Has Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti

Has Diyarbakır Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  212 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2004
 • KURUCU
  Zülküf ÖZKAÇAR
 • FİRMA SKORU
  3,4

Has Diyarbakır Seyahat Hakkında

Diyarbakır merkezli seyahat firmalarından bir tanesi olan Has Diyarbakır Turizm firması, kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir anlayış ile kendi kendisini geliştiren ve daha iyi noktalara gelip sektörde iyi bir isme sahip olan önemli bir seyahat acentesidir. Tek amacı yolcu taşımak olmayan Has Diyarbakır Turizm, insanlara değer veren bir firma olup, bu doğrultuda hizmet vermeye ve müşterilerini memnun etmeye özen göstermektedir. Sahip olduğu otobüs filosu ile yolcularına güvenli seyahat imkanı sunan Has Diyarbakır Turizm, bu modern otobüsleri ile yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet de sunmaktadır. Yolcularının güvenlikli bir biçimde varacakları noktaya ulaşmalarını sağlarken modern imkanlardan yararlanmalarını amaçlayan firma bu anlamda çalışmalar yapmakta ve otobüslerinde çağın teknolojik imkanlarının bulunmasına özen göstermektedir.. Filosunda yer alan otobüslerdeki teknolojik donanımlar ile aynı zamanda yolcularına keyifli bir yolculuk yapma imkanı tanımaktadır. Has Diyarbakır Turizm yalnızca teknik anlamda değil, çalışanları konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Güler yüzlü çalışanlar ile hizmet vermeye özen gösteren Has Diyarbakır Turizm bu anlamda çalışanlarını özenle seçmekte ve sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak amacı ile çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Tüm bunlar olurken geleneklerimize bağlı olarak konuk ağırlama mantığı ile yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet sunmak amacı ile çalışmalar yapmaktadır.

Has Diyarbakır Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

İnsanlara verdiği değer ile kalite standartlarını sürekli arttırmakta olan Has Diyarbakır Turizm'i seyahatlerinizde tercih etmeniz için beş önemli sebep şu şekilde sıralanabilmektedir:

 1. Has Diyarbakır Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern otobüsler olup teknolojik özellikler ile bezenerek yolculara yolculuk boyunca kaliteli, konforlu ve eğlenceli bir yolculuk yapma imkanı tanıyarak huzurlu bir yolculuk imkanı tanınmaktadır.
 2. Güler yüzlü personeller yol boyunca yolculara ikramlar sunarak ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaya çalışmaktadır.
 3. Personeller yolcular ile saygı çerçevesi dahilinde iletişime geçerek sorunlarına çözümler getirmekte ve yolculuklarının sorunsuz olarak tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.
 4. Yol boyunca tüm güvenlik önlemleri alınarak seyahatin kusursuz bir biçimde tamamlanması sağlanmaktadır.
 5. Müşterilere konuk muamelesi yapılarak kendilerini rahat ve konforlu hissetmeleri sağlanmaktadır.

Has Diyarbakır Turizm özel Terminalleri

Has Diyarbakır Turizm kendisi için ayrılmış peronlarda şehirlerarası otobüs terminallerinde yolcularına hizmet vermektedir. Bilet temin etmek, sefer sorgulamak gibi konular için ise terminal yahut şubelerde yer alan yazıhanelere müracaat ederek hizmet alabilirsiniz. Online yahut telefon ile almış olduğunuz biletlerin dökümü için de bu merkezler ile irtibata geçerek biletlerinizi alabilirsiniz.

Has Diyarbakır Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Has Diyarbakır Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve teknolojik özelliklere sahip olup yolcularına konforlu bir seyahat imkanı tanıyacak özelliklere sahiptir. Otobüslerde yer alan televizyon, internet, kulaklık ve USB gibi donanımlar ile yolculara keyifli ve yüksek kaliteli bir seyahat deneyimi yaşatılmaktadır.

Has Diyarbakır Turizm Bilet İptal Prosedürü

Has Diyarbakır Turizm'den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğu durumlarda biletlerinizi sefer saatinden en az 24 saat önce şube yahut terminalde yer alan yazıhaneye teslim etmeniz gerekmektedir. Tarihi geçmiş biletlerinizde ise iade, açığa alma yahut ücret iadesi gibi konular söz konusu değildir.

bus
ba-favicon-white