Fethiye Seyahat Otobüs Bileti

Fethiye Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  72 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2005
 • KURUCU
  Fethiye Koop.
 • FİRMA SKORU
  4,6

Fethiye Seyahat Hakkında

1992 yılında çevre ilçe ve yakın güzergahlara yolcu taşıyacak sektöre giriş yapan Fethiye Seyahat 2005 yılında Fethiye Taşımacılık ve Turizm şirketi ismini alarak hizmetlerini iyileştirmeye ve ileri taşımaya başlamıştır. Sektörde nispeten yeni bir firma sayılabilecek olan Fethiye Seyahat gelişme göstermeye devam ederken %100 müşteri memnuniyetini kazanabilmek adına otobüs seferleri düzenleyerek bu seferlerin oldukça konforlu olmasına özen göstermektedir. Fethiye Seyahat günümüzde başta Aydın, İzmir ve Muğla olmak üzere pek çok noktaya seferler düzenleyerek müşterilerine yolcu taşıma hizmeti sunarak sektörde yer almaya devam etmektedir. Fethiye Turizm yapmış olduğu yenilikler ile sektörde ilerleme göstermenin yanı sıra çağın gerekliliklerini de yerine getirebilmek adına yenilenme çalışmaları yapmaya özen göstermektedir. çağın sağlamış olduğu teknolojik imkanları kullanmanın yanı sıra sahip olduğu kadro ile de kaliteli hizmet sunabilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Fethiye seyahat bünyesinde görev yapmakta olan personellerin tümü iş ahlakına uygun olarak çalışmakta ve bunun yanı sıra güler yüzlü hizmet anlayışını belirleyerek yolculara hizmet sunmaktadır. Müşteri ilişkilerinde oldukça dürüst ve saygılı davranan personeller firma değerini yükselterek müşteri memnuniyetini kazanma yolunda önemli bir yere sahip olarak firma bünyesinde yer almaktadırlar.

Fethiye Seyahat'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Fethiye Seyahat kurulduğu günden bu yana müşterilerine iyi hizmet sunabilmek adına gelişmeler gösteren bir firmadır. Fethiye Seyahat'i tercih ederek seyahat etmek için en önemli beş sebep şu şekilde sıralanabilmektedir:

 1. Fethiye Seyahat ile düzenlenen seferler sırasında konforlu bir seyahat deneyimi yaşamanızın yanı sıra güvenlik önlemleri de alınarak varış noktasına sağ salim varmanız ve huzurlu bir yolculuk geçirmeniz amaçlanır.
 2. Fethiye Seyahat bünyesinde yer alan personellerin güler yüzlü ve saygılı hizmetleri ile seyahat boyunca sorunlarınız ile titizlikle ilgilenilerek size sorunsuz bir seyahat deneyimi sunulmak amaçlanır.
 3. İnsana değer veren bir firma olan Fethiye Seyahat iş ahlakı ile hareket etmeyi ticari kaygıların önüne koyarak hizmet vermeye özen gösterir.
 4. Yenilenmekte olan Fethiye Seyahat müşteri memnuniyetini kazanmak adına çalışmalar yapmaya devam etmektedir.
 5. Fethiye Seyahat ile yaptığınız yolculukların tümünde memnun kalmanız adına titizlikle çalışarak sizlere her seferde kaliteli hizmet sunulmaktadır.

Fethiye Seyahat özel Terminalleri

Fethiye Seyahat otobüs terminalinde kendisi için ayrılmış olan peronlarda yolcularına hizmet vermektedir. Bilet temin etmek ya da sefer sorgulama gibi konular için terminal ya da şube yazıhaneleri ile iletişime geçebilirsiniz. Online ya da telefon ile arayarak yapmış olduğunuz rezervasyonların dökümü için yine bu noktalar ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Fethiye Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Fethiye Seyahat filosunda yer alan otobüslerin tümü yolculara kaliteli hizmet sunabilmek adına özenle seçilmiştir. Otobüslerde çağın sunmuş olduğu teknolojik imkanlardan yararlanılmakta ve bu imkanlar yolcuların kullanımına sunulmaktadır. Bunun yanı sıra otobüslerde yer alan klimalar ile yolculuk boyunca otobüs içinde havanın yenilenmesi ve temizlenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede alerji gibi problemleri olan yolcularımız için de huzurlu ve konforlu bir seyahat imkanı sağlanabilmektedir.

Fethiye Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Fethiye Seyahatten almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğu durumlarda elinizde bulunan bileti sefer saatinden en az 24 saat önce yazıhaneye teslim etmeniz gerekmektedir aksi halde iptal ya da açığa alma söz konusu değildir.

bus
ba-favicon-white