1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Eurowings

Eurowings Eurowings Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1993
Firma Kısaltması
EWG
Firma Merkezi
Düsseldorf
IATA Kodu
EW
Uçtuğu Şehir Sayısı
32
Çağrı Merkezi
+49 (022) 159 98 82 22 
Uçak Sayısı
105
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Eurowings Popüler Uçak Seferleri

Berlin - Prag
Uçak Bileti
23 Tem 2020
Paris - Münih
Uçak Bileti
06 Tem 2020
Köln - Berlin
Uçak Bileti
22 Tem 2020
Berlin - Köln
Uçak Bileti
21 Tem 2020
Londra - Köln
Uçak Bileti
26 Tem 2020
Köln - Münih
Uçak Bileti
29 Tem 2020
Köln - Hamburg
Uçak Bileti
29 Tem 2020
Münih - Dusseldorf
Uçak Bileti
03 Tem 2020
Berlin - Dusseldorf
Uçak Bileti
03 Tem 2020
Kütahya - Dusseldorf
Uçak Bileti
07 Tem 2020
Köln - Dublin
Uçak Bileti
05 Tem 2020
Roma - Köln
Uçak Bileti
30 Tem 2020
Salzburg - Dusseldorf
Uçak Bileti
24 Tem 2020
Dusseldorf - Sofya
Uçak Bileti
06 Tem 2020
Hanover - Atina
Uçak Bileti
15 Tem 2020
Roma - Bremen
Uçak Bileti
09 Tem 2020
Köln - Paris
Uçak Bileti
20 Tem 2020
Dortmund - Adana
Uçak Bileti
08 Tem 2020
Dortmund - Ankara
Uçak Bileti
27 Tem 2020
Dortmund - Elazığ
Uçak Bileti
06 Tem 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Eurowings Hakkında

EuroWings Hava Yolu Almanya’nın Düsseldorf kenti merkezli, düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. Alman Havayolu şirketi Eurowings olarak 1 Şubat 1993 yılında kurulmuş olup, 1 Ocak 1994 yılında ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir. Şitket Lufthansa havayolunun bağlı kuruluşudur ve dolayısıyla Star Alliance üyesidir. Havayolu şirketi yurtiçi ve Avrupa başta olmak üzere, uzak noktalara da ulaşım sağlamaktadır. Şirketin yönetimi Lufthansa Group tarafından yapılmaktadır. Taşıyıcı 2006 yılında Lufthansa’nın şirket hisselerinin 49 % oranına sahip olana kadar ayrı bir şirket olarak hizmet sunmaktaydı.

Eurowings Online Check - in

İnternette check-in yapmak ve biniş kartınızı yazdırmak için ilgili havayoluna tıklayın. Çevrimiçi check-in zamanlarının münferit havayolu şirketlerine göre değiştiğini ve ilgili zamanları vermemize rağmen, düzenli olarak güncellenen değişiklikleri kontrol etmeniz kesinlikle önerilir.

İnternette check-in yaparken, rezervasyon referansınızı (PNR, rezervasyon numarası veya onay kodu olarak da bilinir) sağlamanız gerekecektir. Bu Opodo onay e-postasında sağlanan altı haneli bir alfa nümerik kombinasyon içerir. Alternatif olarak, havayolu e-bilet numaranızı isterse, bunu rezervasyon bilgilerinizi www.checkmytrip.com web sitesinde bularak bulabilirsiniz.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

EUROWINGS havayolu tercihi yapan yolcular check-in işlemlerini online yaptıları takdirde zevklerine göre koltuk seçimini hakkına sahip olurlar.

Eurowings Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Eurowings, yılların deneyimine sahip bir firma olması Eurowings'nı tercih etmek başlıca neden.
 2. Sahip olduğu uçak filosunun Alman teknolojisi ve teknik elemanları doğrultusunda bakımdan geçirilmesi yolculara güven vermektedir.
 3. Dinamik, yeni ve işinin ehli personele sahip olması.
 4. Eurowings ile seyahat eden yolcular her anlamda ayrıcalıklar yaşamakta olduğu için
 5. Eurowings her bütçeye uygun uçak bileti sunarak yolcuların uçak ile seyahatlerine destek olduğu için.
 6. İkramlarındaki kalite, sağlık ve hijyen özellikleri.
 7. Eurowings çalışanlarının yolculara misafir statüsü verdiği için.

Eurowings Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Farklı havayollarının bagaj hakkı büyük ölçüde değişir. Bu genellikle seyahat sınıfınız ve hedefiniz ile ilgilidir. Bu nedenle, el bagajınızın boyutunu her zaman kontrol etmeli ve yolculuktan önce bireysel havayolu şirketlerinin el bagajı kısıtlamalarını bildiğinizden emin olun. Bu sayede fazla bagaj, spor ekipmanı ve bagajınızı yanınızda bulundurmayı tercih ederseniz kabin bagajınızı bekletme gibi rahatsızlıklardan kaçınacaksınız. Kabin bagajı boyutlarında düzenli olarak güncellenen değişiklikleri kontrol etmenizi öneririz. Şüpheniz varsa, lütfen yolculuğunuzdan önce uçtuğunuz havayolu şirketi ile iletişime geçin. İnternette check-in yapmak ve biniş kartınızı yazdırmak için ilgili havayoluna tıklayın. Çevrimiçi check-in zamanlarının münferit havayolu şirketlerine göre değiştiğini ve ilgili zamanları vermemize rağmen, düzenli olarak güncellenen değişiklikleri kontrol etmeniz kesinlikle önerilir.

İnternette check-in yaparken, rezervasyon referansınızı (PNR, rezervasyon numarası veya onay kodu olarak da bilinir) sağlamanız gerekecektir. Bu Opodo onay e-postasında sağlanan altı haneli bir alfanümerik kombinasyon içerir. Alternatif olarak, havayolu e-bilet numaranızı isterse, bunu rezervasyon bilgilerinizi www.checkmytrip.com web sitesinde bularak bulabilirsiniz.

Bagaj boyut ve adetleri rezervasyon sınıfına göre farklılk göstermektedir. Eurowings yolcularına kabin bagajı olarak 55 x 40 x 23 cm boyutlarında ve 8 kg ağırlık limitini belirlemiştir.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Kayıtlı bagajda i BASİC yolcuları 1 adet ve 23 kg olmak üzere bagaj ile yolculuk yapabilmekte iken, bu bagaj için de ayrı ücret ödemek gerekmektedir. SMART sınıfı yolcuları ise 2 adet ve 23 kg olmak üzere bagaj kayıt yaptırabilirken, ikinci bagaj için ise ekstra ücret ödemek gerekmektedir. BEST sınıfı yolcular ise ağırlığı diğer sınıflarda olduğu gibi 23 kg aşmayacak şekilde 2 adet bagajın yanı sıra ekstra el çantasına da izin vermektedir.

Bagaj: Yolcular EUROWINGS ile gerçekleştirdikleri gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçuşlarda Basıc sınıfını yolcusu ise 23 kg, SMART sınıfını yolcusu ise 2 adet 23 kg (23+23) BEST Sınıfı yolcusu ise 23 kg+23 kg dışında birde el bagajı hakkına sahiptir.

Kabin/El Bagajı: Sadece BEST sınıfı yolcular8 kg+8kg kabine el çantası alma hakkına diğer yolcular ise 8 kg el bagaj hakkına sahiptir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Rezervasyonlarda bagaj fazlalığı belirlenen kilogramı aştı ise fark ödemesi yapılır

Yurtdışı: Yurt içi kuralları bagaj konusunda aynıdır.

 • ABD Bagaj Kuralları

Ülkelerin kendi aralarında yaptıkları anlaşmalara bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.

Eurowings Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu şirketi taze günlük ve sağlıklı öğünlerden oluşan yemek servisleri ile de kalitenin adıdır. Havayolu şirketi yolcularına rezervasyon sınıflarına ve destinasyonlara göre ücretli ve ücretsiz yemek hizmeti sunmaktadır.

 • BASIC SINIFI İkramlar

BASİC sınıfı yolcuları talep edecekleri tüm yemekler için ücret ödemek durumundadırlar .

 • SMART SINIFI İkramlar

SMART sınıfı yolcularına ise şirket aperatif ve içecek ikramında bulunmaktadır.

 • BEST SINIFI İkramlar

Uygun ve yüksek konfor olanağı yanı sıra BEST yolcuları ise çok daha geniş bir yemek menüsüne sahiptirler.

EuroWings : Business Class

EUROWINGS yolcularına farklı sınıflarda seyahat etme olanağı sunmakla birlikte BEST sınıfındaki yolcularına daha farklı ve önemli ayrıcalıklar göstermektedir.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Havayolu şirketi konfor ve rahatlığın adresidir. Her açıdan konfor yaşayan yolcular güvenle seyahat eder.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Best sınıfında yolculuk eden yolcuların ikramları diğer sınıf yolculara göre farklılık gösterir.

 • Diğer Özellikler

Havayolu şirketi müşterilerine hediye edebilecekleri farklı değerlerde hediye kuponları imkanı sunmaktadır. Müşteriler hediye kuponlarının miktarını belirleyip istedikleri dizayn ile talep edebilmekteler. Aynı zamanda şirket kullanıcılarına yolcu programı sunmaktadır. Flex seçeneğiyle, uçuşlar, orijinal uçuşun çıkış tarihinden sonra da, orijinal uçuşun çıkış tarihi ile aynı takvim günü yapıldığı müddetçe, çağrı merkezi aracılığıyla veya şahsen telefonla da iptal edilebilir. Havaalanı sayacı. Orijinal kalkış tarihinden sonra uçuş iptal edilmezse, bir ücret tahsil edilecektir.

Başka bir ücret seçtiyseniz, uçuşunuzun düşük maliyetli fiyatı nedeniyle rezervasyonunuz iptal edilemez.

EUROWINGS: BOOMERANG CLUP / GTC

Bir Boomerang Kulübü üyesi olarak, Eurowings'den birçok fayda elde edersiniz. Akıllı Boomerang Club bonus programımız size birçok avantaj sağlar:

Bir rezervasyon numaranız yoksa ve bunun yerine bir etix® bilet numaranız varsa veya ortak havayollarından biri veya bir seyahat acentesinde bir Eurowings uçuşu yaptıysanız, bagaj düzenlemeleri farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen ilgili havayolu şirketine veya seyahat acentenize başvurun.

Eurowings Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Dünyanın her yönüne seferler düzenleyen firma EUROWINGS bünyesinde gün içerisinde pek çok seferler düzenler. Rezervasyon değişiklikleri, sonraki rezervasyonlar, uçuş bilgileri ve daha fazlası gibi çevrimiçi hizmetlerden yararlanın.

 • EUROWINGS Seferleri: Havayolu ulaşımında en bilinen adreslerden olan EUROWINGS havayolu olarak profesyonelliğin adresidir.
 • EUROWINGS Rezervasyon: Eurowings Hava Yolu müşterilerine BASİC, SMART ve BEST olmak üzere üç ayrı rezervasyon sınıfı sunmaktadır. Uygun bilet fiyatına uçmak isteyen yolcular için BASİC sınıfı ideal bir seçim olacaktır. Ancak bu sınıfta bilet fiyatına kayıtlı bagaj dahil değildir. Ek ücret karşılığında bagaj, yiyecek, koltuk seçimi yapılabilir. Ücretler tercih edilen destinasyona göre değişiklik gösterilebilir. Eğer hem uygun fiyat, hem de şirketin bazı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız SMART sınıfını tercih edebilirsiniz. İlgili rezervasyon sınıfında bilet fiyatına bir adet bagaj, yolculuk sırasında hafif atıştırmalık ikram edilir, özel koltuk talep edilebilir ve bazı havalimanlarında bekleme salonlarına erişim imkanı sunulmaktadır. Konforlu bir yolculuk, oturacağınız yolcu koltuğunu kendiniz seçmek istiyorsanız, üstün hizmet ve daha fazla bagaj isteyenler için ise BEST seçeneği mevcut.
 • Online Kayıt: Eurowings Havayolu şirketi müşterilerine havaalanında ekstra zaman harcamamaları adına evden kolaylıkla yapabilecekleri online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmetinin uçuşa 72 saat kala devreye girerken, hizmetin sona erme zamanı farklılık göstermektedir. Uçak seferlerinin büyük bölümünde uçuşa 3 saat kala devre dışı kalan hizmet, Alman havaalanlarından yolculuk yapacak yolcular için bu süre uçuşa 30 saat kala olarak belirlenmiştir. London Heathrow havalimanından yolculuk yapacak yolcular için ise hizmet kalkışa 45 dakika kalana kadar aktif olmaktadır.
 • EUROWINGS Bilet Al: Bilet almak isteyen yolcuların tercihi Eurowıng hava yolu olması durumunda Biletall.com'dan bilet alma imkanına sahiptirler.

Eurowings Bilet İptal/İade Prosedürü

EUROWINGS'na yolcu bilet iadeleri için iletişim merkezi ile irtibata geçilmesi durumunda biletlerin iade veya iptal konusu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilmektedir. Fly Smart biletleri ve kilometre teklifleri haricinde, premium uçuşunuzu değiştirmek mümkündür.

Eurowings Diğer Önemli Bilgiler

Uçuşunu yapamaz mısın? Cep telefonu, çevrimiçi - Flex seçenek ayrılmadan önce 40 dakika için hiçbir ekstra maliyet olmadan adresinden uçuş iptal etmesine izin veriyor telefonla havaalanı tezgahında veya şahsen.

Uçuş kalktıktan sonra bile Flex seçeneğiyle değiştirmek veya iptal etmek hala mümkündür. Ancak, bu, telefonla veya şahsen planlanmış seyahat tarihi ile aynı gün havaalanında karşı tarafa yapılmalıdır. Uçuş daha önce ayrıldıktan sonra değiştirilir veya iptal edilirse, maalesef sabit bir ücret talep etmeliyiz.

Diğer Germanwings rezervasyonları, düşük ücretleri nedeniyle iptal edilemez.

 • Koltuk Özellikleri

Kabin içerisinde yer alan koltuklar geniş ve ferahlık sağlayarak yolculuğun güzel geçmesine olumlu etki eder. Ayrıca açılabilen koltuk ve koltuk kolları da rahatlık sağlar.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebek yolcular için yaş sınırı önemli olduğu için ücretlendirmeler ve koltuk ona göre yapılmaktadır. Bir çocuk koltuğu ile kendi koltukta 2 yaşında seyahat, altında 11'e kadar 2 yaş çocuklar ve bebekler normal tarifeden% 20 indirim * alırlar.

Bir ebeveynin kucağında seyahat bebekler 2 yaş ve altındaki tek € 19 / £ 17 / CHF 21 / $ 21 / CZK 513 / SEK 186 / NOK 171 / PLN 82 / HUF kısa bacağından başına 5886 ve bir hizmet ücretine tabidir Orta mesafeli uçuşlar, uzun mesafeli uçuşlar için 75 €.

 • Hamile Yolcular

Hamile yolcular "uçakla seyahat edebilir " süresi olan haftalar boyunca yolculuk yaparlar. Çoğul gebeliklerde bu süreler değişkenlik göstermektedir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ve Engelli yolcular elbette uçağa binebilir. Yolcu ve refakatçisi , check-in yaparken, biniş yaparken veya koltuğa giderken ek yardıma ihtiyaç duyar, yardım sunmak için hazır bir ekip mevcuttur.. Doğal olarak, bu ek hizmetler ücretsizdir..

 • Evcil Hayvanlar

İletişim merkezi arandığı takdirde hangi tür evcil hayvan taşınması konusunda gerekli bilgi ve rezervasyon işlemleri yapılır.

Eurowings Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Berlin - Prag 605,57 TL 7 Saat 10 Dakika
Londra - Hamburg 642,27 TL 2 Saat 40 Dakika
Paris - Münih 648,32 TL 3 Saat 25 Dakika
Hanover - Stuttgart 665,33 TL 1 Saat 5 Dakika
Köln - Berlin 724,22 TL 1 Saat 10 Dakika
Dusseldorf - Berlin 725,53 TL 1 Saat 15 Dakika
Berlin - Köln 731,06 TL 1 Saat 10 Dakika
Londra - Stuttgart 736,46 TL 2 Saat 35 Dakika
Londra - Köln 737,06 TL 2 Saat 35 Dakika
Barselona - Köln 748,08 TL 2 Saat 20 Dakika

Eurowings Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Eurowings uçak bileti ne kadar?

  Eurowings firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Berlin - Prag olup, bilet fiyatı 605,57 TL'dir.
 • Eurowings kaç yılında kuruldu?

  1993 yılında kurulmuştur.
 • Eurowings firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Düsseldorf şehrindedir.
 • Eurowings IATA kodu nedir?

  EW uluslar arası IATA kodudur.
 • Eurowings çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +49 (022) 159 98 82 22 

Eurowings Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (84)
İyi (7)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%92
%8
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
91 Değerlendirme
E*** S***
6 Kasım Salı
Kedim ile giriş yapamadım ama olsun yine de güzeldi kedimi çok özledim
C*** K*** G***
25 Ekim Perşembe
Kaliteli firma uygun fiyat bence güzeldi herşey için teşekkürler.
N*** D***
12 Ekim Cuma
Şikayet edenleri anlamıyorum, ben gayet keyifli yolculuk yaptım.
H*** Ö***
5 Ekim Cuma
Güvenilir bir firma fiyat konusun da problem yaşamadım klima arızalıydı
Ş*** C*** K***
14 Eylül Cuma
Herşey çok güzeldi biz memnun kaldık şahsen herşey şahaneydi
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Eurowings sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Eurowings Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 2.07.2020 04:50:56 )

Kütahya, (KZR)
KZR
TR
Dusseldorf, (Tümü)
DUST
DE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=27715
/ True
27715