1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

Isparta Uçak Bileti

21 Ekim
Bugün
Açık
20°C
22 Ekim
Yarın
Açık
18°C
23 Ekim
Çarşamba
Güneşli
18°C
Para Birimi
Türk Lirası (TRY)
Zaman Dilimi
GMT +3
Isparta Şehri En İyileri
  • Gül
  • Men Tapınağı
  • Kabune Pilavı
Isparta

En Ucuz Isparta Yurtiçi Uçak Seferleri

İstanbul - Isparta
Türk Hava Yolları
03 Kas 2019
Antalya - Isparta
Türk Hava Yolları
08 Kas 2019
Dalaman - Isparta
Türk Hava Yolları
05 Kas 2019
Hatay - Isparta
Türk Hava Yolları
11 Kas 2019
Konya - Isparta
Türk Hava Yolları
08 Kas 2019
Nevşehir - Isparta
Türk Hava Yolları
08 Kas 2019
Şanlıurfa - Isparta
Türk Hava Yolları
14 Kas 2019
Denizli - Isparta
Türk Hava Yolları
22 Eki 2019
Adana - Isparta
Türk Hava Yolları
16 Kas 2019
Kayseri - Isparta
Türk Hava Yolları
01 Kas 2019
Gaziantep - Isparta
Türk Hava Yolları
23 Eki 2019
Ankara - Isparta
Türk Hava Yolları
21 Eki 2019
İzmir - Isparta
Türk Hava Yolları
22 Eki 2019
Bodrum - Isparta
Türk Hava Yolları
26 Eki 2019

En Ucuz Isparta Yurtdışı Uçak Seferleri

Üsküp - Isparta
Türk Hava Yolları
14 Kas 2019
Stuttgart - Isparta
Türk Hava Yolları
19 Kas 2019
Frankfurt - Isparta
Türk Hava Yolları
21 Eki 2019
Tiflis - Isparta
Türk Hava Yolları
15 Kas 2019
Bakü - Isparta
Türk Hava Yolları
12 Kas 2019
Tahran - Isparta
Türk Hava Yolları
19 Kas 2019
Toulouse - Isparta
Türk Hava Yolları
18 Kas 2019
Cenevre - Isparta
Türk Hava Yolları
14 Kas 2019
Lizbon - Isparta
Türk Hava Yolları
04 Kas 2019
Cidde - Isparta
Türk Hava Yolları
13 Kas 2019
Bağdat - Isparta
Türk Hava Yolları
23 Eki 2019
Bordo - Isparta
Air Algérie
19 Kas 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Isparta Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Şehirler

Isparta Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Ülkeler

Isparta Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Isparta Havaalanları
Ülke Kodu
TR
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Türkçe
Toplu Taşıma Fiyatı
2,50 TL
Yemek Fiyatı
20 TL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4 TL

Isparta’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Şubat
En Ucuz Gün
Perşembe
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Mayıs

Ucuz Isparta uçak bileti kullanarak Isparta’ya gitmek isteyen ziyaretçilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan birisi de ziyaret ve yolculuk için en uygun zamanın hangisi olduğunu tespit etmektir.

Akdeniz iklimi ile karasal iklim arası geçiş gibi bir durumu söz konusu olan Isparta yaz aylarında sıcak ve kurak kış aylarında ise; serin ve yağışlı geçer. Bu koşullar doğrultusunda Isparta’ya seyahat etmek için ilk ve sonbahar ayları tercih edilmelidir.

Isparta Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta uçak bileti ile seyahat eden yolcular havalimanından kent merkezine gitmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanabilmektedir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 3 TL

Toplu taşıma araçları Süleyman Demirel Havalimanı'na hizmet vermemektedir. Fakat; seminer, spor yada tur gibi büyük kafilelere de hizmet veren otobüs ve minibüs araç filosu özel olarak Süleyman Demirel Havalimanı'ndan alıp Isparta otogar içi istenilen yere bırakmaktadır. Aynı hizmet havalimanından dönüş içinde kullanılabilir.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 15 TL

Havalimanından Isparta kent merkezine ulaşmak için tercih edilebilecek olan ulaşım araçlarından birisi Havaş otobüsleridir. Isparta Havalimanı'na inen tüm uçuşlardan 25 dakika sonra havalimanından şehir merkezinin farklı noktalarına otobüs seferleri düzenlenmektedir. Havaş otobüslerinin havalimanından kalkış saatleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için havalimanın bilgilendirme panosunu kontrol edilebilir.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 30 TL

Havalimanından şehir merkezine gitmek için otobüs yada minibüs gibi araçları kullanmak istemeyen ve daha rahat bir şekilde istediği noktaya gitmek isteyen ziyaretçiler için en uygun seçeneklerden birisi de taksidir. Havalimanından günün her saati kalkan taksiler sayesinde istenilen noktaya daha kısa ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Araç Kiralama

Yukarıda belirtilen ulaşım seçeneklerinin yanı sıra havalimanına iniş yapan ziyaretçiler havalimanı terminalinde yer alan araç kiralama şirketlerinden istedikleri özelliklerde araç kiralayarak da yolculuklarını tamamlay

Isparta Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Isparta’da havayolu ulaşımı için kullanılan havalimanı Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'dır. Isparta uçak bileti avantajlarından yararlanarak havayolu ile şehre seyahat eden yolcular ve farklı noktalara uçmak isteyen yolcular havalimanını kullanmaktadır.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'nın şehir merkezine olan uzaklığı 30 km olduğu için havalimanından kent merkezine 20-25 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir.

Havalimanı iç ve dış hatları termali olarak tek bina hizmet veriyor. İç hatlar terminalinde yolcular için cafe, büfeler, araç kiralama ofisleri, sağlık ünitesi ve kayıp eşya ofisi bulunmaktadır.

Dış hatlar terminalinde aynı binada olduğu için hizmetleri de aynıdır.

Isparta’ya Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Isparta uçak bileti avantajlarından yararlanarak Isparta’ya gitmek için en önemli nedenlerden birisi yörenin geleneksel olan ve birbirinden güzel renkli gülleridir.
  2. Şehir ile özdeşleşmiş lezzetlerden birisi de gül lokumudur. Sadece mükemmel gül lokumunu yemek ve gül şerbetini yerinde içmek için bile Isparta’ya gidecek bir sebebiniz bulunmaktadır.
  3. Isparta’nın sembolü olan "Gül Bahçeleri" aynı zamanda mutlaka görülmesi gereken, dünyanın birbirinden güzel gölleri, doğa güzellikleri bulunmaktadır.
  4. Tarihinde çok fazla uygarlık olan ilimizin kilise, cami, müze gibi birçok görülecek tarihi alanı bulunmaktadır.
  5. Güller şehri olan Isparta artık Lavantalara da ev sahipliği yapmakta. Lavantaların gözleri şenlendirecek renkleri ve eşsiz güzellikteki kokusu ile muhakkak görülmesi gerekir.

Isparta Hakkında

Eski tarihine bakıldığında birçok uygarlığın içinde yer alan Isparta, doğal güzelliği ile ilgi odağı olmuştur. Tarihinde Hititler, Lidyalılar, Roma ve Yunan kalıntıları bulunmaktadır. İlk olarak ‘İsbarid’ adı ile bilinen, daha sonra ‘Sparta’ şeklini almıştır. Zamanla da Isparta olarak haritada yer edinmiştir. Bu güzel ilimiz Romalıların önemli ve meşhur bir şehridir, çünkü; Hıristiyanlığın tamamen yerleşmesinden sonra, burası bir Piskoposluk merkezi olmuş. Burada Isparta adına para basılmaktaymış.

Coğrafi konumu; Türkiye’nin güneybatısında yer alır ve Akdeniz’in kuzeyindeki göller bölgesinde olan Isparta; batıda Burdur, doğuda Konya, kuzeyde Afyonkarahisar, güneyde de Antalya illeri ile komşudur. 12 ilçe sayısına sahiptir. İklim olarak yarı kurak, az nemli; kışları serin ve yazları sıcaktır. Kuzey bölümlerinde ise; kışları soğuk ve yağışlı geçer. İklim şartları ve toprağının verimli olması ile yetiştirilen güller adından oldukça bahsettirmektedir. Isparta halkı gül yetiştiriciliği ve el dokuması halı işi ile ilgilenmektedir.

Isparta’da oldukça çok sayıda göl ve baraj bulunmaktadır. Eğridir, Gölcük, Kovada, Beyşehir ve Burdur gölleri bulunmaktadır. Yanı sıra; Keçiborlu, Yalvaç, Uluborlu, Sorgun, Karacaören ve Sarıidris Barajları da ilimizin görsel güzelliğini ve ekonomisini canlandırmaktadır.

Son derece renkli bir şehir olan Isparta’ya gittiğinizde doğal güzelliğin keyfine bir kere daha şahitlik edeceksiniz.

Isparta Fotoğraf Galerisi

Isparta Nerede?

Isparta Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,50 TL
Taksi
3 TL/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Isparta’nın şehir içi ulaşımda kullanılan en temel ulaşım aracı belediye otobüsleridir. Şehrin tüm merkezi noktalarından geçtiği için Isparta halkı diğer ulaşım araçlarına göre belediye otobüslerini tercih etmektedir.

Havalimanına gitmek için belediye otobüslerini değil şehirlerarası otobüs veya minibüslerin kullanılması gerekmektedir. Yada ayarlamalı tur otobüsü ile ulaşım sağlanabilir. Ortalama ücreti 20-25 arası güzargaha göre değişmektedir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Kentin farklı noktalarına onlarca sefer düzenlenen belediye otobüsleri ile ekonomik bir şekilde seyahat edilebilmektedir, yada şehirler arası minibüslerle. Fakat; maliyet olarak daha yüksek olsa da konfor anlamında daha rahat olan taksi seçeneğinin bulunduğunu da belirtelim.

Isparta’da Gezilecek Yerler

Davraz Kayak Merkezi
Isparta Park Avm
Isparta Müzesi
Men Tapınağı
Doğal Güzellikteki Gölleri
Isparta’da Kayak Keyfi İçin: Davraz Kayak Merkezi

Her mevsim keyifli tatil imkanı sunan Isparta; kış aylarında da güzel bir kış tatili imkanı sunmaktadır. Özellikle kış sporlarını seven ziyaretçiler için Davraz Kayak Merkezini ziyaret etmeleri önerilmektedir.

Alışveriş mi? Isparta Park Alışveriş Merkezi

Alışveriş tutkunları için Isparta’da birbirinden farklı özelliklerde alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu merkezlerden birisi de şehir merkezinde yer alan Isparta Park Alışveriş Merkezi'dir. İçerisinde çok sayıda mağaza bulunan alışveriş merkezi, aynı zamanda ziyaretçilerinin yeme ve içme isteklerini karşılayabilecek önemli markalara ait restoran ve kafelere de ev sahipliği yapmaktadır.

Tarihe şahitlik eden Isparta Müzesi

Isparta Müzesi; sergi salonları 4 ana seksiyona ayrılmıştır. Arkeoloji, Hazine, Etnografya ve Halı şeklindedir.

Müze içerisinde; Hellenistik ve Roma Dönemine ait seramik eserler, heykeller, sikkeler, Osmanlı Dönemine ait madalya ve nişanlar, takılar ve 19.-20. Yüzyıllara ait silahlar ve fermanlar sergilenmektedir.

Farklı Tarihi ile: Men Tapınağı

Isparta’nın Yalvaç ilçesinde bulunana Men Tapınağı görülmesi gereken eşsiz tarihi bir yerdir. Bu tapınak; ay tanrısı Men adına inşa edilmiştir ve kutsal alan olarak kabul edilen bir bölgede bulunmaktadır. Bu kutsal alanın en önemli özelliği ise; tanrı adına şehirleşmiş tek yerleşim alanıdır.

Doğal güzellikteki gölleri

Isparta’nın en önemli simgelerinden birisi de çok sayıdaki; oldukça güzel ve huzur verici gölleridir. Her gölün kendine has ayrı bir güzelliği ve huzurlu yapısı vardır. Ağaçlarının yeşilliği, sularının berraklığı ve havasının temizliği ile muhakkak görülmesi gereken yerlerdir.

Isparta’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Gül Lokumu
Çeşitli Meyveler Ve Gülle Yapılan Reçeller
Kabune Pilavı
Tutmaç Çorbası
Isparta Denince Akla İlk Gelen Lezzet: Gül Lokumu

Isparta’nın ekonomisi açısından son derece önemli bir besin olan gül lokumu, kentin dünyaca ün yapmış lezzetlerinden birisidir. Isparta uçak bileti olanakları ile sadece gül lokumu yemek ve satın almak için bile dünyanın bir ucundan şehri ziyaret eden çok sayıda ziyaretçi bulunmaktadır.

Çeşitli Meyveler ve Gülle yapılan Reçeller

Isparta denildiğine akla gelen ilk yemeklerden birisi de değişik ve çeşitli malzemelerle yapılmış reçellerdir. Özel tarif ve yöntemlerle hazırlanan bu reçeller, lezzetinin yanı sıra görselliği ile de ün yapmıştır. Isparta’da reçel yerken damaktaki şenliği fark etmemek mümkün değil. Kompostoları da unutmamak lazım.

Kabune Pilavı

Isparta’da genellikle düğünlerde pişirilen yöreye ait bu pilav soğan, nohut ve haşlanmış etin karışımı ile ortaya çıkan lezzetlerinden birisidir

Kente Özel Lezzet: Tutmaç Çorbası

Hamur işi sevenlerin mutlaka tüketmesi gereken yiyeceklerden birisi de tutmaç çorbasıdır. Hamurun yufkaya dönüştürülerek tel şehriye ve salça ile yapılmış halidir.

Konaklama İçin Isparta Otel Seçenekleri

Ucuz Isparta uçak bileti ile gerek iş, gerekse gezi amaçlı Isparta’ya giden ziyaretçiler konaklama konusunda da geniş seçeneklere sahiptir.

Barida Hotels
Şehir Meydanı'nda yer alan Barida Hotels, 5 yıldızlı otel arayan ziyaretçiler için en önemli seçeneklerden birisidir. Şehir merkezinde bulunan otel, hem iş hem gezi amaçlı gelen ziyaretçilere uygun bir seçimdir. Otelin 142 odası bulunmaktadır. Ayrıca; oyun salonu, disko, spa merkezi ve restoran gibi hizmetler de sunmaktadır. Otel havalimanına 19 km uzaklıktadır.
Bahçeli evler Mahallesi Süleyman Demirel cad. No: 81 Merkez/ Isparta
Basmacıoğlu Otel
Isparta’nın 3 yıldızlı otellerinden birisi de Basmacıoğlu Otel'dir. Süleyman Demirel havalimanına olan uzaklığı ise 18,9 km civarındadır. Müşterilerine kaliteli hizmetler sunan otelin yemekleri oldukça lezzetlidir. Yöresel kahvaltı ve ev sıcaklığı atmosferi vardır.
Pirimehmet Mahallesi 32100 Merkez /Isparta
Sirene Davras Hotel
Isparta Havalimanı'na 50 km mesafede olan otelden havalimanına araçla 40 45 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlanabiliyor. Dağ Otelciliği hizmeti sunmaktadır. Kayak merkezli bu otel 4 yıldızlıdır. Müşterilerine kayak dersi verilmektedir. Disko, mini kulüp, çocuk bakım hizmetleri ve kapalı çocuk havuzu gibi hizmetler sunan otel Isparta uçak seyahati ile kente giden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.
Kulovası Mevkii Coban Isa Koyu Hacilar

Isparta Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Isparta 107,89 TL 1 Saat 25 Dakika
Antalya - Isparta 207,88 TL 15 Saat 35 Dakika
Dalaman - Isparta 207,88 TL 6 Saat 5 Dakika
Zonguldak - Isparta 259,89 TL 5 Saat
Amasya - Isparta 260,54 TL 8 Saat 10 Dakika
Uşak - Isparta 260,54 TL 3 Saat 25 Dakika
Denizli - Isparta 263,19 TL 9 Saat 30 Dakika
Adıyaman - Isparta 263,19 TL 6 Saat 10 Dakika

Isparta İçin Diğer Popüler Ulaşım Seçenekleri

09:00 3-4 Saat
Denizli - Isparta
Otobüs Bileti
35 TL
İncele 22 Eki 2019
09:30 6-7 Saat
İzmir - Isparta
Otobüs Bileti
60 TL
İncele 22 Eki 2019
10:00 4-5 Saat
Konya - Isparta
Otobüs Bileti
50 TL
İncele 22 Eki 2019
10:30 3-4 Saat
Uşak - Isparta
Otobüs Bileti
38 TL
İncele 22 Eki 2019
15:30 6-7 Saat
Ankara - Isparta
Otobüs Bileti
75 TL
İncele 22 Eki 2019
22:00 3-4 Saat
Antalya - Isparta
Otobüs Bileti
25 TL
İncele 22 Eki 2019

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Isparta ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Antalya'da Gezilecek Yerler Antalya'da Nereye Gidilir?
Antalya'da Gezilecek Yerler Antalya'da Nereye Gidilir?
04 Ekim 2019
Her mevsim ayrı güzel olan şehrimiz Antalya, gezilecek-görülecek yerler bakımından çok zengin! Önemli tarihi yapıları, nefes kesen doğası ve muhteşem sahilleri ile Antalya gezisi planlayanlar bu şehir
2019 Kayak Sezonu Açıldı: Türkiye’nin En İyi Kayak Merkezleri
2019 Kayak Sezonu Açıldı: Türkiye’nin En İyi Kayak Merkezleri
15 Ocak 2019
Karlı havalara alıştığımız bu günlerde, Türkiye’nin dört bir tarafından kayak merkezlerinin açılma haberleri de gelmeye başladı. Yaz tatilinin üzerinden bu kadar vakit geçtikten sonra tekrar tatil yap
Bayramda Gezilecek Yerler: 20 Harika Öneri
Bayramda Gezilecek Yerler: 20 Harika Öneri
15 Ağustos 2018
Bayram tatillerinizi en güzel şekilde değerlendirmeniz için Biletall.com olarak Türkiye’nin dört bir yanından bayramda gezebileceğiniz, eğlenebileceğiniz ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz yer
Türkiye’nin Milli Parklar Listesi
Türkiye’nin Milli Parklar Listesi
06 Haziran 2018
Dört mevsimin yaşandığı güzel ülkemizde tam 42 adet Milli Park yer alıyor. Her biri birbirinden güzel olan bu parklar eşsiz güzelliği ve yaşam alanlarına sahip. Bu parklar doğal yaşam gezilerini seven

Isparta Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (6)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%100
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
6 Değerlendirme
B*** B***
11 Kasım Pazar
Farklılık olsun diye haftasonu gittiğimiz biryerdi hiç bilmiyorduk araştırma da yapmadık pek
M*** E*** D***
8 Ekim Pazartesi
Herşey için teşekkür ederiz tur rehberimiz çok ilgiliydi
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Isparta Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 21.10.2019 06:34:00 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Isparta, (ISE)
ISE
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=25249
/
25249