Lüks Karaman Birer Turizm Otobüs Bileti

Lüks Karaman Birer Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  13 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1995
 • KURUCU
  Lüks Karaman Seyahat

Lüks Karaman Birer Turizm Hakkında

1995 Yılında kurulan Lüks Karaman Seyahat, yerel bir firma olarak faaliyete başlamış olsa da sonrasında tüm ülkeye yayılan acenteleri ile güzergahlarını giderek genişletmektedir. Kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışı ile tüm yolcularına konforlu ve keyifli bir seyahat sunmaya çalışan firma, sektöründe kendini geliştirerek hızla ilerlemektedir. Geniş araç filosu ile her geçen gün güzergâhlarına bir yenisi eklenmekte ve yolcu sayısını da artırmaktadır. Aynı oranda hizmetlerindeki kalite standartlarını ulaştığı her noktaya götüren Lüks Karaman Seyahat, etik değerlere uygun ve güvenilir bir firma olmaktadır. Firma Türkiye'nin her noktasına ulaşma hedefi ile yollarda olmakta ve kalitesi ile tercih edilebilirlik kazanmaktadır.

Lüks Karaman Seyahat'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Şehirlerarası yollarda seyahatlerde kalite ve konfor çok önemlidir. Bu önemin fakında olan Lüks Karaman Seyahat yolcularına rahat bir yolculuk sunmak amacı ile titiz çalışmalar içerisinde olmaktadır.

 1. Geniş araç filosu içerisinde yolcuların konfor ve rahatını temin etmek amacı ile düzenlenmiş pek çok donanım bulunmaktadır.
 2. Farklı noktalardan servisler bulunmakta, özellikle havaalanı ve merkezi hastanelere doğrudan giden servisler yolcular için önemli bir sorunu ortadan kaldırmaktadır.
 3. Konya hastanelerine ücretsiz servis imkânı bulunmaktadır.
 4. Konya, Antalya ve Ankara Havaalanlarına özel servis imkânları bulunmakta, Pazar günleri dâhil sunulan bu hizmetler için istediğiniz her saat arayarak rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.
 5. Lüks Karaman Seyahat yolcularına seyir halinde içecek ve yiyecek olarak geniş bir açık büfe sunmaktadır. Bunun yanında koltuklarda yer alan ekranlar üzerinden de Tv keyfi mümkün olmaktadır.

Lüks Karaman Seyahat özel Terminalleri

Karaman başta olmak üzere farklı noktalarda şubesi bulunan Lüks Karaman Seyahat, yolcularına çağrı merkezi numaralarından, online şubelerden de bilet rezervasyonu yapmaktadır. Yöresel bir firma olarak İç Anadolu bölgesi içerisinde yolcuların farklı ihtiyaçlarına birebir çözümler sunmaktadır.

 • Karaman Otogar şube ( Tel: 0 338 214 92 03)
 • Konya Otogar Şube ( Tel: 0 332 353 1953)

Lüks Karaman Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Araçlar konforlu ve rahat koltuklara sahip olmakta, teknolojik olarak her koltuk arkasında TV ekranları yer almaktadır. Güvenli bir yolculuk için emniyet kemerleri bulunmakta, araçlarda akıllı cihazlar üzerinden internet keyfi elde etmek için wi-fi kullanımı da yer almaktadır. Bazı otobüs modellerinde iki katlı bagaj sistemi bulunuyor. Bu şekilde çok daha fazla bagaj alabilme kapasitesine sahip olmaktadır. Ayrıca sunulan servislerde kullanılan araçlarda lüks özelliklere sahip olmakta ve yolcuların her an konforunu sağlama adına kaliteli yolculuk imkanı sunulmaktadır.

Lüks Karaman Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Karayolları yönetmeliğine göre otobüs biletlerini iptal ettirmek isteyen vatandaşlar en az 24 saat öncesinden doğrudan acentelere uğramak kaydı ile işlemlerini yaptırabilir ve ödedikleri ücretleri geri iade alabilir. Bunun yanında hareket saatine 12 saat kala yapılan başvurularda ise biletin 6 aylık kullanıma geçerliliği olarak açığa alınması da mümkün olacaktır. Ancak otobüsün hareket saati sonrasına ya da telefonla ulaşarak biletiniz üzerinde herhangi bir değişiklik yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu nedenle biletiniz ile işlem yaptırmak için Lüks Karaman Seyahat acentelerine uğramanız gereklidir. Biletlerinizde değişiklik yapılması için bilet üzerindeki ismin müracaat etmesi yapılacak işlemin geçerliliğini sağlayacaktır.

bus
ba-favicon-white