Öz Erzincanlılar Turizm Otobüs Bileti

Öz Erzincanlılar Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  34 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2012
 • KURUCU
  Öz Erzincanlılar Turizm
 • FİRMA SKORU
  4,8

Öz Erzincanlılar Turizm Hakkında

İstanbul, Sakarya, Sivas, İzmit ve Erzincan arasında güvenli taşımacılık hizmeti sunuyor. Firma, kara yolu taşımacılık ve seyahat turizminde kaliteli hizmet anlayışı ile nitelikli sunum gerçekleştiriyor.

Online bit rezervasyonu ve bilet satış hizmetleri ile öz Erzincanlılar otobüs firması, yenilenmiş araç filosuyla kalite sunuyor. Güler yüzlü hizmet ve keyifli yolculuğun firması olarak, güvenli insan taşımacılığı hizmeti sağlıyor.

öz Erzincanlılar Seyahati Tercih Etmek İçin 5 Neden

Konforlu yolculuk, zamanında ulaşım, saygılı ve kaliteli hizmet prensiplerinden yararlanmak ve firmayı tercih etmek için önemli 5 neden;

 1. Otobüs filosuyla yenilenmiş ve bakımları her sefer öncesi yapılan araçlarla ulaşım sağlaması en önemli nedenlerdendir.
 2. Otobüs içi TV, internet, oyun ve müzik yayınları ile konforlu ve keyifli seyahat hizmeti sunuluyor.
 3. Otobüs içi yolcularla ilgilenen çalışanların güler yüzlü olması ve araç içi ikramların sunulması öz Erzincanlılar seyahati tercih etmek için önemlidir.
 4. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmak hizmet anlayışıyla, daima iyi hizmet sunuluyor.
 5. Şehir içi servisleri, geniş servis ağı, terminal ve bilet satış noktaları ile kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Firmayı tercih etmek ve güvenli yolculuk yapmak için ideal seçeneklerdendir.

öz Erzincanlılar Seyahat özel Terminalleri

Müşterilerine daima özenli hizmet sunan firma, kalitesini hep ileri taşıyor. Konuklarının güvenliği ve konforu için, özel terminalleri ile hizmet sağlıyor. öz Erzincanlılar otobüs bileti satış noktaları, mola ve dinlenme tesisleri ile müşterilerinin beğenisini kazanan bir firmadır. özel terminalleri ile kalite her an sağlanıyor.

öz Erzincanlılar Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Yetki sertifikaları ile legal hizmet veren firma, yeni araç filosu ile kaliteli ve güncel sunum yapıyor. Donanımlı ve teknolojik otobüs filosuyla, uydu yayınlı TV, Mp3 müzik formatı, radyo yayını, koltuk arkası kişiye özel TV monitörü, ulusal kanalları, okuma lambası, rahat koltuk ve araç içi ikramları ile yenilenmiş otobüs filosuyla hizmet sağlıyor.

öz Erzincanlılar Seyahat Bilet İptal Prosedürü

öz Erzincanlılar bilet iptal ya da iade işlemlerinde hizmet sağlıyor. Türkiye'nin her noktasından telefonla erişim sağlanabilir, tüm bilet işlemleri gerçekleştirilebilir. Online bilet satışı bilet rezervasyonu sağlanıyor.

bus
ba-favicon-white