1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

China Southern Airlines China Southern Airlines
Uçak Bileti

"Fly your dreams"
Kuruluş Tarihi
1988
Firma Merkezi
Çin
Firma Kısaltması
CSAir
IATA Kodu
CZ
Uçak Sayısı
600
Uçtuğu Şehir Sayısı
33
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,7/5
China Southern Airlines

China Southern Airlines Popüler Uçak Seferleri

Tahran - Pekin
Uçak Bileti
23 Eki 2019
Hong Kong - Şangay
Uçak Bileti
10 Kas 2019
Guangzhou - Qingdao
Uçak Bileti
02 Kas 2019
Qingdao - Guangzhou
Uçak Bileti
30 Eki 2019
Tahran - Şangay
Uçak Bileti
23 Eki 2019
Seul - İstanbul
Uçak Bileti
14 Eki 2019
İstanbul - Wuhan
Uçak Bileti
29 Eki 2019
İstanbul - Xiamen
Uçak Bileti
25 Eki 2019
İstanbul - Tianjin
Uçak Bileti
11 Kas 2019
Tokyo - Dubai
Uçak Bileti
11 Kas 2019
İstanbul - Chengdu
Uçak Bileti
19 Eki 2019
İstanbul - Çongçing
Uçak Bileti
25 Eki 2019
Xi'an - İstanbul
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Zhengzhou - İstanbul
Uçak Bileti
31 Eki 2019
İstanbul - Jeju
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Changsha - İstanbul
Uçak Bileti
05 Kas 2019
Jakarta - San Diego
Uçak Bileti
11 Kas 2019
Seul - Ordu
Uçak Bileti
11 Kas 2019
Seul - Diyarbakır
Uçak Bileti
31 Eki 2019
Hangzhou - Ankara
Uçak Bileti
03 Kas 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

China Southern Airlines Hakkında

China Southern, 32 yıldır hava yolları taşımacılığında hizmet veren ve Çin Halk Cumhuriyeti’ nin en gelişmiş hava yolu şirketi olarak bilinir. En büyük yolcu taşıma hava yolu şirketi olmak ile beraber modern taşıma filoları ile yolcularını güvenli şekilde istedikleri yere ulaştırmayı amaçlamıştır. Geniş uçuş ağı ile 183 noktaya hizmet veriyor. 413 modern filo uçağı ile ultra modern uçuş sistemine sahiptir.

1988 yılından bu yana gelen süreçte büyük işlere ve taşımacılığa imza atmış bir şirkettir. Sky Pearl Club hizmeti ile 10 milyon fazla üye kaydına sahip bir merkezdir. Şirket çalışmaları, modernliği ve önce müşteri anlayışı ile Skytrax performans değerlendirmesinde 4 yıldız alarak alanında en iyisi olmayı başarmıştır.

7,72 milyon saat kaydı ile güvenli uçuşlar yaparak hava yolları arasında en güvenilir ve iyi uçuş kaydının sahibi olmuştur. 2011 yılında girmiş olduğu performans değerlendirmesi ve derecelendirmede başarılı olarak ayrılmış ve yıldızını yükseltmiştir.

China Southern Airlines Online Check - in

Şirket yolcularının istedikleri her yere, iş ve seyahat için gitme imkanı sunuyor. Bilet almak için ana sitesinden online satışları yapıyor. Mobil uygulamaya sahip olan şirketin uçuş saatlerini ve güzergahlarını takip etmek için siteyi takip etmeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda Çin’ e seyahat etmek istiyorsanız Biletall.com sitesinden hafta içi ve hafta sonu olmak üzere günün her saatinde rezervasyon yaptırmak mümkün.

 • China Southern Hava Yolları Online Check İn

Havayolu şirketine gitmeden ve şubelerine uğramadan da check in işlemleri ile online şekilde bilet işlemlerini halledebilirsiniz. İnternetten online bilet almak istiyorsanız; check in işlemi için yolcu soy ismi ve PNR kodunun giriş yapılması ile online işlemleri hızlı şekilde yapabilirsiniz. Gişe işlemi gören check in işleminde yolculuk başlamadan önce birçok sigortalama, kişisel bakım ve ihtiyaçlar, yolcu sınıfı gibi seçimleri hızlı şekilde yapabilirsiniz. Check in ile online bilet onayını yaptıktan sonra yerinizi rezerve olarak ayırtmış olursunuz.

 • Online Check İn İle Kişisel Bakım ve İhtiyaçlar

China Southern şirketi ile hava yolculuğunda yolcuların kişisel ihtiyaçlarına göre özel servis ayrıcalıkları vardır. Koltuk seçimleri, yemek siparişleri, içecek siparişleri, çocuklar için özel servisler ve diğer ihtiyaçlar için check in sırasında bunların seçimini yapabilirsiniz.

China Southern Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük hava yoludur. 418 tane filoya sahip olan ve ticari taşımacılıkta üs olarak kullanılan hava yolu geniş bir ağa sahiptir. Yolcuların en güvenilir ve konforlu şekilde taşındığı hava yoludur.
 2. 32 yıldır vermiş olduğu hizmette aldığı ödüller, 4 yıldıza yükselmesi ve kulübe sahip olması bu şirketin seçilmesi için önemli konulardır. 10 Milyon üyesi ile ödüllü bilet satışları yapan gelişmiş bir hava yoludur.
 3. Hizmete başladığı ilk tarihten bu zamana kadar sürdürmüş olduğu çalışmalar ile birçok ödüle layık görülmüştür. Çin’ in en büyük hava yolu şirketi olması nedeni ile ticari taşımacılıkta buradan yapılır hale gelmiştir.
 4. Online bilet alımı için check in ayrıcalığı vardır. Gün içinde aldığınız biletleri iptal etme ve değiştirme hakkına sahipsiniz. Güzergah ve saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz mobil uygulama ayrıcalığı vardır.
 5. Yolculuk esnasında kişisel bakım ve besin ihtiyacı duyan yolcular için özel servisler ve kabinler oluşturulmuştur. Her yaş grubu ve sağlık ihtiyacına göre donanımlı yiyecek, içecek siparişleri özel olarak verilebilir. Hava aşçıları ile lezzetli yemekleri tatma şansını yakalayın.
 6. Erken rezervasyon yaptırma ve önceden yer ayırma gibi işlemler için check in, şirketin ana sitesi ve Biletall.com adresinden uygun fiyatlarda güne özel uçuş bileti ayrılabilir.
 7. Skytrax performans değerlendirmesini başarı ile geçmesi ve sonuç olarak en iyi hava şirketlerinden biri sayılması prestij sahibi olmasını sağlamıştır. Yolcuların en çok tercih ettiği hava yolu şirketi olarak kayıtlara geçmiştir.

China Southern Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yolcuların sefer sırasında zorluk yaşamadan istedikleri yere ulaşmaları için yanında götürdükleri bavul ve diğer eşyalar için bir bagaj ağırlığı belirlenmiştir.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Yolcu eşyalarının taşınması için iki türlü taşıma hizmeti bulunuyor. Kabin ve check in bagaj hakkıdır.

Bagaj Hakkı: Yolculuk başlamadan önce yolcuların yanlarında getirmiş oldukları bavul ve diğer taşınabilir eşyalara özel olarak sınır getirilmiştir. Bagaj ağırlığı ve kapladığı alana göre farklı ücretlendirmeler yapılıyor. Business ve Economy sınıfı seçimine göre 20 kg ile başlayan ve 40 kg kadar çıkan taşıma kapasitesi vardır. Business sınıfında 40 kg iken; Economy sınıfında bu 20 kg da kalır.

Kabin Hakkı: 1 ya da 2 adet el bavul yeri olan ve ağırlığına göre 8 ve 10 kg üzerine çıkabilen kabin özelliği vardır. Business yolcularına 2 bavul hakkı sunulurken, Economy sınıfı için 1 adet el bavulu hakkı vardır.

 • Ekstra Bagaj İçin Ne Kadar Ücret Ödenir?

Yurt içi: İç hatlar için yapılan taşımada ekstra ağırlık başına alınan ücretler vardır. Bu durum bagajın boyutu, ağırlığı ve sayısına bağlı olarak değişiklik gösterilir. Aynı zamanda sefer güzergahı da ekstra ücrete dahil olabilir.

Yurt dışı: Dış hatlarda ekstra bagaj hakkı önemli ve gerekli durumlarda arttırılabiliyor. Ticari taşımacılıkta ağırlık ve boyut faktörü ön plana alınırken; yolcu taşımacılığında bavul adetine göre işlem uygulanır.

 • Çin Bagaj Koşulları

Business ve Economy sınıfı olarak ayrılan bagaj sınırlamasında karşılanması gereken bazı kurallar vardır. Yolculuğu etkileyecek radyasyon içeren, delici, kesici, patlayıcı, yakıcı ve gaz gibi nesnelerin bagaja alınması durumunda bu hak iptal edilir. 23 kg ile 32 kg aralığında bagaj hakkı veriliyor.

 • Kayıp ve Buluntu Eşya Ofisi

China Southern Airlines yolcularının daha iyi seyahat etmeleri, can ve mal güvenliklerini korumak için hayat sigortası şeklinde bir check in seçeneği geliştirmiştir. Kayıp sayısının en aza indirildiği şirkette, olası durumlar için kayıp eşya ofisi oluşturulmuştur.

 • Bagaj Kısıtlama Nedenleri Nelerdir?

Uçuşa engel olacak ve diğer yolcuların yaşamını tehlikeye atacak bagaj içerikleri taşıma için alınmaz. Uçak rotasını etkileyecek ve çalışma mekanizmasına hasar verecek radyasyon içerikli taşınabilir cihazların filoya alınması yasaklanmıştır.

China Southern Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Yemek servisleri uçağın hareket süresinden sonra belli bir aralıkta ikram edilir. Farklı dünya yemekleri ve profesyonel hava aşçıları ile yemek kabininde istediğiniz menüyü bulabilirsiniz. Çocuklar için mama hazırlama ve diğer ihtiyaçları için ayrılmış bakım bölmeleri vardır.

 • Economy Class İkramları

İkram saatleri geldiğinde belirlenmiş olan yemek menüsü özenli bir şekilde yolculara sunulur. Yiyecek ve içecek konusunda belirlenen menüden yolcular istediklerini tercih edebilirler. Açılabilir koltuklar ile ikramlar daha kolay hala gelmiştir.

 • Business Class İkramları

Hava aşçıları bu yolcular için farklı ve özel ikramlar çıkarır. İstenilen ve sipariş verilen yemek türüne göre hazırlıklar yapılıyor. İkram menüsü daha fazla olup, ayrıcalıklı yiyecek ve içecek listesine sahiptir.

 • Özel Yemek Servisleri

Bedensel engeli olan yolcular, bebekler ve bakım ihtiyacı olan yolcular için ayrı bir servis sunuluyor. Yolcuların rahat bir şekilde hareket edecekleri, bakım ve ihtiyaçlarının kolay şekilde giderilebileceği servis hizmetleri vardır.

China Southern Airlines: Business Class

Rahat ve konforu seven yolcular için Business Class ayrıcalıkları sunuluyor. Bagaj, taşıma, kişisel ihtiyaçlar, yiyecek ve içecek, koltuklar ve diğer gereçler konusunda ayrıcalıklar tanınmıştır.

 • Diz Mesafesinde Koltuklar

Seyahatinizi keyifli ve konforlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız; diz mesafesine uzak, açılabilir ve katlanabilir, okuma ve aydınlatma lambasına sahip, koltuk prizleri ile rahat şekilde gideceğiniz masajlı koltuklar bulunuyor.

 • Yiyecek ve İçecek İkramları

Soğuk ve sıcak içeceklerin özel olarak servis edildiği ve Business yolcularının özel siparişine göre içeceklere yer veriliyor. Lezzetli dünya mutfak menüsü ile istediğiniz menü seçimini yapabilirsiniz.

 • CIP Lounge

Uçak kalkışı öncesi beklerken eğlenceli vakit geçireceğiniz aktivite kabini olarak sayılır. Aynı zamanda temizlik ve duş ihtiyacının giderildiği bir bölme olarak hazırlanmıştır.

China Southern Airless: Sky Pearl Club

Şirketin iç ve dış hatlara yolculuk yapan yolcuları için oluşturmuş olduğu bir kulüptür.

Hizmet merkezi şeklinde çalışan ve milyonlarca yolcuyu karşılayan ve ödüllü bilet etkinliği sunan kulüptür. 30 dan fazla büyük hava yolu şirketi ile birleşen kulüpte ödül biletlerinin sahibi siz olabilirsiniz.

China Southern Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

413 modern filo uçağa sahip olması ve dünyanın 183 noktasına hizmet veren ağı ile en büyük Çin hava yolu şirketidir. Yıllık yolcu sayısı 90 milyonu bulan ve destinasyon olarak 173 ülkeye hava yolu taşımacılığı sağlıyor. Çin’ in en geniş taşıma ağına sahip şirketi sayılıyor. Bu modern hava şirketi için internet üzerinden online işlem yapılabilir.

 • China Southern Seferleri: 413 uçak, 183 nokta, 173 ülke ve 16 farklı tipteki uçak modelleri ile güvenli ve konforlu seyahatler sizleri bekliyor. Sefer güvenliği ve 70,000 çalışma personeli ile 2007 yılında SkyTeam üyeliğine girmiştir.
 • China Southern Rezervasyon: Biletall.com sitesinden ekonomik ve uygun fiyatlarda önceden yer ayırtmak mümkün. Özel günlere özel indirimler ve engelli vatandaşlar için yapılan indirimler önemlidir.
 • China Southern Bilet Almak: China Southern Airlines biletlerini Biletall.com adresinden alabilirsiniz.

China Southern Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

İç hat ve dış hat seyahatlerinde daha önceden almış olduğunuz biletlerin iptali için genel çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda biletin alındığı firma ve adresten iptal işlemlerini başlatabilirsiniz. Kalkışa az bir zaman kaldığında %20 kesinti ile kişilerin biletleri iade edilir. Bu oran Business ve Economy sınıfı için farklıdır. 12 saat ve daha uzun bir sürede bilet iptal işlemlerinde %10 kesinti yapılıyor.

China Southern Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özelliği

Masaj özelliğine sahip, titreşimli, katlanabilir, yatak halini alan, priz bölmeleri olan, yiyecek ve içecek için açılabilen, diz mesafesi olan konforlu koltuklardır.

 • Çocuk Yolcular

Beslenme ve lavabo ihtiyacı olan bebek ve çocuklar için ayrılmış bakım kabinleri bulunuyor. Yolcuların zorluk çekmeden çocuklarıyla daha iyi ilgilenecekleri bölmeler de eklenmiştir.

 • Sigorta İşlemleri

Taşınacak önemli ve değerli eşyalar için taşıma sigortasını isteğe bağlı olarak belli bir ücret karşılığında yaptırabilirsiniz.

China Southern Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Pekin - Şangay 1.072,81 TL 2 Saat 15 Dakika
Phuket - Shenzhen 1.115,93 TL 4 Saat 55 Dakika
Şangay - Guangzhou 1.389,22 TL 2 Saat 15 Dakika
Şangay - Shenzhen 1.445,22 TL 2 Saat 15 Dakika
Guangzhou - Shenzhen 1.485,44 TL 10 Saat 35 Dakika
Tahran - Pekin 1.573,66 TL 14 Saat 10 Dakika
Pekin - Phnom Penh 1.588,54 TL 7 Saat
Zhengzhou - Pekin 1.605,62 TL 5 Saat 50 Dakika
Şangay - Haikou 1.630,22 TL 2 Saat 50 Dakika
Hong Kong - Şangay 1.636,08 TL 5 Saat 40 Dakika

China Southern Airlines İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (15)
İyi (8)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%65
%35
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
23 Değerlendirme
R*** K***
29 Kasım Perşembe
Güzeldi personel güler yüzlü ve ilgili
G*** A***
29 Kasım Perşembe
Evin salonunda yolculuk yapmıyorsunuz bu kadar olumsuzluk yapmayın
2
23
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com China Southern Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. China Southern Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.10.2019 02:23:23 )

Seul, (Tümü)
SELT
KR
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=13317
/
13317