1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!

Tiflis Uçak Bileti

Tiflis Para Birimi
Lari (GEL)
Tiflis Zaman Dilimi
GMT +4
Tiflis Şehri En İyileri
Ruslara Ait Kalıntılar, Mtatsminda Eğlence Parkı, Khinkali
Tiflis Hava Durumu (15 Eylül) 25°C Açık
Tiflis Hava Durumu (16 Eylül) 19°C Bulutlu

En Ucuz Tiflis Varışlı Uçak Seferleri

13 Eki 2020
İzmir - Tiflis
Pegasus
10 Eki 2020
15 Eyl 2020
Adana - Tiflis
Pegasus
21 Eyl 2020
Alanya - Tiflis
Pegasus
01 Eki 2020
10 Eki 2020
Ankara - Tiflis
Pegasus
01 Eki 2020
Kars - Tiflis
Pegasus
11 Eki 2020
Ordu - Tiflis
Pegasus
02 Eki 2020
10 Eki 2020
07 Eki 2020
Gaziantep - Tiflis
Türk Hava Yolları
21 Eyl 2020
Konya - Tiflis
Türk Hava Yolları
24 Eyl 2020
Samsun - Tiflis
Türk Hava Yolları
27 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Tiflis Kalkışlı Uçak Seferleri

01 Eki 2020
11 Eki 2020
Tiflis - İzmir
Pegasus
27 Eyl 2020
Tiflis - Kiev
Ukraine International Airline
12 Eki 2020
Tiflis - Ankara
Pegasus
14 Eki 2020
Tiflis - Paris
Aegean Airlines
02 Eki 2020
20 Eyl 2020
Tiflis - Kars
Pegasus
02 Eki 2020
Tiflis - Adana
Türk Hava Yolları
15 Eyl 2020
19 Eyl 2020
Tiflis - Taşkent
Air Astana
02 Eki 2020
Tiflis - Alanya
Türk Hava Yolları
15 Eyl 2020
Tiflis - Bakü
Türk Hava Yolları
12 Eki 2020
Tiflis - Samsun
Lot Polish Airlines
23 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Tiflis Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Tiflis Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Tiflis Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Tiflis Havaalanları
Ülke Kodu
GE
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Gürcüce
Toplu Taşıma Fiyatı
0,50 GEL
Yemek Fiyatı
15 GEL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
7 GEL

Tiflis’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Ucuz Tiflis uçak bileti kullanarak Tiflis’e gitmek isteyen ziyaretçilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan birisi de ziyaret ve yolculuk için en uygun zamanın hangisi olduğunu tespit etmektir.

Normal şartlarda kentin güzelliklerini yaşamak adına en uygun mevsim yaz aylarıdır. Ayrıca festivallerin olduğu için kış aylarında da Tiflis’i ziyaret etmeniz eğlenceli olacaktır.

Tiflis Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tiflis uçak bileti ile seyahat eden yolcular havalimanından kent merkezine gitmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanabilmektedir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 0,50 GEL

Toplu taşıma ile havalimanından Tiflis şehir merkezine gitmek isteyen yolcular belediye otobüslerinden yararlanarak da havalimanından kent merkezine ulaşım sağlayabilmektedir. 37 numaralı otobüs hattını kullanarak kısa sürede havalimanından şehrin farklı noktalarına ulaşım sağlanmaktadır.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 25 GEL

Havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanmak istemeyen ve daha rahat bir şekilde istediği noktaya gitmek isteyen ziyaretçiler için en uygun seçeneklerden birisi de taksidir. Havalimanından günün her saati kalkan taksiler sayesinde istenilen noktaya daha kısa ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Tiflis Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Döviz Bürosu
Kafe
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Emanet Eşya

Tiflis'de havayolu ulaşımı için kullanılan havalimanı Georgia Tbilisi Airport Havalimanı'dır. Tiflis Uçak bileti avantajlarından yararlanarak havayolu ile şehre seyahat eden yolcular ve farklı noktalara uçmak isteyen yolcular havalimanını kullanmaktadır.

Georgia Tbilisi Havalimanı'nın şehir merkezine olan uzaklığı 17 km olduğu için havalimanından kent merkezine 25 dakika gibi kısa bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir.

Havalimanı iç ve dış hatlar olmak üzere iki farklı terminale sahiptir. İç hatlar terminalinde yolcular için cafe, büfeler, sağlık ünitesi ve emanet eşya ofisi bulunmaktadır.

Aynı şekilde dış hatlar terminalinde de sayıları birer adet olmak üzere sağlık ünitesi, gazete büfesi, bulunmaktadır.

Tiflis’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Tiflis uçak bileti kampanyasından yararlanarak Tiflis’e uçmak için en temel sebep para biriminin Türk Lirasından değersiz olmasıdır.
 2. Türk Lirasının daha değerli olmasının yanı sıra zaten şehir de ulaşım ve konaklama ciddi anlamda daha ucuzdur.
 3. Gürcistan’ın tarihinin genel olarak Ruslara dayanması Tiflis’ te de Ruslara ait kalıntılar görebileceğiniz anlamına gelmekte
 4. Hemen hemen her bakkalda 0.8 Lari gibi fiyatlardan kahve satılıyor. Çok yabancılık çekmeyeceksiniz.
 5. Lari’ nin TL ye göre değer kaybetmesinden dolayı teknolojik eşyalar bizim ülkemize göre çok daha uygun fiyata satış görüyor. Ülkemize dönerken bir çok hediyelik eşya getirebilirsiniz.

Tiflis Hakkında

Gürcistan’ın başkenti olan Tiflis şehrinde bir buçuk milyona yakın insan (Gürcü, Ermeni ve Rus) nüfusu yaşamaktadır. Bu nüfus oranı neredeyse Gürcistan nüfusunun yarısına tekamül etmekte. Yerli halkın %95’i Hıristiyanlık inanışına, %4’ü Müslümanlık inanışına, %1’i ise Yahudilik inanışına sahiptir.

Hem Tiflis’te hem de Gürcistan genelinde bizim alıştığımızın aksine direksiyonu sağda bulunan araçlara sıklıkla rastlayabilirsiniz. Ancak şehirdeki trafik akışı sağ şeritten devam ediyor. Ayrıca Gürcistan’da yayın hayatına devam eden televizyon kanallarında Yetenek Sizsiniz, X Factor, O Ses, Çarkıfelek gibi bizim alışık olduğumuz televizyon programlarının Gürcistan’a uyarlanmış şekillerini takip etme imkanı yakalayabilirsiniz.

Sigara yasağı ile alakalı kanunlarda henüz buralarda uygulanmıyor. Hemen hemen her ortamda kapalı ortamlarda dahil olmak üzere sigara içiliyor. Havalimanı da buna dâhil! Gürcistan’daki sigara fiyatlarının da ucuz olmasının bunda bir etkisi var tabi ki. Fiyatlara örnek vermek gerekiyorsa; Rothmans 2.2, Winston 2.8, Kent 3, Marlboro ise 4.5 Lari gibi uygun fiyattan satılıyor, 1 Lari’nin şuan 1.85 TL olduğunu belirtirsek oldukça ucuz fiyatlar.

Tiflis Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
0,60 GEL
Taksi
0,50 GEL/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Tiflis'de şehir içi ulaşımda kullanılan en temel ulaşım aracı otobüslerdir. Şehrin tüm merkezi noktalarından geçtiği için Tiflis halkı diğer ulaşım araçlarına göre otobüsleri tercih etmektedir.

Tiflis Vize Şartları

Gürcistan Vize İstiyor mu?
Hayır
Gürcistan Vizesiz Kalınabilecek Süre
1 Yıl
Gürcistan Vize Detayları
Pasaport olmadan kimlik ile giriş yapılabilir.

Tiflis’de Gezilecek Yerler

Eski Şehir Merkezi (Altstadt)
Tsminda Katedrali
Narikala Kalesi
Barış Köprüsü (Peace Bridge)
Mtatsminda Eğlence Parkı
Narikala Kalesi

Narikala Kalesi’ne ulaşabilmek için teleferiğe binilmesi gerekmekte. Bu teleferiğe de Rike parkından binebilirsiniz. Teleferiğin yanında hemen gişeler bulunuyor, kartsız teleferiğe binilmesi mümkün değil, bu kartların ücreti 2 Lari, kaleye çıkmak ise 1 Lari. Dilerseniz aldığınız kartı sonra iade de edebilme imkanınız var, fişini bu yüzden saklayınız.

Mtatsaminda Eğlence Parkı

Tiflis’in en yüksek tepesine bir eğlence parkı kurulmuş ve fiyatlar ciddi anlamda çok uygun. İçeride roller coasterdan tutunda dönme dolaba kadar her türlü eğlence materyali var. Yine buraya girebilmek için de kart sahibi olmanız gerekiyor. Tabii bu kartı içine para yükleyerek içeride de kullanabilmeniz mümkün. Kartın ücreti 2 Lari, içeri giriş de 2 Lari. Eğlence parkı içindeki eğlence materyallerinin fiyatlarına örnek verilmesi gerekirse; dönme dolap: 3.5 Lari, çarpışan araba 2.90 Lari. Kalan materyallerde oldukça ucuz.

Hamamlar (Sulphur Bath)

Tiflis’te deyim yerindeyse adım başı hamam var ve en çok ilgi gören yerlerin başında geliyor. Hamamlara gidecekseniz iki seçeneğiniz bulunuyor; ortak kullanım alanı ya da özel odalar. Ortak kullanım alanı olarak adlandırılan odalar saat 9’da kapanmakta ve zaten bu ortak alanlar sadece No:5 adı verilen hamamda var. Özel odaların fiyatladırması ise 30 Lariden başlıyor ama kese vs. attırmak istiyorsanız 50 Lari’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Ortak alanlı olanların fiyat tarifesi ise 15 Lariden başlıyor. Şunu unutmayın; fiyatlar sadece giriş ücretini içermekte. Ekstra bir şey yaptırmak isterseniz ekstra olarak para ödemeniz gerek.

Tiflis’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Khinkali
Kahve
Khachapuri
Gürcistan Denince Akla İlk Gelen Lezzet: Khinkali

Khinkali klın bir hamurun arasına et veya patates konularak yapılan ve anavatanı Gürcistan olan bir yemek türüdür. . Tereyağ veya yoğurt eklenerek ekstra lezzet katılarak yenilir. Türkiye'de de Artvin’de ve çevresinde yapılmakta olan aslında damak tadımıza çok yabancı olmayan bir yemek daha doğrusu mantı türüdür.

Bir Diğer Geleneksel Tat: Khanchapuri

Khanchapuri, ana maddeleri yumurta, peynir ve ekmek olan Gürcistan'ın geleneksel yemeği olarak anılan bir pide çeşidi. Khanchapuri, Acar bölgesinde daha bir kayık şeklindedir. İmereti bölgesinde ve Gürcistan'da daha yuvarlak ve oval bir şekilde yapılmaktadır.

Konaklama İçin Tiflis Otel Seçenekleri

Tiflis uçak bileti ile gerek iş, gerekse gezi amaçlı tiflis'e giden ziyaretçiler konaklama konusunda da geniş seçeneklere sahiptir.

Kope Hotel
Kope Hotel, Eski Tiflis bölgesinde, Kura Nehri'nin sol yakasında yer almaktadır. Otelde bir teras ve içecek mağazası bulunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Ücretsiz özel otopark da vardır.
Agmashenebeli Avenue 52, Chugureti, 0102 Tiflis, Gürcistan
Gold Star Hotel
Şehir veya bahçe manzaralı odaların tümü düz ekran TV ve minibar ile donatılmıştır. Duşlu özel banyolarda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunur. Odaların tavanı 3 metre yüksekliğindedir.
Tsinamdzgvrishvili Street 90, Chugureti, 0102 Tiflis, Gürcistan
Citadines City Centre Tbilisi
Tesis, Tiflis'in yemek, alışveriş ve eğlence bölgesinin merkezindeki Özgürlük Meydanı'nda yer almaktadır. Bu modern daireler ücretsiz Wi Fi, tam donanımlı mutfak ve yaz aylarında açık çatı bar sunmaktadır.
Freedom Square 4 Bld.2A, 0105 Tiflis, Gürcistan

Tiflis Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Tiflis 614,90 TL 2 Saat 20 Dakika
İzmir - Tiflis 670,90 TL 13 Saat 30 Dakika
Balıkesir - Tiflis 752,73 TL 6 Saat 25 Dakika
Van - Tiflis 839,90 TL 15 Saat 50 Dakika
Antalya - Tiflis 866,90 TL 14 Saat 15 Dakika
Adana - Tiflis 915,65 TL 9 Saat 20 Dakika
Amasya - Tiflis 932,82 TL 9 Saat 10 Dakika
Alanya - Tiflis 941,90 TL 6 Saat 40 Dakika

Tiflis Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Tiflis uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Air France, Deutsche Lufthansa, Klm, Lot Polish Airlines, Pegasus, Türk Hava Yolları.
 • Tiflis yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Tiflis varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Tiflis olup, bilet fiyatı 614,90 TL'dir.
 • Tiflis şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Ocak ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Tiflis ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Mart Ayı Gezi Rotası
Mart Ayı Gezi Rotası
06 Mart 2018
Mart ayının gelmesi ile birlikte artık baharın müjdelendiği görülür ve hem doğada hem de insanın kendi içinde bir hareketlenme başlar. Gezmek, dolaşmak, güneşin tadını çıkarmak ve baharı dolu dolu yaş
Kurban Bayramında Gidilebilecek Yurtdışı Tatil Yerleri
Kurban Bayramında Gidilebilecek Yurtdışı Tatil Yerleri
04 Ağustos 2017
Kurban Bayramı yaklaşıyor ve henüz bayram tatilinde nereye gitmek istediğinize karar vermediniz mi? Okullar açılmadan önce son bir tatil dönemi geçirmek isteyebilirsiniz. Dilerseniz ailenizle, dilerse
Türkiye’den 12 En Önemli Film Festivali
Türkiye’den 12 En Önemli Film Festivali
05 Mart 2016
  Bir toplumun gelişmesinde; insancıl ve yaratıcı bireyler yetiştirmesinde sanatın önemi yadsınamaz. Her çağda duyguların, doğanın, yaşamın en özel biçimlerde dile getirilmesini sağlayan sanat
2016 Yılında Gezmek İsteyeceğiniz 10 Yer
2016 Yılında Gezmek İsteyeceğiniz 10 Yer
07 Ocak 2016
İRLANDA Avrupa’nın kuzeybatısında bulunan adalarla çevrili mitler ve masalar ülkesi İrlanda, 2016 yılında gezilmesi gereken ülkelerin başında gelmektedir. Bir kültür başkenti olan Dublin, adanın

Tiflis Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (55)
İyi (41)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%57
%43
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
96 Değerlendirme
Y*** F*** E*** K***
12 Eylül Çarşamba
Herşeye rağmen çok güzeldi. Biz çok keyif aldık, güzel bir şehir
K*** K*** S***
22 Haziran Cuma
İnsana ders verebilecek yerlerden birisi halinize şükretmeyi öğreneceksiniz
M*** G*** G***
12 Haziran Salı
Tarihe merakınız varsa kesinlikle gidip görmeniz gereken biryer
A*** A*** B***
22 Ağustos Çarşamba
Bir daha dünyaya gelsem basra da yaşamak isterim herhalde
İ*** D***
11 Ekim Perşembe
Tren ile diğer şehirlere geçiş çok rahat
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tiflis Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 15.09.2020 08:13:59 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Tiflis, (TBS)
TBS
GE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=19363
/ True
19363