Hatay Öztur Turizm Otobüs Bileti

Hatay Öztur Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  28 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1996
 • KURUCU
  Remzi, Ferit ve Sami Yabancı Kardeşler
 • FİRMA SKORU
  4,0

Hatay Öztur Turizm Hakkında

1996 yılında üç kardeş olan Remzi Yabancı, Ferit Yabancı ve Sami Yabancı tarafından Antakya'da kurulan Hatay öztur Turizm, alanında uzman kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı seferlerine devam etmektedir. Hatay öztur turizm otobüs firması uzun yol konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Yenilikçi firmanın yolculuk sırasında müşterilere sağladığı konfor ve kolaylıklar müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasının bir sonucudur.

Hatay öztur Turizmi Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Hatay öztur Turizmi, can ve mal güvenliğini sağlamayı birinci sıraya koymaktadır. Bu nedenle alanında uzman kadrosu ile çalışmaktadır. Yolcuların rahatı ve yol boyunca karşılaşacakları güçlükleri azaltmak da kendine çizdiği önemli hedefleri arasındadır. Temiz ve bakımlı araçlarıyla konforlu yolculuklar için en üst düzey olarak tasarlanmış otobüsleri kullanmaktadır. Otobüs içlerindeki ekranlarla televizyon, film ve müzik imkanı sağlayarak uzun yolculuklar daha kısa gelecek ve boş zamanınızı zevke dönüştüreceksiniz.

Firmayı tercih etmeniz için en önemli 5 sebep sizin için aşağıda sıralandı.

 1. Müşteri memnuniyet ilkesi çevresinde güler yüzlü hizmet
 2. Ekonomik uygunluk ve otobüs içi ikramlar
 3. Temiz ve bakımlı otobüs içinde ferah yolculuk imkanı
 4. Uzman personel ile güvenli seyahat
 5. Yasal çerçeve içinde kurumsal hizmet

Hatay öztur Turizm özel Terminalleri

Kendine ait bir terminali bulunmayan firmamın şehirlerarası otobüs terminallerinde yer alan kendi alanlarında müşterilerine hizmet sunmaktadır. Hatay öztur Turizm bilet teminini ofislerinden ve firmanın web sitesi üzerinden online olarak sağlayabilirsiniz.

Hatay öztur Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Güçlü otobüs filosu ile hizmet veren Hatay öztur Turizm en güçlü motorlara sahip ve konforlu olarak bilinen Mercedes Benz Travego ile hizmet vermektedir. Tüm otobüslerinde konfor ön planda yer alır. Yolcularının rahatlığı için her ayrıntıyı önemseyen firma otobüs filosunda Mercedes Benz, Travego otobüs modelleri bulunduruyor. Tüm koltuklarda emniyet kemeri, kitap okuma lambası, havalandırma bulunmaktadır. Uzun yolculuklarda oldukça büyük sorun haline gelen ayaklıklar da her koltuk önünde mevcuttur.

Hatay öztur Turizm Bilet İptal Prosedürü

Hatay öztur Turizm otobüs bileti alan yolcuların yolculuklarının iptalini istemesi durumunda hareket saatinden 12 saat önce bildirilmesi gerekmektedir. İlgili yazıhanelerden ya da çağrı merkezi üzerinden bilet değişikliği veya iptali konusunda profesyonel destek alabilirsiniz. Hareket saatinden sonra değişiklik yapılmamaktadır.

bus
ba-favicon-white