1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
Isparta

Isparta Uçak Bileti

Isparta Para Birimi
Türk Lirası (TRY)
Isparta Zaman Dilimi
GMT +3
Isparta Şehri En İyileri
Gül, Men Tapınağı, Kabune Pilavı
Isparta Hava Durumu (22 Ekim) 17°C Parçalı Bulutlu
Isparta Hava Durumu (23 Ekim) 20°C Güneşli

En Ucuz Isparta Yurtiçi Uçak Seferleri

İstanbul - Isparta
Türk Hava Yolları
03 Kas 2020
Nevşehir - Isparta
Türk Hava Yolları
28 Eki 2020
Şanlıurfa - Isparta
Türk Hava Yolları
26 Eki 2020
Adana - Isparta
Türk Hava Yolları
02 Kas 2020
İzmir - Isparta
Türk Hava Yolları
09 Kas 2020
Bodrum - Isparta
Türk Hava Yolları
20 Kas 2020
Ankara - Isparta
Türk Hava Yolları
26 Eki 2020
Kayseri - Isparta
Türk Hava Yolları
19 Kas 2020
Antalya - Isparta
Anadolu Jet
09 Kas 2020
Dalaman - Isparta
Türk Hava Yolları
26 Eki 2020
Konya - Isparta
Türk Hava Yolları
19 Kas 2020
Denizli - Isparta
Türk Hava Yolları
08 Kas 2020
Hatay - Isparta
Anadolu Jet
25 Eki 2020
Gaziantep - Isparta
Türk Hava Yolları
11 Kas 2020

En Ucuz Isparta Yurtdışı Uçak Seferleri

Köln - Isparta
Türk Hava Yolları
13 Kas 2020
Üsküp - Isparta
Türk Hava Yolları
30 Eki 2020
Kiev - Isparta
Türk Hava Yolları
27 Eki 2020
Stuttgart - Isparta
Türk Hava Yolları
28 Eki 2020
Frankfurt - Isparta
Türk Hava Yolları
19 Kas 2020
Cenevre - Isparta
Türk Hava Yolları
30 Eki 2020
Tahran - Isparta
Türk Hava Yolları
29 Eki 2020
Bağdat - Isparta
Türk Hava Yolları
30 Eki 2020
Kahire - Isparta
Türk Hava Yolları
12 Kas 2020
Bakü - Isparta
Türk Hava Yolları
17 Kas 2020
Tiflis - Isparta
Ukraine International Airline
19 Kas 2020
Doha - Isparta
Türk Hava Yolları
13 Kas 2020
Lizbon - Isparta
Air France
27 Eki 2020
Toulouse - Isparta
Air France
27 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Isparta Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Isparta Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Isparta Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Isparta Havaalanları
Ülke Kodu
TR
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Türkçe
Toplu Taşıma Fiyatı
2,50 TL
Yemek Fiyatı
20 TL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4 TL

Isparta’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Şubat
En Ucuz Gün
Perşembe
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Mayıs

Ucuz Isparta uçak bileti kullanarak Isparta’ya gitmek isteyen ziyaretçilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan birisi de ziyaret ve yolculuk için en uygun zamanın hangisi olduğunu tespit etmektir.

Akdeniz iklimi ile karasal iklim arası geçiş gibi bir durumu söz konusu olan Isparta yaz aylarında sıcak ve kurak kış aylarında ise; serin ve yağışlı geçer. Bu koşullar doğrultusunda Isparta’ya seyahat etmek için ilk ve sonbahar ayları tercih edilmelidir.

Isparta Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta uçak bileti ile seyahat eden yolcular havalimanından kent merkezine gitmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanabilmektedir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 3 TL

Toplu taşıma araçları Süleyman Demirel Havalimanı'na hizmet vermemektedir. Fakat; seminer, spor yada tur gibi büyük kafilelere de hizmet veren otobüs ve minibüs araç filosu özel olarak Süleyman Demirel Havalimanı'ndan alıp Isparta otogar içi istenilen yere bırakmaktadır. Aynı hizmet havalimanından dönüş içinde kullanılabilir.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 15 TL

Havalimanından Isparta kent merkezine ulaşmak için tercih edilebilecek olan ulaşım araçlarından birisi Havaş otobüsleridir. Isparta Havalimanı'na inen tüm uçuşlardan 25 dakika sonra havalimanından şehir merkezinin farklı noktalarına otobüs seferleri düzenlenmektedir. Havaş otobüslerinin havalimanından kalkış saatleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için havalimanın bilgilendirme panosunu kontrol edilebilir.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 30 TL

Havalimanından şehir merkezine gitmek için otobüs yada minibüs gibi araçları kullanmak istemeyen ve daha rahat bir şekilde istediği noktaya gitmek isteyen ziyaretçiler için en uygun seçeneklerden birisi de taksidir. Havalimanından günün her saati kalkan taksiler sayesinde istenilen noktaya daha kısa ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Araç Kiralama

Yukarıda belirtilen ulaşım seçeneklerinin yanı sıra havalimanına iniş yapan ziyaretçiler havalimanı terminalinde yer alan araç kiralama şirketlerinden istedikleri özelliklerde araç kiralayarak da yolculuklarını tamamlay

Isparta Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Isparta’da havayolu ulaşımı için kullanılan havalimanı Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'dır. Isparta uçak bileti avantajlarından yararlanarak havayolu ile şehre seyahat eden yolcular ve farklı noktalara uçmak isteyen yolcular havalimanını kullanmaktadır.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'nın şehir merkezine olan uzaklığı 30 km olduğu için havalimanından kent merkezine 20-25 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir.

Havalimanı iç ve dış hatları termali olarak tek bina hizmet veriyor. İç hatlar terminalinde yolcular için cafe, büfeler, araç kiralama ofisleri, sağlık ünitesi ve kayıp eşya ofisi bulunmaktadır.

Dış hatlar terminalinde aynı binada olduğu için hizmetleri de aynıdır.

Isparta’ya Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Isparta uçak bileti avantajlarından yararlanarak Isparta’ya gitmek için en önemli nedenlerden birisi yörenin geleneksel olan ve birbirinden güzel renkli gülleridir.
 2. Şehir ile özdeşleşmiş lezzetlerden birisi de gül lokumudur. Sadece mükemmel gül lokumunu yemek ve gül şerbetini yerinde içmek için bile Isparta’ya gidecek bir sebebiniz bulunmaktadır.
 3. Isparta’nın sembolü olan "Gül Bahçeleri" aynı zamanda mutlaka görülmesi gereken, dünyanın birbirinden güzel gölleri, doğa güzellikleri bulunmaktadır.
 4. Tarihinde çok fazla uygarlık olan ilimizin kilise, cami, müze gibi birçok görülecek tarihi alanı bulunmaktadır.
 5. Güller şehri olan Isparta artık Lavantalara da ev sahipliği yapmakta. Lavantaların gözleri şenlendirecek renkleri ve eşsiz güzellikteki kokusu ile muhakkak görülmesi gerekir.

Isparta Hakkında

Eski tarihine bakıldığında birçok uygarlığın içinde yer alan Isparta, doğal güzelliği ile ilgi odağı olmuştur. Tarihinde Hititler, Lidyalılar, Roma ve Yunan kalıntıları bulunmaktadır. İlk olarak ‘İsbarid’ adı ile bilinen, daha sonra ‘Sparta’ şeklini almıştır. Zamanla da Isparta olarak haritada yer edinmiştir. Bu güzel ilimiz Romalıların önemli ve meşhur bir şehridir, çünkü; Hıristiyanlığın tamamen yerleşmesinden sonra, burası bir Piskoposluk merkezi olmuş. Burada Isparta adına para basılmaktaymış.

Coğrafi konumu; Türkiye’nin güneybatısında yer alır ve Akdeniz’in kuzeyindeki göller bölgesinde olan Isparta; batıda Burdur, doğuda Konya, kuzeyde Afyonkarahisar, güneyde de Antalya illeri ile komşudur. 12 ilçe sayısına sahiptir. İklim olarak yarı kurak, az nemli; kışları serin ve yazları sıcaktır. Kuzey bölümlerinde ise; kışları soğuk ve yağışlı geçer. İklim şartları ve toprağının verimli olması ile yetiştirilen güller adından oldukça bahsettirmektedir. Isparta halkı gül yetiştiriciliği ve el dokuması halı işi ile ilgilenmektedir.

Isparta’da oldukça çok sayıda göl ve baraj bulunmaktadır. Eğridir, Gölcük, Kovada, Beyşehir ve Burdur gölleri bulunmaktadır. Yanı sıra; Keçiborlu, Yalvaç, Uluborlu, Sorgun, Karacaören ve Sarıidris Barajları da ilimizin görsel güzelliğini ve ekonomisini canlandırmaktadır.

Son derece renkli bir şehir olan Isparta’ya gittiğinizde doğal güzelliğin keyfine bir kere daha şahitlik edeceksiniz.

Isparta Fotoğraf Galerisi

Isparta Nerede?

Isparta Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,50 TL
Taksi
3 TL/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Isparta’nın şehir içi ulaşımda kullanılan en temel ulaşım aracı belediye otobüsleridir. Şehrin tüm merkezi noktalarından geçtiği için Isparta halkı diğer ulaşım araçlarına göre belediye otobüslerini tercih etmektedir.

Havalimanına gitmek için belediye otobüslerini değil şehirlerarası otobüs veya minibüslerin kullanılması gerekmektedir. Yada ayarlamalı tur otobüsü ile ulaşım sağlanabilir. Ortalama ücreti 20-25 arası güzargaha göre değişmektedir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Kentin farklı noktalarına onlarca sefer düzenlenen belediye otobüsleri ile ekonomik bir şekilde seyahat edilebilmektedir, yada şehirler arası minibüslerle. Fakat; maliyet olarak daha yüksek olsa da konfor anlamında daha rahat olan taksi seçeneğinin bulunduğunu da belirtelim.

Isparta’da Gezilecek Yerler

Davraz Kayak Merkezi
Isparta Park Avm
Isparta Müzesi
Men Tapınağı
Doğal Güzellikteki Gölleri
Isparta’da Kayak Keyfi İçin: Davraz Kayak Merkezi

Her mevsim keyifli tatil imkanı sunan Isparta; kış aylarında da güzel bir kış tatili imkanı sunmaktadır. Özellikle kış sporlarını seven ziyaretçiler için Davraz Kayak Merkezini ziyaret etmeleri önerilmektedir.

Alışveriş mi? Isparta Park Alışveriş Merkezi

Alışveriş tutkunları için Isparta’da birbirinden farklı özelliklerde alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu merkezlerden birisi de şehir merkezinde yer alan Isparta Park Alışveriş Merkezi'dir. İçerisinde çok sayıda mağaza bulunan alışveriş merkezi, aynı zamanda ziyaretçilerinin yeme ve içme isteklerini karşılayabilecek önemli markalara ait restoran ve kafelere de ev sahipliği yapmaktadır.

Tarihe şahitlik eden Isparta Müzesi

Isparta Müzesi; sergi salonları 4 ana seksiyona ayrılmıştır. Arkeoloji, Hazine, Etnografya ve Halı şeklindedir.

Müze içerisinde; Hellenistik ve Roma Dönemine ait seramik eserler, heykeller, sikkeler, Osmanlı Dönemine ait madalya ve nişanlar, takılar ve 19.-20. Yüzyıllara ait silahlar ve fermanlar sergilenmektedir.

Farklı Tarihi ile: Men Tapınağı

Isparta’nın Yalvaç ilçesinde bulunana Men Tapınağı görülmesi gereken eşsiz tarihi bir yerdir. Bu tapınak; ay tanrısı Men adına inşa edilmiştir ve kutsal alan olarak kabul edilen bir bölgede bulunmaktadır. Bu kutsal alanın en önemli özelliği ise; tanrı adına şehirleşmiş tek yerleşim alanıdır.

Doğal güzellikteki gölleri

Isparta’nın en önemli simgelerinden birisi de çok sayıdaki; oldukça güzel ve huzur verici gölleridir. Her gölün kendine has ayrı bir güzelliği ve huzurlu yapısı vardır. Ağaçlarının yeşilliği, sularının berraklığı ve havasının temizliği ile muhakkak görülmesi gereken yerlerdir.

Isparta’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Gül Lokumu
Çeşitli Meyveler Ve Gülle Yapılan Reçeller
Kabune Pilavı
Tutmaç Çorbası
Isparta Denince Akla İlk Gelen Lezzet: Gül Lokumu

Isparta’nın ekonomisi açısından son derece önemli bir besin olan gül lokumu, kentin dünyaca ün yapmış lezzetlerinden birisidir. Isparta uçak bileti olanakları ile sadece gül lokumu yemek ve satın almak için bile dünyanın bir ucundan şehri ziyaret eden çok sayıda ziyaretçi bulunmaktadır.

Çeşitli Meyveler ve Gülle yapılan Reçeller

Isparta denildiğine akla gelen ilk yemeklerden birisi de değişik ve çeşitli malzemelerle yapılmış reçellerdir. Özel tarif ve yöntemlerle hazırlanan bu reçeller, lezzetinin yanı sıra görselliği ile de ün yapmıştır. Isparta’da reçel yerken damaktaki şenliği fark etmemek mümkün değil. Kompostoları da unutmamak lazım.

Kabune Pilavı

Isparta’da genellikle düğünlerde pişirilen yöreye ait bu pilav soğan, nohut ve haşlanmış etin karışımı ile ortaya çıkan lezzetlerinden birisidir

Kente Özel Lezzet: Tutmaç Çorbası

Hamur işi sevenlerin mutlaka tüketmesi gereken yiyeceklerden birisi de tutmaç çorbasıdır. Hamurun yufkaya dönüştürülerek tel şehriye ve salça ile yapılmış halidir.

Konaklama İçin Isparta Otel Seçenekleri

Ucuz Isparta uçak bileti ile gerek iş, gerekse gezi amaçlı Isparta’ya giden ziyaretçiler konaklama konusunda da geniş seçeneklere sahiptir.

Barida Hotels
Şehir Meydanı'nda yer alan Barida Hotels, 5 yıldızlı otel arayan ziyaretçiler için en önemli seçeneklerden birisidir. Şehir merkezinde bulunan otel, hem iş hem gezi amaçlı gelen ziyaretçilere uygun bir seçimdir. Otelin 142 odası bulunmaktadır. Ayrıca; oyun salonu, disko, spa merkezi ve restoran gibi hizmetler de sunmaktadır. Otel havalimanına 19 km uzaklıktadır.
Bahçeli evler Mahallesi Süleyman Demirel cad. No: 81 Merkez/ Isparta
Basmacıoğlu Otel
Isparta’nın 3 yıldızlı otellerinden birisi de Basmacıoğlu Otel'dir. Süleyman Demirel havalimanına olan uzaklığı ise 18,9 km civarındadır. Müşterilerine kaliteli hizmetler sunan otelin yemekleri oldukça lezzetlidir. Yöresel kahvaltı ve ev sıcaklığı atmosferi vardır.
Pirimehmet Mahallesi 32100 Merkez /Isparta
Sirene Davras Hotel
Isparta Havalimanı'na 50 km mesafede olan otelden havalimanına araçla 40 45 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlanabiliyor. Dağ Otelciliği hizmeti sunmaktadır. Kayak merkezli bu otel 4 yıldızlıdır. Müşterilerine kayak dersi verilmektedir. Disko, mini kulüp, çocuk bakım hizmetleri ve kapalı çocuk havuzu gibi hizmetler sunan otel Isparta uçak seyahati ile kente giden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.
Kulovası Mevkii Coban Isa Koyu Hacilar

Isparta Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Isparta 122,99 TL 1 Saat 25 Dakika
Uşak - Isparta 228,91 TL 4 Saat 40 Dakika
Çanakkale - Isparta 228,91 TL 4 Saat 45 Dakika
Nevşehir - Isparta 231,82 TL 5 Saat 20 Dakika
Ordu - Isparta 231,82 TL 9 Saat
Şanlıurfa - Isparta 231,82 TL 4 Saat 30 Dakika
Adıyaman - Isparta 232,82 TL 6 Saat 10 Dakika
Adana - Isparta 235,74 TL 6 Saat 15 Dakika

Isparta İçin Diğer Popüler Ulaşım Seçenekleri

08:00 1-2 Saat
Afyon - Isparta
Otobüs Bileti
25 TL
İncele 23 Eki 2020
08:00 2-3 Saat
Antalya - Isparta
Otobüs Bileti
25 TL
İncele 23 Eki 2020
14:00 3-4 Saat
Uşak - Isparta
Otobüs Bileti
50 TL
İncele 23 Eki 2020
18:30 6-7 Saat
Muğla - Isparta
Otobüs Bileti
55 TL
İncele 23 Eki 2020
21:00 Saat
Niğde - Isparta
Otobüs Bileti
100 TL
İncele 23 Eki 2020
22:00 10-12 Saat
İstanbul - Isparta
Otobüs Bileti
115 TL
İncele 23 Eki 2020

Isparta Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Isparta uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Air France, Anadolu Jet, Türk Hava Yolları, Ukraine International Airline.
 • Isparta yurt içi uçak bileti ne kadar?

  Isparta varışlı popüler yurt içi uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Isparta olup, bilet fiyatı 122,99 TL'dir.
 • Isparta yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Isparta varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Köln - Isparta olup, bilet fiyatı 971,75 TL'dir.
 • Isparta şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Şubat ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Isparta ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Sosyal Mesafe Döneminin En Popüler Tatil Türleri #2: Kamp Tatili
Sosyal Mesafe Döneminin En Popüler Tatil Türleri #2: Kamp Tatili
09 Eylül 2020
Korona virüs ile beraber hayatımıza giren sosyal mesafe hayatımızı büyük oranda değiştirdi. Artık insanlarla aramıza daha fazla mesafe koyuyoruz. Birçok alışkanlığımız gibi tatil alışkanlıklarında da
Sosyal Mesafe Döneminin En Popüler Tatil Türleri #1: Karavan Tatili
Sosyal Mesafe Döneminin En Popüler Tatil Türleri #1: Karavan Tatili
07 Eylül 2020
Koronavirüs bu yıl turizm sektörünü oldukça yakından etkilemiştir. Otellerin önceki yazlara göre doluluk oranlarının düşük olduğu şu dönemlerde insanlar alternatif tatil seçenekleri arayışına girmekte
Temmuz Ayı Lavanta Ayı: Isparta’nın Kuyucak Köyü’ne Yolculuk
Temmuz Ayı Lavanta Ayı: Isparta’nın Kuyucak Köyü’ne Yolculuk
17 Temmuz 2020
Birkaç yıl öncesine kadar kimsenin adını bilmediği Kuyucak Köyü, bugün Isparta turizmini zirve noktaya çıkarmıştır. Dün adı ve sanı bilinmeyen bu köy bugün tüm ülkenin dilindedir. 1975’li yıllarda ufa
Isparta’da Gezilecek Yerler: Isparta’da Nereye Gidilir?
Isparta’da Gezilecek Yerler: Isparta’da Nereye Gidilir?
29 Mayıs 2020
Doğal güzelliği ile büyüleyen Isparta’da gezilmesi gereken yerleri sizin için derledik. Isparta’da nereye gidilir demeden hemen önce Isparta’nın haritadaki konumuna bir bakalım. Şimdi Isparta’da

Isparta Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (81)
İyi (7)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%92
%8
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
88 Değerlendirme
B*** B***
11 Kasım Pazar
Farklılık olsun diye haftasonu gittiğimiz biryerdi hiç bilmiyorduk araştırma da yapmadık pek
B*** T***
13 Temmuz Cuma
Sevgilime evlenme teklfiini burada yapmıştım gerçekten güzeldi
P*** H***
22 Haziran Cuma
Ispartaya askerlik için gitmiştim sonrasında okul için de oraya gittim bildiğim yerlerdi
M*** E*** D***
8 Ekim Pazartesi
Herşey için teşekkür ederiz tur rehberimiz çok ilgiliydi
S*** Z*** S***
8 Ekim Pazartesi
Kamp yapmak istiyorsanız gerçekten güzel bir ülke
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Isparta Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 22.10.2020 02:43:47 )

Antalya, (AYT)
AYT
TR
Isparta, (ISE)
ISE
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961