1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

FlyDubai FlyDubai
Uçak Bileti

"Get Going"
Kuruluş Tarihi
2009
Firma Merkezi
Dubai
Firma Kısaltması
FDB
IATA Kodu
FZ
Uçak Sayısı
330
Uçtuğu Şehir Sayısı
62
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,8/5
flydubai

FlyDubai Popüler Uçak Seferleri

Beyrut - Dubai
Uçak Bileti
16 Kas 2019
Shiraz - Dubai
Uçak Bileti
19 Kas 2019
Maskat - Tahran
Uçak Bileti
26 Eki 2019
Tahran - Maskat
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Karachi - İstanbul
Uçak Bileti
08 Kas 2019
İstanbul - Katunay
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Cidde - Bağdat
Uçak Bileti
09 Kas 2019
Katunay - İstanbul
Uçak Bileti
15 Kas 2019
İstanbul - Kathmandu
Uçak Bileti
09 Kas 2019
İstanbul - Sialkot
Uçak Bileti
29 Eki 2019
Chennai - İstanbul
Uçak Bileti
13 Kas 2019
Dammam - Antalya
Uçak Bileti
13 Kas 2019
Hayderabad - İstanbul
Uçak Bileti
27 Eki 2019
Erbil - Bakü
Uçak Bileti
27 Eki 2019
İstanbul - Zanzibar
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Bakü - Erbil
Uçak Bileti
14 Kas 2019
Aşkabat - Bişkek
Uçak Bileti
02 Kas 2019
Erbil - Kathmandu
Uçak Bileti
15 Kas 2019
Amman - Saraybosna
Uçak Bileti
07 Kas 2019
İstanbul - Arusha
Uçak Bileti
13 Kas 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

FlyDubai Hakkında

FlyDubai, 2009 yılından beri sağlam adımlarla yolcularına hizmet vermektedir. Kısa sürede hava yolları arasında adını belli eden 100 destinasyondan fazla hizmet veren Dubai Uluslararası Havalimanı, Al Maktoum (DWC) dâhil birçok yere hizmet vermektedir.

Dünyanın pek çok yerine uçak seferleri düzenleyen Türk Hava Yolları, 5 uçakla hizmet vermeye başlamış, her geçen süre filosundaki uçak sayısını arttırarak günümüzde toplam 321 uçak ile yolcularına hava yolu hizmeti sunmaya devam etmektedir. Şu an hava yolu şirketinin vermiş olduğu uçak siparişlerini göz önüne alırsak 2023 yılında Türk Hava Yolları uçak filosunun kargo uçakları dâhil 500'ü bulması tahmin edilmektedir.

Başkanlığını Şeyh Ahmed bin Saeed Al Maktoum’un yaptığı hava yolu şirketi arap halkı tarafından da önemle tercih edilmektedir. Uçuş bölgelerinde yer aldığı üzere oldukça fazla uçak modelleri ve uçuş sayısına sahiptir. Kısa sürede istediğiniz noktaya ulaşmanın keyfini yaşarsınız.

FlyDubai Online Check - in

Check-in yaptıracağınız bilet için dilerseniz tabletinizden, dilerseniz cep telefonlarından check in yaptırabilirsiniz. Check-in yapılan biletlerin iptal ya da iade şansı yoktur. Uçuş gerçekleşmiş olarak kabul edilir.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Bütün detayları check in sırasında görebilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz koltuk ve yemek seçenekleri ile uçuşunuza geçebilirsiniz. Bütün bu özellikleri online check in yaptırdığınızda da sağlayabilirsiniz.

FlyDubai Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Fly Dubai, oldukça kapsamlı bir firma olup güvenilir ve sessiz uçak modelleri ile milyonlarca kişiye sorunsuz uçuş yaşatmaktadır. Uçakta değil evinizin konforunu hissedersiniz.
 2. Yer bulmakta zorlanmayacağınız, adını kalitesinden alan Fly Dubai sürekli güncellenen hizmet sektörü ile uçuşunuz garanti altındadır. Fly Dubai bilet alış noktaları ile nerede olursanız olun kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.
 3. Fly Dubai çalışanları özenle seçilmiş, bu konuda eğitim almış ve uzmanlaştırılmış olarak görev başına alınırlar. Bu sebeple karşınızda profesyonel kişiler yer almaktadır. İşin ciddiyetinin bilincinde olan personellerle işiniz çok daha kolaydır.
 4. Kredi kartı ya da farklı banka kartları ile ödemeleri yapabilirsiniz. Bu kartların yanında Arabistan halkına özel bankaların ödül puanları da yer almaktadır.
 5. Her kademeden yolcuya hizmet vermektedir. Business class, ekonomik class ya da Boeing 737 max seçenekleri ile her bütçeye hitap eder.
 6. Yolculara sunulan ikramlıklar doyurucu ve yeterli düzeydedir. İstemiş olduğunuz ekstralar içinse ilave ücret ödemek durumunda kalırsınız ki bu durum her hava yolu firması için geçerlidir.
 7. Farklı indirimli bilet satışları ile ilginizi çekecektir.

FlyDubai Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Fly Dubai bagaj seçenekleri ile birçok alanda kolaylık sağlıyor.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Fly Dubai, bagaj hakkınız seçmiş olduğunuz ekonomik ve business class için değişkenlik gösteriyor.

Bagaj: Belirlenmiş olan standart ölçü birimidir. Bu limit biletinizi alırken size bildirilir.

Kabin/El Bagajı Tercihiniz ekonomi sınıfıysa bir el bagajı kadar yükünüzü yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunlara ilave olarak laptop, el çantası, alışveriş çantası gibi 7 kg’mı geçmeyen yüklerinizi yanınıza alabilirsiniz. Totalde yanınıza aldığınız ürünler 10 kg geçmemelidir. Eğer business sınıf tercih etmişseniz 14 kg el bagajı yanınıza alabilirsiniz. Eğer yanınızda bebeğiniz var ise 10 kg bagaj ve 5 kg lık el bagajı alabilirsiniz. Ebat 55*38*20 cm ebatlarında olmalı. Özellikle bu ölçüler koltuğunuzun at kısmına yerleştirebilmeniz için size sunulur.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Aşmış olduğunuz limit ücret açısından önemlidir. Aşmış olduğunuz her bagaj limiti karşılığında 15 TL ödersiniz.

Yurtdışı: Tercih etmiş olduğunuz yurt dışı güzergâhınıza doğru ücret değişmektedir. Fly Dubai bagaj ücretleri bölgelere ayrılmaktadır.

 • Fly Dubai Bagaj Kuralları

Business ve ekonomi sınıflarında belirlenmiş olan limitler 7 kg ve 14 kg’dır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Hasarlı olduğunu fark ettiğiniz bagajınızı hemen Fly Dubai masasına bildirmeniz gerekmektedir. Size durumla ilgili hasar raporu verildikten sonra iletişime geçilir. Detaylı bilgilendirme yaparak Fly Dubai’nin mail adresine gönderim yapmalısınız. Mail içerisinde almış olduğunuz hasar raporunun taranmış resmi, valizinizin etiket kopyası, biletinizin kopyası, ödeme yapmış iseniz bagaj ödeme kopyası, tamirat için makbuz ve hasarlı bagajınızın resmi olmalıdır. Hasar büyük olduğunu düşünüyorsanız doğrulamak adına tamirhaneden hasar raporu almalısınız.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Kırılmaya mailli, bozulabilecek ürünler, maddi değeri yüksek altın, mücevher ya da para gibi ödeme zorluğu oluşabilecek ürünler, kişisel bilgilerinizin olduğu bilgisayar ya da elektronik aletler, her an yanınızda olması gereken hayat kurtarıcı ilaçlar ya da önemli belgelerin bagajda taşınması yasaktır.

FlyDubai Yiyecek, İçecek ve İkram

Dışarıda tükettiğiniz ürünlerin çoğunu Fly Dubai menülerinde görebilirsiniz.

 • Economy Class İkramlar

Ekonomi sınıfının standart olarak belirlenmiş menülerinde kek, bisküvi, atıştırmalıklar ve içecek olarak meyve suyu, kahve çeşitleri ve çay çeşitleri, gazlı içecekler yer alır. Bunun dışında özel isteğiniz olduğunda bilet aldığınız noktaya bildirmek durumundasınız.

 • Business Class İkramlar

Özel sınıf kategorisine giren business class, menü olarak da diğerlerinden farklıdır. Standart olan yiyeceklere ilave olarak et yemek çeşitleri, deniz ürünleri ve ünlü markalara ait değişik içecekler de yer alır. Yine de belirlenmiş bir limit söz konusudur.

 • Özel Yemek Servisi

Özel yemek servisleri özel kişiler için düzenlenir. Bebekler, çocuklar, yatalak hastalar ya da yeme güçlüğü çeken kişiler için. Bu tarz durumlarda yolcunun isteğine göre çeşitli alternatifler sunulur. Tamamen isteğiniz ile şekillenen menüler için belirlenmiş standart ücretleri ödersiniz. Hava yoluna uçuş öncesinde bildirim yapmazsanız, istekleriniz karşılıksız kalabilir.

Fly Dubai: Business Class

Fly Dubai ile business class ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşar.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Konforlu, müzik dinleme ve film izleme özelliği olan, tam yatış pozisyonuna göre ayarlanabilir koltuklar ile keyifli uçuşun tadını çıkartırsınız.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Business Class yemekleri ile de ön planda tutulur. Özellikle deniz mahsulleri ile sınırları zorlar.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Uçağının kalkmasını bekleyen yolcular konforlu ve rahat bir bekleyiş olması açısından duş imkânı bulunabilen bekleme salonlarını tercih edebilirler. Tv, internet ve bütün konforunuz ve rahatınız için tasarlanmış bir oda düzenlenmiştir.

Fly Dubai: Kredi Kartı-Nakit

Fly Dubai ödeme yöntemleri geniştir. Dubai İslam Bankası tarafından yapılan ödemelerde ödüllendirmeler de söz konusudur. Harcadığınız her bir dolar için 3 ilave open ödül kazanırsınız. Diğer bir yöntem, kredi kartı ile ödeme’dir. Kredi kartınızı kullanıp ödeme yaptığınızda mastercard veya visa 3D ile güvenli olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşa geçmeden önce kartınızı havaalanında göstermelisiniz.

Bunu için bir yönetim ücreti tahsil edilir. Ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi ödeme ortaklığı ile de yapabilirsiniz. Emirates NBD, Rak bankası ile %0 faiz ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ülke bazlı farklı ödeme avantajları ile her ülkenin bütçesine uygun ödeme koşulları bulunmaktadır.

FlyDubai Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Kazanmış olduğunuz Fly Duabi kuponlarınızı kullanarak da bilet alabilirsiniz. Online, müşteri hizmetleri ya da seyahat ortaklarından erişim sağlayarak bilet alabilirsiniz.

 • Fly Dubai Seferleri: Fly Dubai oldukça geniş ağı olan birçok alana da hizmet sağlayan birçok ülkede şubesi bulunan bir uçak firmasıdır.
 • Fly Dubai Rezervasyon: Rezervasyonlarınız Biletall.com müşteri hizmetleri ve site üzerinden yapabilirsiniz.
 • Fly Dubai Bilet Al: Rezervasyonunu yaptırdığınız yerlerden biletinizi alabilirsiniz.

FlyDubai Bilet İptal/İade Prosedürü

Aylar öncesinde rezervasyon ettirip satın aldığınız bileti iptal ettirmek isterseniz ücretinizi geri alamazsınız. Uçuşa birkaç saat kala iptal edilen biletlerde %30 ceza kesilir. Sadece vergi iadesi yapılır.

Bu da yaklaşık 15 TL kadardır. Sizin almış olduğunuz biletin tutarına bağlı olarak değişir.

FlyDubai Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Koltuklar oldukça rahattır. Masaj, açılabilir masa, usb şarj ve daha birçok detaylı özelliklerle yolcularını beklemektedir.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Fly Dubai’de bebekler ve çocuklar çok daha ayrıcalıklıdır. İsteğe göre ekstra mama sandalyesi ya da özel mamalar ayarlanır.

 • Hamile Yolcular

Belirlenmiş olan haftalık 36 ve 41 hafta arası sonrası doktor raporu alınmalıdır. Doğum olabilme ihtimaline karşılık raporsuz uçağa alım sağlanmaz. Yeni doğum yapmış bayanlar içinde hasta kategorisinde hizmet sağlanır. Hem annenin hem de bebeğin konforu düşünülür. Bebek için doktor raporu gereklidir. uçakta oluşabilecek basınçtan bebeğin etkilenmemesi için önlemler alınmalıdır.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Bakıma muhtaç kişiler ile yolculuğun daha rahat geçebilmesi adına raporlu hastaların özel mamaları aileler tarafından ulaştırıldığı takdirde istenilen saat aralıklarında besinleri verilmekte, refakatçi etme şansı olmayan yakınları için bir kişi refakatçi olacak şekilde personel ayarlaması yapılır.

 • Evcil Hayvanlar

Flu Dubai uçaklarında hayvan taşımacılığı yapılmaz. Yasaklanan öğeler arasındadır. Hiçbir şekilde hayvan kabulü sağlanmaz. Bu yüzden uçuşlarınıza hayvan dostlarınızı getirmemelisiniz.

 • Seyahat Sigortası

Biletinizi aldığınızda otomatik olarak sigortalanmış olursunuz. Bu sigorta kapsamında her hangi bir kaza durumunda tazminat alırsınız. Ölüm halinde de ailenize ücret verilmesi sağlanır. Hem kendinizi hem de ailenizi garanti altına almış olursunuz.

FlyDubai Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Beyrut - Dubai 631,70 TL 5 Saat 45 Dakika
Dubai - Kuveyt 844,72 TL 45 Dakika
Dubai - Beyrut 927,05 TL 2 Saat 40 Dakika
Dubai - Shiraz 1.096,87 TL 55 Dakika
Dammam - Beyrut 1.158,15 TL 6 Saat 20 Dakika
Shiraz - Dubai 1.186,97 TL 1 Saat 50 Dakika
Cidde - Dubai 1.213,70 TL 3 Saat 55 Dakika
Almatı - Dubai 1.243,30 TL 3 Saat 10 Dakika
Maskat - Tahran 1.252,45 TL 6 Saat
Hartum - Beyrut 1.340,46 TL 9 Saat 40 Dakika

FlyDubai İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (19)
İyi (4)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
23 Değerlendirme
K*** Ç***
18 Kasım Pazar
Personel güler yüzlü hizmetler on numara daha ne olsun
M*** U***
17 Kasım Cumartesi
İmkanlar güzel personel güler yüzlü daha ne olsun
2
23
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com FlyDubai sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. FlyDubai Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 22.10.2019 20:33:57 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Kathmandu, (KTM)
KTM
NP

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=38189
/
38189