Tekrar Dene Kapat
Czech Airlines

Czech Airlines şirketi 1923 yılında kurulmuştur. Şirket Çek Cumhuriyeti devletinin ulusal havayolu şirketi olma özelliği taşır. Şirketin merkezi Prag‘dadır.

 

 Czech Airlines şirketinden bilet satın almak değişiklik ve iptal işlemleriniz için Biletall.com veya Czechairlines.com internet sitelerini ziyaret edebilir. Bunun yanı sıra 0(850)3603258 numaralı biletall çağrı merkezi ile de iletişime geçebilirsiniz.

 

Czech Airlines şirketi toplamda 22 ülkede 43 noktaya uçuşlar yapmaktadır. Şirketin uçuşlarını gerçekleştirdiği filosunda toplam 18 adet uçak bulunmaktadır.

 

 

CSA Ucak

 

Czech Airlines şirketi yolcularına ücretsiz olarak bir çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biride online check-in hizmetinden yararlanmak için alt tarafta bulunan link’e tıklayınız: de.csa.cz/en/portal/info-and-services/services-csa/odbaveni_sub/internet_check_in2.htm

 

Czech Airlines yolcularına uçuşlarında mesafeye ve sınıflara göre değişen çek ve dünya mutfağındaki birbirinden lezzetli lezzetleri ücretli olarak tattırmaktadır. Czech Airlines menüleri belirli sıklıklarla güncellenmektedir.

 

CSA Menu         

Cold Business Menu – Fiyat: 8 EUR*    

 

CSA Menusu          

Hot Business Menu – Fiyat: 12 EUR*

 

Czech Airlines  şirketi yolcularına uçtukça kazandırıyor. Uçtukça mil kazandıran Frequent Flyers kartını ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu kart sayesinde ödül biletler kazanabilir ve millerinizi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

CSA Card

Czech Airlines  şirketi yolcularının uçuşunu daha keyifli hale getirmek için bir çok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de uçak içi dergisidir. Revıew dergisini ücretsiz olarak vermektedir. Her ay güncel sayısı çıkan bu dergiye Czech Airlines internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

review-dergi

Czech Airlines  şirketi yolcularına araç kiralama, otel rezarvasyonu gibi bir çok ayrıcalıklı hizmet vermektedir.Bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgiye Czechairlines.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Firmalar

Czech Airlines
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Czech Airlines
Firma Ünvanı :
CSA Czech Airlines A.S.
Kuruluş Yılı :
6 Ekim 1923
Firma Merkezi :
Customer Care Dept. Evropska 846/176a 160 00 Prague 6 – Vokovice Czech Republic
Çağrı Merkezi :
+420 239 007 007