar uzanmaktadır. Bu nedenle uluslararası uçuşlarınız için WestJet firmasının uçaklarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tarifeli ve charter uçuş hizmetleri sağlandığı için, varış noktasına hızlı ve emniyetli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Emniyet ve profesyonelliğin benimsendiği WestJet firmasında, WestJet en ucuz uçak bileti aramalarınızı Biletall.com'da yapabilmektesiniz. Uçuşlara dair bilgiler, bilet fiyatları ve rotalar ayrıntılı olarak sizlere sistem üzerinde sunulacaktır. Böylelikle yapmanız gereken tek şey, WestJet firmasını seçip gitmek istediğiniz rotayı belirlemek olacaktır.
Wings Of Lebanon
Wings Of Lebanon
4,9/5
Kuruluş Tarihi: 2006
Firma Merkezi: Beyrut
Wings Of Lebanon, 2006 yılında kuruldu. Havayolu şirketinin sahibi Nakhal Grubu'dur. Filosunda Boeing 737-300 ve Boeing modellerini bulunduran şirketin ana üssü Beyrut Rafic Hariri Uluslararası Havalimanı'nda bulunuyor. 2016 yılından beri kiralamış olduğu uçaklarla, uçtuğu rota sayısını çoğaltmaya giden şirket, hem iç hatlarda, hem de dış hatlarda, çok sayıda uçuş yapıyor. Şirket özellikle, uygun fiyatlı biletler sunması ile biliniyor ve tercih ediliyor.
Wizz Air
Wizz Air
0/5
Kuruluş Tarihi: 2003
Firma Merkezi: Budapeşte
Wizz Air, Macar menşeili bir hava yolu firmasıdır. Merkezi ise Macaristan'ın merkezi olan Budapeşte'dir. Ancak bu firmanın tüm seferlerinin Budapeşte merkezli olarak icra edildiğini ifade etmek de doğru olmamaktadır. Zira Avrupa'nın ve hatta Asya Kıtası'ndaki pek çok yerin sefer ağı bu firma sayesinde sağlanmaktadır. Bu firmanın ön plana çıkan bir diğer özelliği ise uygun fiyatlı uçuşlar icra etmekte oluşudur. Uygun fiyatlı uçuşları zaman zaman o denli düşük fiyattan icra edilmektedir ki 5 Euro'ya varan fiyatlardan dahi Wizz Air uçak bileti bulmak mümkün olabilmektedir. Bu firma bir zamanlar Türkiye'ye de Budapeşte'den sefer icra etmekte idi. Ancak bu seferler belirli bir süre evvelinde durdurulmuş bulunmakta. Bu seferlerin tekrar başlayıp başlamayacağı ise henüz tam olarak bilinmemektedir. Öte yandan firmanın filosu da her geçen gün genişlemeye devam etmekte. Tamamı bir low cost hava yolu firmasına göre konforlu kabul edilebilecek uçaklardan meydana gelen bu firmada Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün ve İzlanda gibi pek de işlek olmayan rotalara dahi Avrupa'dan uçuş icra edilebilmekte ve Wizz Air uçak bileti fiyatları pek çok zaman şaşırtıcı derecede ucuz fiyatlar ile seyretmekte. Wizz Air'ı low cost firmaları arasında en kaliteli olanlardan bir tanesi olarak değerlendirmenin mümkün olduğunu da unutmamak gerekmektedir. Bu firmanın yolcular tarafından takdir edilmesinin en önemli sebeplerinden bir diğeri ise pek çok low cost firmanın aksine herhangi bir şekilde bagajların uçak yanında uçak altına verilme zorunluluğu bulunmamakta oluşudur. Şüphe yok ki bu durum kabin bagajlarının çok daha güvende taşınmasını ve yolcuların içinin daima rahat olmasını sağlamaktadır. Wizz Air en ucuz uçak bileti bu eşsiz kolaylığı da sağlaması yönünden son derece cazip görünmektedir. Nihayetinde Wizz Air bünyesindeki personeller de tam olarak işlerinin ehlidir. Kabin ekibinden kokpit ekibine dek tüm personel son derece kibar ve deneyimlidir. Firmanın simge haline gelmiş olan pembe ve mor tonlarındaki renkleri de son derece içten bir anlayış yansıtır ve yolcular tarafından hoş karşılanan bir diğer özellik olarak gösterilmektedir. Tüm bunlara yönelik Wizz Air uçak bileti rezervasyon işlemleri Biletall.com'da rahatlıkla yapılabilmektedir.
Wow Air
Wow Air
0/5
Kuruluş Tarihi: 2011
Firma Merkezi: Reykjavík
Wow Air, İzlanda merkezli bir hava yolu firmasıdır. Bu firmanın merkezi ise İzlanda'nın başkenti olarak bilinen Reykjavik şehrine en yakın hava meydanı olan Keflavik Havalimanı'dır. Firma, kurulduğu günden bu yana hem sefer ağını hem de filosunu günden güne yenileme eğilimi içerisinde yer almaktadır. WOW Air uçak bileti her zaman için Biletall.com'da en uygun fiyatlardan bulunabilmektedir. Firmanın kendisine ait uçakları filonun tamamını oluşturmaktadır ve WOW Air herhangi bir kiralık uçak kullanmamaktadır. Bu uçaklar arasında dar gövdeli olanlar mevcut olduğu gibi uzun mesafeli uçuşlarda tercih edilen geniş gövdeli olanlar da mevcuttur. WOW Air uçak bileti fiyatları mesafeye göre değişkenlik arz etmektedir. Firma sadece Avrupa Kıtası'na sefer düzenlemek ile yetinmemektedir. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'ne de sefer icra etmektedir. İşte uygun fiyat politikaları sayesinde Avrupa Kıtası'ndan Amerika Birleşik Devletleri'ne gidilebilecek en uygun fiyatlı biletler WOW Air tarafından satılmaktadır. Biletall.com'dan bu biletleri bulmak mümkün olabilmektedir. WOW Air en ucuz uçak bileti de pek çok zaman Biletall.com'da yer almaktadır. WOW Air, bir low cost ya da Türkçe ifadesi ile düşük ücretli bir hava yolu firmasıdır. Bu nedenle bazı hizmetlerinde de kesinti söz konusu olabilmektedir. Söz misali uçak içerisinde ücretsiz ikram seçenekleri bulunmamaktadır. Aynı zamanda bagajlar için de ek ücret ödenmesi söz konusu olabilmektedir ve yolculara kural olarak sadece kabin bagajı hakkı tanınmaktadır. Ayrıca bilet değişim ve iptallerinde yüksek meblağlar içeren değişim ücretleri söz konusu olabilmektedir. Bu firma tarafından satışa sunulan WOW Air uçak bileti rezervasyon işlemleri Biletall kanalıyla icra edilebilmektedir. Aynı zamanda güvenli ödeme imkanı da mevcuttur.

X

Uçak Firmaları Listesi

Tüm uçak firmaları listesi ve havayolu firmaları isimlerine aşağıdan ulaşabilir, firmanın kendi sayfasından tüm detayları öğrenebilirsiniz.
Adria Airways Aegean Airlines Aeroflot Aerolineas Argentinas
AeroMéxico Air Algerie Air Arabia Air Astana
Air Canada Air Caraibes Air China Air Europa
Air France Air India Air Malta Air Mauritius
Air Moldova Air New Zealand Air Niugini Air Serbia
Air Tahiti Air Tahiti Nui Air Transat AirAsia
airBaltic Aircalin Alaska Airlines Alitalia
All Nippon Airways Allegiant Air American Airlines AnadoluJet
Arik Air Asiana Airlines Atlasglobal Austrian Airlines
Avianca Azerbaijan Airlines Bahamasair Belavia
Blue Air BoraJet British Airways Brussels Airlines
Bulgaria Air Caribbean Airlines Cathay Pacific Cayman Airways
Cebu Pacific China Airlines China Eastern Airlines China Southern Airlines
Condor Conviasa Copa Airlines Corendon Airlines
Croatia Airlines Cubana de Aviación Czech Airlines Delta Airlines
Dniproavia easyJet EgyptAir Ellinair
Emirates Enter Air Ethiopian Airlines Etihad Airways
Eurowings EVA Air Fiji Airways Finnair
Flybe FlyDubai Frontier Airlines Garuda Indonesia
Germania Germanwings go! Gol Transportes Aéreos
Gulf Air Hahn Air Hainan Airlines Hawaiian Airlines
Iberia Icelandair IndiGo Interjet 
Japan Airlines Jet Airways Jet2.com jetBlue
Jetstar Asia Airways Kenya Airways KLM Korean Air
Kuwait Airways Latam LIAT Libyan Airlines
LOT Polish Airlines Lufthansa Luxair Malezya Hava Yolları
Meridiana Middle East Airlines Norwegian Air Shuttle Olympic Air
Oman Air Onur Air Pegasus Philippine Airlines
Porter Airlines Qantas Qatar Airways Regional Express
Royal Air Maroc Royal Jordanian S7 Airlines Saudi Arabian Airlines
Scandinavian Airlines Singapore Airlines Skytrans Airlines Smart Wings
South African Airways Southwest Airlines SpiceJet Spirit Airlines
Sun Country Airlines Sunexpress Sunwing Airlines Swiss International Airlines
TAM Airlines Tame TAP Air Portugal Tarom
Thai Airways Thomas Cook Airlines Tigerair Transavia
Tuifly Tunisair Türk Hava Yolları Ukraine International Airlines
United Airlines Ural Airlines Utair Uzbekistan Airways
VietJet Air Vietnam Airlines Virgin Atlantic Virgin Australia
Viva Air Colombia Volaris Volotea WestJet
Wings Of Lebanon Wizz Air Wow Air XiamenAir

Uçak Firmaları Hakkında Yolcularımızın Yorumları

Türk Hava Yolları
Dünyanın 1. numaralı uçak şirketi. Tüm uçak biletlerimi THY'den satın alıyorum ve Biletall.com indirimlerinden yararlanıyorum.
Türk Hava Yolları
Türkiye'de ve yurt dışında bir numaralı firma gerçekten. Yurt dışı uçuşlarımda özellikle kullanıyorum.
Türk Hava Yolları
Yemek çeşitlerini biraz artırmaları gerekiyor, onun dışında sürekli kullandığımız firma.
Türk Hava Yolları
Türkiye'nin en iyi firması gerçekten. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarımda sürekli kullandığım en kaliteli uçak firması.
Ethiopian Airlines
Bence deneyin kaliteli bir firma , ikramlar güzel personel güler yüzlü
EgyptAir
Bence denemeye gerek yok berbat ötesi bir firma
Delta Airlines
Bence deneyin pişman olmayacağınız bir firma
Czech Airlines
Bence denemeye gerek yok berbat ötesi bir firma
American Airlines
Uçak beklediğimizden 1 saat geç geldi ondan dolayı biraz canım sıkıldı
Alitalia
Firma bütün hizmetleri sağlıyor uygun fiyatlar fakat arada geç kalıyor o kadar
Air France
Fiyatlar uygun personel güler yüzlü yemekler lezzetli daha ne olsun
Air Canada
Koltukları dert etmeyeceksiniz hiçbir problem yok fiyatlar çok uygun
Aerolineas Argentinas
Uçakları çok rahatsız edici , ikramları güzel
BoraJet
Bence deneyin pişman olmayacağınız bir firma
Sunexpress
Firmadan memnun kalmadık bizce güzel değildi
2
2389
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

18.08.2019 04:50:34

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=42194
/
42194