Es Turizm Otobüs Bileti

Es Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  87 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1975
 • KURUCU
  Cafer Değirmenci
 • FİRMA SKORU
  3,6

Es Turizm Hakkında

1955 yılında Keskin-Kırıkkale ve Ankara arasında yolcu taşımacılığı ve nakliye hizmeti vererek kurulmuş olan Es Turizm daha sonra daha cesur bir adım atarak kurumsal bir yapıya dönüşüp tarifeli seferler ile yolcu taşımacılığı yapmaya başlamıştır. 1980 sonrasında halktan gördüğü talepten cesaret ederek araç sayısını artırmış ve daha geniş alanda yol güzergahları belirleyerek yolcu taşımacılığı konusunda yenilikler göstermeye başlamıştır. Yenilikçi bir bakış açısı ile kurulduğu günden bu yana sürekli gelişmeler göstermiş olan Es Turizm günümüzde yolcularına benzersiz bir seyahat konforu sunabilmek amacı ile otobüslerinde de sunmuş olduğu hizmetlerde de yeniliklere giderek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Otobüslerde yer alan teknolojik donanımlar ile uzun yolculuklarınızda da sıkılmadan keyifli yolculuk yapabilir ve güler yüzlü personellerin de desteği ile yolculuğunuzun kaliteli ve konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Es Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet sunabilmek amacı ile özenle seçilmiş olup son teknolojilere uygun donanımlara sahiptir. Koltuk arkasında yer alan TV'ler ile yolculuğunuz esnasında TV izleyebilir, film seyredebilir yahut kulaklıklarınızla müzik dinleyebilirsiniz. Yolculuk esnasında yapılan ikramlar ile sinema keyfini birleştirerek keyifli yolculuklar yapabilir ve tercih ettiğiniz için pişmanlık duymadan seyahat edebilirsiniz.

Es Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Es Turizm ile seyahat etmenin birçok avantajı bulunmaktadır. Konforlu yolculuk için tercih edebileceğiniz Es Turizm'i tercih etmek için beş önemli sebebi şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Konforlu ve rahat otobüsleri ile yolcularına keyifli ve rahat bir yolculuk imkanı sunar.
 2. Tüm otobüs koltukları arkasında yer alan TV'ler sayesinde teknolojiden uzak kalmadan film izleyerek ya da müzik dinleyerek seyahat etme imkanı sağlar.
 3. Otobüste yer alan Wifi hizmeti sayesinde yolculuğunuz esnasında internet kullanmanıza olanak tanır.
 4. Güler yüzlü çalışan kadroları ile yolculuklarınızın rahat ve keyifli geçmesini sağlar.
 5. Yolculuk esnasında sunulan ikramlar ile TV keyfinizi ikramlarla renklendirmeyi sağlar.

Es Turizm özel Terminalleri

Es Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde yer alan peronları ile yolcularına hizmet sunmaktadır. Es Turizm ile yolculuk yapmak istiyorsanız internet üzerinden bilet rezervasyonu yapabilir, şubelerde yer alan yazıhanelerimizden bilet temin edebilir ya da otogar yazıhanelerimizden bilet temin edebilirsiniz. Yolcuğunuz ile ilgili detayları öğrenmek yahut peron bilgisi için otogarda yer alan yazıhanemizden bilgi alabilirsiniz.

Es Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Es Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip olup teknolojik donanımlar ile donatılmıştır. Es Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümünde yer alan teknolojik özellikler ile yolculara keyifli bir seyahat imkanı sunulmaktadır. Otobüslerin tümünde koltuk arkası TV bulunmaktadır. Bu TV'ler üzerinde yer alan USB girişleri sayesinde yanınızda bulunan filmleri izleyebilir, müzikleri dinleyebilir yahut telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Bunun yanı sıra TV'lerde yer alan kulaklık girişleri ile TV'de yer alan filmleri izleyebilir yahut canlı TV yayınını takip edebilirsiniz.

Es Turizm Bilet İptal Prosedürü

Es Turizm biletlerinizi iptal edebilmek için bilet iptal etme prosedüründe yer aldığı gibi almış olduğunuz bileti sefer saatinden en az 24 saat önce şube yahut otogarda yer alan yazıhanelere teslim etmeniz gerekmektedir. çıktısı bulunan biletlerin online iptal edilmeleri söz konusu değildir. Geçmiş tarihli biletler için ise para iadesi mümkün değildir.

bus
ba-favicon-white