1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

All Nippon Airways All Nippon Airways
Uçak Bileti

"Inspiration of Japan."
Kuruluş Tarihi
1952
Firma Merkezi
Shiodome
Firma Kısaltması
ANA
IATA Kodu
NH
Uçak Sayısı
227
Uçtuğu Şehir Sayısı
3
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
0/5
All Nippon Airways

All Nippon Airways Popüler Uçak Seferleri

Toronto - Manila
Uçak Bileti
25 Ağu 2019
Osaka - İstanbul
Uçak Bileti
19 Eyl 2019
Sapporo - İstanbul
Uçak Bileti
19 Eyl 2019
Nagoya - İstanbul
Uçak Bileti
29 Ağu 2019
Sao Paulo - Tokyo
Uçak Bileti
23 Ağu 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

All Nippon Airways En Çok Sefer Yaptığı Şehirler

All Nippon Airways En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

All Nippon Airways Hakkında

All Nippon Airways, Shiodome bölgesini merkez alarak 1952 senesinde kurulmuştur. Filo büyüklüğü baz alındığı zaman, Japonya'nın en büyük havayolu firması olmaktadır.

227 uçağı ile toplamda 97 farklı nokta üzerinde seferlere sahiptir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde genişleme politikası izleyen firma, düşük maliyetlerle yaptığı seferleri ile uluslararası pek çok destinasyona ulaşmanızı sağlayacaktır.

All Nippon Airways uçak bileti ile ödüllü havayollarından biriyle uçmuş olursunuz. Ayrıca firmanın uçaklarına bilet alabilmek için kullanabileceğiniz kanal Biletall.com'dur.

All Nippon Airways uçak bileti fiyatları için her rezervasyonunuzla birlikte dünyanın pek çok noktasına avantajlı şekilde uçarsınız ve Biletall.com'un bütün aramaları müşterilere uygun fiyatları sunabilmek adına çalışmaktadır.

All Nippon Airways'in Japonya üzerinde farklı bölgelere uçuşları bulunmaktadır. Okinawa, Tokyo, Osaka, Kyoto, Sapporo gibi bölgeleri ziyaret edebilme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca Asya ve Okyanusya üzerindeki farklı bölgelere seyahat imkanı tanımaktadır. Bangkok, Pekin, Singapur, Şanghay, Cakarta bu destinasyonların arasında yer almaktadır.

All Nippon Airways, size ödüllü bir uçuş sağlamaktadır. Dünyanın en iyi havayolları arasına defalarca giren ve bu konuda ödüllere sahip olan firma, 5 yıldızlı bir uçuşu size sunacaktır.

Güvenli ve konforlu bir uçuşu, All Nippon Airways uçak bileti rezervasyon ile yakalayabilmektesiniz. Firmanın uçuşlarında dört farklı mevki bulunmaktadır ve bu mevkilerden istediğiniz birini ek ücretler karşılığında seçme özgürlüğüne sahipsinizdir. Economy Class, Premium Economy, Business Class ve First Class uçuş mevkilerine yer verilmektedir.

All Nippon Airways'in ulaşım ağları Japonya'dan Okyanusya'ya kadar uzanmaktadır. Böylelikle Asya ve Okyanusya üzerindeki birçok destinasyonu ziyaret etmek konusunda firmanın uçuşlarını tercih edebilirsiniz.

All Nippon Airways en ucuz uçak bileti ile firmanın birçok uçağa yer veren filolarıyla uçabilmektesiniz. Ayrıca Business Flyers üyeliğini tercih ederek uçuşlarda %5 indirim kazanabilirsiniz.

All Nippon Airways Online Check - in

All Nippon Airways, kalkışa 24 saatten fazla zaman varken veya en geç 75 dakika kalmışken online check in yapabilme imkanı sunmaktadır.

Havaalanında check in yapma işlemlerine gerek kalmaması için, All Nippon Airways uçak bileti fiyatları ile online check in yapabileceksiniz. Bu durumda firmanın uçaklarına koltuk seçebilecek ve koltuğunuzu değiştirebileceksiniz. Bu işlemlerin 24 saat önceden yapılması gerekmektedir. Check in işlemine dair detaylar firma tarafından e-posta yoluyla size iletilmektedir.

Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

All Nippon Airways, yapılacak check in işlemleriyle birlikte sizlere yemek seçebilme hakkı tanımaktadır. Menüler özenle hazırlanmaktadır ve samimi bir konukseverlik anlayışıyla yolculara sunulmaktadır. 2013 senesinden bu yana uçuş öncesi yemek seçme hizmeti firmanın bünyesinde bulunmaktadır.

All Nippon Airways Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

  1. Asya ve Okyanusya'da onlarca farklı rotaya uçma imkanları bulunmaktadır.
  2. Filoları son derece büyüktür, böylelikle her gün seferler yapılmaktadır.
  3. Dört farklı mevkide seyahat imkanı tanımaktadır.
  4. Filoların büyüklüğü ve teknolojik açıdan son model olmaları nedeniyle emniyetli uçuşlar sağlamaktadır.
  5. Önceden yemek sipariş sistemine yer verilmektedir.
  6. Uçuşlarda gecikme yaşanmamaktadır.
  7. Seyahat ettiğiniz mevki ne olursa olsun, konforlu bir uçuşun keyfini çıkartırsınız.

All Nippon Airways Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

All Nippon Airways'te uçuş mevki durumuna göre farklı ağırlıklara yer verilmektedir.

Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Ücretsiz olarak Business Class ve First Class müşterilerinin 70 pound taşıma hakları bulunmaktadır. Economy ve Premium Economy'de ise 50 pound ağırlık olmalıdır. Bütün mevkilerde toplam boyut 158 santimdir. Ayrıca First Class 3 parça, diğer mevkilerde 2 parça eşya ücretsiz sayılmaktadır.

KABİN/EL BAGAJI: Ağırlık bütün mevkilerde 22 pounddan fazla olamaz ve 22x16x10 inç olarak toplamda 45 inç boyutlarında olmalıdır.

Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Bagajlarda ücrete dahil edilen parçalar 2 parçadan başlar ve en fazla 100 pounda kadar ağırlıklar taşınabilmektedir. 2'den fazla bagajlarda 3.000, 3'ten fazla olanlarda 5.000 YEN ücretlendirme uygulanmaktadır.

Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

All Nippon Airways'te kayıp eşyalar için iniş yapılan havalimanına başvurulmalıdır. Hasarlı bagajların havalimanından ayrıldıktan sonra fark edilmesi durumunda, 7 gün içerisinde firmanın hasarlı ürün tespiti belgesinin doldurulması gerekmektedir. Kayıp bagajlara dair tutanak tutulabilmekte ve müşteri hizmetleri dahilinde bilgilendirilmeniz sağlanmaktadır.

Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

All Nippon Airways'te bıçaklar, tornavida, kesiciler, ordu bıçakları, golf sopaları, yanıcı gaz içeren spreyler, havai fişekler, böcek öldürücüler, beysbol sopaları, makas, sıvı piller gibi ürünler taşınmamaktadır. Bu ürünler yasadışı oldukları için 500.000 YEN para cezasına tabi olacaklardır.

All Nippon Airways Yiyecek, İçecek ve İkram

Önceden sipariş sistemine check in işlemleri dahilinde yer verilmektedir. Böylelikle uçuşunuz için yemek sipariş edebilmektesiniz.

Economy Class İkramlar        

Sebze çorbası, farklı lezzetlerle oluşturulan yemek kutuları, ekmek gibi ürünlerin siparişi alınmaktadır. Menülerin içerikleri mevsim, rota ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. İkramlıklar standart içecekleri kapsamaktadır.

Business Class İkramlar

All Nippon Airways, Economy Class haricinde 3 mevkiye daha yer vermektedir. Business Class'ta farklı şefler tarafından hazırlanan yemek ve tatlılara yer verilmektedir. Ayrıca içecek servisi Dining&Bar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Özel Yemek Servisi

Yemekler, özel bir alanda First Class ve Business Class müşterilerine servis edilmektedir. Böylelikle firmanın bu mevkide uçan müşterileri farklı şeflerin elinden çıkma lezzetleri tadabilmektedirler. Japon mutfağı ve uluslararası mutfaklara yer verilmektedir.

All Nippon Airways: Business Class

Business Class ve First Class yolcuları All Nippon Airways uçuşlarında özel ayrıcalıklara sahip olmaktadırlar.

Koltuk Diz Mesafesi

Business Class koltuklarında iki farklı tipe yer verilmektedir. Yatak tipi koltuklarda düğmeler sayesinde yatak şeklini alan koltuklar uzun uçuşlar için idealdir. Diğer koltuk tipinde, koltuk yarı yatar pozisyona getirilerek kullanılabilmektedir ve mesafe 38 inç'tir. Uçuşta tercih edilecek uçağa göre bu özellikler farklılık göstermektedir.

Yiyecek, İçecek ve İkram

İkramlar ve içecekler Dining&Bar bünyesinde servis edilmektedir. Müşteriler içecek ikramlarından yararlanabilmektedirler. Ayrıca önceden yemek siparişi oluşturarak bazı uçaklarda yer verilen salonlarda yemek yiyebilirler.

CIP Salonu / CIP Lounge

ANA Suite Lounge adını alan bu hizmet sayesinde, gece geç saatlere kadar özel salonları kullanabilmektesiniz. 114 adet farklı özel salonu ve yemek odasını farklı uçuş noktalarında bulabileceksiniz. Salon özellikleri Diamond ve Premium olarak sınıflandırılmaktadır.

All Nippon Airways Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Asya, Okyanusya gibi bölgeleri ziyaret etme konusunda All Nippon Airways'in birçok avantajı bulunmaktadır. Filoları oldukça büyük olan firmanın tam 227 uçağa sahip olması, günde yüzlerce sefer düzenlenmesine olanak tanımaktadır. 97 rotayla birlikte gideceğiniz bölgenin hava koşulları göz önünde bulundurularak uçak seçimi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle uçuşlarda kullanılan uçaklar şartlara göre farklılık gösterebilir.

All Nippon Airways Seferleri

Haftanın her gününde bulabileceğiniz yüzlerce uçuş sayesinde, All Nippon Airways uçak seferleri gerçekleştirerek belirtilen rotalara uçabilirsiniz. Ulaşımdaki kolaylıklar ve uçuş stratejilerinin doğru şekilde ayarlanması sayesinde emniyetli bir şekilde seyahat edersiniz.

All Nippon Airways Rezervasyon

Biletall.com'un ayrıntılı içeriklere yer veren aramaları, firmaya ait biletleri farklı rotalara ait olarak bulabilme imkanını size tanıyacaktır. Yapmanız gereken kalkış ve varış rotasını belirlemektir ve sistem size en uygun seçenekleri saniyeler içerisinde sunacaktır.

All Nippon Airways Bilet Al

All Nippon Airways'te uçabileceğiniz dört farklı mevki bulunmaktadır. Bu mevkilerin özelliklerine göre farklı seçeneklerden yararlanabilmektesiniz. Ayrıca mevki arası bilet fiyatları yüksek tutarlara yer vermediği için, Biletall.com'dan bütün mevkilere dair uçuşlara yer ayırtabilirsiniz. Check in hizmetinden belirtilen zamanlarda yararlanırsanız, koltuğunuz size tahsis edilecektir.

All Nippon Airways Bilet İptal/İade Prosedürü

İptal işlemleriniz dahilinde All Nippon Airways'te farklı opsiyonlara yer verilmektedir. Bilet iptalinizi 5 gün önceden yaparsanız, paranızın %100'ünü geri alabilmektesiniz. Ancak geciken süreler dahilinde %30'dan %60'a kadar kesinti ücreti uygulanmaktadır.

All Nippon Airways Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

All Nippon Airways'in uçakları Economy Class yolculara 34 inç, Premium Economy yolculara 38 inç koltuk genişliği sağlanmaktadır. Diğer sınıflarda uçuşlara göre koltuk özellikleri farklılık göstermektedir.

Bebek ve Çocuk Yolcular

All Nippon Airways'te bebek ve çocuklar ile yolculuk yapanlara yardım hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler için uçuştan önce firmayla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yalnız uçan çocuklara ANA Junior hizmeti sağlanmakta ve 5-11 yaş arasındaki küçük yolcuları kapsamaktadır. Bu durumda personel çocuklara uçuşlarda refakatçilik yapmaktadır. Refakatçi ücretleri firmanın müşteri hizmetlerinden talep edilebilmektedir.

Hamile Yolcular

Hamile bayanların doğuma 28 gün zaman kalana kadar doktor raporu alarak All Nippon Airways'te uçabilme hakları bulunmaktadır. 28 günden az bir süre söz konusu ise, bu durumda hamile bayanın yanında bir doktor bulunarak seyahat etmesi sağlanabilmektedir.

Hasta ve Engelli Yolcular

Yaşlı, engelli veya hasta yolculara güvenle seyahat edebilmeleri için All Nippon Airways çalışanları yardımcı olmaktadırlar. Tekerlekli sandalye hizmetleri bütün havalimanlarında bulunmaktadır. Ayrıca yaşlı, hasta veya engelli yolculara özel olarak kabin içerisinde tekerlekli sandalye sunulmaktadır. Rezervasyon işlemleri sırasında hasta veya engelli yolcuların belirtilmesi gerekmektedir. Ayrıca alerjik reaksiyonlar gösteren yolcuların da müşteri hizmetlerine 48-24 saat önceden iletilmesi şartı vardır.

Evcil Hayvanlar

Evcil hayvan taşıması konusunda müşteri hizmetlerine bilgi sağlanması gerekmektedir. Evcil hayvanların taşıma kafesleri bagaj hakkına dahil edilmediğinden, kafes başına 5.000 YEN'e kadar ücret talep edilebilmektedir. Yolcular uçuşta en fazla 3 taşıma kafesi alabilmektedirler. Sıcak kanlı hayvanların agresif tavır sergilememeleri durumunda kabul edilmesi söz konusu olacaktır, soğuk kanlı hayvan sınıfında olan sürüngen, kaplumbağa, balık, kertenkele gibi hayvanlar kabul edilmeyecektir.

Seyahat Sigortası

ANA Sigorta Poliçesi sistemlerine yer verilmektedir ve dileyen müşteriler bu sigorta poliçesini yaptırma hakkına sahiptirler.

All Nippon Airways Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Toronto - Manila 3.812,76 TL 36 Saat 39 Dakika
Osaka - İstanbul 3.920,71 TL 43 Saat 50 Dakika
Sapporo - İstanbul 3.975,21 TL 42 Saat 20 Dakika
Nagoya - İstanbul 4.748,94 TL 46 Saat 55 Dakika
Sao Paulo - Tokyo 6.425,21 TL 40 Saat 50 Dakika

All Nippon Airways Firması İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
0,0
Henüz Değerlendirilmedi
2
0
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com All Nippon Airways sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. All Nippon Airways Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

23.08.2019 06:13:48
Osaka, (Tümü)
OSAT
JP
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=42194
/
42194