1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş Para Birimi
Türk Lirası (TRY)
Kahramanmaraş Zaman Dilimi
GMT +3
Kahramanmaraş Şehri En İyileri
Yöresel Yemekler, Kahramanmaraş Kalesi, Maraş Dondurması
Kahramanmaraş Hava Durumu (15 Eylül) 37°C Açık
Kahramanmaraş Hava Durumu (16 Eylül) 38°C Güneşli

En Ucuz Kahramanmaraş Yurtiçi Uçak Seferleri

Kayseri - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
05 Eki 2020
Sivas - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
20 Eyl 2020
Konya - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
15 Eyl 2020
Erzincan - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
20 Eyl 2020
Malatya - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
10 Eki 2020
Nevşehir - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
29 Eyl 2020
15 Eyl 2020
22 Eyl 2020

En Ucuz Kahramanmaraş Yurtdışı Uçak Seferleri

Dusseldorf - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
02 Eki 2020
Kiev - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
02 Eki 2020
Hanover - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
12 Eki 2020
Frankfurt - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
03 Eki 2020
Paris - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
17 Eyl 2020
Stockholm - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
09 Eki 2020
Brüksel - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
29 Eyl 2020
Bakü - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
09 Eki 2020
Varşova - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
04 Eki 2020
Cidde - Kahramanmaraş
Türk Hava Yolları
15 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Kahramanmaraş Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Kahramanmaraş Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Kahramanmaraş Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Kahramanmaraş Havaalanları
Ülke Kodu
TR
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Türkçe
Toplu Taşıma Fiyatı
2,30 TL
Yemek Fiyatı
20 TL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
6 TL

Kahramanmaraş’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Ekim
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Mayıs

Ucuz Kahramanmaraş uçak bileti avantajları ile şehre gelenler dönerlerken tekrar geleceklerine söz veriyorlar. Her türlü ziyaret maksadı için en uygun zaman ise, ilkbahar sonu ve yaz ayları oluyor. Sadece doğa sporları için gelenler ise, sonbahar ve kış aylarını tercih ediyorlar.

Kahramanmaraş Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş uçak bileti ile hava yolunu seçerek hava limanına gelen misafirler, şehir merkezine değişik ulaşım araçları ile ulaşabiliyorlar.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 4 TL

Kahramanmaraş hava limanından şehir merkezine gitmek için belediye otobüsleri kullanılıyor. Yolculuk süresi ise değişmekle beraber ortalama 10 dk sürüyor.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 15 TL

Konforlu ve beklemeden bir seyahat tercih edip, hava limanından, taksi ile şehir merkezine gitmek isteyenler için uygun fiyat tarifesi olan taksiler de mevcuttur.

Araç Kiralama

Hava limanında, 5 adet araç kiralama şirketinden, istenilen özelliklerde araç kiralayarak, şehir merkezine ulaşmak mümkün oluyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Kahramanmaraş hava limanı, şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve bu mesafe yaklaşık olarak 10 dakika civarında gidilebiliyor. Kahramanmaraş uçak bileti alarak hava limanına gelen misafirler, dış hatlar terminali olmadığından ancak yurt içi uçuşlarını iç hatlar terminalinden gerçekleştirebiliyor. Hava limanında ihtiyaçları karşılamak için büfe de mevcut.

Kahramanmaraş’a Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Kahramanmaraş Uçak Bileti fırsatlarından faydalanıp, antik çağlara ait tarihi yerleri kalıntıları, kurtuluş savaşı mücadelesi ile ilgili tarihi gerçekleri ve şehre egemen olmuş medeniyetlerin eserlerini görmek için şehre gelenler, bu üç tarihi bir arada görme imkanı buluyor.
 2. Muhteşem yöresel yemekleri ve özellikle et ürünlerinden yapılan kebap ve fırın yemekleri, sağlıklı çorbaları, şehre gelenlere ayrı bir damak zevki tattırıyor. Sırf Maraş dondurması yemek ve yanında geldikleri yerlere götürmek için şehri ziyaret edenler bulunuyor.
 3. Meşhur kaplıcaları ve içmeleri ile şifa bulmak için şehre gelenlerin sayısı, sürekli artış gösteriyor. Şehrin yaz kış yüzde yüze yakın doluluk oranına sahip kaplıcaları, özellikle sindirim problemi ve böbrek rahatsızlığı olanların imdadına yetişiyor.
 4. El sanatları ile ilgili akla gelebilecek her türlü ürünün bulunduğu şehre alışveriş yapmak için gelenler, özellikle bakır ustalarına kendilerine özel ürünler de yaptırabiliyorlar. Ülkemizde yok olmaya başlamış olan bir çok mesleğin, son ustalarının çalıştığı yerler ve meydana getirdikleri ürünler, ayrı bir çekim oluşturuyor.
 5. Muhteşem bir doğaya sahip olan şehir, yılın dört mevsiminde de doğa sporları yapmak isteyenlere özel imkanlar sunuyor. Özellikle rafting, dağcılık ve doğa yürüyüşleri ile el değmemiş bölgelerde kayak yapmak için bir çok sporcunun akın ettiği bir şehir konumundadır.

Kahramanmaraş Hakkında

Akdeniz Bölgesi'nde bulunan Kahramanmaraş, 14,525 kilometrekarelik yüz ölçümü ve 1.112.634 kişilik nüfusu ile yüzde yetmiş beşi dağlarla kaplı bir şehirdir. Bozulmamış doğal güzellikleri ve Karadeniz Bölgesi ile yarışacak yaylaları bulunan Kahramanmaraş, Türkiye'nin 11'inci büyük şehridir. Şehir su kaynakları bakımından ülkemizin birinci, dünyada ise üçüncü sırada bulunuyor. Ülkenin bilinen büyük nehirleri olan Ceyhan, Aksu ve Tekir gibi bir çok akarsu bu bölgeden doğar.

M.Ö. 7000 ile 5000 yılları arasında kalıntıların bulunduğu şehir, su kaynakları ve bitki örtüsü nedeni ile oldukça fazla medeniyetin yerleşmesine sahne olmuş, Kurtuluş savaşında, halkı ile beraber top yekün bağımsızlık mücadelesi verdiği ve işgalcileri şehirden kovduğu için, 1973 yılında TBMM kararı ile Kahraman unvanını almıştır.

Şehir halkının kendilerine özgü olarak kullandıkları deyimlerden bazıları; evlat babadan beller sofra yazmayı, kız anadan beller oba gezmeyi, oğluna iyi deme koynuna el kızı girmeyince, karına iyi deme yoksulluk görmeyince, hanımın hısımı gelince oklavalar tıkır tıkır, beyin hısımı gelince dişler şıkır şıkır ve al zengin kızını döndersin babası evine, al fakir kızını göndersin babası evine olarak sıralanabilir. Şehrin yetiştirdiği tanınmış kişiler arasında; Karacaoğlan, Necip Fazıl Kısakürek, Mehmet Akif İnan, Aşık Mahzuni Şerif ve Saçaklızade Mehmet Efendi sayılabilir.

Kahramanmaraş Fotoğraf Galerisi

Kahramanmaraş Nerede?

Kahramanmaraş Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,30 TL
Taksi
3 TL/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Kahramanmaraş’ta sıklıkla kullanılan şehir içi ulaşım aracı, belediye otobüsleri oluyor. Şehir halkı uzak mesafeli ilçelere giderken de bu vasıtaların yanında dolmuşları da yaygın olarak kullanıyor.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehir halkı, belediye otobüslerinden sonra, halk otobüsleri, dolmuşlar ve daha konforlu olan taksiler sırası ile şehir içi ulaşımı tercih ediyorlar.

Kahramanmaraş’da Gezilecek Yerler

Kahramanmaraş Kalesi
Kahramanmaraş Müzesi
Çokran Şelalesi
Kahramanmaraş Kapalı Çarşı
Büyük Kızılcık İçmesi
Bağımsızlık İçin Bayrağın Dikildiği Yer, Kahramanmaraş Kalesi

Kahramanmaraş kalesinin ne zaman yapıldığı bilinmese de şehrin kurtuluşuna tanıklık etmesi ve Türk bayrağının dikilmesi ile bağımsızlık ayaklanmasının daha da ateşlenmesini sağladığı herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Şehre en hakim ve merkezi konumda bulunan kale, yeni restorasyonu ile de gezilmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Muhteşem şehir manzarasının yanında, Maraş lezzetlerinin sunulduğu ve tarihi kalıntıların sergilendiği, sıklıkla ziyaret edilen bir yerdir.

Tarihin Bir Mekanda Toplandığı Yer, Kahramanmaraş Müzesi

İki adet antik fil iskeletinin de bulunduğu müzede, bir çok medeniyetin ortaya çıkarılmış kalıntıları, tarihi ve olağanüstü özellikleri olan mozaikler, lahitler ve pişmiş topraktan yapılan mezarlar ve M.Ö. 7000 yıllarına dayanan tarihe sahip heykeller bulunuyor.

Huzur Bulunan yer, Çokran Şelalesi

Şehrin merkez ilçesine bağlı Çokran’da bulunan şelale, 15 metre yükseklikten dökülen suyu ve suyun oluşturduğu doğal havuzu ile muhteşem manzarası sayesinde, bölgeye gelenlere huzur ve sakinlik katan bir yer. Mesire yerlerinin çokluğu da ziyaretçilerin yeme ve dinlenme için gözde mekanları haline geldi.

Her Şeyin Bulunabileceği Yer, Kahramanmaraş Kapalı Çarşı

Bakırcılıktan kuyumculuğa, el işlemelerinden sırma sanatına kadar akla gelebilecek her türlü el sanatları ürünlerin bulunduğu ve tarihi yapısını halen koruyan kapalı çarşı, şehre alışveriş için gelenlerin ilk uğradıkları yer oluyor.

Sudan Gelen Sağlık, Büyük Kızılcık İçmesi

Göksun ilçesine 16 km mesafede bulunan kızılcık içmesi, böbrek, sindirim ve idrar yolları sorunlarına iyi geldiğinden ve etrafında bulunan şifa veren kaplıcaları ile oldukça ilgi görüyor ve içmenin suyu pet şişelere doldurularak, yanlarında götürülüyor.

Kahramanmaraş’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Maraş Tava
Eli Böğründe
Maraş Dondurması
Maraş Paçası
Küçük Etlerin Oluşturduğu Unutulmaz Lezzet, Maraş Tava

Kahramanmaraş uçak bileti ile şehre gelen ziyaretçiler, kuzu etinin çok küçük parçalara ayrılarak, soğan ve biberle uzun süre fırından pişirilip sıcak olarak servis edilen Maraş tavanın lezzetini unutamıyorlar. Tavanın çok uzun süre pişirilmesinden dolayı yağın da özleşmesini sağlayan yemeğin görüntüsü ve tadı daha güzel bir hal alıyor.

Dört Ayrı Lezzetin bir Tavada Birleşmesi, Eli Böğründe

Bir tepsinin içinde, kuşbaşı etin, arpacık soğanın, domates ve biberin ayrı olarak fırında piştiği ve üzerine bolca sarımsağın konduğu yemeğin, her malzemesi ayrı bir damak zevki veriyor.

Ne Kadar Uzayacağı Bilinemeyen Lezzet, Maraş Dondurması

Salep ve keçi sütünden yapılan ve sertliğinden dolayı kesilerek ikram edilen, dünyaca ünlü Maraş dondurulması, şoklanarak yurt içi ve dışına bir çok bölgeye gönderiliyor.

Bir de Gerçek Yerinde Yiyin, Maraş Paçası

Ülkemizin hemen hemen her yerinde yapılan paça, Kahramanmaraş’ta yumurtalı limonla terbiye edilmiş ve şehrin yaylalarından toplanmış taze sumak ilave edilerek ayrı bir lezzet olarak misafirlerine sunuluyor. özellikle, kırık, çıkık ve kemik hastalığı olanlar için bu çorba özel olarak pişiriliyor.

Her Katı Ayrı Bir Lezzet, Maraş Köftesi

Bir kürdana patates kızartması, patlıcan, köfte, biber ve domatesin takılarak hazırlanan, üzerine ise domates sosu dökülerek sunulan köftenin kat kat oluşu ve her katında ayrı bir lezzetin bulunması, şehir dışından gelen misafirlerin beğenisini kazanıyor.

Konaklama İçin Kahramanmaraş Otel Seçenekleri

Ucuz Kahramanmaraş uçak bileti alarak, hava yolu ile şehri ziyaret edenlerin veya tatil için uzun süre kalmak isteyenlerin, bir çok konaklama imkanı bulunuyor.

Ramada Kahramanmaraş
Odaları, Kahramanmaraş uçak bileti avantajları ile maksadı ne olursa olsun gelenlere her türlü konforu sağlayacak şekilde hazırlanan, şehir merkezindeki 4 yıldızlı otel, 165 adet göl ve doğa manzarasına sahip süit ve standart odaları, toplantı salonları, hamamı, saunası ve masaj odaları ile konaklama adına her şeye sahiptir.
Üngüt Mahallesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Blv, 46100 Merkez/Onikişubat
Saffron Hotels
Şehir merkezinde bunan ve hava alanına 7 km mesafesi olan 4 yıldızlı Saffron Hotels, saunası, fitness salonu, toplantı için tasarlanmış 1000 kişilik salonu ve 120 adet odası ile şehir manzarasına tam hakim bir konumda bulunuyor.
Hayrullah Mahallesi, 33004. Sk. No:3, Merkez
Sular Hotel
Hava alanına 2 km mesafede olan, tarihi kapalı çarşı yanındaki 4 yıldızlı otel, toplantı salonları ve şehir merkezi konumu ile özellikle iş seyahati için gelen misafirlere daha uygun hizmetler sağlıyor.
Kurtuluş Mahallesi, Şeyh Adil Cd. No:4, Merkez

Kahramanmaraş Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ankara - Kahramanmaraş 222,99 TL 1 Saat 10 Dakika
İstanbul - Kahramanmaraş 225,99 TL 1 Saat 35 Dakika
Denizli - Kahramanmaraş 265,29 TL 8 Saat 35 Dakika
Kayseri - Kahramanmaraş 267,94 TL 5 Saat 20 Dakika
Dalaman - Kahramanmaraş 316,98 TL 8 Saat 10 Dakika
İzmir - Kahramanmaraş 329,98 TL 8 Saat 15 Dakika
Lefkoşa - Kahramanmaraş 331,00 TL 8 Saat
Çanakkale - Kahramanmaraş 334,91 TL 9 Saat

Kahramanmaraş İçin Diğer Popüler Ulaşım Seçenekleri

12:00 3-4 Saat
Malatya - Kahramanmaraş
Otobüs Bileti
30 TL
İncele 16 Eyl 2020
13:00 4-5 Saat
Kayseri - Kahramanmaraş
Otobüs Bileti
50 TL
İncele 16 Eyl 2020
14:00 4-5 Saat
Mersin - Kahramanmaraş
Otobüs Bileti
50 TL
İncele 16 Eyl 2020
14:30 2-3 Saat
Adana - Kahramanmaraş
Otobüs Bileti
50 TL
İncele 16 Eyl 2020
18:30 10-12 Saat
Erzurum - Kahramanmaraş
Otobüs Bileti
160 TL
İncele 16 Eyl 2020
22:00 9-10 Saat
Ankara - Kahramanmaraş
Otobüs Bileti
100 TL
İncele 16 Eyl 2020

Kahramanmaraş Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Kahramanmaraş uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Anadolu Jet, Asiana Airlines, Deutsche Lufthansa, Egyptair, Pegasus, Türk Hava Yolları.
 • Kahramanmaraş yurt içi uçak bileti ne kadar?

  Kahramanmaraş varışlı popüler yurt içi uçak seferlerinden en ucuzu Ankara - Kahramanmaraş olup, bilet fiyatı 222,99 TL'dir.
 • Kahramanmaraş yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Kahramanmaraş varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Dusseldorf - Kahramanmaraş olup, bilet fiyatı 939,07 TL'dir.
 • Kahramanmaraş şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Ekim ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Kahramanmaraş ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Kayseri’de Gezilecek Yerler: Kayseri’de Nereye Gidilir?
Kayseri’de Gezilecek Yerler: Kayseri’de Nereye Gidilir?
10 Temmuz 2020
İç Anadolu Bölgesinin bağrında yer alan Kayseri, tarihi geçmişi ile bizlere ışık olmaya çalışıyor. Bu yazımız içerisinde Kayseri'de gezilmesi gereken yerler hakkında güzel bir liste oluşturmaya çalışa
Kahramanmaraş’ta Gezilecek Yerler: Kahramanmaraş’ta Nereye Gidilir?
Kahramanmaraş’ta Gezilecek Yerler: Kahramanmaraş’ta Nereye Gidilir?
15 Haziran 2020
İlk yerleşimlere üst Paleolitik döneminde başlandığı düşünülen ve daha sonra birçok uygarlığa, medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kahramanmaraş, doğal güzelliği ve tarihi yapıları ile sizi doyuracak
Gaziantep’te Gezilecek Yerler: Gaziantep’te Nereye Gidilir?
Gaziantep’te Gezilecek Yerler: Gaziantep’te Nereye Gidilir?
27 Nisan 2020
Gaziantep, gerek ülkemizin gerek Güney Doğu Anadolu bölgemizin her daim parlayan bir şehri. Halk arasında “Antep” olarak da bilinse de tarihten aldığı güçle, Gaziantep şehrimiz; hem doğal güzellikleri
Biletall Gezgin'i Bu Hafta Kahramanmaraş'ta!
Biletall Gezgin'i Bu Hafta Kahramanmaraş'ta!
11 Aralık 2015
Biletall Gezgin’i olarak bu hafta tarihi yerleri, doğal güzellikleri ve tabi ki meşhur dondurmasıyla akıllarımıza yer eden Kahramanmaraş’tayım. Turizm potansiyeli beklenilenden çok daha fazla bir ildi

Kahramanmaraş Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (69)
İyi (14)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
83 Değerlendirme
F*** E***
27 Ekim Cumartesi
Şehre aşık olunur mu demeyin, burayı görmeden karar vermeyin bence
K*** E***
28 Eylül Cuma
Tur ile gitmiştik, birbirinden farklı yer gördk gezdik dolaştık.
T*** S*** T***
11 Temmuz Çarşamba
Şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenler için vazgeçilmez bir yer bence kesin gidin
S*** Ö***
20 Ağustos Pazartesi
Herşey çok güzeldi yemekleri çok lezzetliydi
M*** A*** H***
7 Temmuz Cumartesi
İnsanları kültürü yapısı çok farklı biryer
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 15.09.2020 08:39:15 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Kahramanmaraş, (KCM)
KCM
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=19363
/ True
19363