Tekrar Dene Kapat
Saudi Arabian Airlines

Saudi Arabian Airlines şirketi 1945 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi Cidde’dedir. Şirket toplamda 4 havaalanından hizmet vermektedir.

Saudia Arabian Airlines şirketinden bilet satın almak , iptal ettirmek ve değişiklik gibi işlemleriniz için Saudia.com ve ya Biletall.com internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0(850)360 3258 numaralı Biletall çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Saudi Arabian Airlines şirketi yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 126 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Şirket bu uçuşlarını gerçekleştirdiği filosunda 171 adet uçak bulunmaktadır. Saudia Arabian Airlines şirketi her geçen gün uçuş noktalarını ve filosunu genişletmektedir.

Saudi Air Ucaklar

Saudia Arabian Airlines şirketi yolcularına bir çok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biride Online Check-in hizmetidir. Ücretsiz online check-in hizmetinden yararlanmak için link’e tıklamanız yeterli olacaktır; saudia.com/TRAVEL-WITH-SAUDIA/Book-with-Us/Web-check-in

Saudia Arabian Airlines şirketi yolcularına uçtukça kazandıran programlar uygulamaktadır. Al Fursan programı Saudia Arabian Airlines şirketinin yolcularına avantajlar ve çeşitli ödüller sunan yolcu programıdır. Al Fursan programı sayesinde kazandığınız miller ile ödül alabilirsiniz yada millerinizle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Saudia Arabian Airlines yolcularına gökyüzünde alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Bu hizmetin adı SKY SALES dir. Sky Sales alışveriş menüsü belirli sıklıklarla güncellenmektedir.

Sky Sales Card

Saudia Arabian Airlines şirketi yolcularına 25 kg bagaj hakkı sunmaktadır. Ekstra bagaj ücretleri bagajın kilosuna göre 140 SAR den başlayan fiyatlarla ücretlendirmektedir. Ekstra bagaj ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Saudia.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Saudia Arabian Airlines yolcularına uçuşlarında eşsiz lezzetler ile ücretsiz yemek hizmeti sunmaktadır. Orta doğu , Avrupa, Asya-uzak doğu ve kuzey Amerika uçuşları olmak üzere her uçuşun mesafesine göre özel menüler sunmaktadır. Birbirinden eşsiz lezzetleri Saudi Catering şirketi ile yolcularına tedarik etmektedir.

Saudi Air Menu

Saudia Arabian Airlines şirketi yolcularına internet sitesi üzerinden birçok hizmet vermektedir.(otel rezervasyonu, araç kiralama vb.) Buhizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için Saudia.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Saudi Arabian Airlines
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Saudi Arabian Airlines
Firma Ünvanı :
Saudia Havayolları
Kuruluş Yılı :
1945
Firma Merkezi :
Esentepe Buyukdere Caddesi Maya Akar Center No: 100 Kat: 21 Sisli /ISTANBUL Çalışma Saatleri: 9:00 – 17:00 pm
Çağrı Merkezi :
+908504551601