1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

Cathay Pacific Cathay Pacific
Uçak Bileti

"Life Well Travelled"
Kuruluş Tarihi
1946
Firma Merkezi
Hong Kong
Firma Kısaltması
Cathay
IATA Kodu
CX
Uçak Sayısı
146
Uçtuğu Şehir Sayısı
16
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
0/5
Cathay Pacific

Cathay Pacific Popüler Uçak Seferleri

Manila - Hong Kong
Uçak Bileti
10 Kas 2019
Guangzhou - Phuket
Uçak Bileti
26 Eki 2019
Phuket - Hong Kong
Uçak Bileti
28 Eki 2019
Manila - Tokyo
Uçak Bileti
27 Eki 2019
Kuala Lumpur - Seul
Uçak Bileti
25 Eki 2019
Dubai - Şangay
Uçak Bileti
25 Eki 2019
Dubai - Seul
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Nagoya - İstanbul
Uçak Bileti
26 Eki 2019
Taipei - İstanbul
Uçak Bileti
07 Kas 2019
Mumbai - Toronto
Uçak Bileti
23 Eki 2019
Taipei - İzmir
Uçak Bileti
13 Kas 2019
Şangay - Amman
Uçak Bileti
12 Kas 2019
Amsterdam - Taipei
Uçak Bileti
27 Eki 2019
Nagoya - Ankara
Uçak Bileti
11 Kas 2019
Taipei - Ankara
Uçak Bileti
10 Kas 2019
Nagoya - Adana
Uçak Bileti
05 Kas 2019
Taipei - Cezayir
Uçak Bileti
17 Kas 2019
Washington - Tokyo
Uçak Bileti
15 Kas 2019
Melburn - New York
Uçak Bileti
18 Kas 2019
Jakarta - Boston
Uçak Bileti
09 Kas 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Cathay Pacific Hakkında

Cathay Pacific, Hong Kong merkezli bir hava yolu firmasıdır. Bir low cost hava yolu firması olmayıp, daha ziyade firma prestijini ön planda tutan bir firma olarak bilinmektedir. Buna ek olarak Cathay Pacific hizmet kalitesi ile de pek çok zaman ön plana çıkmaktadır.

Firma, Hong Kong merkezli olarak yetmişten fazla noktaya direkt ve aktarmalı uçuşlar icra eder. Aynı zamanda bu uçuşların çok büyük bir kısmı uzun menzilli uçuşlardır. Hal böyle olunca da filonun tamamı geniş gövdeli uçaklardan meydana gelmektedir.

Cathay Pacific uçak bileti için Biletall.com’dan gerekli rezervasyonun yapılması mümkündür. Aynı zamanda Biletall.com sayesinde en avantajlı fiyatlara ulaşılması da mümkün olabilmektedir.

Cathay Pacific uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan rezervasyon ne kadar erken yapılır ise o kadar uygun fiyatlı bilet alınabilmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra bu uçuşların dönem dönem kampanyalar icra edilmesi neticesinde çok daha ucuza sağlanabildiği de unutulmamalıdır.

Firma, ulusal ve uluslararası sivil havacılık otoriteleri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Hal böyle olunca da uçakların tamamı her daim yüksek güvenlik ile havalanmaktadır.

Yolculara birden fazla kabin seçeneği sunulmaktadır. Cathay Pacific uçak bileti rezervasyon işlemleri icra edildikten sonra gezginler üç ayrı kabin seçeneğinde seyahat edebilmektedir.

Firmaya ait uçakların istisnasız tamamı yeni modeldir. Buna ek olarak son derece bakımlı ve konforlu uçaklara sahip olan firma, yolcularına yüksek kalitede deneyimler vaat etmektedir. Cathay Pacific en ucuz uçak bileti olanlar için keyifli yolculuklar vaat edilmektedir.

Cathay Pacific Online Check - in

Cathay Pacific Hava Yolları, yolcularına check-in yapma imkanını uçuştan 48 saat öncesinde sunmaktadır.

 Online rezervasyon, Cathay Pacific uçak bileti fiyatları ve online koltuk seçimleri, online içecek ve yiyecek menüsü, online kabin incelemesi için gerekli detaylar yer almaktadır.

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Online check-in işlemleri, uçağın kalkış saatinden 48 saat öncesinde başlamaktadır. Aynı zamanda kalkış saatine 90 dakika kalıncaya kadar da devam etmektedir. Bu süre içerisinde yolcular check-in işlemlerini tamamlar tamamlamaz biniş kartlarını da online olarak temin edebilirler. Aynı zamanda yolcuların bu işlem sırasında bulundukları kabinden koltuk seçebilmeleri de söz konusu olabilecektir. Koltuk seçiminden Cathay Pacific Hava Yolları herhangi bir ücret talep etmeyecektir. Özel yemek seçenekleri de dini inanç ve beslenme alışkanlıkları gibi durumlara özel olarak yolculara sunulmaktadır.

Cathay Pacific Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

  1. Konforlu ve bakımlı uçakları ile dikkat çekmektedir.
  2. Güvenlik her daim ön planda tutulmaktadır.
  3. Direkt olarak uçtuğu çok sayıda rota bulunmaktadır.
  4. Üç ayrı uçuş sınıfı ile keyifli yolculuklar vaat etmektedir.
  5. Dakik seferler ile geç kalma tabiri unutulmaktadır.
  6. Lezzetli yemekleri yolculukları daha keyifli hale getirmektedir.
  7. Filo tamamen yeni uçaklardan oluşmaktadır.

Cathay Pacific Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Cathay Pacific, bagaj politikası bakımından son derece bonkör seçenekler sunmaktadır.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Bagaj hakkı ekonomi sınıfı için mevcut olan hak, en fazla iki parçadan meydana gelmektedir. Üst sınır ise otuz kilodur.

KABİN/EL BAGAJI: Klasik paketlerde sekiz kilogramlık üst sınır mevcuttur. Aynı zamanda yolcular bir adet de kişisel çanta getirebilirler.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

YURTİÇİ: Yurtiçi uçuş yapılmamaktadır.

YURTDIŞI: Uluslararası uçuşlarda fiyatlar seyahat edilen bölgeye göre değişkenlik arz etmektedir. Fiyatlar ise 12 USD ile 60 USD arasındadır. Bunlar kilogram başı fiyatlardır.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Kayıp bagajlar ile ilgili alanda bulunan şirket yetkilileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bu durumda alan yetkilileri yolcuların kayıp bagajlarını araştıracak ve bulunamaması durumunda tutanak tutacaklardır. Akabinde yolcunun bırakmış olduğu iletişim bilgilerinden bagajların bulunması halinde yolcu ile iletişime geçilecektir. Hasarlı bagajlarda ise uluslararası sivil havacılık düzenlemeleri gereğince zararların tazmin edilmesi mümkün olabilecektir.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Kabin bagajlarında tek bir ambalaj içerisinde yüz mililitreden fazla sıvıların taşınması uygun değildir. Buna ek olarak lityum içerikli piller de muhakkak kabin bagajında taşınmalıdır. Ayrıca ister uçak altı, ister kabin bagajı olsun; yanıcı, patlayıcı ve radyoaktif maddelerin taşınması söz konusu olamayacaktır. Kesici ve delici aletler için de benzer düzenlemeler söz konusudur. Bunlar sadece Cathay Pacific tarafından öngörülmekte olan kurallar olmayıp, tüm ülkelerde genel olarak uygulanmakta olan prosedürlerdir.

Cathay Pacific Yiyecek, İçecek ve İkram

Cathay Pacific Hava Yolları, son derece cazip ve aynı zamanda ödüllü ikram servisleri bulundurmaktadır.

 Economy Class İkramlar

Ekonomi sınıfında sunulmakta olan ikramlar günün hangi saatinde seferin icra edildiğine göre değişkenlik arz edilmektedir. Bu bağlamda yolculara atıştırmalık yiyecekler, kahvaltılık ürünler ile sıcak ve soğuk yemek seçenekleri sunulmaktadır.

 Business Class İkramlar

Business Class’ta ikramlar oldukça çeşitlidir. Yolculara sunulan özel yemeklerin yanı sıra ödüllü içecekler ve yüksek kalitedeki çikolatalar da ikram olarak sunulmaktadır. Bu yemeklerin de uluslararası otoriteler tarafından ödüle layık görüldüğü unutulmamalıdır.

 Özel Yemek Servisi

Yolcuların dini inanış ya da sağlık sorunları gibi özel durumlarına yönelik yemek siparişleri de uçuştan belirli bir süre öncesinde alınır ise imkanlar dahilinde sunulacaktır.

Cathay Pacific: Business Class

Cathay Pacific Hava Yolları’nda Business Class, üç ayrı uçuş sınıfı arasında en yüksek nitelikte olanıdır.

 Koltuk Diz Mesafesi

Koltuk diz mesafeleri dünyanın en yüksek seviyelerinde bulunmaktadır. Buna ek olarak koltukların tamamıyla düz bir yatak haline getirilmesi de Cathay Pacific Business Class sayesinde mümkün olabilmektedir.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

Yolculara ödüllü yemeklerden oluşan ikram seçenekleri sunulmaktadır. Yöresel ve taze ürünlerin yanı sıra kaliteli çikolatalar ve taze meyve suları da seçenekler arasında yer almaktadır.

CIP Salonu / CIP Lounge

Başta Hong Kong Uluslararası Havalimanı olmak üzere pek çok hava meydanında Cathay Pacific yolcularının yararlanmasının mümkün olduğu özel salonlar mevcuttur.

Cathay Pacific Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Cathay Pacific, ait olduğu kent olarak da bilinen Hong Kong merkezli olarak uluslararası uçuşlar düzenlemektedir. Yetmişten fazla noktaya Cathay Pacific ile ulaşılması mümkün olabilecektir.

 Cathay Pacific Seferleri

Yılın 365 günü bu firma dünyadaki pek çok kıtaya ve pek çok noktaya sefer icra etmektedir. Bu seferler arasında Singapur, Tayvan ve Hong Kong gibi Uzakdoğu ülkelerinin yanı sıra Avustralya ve İngiltere de yer almaktadır. Cathay Pacific uçak seferleri hangi kıtaya ya da hangi ülkeye icra edilirse edilsin, Biletall.com’da her türlü sefer için uygun bir seçenek mevcut olacaktır.

 Cathay Pacific Rezervasyon

Cathay Pacific Hava Yolları’ndan rezervasyon yapılması son derece kolaydır. Aynı zamanda Biletall.com marifeti ile icra edilecek olan rezervasyonlarda güvenli ödeme seçenekleri sayesinde kişisel bilgiler de en iyi şekilde korunabilecektir.

 Cathay Pacific Bilet Al

Cathay Pacific Hava Yolları’ndan bilet almak isteyen yolcuların Biletall.com’dan bu işlemlerini en uygun fiyattan halletmesi mümkün olabilecektir. Aynı zamanda Biletall.com’dan satın alınacak olan biletler mümkün mertebe erken temin edilmelidir. Bu sayede çok daha uygun fiyatlı biletler bulunması mümkün olabilecektir.

Cathay Pacific Bilet İptal/İade Prosedürü

Cathay Pacific Hava Yolları, yolcularına biletlerini iptal etme ve değiştirme imkanı da sunmaktadır. Ancak bunun için zaman zaman birtakım cezalar ödenmesi gündeme gelebilmektedir. Bundan dolayı yolcuların ya esnek bilet almaması ya da tazminatları ödemeyi göze alması gerekmektedir. Detaylar için Biletall.com müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Cathay Pacific Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Business class koltukları, ekonomi sınıfından çok daha geniş bir diz mesafesine sahiptir. Aynı zamanda ekonomi sınıfındaki koltukların aralıklarının 15 inç ile 19 inç arasında değişkenlik arz ettiğini de ifade etmekte yarar vardır.

Bebek ve Çocuk Yolcular

Cathay Pacific tarafından bebek ve çocuk yolculara dair izlenmekte olan prosedürler gereği, iki yaşından ya da başka bir deyiş ile yirmi dört aydan küçük çocuklar ayrı bir koltuk satın alınmadan büyükleri ile birlikte seyahat edebilir. Buna ek olarak gerekli olan bebek emniyet kemerleri ve bebek can yelekleri kabin ekibi tarafından yolculara sunulacaktır. Ancak çocuk yolcular iki yaşını doldurmuş iseler, “infant” olarak nitelendirilmeleri söz konusu olamayacak ve ayrı bir koltuk rezervasyonu yapılması icap edecektir.

Hamile Yolcular

Hamile yolcuların Cathay Pacific Hava Yolları ile seyahat etmesi durumunda bu alanda artık teamül haline gelmiş olan uygulamalar söz konusu olacaktır. Bu bağlamda ilk olarak hamileliğin kaçıncı ayında olunduğuna bakılmalıdır. Şayet hamilelik 28. hafta ile 35. hafta arasında ise uçmakta bir sakınca olmadığına dair doktor raporu talep edilmektedir. Ancak hamilelikte 35. hafta halihazırda tamamlanmış ise doktor raporu bulunsa dahi istisnai durumlar haricinde hamile yolcu uçuşa kabul edilmeyecektir. Ancak bu prosedürlerin sadece tek bir çocuğa hamile olanlar için geçerli olduğu da unutulmamalıdır.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Cathay Pacific Hava Yolları tarafından hasta ve engelli yolculara yönelik özel hizmetler sunulmaktadır. Ancak bunun için ilk olarak hasta ve engelli yolcuların bilet aldıkları esnada bunu ayrıca talep etmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde özel hizmetler havaalanında gerçekleştirilmesi icap eden işlemlerden uçağa biniş ve uçaktan iniş gibi hizmetlerin verilmesine dek söz konusu olabilmektedir.

 Evcil Hayvanlar

Cathay Pacific, yolcularına evcil hayvanları ile seyahat etme imkanı tanımaktadır. Ancak yolcuların uçağa kabul edilmesi söz konusu olmayan bazı evcil hayvanları taşımayı talep etmesi durumunda elbette bu mümkün olamayacaktır. Bu cinsler, firmaya ait web sitesinde bulunmakla beraber genelde köpekler açısından bu gibi bir kısıtlama söz konusudur. Buna ek olarak evcil hayvanların mutlak suretle korunaklı kafeslerinde ya da özel kutularında seyahat edebilmesi söz konusu olabilecektir. Cathay Pacific tarafından evcil hayvan sahiplerine tanınmakta olan bir diğer imtiyaz ise evcil hayvanların check –in bagajı olarak da uçuşa dahil edilebilmesidir.

 Seyahat Sigortası

Yolcular talep etmeleri halinde firma tarafından sunulmakta olan seyahat sigortası imkanından da istifade edebilirler. Ancak bu imkandan istifade etmek isteyen kişilerin ek ücret ödemesi icap edecektir.

Cathay Pacific Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Manila - Hong Kong 526,66 TL 2 Saat 25 Dakika
Phuket - Hong Kong 1.377,58 TL 4 Saat 20 Dakika
Manila - Tokyo 1.452,09 TL 8 Saat 50 Dakika
Kuala Lumpur - Seul 1.481,94 TL 10 Saat 20 Dakika
Dubai - Şangay 1.826,90 TL 16 Saat 15 Dakika
Dubai - Seul 2.611,44 TL 18 Saat 45 Dakika
Mumbai - Toronto 3.498,50 TL 12 Saat 40 Dakika
Taipei - İzmir 3.525,99 TL 14 Saat 45 Dakika
Şangay - Amman 3.632,91 TL 18 Saat 10 Dakika
Amsterdam - Taipei 3.691,42 TL 21 Saat 20 Dakika

Cathay Pacific Firması İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
0,0
Henüz Değerlendirilmedi
2
0
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Cathay Pacific sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Cathay Pacific Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 22.10.2019 03:00:05 )

Nagoya, (Tümü)
NGOT
JP
Adana, (ADA)
ADA
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=25249
/
25249