1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Tunisair Tunisair
Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1948
Firma Merkezi
Kartaca
Firma Kısaltması
TAR
IATA Kodu
TU
Uçak Sayısı
29
Uçtuğu Şehir Sayısı
16
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,7/5

Tunisair Popüler Uçak Seferleri

Tunus - Paris
Uçak Bileti
06 Eki 2019
Tunus - İstanbul
Uçak Bileti
01 Eki 2019
Cezayir - İstanbul
Uçak Bileti
28 Eyl 2019
Lizbon - İstanbul
Uçak Bileti
21 Eyl 2019
İstanbul - Casablanca
Uçak Bileti
05 Eki 2019
İstanbul - Nantes
Uçak Bileti
21 Eyl 2019
Nantes - İstanbul
Uçak Bileti
17 Eyl 2019
Niş - İstanbul
Uçak Bileti
15 Eyl 2019
İstanbul - Tunus
Uçak Bileti
16 Eyl 2019
İstanbul - Konstantin
Uçak Bileti
17 Eyl 2019
Oran - İstanbul
Uçak Bileti
05 Eki 2019
İstanbul - Oran
Uçak Bileti
15 Eyl 2019
İstanbul - Dakar
Uçak Bileti
11 Eki 2019
İstanbul - Novakşot
Uçak Bileti
15 Eyl 2019
Novakşot - İstanbul
Uçak Bileti
30 Eyl 2019
17 Eyl 2019
İstanbul - Milano
Uçak Bileti
22 Eyl 2019
Conakry - İstanbul
Uçak Bileti
19 Eyl 2019
İstanbul - Niamey
Uçak Bileti
22 Eyl 2019
Amman - Ouagadougou
Uçak Bileti
20 Eyl 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Tunisair Hakkında

Tunis Air Hava Yolu Şirketi 21 Ekim 1948 yılında kurulmuştur. Tunus Ülkesine bağlı şirket ülkenin öncü hava yolu firması kabul edilir. Tarihsel süreç içerisinde yolcu memnuniyeti, teknik yenilenme ve modern değişimi ön planda tutarak bu yönde genişlemiştir. Günde ortalama 47 uçuş gerçekleştirir. Tunis Air Avrupa'nın önemli ülke ve şehirlerine seferler düzenler. Ayrıca 8 Afrika ülkesi ve 7 tane Orta Doğu ülkesi sefer düzenlediği bölgeler arasında yer alır. 2013 yılında 2 adet yeni Airbus A 320 uçağı, 2014 yılında ise 1 adet yeni Airbus 320 uçağı filosuna katan şirketin filosunda toplam 29 uçak bulunur.

Tunisair Online Check - in

Tunis Air Hava Yolları'na kayıtlı uçak biletlerinin kullanılabilmesi için, Tunis Air firmasının belirlemiş olduğu süreler arasında check-in işlemlerinin yapılması gerekir. Check-in işlemleri kullanılacak olan havaalanı gişeleri üzerinden yapıldığı gibi, İnternet yardımı ile online olarak da yapılabilinir. Tunis Air Hava Yolları fırsatlarından yararlanarak seyahat eden yolcular, online check-in işlemleri için site uygulamalarından yardım alırlar. Online check-in işlemleri için yolcu soy ismi ve bilet PNR koduna ihtiyaç duyulacaktır.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Tunis Air Hava Yolları ile seyahat eden yolcular, online check-in işlemleri sırasında, koltuk seçimi ve çeşitli seçenekler arasından yemek tercihlerini sipariş verebilirler.

Tunisair Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Tunis Air Hava Yolları, 2009 yılında Cenevre merkezli havacılık güvenliği ve turizm gözlem evi tarafından dünyada en güvenilir şirketler listesine alınmıştır.
 2. Avrupa'nın 13 ülkesi ve bu 13 ülkenin içerdiği 27 şehir, Afrika'nın 8 ülkesi ve bu ülkelerin içerdiği 10 şehir, Orta Doğu bölgesinin 7 ülkesi ve 7 şehrine düzenlemiş olduğu seferler ile Tunis Air Hava Yolu şirketi uluslararası saygınlık ve kimlik kazanmıştır.
 3. Kurulduğu tarihten itibaren sürekli kendini geliştirme içerisinde olan firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiştir. Çalışmalarını ve gelişimini bu yönde sürdürmektedir.
 4. Tunis Hava Yolu şirketi Fidelys sadakat programı kartları ile müşterilerine birçok avantaj ve fayda sağlar.
 5. Tunis Air Hava Yolu şirketinden alınacak erken tarihli biletler ekonomik fiyatlarda olup, çeşitli avantaj ve seçenekler sunar.
 6. Günlük kesintisiz bir şekilde ortalama 47 sefer düzenleyen Tunis Air, kendisini tercih eden müşterilerine keyifli bir seyahat deneyimi sunar.
 7. Yolcuların sağlık konusundaki, özel ihtiyaç ve isteklerinin çözümünde en üst seviyede yardım ve hizmet sunar. Bu yardımlardan doğru bir şekilde yararlanmak için, firma ile önceden iletişime geçilmelidir.

Tunisair Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Tunis Air bagaj hakkı bakımından farklı seçenekler sunmaktadır.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Tunis Air kabin ve check-in bagaj hakkı olmak üzere 2 seçenekli bagaj hakkı tanır.

Bagaj: Tunis Air firması Business sınıf yolcular için her biri 23 kg ile sınırlı 2 adet bagaj hakkı tanır. Bu hak ekonomi sınıfı yolcuları için 23 kg sınırı geçmeyecek 1 adet bagaj şeklindedir. Her iki sınıf yolcular içinde bagaj ölçü değerleri (yükseklik, uzunluk, genişlik) toplamı 158 cm den fazla olmamalıdır. Tüm bu şartlar altındaki yolcu bagajları Tunis Air Hava Yolu şirketi tarafından ücretsiz taşınır.

Kabin/El Bagajı: Tunis Air Hava Yolu şirketi business sınıf yolcular için, ücretsiz el bagajı olarak en fazla 2 adet toplam da 10 kg ağırlık hakkı tanırken, ekonomi sınıfı yolcuları için en fazla 1 adet ve ağrılığı 8 kg ile sınırlı ücretsiz el bagaj hakkı tanır. Her iki sınıf yolcular içinde bagaj ölçü değerleri (yükseklik, uzunluk, genişlik) toplamı 115 cm den fazla olmamalıdır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Tunis Air firması ücretsiz bagaj hakkını kullanıp, ekstra bagaj taşımak zorunda olan yolcular ücret ödeme durumunda kalırlar. Bu ücretler kullanılan havaalanı bölgesine göre değişiklik gösterebilir. 23 kg ya kadar olan ekstra bagaj hakkı ücreti, Avrupa'dan Tunus'a yapılan yolculuklarda 60 euro civarından başlarken, Tunus'tan Avrupa'ya yapılan yolculuklarda 100 Tunus Dinarı civarından başlar.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Yolculuk sonrası bagajlarla ilgili olumsuz bir durum yaşanması halinde, kullandığınız havaalanı bölgesindeki Tunis Air ofisleri ile iletişime geçilmesi gereklidir. Bu ofislerde gerekli form ve belgeler doldurularak konu ile alakalı işlemleriniz en hızlı şekilde çözülmeye çalışılır. Bu işlemlerin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için, bagaj fişleri ve seyahat biletinin yanınızda bulunması önem taşımaktadır.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Havai fişek, patlayıcı ürünler, sıkıştırılmış gazlar, radyoaktif malzemeler, zehirli ürünler, silah, hayvansal kökenli ürünler, lityum piller, yanıcı katı ve sıvı maddeler,keskin metaller, organik ve oksidatif peroksitler, Tunis Air Hava Yolu ile seyahat edecek yolcuların kabin bagajlarında bulunması yasak ürünlerdir. Ayrıca parfümeri ve kapalı şişe sıvı taşınması ile alakalı bazı özel durumlar için, seyahat edilecek havaalanı ülkesi yönetmelik ve prosedürler önceden öğrenilmelidir. Bu bilgilere Tunis Air Hava Yolu çağrı merkezi aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Tunisair Yiyecek, İçecek ve İkram

Tunis Air Hava Yolu ile seyahat edecek yolcular için, uçak içi çeşitli yiyecek ve içecek imkanları bulunur. Yolculuk edilen bölge ve süreye göre menülerde değişiklik görülebilir.

 • Economy Class İkramlar

Tunis Air Hava Yolları economy statü yolcuları için yolculuk süresine göre farklı seçeneklerde belirlediği, sandviç ve yemek menüleri ikram eder.

 • Business Class İkramlar

İnce porselen tabaklarda, dünya mutfağından çeşitli ve lezzetli tatlar ile oluşturulmuş eşsiz menüler seyahat tercihini Tunis Air Hava Yollarından kullanan business statü sınıfı yolcularını bekliyor olacaktır. Ayrıca birçok içecek seçeneği bu statü yolcular için mevcuttur.

 • Özel Yemek Servisi

Tunis Air Hava Yolları özen ile hazırlanmış keyifli ve lezzetli çocuk menülerine sahiptir

Tunis Air: Business Class

Tunis Air Hava Yolları Business Class yolcularına seyahat deneyimini rahat ve prestijli bir ortamda yaşatmak için, bu doğrultuda çeşitli ayrıcalıklar sunar.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Seyahat etmekte oldukları bölgeye ulaşmak, Business Class yolcular için kullanacakları ergonomik ve geniş koltuklar ile daha keyifli bir hal alacaktır. Ayrıca geniş kabin alanı rahatlığınızı daha da artıracaktır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Tunis Air Business Class yolcularının İnce porselenlerde, nefis yemek çeşitleri ile oluşturulmuş menülerden yapacakları seçimler yolculuklarına lezzet katacaktır. İçecek seçenekleri de mevcuttur.

 • CIP Salonu / CIP Launge

Tunis Air Business Class ayrıcalığı ile seyahat edecek yolcular, Bekleme salonunda keyifli dakikalar geçirip, check-in ve bagaj işlemlerinde öncelikli avantajlardan yararlanırlar.

Tunis Air Fidelys Kartı

Fidelys Kart üyesi yolcular Tunis Air Hava Yolu firması ile yaptıkları seyahatte çeşitli avantaj ve puanlar kazanırlar. Fidelys kartının 3 farklı seviyesi vardır.

Tunisair Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

 • Tunus Air Seferleri: Günde ortalama 47 uçuş gerçekleştiren Tunus Air Hava Yolu firmasının uçuş ağı dünya çapında 44 den fazla şehri kapsamaktadır. Profesyonel personelleri ve müşteri memnuniyeti misyonu ile gelişmeye devam etmektedir.
 • Tunus Air Rezervasyon: Tunus Air Hava Yollarına ait uçak seferlerinin biletlerine online olarak rezervasyon işlemi yapılabilir.
 • Tunus Air Bilet Al: Tunus Air Hava Yolu firması ile yapılacak uçak seferleri için, alınacak uçak biletleri üzerinde online bir şekilde işlem yapılabilir.

Tunisair Bilet İptal/İade Prosedürü

Bilet iptali ya da iadesi için yönetmelik ve prosedürler, kullanılan havaalanı ülkesine göre değişiklikler gösterebilir. Tunis Air Hava Yolları'na ait olan uçak biletlerinin iptal ya da iade edilmesi gereken durumlarda, hava yolu şirketinin çağrı merkezi ya da Biletall.com sitesi ile iletişime geçmek gerekir.

Tunisair Diğer Önemli Bilgiler

 • Hasta ve Engelli Yolcular

- Bedensel bir sakatlık

- Zihinsel bozukluk

- Yaş dolayısı ile oluşan bir hastalık

Yukarıdaki sebepler ile hareket kabiliyeti azalmış yolcular, onlara sunulan hizmet ve programları doğru bir şekilde öğrenmek için çağrı merkezi hizmetleri ile iletişime geçmeliler.

 • Hamile Yolcular

Hamile kadınlar ve Doğumları üzerinden 7 gün geçmemiş yolcular seyahat öncesi çağrı merkezi ile iletişime geçmelidir.

 • Bebek ve Çocuk yolcular

Yenidoğan ve refakatsiz yolculuk edecek yolcular için bazı özel şartlar vardır. Konu ile alakalı doğru bilgiler için çağrı merkezi ile iletişime geçilmelidir.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanları ile seyahat etmek isteyen yolcuların, Tunis Air Hava Yolu evcil hayvan taşıma şartları dışında, yolculuk yapılan ülke havaalanı yönetmeliklerini de incelemeleri önem taşır. Kabinlerde kedi ve köpek taşınmasına izin veren firmada evcil hayvanların kafes ve ağırlıkları ekstra bagaj olarak kabul edilir.

Tunisair Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Tunus - Paris 551,43 TL 3 Saat 20 Dakika
Tunus - İstanbul 1.069,60 TL 4 Saat 35 Dakika
İstanbul - Konstantin 1.628,46 TL 2 Saat 35 Dakika
Oran - İstanbul 1.748,78 TL 28 Saat 35 Dakika
İstanbul - Oran 1.797,25 TL 16 Saat 50 Dakika
İstanbul - Dakar 2.180,55 TL 7 Saat 35 Dakika
İstanbul - Novakşot 2.365,97 TL 10 Saat 30 Dakika
Novakşot - İstanbul 2.400,65 TL 11 Saat 15 Dakika
Conakry - İstanbul 2.929,95 TL 16 Saat 10 Dakika
İstanbul - Niamey 3.085,13 TL 26 Saat 25 Dakika

Tunisair İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (16)
İyi (7)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%70
%30
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
23 Değerlendirme
Herşey için teşekkür ederiz, personel biraz daha ilgili olabilirdi ama yine de güzeldi
Norveç'e tatil bayramında gitmiştik, ikramlar güzeldi personel ilgisiz
Biz memnun kalmayı bekledik fakat memnuniyetten daha çok uçak bekledik, geç geldi.
Amerikaya giderken tercih etmiştik gerçekten başarılı bir firma
Amerikadan dönerken tercih etmiştik güzeldi keyif aldık personel güler yüzlü
Kaliteli hizmet sunuyorlar, personel güler yüzlü teşekkürler.
Ben şahsen yemeklerini beğenmedim ama güzeldi yine de
Macaristana yolculuk yaparken tercih etmiştik keyifli bir yolculuktu
İkramlar çok güzel personel biraz daha ilgili olabilir
Tunus'a yolculuk için tercih etmiştik güzeldi teşekkür ederiz memnun kaldık
Olumlu yorum yapanları ne memnun etti çok merak ediyorum
Firma güvenilir, fiyatlar ekonomik personel güler yüzlü
Fiyatlar diğer firmalara göre aşırı pahalı
Kaliteli hizmet arıyorsanız bence bu firmayı kaçırmayın derim.
Olumlu yada olumsuz bir şey diyemicem siz deneyin kendiniz görün
2
23
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Tunisair sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Tunisair Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 15.09.2019 11:30:37 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Dakar, (Tümü)
DKRT
SN

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=66350
/
66350