Öz Nuhoğlu Seyahat Otobüs Bileti

Öz Nuhoğlu Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  93 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1996
 • KURUCU
  Mustafa Nuhoğlu

Öz Nuhoğlu Seyahat Hakkında

1996 yılından itibaren İstanbul - Azerbaycan arasında hizmet vererek işe başlayan firma Türk Cumhuriyetlerine uluslararası seferler düzenlemekle kalmayıp birçok farklı lojistik faaliyetleri de sürdürmektedir. Faaliyetleri arasında yolcu taşımacılığı, personel taşımacılığı, kargo taşımacılığı, araç kiralama, dış ticaret bulunmaktadır. Yerel kaynakları kullanarak kaliteli ve güvenilir olmayı ilke edinerek ulusal boyutta en yüksek kaliteyi elde etmeyi vizyon edinen firma 20. Yılında ülke içi seferlere de başlamıştır.

öz Nuhoğlu Karadeniz Seyahat Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Firmayı tercih etmeniz için 5 en önemli sebep sizin için sıralanmıştır.

 1. Yenilikçi misyon anlayışı ile hizmeti son teknolojiye göre ayarlamak
 2. Konukların tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılama anlayışı
 3. Güler yüzlü personel eşliğinde rahat ve güvenli yolculuk
 4. Uzman personeli ile sorunları kurumsal olarak çözüme ulaştırma
 5. Tüm otobüslerini temiz ve bakımlı bir şekilde yola çıkması

öz Nuhoğlu Karadeniz Seyahat özel Terminalleri

Firmamın kendine ait bir terminali bulunmamaktadır. Şehirlerarası otobüs terminalleri içerisinde yer alan kendi bölümünde müşterilerine hizmet vermektedir. öz Nuhoğlu Karadeniz Seyahat otobüs biletlerini şubelerinden, firmanın web sitesi üzerinden alabilirsiniz. Sefer saatleri öz Nuhoğlu Karadeniz Seyahatweb sitesinden ve ofislerden öğrenilebilir.

öz Nuhoğlu Karadeniz Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

1996 yılında kurulan firmanın çok sayıda otobüsü bulunmakta şehir içi, şehirlerarası ve yurtdışı seferler düzenlemektedir. özellikle 2015 yılında TRT Word desteği ile personel taşımacılığı ile en çok tercih edilen şirketlerden biri olmuştur. Otobüsleri konforlu olduğu kadar temiz ve bakımlı olması ile de ön planda yer alır. Tüm interaktif uygulamalar otobüslerde yer almaktadır. Geniş koridor seçeneği ile de misafirlerine güvenli bir yolculuk imkanı tanımaktadır.

öz Nuhoğlu Karadeniz Seyahat Bilet İptal Prosedürü

öz Nuhoğlu Karadeniz Seyahat bilet temin eden yolcuların sefer değişikliği ya da iptali için sefer saatinden en az 12 saat önce değişiklikle ilgili bilgilendirme yapmaları gerekmektedir. İlgili yazıhanelerden ya da telefonla değişiklik ve iptal durumları bildirilebilmektedir. Geç haber verildiği ya da otobüs kaçırıldığı takdirde firma hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

bus
ba-favicon-white