1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!

Niş Uçak Bileti

Niş Para Birimi
Sırbistan Dinarı (RSD)
Niş Zaman Dilimi
GMT +2
Niş Şehri En İyileri
Yeraltı Çarşıları, Nisava Nehri, Balkan Burgeri
Niş Hava Durumu (26 Ekim) 27°C Sağanak Yağmur
Niş Hava Durumu (27 Ekim) 26°C Gök Gürültülü Fırtına

En Ucuz Niş Varışlı Uçak Seferleri

Paris - Niş
Air France
27 Eki 2020
Venedik - Niş
Iberıa
16 Kas 2020
Antalya - Niş
Türk Hava Yolları
28 Eki 2020
Ankara - Niş
Türk Hava Yolları
31 Eki 2020
Sivas - Niş
Türk Hava Yolları
01 Kas 2020
İzmir - Niş
Türk Hava Yolları
21 Kas 2020
Kayseri - Niş
Türk Hava Yolları
20 Kas 2020
Samsun - Niş
Türk Hava Yolları
16 Kas 2020
Gaziantep - Niş
Türk Hava Yolları
06 Kas 2020
Lefkoşa - Niş
Türk Hava Yolları
28 Eki 2020
Erzurum - Niş
Türk Hava Yolları
08 Kas 2020
Kahramanmaraş - Niş
Türk Hava Yolları
16 Kas 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Niş Kalkışlı Uçak Seferleri

09 Kas 2020
Niş - İstanbul
Aegean Airlines
18 Kas 2020
Niş - Tel Aviv
Air France
26 Eki 2020
Niş - Kiev
Air France
06 Kas 2020
Niş - Amsterdam
Air France
10 Kas 2020
Niş - Ankara
Türk Hava Yolları
03 Kas 2020
Niş - Kayseri
Türk Hava Yolları
12 Kas 2020
Niş - İzmir
Türk Hava Yolları
21 Kas 2020
Niş - Lefkoşa
Türk Hava Yolları
21 Kas 2020
Niş - Kahramanmaraş
Deutsche Lufthansa
10 Kas 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Niş Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Niş Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Niş Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Niş Havaalanları
Ülke Kodu
RS
Priz Voltajı ve Tipi
230v
Resmi Dil
Sırpça
Toplu Taşıma Fiyatı
160 RSD
Yemek Fiyatı
500 RSD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
100 RSD

Niş’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Şubat
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Mayıs

Ucuz Nis uçak bileti kullanarak Nis’e gitmek isteyen yolcuların bazı konulara dikkat etmeleri gerekir. Bu konulardan bir tanesi Nis’e en uygun zamanda gitmek olacaktır.

Nis’e gitmek için en uygun zaman ilkbahardır. Yaz aylarından temmuz ayında sıcak olmasından dolayı tercih edilmemelidir. En güzel zamanları bahar aylarıdır. İlkbahar aylarında doğanın o muhteşem görüntüsünü görüntülemek ve görmek için tercih edilebilir.

Niş Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nis uçak bileti alarak seyahat eden ziyaretçiler şehir merkezine gitmek için birçok seçenek bulunmaktadır.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 250 RSD

Nis Havalimanına gelen tüm ziyaretçiler yolcu çıkışından 50 metre uzaklıkta bulunan taksi durağından taksilere binerek, şehir merkezine çok hızlı bir ulaşım sağlayabilir. Şehir merkezine taksi ile ulaşım yaklaşık olarak 250 Dinar’dır. Havalimanından taksiye binerek Niska Banja yönüne seyahat edilirse ücret olarak 800 dinar ödenmesi gerekir. Taksiye ilk binişte taksimetre açılma ücreti 80 Dinar’dır.
Havalimanı Servisleri
Nis Havalimanından şehir merkezine ulaşım için en fazla tercih edilen ulaşım aracı havalimanı servis hizmetleridir. Havalimanı servis araçlarının çok fazla kullanılmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi de hem hızlı olması hem de çok ekonomik olmasıdır. Üç yolcudan 50 yolcuya kadar kapasitesi olan servis araçlarıdır. Havalimanı servis araçlarında alınan ücret gidilecek mesafeye ve yolcu sayısına göre değişmektedir. Ücret yolcu sayısına bağlı olarak azalmakta veya çoğalmaktadır.
Otobüs

Ortalama Fiyatı: 100 RSD

Nis Havalimanından şehir merkezine ulaşım için otobüs hizmeti de sunulmaktadır. Fakat mesafe çok kısa olsa da otobüs ile şehir merkezine ulaşmak daha uzun sürmektedir. Şehir merkezine gelene kadar otobüsler birçok noktada durmaktadır. Bu da yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Şehir merkezine ulaşmak için en hesaplı ve ekonomik ulaşım aracı otobüslerdir.
Araç Kiralama
Nis Havalimanı’nda araç kiralama ofislerinden çok kolay araç kiralanabilir ve şehir merkezine çok hızlı ve konforlu bir şekilde gidilebilir. Araç kiralama firmaları ile telefonla da iletişime geçerek araç kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Niş Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Emanet Eşya

Nis’e ucuz uçak bileti imkanlarından yararlanarak havayolu ile Nis kentine seyahat eden yolcular, dünyanın farklı ülkelerine, farklı şehirlerine uçmak isteyen yolcular Nis havalimanını kullanmaktadır.

Şehir merkezinin havalimanına yaklaşık uzaklığı 2 km'dir. Şehir merkezine çok yakın olmasından dolayı 10 dakika gibi bir sürede ulaşılmaktadır.

Nis Havalimanı şehir merkezine çok kısa mesafede olduğu için hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Sırbistan Devleti’nin büyük havalimanlarından biridir. Yolcuların, havalimanında güzel zaman geçirebilmeleri için burada farklı seçenekler sunulmuştur.

Nis Havalimanı içerisinde birçok kafe, restoran, araç kiralama ofisleri ve emanet eşya ofisi bulunmaktadır.

Niş’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Nis’e uçak bileti alarak ucuz bilet imkanlarından yararlanarak, Nis’e gitmek için başlıca nedenler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi Nisava Nehri’ni görmek olacaktır. Nis şehrinin tam ortasından geçerek, şehri ikiye ayırmaktadır. Yaklaşık olarak 218 kilometre uzunluğuna sahiptir. Güneşin tam doğuşu sırasında nehir üzerinde olan ışıklarının görüntüsü eşsizdir. Bu anları ölümsüzleştirmek için mutlaka görülmesi gerekir.
 2. Nis, tarihte birçok kültüre ev sahipliği yapmıştır. Farklı medeniyetlerin tarihi eserlerini bu şehirde görmek mümkündür. Özellikle Osmanlı İmparatorluğu’nun eserlerini görmek eşsizdir.
 3. Rusalia Kilisesi, 11. Yüzyılda Bizanslılar tarafından inşaat edilmiştir. Ziyaretçiler tarafından mutlaka görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir.
 4. Nis kentinde alışveriş yapmak istenildiğinde yeraltı çarşıları tercih edilebilir. Her türlü ihtiyacın karşılanacağı gibi otantik havası ile ziyaretçileri büyülemektedir.
 5. Kral Milan Meydanı, Nis şehrinin en işlek ve kalabalık meydanlarından bir tanesidir. Bir çok kafe ve kahvaltı yapabileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca alışveriş yapabileceğiniz birçok mağazayı bir arada görme şansınız bulunmaktadır.

Niş Hakkında

Nis, Sırbistan’ın üçüncü büyük şehri olarak geçmektedir. Ülkenin tam olarak güneydoğusunda yer almaktadır. Kent Balkanlar’da Orta Avrupa ile Orta Doğu’yu birbirine bağlayan bir konumdadır. Aynı zamanda Sırbistan Devleti’nin sanayi merkezlerinden bir tanesidir. Elektronik, inşaat malzemeleri, tekstil ve gıda işleme gibi birçok sektörde faaliyetler sürmektedir. En başta tütün olmak üzere endüstri bu alanlarda devam etmektedir.

Kentte iklim, ılıman karasal bir iklime sahiptir. Kış aylarında sıcaklık nadir de olsa -1 derecenin altına düşer ve don olayları fazla görülmez. Yaz aylarında çok fazla bunaltıcı sıcaklar görülmemektedir. En sıcak ay Temmuz ayıdır. Ortalama sıcaklık 22 veya 23 derece civarında ölçülmektedir.

İlkçağda Naissus ismi ile bir Roma kenti olarak kurulmuştur. 288’de Roma İmparatoru Büyük Constantinus bu şehirde doğmuştur. 5. Yüzyılda Hunlar tarafından daha sonra yıkılmıştır. 1878 senesinde Sırbistan Krallığı’na bırakılmıştır. 1901 yılına kadar Sırbistan’a başkentlik yapmıştır. 1. Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşı sırasında Alman işgali altında kalmıştır. Hava bombardıman altında kalmış ve büyük zarar görmüştür.

Nis şehrinde yaşam çok eski zamanlara dayanmaktadır. Kent Türk boylarının yayılma alanları üzerinde kurulduğu için ilk fethedilen noktalardan bir tanesidir. Kente ilk hunlar sahip olmuş ve daha sonra Roma yönetimine geçmiştir. Roma hakimiyetinden sonra Avarlar, Slavlar, Bulgarlar ve Macarlar kentin yönetimini ele geçirmişlerdir. Günümüzde ayakta kalan bir çok tarihi eser Osmanlı Devleti döneminden kalmıştır.

Nis kenti yaklaşık 300 yıllık bir tarihe sahiptir. Turistlerin en uğrak yeri olan Kazandzijsko Mahallesi, tarihi yapısından dolayı mutlaka görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Nis şehrinde birçok festivaller düzenlenmektedir. Bu festivallerin ana teması mutlaka müzik olmaktadır. Ayrıca şehirde gece hayatı da oldukça hareketlidir. Eğlenmek isteyen turist ve yerli halka bir çok farklı mekan bulunmaktadır. Ayrıca alışveriş yapmak isteyenler için yer aştı çarşıları da oldukça ilgi çekicidir.

Yıllar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış Nis kentinin eşsiz ve muazzam bir tarihi geçmişi bulunmaktadır. Geçmiş tarihten günümüze kadar gelmiş bir çok tarihi eser ve kalıntılar bulunmaktadır.

Niş Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
60 RSD
Taksi
40 RSD/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Ulaşım çoğunlukla taksi ile yapılmasına rağmen otobüs hatları da kullanılmaktadır. Nis şehrinde 13 farklı otobüs hattı Kullanılmaktadır. Aynı zamanda otobüs hatları dışında 1930 yıllarında kurulan tramway hatları da kullanılmaktadır. Nis kentinde yerel halk ekonomik olmasından dolayı otobüs hatlarını tercih etmektedirler. Aynı zamanda tramway hatları da tercih edilmektedir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Demiryolu ve dolmuş şehir içinde kullanılan başka ulaşım araçlarındandır. Toplu taşıma araçları ile istenilen bölgeye kısa zamanda konforlu bir şekilde gidilebilir. Saat aralıklarının biraz uzun olmasından dolayı duraklarda beklenilebilir. Fakat gidilecek bölgelere kısa zamanda ulaşım sağlanmaktadır.

Niş Vize Şartları

Sırbistan Vize İstiyor mu?
Hayır
Sırbistan Vizesiz Kalınabilecek Süre
90 Gün
Sırbistan Vize Detayları
Sırbistan’a seyahat edecek kişilerin pasaportlarının en az 6 ay geçerli olması tavsiye edilmektedir.

Niş’de Gezilecek Yerler

Nis Kalesi
Niş Crveni Krst Toplama Kampı
Nis Fotoğraf Galerisi
Bakırcılar Sokağı
Nis Kalesi

Nis şehrinin tam ortasında inşa edilen kale 2.1 kilometre genişliğindedir. Nis kalesinin içerisinde parklar, kafeler ve bir adet cami bulunmaktadır. Aynı zamanda kale içerisinde bulunan yürüyüş alanlarında yürüyüş yaparak, şehrin gürültüsünden uzaklaşılabilir.

Nis Crveni Krst Toplama Kampı

2. Dünya savaşı sırasında Alman gizli polisleri Sırpları, Romanları ve Yahudileri tutmak için kullanmıştır. Yaklaşık olarak 35 bin kişi burada tutulmuştur ve çoğu insan burada öldürülmüştür. Bütün bu tarihi bilmek ve burada bulunmak insanı oldukça etkilemektedir.

Kampın bulunduğu alanda bir adet ana kamp binası ve binanın yanında küçük bir bina bulunmaktadır. Ayrıca karşısında 2 adet tek katlı binalar ve muhafızların beklediği kulübeler bulunaktadır.

Nis Fotoğraf Galerisi

Nis Fotoğraf Galerisinin mutlaka ziyaret edilmesi gerekir. Birçok eşsiz, muhteşem resimlerin bir arada sergilenmektedir.

Bakırcılar Sokağı

Aynı zamanda Kazancılar sokağı olarak da bilinmektedir. Bu bölge Osmanlı Devleti zamanında çeşitli zanaat sahibi kişilerin dükkanları ile kurulmuştur. Bu bölgede bir çok restoran ve konaklama tesisleri de bulunmaktadır.

Niş’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Kıymalı Börek
Shopska Salatası
Balkan Burgeri
Rakija
Nis Şehrinde En Çok Tüketilen Lezzetli Yiyecek Kıymalı Börektir

Nis kenti yemek konusunda oldukça zengin ve muhteşem lezzete sahip bir mutfağa sahiptir. En çok peynirli ve kıymalı börek yapılmaktadır. Daha sonra Shopska Salatası ve Balkan Burgeri gelmektedir. Nis kentinde en fazla peynir ve kuzu eti kullanılır.

Kıymalı Börek

Nis şehrinde en fazla tüketilen yiyeceklerden bir tanesidir. Fırınlarda sürekli görülebilecek bir lezzettir. Aynı zamanda peynirlisi de yapılmaktadır.

Shopska Salatası

Nice kentinde geleneksel tatlar arasında bulunmaktadır. Domates, salatalık ve soğan ile yapılan bir salata şeklidir. Salatada malzemeler iri iri doğranarak yapılmaktadır. Aynı zamanda közlenmiş kırmızıbiber de kullanılmaktadır. En son üzerine beyaz peynir rendelenerek servis edilmektedir.

Balkan Burger

Hamburger köftesinin çok iyi kızartılarak patates kızartması ile beraber sunulmasıdır. Porsiyonun çok büyük olmasından dolayı oldukça doyurucudur. Lezzetli ve muhteşem bir tattır. Nis yerel halkı porsiyonun çok büyük olmasından ve doyurucu olmasından dolayı en fazla tercih ettikleri yiyeceklerden bir tanesidir. Diğer burger menülerden ayıran özelliği büyük yapılması ve köftesinin çok lezzetli olmasıdır.

Rakija

Bir tür içecektir. Tamamen meyve çeşitlerinden yapılmaktadır. Nis şehrini ziyaret edenlerin mutlaka tatması gereken lezzetli tatlardan bir tanesidir.

Konaklama İçin Niş Otel Seçenekleri

Artloft Hotel
Modern döşenmiş çok güzel bir tesistir. Nis Kalesi’ne 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Tesisin mutfağı dünya lezzetlerini ve Sırbistan’ın yerel o muhteşem tatlarını tüm misafirlerine sunmaktadır.
Oblacica Rada 8a 7, Nis 18000, Sırbistan
Good Night
Tesis 3 yıldızlı olup, şehir merkezine 10 veya 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Çok güzel ve bakımlı bir spor salonu ve ücretsiz olarak kullanılan bir otoparkı bulunmaktadır. Odalar modern ve oldukça şık döşenmiştir. Otelin restoranı bulunmamaktadır fakat çevresinde bulunan kafeler ile Nis şehrinin lezzetli tatlarını tatma imkanı bulabilirsiniz. Personel oldukça yardımsever ve güler yüzlüdür.
Bulevar 12 Februar 69a, Nis 18000, Sırbistan
Nis City Center Apartments
Şehir merkezinde bulunan otel, konumu mükemmeldir. Hemen şehir merkezine inip alışveriş yapılabilir veya kafelerde zaman geçirilebilir. Hiçbir araç kullanmadan şehir merkezine kısa zamanda ulaşılabilir. İstenildiği zaman çıkıp alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Tesiste, tüm odalar klimalıdır. Çalışan personel yardımsever ve oldukça güler yüzlüdür.
Obrenoviceva 17, Nis 18105, Sırbistan

Niş Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Niş 771,56 TL 19 Saat 35 Dakika
Antalya - Niş 1.468,36 TL 7 Saat 30 Dakika
Ankara - Niş 1.495,91 TL 6 Saat 35 Dakika
Sivas - Niş 1.502,90 TL 15 Saat 10 Dakika
İzmir - Niş 1.510,38 TL 6 Saat 25 Dakika
Kayseri - Niş 1.530,54 TL 9 Saat 15 Dakika
Samsun - Niş 1.535,64 TL 6 Saat 35 Dakika
Gaziantep - Niş 1.541,10 TL 8 Saat 20 Dakika

Niş Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Niş uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Air France, British Airways, Deutsche Lufthansa, Iberıa, Klm, Türk Hava Yolları.
 • Niş yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Niş varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Paris - Niş olup, bilet fiyatı 611,18 TL'dir.
 • Niş şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Şubat ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Niş ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

23 Nisan’a Özel: Çocuklarla Evde Yapılabilecek Aktiviteler
23 Nisan’a Özel: Çocuklarla Evde Yapılabilecek Aktiviteler
22 Nisan 2020
Hem kendimizin hem de çocuklarımızın sağlığı için olabildiğince evdeyiz. Bu sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 31 ilde sokağa çıkma yasağı gelmesi sebebiyle, diğer illerimizde de olab
Nisan Ara Tatili Ne Zaman 2020?
Nisan Ara Tatili Ne Zaman 2020?
28 Şubat 2020
2020 yılının özellikle ilkokul öğrencileri tarafından en çok merak edilen soruları Sömestr Tatili ve “Nisan Ara Tatili ne zaman olacak?”. 2020 Nisan Ara Tatili, 6 Nisan – 12 Nisan tarihleri arasına de
23 Nisan Tatil Mi? 23 Nisan Hangi Güne Denk Geliyor? 23 Nisan Kaç Gün Tatil?
23 Nisan Tatil Mi? 23 Nisan Hangi Güne Denk Geliyor? 23 Nisan Kaç Gün Tatil?
11 Eylül 2019
23 Nisan 1920, Türk milletinin özgür iradesini temsil eden Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı ve Türk halkının bağımsızlığını ve egemenliğini tüm dünyaya duyurduğu tarihtir. Atatürk’ün almış olduğu kar
23 Nisan Çocukların Günü! İşte Çocuklarla Gidebileceğiniz 10 Yer!
23 Nisan Çocukların Günü! İşte Çocuklarla Gidebileceğiniz 10 Yer!
23 Nisan 2019
23 Nisan Çocuk Bayramı! Çocukların en çok eğlenmesi, dolu dolu, mutlu bir tatil günü geçirmesi gereken günlerden birisi. Siz de bu güzel günde planlarınıza çocuğunuzu mutlu edecek yerleri dahil etmeye

Niş Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (69)
İyi (29)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%70
%30
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
98 Değerlendirme
H*** Ö***
30 Ağustos Perşembe
Güzel diiye bekledim ama olmadı,, kötü de değildi gerççi ama daha iyi olmasını beklerdim
S*** E*** T***
24 Ağustos Cuma
Tadı damağınızda kalır mı ? Kaldı işte.. En kısa sürede gideceğim..
E*** H*** A***
8 Ağustos Çarşamba
Evlenme teklifini burada yapacağım, gerçekten çok araştırdım burayı çok güzel gözüküyor
M*** Y*** Ö***
13 Haziran Çarşamba
Bir daha gitmek istemeyeceğim bir yer bir kere gittim gördüm yeter.
Z*** B*** D***
12 Haziran Salı
Biz çok keyif aldık, bu kadar güzel bir yerleşimi olan başka biryer görmedim ben
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Niş Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 26.10.2020 03:43:07 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Nis, (NCE)
NCE
FR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=68293
/ True
68293