1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
Kayseri

Kayseri Uçak Bileti

Kayseri Para Birimi
Türk Lirası (TRY)
Kayseri Zaman Dilimi
GMT +3
Kayseri Şehri En İyileri
Kış Sporları, Sultan Sazlığı, Mantı
Kayseri Hava Durumu (29 Eylül) 29°C Güneşli
Kayseri Hava Durumu (30 Eylül) 26°C Güneşli

En Ucuz Kayseri Yurtiçi Uçak Seferleri

25 Eki 2020
25 Eki 2020
27 Eki 2020
Kahramanmaraş - Kayseri
Türk Hava Yolları
27 Eki 2020
Şanlıurfa - Kayseri
Türk Hava Yolları
25 Eki 2020
Adana - Kayseri
Türk Hava Yolları
26 Eki 2020
28 Eki 2020
Ankara - Kayseri
Türk Hava Yolları
27 Eki 2020
Sivas - Kayseri
Anadolu Jet
15 Eki 2020
Hatay - Kayseri
Anadolu Jet
30 Eyl 2020
Konya - Kayseri
Türk Hava Yolları
25 Eki 2020
Nevşehir - Kayseri
Türk Hava Yolları
28 Eki 2020
Malatya - Kayseri
Türk Hava Yolları
25 Eki 2020
Gaziantep - Kayseri
Anadolu Jet
03 Eki 2020

En Ucuz Kayseri Yurtdışı Uçak Seferleri

Stuttgart - Kayseri
Corendon Aırlınes
14 Eki 2020
Rotterdam - Kayseri
Corendon Aırlınes
13 Eki 2020
Frankfurt - Kayseri
Corendon Aırlınes
19 Eki 2020
Münih - Kayseri
Corendon Aırlınes
04 Eki 2020
Dusseldorf - Kayseri
Corendon Aırlınes
21 Eki 2020
Amsterdam - Kayseri
Sun Express
29 Eyl 2020
22 Eki 2020
15 Eki 2020
Lyon - Kayseri
Pegasus
27 Eki 2020
Paris - Kayseri
Pegasus
30 Eyl 2020
Köln - Kayseri
Türk Hava Yolları
29 Eyl 2020
Dubai - Kayseri
Pegasus
23 Eki 2020
Kopenhag - Kayseri
Türk Hava Yolları
29 Eyl 2020
30 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Kayseri Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Kayseri Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Kayseri Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Kayseri Havaalanları
Ülke Kodu
TR
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Türkçe
Toplu Taşıma Fiyatı
2,50 TL
Yemek Fiyatı
20 TL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
5 TL

Kayseri’ye Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
İlkbahar
En Ucuz Ay
Nisan
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
Sonbahar
En İyi Ay
Eylül

Ucuz Kayseri uçak bileti ile seyahat edecek kişilerin bilmesi gereken bir şey de bu şehri ziyaret etme konusunda gidilecek zaman diliminin tespitinin oldukça önemli olmasıdır. Bilindiği üzere Kayseri’de bulunan Erciyes Dağı sonbahar - kış sezonunda oldukça aktiftir. Aynı zamanda Salı günleri uçak sefer sayılarının fazla olması seyahati hem ucuz hem de kolay kılmaktadır.

Kayseri Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kayseri’ye gelen ziyaretçiler farklı ulaşım seçeneklerini kullanarak şehir merkezine ulaşabilmektedir.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 12 TL

Havaş Kayseri’de havalimanından şehir merkezine ulaşmada önemli bir araçtır. Uçak indikten 25 dakika sonra bu otobüsler hareket etmektedir. Havalimanından şehir merkezi ve Talas yönlü olan bu otobüsler yaklaşık 30 dakika ve 45 dakika süreli olarak ulaştırma sağlamaktadır. HAVAŞ otobüs saatleri ise gününe göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden yolculuğun yapılacağı güne göre otobüs saatleri HAVAŞ’tan kontrol edilmelidir.

Belediye Otobüsleri

Ortalama Fiyatı: 2,50 TL

Belediye otobüsleri kullanılarak da havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Bunun için 4, 100, 101, 102, 270, 271 numaralı belediye otobüsleri kullanılabilir. Bu otobüsler havalimanı yönlü seferler gerçekleştirmektedir.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 30 TL

Kayseri Havalimanı’nda taksi hizmeti mevcuttur. Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmada kolay bir yol olan taksiler havalimanında 7/24 hizmet vermektedir. Taksi tutarı Kayseri’de gidilecek mesafeye göre farklılık gösterebilmektedir. Merkeze ulaşmak maksimum 10 km’lik bir yolu kapsayacağı için taksi ücretleri de makul fiyatlarda olacaktır.

Araç Kiralama

Havalimanından merkeze ulaşma konusunda araç kiralama firmaları da iyi bir alternatif teşkil etmektedir. İç ve dış hatlarda yaklaşık on adet araç kiralama şirketi bu konuda hizmet vermektedir.

Kayseri Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Kayseri Havalimanı 1998 yılında hizmete açılmış olup yirmi iki bin metrekarelik bir alana kurulmuştur. Kayseri uçak bileti olanlar için Havalimanı şehre oldukça yakın olup araba ile yaklaşık 10 – 15 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Şehirden havalimanına ulaşım ve havalimanından şehre ulaşım ise oldukça kolaydır.

Kayseri Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar terminallerine sahiptir. İç hatlar terminali 2010 yılında yenilenmiş ve yeniden açılmıştır. Terminalde ziyaretçilerin her türlü ihtiyaçlarını tedarik edebilecekleri cafe, büfe ve firmalara ait ofisler bulunmaktadır.

Kayseri Havalimanı dış hatlar terminali ise iç hatlar ile aynı özellikleri göstermektedir. Dış hatlar terminali inşası 2005 yılında başlamıştır. Bu terminal 2007 yılında ise yolcuların hizmetine açılmıştır.

Kayseri’ye Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Kayseri uçak bileti alınarak Kayseri’nin tarihi güzelliklerini görebilirsiniz. İpek Yolu’nun da Kayseri’den geçtiği şehir, tam bir tarihi miras niteliğindedir. Kültepe’nin yanı sıra çok sayıda tarihi mekan Kayseri’de ziyaret edilebilir.
 2. Kayseri, Türkiye’nin en önemli sanayi ve ticaret şehirlerinden birisini teşkil etmektedir. Kayseri’de çok sayıda organize sanayi bölgesi olup yakın zamanlarda da dört bine yakın iş yeri açılmıştır. Kayseri bir üretim ve dağıtım merkezidir. İş sektörü anlamında da Kayseri ziyaret edilebilir hatta yerleşilebilir.
 3. Kayseri’de doğal güzellikler bakımından birçok unsuru bünyesinde barındırır. Bu güzelliklerin başında Erciyes Dağı gelmektedir. Kayak gibi sporlara elverişli olan dağın yanında Karpuzbaşı Şelalesi ve Sultan Sazlığı görülmeye değer yerlerdir.
 4. Kayseri’yi önemli ve seyahat edilebilir kılan faktörlerden birisi de eğitim kenti olmasıdır. Kayseri’de bir adet vakıf, iki adet ise devlet üniversitesi yer almaktadır. Eğitim konusunda büyük atılımlar gerçekleştiren Kayseri bu anlamda ziyaret edilebilir.
 5. Kayseri denilince akla Kayseri Mutfağı tabiri gelmektedir. Kayseri mutfak bakımından oldukça gelişmiş olup kendine özgü eşsiz bir mutfağa sahiptir. Bu eşsiz lezzetleri tatmak adına mutlaka ziyaret edilmelidir.

Kayseri Hakkında

Kayseri İç Anadolu Bölgesi’nde Orta Kızılırmak Bölümü’nde yer almaktadır. Kayseri İç Anadolu Bölgesi’nde bir sanayi, ticaret ve turizm şehridir. “Anadolu’nun İncisi” olarak adlandırılan şehir Türkiye’nin on dördüncü büyük şehrini meydana getirmektedir.

Kayseri Erciyes Dağı’nın eteklerinde bulunmaktadır. Şehir, doğusunda Kahramanmaraş, batısında Nevşehir, kuzeyinde Yozgat ve Sivas, güneyinde ise Adana şehri ile çevrilidir. Kayseri, Anadolu’da bulunduğu konumu itibariyle jeopolitik bir öneme sahip olmuştur. Kayseri Anadolu’da ilk yerleşim yerlerinden birisidir. Tarihsel bir geçmişe sahip olan şehir birden fazla medeniyete kapısını açmıştır.

Kayseri’de yer alan Kültepe yaklaşık altı bin yıllık bir geçmişe sahiptir. Bölgeye yerleşen Hititler Kayseri merkeze yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunan Kültepe şehrini kurmuşlardır. Bu tarihi nokta Anadolu tarihindeki en büyük tarihi alanlardan birisini teşkil etmektedir. Kayseri günümüzde olduğu gibi geçmişte de ticaretin önemli merkezlerinden birisi olmuştur.

Şöyle ki, bölge üzerinde Hititler ve Asurların birbirleriyle ticaret yaptıkları Asurlulara ait yazılı tabletlerin bölgeden çıkmasıyla beraber ispatlanmıştır. Kayseri daha sonraları da Anadolu Selçuklu Devleti, Anadolu Beylikleri Dönemi, Osmanlı Devleti ve Cumhuriyet Dönemi’nde de Anadolu’nun önemli şehirlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Kayseri tarihinin yanı sıra kültürü ve turizm faaliyetleriyle de oldukça dikkat çekmektedir. Mesela Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden birisi olan Erciyes Dağı Kayseri’de yer alır. Aynı zamanda Kayseri mutfağı ile de ünlüdür. Pastırma, mantı ve sucuğun yanı sıra çemen, fırın ağzı, yağlama Kayseri’nin yöresel lezzetlerini oluşturmaktadır. Bu ürünler Kayseri’den pek çok şehre de gönderilmektedir.

Kayseri Fotoğraf Galerisi

Kayseri Nerede?

Kayseri Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
3 TL
Taksi
3 TL/Km
Tramvay
3 TL
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Kayseri’de şehir içi ulaşımda genellikle otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçları kullanılmaktadır. Tramvay şehir içinde en fazla tercih edilen toplu taşıma aracını teşkil etmektedir. Havalimanından merkeze ulaşmak isteyen kişiler tek bir tramvay kullanarak şehir merkezine ulaşabilmektedirler. Ayrıca 102 numaralı Fakülte - Mevlana otobüs hattı havalimanından şehir merkezine kolayca ulaşım sağlamaktadır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehir içinde alternatif ulaşım araçlarını taksiler oluşturmaktadır. Eğer maliyet gözetilmiyor ise taksilerde Kayseri ulaşımında kullanılabilir. Ancak toplu taşıma araçlarının kullanılması maliyet bakımından oldukça uygundur.

Kayseri’de Gezilecek Yerler

Kayseri Arkeoloji Müzesi
Erciyes Dağı
Sultan Sazlığı
Melikgazi Türbesi
Hunat Camii ve Külliyesi
Tarihin Sergilendiği Yer: Kayseri Arkeoloji Müzesi

Kayseri Arkeoloji Müzesi Melikgazi ilçesinde yer almaktadır. Müze 8704 metrekarelik bir alana inşa edilmiştir. Müzede eski Tunç Devri’ne ait eserler, Asur Ticaret Kolonileri Çağı’na ait eserler, Frig, Helen ve Roma dönemine ait bir takım eserler, Beştepeler Tümülüsü'nden çıkarılan mezar hediyeleri, mermer heykeller, oyma taşlar ve çeşitli kap – kacaklar bu müzede sergilenmektedir. Bu benzersiz tarihi eserlere Kayseri Arkeoloji Müzesi’nde ulaşmak mümkündür.

Sporun ve Eğlencenin Adresi Olan Erciyes Dağı

Erciyes Dağı, Kayseri’ye oldukça yakın olup şehrin güneyinde bulunmaktadır. Erciyes Dağı 3.917 metrelik yüksekliği ile Türkiye’de bulunan en büyük dağlardan birisini meydana getirmektedir. Erciyes Dağı hem kayak, hem de sağlık turizmi açısından oldukça önemlidir. Erciyes Dağı’nda bulunan pist kayak sporu açısından oldukça elverişlidir. Aynı zamanda Erciyes Dağı’nın yumuşak havası çeşitli hastalıkların tedavisinde tavsiye edilmektedir.

Kuşların Açık Hava Müzesi: Sultan Sazlığı

Sultan Sazlığı hem Avrupa’da hemde Orta Doğu’da önemli bir sulak sahaya sahiptir. Bundan kaynaklı olarak burada bir çok kuş türü yaşamaktadır. Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre Sultan Sazlığı’nda yaklaşık olarak 251 adet kuş cinsi tespit edilmiştir. Bunların yanında yaklaşık 600 adet flamingo, ördek ve kazın burada yaşadığı bilinmektedir. Bir kuş cenneti olan Sultan Sazlığı Kayseri’ye gidilerek mutlaka görülmelidir.

Tarihe Tanıklık: Melikgazi Türbesi

Melikgazi Türbesi Kayseri’de Pazarören yakınlarında yer almaktadır. Türbe Danişmendliler'den Emir Melik Gazi’ye aittir. Emir Malik Gazi ile beraber toplamda yedi adet mumyalı cesedin olduğu tespit edilmiştir. Türbe yaklaşık olarak 10. yüzyıla ait bir eserdir. Türbenin tamamı ince tuğladan inşa edilmiştir.

Bir Mimarlık Harikası: Hunat Camii ve Külliyesi

Hunat Camii ve Külliyesi 1238 yılında Selçuklu hükümdarı I. Alaaddin Keykubat’ın karısı olan Mahperi Hatun tarafından yapılmıştır. Camiinin en önemli özelliği Selçuklu taş işçiliğinin en güzel şekilde uygulanmasıdır. Bu yapı 2.203 metrekarelik bir alana inşa edilmiş olup Kayseri’de mutlaka gidilip görülmesi gereken eserlerden birisini teşkil etmektedir.

Kayseri’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Sucuk
Mantı
Kurşun Aşı
Nevzine Tatlısı
Kayseri Mutfağı’nın Vazgeçilmez Üçlüsü: Pastırma, Sucuk ve Mantı

Kayseri mutfağının en önemli yiyeceklerinden olan pastırma, sucuk ve mantı hem Türkiye’de hem de yurt dışında oldukça meşhurdur. Kayseri’de mantının otuz altı çeşidine rastlamak mümkündür. Pastırma ise çok özenli bir şekilde meydana getirilmektedir. Sucuk da aynı şekilde özenle hazırlanmakta ve ziyaretçilere sunulmaktadır.

Farklı Lezzetler Tatmak İsteyenlere: Kurşun Aşı

Kurşun aşı aslında hem çorba hem de yemek niteliğindedir. Kayseri mutfağında özel bir yeri olan Kurşun Aşı nohut yemeğinin içerisine etlerin ilave edilmesiyle yapılmaktadır.

Kayseri’de Sucuklu Köfte Keyfi

Kayseri mutfağına özgü bir yemek olan sucuklu köfte her iki lezzeti de bir araya getirmiştir. Kayseri’ye gidildiğinde kesinlikle tadılması gereken sucuklu köfte, hem sucuk hem de köfte tadında bir tat vermektedir.

Yemeğin Üzerine Bir Kayseri Tatlısı: Nevzide Tatlısı

Nevzide tatlısı Kayseri’de çok meşhurdur. Özellikle bayram ve özel günlerde Nevzide tatlısı yapılmaktadır. Yapımında un, ceviz ve pekmezin kullanılması bu tatlıyı eşsiz kılmaktadır. Bu yönüyle Kayseri’de yemekten sonra Nevzide Tatlısı kesinlikle tüketilmelidir.

Konaklama İçin Kayseri Otel Seçenekleri

Ucuz Kayseri uçak bileti ile uçmanın bir diğer avantajı ise kolayca otellere ulaşılabilmesidir.

City One Otel
City One Otel Kayseri merkezde yer alan yüz oda kapasiteli bir oteldir. Bu otelin çeşitli organizasyonların düzenlenmesi adına oluşturulmuş dört adet toplantı salonu mevcuttur. Otel 1500 metrekarelik bir alana sahip olup şehir merkezinde ulaşımın kolay olduğu bir yerde kurulmuştur. Merkeze yakın olmak isteyenler adına ideal bir oteldir.
Eski Sanayi Bölgesi, 2. Cad. No:11, 38010 Kocasinan/Kayseri
Windham Grand
Windham Grand şehrin tam göbeğinde bulunmaktadır. Erciyes Kayak Merkezi’ne 20 km, Kayseri Havalimanı’na 5 km uzaklıktadır. Otel 970 metrekarelik bir alana kurulmuştur. Otelde bir misafirin ihtiyacı olan her şey mevcuttur.
Cumhuriyet Meydanı, İstasyon Caddesi No:1, 38010 Kocasinan/Kayseri
Ommer Otel
Ommer Otel Kayseri’nin ilk ve tek deluxe oteli olma özelliği taşımaktadır. Otel konuklarına altı farklı oda tipi sunmaktadır. Otele havalimanından sonra otogar yönü takip edilerek kolayca ulaşılabilmektedir.
Selimiye Mahallesi, Osman Kavuncu Blv. No:425, 38070 Melikgazi/Kayseri

Kayseri Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Kayseri 96,89 TL 1 Saat 20 Dakika
İzmir - Kayseri 136,99 TL 1 Saat 25 Dakika
Antalya - Kayseri 181,99 TL 1 Saat 10 Dakika
Zonguldak - Kayseri 227,99 TL 5 Saat 15 Dakika
Çanakkale - Kayseri 228,91 TL 4 Saat 25 Dakika
Amasya - Kayseri 228,91 TL 4 Saat 55 Dakika
Uşak - Kayseri 228,91 TL 4 Saat 20 Dakika
Kastamonu - Kayseri 228,91 TL 5 Saat 55 Dakika

Kayseri İçin Diğer Popüler Ulaşım Seçenekleri

08:00 2-3 Saat
Niğde - Kayseri
Otobüs Bileti
30 TL
İncele 30 Eyl 2020
10:00 4-5 Saat
Sivas - Kayseri
Otobüs Bileti
35 TL
İncele 30 Eyl 2020
11:00 5-6 Saat
Ankara - Kayseri
Otobüs Bileti
45 TL
İncele 30 Eyl 2020
11:00 5-6 Saat
Adana - Kayseri
Otobüs Bileti
50 TL
İncele 30 Eyl 2020
13:00 2-3 Saat
Yozgat - Kayseri
Otobüs Bileti
60 TL
İncele 30 Eyl 2020
23:29 6-7 Saat
Gaziantep - Kayseri
Otobüs Bileti
55 TL
İncele 30 Eyl 2020

Kayseri Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Kayseri uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Anadolu Jet, Deutsche Lufthansa, Klm, Pegasus, Sun Express, Türk Hava Yolları.
 • Kayseri yurt içi uçak bileti ne kadar?

  Kayseri varışlı popüler yurt içi uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Kayseri olup, bilet fiyatı 96,89 TL'dir.
 • Kayseri yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Kayseri varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Stuttgart - Kayseri olup, bilet fiyatı 328,63 TL'dir.
 • Kayseri şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Nisan ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Kayseri ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Kayseri’de Gezilecek Yerler: Kayseri’de Nereye Gidilir?
Kayseri’de Gezilecek Yerler: Kayseri’de Nereye Gidilir?
10 Temmuz 2020
İç Anadolu Bölgesinin bağrında yer alan Kayseri, tarihi geçmişi ile bizlere ışık olmaya çalışıyor. Bu yazımız içerisinde Kayseri'de gezilmesi gereken yerler hakkında güzel bir liste oluşturmaya çalışa
Kayseri'de Ne Yenir? Nerede Yenir? Yöresel Lezzetler
Kayseri'de Ne Yenir? Nerede Yenir? Yöresel Lezzetler
24 Ağustos 2019
Kayseri’ye ilk kez gelen ziyaretçilerin en çok sorduğu “Kayseri’de ne yenir? Kayseri’de yemek nerede yenir? Kayseri’de ne nerde yenir? Kayseri’nin meşhur yemekleri” gibi sorular için Kayseri’nin en ço
Kayseri - Erciyes'te Kayak Yapmak
Kayseri - Erciyes'te Kayak Yapmak
05 Şubat 2017
Kayseri'nin en büyük turistik sembolü olan Erciyes'te kayak yapma keyfi bir başkadır. Kış günleri bir ayrı güzel olan Erciyes'te; "Erciyes Turizm ve Kayak Merkezi" facebook sayfası tarafından düzenlen
Kayseri Râşid Efendi Yazma Eser Kütüphanesi’ne Yolculuk
Kayseri Râşid Efendi Yazma Eser Kütüphanesi’ne Yolculuk
29 Aralık 2016
Tarihsel süreçteki yerini 1796 yılında almış olan Râşid Efendi Yazma Eser Kütüphanesi, o dönemin Reis-ül Küttab'ı olan Mehmed Râşid Efendi tarafından yaptırılmıştır. Kayseri'de o dönem önemli bir dini

Kayseri Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (68)
İyi (26)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%72
%28
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
94 Değerlendirme
M*** Ö***
26 Ekim Cuma
Sevgilim dil eğitimi için orada ve bu hafta bende yanına gideceğim bakalım nasıl biryer
D*** M***
22 Ekim Pazartesi
Bu konuda gerçekten tereddütteydim ama gittim pişman değilim
K*** C***
26 Eylül Çarşamba
Ülkede her ne kadar hırsız çok olsa da o kadar da polis var güvendesiniz yani
A*** T***
15 Eylül Cumartesi
Ailem ile gitmiştim çok güzel bir doğası var nefes açıyor
F*** H***
10 Eylül Pazartesi
Gerçekten bir pastırma yiyin ve kaliteyi görün!
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kayseri Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 29.09.2020 11:59:02 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Kayseri, (ASR)
ASR
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961