1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Emirates Emirates
Uçak Bileti

"Fly Better"
Kuruluş Tarihi
1985
Firma Merkezi
Dubai
Firma Kısaltması
UAE
IATA Kodu
EK
Uçak Sayısı
245
Uçtuğu Şehir Sayısı
57
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,7/5
Emirates

Emirates Popüler Uçak Seferleri

Kabil - Dubai
Uçak Bileti
20 Eyl 2019
Kathmandu - İstanbul
Uçak Bileti
24 Eyl 2019
İstanbul - Hargeisa
Uçak Bileti
18 Eyl 2019
İstanbul - Djibouti
Uçak Bileti
24 Eyl 2019
Kahire - Bişkek
Uçak Bileti
06 Eki 2019
Atina - Tokyo
Uçak Bileti
09 Eki 2019
Abuja - Lefkoşa
Uçak Bileti
24 Eyl 2019
Entebbe - Kayseri
Uçak Bileti
02 Eki 2019
Dakar - İzmir
Uçak Bileti
12 Eki 2019
Kabil - Tahran
Uçak Bileti
03 Eki 2019
İstanbul - Xi'an
Uçak Bileti
19 Eyl 2019
İstanbul - Darwin
Uçak Bileti
03 Eki 2019
Auckland - Kayseri
Uçak Bileti
30 Eyl 2019
Dakar - Mexico City
Uçak Bileti
05 Eki 2019
İstanbul - Cairns
Uçak Bileti
09 Eki 2019
Melburn - Tahran
Uçak Bileti
19 Eyl 2019
Sao Paulo - Bakü
Uçak Bileti
01 Eki 2019
Sao Paulo - Tiflis
Uçak Bileti
24 Eyl 2019
İstanbul - Nelson
Uçak Bileti
01 Eki 2019
01 Eki 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Emirates Hakkında

Emirates firması, Orta Doğu kökenli bir hava yolu firmasıdır. Şirketin ana ortaklarından biri de Birleşik Arap Emirlikleri'dir. Devlet destekli olarak kurulan şirket, dünyanın en önemli hava yolu şirketlerinden biri olma yolunda ilerlemektedir.

1980'li yıllarda Orta Doğu'da yaşanan hareketliliğe binaen, yatırımlarını artırmak isteyen bazı özel şirketler Emirates'in temellerini atmışlardır. Bu canlılığın bir ürünü olarak ortaya çıkan firma, ilk uçuşlarını iki adet kiralık uçak ile gerçekleştirmiştir.

Hem yolcu sayısı, hem gelir, hem de filo büyüklüğü açısından Orta Doğu'nun en büyük hava yolu şirketlerinden biri olan Emirates, dünyada 164'den fazla ülkeye her gün uçuş seferleri düzenlemektedir. Yolcu mesafe kategorisi olarak dünyanın en büyük üçüncü hava yolu şirketi olan Emirates, gelir bakımından da dünyanın yedinci büyük şirketidir.

Emirates Online Check - in

Tüm check-in işlemleri, firmanın gişelerinden yapılabildiği gibi, gişelere gitmek istemeyenler için online olarak da yapılma imkanı bulunmaktadır. Emirates firması ile yolculuk yapmak isteyen kişiler, check-in işlemleri için bilet bilgilerini sitedeki uygun alanlara girmelidirler. Check-in işlemleri süreli işlemleri kapsadığından, firma tarafından belirlenmiş olan ön süreni kaçırılmamasına dikkat edilmelidir.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Emirates firmasını tercih ederek yolculuk edenler, check-in işlemlerini gişelere gitmeden online olarak da yapabilmektedirler. Online check-in işlemlerinde hiçbir ek ücret alınmamakta olup, koltuk seçimi de rahatlıkla yapılabilmektedir. Ayrıca check-in işlemlerini online olarak yapanlar, daha sonra kullanabilecekleri biniş kartlarını da alabilmektedirler. Uçuşlarda ekstra Mil kazanabilmek için Emirates Skywards numarasının eklenmesi unutulmamalıdır.

Emirates Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Emirates hava yolu şirketi, dünyanın en iyi 50 hava yolu şirketleri sıralamasında 4. sıradadır. Bu açıdan, firmayı tercih ederek yolculuk yapmak isteyenler oldukça kaliteli bir şekilde uçuş deneyimi yaşamaktadırlar.
 2. Dubai kökenli olan Emirates, dünyanın büyük uçak filolarına sahiptir. Dünyanın onlarca farklı ülkesine ve Türkiye içinde hemen hemen tüm illere günlük uçak seferleri düzenlenmektedir. Uçak seferleri günün her saatinde yapılmakta olup, bilet rezervasyonları çağrı merkezinden ya da internet sitesi üzerinden online olarak yapılabilmektedir.
 3. Yerli ve yabancı olmak üzere toplam personel sayısını 20.000'e çıkaran firma, tüm personellerine gerekli olan uçuş eğitimlerini vermiştir.
 4. Miles and Smiles ayrıcalığını da yolcularına sunan Emirates, tüm yolcularını bu haktan yararlandırmaktadır.
 5. Tüm yolcular için önemli olan ucuz bilet, Emirates firmasının erkek rezervasyon avantajları ile mümkün olabilmektedir. Yurt dışına ya da yurtiçinde seyahat etmek isteyenler, erken rezervasyon yaptırarak ucuz bilet kampanyalarından faydalanabilirler.
 6. Özellikle uzun yolculuklardaki yeme içme ihtiyaçları, firmanın bütçeleri ile karşılanmaktadır. Bu hususta yiyecek ve içeceklerini kendileri belirlemek isteyenler, çağrı merkezi ile bağlantıya geçerek taleplerini iletebilmektedirler.
 7. Hasta olan ya da engelli olan yolcular için, Emirates firmasının çok özel kampanyaları ve hizmetleri bulunmaktadır.

Emirates Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Emirates firması, yolcularına bagaj konusunda da son derece ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Chek in bagajları ve kabin bagajları olmak üzere ikiye ayrılan Emirates ücretsiz bagaj hakkı, tüm yolcuların faydalanabilecekleri bir hizmettir.

Bagaj: Bagaj hakkı, seyahat edilen yolculuğun sınıfına ve "Qantas Sık Uçan Yolcu" üyelik durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Standart bir seviyede seyreden bagaj hakkı, yurt dışı uçuşlarında 20 ile 30 kg arasında değişmektedir. Aynı şekilde yurt içi seyahatleri için de en fazla 15 kg bagaj hakkı sunulmaktadır.

Kabin/El Bagajı: First Class yolcuları en fazla 2 adet olmak üzere 8'er kg kabin içi bagaj bulundurabilmektedirler. Economy sınıfında bulunan yolcular ise en fazla 1 adet ve 8 kg olmak üzere kabin içi bagaj hakkına sahiptirler.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Türkiye içindeki illere seyahat eden yolcuların bagaj hakları aşıldığında, kalan bagajları kilo üzerinden hesaplanarak bagajın her bir kilosu 6 TL olacak şekilde ücretlendirilmektedir.

Yurtdışı: Emirates yurt dışı seyahatlerindeki fazla bagaj ücretlerini, seyahat edilen ülkelerin uzaklıklarına göre belirlemiştir. Bunun için firmanın çağrı merkezi ile irtibata geçilerek seyahat edilecek ülke belirtildikten sonra ek bagaj ücretinin ne kadar olduğu öğrenilebilir.

 • ABD Bagaj Kuralları

Amerika Birleşik Devletlerinin herhangi bir noktasına Emirates ile yapılacak yolculuklarda, First Class yolcularının iç kabinde en fazla 8 kg, check in işlemleri için 34 kg, Ekonomy sınıfında olanlar ise kabin içinde en fazla 8, check in için ise en fazla 21 kg bagaj bulundurma hakkına sahiptirler.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Öncelikle Emirates firmasının tüm yolcuların bagajlarını büyük bir titizlikle taşıdığını belirtmek gerekir. Ancak, sebebi ne olursa olsun bagajlarda meydana gelebilen kayıp, hasar ya da eksik teslim edilme durumları için firmanın kayıp eşya ofisinden rapor tutturulması gerekmektedir.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Oyuncak ya da gerçek silahlar, ateşli silahlar, her boyda bıçaklar, mektup açacakları, sapanlar, metal çatal bıçaklar, dart okları,örgü şişleri, lazer pointerlar, iğne ve enjektörler ile tamir aletlerinin tamamı dışında kalan araç gereçlerin bulunduğu bagajların taşınma işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

Emirates Yiyecek, İçecek ve İkram

Emirates firması, tercihini firmadan yana kullanan kişilere çeşitli ikramlarda bulunarak yolculukları sırasındaki bu gereksinimlerini önemli ölçüde karşılamaktadır.

 • First Class İkramlar

Emirates firmasının First Class sınıfındaki yolcular, istedikleri zaman zengin menülerden yararlanarak sınırsız yemek ve içecek imkanı sunmaktadır. First Class sınıfı yolcularının özel süitlerine oda servisi şeklinde yapılan yemek servisleri, sıcak ve soğuk içecekleri de kapsamaktadır.

 • Business Class İkramlar

Business Class yolcuları, dünya lezzetlerinin yanı sıra yöresel lezzetleri de tatma imkanına sahiptirler. Gurme yemeklerin yer aldığı menüler, her ay yenilenmektedir.

 • Özel Yemek Servisi

Emirates yolcuları, özel yemek sipariş verme hakkına da sahiptirler. Özellikle çocuklu aileler, çocuklarının ihtiyaçlarına göre mama ya da diğer çocuk yemeklerini tercih edebilmektedirler. Şayet, belirli sebeplerle farklı yemek ve içecek tüketmek isteyenler, bu durumu önceden firmaya bildirdiklerinde yemek servisleri bu yiyecek ve içeceklerden oluşmaktadır.

Emirates First Class

Emirates, yolcularına standart bir yolculuk imkanı vermez. Bu nedenle her bir yolcu farklı sınıflara ayrılabilmektedir. En seçkin yolculardan oluşan First Class yolcuları, Emirates firmasının farklı ayrıcalıklarına ve hizmetleri ile karşılaşmaktadırlar.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Emirates firmasının tüm uçakları en seçkin modellerden oluşmaktadır. Bu nedenle, First Class yolcularının oturdukları koltuklara masaj özelliği ve daha yüksek konforlu özellikler eklenmiştir.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

First Class yolcularına tüm dünya lezzetlerinin yer aldığı zengin bir menü sunularak, kendi damak tatlarına uygun yemek tercihi yapabilmelerine imkan sağlanmaktadır.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Emirates First Class yolcuları, hareket saatinden önce birçok ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, çeşitli aktivitelerin yer aldığı özel salonlardan yararlanabilmektedirler. Bu salonlarda bulunan duş yerleri, eğlenceli aktiviteler ve çocuk oyun alanları, yolcuların daha kaliteli zaman geçirebilmelerine imkan sağlamaktadır.

Emirates: Miles and Smiles

Miles and Smiles ile Emirates firmasını tercih ederek yolculuk edenler, çok özel avantajlardan yararlandırılmaktadırlar. Bedava mil, indirimli bilet ve rezervasyon önceliği gibi durumları sunulan avantajlardan yalnızca birkaçıdır.

Emirates Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Dünyanın en önemli 4. büyük hava yolu şirketi olan Emirates, günün her saatin yurt dışı ve yurt içi uçuş seferleri yaparak uçuş deneyimini en iyi şekilde yaşatmaktadır. ABD, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, İsveç ve daha birçok Avrupa ve Orta Doğu ülkesine her gün onlarca farklı uçak seferi düzenlenmektedir.

 • Emirates Seferleri: Emirates, uçak seferlerini günlük olarak yapan ve dünyanının 116 ülkesine günün her saatinde uçuş seferi düzenleyen bir firmadır. Uçak filosunu ve çalışan sayısını artırarak en büyük hava yolu şirketlerinden biri olma yolunda ilerleyen firma, yolcularının kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşamaları için çalışmalarını sürdürmektedir.
 • Emirates Rezervasyon: Emirates uçuşları için, Biletall.com çağrı merkezinden ya da internet sitesi üzerinden erken rezervasyon imkanı ile ucuz bilet alma imkanı sağlanmaktadır.
 • Emirates Bilet Al: Şirketin tüm uçuş saatlerinin, rezervasyon işlemlerinin ve check in işlemlerinin yapılabildiği internet sitesi üzerinden, günün tüm saatleri içerisinde online olarak işlem yapmak mümkün olmaktadır.

Emirates Bilet İptal/İade Prosedürü

Herhangi bir sebepten dolayı uçuşlarını ertelemek ya da biletlerini iptal etmek isteyenlerin, Biletall.com sitesi ile bağlantı kurarak yetkililere durumu belirtmeleri gerekmektedir. Biletlerin iptal edilmesi ve para iade talebinin yapılabilmesi için, internet sitesi kullanılarak ilgili formun doldurulması gerekir. Bu işlem, uçuş saatinden en az 12 saat önce yapılmalıdır.

Yurt dışı seyahatlerdeki bilet iptal durumlarında da, internet sitesindeki para iade formunun eksiksiz doldurulması ve uçuşlardan en az 12 saat önce bildirimde bulunulması gerekir.

Emirates Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Emirates firmasının tüm uçuşlarındaki koltuklar yolcu sınıfları arasında farklılık gösterse de, genel hatları ile koltukların tamamının yüksek konforlu olarak dizayn edildiği görülmektedir. Tüm koltuklarda, kitap okuma lambaları ve cihazların şarj edilebilecekleri elektrik bağlantıları yer almaktadır.

 • Bebek Ve Çocuk Yolcular

Bebekli ya da çocuklu ebeveynler için birçok avantajlı hizmetler sunulmaktadır. İsteyen ebeveynler çocukları ya da bebekleri için faklı koltuk talebinde bulunabildikleri gibi, çocukları için ayrı yemek ve içecek talebinde de bulunabilmektedirler.

 • Hamile Yolcular

Hamileliğin 35. haftasında olan kadın yolcular, doktor raporu olmadan Emirates uçaklarını tercih ederek seyahat edebilmektedirler. Ancak 35. haftadan sonra, hiçbir şekilde hamile yolcu taşıması yapılmamaktadır.

 • Hasta Ve Engelli Yolcular

Engelli olan ya da çeşitli ağır hastalığı bulunan kişiler, tıbbi cihazları ya da refakatçileri ile birlikte Emirates uçaklarında seyahat edebilmektedirler.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvan bulundurmak isteyen Emirates yolcuları, bu talepleri önceden firma yetkililerine haber vermeleri gerekmektedir. İsteyenler, evcil hayvanlarını iç kabinlerde bulundurabilmektedirler.

 • Seyahat Sigortası

Emirates firması, tüm yolcularını özel seyahat sigortası kapsamına almaktadır. Ancak isteyen yolcular, ekstra sigorta işlemleri yaptırarak yolculuklarını tamamlayabilmektedirler.

Emirates Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Conakry - Dakar 779,17 TL 1 Saat 25 Dakika
Dubai - Dhaka 1.127,45 TL 6 Saat 35 Dakika
Kabil - Dubai 1.589,96 TL 2 Saat 25 Dakika
Astana - Bangkok 1.750,27 TL 14 Saat 45 Dakika
Kabil - Dammam 1.839,10 TL 5 Saat 30 Dakika
Addis Ababa - Casablanca 1.888,92 TL 16 Saat 20 Dakika
Kathmandu - İstanbul 2.154,63 TL 13 Saat 45 Dakika
İstanbul - Hargeisa 2.330,70 TL 9 Saat
İstanbul - Djibouti 2.353,65 TL 18 Saat 15 Dakika
Hargeisa - Beyrut 2.412,69 TL 10 Saat 40 Dakika

Emirates İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (17)
İyi (6)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%74
%26
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
23 Değerlendirme
Ankarya gelirken binmiştim biz memnun kaldık.
İmkanlar güzel personel güler yüzlü daha ne olsun
İmkanlar güzel olabilir fakat personel güler yüzlü değil
Yurtdışından gelirken kedimi getiremedim evimde bırakmak zorunda kaldım
Ben beğenemedim neden anlamadım ama hoşuma gitmedi
Biz çok keyif aldık şahsen herşey çok güzeldi.
Güzel değildi bir daha bu firmayı denemem
Ben beğendim teşekkürler.
Güzeldi yemekler kötüydü bir tek o kadar
Ben şahsen memnun kaldım
Firmayı kötüleyenleri anlamıyorum ben memnun kaldım
Personeller güler yüzlü fiyatlar çok uygun
Ben şahsen içeceklerin daha iyi olmasını beklerdim
Ailemin yanına ziyarete gitmiştim çok memnun kaldım.
İçecekler konusunda kendilerini biraz daha geliştirmeleri gerekmekte.
2
23
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Emirates sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Emirates Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 17.09.2019 08:23:25 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Hargeisa, (HGA)
HGA
SO

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=66350
/
66350