Tekrar Dene Kapat
Alitalia

Alitalia şirketi 2009 yılında kurulmuştur. Alitalia İtalya’nın milli havayolu şirketidir. Şirketin merkezi Roma‘dadır.

Alitalia havayolu şirketinden bilet satın almak ,iptal ettirmek ve değişiklik işlemleri için 0(850)3603258 numaralı biletall çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.A yrıca bu işlemleri Alitalia.com ve Biletall.com internet sitesinden yapabilirsiniz.

Alitalia havayolu şirketi toplamda 102 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Şirketin bu uçuşları gerçekleştirdiği filosunda toplam 103 adet uçak bulunmaktadır.

 

 

Alitalia Uçak

 

Alitalia havayolu şirketi yolcularına birçok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biriside ücretsiz online check-in hizmetidir. Online check-in hizmetinden faydalanmak için alt tarafa bulunan link’e tıklamanız yeterli olacaktır: alitalia.com/en_en/check-in.html?mboxSession=1471256966024-479033

 

Alitalia yolcularına uçuşlarında yolcularına uçak içerisinde ücretsiz olarak Ulisse uçak içi dergisini vermektedir. Ulisse dergisi her ay güncel sayısı yayınlanan bir dergidir bu derginin güncel sayısına Alitali.com internet sitesinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 

Ulisse

 

Alitalia şirketi yolcularına özel MilleMiglia programını uygulamaktadır. Katılım tamamen ücretsiz olan bu program sadece uçuşlarınızda değil şirketin anlaşmalı olduğu firmalardan yaptığınız alışverişler sayesinde de size miller kazandırmaktadır. Kazandığınız miller sayesinde ödül biletler kazanabilirsiniz.

Alitalia havayolu şirketinin yolcularına uçuşlarında verdiği ücretsiz hizmetlerden biride yemek hizmetidir. Uçuşun mesafesine göre değişiklik gösteren menülere %100 orijinal Arabican karışımı olan Lavazza kahveleri eşlik eder.

 

Alitalia Menu

Alitlia şirketi yolcularına internet sitesi üzerinden bir çok hizmet vermektedir. Bu hizmetler araç kiralama , otel rezervasyonu, havalimanı otopark hizmeti gibi bir çok hizmet sunmaktadır bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için Alitila.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Alitlia şirketi yolcularına ekstra hizmetler sunmaktadır. Ekstra bagaj hakkı kullanmak isteyen yolcularından bagaj kilosuna göre 20 ila 40 EURO arasında ek ücret talep etmektedir. Ek bagaj hakkını internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

Benzer Firmalar

Alitalia
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Alitalia
Firma Ünvanı :
Alitalia – Società Aerea Italiana
Kuruluş Yılı :
2009
Firma Merkezi :
-
Çağrı Merkezi :
00 39 06 65649