1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Hahn Air

Hahn Air Hahn Air Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1994
Firma Kısaltması
HHN
Firma Merkezi
Frankfurt
IATA Kodu
HR
Çağrı Merkezi
+49 (6103) 733 12 00
Uçak Sayısı
205
Firma Yorum Sayısı
24
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Hahn Air Hakkında

1994 yılında kurulan ve günümüze kadar hizmet vermeye devam eden yolcu taşıma ve iş kiralama şirketidir. Yolcu taşımalarının yanında havayolu taşımacılığında iş tarifesine sahip ticari kargoculuk işlemini de görüyor. Dağıtım ve ulaşım konusunda geniş ağa sahip olan şirketin 190 Pazar alanı ve 350’ den fazla olan diğer ağ taşımaları ile pazar lideri haline gelmiştir. 100.000 seyahat acentesi ile birlikte yürütülen çalışmalarda, yolcuların bekleme yaşamadan hava yolu ile diledikleri uçuşu yapmaları sağlanmıştır.

Hava yolu taşımacılığında deneme ve güvenlik kontrollerinden geçerek ödüller alan, yıldızını yükselten şirket haline gelmiştir. Farklı ülke ve bölgelerine yapmış olduğu güvenli hava yolu taşımacılığından sizde faydalanmak istiyorsanız Biletall.com adresinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Online işlemler sayesinde aylar öncesinden uygun fiyatlarda bilet alabilirsiniz.

Hahn Air Online Check - in

Online bilet işlemlerini, seyahat ayarlamasını, sipariş listesini, güzergah öncesi gidilecek koltuk numaralarını, seyahat sınıflarını ve diğer işlemleri tek bir tık ile yapacağınız sistemdir. Check-in ile seyahat öncesi ve sırasında otomatik olarak istek, talep ve siparişlerinizi iletebileceğiniz bir hizmete sahiptir. Aynı zamanda gişe kayıt işlemi gören ve bilet işlemlerinin hızlıca yapıldığı sistem uygulamasıdır.

 • Online Check-İn Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Konforlu ve rahat bir seyahat geçirmek isteyenler için check in hizmeti sunulmuştur. Business sınıfın en çok tercih ettiği ve seyahat öncesi sipariş ve isteklerini eklediği hizmet olarak biliniyor. Aynı zamanda Economy sınıfı da bu hizmetten faydalanabilir.

Hahn Air Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Dünya hava yolu taşımacılığında kendi alanında ödül alan bir şirkettir. Ticari ve standart uçuşların gerçekleştirildiği geniş uçuş ağlarına sahiptir. Farklı ülkelere, gün içerisinde farklı uçuş saatlerinin düzenlendiği programa sahiptir.
 2. Büyük uçak filoları, farklı serilerde olan uçak modelleri ve özel hava kargo taşımacılığı ile tercih edilen şirketler arasındaki yerini koruyor. Hahn hava yoluna ait olan filolar genç ve yeni nesil uçak serilerini kapsıyor.
 3. HahnAir merkez çalışma personelleri ve uçuş ekipleri sayesinde kendi alanında prestij sahibi olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve güvenli taşıma konusunda yıldız kazanan firmalar arasındadır.
 4. Miles&Smiles ayrıcalığını kazanan ve bu sayede hava yolu taşıma konusunda geçerli güvenlik notu alan yıldızlı firma.
 5. Yurt içi ve yurt dışına yapılan günlük, haftalık ve aylık uçuşlar için önceden bilet ayırtmanız mümkün. Uygun fiyatlarda bilet bulmak için resmi siteyi ziyaret ediniz. Biletall.com sayfasında da online bilet ayrıcalıklarını yakalayın. Erken bilet alımına açık online gişe işlemleri bulunuyor.
 6. Yolculuk esnasında kişisel beslenme ve bakım ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayan ve ekstra özel sipariş alan hizmet anlayışına sahiptir. Check in ile menü dışında da yiyecek ve içecek siparişi verebilirsiniz.
 7. Engelli yolcular için özel planlanmış ve hizmette olan uçuş belgesi gösterme derdine son veren check in ve Miles&Smiles ayrıcalıklarından faydalanılabilir.

Hahn Air Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yolcularına ayrıcalıklı hizmet sunan ve taşıma konusunda kendilerini özel hissettiren hizmet içeriğine sahiptir.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

HahnAir yolcuları için iç ve dış hatların taşıma durumuna göre farklı bagaj sınırlamaları getirilmiştir. Bunlar iki farklı şekilde yapılır;

Bagaj: Business ve Economy class olmak üzere iki türlü seyahat yapma şekli sunuluyor. Bu iki sınıftan daha konforlu ve özel taşımacılığın tadını çıkarmak isteyenler Business sınıfı tercih ediyor. Economy class için geçerli olan bagaj kapasitesi 20 kg iken, Business sınıf için 30 kg oluyor. İç hat uçuşlarında ise bu bagaj kapasitesi 15 kg olacaktır.

Kabin/El Bagajı: Business sınıfının 2 adet bagaj hakkı 8 kg üzerinden sınırlanır. Economy sınıfında bu durum 1 adet bagaj üzerinden 8 kg şeklinde ayarlanır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Uçak filosu, güzergahı, yolcu sayısı, dolu bagaj kapasitesi ve diğer unsurlar göz önüne alındığında sabit olmayan ve duruma göre değişebilir yurt içi bagaj taşıma sınırlaması bulunuyor.

Yurtdışı: Yurt içi uçuşlarında uygulanan prosedürün aynısı dış hat uçuşları içinde geçerliliğini koruyor.

 • ABD Bagaj Kuralları

Yolcuların can güvenlikleri, değerli eşyaları ve diğer ticari taşımalarda ürün kontrolü için standart ağırlık sınırı getirilmiştir. Economy class için 8 kg bagaj, check in yapıldığında 23 kg olur; Business class için kabinde 8 kg bagaj, check in yapıldığı zaman 32 kg bagaj hakkı veriliyor.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik ve Geç Teslim Edilen Bagaj

HahnAir yolcuları için kayıp eşya ve bulma ofisleri oluşturulmuştur. Yolculuk öncesi eşya teslim etme ve kaybolun değerli eşyanızı bulmak için bu ofislere müracaat edebilirsiniz.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Uçağı ve içindeki yolcuları tehlikeye atacak olan malzeme, ekipman, nesne ve diğer unsurların kabine alınması yasaklanmıştır. Delici, kesici, yakıcı ve radyoaktif özelliği olan cihazların bagaja alınması engellenmiştir.

Hahn Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Hazır yemek ve içecek menüsü ikramları dışında özel servislerde yapılıyor. Check-in ayrıcalığı ile sıcak ve soğuk yiyecek için sipariş verilebilir. Hava aşçılarının hazırlamış oldukları yiyecek ve farklı içecek menüsü ile her yaş grubuna hitap eden seçenekleri mevcuttur.

 • Economy Class İkramlar

Dünya yemeklerine hakim olan menüsü ile ikram saatlerinde ekonomi sınıfı için ayrılmış yemek ve içecek menüsünden faydalanabilirsiniz. Bunun yanında küçük çocuklar ve bebekleriniz içinde farklı menü seçeneklerinden faydalanın.

 • Business Class İkramlar

Özel uçak yolcuları olarak bilinen ve uçak hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak yararlanan sınıftır. Karşılamanın içeceklerle yapıldığı, özel servis saatlerinin olduğu, check in siparişlerinde açık menü kullanıldığı hizmet sunulur.

 • Özel Yemek Servisi

Bakıma ihtiyaç duyan, engelli yolcular, çocuklar ve bebekler için özel olarak hazırlanmış ikram servisleri mevcuttur. Bütün yolcuların rahat edeceği şekilde hazırlanan siparişlerin hazırlandığı servistir.

Hahn Hava Yolları: Business Class

Kendinizi uçuş sırasında en özel ve tüzel hissedeceğiniz sınıftır. Taşıma sırasında kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayacak özel konfora sahiptir.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Duruşa ve vücuda göre katlanabilir, ayarlanabilir ve diğer ayar özelliklerine sahip koltuklar yer alıyor. Diz mesafesi ile rahat şekilde sıkışmadan konforlu uzun seyahatler yapabilirsiniz.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Özel yemekler, içecekler, ekstra büfeler ve çocuklar için özel sipariş verilen check in ikramlarına sahiptir.

 • CIP Salonu/ CIP Lounge

Mini etkinlik ve eğlence alanının olduğu salondur. Uçak harekete geçemeden önce keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlar için kabin olarak kullanabilirsiniz.

Hahn Hava Yolları: Miles and Smiles

Hava yoluna ait olan kulübe üye olan yolcuların katıldığı ve etkinlik ödüllü biletlerine sahip olacakları bir hizmettir. Yolculara özel avantajların sunulduğu firma hizmetlerinden biridir.

Hahn Air Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Yolcu taşımacılığı konusunda yıldız yükselten, ticari taşımalarda iş sahasına sahip olan firmadır. Demir yolu ve kara yolu taşımacılığında taşınması gereken ürünleri hava yolu ile güvenli şekilde teslimatı sağlanıyor.

 • HahnAir Seferleri: Haftanın her günü açık olan uçuş hatları ve güzergah saatleri ile dilediğiniz an uçuş imkanı bulabilirsiniz. Açık olan seferler için firmanın sitesini ziyaret ediniz.
 • HahnAir Rezervasyon: Biletall.com adresinden, mobil uygulamasından ve çağrı merkezinden rezervasyon işlemleri yapabilirsiniz. Aylar öncesinden yapılan bilet rezervasyonları için online gişe işlemlerinden birini tercih edebilirsiniz.
 • HahnAir Bilet Al: Çağrı merkezi, mobil uygulama ve Biletall.com sayfasından bilet alabilirsiniz.

Hahn Air Bilet İptal/İade Prosedürü

Yolcularına uçuş bileti alma konusunda fırsatlar sunmaya devam eden firmanın tercih edilmesindeki en önemli konulardan biriside prosedür anlayışıdır. Bilet satışlarında ve iadesinde herhangi bir kesinti yapmadan doğrudan yolcularına paraları teslim edilir. İptal edilen uçak biletleri, güzergah değişimi yapılan biletler, kalkışına az bir süre kalan sefer biletlerinin iptali durumlarında yolculardan kesim masrafı alınmaz. ,

Ücretleri doğrudan müşteriye teslim edilir. Bu konuda kendi alanında dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir. Bu sayede prestij sahibi olmayı kazanmıştır.

Hahn Air Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Diz mesafesinde olan ve masaj yapan koltuk donanımına sahiptir. Yatak şeklini alan ve isteğe göre farklı şekilde katlanabilir ayar özellikleri bulunuyor. Oturma ve uzanma şekline göre ayarlanabilen ve masaj etkisi ile yorulmadan uzun seyahatler yapabilirsiniz.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bakıma ihtiyacı olan bebekler ve uçuş sırasında tüketecekleri besinleri hazır olarak bulabileceğiniz özel servise sahiptir. Bebek ve çocuklara özel koltuklar ile rahat ve güvenli yolculuk geçirebilirsiniz. Bebek mamaları ve çocukların sevdikleri yiyecek menüsü ile check in siparişi alıyor.

 • Hamile Yolcular

Doktor kontrolünden geçmiş, yolculuk yapabileceğiniz dair izinli rapor belgesi ve herhangi bir risk taşımayan hamile yolcular için özel sınırlamalar vardır. Hamile yolculara özel koltuklar, ikramlar, aydınlatmalar ve kişisel ihtiyaçları için ayrılan kabinler bulunuyor.

 • Evcil Hayvanlar

Sağlık sorunu olmayan ve taşıma için risk taşımayan evcil hayvanlarınız için hava yolu şirketi kargo hizmeti ile güvenli şekilde taşınmalarını sağlıyor.

 • Seyahat Sigortası

Seyahat güvencesi almak, ürünlerin taşınmasında kontrolü sağlamak ve can güvenliği için önlem alınan sigorta işlemleri ücret karşılığında isteğe göre yapılıyor. Kargo şeklinde gönderilen değerli eşyalar için sigorta talebi check in üzerinden de yapılabilir. Bu sayede gişe işlemlerini beklemeden sigorta girişleri yapılabilir.

Hahn Air Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Hahn Air kaç yılında kuruldu?

  1994 yılında kurulmuştur.
 • Hahn Air firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Frankfurt şehrindedir.
 • Hahn Air IATA kodu nedir?

  HR uluslar arası IATA kodudur.
 • Hahn Air çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +49 (6103) 733 12 00

Hahn Air Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (81)
İyi (10)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%89
%11
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
91 Değerlendirme
M*** D***
9 Eylül Pazar
Ben şahsen memnun kaldım ama personel biraz daha güler yüzlü olabilirdi
E*** Ü***
15 Ağustos Çarşamba
sevgilim ile yolculuk yaptık ben çok keyif aldım çok güzeldi
Ç*** Ş***
9 Ağustos Perşembe
Memnun olmayan arkadaşları anlamıyorum nasıl bir hizmet alıyorlar ki böyle
K*** M***
15 Temmuz Pazar
Olumsuz yorum yapanları anlamıyorum benim için sadece içecekleri rahatsız edici
M*** G***
21 Haziran Perşembe
Keyif alarak uçtuk ve çok kısa sürede tatil beldemize kavuştuk
2
24
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Hahn Air sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Hahn Air Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 14.08.2020 02:31:28 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=73531
/ True
73531