1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Whatever is Rightly Done, However Humble, is Noble!"

Enter Air Enter Air Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2009
Firma Kısaltması
Enter
Firma Merkezi
Varşova
IATA Kodu
E4
Çağrı Merkezi
+48 (22) 322 57 57
Uçak Sayısı
18
Firma Yorum Sayısı
2
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,8/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Enter Air Hakkında

Polonya’ın Varşova şehrinde merkezi bulunan Enter Air Ekim 2009 tarihinde kurulmuş ve ilk uçuşlarını Nisan 2010 yılında yapmaya başlamıştır. Polonya’daki en büyük tur şirketleri ile işbirliği yaparak dünyanın farklı bölgelerindeki turistik yerlere yolcu taşımaktadır. Sürekli büyüyen Enter Air 2015 yılında Varşova borsasında işlem görmeye başlamıştır.

Turizm endüstrisinde yer alarak sürekli büyüme sağlayan ve Polonya turizm sektörünün lideri durumuna gelen Enter Air dünya genelinde 30’dan fazla ülkeye yolcu taşımaktadır. 2017 yılı sonuna gelindiğinde ulaşım sağladığı havaalanı sayısı 230’a çıkmıştır. Polonya’ya gelen ve giden olarak taşıdığı yolcu sayısı 3,5 milyon kişiye ulaşmıştır.

Enter Air uçak bileti sahibi olabilmek için Biletall.com’dan rezervasyon işlemleri yaptırmak mümkündür. Enter Air’e ait uçak bileti satın alabilmek için ülkemizde online bilet satışı yapan Biletall.com’da çeşitli avantajlar ile satışlar yapılmaktadır.

Enter Air uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan bilgi alabilir ve ucuz bilet için erken tarihlerde rezervasyon yaptırılabilmektedir. Enter Air sahip olduğu filosu ile yolcularına konforlu uçuş imkanları vermekte ve uçak kabin özellikleri sayesinde en rahat yolculuklar yapılabilmektedir.

Polonya turizm sektörünün öncü kuruluşlarından olan Enter Air şirketi Polonya Hükümeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenerek, güvenli uçuş şartları sağlanmaktadır.

Enter Air her yıl uçuş ağını genişleterek yurt içi ve yurt dışında 230 farklı havaalanına ulaşım yapmıştır.

Enter Air havayolu şirketine ait uçaklar ile rahatlığına düşkün, konforu seven yolcular için kabin özelliklerini en iyi seviyeye çıkarmıştır. Uzun mesafeli yolcuklarda Enter Air uçak bileti rezervasyon işlemlerinden ve uçağa bindikten sonra yolculara yapılan özel ikramlar, yemek ve içecek çeşitleri, kabin içi hizmetleri ile business ve standart tüm yolcularına keyifli yolculuklar yaşatmaktadır.

Polonya’nın en iyi havayolu şirketlerinden birisi olan Enter Air ulaşım ağını genişleterek hizmet kalitesini artırmakta ve tüm yolcularının havaalanı dışında kara ulaşımları için çeşitli servis hizmetlerini de bulundurmaktadır. Varşova şehir merkezine ve şehir merkezinden havaalanına yolcu taşıma işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

Polonya’nın en iyi ve gelişmiş havayolu şirketi olan Enter Air uçak filosunu sürekli genişleterek, yeni model uçakları ile dünyanın her yerine uçuşlar planlamaktadır.

Yurt içi ve yurt dışına yapılan her uçuş için farklı uçak modelleri tercih ediliyor. Enter Air en ucuz uçak bileti olanlar için havaalanında araç kiralama hizmetleri bulunmaktadır.

Enter Air Online Check - in

Enter Air tüm yolcularına planlanan uçuştan 24 saat öncesinden online check in yapma olanağı sunmaktadır.

Online rezervasyon işlemleri ile Enter Air uçak bileti fiyatları ve online koltuk seçimleri, yiyecek menüsü, kabin içi detayları yer almaktadır.

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Enter Air havayollarında uçuş öncesi online check-in sistemini kullanıyorsanız, online işlem avantajlarından faydalanarak istediğiniz koltuğu seçebilmektesiniz. Havaalanlarında yapılan normal check-in işlemlerinde koltuk seçme hakkı verilmez, boş koltuklar doldurularak sıradan koltuk belirlemesi yapılmaktadır. Uçağa bindiğinizde uçakta boş koltukların olması durumunda boş koltuklardan birisini seçebilirsiniz. Enter Air havayolu şirketi uzun uçuş planlarında yolcularına önceden yemek sipariş hakkı vermektedir. Her uçuşta tüm yolcularına çeşitli atıştırmalık ve içecek ikramları yapılabilmektedir.

Enter Air Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Ülkenin en iyi havayolu ulaşım firmasıdır.
 2. Filosunda bulunan uçakların güvenlik düzeyleri en yüksektir ve güvenli uçuşlar sağlar.
 3. Dünyanın birçok yerine direkt uçuşlar yapmaktadır.
 4. Tüm yolcularına ayrıcalıklı davranmaktadır.
 5. Düzenli çalışma prensibinden dolayı uçuşlar saatinde yapılmaktadır.
 6. Uçak içi ikramları her zaman en iyi yiyeceklerden oluşur.
 7. Son model uçakları vardır.

Enter Air Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Enter Air yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında standart bagaj kurallarını uygulanmaktadır.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Enter Air ücretsiz bagaj sınırı olarak her yolcuyu 20 kg’a kadar eşya taşıma hakkı vermektedir.

KABİN/EL BAGAJI: El bagaj hakkı her yolcu için 5 Kg olarak belirlenmiştir.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

YURTİÇİ: Yurtiçi uçuşlarda ücretsiz bagaj hakkı dışında fazla olan eşyalara kg başına 2 Euro ücret ödenmektedir.

YURTDIŞI: Ücretsiz bagaj hakkını geçen bagajlar ve belirlenen sınırlardan büyük olan eşyalar başına 20 Euro ücret alınmaktadır.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Çeşitli nedenlerle havaalanlarında eşyalarınız kaybolabilir, hasar görebilir bunun için Enter Air havayolları tüm yolcularına eşyalarında bir sorun olduğu durumlarda, havaalanından ayrılmadan firma görevlileri ile irtibat kurmaları istenir. Firma görevlileri yolcu ile görüşerek durumu tutanak ile tespit ederler ve sorunun çözüm yollarını ararlar.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Enter Air yurtiçi ve yurtdışı tüm uçuşlarında, uçuş güvenliği, yolcuların can güvenlikleri için, eşyalar arasında ya da yolcu üzerinde, kesici, delici, yanıcı, patlayıcı herhangi bir eşyanın uçağa alınmasına izin vermemektedir. Uluslararası uçuşların tamamında hiçbir yolcuya eşya ambargosu uygulanmamaktadır.

Enter Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Enter Air tüm uçuşlarında yolcularına çeşitli ikramlarda bulunmaktadır. Business Class yolcuları isterlerse önceden yemek siparişi verebilmektedirler.

 Economy Class İkramlar

Enter Air uçuşlarında Economy Class bölümündeki yolcular için önceden yemek siparişi yoktur. Bu bölümdeki yolculara standart ikramlar yapılmaktadır.

 Business Class İkramlar

Enter Air Business Class yolcularına özel istekleri doğrultusunda içecek ikramları yapılmaktadır.

 Özel Yemek Servisi

Enter Air uçaklarında Business Class yolcuları özel yemek ve içecek talebinde bulunabilirler. Talep edilen yemek ve içeceklerin ücretleri nakit değil kredi kartı sistemi ile ödenmektedir.

Enter Air: Business Class

Enter Air Business Class yolcularına en iyi hizmetleri sunmakta ve ayrıcalıklı tutmaktadır.

 Koltuk Diz Mesafesi

Enter Air firması filosunda bulunan uçakların koltuk diz mesafeleri standart ölçülerdedir. Özel olarak ayarlama yapılmamıştır. Koltuk diz mesafeleri 80 ile 85 cm arasındadır.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

Enter Air, Business Class ve Economy Class yolcularına farklı türde içecek ikramlarında bulunmaktadır.

 CIP Salonu / CIP Lounge

Enter Air firması Polonya havaalanlarında yolcularına özel salon hizmeti sunmaktadır. Yurtdışı havaalanlarında yolcular bu hizmeti ücret karşılığında alabilmektedir.

Enter Air Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Enter Air yurt dışı uçuş planları ağını sürekli olarak genişletmektedir. Dünyanın birçok turistik yerlerine turizm amaçlı yolcu taşımaktadır. Uzun uçuşlarda yolcular uçak modeli seçme hakkına sahiptir. Dünya genelinde 230 farklı noktaya uçuş yapan Enter Air ile rahat ve konforlu uçuşlar yapılabilmektedir. Enter Air biletleri Biletall.com’dan rezervasyon yapılabilmekte ve satın alınabilmektedir.

 Enter Air Seferleri

Enter Air uçuş planları haftanın her günü yapılmaktadır. Enter Air uçak seferleri Polonya yurt içi ile yurtdışı birçok havaalanına yapılmaktadır. Yurtdışı uçuşlarında gidilecek yerin saat farkı göz önünde bulundurulur ve iniş saatine göre uçuşlar planlanır.

 Enter Air Rezervasyon

Yurt için ve yurt dışı tüm uçuşlar için Biletall.com’dan bilet rezervasyonu yapılabilmektedir. Ucuz bilet sahibi olabilmek için rezervasyonların erken tarihlerde yapılması önemlidir. Online rezervasyon işlemleri sırasında koltuk seçimi gibi çeşitli avantajlardan yolcular faydalanabilmektedirler.

 Enter Air Bilet Al

Enter Air üyesi olan yolcular, online bilet işlemlerini yaparak indirimli bilet sahibi olabilirler. Biletall.com’dan uçuş saatinden önce istenilen zamanda bilet satın alınabilmektedir. Erken tarihlerde alınan biletler daha ucuz olacaktır.

Enter Air Bilet İptal/İade Prosedürü

Enter Air satın alınan biletleri uçuş saatinden önce iptal edebilmekte ve değiştirebilmektedir. Bunun için planlanan uçuş saatinden en az bir saat önce bildirimde bulunmak gerekmektedir.

Enter Air Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Enter Air Economy Class ya da Business Class yolcuları için koltuklarda özel bir değişiklik yapmamaktadır. Her iki bölümde de koltuk genişlikleri 40 cm ve 45 cm arasında olmaktadır.

 Bebek ve Çocuk Yolcular

Enter Air havayolları ile çocuk, yetişkin, yaşlı her yaşta insan güvenle seyahat edebilmektedir. Enter Air çocuk yolcular için belirlediği kriterler arasında, 5 ile 11 yaşı arasında olan tüm çocukları yanlarında velileri ile birlikte uçabilmektedir. 12 yaşından büyük olan çocuklar ise özel ücret sistemi uygulanarak, kabin görevlileri gözetiminde uçuşlarına izin verilmektedir. 12 yaşından büyük olan ve özel ücret ödeyerek uçan çocukların tüm sorumlulukları kabin görevlilerindedir.

 Hamile Yolcular

Enter Air havayollarını tercih eden hamile yolcular sorunsuz uçuş yapabilmek için, hamileliklerinin 28 ile 35 haftası arasında oldukları zaman doktor raporu alarak, uçuş yapmalarında sakınca yoktur raporunu yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Ancak riskli hamilelik durumu olanlar doktor raporu olsa dahi uçağa alınmamaktadır. Hamilelik durumu ve raporu olanlar kendi durumları ile ilgili uçuş öncesinde firma görevlilerine bilgi vermek zorundadır. Hamilelik durumlarına göre Enter Air ile uçuş yapıp yapamayacakları hakkında kendilerine önceden bilgilendirme yapılacaktır.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Enter Air hasta ve engelli yolcular için özel hizmet vermektedir. Bu durumda olan yolcuların önceden yapacakları bilgilendirme ile yolcuların ulaşımları, uçak içi rahat edebilmeleri için özel alanlar oluşturulacaktır.

 Evcil Hayvanlar

Her hava yolu şirketinin evcil hayvan taşıma işlerinde farklı yöntemler kullandığı bilinmektedir. Enter Air evcil hayvanların taşınabilmesi için, taşınacak olan hayvanın aşılanmasını ve veteriner raporunun bulunmasını istemektedir. Tüm hayvanlar özel taşıma kutuları içerisinde kabul edilmektedir. Uçuş güvenliğini tehlikeye sokacak, agresif davranışları olan hayvan türleri uçağa alınmamaktadır. Her uçuşta bir uçak içerisinde en fazla 6 evcil hayvanın taşınmasına izin verilmektedir. Taşınacak olan her hayvan başına 50 Euro ek ücret alınmaktadır. Evcil hayvan taşıyacağınızı önceden Enter Air görevlilerine bildirmeniz durumunda hayvanlarınızın yapısına göre özel taşıma kutuları ayarlanmaktadır.

 Seyahat Sigortası

Enter Air uçuş güvenliği ve yolcu can güvenliğine büyük önem vermektedir. Uçuş öncesi tüm yolcuları can ve mal güvenliği sigortası yaptırılmaktadır. Sigorta seçimi tamamen yolculara bırakılmıştır.

Enter Air Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Enter Air kaç yılında kuruldu?

  2009 yılında kurulmuştur.
 • Enter Air firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Varşova şehrindedir.
 • Enter Air IATA kodu nedir?

  E4 uluslar arası IATA kodudur.
 • Enter Air çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +48 (22) 322 57 57

Enter Air Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (70)
İyi (22)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%76
%24
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
92 Değerlendirme
Z*** T***
6 Temmuz Cumartesi
daha güzel hizmet görmedim
E*** S***
15 Ağustos Perşembe
harika bir yolculuktu
2
2
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Enter Air sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Enter Air Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 03:44:15 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531