1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

TAP Air Portugal TAP Air Portugal
Uçak Bileti

"With Arms Wide Open"
Kuruluş Tarihi
1945
Firma Merkezi
Portekiz
Firma Kısaltması
TAP
IATA Kodu
TP
Uçak Sayısı
77
Uçtuğu Şehir Sayısı
42
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
5/5
TAP Air Portugal

TAP Air Portugal Popüler Uçak Seferleri

Lizbon - Porto
Uçak Bileti
06 Eyl 2019
Barselona - Porto
Uçak Bileti
20 Ağu 2019
Barselona - Berlin
Uçak Bileti
29 Ağu 2019
Berlin - Barselona
Uçak Bileti
23 Ağu 2019
Roma - Londra
Uçak Bileti
09 Eyl 2019
Venedik - Porto
Uçak Bileti
20 Ağu 2019
Lizbon - Londra
Uçak Bileti
23 Ağu 2019
İstanbul - Sevilla
Uçak Bileti
05 Eyl 2019
Porto - Prag
Uçak Bileti
24 Ağu 2019
New York - Paris
Uçak Bileti
10 Eyl 2019
Valencia - Lomé
Uçak Bileti
10 Eyl 2019
Stockholm - New York
Uçak Bileti
11 Eyl 2019
Porto - Kayseri
Uçak Bileti
22 Ağu 2019
New York - Barselona
Uçak Bileti
30 Ağu 2019
Barselona - Sao Paulo
Uçak Bileti
03 Eyl 2019
Sao Paulo - Paris
Uçak Bileti
20 Ağu 2019
Houston - İstanbul
Uçak Bileti
21 Ağu 2019
Londra - Boston
Uçak Bileti
21 Ağu 2019
Londra - New York
Uçak Bileti
22 Ağu 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

TAP Air Portugal Hakkında

TapPortugal, 70 sene boyunda hizmetlerini sağladığını ve Portekiz ile dünya üzerinde pek çok kıtayı birbirine bağlamanın öncüsü olarak kendini tanıtır. Yenilikleri her zaman takip ettiklerini ve teknolojik ilerlemelere dayalı bir çizgide hareket ettiklerini de ifade ederek 1945 senesinden beridir çalışmalarına hizmet kesmeden günümüzde de devam ettiklerini ifade etmektedirler.

1945 İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarında kurulmuş olan TAP, önemli ve kaliteli bir havayolu firması olarak her zaman faaliyetlerini sürdürmekte olduğunu gösterir. Özellikle 21. Yy dönemlerinde Portekiz’in önemli ihracatçılarından biri olmasıyla ön plana çıkarak etkinliğini her geçen gün daha da fazla arttırmaktadır. Ayrıca TapPortugal, müşteri hizmetleri alanında ödüller almakla beraber, günümüzde profesyonel ekipleriyle uçuş hizmetlerini dünyanın çeşitli ülkelerine sağlamaktadır.

TAP Air Portugal Online Check - in

TapPortugal firması sizler için check-in işlemlerinizi online olarak yapabilmenin avantajını sağlar. Bunun için Check-in butonu üzerinden TAP’ın kendi sayfasından ihtiyacınız olan check-in işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizden check-in sırasında Rezervasyon Kodu bilgisi ya da Victoria Müşteri Numarası ile tarih bilgileri istenecektir. Ardından gerekli kontrolleri gerçekleştirerek check-in işlemlerinizi internet üzerinden hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

TapPortugal aynı zamanda sizlere check-in ile koltuk seçimlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Fakat bunun için koltukların uçuştan 36 saat öncesine kadar belirlenmesi gerekmektedir. Bunun için mutlaka gerekli zamanı baz alarak hareket etmek gerekiyor. Ayrıca sizlere online işlemler üzerinden check-in ile koltuk değişimi yapabilme imkanı da verilmektedir. Fakat bunu check-in işlemleri hale aktif ise yapabilirsiniz. Koltuklarınızı 72 saat öncesine kadar değiştirilmek için mutlaka TAP iletişim merkezi ile irtibat kurulmalıdır.

TAP Air Portugal Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. TapPortugal, sizleri dünyanın pek çok ülkesine kaliteli uçuç anlayışı ile seyahat ettirmenin tüm gereksinimlerine sahiptir. Önemli ve güçlü bir havayolu şirketi olması ve 1945 senesinden beridir süregelen hizmetleri TAP’ın seçilme sebepleri arasında önemli bir değerdir.
 2. TapPortugal, sizleri Fildişi Sahilleri, Gana, İspanya, Amsterdam, Brezilya, Brezilya(Belo Horizonte, İspanya(Barselona) ve daha pek çok yere uçuş imkanını profesyonel hizmet anlayışı ile gerçekleştirir.
 3. TapPortugal Havayolları, her zaman en iyi ve tecrübeli personellerini çalıştırarak, havayolu firması olmanın gerekliliklerini sizlere en iyi şekilde yansıtır. Güler yüzlü ekipler ve memnuiyeti sizler için sağlayan personeller TapPortugal ‘ın önemli bir hizmet parçası olmaktadır.
 4. TapPortugal ile seyahat etmek sizleri pek çok avantajdan ve en iyi yolcu sınıflarından yararlanma olanağını sağlar.
 5. TapPortugal için uçak biletlerinizi en uygun fiyatlar ile alabilmek için erken alım satışlarından yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyonların yapılması halinde en iyi şekilde düşük fiyatlar ile TAP için biletlerinizi satın alabilirsiniz.
 6. TapPortugal firması sizlere dünyanın hangi ülkesine gitmek ve ne amaçla gitmek istiyorsanız bunun alternatif seçeneklerini sunar. Gece Hayatı, Alışveriş, Kar, Plaj, Macera, Doğa, Kültür, Aile, Romantik gezi amaçlarınıza yönelik sizlere gerekli listelemeleri sitesi üzerinden sunarak seçim kararınızda yardımcı olmaktadır.
 7. TapPortugal aynı zamanda sizlere mobil üzerinden işlem yapabilmeniz adına uygulama desteği de sunarak, pek çok konu hakkında bilgi edinme ve kontrollerinizi yapabilme fırsatını da vermektedir.

TAP Air Portugal Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

TAP sizlere bagaj haklarınız için gerekli bilgileri ve şartları açıklayarak, bilgilendirici bir hizmeti vermekte ve böylece sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktadır.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Bagaj: Kontrol edilen bagajların maksimum ağırlığı 23 kg olmalıdır. Bu Economy sınıfı için geçerlidir. Ayrıca tüm rotalarda Business sınıfı için maksimum ağırlık ise 32 kg olarak kabul edilmektedir. Bagajlarda ise maksimum boyut olarak 158 santim kabul edilmektedir.

Kabin/El Bagajı: TAP sizler için ücretsiz bagaj hizmetlerinde bir takım kolaylıkları sağlar. Carry-on Bagajı ile tüm önemli eşyalarınızı taşıma imkanı sizler için vermektedir. Maksimum taşıma bagajı boyutu olarak 115 cm / 45 olarak aktarılır. Eğer ki Economy Class ile uçuyorsanız maksimum ağırlık 8 kg’dır. Eğer ki Executive Class ile uçuluyorsa 8 kg’a kadar 2 parçanın taşınmasına izin verilir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Eğer ki daha önce satın alınmamışsa, uçuş gününde fazla bagajlarınız için ödeme yapılabileceği aktarılmaktadır. Genel fiyatlandırmalar belirtilen bagajların kg sınırını aşması ya da daha fazla bagaj için Yurtiçi ve Avrupa uçuşları (Fas Dahil) 40€’dur.

Yurtdışı: Çeşitli ülkelere yapılan uçuşlar için fazladan bagaj ödemeleri ise 45€, 50€ ve 110€ tutarlarında değişmektedir. .

 • ABD Bagaj Kuralları

TAP genel olarak bagaj taşıma koşullarında aynı kriterleri kullanılır. O nedenle 23 kg dahilinde bagajlarınızı ücretsiz taşıma olanağı verilmektedir. Aynı şekilde kabin bagajları için belirtilen sınırda 8 kg olmaktadır.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

TAP sizler için bagajlarınızın 48 saatten fazladır kayıp olmasına karşın bagajın içerisinde yer alanların ve değerlerinin ayrıntılı bir listesini talep eder. Ayrıca online olarak formun doldurularak sizlere gerekli desteği sağladığını da açıklamaktadır. Ayrıca mutlaka bagajlarınız eksikse bagaj alanından ayrılmadan TAP sayacına gidin ve Kayıp-Bulunan kısmında bildirim yapın.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

TAP müşterilerine normal bagajlarında ateşli silah taşımalarına ve mühimmatlarına izin verir. Fakat bu koşullar sadece uçak yetkisinde ve belirli koşullar altında gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda keskin ve sivri iğneler, yanıcı ve patlayıcı nesneler, sıvılar ya da jel gibi ürünlerin her biri yasaklar listesinde yer alır. El bagajlarında Ateşli silah ve mermilerinde buna dahil edildiği aktarılır.

TAP Air Portugal Yiyecek, İçecek ve İkram

Sizlere en uygun bir yiyecek, içecek ve çeşitli ikramların sunumu TapPortugal havayolları firması tarafından sağlanmaktadır.

 • Basıc ve Tap Classic İkramlar

TapPortugal, müşterilerine iç hat ve dış hatlar üzerinde yapılan uçuşlarında çeşitli yemek ikramlarını uçuş sırasında sağlar. Birbirinden farklı yemek türlerinden, ikramlara ve içeceklere kadar uçuş sırasında sahip olabilirsiniz.

 • Plus ve Executive İkramlar

Yine müşteriler için bu sınıflarda birbirinden farklı lezzetlerin olduğu yemekleri bulabilirsiniz. Yapılan uçuş güzergahına göre de verilen tüm ikramlar müşteri memnuiyeti baz alınarak gerçekleştirilmekte ve düzenlenmektedir.

 • Özel Yemek Servisi

İhtiyacınız olduğunda her zaman TapPortugal havayolları sizlerin isteklerinize özel bir hizmet sağlar. Özel hizmet alanında yemek servislerinden de yararlanabilirsiniz. Tükettiğiniz besinlere göre taleplerinizi belirterek, uçuşta kendinizi iyi hissetmeniz adına özel yemek servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

TapPortugal: Executive

Müşteriler için farklı sınıflar yolculuk için TapPortugal havayolları tarafından düzenlenmiştir. Bunlar arasında Executive sınıfı da yer alır.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Rahat bir koltuk bulabilme ve sizlere herhangi bir zaman içerisinde rezerve yaparak koltuklarınızı önceden seçebilme imkanını verir. Premium ve Lougne erişimlerinin de olduğu bu hizmet en rahat ve konforlu koltuklar ile uçuş deneyimi yakalamanızı sağlar.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

En iyi aşçılar tarafından hazırlanan tüm yiyecek, içecek ve ikramlara bu sınır içerisinde bulabilirsiniz. TapPortugal her zaman kaliteyi ön planda tutarak damak zevkinize göre yiyecekleri sizler için sunmaktadır.

 • Executive Sınıf Ayrıcalıkları

Sizlere her zaman öncelikle check-in yapabilme, istediğiniz zaman koltuk rezerve ayarlayabilme, digital kiosktan 7 yayın, sms ile bildirimler, öncelikli bagaj, Premium müşteri desteği gibi tüm avantajlara bu hizmet üzerinden yararlanabilirsiniz.

TapPortugal: Top Executive

El bagajı imkanı 2 x 8 kg olmanın yanı sıra normal bagajlarınız için 2 x 32 kg izin verilir. Aynı zamanda herhangi bir zamanda koltuk rezerve olanağından, öncelikli check-in ve lezzetli yemeklere kadar pek çok alternatifi TapPortugal üzerinden bularak beklentilerinizi karşılayan hizmetleri bulabilirsiniz.

Aynı zamanda bilet değişikliği ve iade hakkı gibi avantajlarda bu sınıfta verilmektedir.

TAP Air Portugal Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

TapPortugal, dünyada önemli bir konum sahip olarak uçuş alanında etkin bir hizmeti sağlamaktadır. Hem Portekiz içinde hem de dünyanın çeşitli ülkelerine destinasyon sağlayarak, uçuş alanında kaliteli bir hizmet vermektedir.

 • TAP Seferleri: Sizlere her gün dünyanın pek çok ülkesine seyahat edebilme olanağı verilir. ABD, Brezilya, ispanya, Macaristan, Belçika, Almanya ve daha pek çok ülkeye seyahat edebilirsiniz.
 • TAP Rezervasyon: TapPortugal uçak biletlerine rezervasyon yaptırmak için Biletall.com web sitesi, çağrı merkezi ve uygulamaları kullanılabilmektedir.
 • TAP Bilet Al: TapPortugal tarafından düzenlenen uçuşlar için bilet almak isteyen yolcular, Biletall.com üzerinden online olarak biletlerini satın alabilirler

TAP Air Portugal Bilet İptal/İade Prosedürü

TapPortugal havayolu şirketi biletlerin 48 saat öncesine Rezervasyonu Yönet kısmından İstek İadesi ile iptal edilebileceğini ifade eder. Aynı sayfa içerisinde ise geri ödeme şartlarının listelendiği ve buna göre işlemlerin uygulanabileceği aktarılmaktadır.

48 saatten önce verilmiş olan biletler için mutlaka TapPortugal’ın İletişim Merkezine danışılması gerektiği ya da rezervasyonun yapıldığı Biletall.com sitesine giriş yapılarak işlemlerin gerçekleştirilmesi gerektiği aktarılmaktadır. Aynı zamanda bilet iade taleplerinin, biletin verildiği tarihten 1 yıl kadar öncesine kadar gerçekleştirilebildiği aktarılmaktadır.

TAP Air Portugal Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Tüm müşteriler için en iyi uçaklar üzerinden keyifli bir uçuş geçirebilmeniz adına koltuklar en iyi şartlara göre üretilmiştir. Aynı zamanda çeşitli teknolojik faaliyetleri de yine koltuklar üzerinde bularak, keyifli yolculuğunuzu sürdürebilirsiniz.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebek ya da çocuklar için aktarılan bilgilerde, çocukların 2 yaşından küçük bir bebeğin yetişkin kucağında oturarak seyahat edebileceği aktarılır. Fakat 2 ile 12 yaş aralıklarında olanlar için çocuğa 1 koltuk rezervasyon yapılması gerekmektedir.

 • Hamile Yolcular

Hamile yolcular için hamilelik haftaları oldukça önemlidir. Bunun için hamileliğin 28 haftasından itibaren sağlık sertifikası talep edilmektedir. Son tarihten itibaren 36 haftaya ya da 4 haftaya kadar olan kadınlar ile ikizler-üçüzler için 32 haftaya kadar gerekli belgelerin alınmalıdır. Ayrıca yüksek riski barındıran, 36 hafta boyunca tek hamilelik olan kadınlar ya da düşük riski olanların TAP doktorlarından ön izin almaları gerekiyor.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hastaların kendi başlarına seyahat edebilmesi için doktor raporu ya da refakatçi şartı aranmaktadır.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanların ağırlığına, büyüklük ve türüne göre taşınmasına izin verildiği aktarılır. Fakat hayvanların taşınmasına ilişkin olarak mutlaka TAP’ın müşteri hizmetlerine önceden bildirimde bulunmanız gerekiyor.

 • Seyahat Sigortası

İhtiyaç olduğunu düşünüyorsanız seyahat sigortasını yaptırabilir ve yolculuk konusunda yaşanacak problemlere karşı önlemlerinizi bu yolla alabilirsiniz.

TAP Air Portugal Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Lizbon - Porto 288,57 TL 55 Dakika
Lizbon - Barselona 430,40 TL 2 Saat 50 Dakika
Barselona - Porto 443,38 TL 50 Dakika
Lizbon - Madrid 521,50 TL 2 Saat 20 Dakika
Barselona - Berlin 566,88 TL 55 Dakika
Berlin - Barselona 580,74 TL 2 Saat 35 Dakika
Roma - Londra 588,95 TL 17 Saat 15 Dakika
Venedik - Porto 679,20 TL 4 Saat 5 Dakika
Amsterdam - Valencia 699,43 TL 28 Saat 20 Dakika
Hamburg - Casablanca 732,16 TL 25 Saat 55 Dakika

TAP Air Portugal İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (22)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%96
%4
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
23 Değerlendirme
Amerikadan dönerken binmiştim bu firmaya ilk defa beklediğimden iyi çıktılar.
Anlatmaya gerek yok deneyip kendiniz görün
Firma gerçekten çok güzel ilgi gösteriyor, personel güler yüzlü
İçecekler konusun da kendilerini geliştirdiklerini görmek güzel
İkramları biraz daha geliştirmeleri gerekmekte ama yine de güzeldi
Ben ilk defa denedim ama gerçekten güzel karşılıyorlar
İçecekler biraz daha iyi olabilirdi
Yolculuk yaparken sunulan ikramlar çok güzeldi teşekkürler
Herşey için teşekkür ederiz sevgilim ile büyük keyif aldık yolculuk yaparken
Güzeldi keyifliydi personel güler yüzlü fiyatlar biraz pahalı o kadar
Firma evinizdeki rahatlığı aratmıyor, personel güler yüzlü
İçeceklere laf edenler lütfen yolculuk yaptıklarını unutmasınlar
Diğer firmalara nazaran içecekleri daha güzel
Personel gülse herşey daha güzel olacak ama gülmemek için para almışlar sanki
Kaliteli hizmet pgüler yüzlü personel daha ne olsun
2
23
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com TAP Air Portugal sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. TAP Air Portugal Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

19.08.2019 01:19:11
Houston, (Tümü)
HOUT
US
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=42194
/
42194