Özlem Ardahan Turizm Otobüs Bileti

Özlem Ardahan Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  122 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1978
 • KURUCU
  Vahit Kayatürk

Özlem Ardahan Turizm Hakkında

özlem Ardahan Turizm 1978 yılında Vahit Kayatürk öncülüğünde kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekte olan özlem Ardahan Turizm, kendisini daha iyi noktalara taşıyabilmek adına sürekli yenilikçi çalışmalar yapmaya özen göstermekte ve bu çalışmaların yolcuların beklentilerini karşılar nitelikte olmasına özen göstermektedir. Filosunu oluştururken oldukça titiz davranmaya özen gösteren özlem Ardahan Turizm, çağın sunmuş olduğu imkanlar ile yolcularına hizmet sunabilmek adına otobüslerinde bu donanımların bulunmasına dikkat etmektedir. Bunun yanı sıra çalışan kadrosu oluştururken elemanların tümünün firma prensiplerine uyumlu olarak çalışacak kişiler olmalarına özen göstermiştir. Firma bünyesinde görev yapmakta olan elemanların tümü bu doğrultuda iş ahlakına uygun hareket etmekte ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

özlem Ardahan Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

özlem Ardahan Turizm ile seyahat etmek için pek çok sebep bulunmaktadır, bu sebeplerden en önemli beş tanesi ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 1. İnsana değer veren bir firma olan özlem Ardahan Turizm yolcularına en iyi hizmeti sunabilmek adına kaliteyi ticari kaygılarının önüne koyarak en iyi koşullarda hizmet vermeye özen göstermektedir.
 2. özlem Ardahan Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü çağın sunmuş olduğu imkanları içerisinde barındırarak yolculara kaliteli, konforlu ve teknolojik imkanlar ile huzurlu bir yolculuk yapma imkanı tanımaktadır.
 3. Can taşımanın ciddiyetinin farkında olan firma yolcuların güvenlikli bir biçimde varış noktalarına ulaşabilmeleri için deneyimli ve konusunda uzman şoförler ile çalışmaya ve yolculuklardan önce gerekli tüm önlemlerin alınmasına özen göstermektedir.
 4. Yolculuklar esnasında kendinizi rahat hissedebilmeniz adına sizlere güler yüzlü personeller ile hizmet sunulmaktadır.
 5. Yolcuların memnuniyetini kazanabilmek adına tüm yorumlar göz önünde bulundurulmakta ve bu doğrultuda yolcuların beklentileri makul olduğu müddetçe karşılanmaya çalışılmaktadır.

özlem Ardahan Turizm özel Terminalleri

özlem Ardahan Turizm yolcularına şehirlerarası otobüs terminallerinde yer alan kendisi için ayrılmış ve size bildirilen peronlarda hizmet sunmaktadır. Peron bilgisi, otobüs bileti yahut iptali gibi konusunda ise şube yahut terminallerde yer alan özlem Ardahan Turizm yazıhanelerine başvurarak hizmet alabilirsiniz. Online biletlerinizin dökümü için yine bu merkezlere başvurabilirsiniz.

özlem Ardahan Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

özlem Ardahan Turizm filosunda bulunan araçlar yolculara konforlu ve kaliteli bir seyahat deneyimi yaşatabilmek adına özenle seçilmiş olan otobüslerden oluşmaktadır. Otobüslerde yolcuların keyifli zaman geçirebilmeleri adına internet, televizyon, koltuk arkası ekran ve kulaklıklar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra araçlarda bulunan klima sistemleri ile araç içerisinde hava da düzenli olarak temizlenerek yolculara rahat bir yolculuk imkanı sunulmaktadır. Havanın temizleniyor olması aynı zamanda alerji ve astım gibi sağlık sorunu bulunan hastaların da konforlu ve rahat bir biçimde seyahat edebilmelerine olanak tanımaktadır.

özlem Ardahan Turizm Bilet İptal Prosedürü

özlem Ardahan Turizm'den satın almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğu durumlarda bilet iptal prosedürünün uygulanabilmesi için biletinizi sefer saatinden en az 24 saat önce şube ya da terminalde bulunan özlem Ardahan Turizm yazıhanesine teslim etmeniz gerekmektedir. Online aldığınız biletlerin dökümü yapılmadığı sürece iptal işlemi online olarak gerçekleştirilebiliyor fakat dökümü yapıldıktan sonra biletin iade edilmesi gerekmektedir. Tarihi geçmiş biletleriniz için ise iptal, açığa alma ya da iade gibi konular söz konusu değildir.

bus
ba-favicon-white