1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Denizli

Denizli Uçak Bileti

Denizli Para Birimi
Türk Lirası (TRY)
Denizli Zaman Dilimi
GMT +3
Denizli Şehri En İyileri
Kaplıcaları ve Termalleri, Pamukkale Travertenleri, Kuyu Kebabı
Denizli Hava Durumu (3 Ağustos) 37°C Açık
Denizli Hava Durumu (4 Ağustos) 36°C Güneşli

En Ucuz Denizli Yurtiçi Uçak Seferleri

19 Ağu 2020
30 Ağu 2020
İzmir - Denizli
Anadolu Jet
06 Ağu 2020
Konya - Denizli
Pegasus
13 Ağu 2020
Adana - Denizli
Türk Hava Yolları
24 Ağu 2020
19 Ağu 2020
Dalaman - Denizli
Anadolu Jet
06 Ağu 2020
Hatay - Denizli
Pegasus
19 Ağu 2020
Isparta - Denizli
Türk Hava Yolları
16 Ağu 2020
Nevşehir - Denizli
Türk Hava Yolları
01 Eyl 2020
Şanlıurfa - Denizli
Türk Hava Yolları
29 Ağu 2020
30 Ağu 2020
Bodrum - Denizli
Türk Hava Yolları
19 Ağu 2020
Antalya - Denizli
Anadolu Jet
07 Ağu 2020

En Ucuz Denizli Yurtdışı Uçak Seferleri

10 Ağu 2020
Atina - Denizli
Türk Hava Yolları
19 Ağu 2020
Stuttgart - Denizli
Türk Hava Yolları
15 Ağu 2020
Frankfurt - Denizli
Türk Hava Yolları
30 Ağu 2020
05 Ağu 2020
Malta - Denizli
Türk Hava Yolları
09 Ağu 2020
Tahran - Denizli
Türk Hava Yolları
05 Ağu 2020
Bakü - Denizli
Türk Hava Yolları
05 Ağu 2020
Münih - Denizli
Türk Hava Yolları
07 Ağu 2020
Bişkek - Denizli
Türk Hava Yolları
05 Ağu 2020
Paris - Denizli
Türk Hava Yolları
03 Ağu 2020
Batum - Denizli
Belavia - Belarusian Airlines
11 Ağu 2020
Taşkent - Denizli
Uzbekistan Airways
03 Ağu 2020
New York - Denizli
Türk Hava Yolları
20 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Denizli Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Denizli Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Denizli Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Denizli Havaalanları
Ülke Kodu
TR
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Türkçe
Toplu Taşıma Fiyatı
2,50 TL
Yemek Fiyatı
20 TL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4 TL

Denizli’ye Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Çarşamba
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Ucuz Denizli uçak bileti kullanarak Denizli'ye gitmek isteyen ziyaretçilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan birisi de ziyaret ve yolculuk için en uygun zamanın hangisi olduğunu tespit etmektir.

Kentin güzelliklerini görmek ve truzim adına en uygun mevsim yaz aylarıdır. Ancak kış aylarında kayak yapmak için Nikfer Bozdağ Kayak Merkezi'ne gitmek ve kayak merkezinin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler kış mevsiminde de rahatlıkla Denizli’yi ziyaret edebilirler.

Ayrıca kültür ve sanat açısından kendini oldukça geliştirmiş olan bu şehirde festivale doyacaksınız. Dünyanın birçok yerinden binlerce ziyaretçi Denizli'ye akın etmektedir.

Denizli Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli uçak bileti ile seyahat eden yolcular havalimanından kent merkezine gitmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanabilmektedir.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 30 TL

Havalimanından Denizli kent merkezine ulaşmak için tercih edilebilecek olan ulaşım araçlarından birisi Havaş otobüsleridir. Denizli Havalimanı'na inen tüm uçuşlardan 25 dakika sonra havalimanından şehir merkezinin farklı noktalarına otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 2,50 TL

Toplu taşıma ile havalimanından Denizli şehir merkezine gitmek isteyen yolcular belediye otobüslerinden yararlanarak da havalimanından kent merkezine ulaşım sağlayabilmektedir.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 40 TL

Havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanmak istemeyen ve daha rahat bir şekilde, etrafın güzelliklerine de şahit olarak, istediği noktaya varmak isteyen ziyaretçiler için en ideal seçeneklerden birisi de taksidir. Havalimanından günün her saati kalkan taksiler sayesinde istenilen noktaya daha hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Araç Kiralama

Yukarıda belirtilen ulaşım seçeneklerinin yanı sıra havalimanına iniş yapan ziyaretçiler havalimanının içinde yer alan araç kiralama merkez ofislerinden istedikleri özelliklerde araç kiralayarak da yolculuklarını

Denizli Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Büfe
Hediyelik Eşya
Araç Kiralama

Denizli uçak bileti ile seyahat eden ziyaretçilerin kullandığı havalimanı Denizli Çardak Havalimanı'dır. Denizli uçak bileti avantajlarından yararlanarak hava yolu ile şehre seyahat eden yolcular ve farklı noktalara uçmak isteyen yolcular havalimanını kullanmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı'nın şehir merkezine olan uzaklığı 63 km olduğu için, havalimanından kent merkezine 50-55 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir.

Havalimanı iç, dış hatlar ve genel havacılık termalleri tek bina içinde hizmet vermektedir. İç hatlar terminalinde yolcular için cafe, büfeler, araç kiralama ofisleri, şarjmatikler, hediyelik eşya satış yerleri ve ATM bulunmaktadır.

Aynı şekilde dış hatlar terminalinde de sayıları birer adet olmak üzere; gazete büfesi, araç kiralama ofisi ve kafeler bulunmaktadır.

Denizli’ye Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Denizli uçak bileti avantajlarından yararlanarak Denizli'ye gitmek için en önemli nedenlerden birisi yörenin geleneksel lezzeti olan kuyu tandırıdır.
 2. Şehir ile özdeşleşmiş ve görsel olarak mükemmel görünen Pamukkale Travertenleri için bile Denizli'ye gidecek bir sebebiniz bulunmaktadır.
 3. Denizli Ege'nin kayak merkezine ev sahipliği yapan bir ilidir. İlimizde Nikfer Bozdağ’da 2.420 metre takımda kurulan kayak merkezi travertenlerden sonra bu eşsiz güzel ilin 2. beyazı olmuştur.
 4. Denizli’de mağara, cami ve saraylarıyla tarihe şahitlik eden, gezilip görülmesi gereken yapıtlara sahiptir.
 5. Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde jeotermal enerji açısından sayılı yerler arasındadır. İlimizin farklı ilçe veya köylerinde bulunan farklı özelliklere sahip kaplıca ve termalleri bulunmaktadır. Suların karbondioksit azlığı, şifalı çamurlar ve kızıl renkli kayalar aralarından çıkan kaynaklar gibi daha birçok özellikleri vardır.

Denizli Hakkında

Horozuyla meşhur olan ilimiz , Anadolu yarımadasının güneybatı, Ege Bölgesi'nin de doğusunda yer alan Denizli, aynı zamanda Ege, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgeleri arasında bir geçit durumundadır. Ayrıca; Denizli ilinin her üç bölge üzerinde de toprakları vardır. Eski şehirlerinden birisi olma özelliği de taşımaktadır. Eski Türkçe'de deniz anlamına gelen ‘Tengiz’ adı ile bilinmektedir. ‘Tengüzlü’ kelimesi ile anılan daha sonra Denizli adını alan bu il dağ, ova ve gölleri ile görsel güzelliği yüksek bir ilimizdir.

Coğrafik konumu olarak ise; doğuda Afyon ve Burdur, güneyde Muğla, batıda Aydın, Manisa ve kuzeyde de Uşak ile komşudur. Yazları sıcak ve kurak, kışları ise, ılık ve yağışlıdır. En çok aralık, ocak ve şubat ayları yağışlı geçmektedir. Ormanlık alanları ile de gözleri dolduran Denizli’de, Karaçam, sedir, meşe, ardıç, dişbudak ve kayın gibi daha bir çok ağaç çeşidi bulunmaktadır.

Denizli birçok alanda ekonomiye destek sağlayan il olma özelliğine de sahiptir. Tekstil, mermer ve turizm gibi ekonomik faaliyetlerle dünya ile rekabet edebilmektedir. Türkiye’nin 2. büyük mermer havzasına sahiptir.

Tarımsal ürünlerin ihracatında tüm ülkelere ürün gönderme yetkisi olan ildir Denizli. 87 çeşit tarım ürünü 83 ayrı ülkeye ihraç edilmektedir.

Son derece renkli bir şehir olan Denizli'ye gittiğinizde birbirinden güzel ve sağlıklı kaplıcalarını muhakkak ziyaret etmelisiniz.

Denizli Fotoğraf Galerisi

Denizli Nerede?

Denizli Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,50 TL
Taksi
3 TL/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Denizli’de şehir içi ulaşımda kullanılan en temel ulaşım aracı belediye otobüsleridir. Ekonomik olması ve şehrin tüm merkezi noktalarından geçtiği için Denizli halkı diğer ulaşım araçlarına göre belediye otobüsünü daha çok tercih etmektedir. Belediye otobüslerinin tek sıkıntılı yanı Çardak Havalimanı güzergah üstünde değildir. Çardak ilçesine giden otobüsler kullanılmaktadır. Ücreti 12-15 TL arasında değişmektedir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Kentin farklı noktalarına onlarca sefer düzenlenen belediye otobüsleri ile ekonomik bir şekilde seyahat edilebilmek mümkündür fakat maliyet olarak daha yüksek olsa da konfor anlamında daha rahat olan taksi seçeneğinin bulunduğunu da belirtelim. Ayrıca araç kiralama gibi olanaklar da mevcuttur.

Denizli’de Gezilecek Yerler

Nikfer Bozdağ Kayak Merkezi
Karahayit Ağlayan Kale
Hierapolis Arkeoloji Müzesi
Keloğlan Mağarası
Pamukkale Travertenleri
Kayak Keyfi İçin En Doğru Adres: Nikfer Bozdağ

Denizli’nin muhteşem beyazlığı ile adından bahsettiren Nikfer Bozdağı, kış sporlarını seven ziyaretçiler için geniş seçenekler sunuyor.

Alışveriş mi? Denizli Çamlık Forum Alışveriş Merkezi

Alışveriş tutkunları için Denizli'de birbirinden farklı özelliklerde alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu merkezlerden birisi de şehir kalbi sayılan Demokrasi Meydanında Çamlık Forum Alışveriş Merkezi'dir. İçerisinde çok sayıda mağaza bulunan alışveriş merkezi, aynı zamanda ziyaretçilerinin yeme ve içme isteklerini karşılayabilecek önemli markalara ait restoran ve kafelere de ev sahipliği yapmaktadır.

Hierapolis Arkeoloji Müzesi

Denizli merkezde bulunan müze, Hierapolis kentinin en büyük yapılarından biri olan Roma Hamamı 1984 yılından bu yana Hierapolis Arkeoloji Müzesi olarak hizmet sunmaktadır. Müzenin bölümlerinden olan üç kapılı mekan ile doğu bitişiğindeki kütüphane gymnasium olarak bilinen açık mekanlar müze teşhir alanları olarak düzenlenmiştir. Açık alanda daha çok taş ve mermer eserlere yer verilmiştir. Ayrıca; lahit, toprak kandiller, kolyeler, taçlar ve tiyatro kalıntıları gibi eserlerle tarihi yansıtmaktadır.

Doğa Harikası: Keloğlan Mağarası

1970’lere kadar mağaralar turistik yer ya da geziye açık yerler olarak bilinmemekle beraber son zamanların en çok rağbet gören alanları olmuştur. Keloğlan Mağarası da ilgi gören yerler arasında ilk sıralardadır. Bu mağara Denizli ilinin Dodurga kasabasında yer almaktadır. Fosil bir mağara olmanın yanı sıra makarna tipine benzer sarkıtlar, damlataşları ve çok sayıda dikit bulunmaktadır. Birçok değişik hayvanla da karşılaşmak mümkündür.

Pamukkale Travertenleri

Denizli'nin en önemli simgelerinden birisi Pamukkale Travertenleridir. Bu doğal oluşumun gözleri ve ruhu dinlendirme özelliği vardır. Bembeyaz görüntüsü ile oluşan bu güzellik aslında kayadır. Bu sebeple de bembeyaz travertenlerin üzerinde yürüyüş yapmak mümkündür. Ayrıca, havuz olan alanlarda da yüzmek mümkündür. Çeşitli kimyasal reaksiyonların çökelmesi sonucu oluşmaktadır.

Karahayit Ağlayan Kale

Özellikle sıcak yaz aylarında serinleme ihtiyacınızı giderebileceğiniz, doğa ile iç içe zaman geçirebileceğiniz eşsiz bir güzelliktir. Her ne kadar ulaşımı yorucu olsa da yorulduğuma değmiş dedirtebilecek ve muhakkak görülmesi gereken yerdir.

Denizli’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Kuyu Kebabı
Denizli Usulü Katmer
Börülce Böreği
Keşkek
Denizli’ de Aklı Çelen Lezzet: Kuyu Kebabı

Yaklaşık 1,5 metre derinliğinde bir kuyuda pişirilmektedir. Kuyunun içinde çıralarla ateş yakılır daha sonra korların üstüne içinde biraz su olan bakır bir tava yerleştirilir ve etler kuyuya demir bir çubukla sallandırılır. Etlerin pişerken akıttığı yağlar bakır tavada birikir ve o yağlarla da kebabın yanına lezzetli bir pilav pişirilir. Denizli uçak bileti olanakları ile sadece kuyu kebabı yemek için bile dünyanın bir ucundan şehri ziyaret eden çok sayıda ziyaretçi bulunmaktadır.

Denizli Usulü Katmer

Birçok yörede ve birçok şekilde yenilen katmer Denizli de bir başka güzel. Özel tarif ve yöntemlerle hazırlanan bu katmer; un, peynir ve susamın olağanüstü birleşmesidir.

Kiremit Tabakta Keşkek

Nohut, aşurelik buğday ve parça et aynı çömlek içinde buluşturulup akşamdan fırına atılır. Sabaha kadar fırında kalan keşkek tahta kaşıkla karıştırılmalıdır. Salça ve baharatlarla da harmanlanan bu lezzet damaklarda şenlik sebebi olacaktır.

Ege’den Özel Lezzet: Börülce Böreği

Ufalanmış kuru yufka ve haşlanmış börülceden oluşan bir lezzettir. Yanında da turşu ile dayanılmaz bir lezzete ulaşacaktır.

Konaklama İçin Denizli Otel Seçenekleri

Ucuz Denizli uçak bileti ile gerek iş, gerekse gezi amaçlı Denizli’ye giden ziyaretçiler konaklama konusunda da geniş seçeneklere sahiptir.

Dedeman Park Otel
Denizli şehir merkezine 6 km, Otogara 4km’ de konumlanmaktadır. 4 yıldızlı otel arayan ziyaretçiler için en önemli seçeneklerden birisidir. Şehir merkezinde bulunan otel, kapalı restoran, toplantı salonu, kuru temizleme, emanet kasası ve doktor hizmetlerini bünyesinde bulundurmaktadır. 120 odasıyla ev konforunda hizmet sunmaktadır. Otel havalimanına 59 km uzaklıktadır.
Karşıyaka Mahallesi, 2394 Sokak no: 4 Pamukkale /Denizli
Grand Itimat Hotel
Denizli'nin 4 yıldızlı otellerinden birisi de Grand Itimat Hotel'dir. Şehir merkezinde yer alan otelin havalimanına olan uzaklığı ise 66 km civarındadır. Otogara uzaklığı ise; 5 km’dir. Modern ve konforlu 71 odası bulunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmetler sunan otelin yemekleri oldukça lezzetlidir.
Cumhuriyet Mahallesi Fevzi Çakmak Bulv. Yanyolu No:205
Lavin Otel
Denizli Çardak Havalimanı'na 72 km mesafede olan otelden havalimanına araçla 60 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlanabiliyor. Müşterilerine fitness salonu, restoran, çamaşırhane, buhar odası, hamam ve sauna gibi özellikler sunan otel Denizli uçak seyahati ile kente giden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.
Gökpınar Mah. Atatürk Bulvarı no: 33

Denizli Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Denizli 128,99 TL 1 Saat 10 Dakika
Lefkoşa - Denizli 235,99 TL 12 Saat 50 Dakika
Ankara - Denizli 245,98 TL 14 Saat 10 Dakika
Erzurum - Denizli 265,84 TL 6 Saat 45 Dakika
İzmir - Denizli 266,50 TL 6 Saat 10 Dakika
Konya - Denizli 266,99 TL 13 Saat 40 Dakika
Adana - Denizli 271,74 TL 8 Saat 40 Dakika
Kayseri - Denizli 286,99 TL 13 Saat 30 Dakika

Denizli İçin Diğer Popüler Ulaşım Seçenekleri

00:30 8-9 Saat
İstanbul - Denizli
Otobüs Bileti
155 TL
İncele 04 Ağu 2020
13:00 3-4 Saat
Manisa - Denizli
Otobüs Bileti
60 TL
İncele 04 Ağu 2020
14:00 5-6 Saat
Ankara - Denizli
Otobüs Bileti
90 TL
İncele 04 Ağu 2020
15:30 3-4 Saat
Antalya - Denizli
Otobüs Bileti
55 TL
İncele 04 Ağu 2020
17:00 2-3 Saat
Isparta - Denizli
Otobüs Bileti
50 TL
İncele 04 Ağu 2020
17:00 3-4 Saat
İzmir - Denizli
Otobüs Bileti
40 TL
İncele 04 Ağu 2020

Denizli Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Denizli uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Anadolu Jet, Kenya Airways, Pegasus, Qatar Airways, Türk Hava Yolları, Uzbekistan Airways.
 • Denizli yurt içi uçak bileti ne kadar?

  Denizli varışlı popüler yurt içi uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Denizli olup, bilet fiyatı 128,99 TL'dir.
 • Denizli yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Denizli varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Üsküp - Denizli olup, bilet fiyatı 745,90 TL'dir.
 • Denizli şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Ocak ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Denizli ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Pamukkale Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
Pamukkale Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
13 Mart 2020
Kalkış Şehir: Denizli Varış Şehir: Eskişehir Rota Uzunluğu: 426 Km Yolculuk Süresi: 8 Saat 30 Dakika Pamukkale Ekspresi Nedir? Pamukkale Ekspresi, Denizli-Eskişehir-Denizli arasında günlük olar
14 Şubat İçin Aşk Dolu Yurt İçi Rotalar
14 Şubat İçin Aşk Dolu Yurt İçi Rotalar
05 Şubat 2020
14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştı, sevgilinizi romantik bir tatil ile şaşırtmaya ne dersiniz? Türkiye’nin en romantik yerlerinden birinde akşam yemeği yiyip muhteşem gün batımını izlemeye kim hayır de
Denizli'de Gezilecek Yerler: Denizli'de Nereye Gidilir?
Denizli'de Gezilecek Yerler: Denizli'de Nereye Gidilir?
03 Şubat 2020
Pamukkele travertenleri ile ünlü olan Denizli, bundan çok daha fazlasını vadediyor. Horozu, kaplıcaları, antik kentleri ve doğal güzellikleri bunlardan birkaçı sadece. Denizli’de gidilecek yerleri in
Türkiye'de Kış Aylarında Gezilecek Yerler
Türkiye'de Kış Aylarında Gezilecek Yerler
27 Ocak 2020
2020'nin kış ayları için, uygun zaman aralıklarını birleştirerek mutlaka ziyaret etmeniz gereken cennet rotaları sizler için derledik! Bu yazı ile birlikte kış aylarında gezebileceğiniz tüm yerleri ke

Denizli Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (58)
İyi (34)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%63
%37
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
92 Değerlendirme
S*** S***
8 Eylül Cumartesi
Gidin ve görün, en azından 1 gün geçirin hastası oluyorsunuz
E*** Ü*** T***
20 Haziran Çarşamba
Maç için milli takım ile gitmiştik, 2 gün kaldık gezme fırsatım olmadı ama çok güzel gözüküyor sokakları
S*** S*** H***
20 Haziran Çarşamba
Çok keyilfliydi biz çok keyif aldık gezerken insanları ve şivesi çok değişik
T*** A*** A***
4 Haziran Pazartesi
Horozuyla meşhur olan bu şehrimiz gerçekten resimdekilerden çok çok güzelmiş
O*** B***
21 Haziran Perşembe
Eglence arıyorsanız buradan başka bir yere bakmayın derim
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Denizli Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 3.08.2020 04:33:32 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Denizli, (DNZ)
DNZ
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=90163
/ True
90163