1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

Nagoya Uçak Bileti

6 Aralık
Bugün
Rüzgarlı
7°C
7 Aralık
Yarın
Güneşli
12°C
8 Aralık
Pazar
Parçalı Bulutlu
11°C
Para Birimi
Japon Yeni (JPY)
Zaman Dilimi
GMT +9
Nagoya Şehri En İyileri
  • Tarihi Mekanlar
  • Ofusa Kannon
  • Hitsumabushi

En Ucuz Nagoya Varışlı Uçak Seferleri

Osaka - Nagoya
Ana All Nippon Airways
28 Ara 2019
İstanbul - Nagoya
Korean Air
25 Ara 2019
Bangkok - Nagoya
Philippine Airlines
29 Ara 2019
Ankara - Nagoya
Qatar Airways
12 Ara 2019
Bergamo - Nagoya
Etihad Airways
25 Ara 2019
Gaziantep - Nagoya
Atlasglobal
16 Ara 2019
Berlin - Nagoya
British Airways
23 Ara 2019
San Francisco - Nagoya
China Southern Airlines
29 Ara 2019
Washington - Nagoya
United Airlines
07 Ara 2019
Ordu - Nagoya
Türk Hava Yolları
10 Ara 2019
Elazığ - Nagoya
Türk Hava Yolları
29 Ara 2019
Samsun - Nagoya
Türk Hava Yolları
15 Ara 2019
Adıyaman - Nagoya
Türk Hava Yolları
08 Ara 2019
Astana - Nagoya
Air Astana
12 Ara 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Nagoya Kalkışlı Uçak Seferleri

Nagoya - Tokyo
Ana All Nippon Airways
04 Oca 2020
Nagoya - Honolulu
Delta Air Lines
12 Ara 2019
Nagoya - İstanbul
Etihad Airways
25 Ara 2019
Nagoya - Antalya
Etihad Airways
17 Ara 2019
Nagoya - New York
Philippine Airlines
12 Ara 2019
Nagoya - Ankara
Cathay Pacific Airways
12 Ara 2019
Nagoya - Gaziantep
Asiana Airlines
18 Ara 2019
Nagoya - Adana
Qatar Airways
29 Ara 2019
Nagoya - Ordu
Ana All Nippon Airways
01 Oca 2020
Nagoya - Samsun
Ana All Nippon Airways
20 Ara 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Nagoya Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Nagoya Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Nagoya Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
JP
Priz Voltajı ve Tipi
100v
Resmi Dil
Japonca
Toplu Taşıma Fiyatı
850 JPY
Yemek Fiyatı
800 CNY
Alkolsüz İçecek Fiyatı
200 JPY

Nagoya’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Pazartesi
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Mayıs

Öncelikle ülke dışına çıkmak için bir pasaporta ve bilete sahip olmalısınız. Pasaporta sahipseniz güncel olmalıdır. Japonya Türkiye'den vize istememektedir. Türkiye'den Japonya'ya direk uçuşlar mevcuttur. Yani biletinizi alıp istediğiniz Japon şehrine gidebilirsiniz.

Fakat dünyanın bir ucunda olan bu ülkeye uçuşlar oldukça pahalı. Bu yüzden Ucuz Nagoya Uçak Bileti ile avantajlı bir şekilde seyahat etmenizde fayda var seyahat etmeden önce en uygun ay ve günlere bakarak bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Japonya'da vizesiz kalma süreniz en fazla 3 aydır. Biletinizi aldıktan sonra istediğiniz Japon şehrine ulaşma süreniz ise 10 ila 12 saat arasında değişir.

Japonya ikliminden ötürü sık sık yağış alan bir ülkedir. Bahar aylarında da sık sık yağmur yağışları görüldüğü gibi yazın bile yağmurlu günler olabilir. Fakat yine de Japonya'ya gitmek için bir çok turist tarafından bahar ve yaz ayları seçilir. Nagoya'ya gitmek için bahar ve yaz aylarının beklenmesinin sebebi, özellikle bahar mevsiminde sakura adı verilen kiraz çiçeklerinin açılışını (hanami) izlemektir.

Sakuralar tipik olarak açık pembe yapraklara sahiptirler ve etraflarında hoş bir görüntü oluştururlar. Yamazaki Nehri, Tsuruma Parkı, İnuyuma Kalesi gibi yerler sakuraların toplu olarak bulundukları ve sakuraların rahatça izlenilebilmesi için oldukça uygun yerlerdir.

Nagoya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nagoya Uçak Bileti sayesinde dünyanın bir ucu olan Nagoya'ya bile rahatlıkla uçabiliyorsunuz. Peki, havaalanından şehir merkezine nasıl geçebilirsiniz?

Raylı Araçlar

Ortalama Fiyatı: 330 JPY

Nagoya kullanılan en yaygın ulaşım aracı metrodur. Metrolar devamlı olarak sefer yapmakta gideceğiniz yere göre ücret ödemektesiniz. Havaalanı metrosundan şehrin değişik yerlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ücret ve koşullar otobüsler içinde aynıdır.
Taksi
Japonya taksi fiyatları oldukça pahalıdır. Bu yüzden yerel halk tarafından pek tercih edilmez. Fakat konforlu ve daha rahat bir şekilde şehir merkezine ulaşmak istiyorsanız taksi güzel bir seçenektir.
Araç Kiralama
Eğer Japon ehliyetine sahip değilseniz araba kiralamanız prk mümkün değildir.

Nagoya Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Nagoya’ya Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Uzun yıllardır ayakta duran sarayları, tapınakları ve daha görmeniz gereken bir çok tarihi yapısı Nagoya'ya neden tarihi için gitmeniz gerektiğini açıklıyor.
  2. Sakuralar kiraz çiçeğidir ve bu muhteşem manzarayı görebileceğiniz yer sayısı oldukça azdır. Bu Nagoya gitmeniz için başlı başına bir sebeptir.
  3. Bilim ve teknoloji alanında gerçekten ilerlemiş olan bu şehir bu konuda meraklıysanız eğer kesinlikle gitmeniz gereken bir yer.
  4. Farklı tatlar denemekten hoşlanırım diyorsanız, değişikliklere açıksanız kesinlikle Nagoya'ya gitmeli dünya mutfağında yer edinmiş olan Miso çorbasını tatmalısınız.
  5. Nagoya Uçak Bileti ile avantajlı şekilde Nagoya'ya gitmek için diğer bir sebepte farklı ülkelerdeki insanların nasıl evlerde yaşadıklarını görmek. Geleneksel Japon evleri mobilyaları, yatakları, evlerinin yapısı ile çoğu kültürden oldukça farklı.

Nagoya Hakkında

Nagoya Japonya'nın merkezinde bulunan nüfus, gelişim ve sanayileşme bakımından Japonya’nın en büyük 4.şehri olma özelliğini taşır. Nagoya şehrinin Büyük Okyanusa kıyısı bulunmaktadır ve Japonya'nın en büyük adası olan Hoşnu'nun orta ve güney kısımlarında bulunur.

Nagoya'nın para birimi Japon Yenidir (JPY). Nagoya'nın nüfusu 2 milyondan fazladır. Nüfusun büyük bir kısmını çalışan ve öğrenci kesimi oluşturduğu için toplu taşıma yolları oldukça gelişmiştir. Japonya'da şehirlerin seviyesini belirleyen statüler namevcuttur.

Nagoya diğer Japon şehirleri arasında statü olarak belirlenmiş şehirler arasında yer almaktadır. Nagoya'nın yedi tane ilçesi bulunmaktadır. Bunlar, Aichi, Ama, Chita, Kitashitara, Nishikosugai, Niwa ve Nukata'dır.

Nagoya Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
250 JPY
Taksi
400 JPY/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Japonya'da en çok tercih edilen ulaşım aracı metrodur. Bunun sebebi devamlılığı oldukça yüksek olan metroların aynı zamanda hızlıca ilerlemeleridir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Eğer Japon ehliyetine sahip değilseniz araba kiralamak oldukça zordur. Bunun yerine daha bireysel ve konforlu bir ulaşım tercih ediyorsanız taksi kullanabilirsiniz. Fakat taksi Japonya'da fiyatlarının yüksekliğinden ötürü pek tercih edilmez.

Nagoya Vize Şartları

Japonya Vize İstiyor mu?
Hayır
Japonya Vizesiz Kalınabilecek Süre
90 Gün
Japonya Vize Detayları
Japonya’ya giriş yapan 16 yaş üzerindeki kişilerin sınırdan girişlerinde parmak izlerinin alınması ve resimlerinin çekilmesi uygulamalarına başlanmıştır. Japonyao'ya diplomatik statüyle gidenler ve Japonya’ya resmi ziyaret gerçekleştirenler uygulamadan muaftır.

Nagoya’da Gezilecek Yerler

Noritake Bahçesi
Shirosu
Toyota Endüstri ve Teknoloji Hatıraları Müzesi
Ofusa Kannon
Nagoya Limanı
Nagoya'nın Güzel Shirosu

Japonya'nın "Üç Güzel Shiro (Kale)"sundan biri olarak anılan Nagoya Kalesi, dönemin hükümdarı Leyasu Tokugawa tarafından yapılması emredilen mimari yapıdır. Kalenin inşaatına 1610 yılında başlanmış ve kalenin surlarıyla birlikte tamamen inşaatı 1620 yılında sona ermiştir. Kaleye bir çok turist gelmesinin en önemli sebeplerinden biri kalenin değişik mimarisidir. Kale yapılırken çivi kullanılmamıştır ve yapı malzemeleri lego misali birbirine kenetlenecek şekilde tasarlanmıştır. Kale Japonya'da ki depremlerden ötürü dönem dönem bazı parçalarını kurban etmiştir ancak 2.Dünya savaşında kale tamamen yıkılmıştır ve burada bulunan yerel halkın isteği üzerine yeniden inşa edilmesine karar verilmiştir.

Kale bodrum ile birlikte sekiz katlı olup bazı katları hariç ziyaretçilere açıktır. Kalenin çatısında kalenin simgesi olarak görülen ve kaleyi felaketlerden koruduğu düşünülen altın yunus heykelleri boy göstermektedir. Kale Hori nehri yanında bulunmaktadır ve kale yapılırken etrafı taştan su kanallarıyla çevrelenmiştir. Bu kale için aynı zamanda doğal bir savunma mekanizması oluşturmuştur ve yapıldığı dönemde en yüksek bakış açısına sahip olması nedeniyle stratejik bir öneme sahiptir.

Kalenin etrafını çevreleyen taşlar dönemin feodal beyleri tarafından yaptırılmıştır. Leyasu Tokugawanın kalenin surlarının Feodal beyler tarafından yapılmasını kendisi emretmiştir. Bunun sebebi o dönemlerde feodal beylerinin fazla güçlenmesini engellemek ve güçlerini dengede tutmaktır. Feodal beylerin yaptırdığı bu taşlar içerisinde en çok dikkat çekeni taşı yaptıran Feodal beyle aynı isme sahip olan Kiyomasa taşıdır. Taş dönem şartlarında taşımak için fazla büyük olduğu için ziyaretçilerin ilgi odağı olma niteliğini taşır. Ayrıca taşlar üzerinde her biri taşı yaptıran Feodal beye ait olan imzalar bulunur ve silikte olsa bu imzaları görmek günümüzde mümkündür.

Toyota Endüstri ve Teknoloji Hatıraları Müzesi

Japonya gelişmiş teknolojisi sayesinde ürettiği arabalarla dikkatleri üzerine toplayan bir ülkedir. Japonya'nın dünyaca bilinen Toyota markasının üretim ve geliştirilmesinin büyük bir bölümünün yapıldığı yer Nagoyadır. Geçmişlerini bağlı olan Japonlar ürettikleri arabaların zaman içerisindeki değişimini ve gelişimini Nagoya Toyota Endüstri ve Teknoloji Hatıraları müzesinde sergiler. Bu müzede Toyota markasının zaman içerisinde değişen ve gelişen araçları haricinde Avrupa ve Amerika'ya ait olan bazı klasik modelleri de görmek mümkündür. Müzede 1800 ve 1960 yılları arasında üretilen araçlar sergilenmektedir. Klasik araba merakı olan turistlerin en uğrak noktası bu müzedir. Müzede arabaların sergilenmesinin yanı sıra endüstriyel konular hakkında da bilgi verilmektedir ve müzeye giriş ücretsizdir.

Ofusa Kannon

Nagoya merkezinde bulanan budist tapınağı olan Ofusa Kannon ismini tapınağın sembolü olan ahşaptan oyularak yapılmış merhamet tanrıçası Kannon heykelinden alır. Tanrıçanın bir gün yer yüzüne indiğini gören Ofusa isimli genç kız ile burada ibadet başlamış ve tapınak inşa edilmiştir. Tapınağın içerisinde büyük bir kütüphane bulunur ve bu kütüphane içerisinde Japon tarihi ve mitolojisine ait bilgilerin olduğu önemli yazmalar bulunur. Tapınakta en çok dikkat çeken nokta çok fazla sayıda gül türünün bulunduğu gül bahçesidir. Turistler tapınağı gezdikten sonra buranın bahçesinde bulunan çay evlerinde oturabilirler.

Nagoya Limanı

Japonya'da bulunan en büyük limanlardan biri olan Nagoya Limanı, Nagoya'nın güney kısmında yer almaktadır. Limanın bir kısmı eğlence amaçlı olarak ayrılmıştır ve bu kısımda halk akvaryumları, alışveriş merkezleri ve müzeler gibi sosyal oluşumlar yer almaktadır. Akvaryum oldukça büyük olup içerisinde balina, yunus balıkları, orca ve daha bir çok deniz canlısı yer almaktadır. Ayrıca bu akvaryumda günün belli saatlerinde yunus gösterileri yapılmaktadır. Akvaryuma girişler oldukça makul fiyatlara sahiptir. Limanda Fuji İcebreaker isimli Antarktika Okyanusunun keşfinde kullanılan gemide demirlemiş halde bulunur ve bu gemiyi görmekte mümkündür. Antarktika müzesi de burada bulunmakta olup halk ziyaretine açıktır.

Nagoya Şehri Bilim Müzesi

Japonlar bir çok konuda ileri düzeyde bilgiye sahiptir ve bu bilgileri paylaşmaktan çekinmezler. Bunun en güzel örneklerinden olan müzelerden biri de Nagoya Şehir Bilim Müzesidir. Dünyanın en büyük planetaryumlarından birine sahip olan bu müzede belirli aralıklarla gösteriler yapılır. Planetaryum (gezegenevi) güneş, gezegenler, yıldızlar gibi bir çok gök cisimlerinin tavana yansıtıldığı gösteri merkezlerine verilen addır. Bu sayede kendinizi uzayda hissedebilir ve bu sistemler hakkındaki çeşitli bilgilerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu bilgilerin güncel şekilde sergilenmesinden ötürü oluşan tüm uzaysal değişiklikler de yakından takip edilmiş olunur. Nagoya Şehir Bilim Müzesine girmek için yaş sınırı yoktur. Müze yedi katlı olup ilk iki katı hariç sergilenenler kalıcıdır. Aşağı katlarda ise devamlı sirkülasyon içinde olan bir düzen vardır.

Legoland

Kültürel amaçlı ziyaretler dışında eğlenmek içinde ziyaret edebileceğiniz yerlerden biri olan Legoland sadece küçüklere değil aynı zamanda büyüklere de hitap eder. Çocuklar eğlenirken yetişkinler içinde lego tuğlaların nasıl yapıldığının anlatıldığı fabrika turları mevcuttur. Bunun yanı sıra mekanik ve robotların çalışma sistemlerine nasıl yapıldıklarına ilgisi olan yetişkinler içinse bu konu hakkında pratik çalışmalar yapabilecekleri alanlar bulunur.

Noritake Bahçesi

Noritake seramik endüstrisinde köklü bir geçmişi olan bir şirkettir. Kendini ilerleyen teknolojiye göre şekillendiren bu şirket işini eğlenceyle birleştirmiş ve seramik, porselen yapımını merak eden ziyaretçiler için bu aşamaların nasıl olduğunu gösteren sergiler sunmuş bunun yanı sıra size deneme imkanı vererek nasıl yapıldığını gözlemlemenize olanak sağladığı gibi kendi başınıza da seramik yapmanıza imkan tanımıştır. Bu bahçede bir de müze bulunur. Bu müze sayesinde yüz yaşından büyük çeşitli kavanoz, vazo, tabak, bardak gibi seramikten yapılma eşyaları görebilirsiniz.

Nagoya’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Miso Çorbası
Hitsumabushi
Tebasaki
Misokatsu
Miso Çorbası

Soya fasulyesi, pirinç, deniz suyu ve mantarla fermente edilen hamura miso denir. Bu hamurun kaynatılmasının ardından katsuo daşi, miso sosu ve tofu katılarak çok fazla kaynatılmadan yapılan yemektir. Bu yemek yapımının kolaylığı ve oldukça ucuz olması sebebi ile tüm restoranlarda rahatça bulabileceğiniz yemeklerdendir. Dünya mutfağına damga vurmuş olan bu yemek Nagoya Uçak Bileti sayesinde sadece bir uçuş ilerinizde duruyor.

Hitsumabushi

Nagoya yılan balığının en fazla üretildiği Japon şehridir. Bu durum yemek kültürlerine de yansımıştır. Hitsumabushi adı verilen bu yemek yılan balığının ızgara edilerek pirinç, çorba ve özel Japon sosları eşliğinde sunulduğu yemektir. Doyurucudur ve turistler için alışkın olmadıkları bir lezzettir. Hitsumabushi''nin fiyatı normalden biraz daha yüksektir

Tebasaki

Kızartılmış tuz ve baharat ile marine edilmiş çıtır tavuk kanatlarına tebasaki denir. Bu yemeği büyük restoranlarda bulabileceğiniz gibi küçük restoranlarda da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Misokatsu

Rendelenmiş lahana ve pirinç ile servis edilen iyice kızartılmış ve gevrek hale getirilmiş et pirzolasıdır. Yemek geleneksel Japon sosu olan tonkatsu yerine miso sosuyla servis edildiği zaman bu adı almaktadır. Bu yemeği restoranlarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bento adı verilen iş ve okula giderken kullanılan yemek çantalarında da bu yemek yaygın olarak görülür. Yemeği bu şekilde de satın alabilirsiniz.

Misonikomi

Kalın eriştelerle birlikte et suyu, çiğ yumurta, yeşil soğan, tavuk, mantar ve pirinçle servis edilen miso soslu yemektir. Çoğu restoranda kolay bir şekilde bulabileceğiniz bir yiyecektir.

Konaklama İçin Nagoya Otel Seçenekleri

Hilton Nagoya Hotel Hilton Nagoya Otel 5 yıldızlıdır. Şehir merkezine oldukça yakın olan otel şehir merkezinde gezilebilecek Nagoya Kalesi, Nagoya Toyota Endüstri ve Teknoloji Hatıraları Müzesi gibi yerlere de oldukça yakındır.

Hilton Nagoya Hotel
Hilton Nagoya Otel 5 yıldızlıdır. Şehir merkezine oldukça yakın olan otel şehir merkezinde gezilebilecek Nagoya Kalesi, Nagoya Toyota Endüstri ve Teknoloji Hatıraları Müzesi gibi yerlere de oldukça yakındır. Ayrıca toplu taşıma alanlarına yürüme mesafesindedir. Otelde yüzme havuzu bulunur. Otele çocuklar kabul edilir.
460 0008, Naka Ward Sakae.
Mielparque Nagoya
Bu otelde şehir merkezine yakın mesafede bulunan oteller arasındadır. Otel içerisinde restoran hizmeti verilir. Otelin hemen yakınında alışveriş merkezi bulunur ve çocuklar otele kabul edilir.
461 0004, Higashi Wrad, Aoi
Best Western Hotel Nagoya
Şehir merkezine yakın olan otele havaalanından gelmek oldukça kolaydır. Otel içerinde bar mevcuttur ve ailece kalınabilecek bir oteldir.
460-0008, Naka Ward, Sakae.

Nagoya Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Osaka - Nagoya 1.346,93 TL 3 Saat 45 Dakika
İstanbul - Nagoya 1.988,83 TL 17 Saat 5 Dakika
Bangkok - Nagoya 2.424,10 TL 13 Saat 50 Dakika
Ankara - Nagoya 3.514,97 TL 26 Saat 10 Dakika
Bergamo - Nagoya 3.977,04 TL 22 Saat 55 Dakika
Gaziantep - Nagoya 4.149,69 TL 24 Saat 55 Dakika
Berlin - Nagoya 4.341,46 TL 24 Saat 5 Dakika
San Francisco - Nagoya 4.492,45 TL 29 Saat 25 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Nagoya ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Uluslararası Karadeniz Gününe Özel: Karadeniz'in En Güzel Şehirleri
Uluslararası Karadeniz Gününe Özel: Karadeniz'in En Güzel Şehirleri
16 Ekim 2019
Karadeniz’de oluşan kirliliğin önlenmesi amacıyla, 21 Nisan 1992 tarihinde Karadeniz’e kıyısı olan ülkelerin temsilcileri tarafından imzalanan Karadeniz’in Kirliliğe Karşı Korunması Sözleşmesi sonrası
Eylülde Deniz Başkadır! İşte Eylülde Denize Girebileceğiniz En Güzel Yerler
Eylülde Deniz Başkadır! İşte Eylülde Denize Girebileceğiniz En Güzel Yerler
06 Eylül 2019
Yaz bitti diye deniz dönemi bitti mi sandınız? Belki de daha denize giremediniz ya da doyamadınız? O zaman eylül denizi sizi bekliyor! Eylül ayında denize girilir mi demeyin, işte eylülde muhteşem bir
Yaz Geldiyse Hadi Kumsala! İşte Türkiye'nin En Güzel Plajları
Yaz Geldiyse Hadi Kumsala! İşte Türkiye'nin En Güzel Plajları
08 Temmuz 2019
Yaz dediğimiz biraz kum, biraz güneş, biraz da deniz değil mi? Yazın sıcaklarının hakkından en iyi kumsal keyfi gelir. Bu sebeple sizler için 2019 yazında mutlaka gitmeniz gereken birbirinden güzel pl
Avrupa, Amerika, Asya’ya Herkes Gider, Biz Antarktika’yı Anlatalım!
Avrupa, Amerika, Asya’ya Herkes Gider, Biz Antarktika’yı Anlatalım!
12 Nisan 2019
Dünyadaki en inanılmaz yerlerden biri olan Antarktika kıtasına gidenlerin aktardığına göre burası, yaşadığınız duyguları kelimelere dökmenin imkansız olduğu bir yer! Yedi kıta arasında ulaşılması b

Nagoya Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (6)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%100
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
6 Değerlendirme
S*** A*** U***
31 Ekim Çarşamba
Şehrin havası, doğası ve yapısı çok farklı. Gerçekten çok güzeldi.
İ*** T***
7 Ekim Pazar
Herşey çok güzeldi ve keyifliydi teşekkür ederiz.
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Nagoya Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 6.12.2019 09:08:11 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Nagoya, (Tümü)
NGOT
JP

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://www.biletall.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=44130
/
44130