Osaka Uçak Bileti

Osaka Kalkışlı En Çok Uçuş Düzenlenen Ülkeler

Osaka Hakkında Bilgiler

Japonya'nın Tokyo'dan sonraki en büyük ikinci kenti olan Osaka, ‘'Milletin Mutfağı ‘' olarak anılmaktadır. Japonya mutfağının merkezi ve gurme kenti olarak bilinen Osaka, Honşu Adası'nın Kansai bölgesinde yer alıyor. Japonya tarihinin en önemli ticaret merkezlerinin başında gelir.

Kelime anlamı Büyük Tepe olan Osaka'nın tarihi 15.yy'a dayanır. Verimli bir arazi üzerine kurulmuş olan kent, en ideal yerleşim yerlerinden biri olarak bilinir. Birçok turistin gözde tatil merkezlerinden biri olan Osaka, nefes kesen bir güzelliğe sahiptir. Bunun dışında Osaka uçak bileti rezervasyonu yaparak istediğiniz mevsimde uygun fiyatlarla bambaşka bir coğrafyada olmayı tecrübe edebilirsiniz.

Kendine özgü özellikleri ile Japonya'nın tarihini en iyi şekilde yansıtan kent, tarihi güzelliklerinin yanında insanlarının sıcaklığı ile de ön plandadır. Tarihi yapısı yanında modern bir atmosferi olan kentin Japonya'nın en işlek havalimanına sahip olması, her yıl gelen turist sayısının artmasını sağlıyor. Osaka İstanbul uçak bileti bilgilerini inceleyerek bu modern atmosfere ortaklık edebilirsiniz.

Asya mutfağının en güzel örneklerini sunan Osaka'da özellikle deniz ürünleri çok fazla tüketiliyor. Ayrıca hemen her öğünde pirinç pilavı sunuluyor. Gurme kent özelliği taşıyan şehrin hemen her noktasında kafeler, restoranlar ve sokak lezzetleri ile karşılaşılabiliyor.

Osaka Seferi Düzenleyen Uçak Firmaları

Osaka Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Osaka Havalimanı
Kansai Havalimanı
flight
ba-favicon-white