1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Muğla Uçak Bileti

20 Ağustos
Bugün
Güneşli
31°C
21 Ağustos
Yarın
Güneşli
33°C
22 Ağustos
Perşembe
Güneşli
34°C
Para Birimi
Türk Lirası (TRY)
Zaman Dilimi
GMT +3
Muğla Şehri En İyileri
  • Yaz Turizmi
  • Konakaltı Hanı
  • Çökertme Kebabı
Muğla
Üzgünüz, Muğla için en uygun fiyatı bulamadık.
En uygun fiyat için seferi yukarıdan sorgulayabilir veya aşağıdaki alternatif ulaşım seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Muğla İçin Diğer Popüler Ulaşım Seçenekleri

10:00 3-4 Saat
Denizli - Muğla
Otobüs Bileti
40 TL
İncele 21 Ağu 2019
11:00 3-4 Saat
İzmir - Muğla
Otobüs Bileti
50 TL
İncele 21 Ağu 2019
11:01 6-7 Saat
Antalya - Muğla
Otobüs Bileti
36 TL
İncele 21 Ağu 2019
12:15 6-7 Saat
Isparta - Muğla
Otobüs Bileti
40 TL
İncele 21 Ağu 2019
13:15 4-5 Saat
Burdur - Muğla
Otobüs Bileti
35 TL
İncele 21 Ağu 2019
20:30 10-12 Saat
Ankara - Muğla
Otobüs Bileti
110 TL
İncele 21 Ağu 2019

Muğla Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Muğla Havaalanları
Ülke Kodu
TR
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Türkçe
Toplu Taşıma Fiyatı
2,45 TL
Yemek Fiyatı
20 TL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
5 TL

Muğla’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Pazartesi
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Mayıs

Muğla, her mevsimde ziyaretçilerine farklı güzellikler sunan bir şehirdir. En çok ilkbahar ve yaz mevsimlerinde gezilmek için uygundur. Bu iki mevsimde çok yoğun bir şekilde turist ağırlar. Özellikle Bodrum, Dalaman, Milas ve Akyaka'da çok fazla tatil yapan turist olmaktadır. THY veya Pegasus gibi farklı hava yolu şirketleri bu mevsimlerde daha yoğun tarifeler sunar.                                                      

Daha sakin ve rahat bir Muğla tatili yapmak isteyenler ilkbahar mevsiminin başlarında, sonbaharda ya da kış mevsiminde gelebilirler. Yıl boyunca ılıman bir iklime sahip olması sayesinde çok soğuk olmaz. Kış sıcaklığı ortalaması 18 derecedir. Yaz mevsiminde ise temmuz ayı çok sıcaktır ve ortalama 32 derece görülür. Muğla İstanbul arası uçakla kaç saat diye merak eden birçok birey, hangi havalimanına gidecekse buna göre hesap yapmalıdır.

Denize girmek isteyen, Akyaka tatili planlayan bireyler daha çok sıcak zamanlarda gelmelidir. Kültürel geziler sonbahar ve kış aylarında da yapılabilir. Muğla İstanbul uçak biletleri en çok yazın rağbet görmekle birlikte, yılın her ayında satılmaktadır.

Muğla Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dalaman ve Bodrum Havalimanları sonrasında Muğla merkezine gitmek isteyen ziyaretçiler, farklı ulaşım alternatifleri ile geçiş yapabilirler.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 11 TL

Her iki havalimanından merkez için kalkan servisler bulunmaktadır. Bu servislerle kolaylıkla merkez ilçelere geçilebilir.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 400 TL

Havalimanları içerisinde yer alan taksi durağı ile birlikte, merkezden de taksiye binerek hava limanlarına gidilebilir. Ancak kilometre farkından dolayı taksi ücretleri biraz daha yüksek olacaktır.

Araç Kiralama

Ortalama Fiyatı: 120 TL

Havalimanları içerisinde araç kiralama firmaları ile anlaşılarak özel araç temini sağlanabilir.

Muğla Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Muğla ili içerisinde yer alan Dalaman ve Bodrum Havalimanı, Muğla'nın farklı yerlerine rahatça ulaşım sağlayabilmek açısından tercih edilebilir. Bodrum'da tatil yapacak olanlar için Bodrum Havalimanı daha uygun olacaktır. Ancak Dalaman Havalimanı merkeze daha uzaktır. İki havalimanında da uçak beklerken ya da merkeze geçiş öncesi vakit geçirmek üzere farklı alternatifler bulunur. Muğla uçak bileti rezervasyon işlemleri sonrası keyifle zaman geçirilebilir.

Bodrum Havalimanı, aynı zamanda diğer bir meşhur Muğla ilçesi olan Milas'a da oldukça yakındır. Muğla en ucuz uçak bileti ile en yoğun sezonlarda dahi keyifli tatiller planlanabilir. Bununla birlikte Dalaman Havalimanı da birçok tatil beldesine yakındır. Bodrum Havalimanı 1997 senesinden beri hizmet vermektedir. Dalaman Havalimanı ise 1989 senesinden beri kullanılmaktadır. Yoğunluk sebebiyle daha sonra Bodrum Havalimanı dahil edilmiştir. En çok İstanbullular’ın Bodrum tatilleri için fayda sağlayan bu yenilik ile Muğla İstanbul uçak bileti alternatifleri de arttırılmıştır.

Havalimanları içerisinde restoranlarda yemek yiyerek ya da dinlenme salonlarında bekleyerek zaman geçirmek mümkün olacaktır. Bununla birlikte alışveriş salonlarında da uçağı beklerken keyifle dolaşılabilir.

Muğla’ya Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Muğla'nın Ege Bölgesi'ne has güzelliği hem yeşili hem de mavisi ile kendisini fazlasıyla belli etmektedir. Burada oldukça dinlenmeye değer doğal alanlar bulunuyor. Bunun için uygun tarihlerde Muğla uçak bileti fiyatları incelenerek güzel bir tatil planı yapılabilir.
  2. Muğla'nın oldukça eski bir geçmişi bulunmaktadır. MÖ 3400'lü yıllara dayanan bu tarih, ardında birçok tarihi yapı ve kalıntı bırakmıştır. Kültürel gezi yapmak isteyenler için Muğla ideal bir seçim olacaktır.
  3. Muğla uçak bileti Pegasus veya diğer hava yolu şirketlerinden seçim yapılarak mutlaka lezzetli yemekleri de denenmelidir. Muğla tatili demek, Ege lezzetleri ile geçecek güzel günler demektir.
  4. Muğla içerisinde oldukça rahat ve bol alternatifli bir ulaşım ağı mevcuttur. Rahatlıkla farklı yerlerine gidilebilir ve gezilebilir.
  5. Ege Bölgesi'nin en sakin ve güzel şehirlerinden birisi olan Muğla'da hala birçok el sanatı ve zanaat işleri devam etmektedir. Bu nedenle ekonomik yöresel alışveriş imkanları da oldukça fazladır. En ucuz Muğla uçak bileti araması ile başlayacak olan tatil planlarına, keyifli alışveriş saatleri de dahil edilmelidir.

Muğla Hakkında

Türkiye'nin bir şehri olan Muğla, Ege Bölgesi sınırları içerisinde yer alır. Ancak ilçelerinin bir kısmı Akdeniz Bölgesi içerisinde yer alır. Ege Bölgesi için özellikle tatil turizmi ile oldukça değerli olan bu şehir, mavinin ve yeşilin en doğal tonlarını sunar. Muğla'ya ilkbahar ve yaz aylarında çok yoğun şekilde turist akını gerçekleşmektedir. Muğla uçak bileti bakılarak isteyen herkes bu şehir için bir gezi rotası hazırlayabilir. Gidilecek tarihler belli olduğunda, sezon öncesi kampanyaları yakalamak için erkenden Muğla uçak bileti bakılması önerilir. 

MÖ 3400'lü yıllardan beri var olan Muğla, tarihteki birçok uygarlığa ana vatanlık görevi görmüştür. Sırası ile Karya, Med ve Pers İmparatorlukları'nın yaşamasından sonra, Osmanlı Devleti için uzun yıllar boyunca yerleşim yeri görevi görmüştür. Bu nedenle en az doğal güzellikleri kadar tarihi dokusu ile de Muğla görülmeye değer bir şehir olduğunu kanıtlar. Muğla ucuz uçak bileti bulunarak, keyifli ve kültürel bir tatil yapılabilir. 

İklimi itibariyle yaz mevsiminde gezilmeye çok uygun olmakla birlikte, isteyen herkes sonbahar ve kış mevsiminde de Muğla'nın tadını çıkarabilir. Bu iki mevsimde daha çok Muğla'nın yerlileri kalmaktadır. Daha sakin bir tatil için Muğla uçak bileti THY ya da diğer şirketlerin kampanyalı fiyatları yakalanabilir.

Muğla Fotoğraf Galerisi

Muğla Nerede?

Muğla Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,45 TL
Taksi
5,20 TL/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Hem fiyatları hem de geniş ulaşım ağı sayesinde Muğla belediye otobüsleri oldukça rağbet görmektedir. Merkezden popüler tatil beldelerine giden halk otobüsleri de bulunur.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Halk otobüsleri, taksiler ve havalimanı servisleri ile de merkezden ulaşıma devam edilebilir. Muğla İstanbul uçak saatleri ve diğer seferlere göre havalimanı servisleri büyük fayda sağlar.

Muğla’da Gezilecek Yerler

Akyaka
Bodrum
Konakaltı Hanı
Muğla Müzesi
Kaunos
Yeryüzünde Bir Cennet: Akyaka

Muğla'nın her mevsim oldukça yoğun şekilde turist ağırlayan tatil beldesi Akyaka, kamp alanları, eşsiz gölü ve doğal alanları ile görülmeye değer. Koruma altında olan bu belde, serin ve berrak sularının temizliği ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. Özellikle Muğla İstanbul uçak biletleri rotası burayı göstermektedir.

Türkiye'nin En Popüler Tatil Beldesi: Bodrum

Yaz kış birçok insanın yoğun şekilde geldiği, Türkiye'nin en popüler ve gelişmiş tatil beldesi olan Bodrum, Muğla içerisinde çok farklı bir tatil seçeneği sunuyor. Sayısız plajı, otelleri, eşsiz manzarası ve meşhur evleri ile görülmeye değer bir beldedir. Bodrum Havalimanı'ndan ulaşım sağlamak çok kolay olacaktır. Muğla İstanbul uçak bileti fiyatları, özellikle Bodrum için büyük farklılıklar gösterebilir.

Muğla'nın Tarihi Dokusunda Bir Değer Olan Konakaltı Hanı

Osmanlı döneminde yapılmış olan Konakaltı Hanı, birçok padişah eşi ve ailesi için tatil yeri olarak kullanılmıştır. Bugün de müze olarak gezilmek üzere açıktır. Muğla İstanbul uçak seferleri ile gelenler arasında her bireyin merakını uyandıracak bir yapıdır.

Muğla Değerlerini Keşfedin: Muğla Müzesi

Muğla şehrinin başlangıcından beri sahip çıkabildiği tüm değerler bu müzede sergileniyor. Müzeyi pazartesi günü hariç diğer günler dolaşmak mümkündür.

Antik Kent Meraklılarına Özel: Kaunos

Milattan önce dönemlerinde yapıldığı bilinen Kaunos Antik Kenti, birçok uygarlığın sığındığı ya da korunma amaçlı kullandığı bir yer olmuştur. Bugün Kültür Bakanlığı tarafından korumaya alınmış olan bu kenti gezmek mümkündür. Kültürel amaçlarla gelenler için çok keyifli olacaktır.

Muğla’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Tarhana Çorbası
Çökertme Kebabı
Döş Dolması
Kabak Çiçeği Dolması

Muğla en ucuz uçak bileti ile kentin en önemli yerlerini ve lezzetlerini keşfedebilirsiniz. Muğla’ya gelenlerin tatmadan dönmemesi gereken en önemli lezzetler şunlardır:

Kış Aylarında Lezzetli Bir Tat: Tarhana Çorbası

Ege Bölgesi'nde bolca yapılmakta olan tarhana çorbası, Muğlalılar’a has tarifi ile de denenmeye değer bir lezzettir. Özellikle kış mevsimi geldiğinde her Muğla evinde sık sık pişirilir.

Muğlalıların Akşam Yemeği Favorisi Çökertme Kebabı

 Muğlalılar’ın özel akşam yemeklerinde tercih ettiği bu kebap, altı çıtır ekmek ya da patatesle hazırlanan enfes bir et yemeğidir.

Kuzu Etinde Bir Değer Olan Döş Dolması

Kuzu etinin döş kısmı, Muğlalı ustalara has tariflerle dolma şeklinde hazırlanır ve akşam yemeklerinde sunulur.

Ege Lezzetlerinde En İyisi Kabak Çiçeği Dolması

Ege Bölgesi dendiği zaman akla mutlaka kabak çiçeği dolması gelecektir. Bu eşsiz lezzeti her Egeli çok sever ve mutlaka denenmelidir.

Muğla Usulü Denemeye Değer Keşkek

Keşkek, ülkemizin birçok şehrinde farklı tariflerle hazırlanır. Muğla içerisinde de keşkek oldukça meşhurdur.

Konaklama İçin Muğla Otel Seçenekleri

Ucuz Muğla uçak bileti aldıktan sonra konaklama için de farklı otel seçeneklerini araştırabilirsiniz. Muğla’da her bütçeye hitap eden otel seçenekleri bulunmaktadır.

Muğla Hotel

Merkez önerileri için diğer bir uygun tesis de Muğla Otel'dir. Şehrin en köklü otellerinden birisi olarak bilinir. Muğla İstanbul uçuş süresi hesaplamalarına göre merkez oteller seçilebilir.

Kötekli Mahallesi, Muğla Marmaris Karayolu 1. Km No:10, 48000 Muğla Merkez/Menteşe/Muğla
Hotel Centro Bodrum

Bodrum'da kalmak isteyenler için imkanları ve konumu ile çok uygun bir tesistir. İlkbahar ve yaz aylarında erken rezervasyon yaptırılması gerekebilir.

Eskiçeşme Mahallesi, Cafer Paşa Cd. No:30, 48400 Bodrum/Muğla
Akyaka Gümüş Konak

Akyaka içerisinde kalmak adına uygun ve imkanları ile yeterli bir oteldir. Aynı zamanda merkeze yakın bir otel arayanlar için imkanları ile de çok sevilecek bir başka seçenek olarak değerlendirilebilir.

Akyaka Mahallesi, No 22, Koyuncu Sk., 48000 Ula/Muğla

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Muğla ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Bu Yazın Nereye Gitsem Diyenlere Bir Önerimiz Var: Kaş
Bu Yazın Nereye Gitsem Diyenlere Bir Önerimiz Var: Kaş
12 Temmuz 2019
Son zamanların sosyal medya paylaşımlarını süsleyen, yazın hem yerli hem yabancı turistlerin gözdesi tatil yeri: Kaş. Kaş adeta Akdeniz’in mücevheri gibi. Doğallığı, güzelliği ve eskiden beri var oluş
Sadece Biz Sevmiyoruz! Dünyaca Ünlü 5 Türk Lezzeti
Sadece Biz Sevmiyoruz! Dünyaca Ünlü 5 Türk Lezzeti
15 Mart 2019
Türk mutfağının oldukça zengin ve Türk yemeklerinin oldukça lezzetli olduğu tüm dünya tarafından bilinen bir gerçek. İster Asya’ya, ister Avrupa’ya, ister Amerika’ya gidin, herhangi bir Türk restoranı
2018’de En Çok Bu Ülkelere Gidildi, Sizce Bu Sene Durum Değişecek Mi?
2018’de En Çok Bu Ülkelere Gidildi, Sizce Bu Sene Durum Değişecek Mi?
19 Şubat 2019
Dünyanın en çok ziyaret edilen 10 ülkesi! Bu ülkelerden birini tercih edip de pişman olmak mümkün mü? Belki de bir sonraki ziyaretinizde siz de bu ülkeleri tercih eden milyonlarca kişiden biri olacaks
İlk Kez Öğrenci Yurdunda Kalacaklara Tavsiyeler
İlk Kez Öğrenci Yurdunda Kalacaklara Tavsiyeler
11 Eylül 2018
Şüphesiz ki üniversite bir genç insanın en parlak dönemlerinden biri. Her yıl pek çok genç insan hayalindeki üniversite için başka şehirlere gidiyor. Aile yanından ayrılıp yeni bir şehre yerleşirken h

Muğla Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (6)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%100
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
6 Değerlendirme
İçecekleri falan çok farklı, hiç bizimkilere benzemiyor.
Biz çok keyif aldık, tur ile gittik ve rehber öğretmenimiz çok başarılı bir anlatıcıydı
Haftasonu için mükemmel bir seçim yaptığımı gidince anladım
Biz giderken çok tereddütteydik ama çok güzeldi
Bir kere gitme fırsatım oldu ama bir daha kesin gitmek istiyorum
Tatil için ev arkadaşım ile gitmiştim, gerçekten çok güzeldi
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Muğla Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.

20.08.2019 20:01:46

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=42194
/
42194