1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Asiana Airlines Asiana Airlines Uçak Bileti

"Beautiful people"
Asiana Airlines

Asiana Airlines Hakkında Bilgiler

Kuruluş Tarihi
1988
Firma Kısaltması
flyasiana
Firma Merkezi
Seul
IATA Kodu
OZ
Uçtuğu Şehir Sayısı
15
Çağrı Merkezi
+90 (212) 256 4144
Uçak Sayısı
83
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5

Asiana Airlines Popüler Uçak Seferleri

Seul - Hong Kong
Uçak Bileti
13 Şub 2020
Hong Kong - Seul
Uçak Bileti
10 Şub 2020
Tokyo - Şangay
Uçak Bileti
26 Oca 2020
İstanbul - Nagoya
Uçak Bileti
11 Şub 2020
Taşkent - Tokyo
Uçak Bileti
31 Oca 2020
İstanbul - Seul
Uçak Bileti
02 Şub 2020
San Francisco - Nagoya
Uçak Bileti
29 Oca 2020
Sapporo - İstanbul
Uçak Bileti
14 Şub 2020
Osaka - İstanbul
Uçak Bileti
27 Oca 2020
Naha - İstanbul
Uçak Bileti
03 Şub 2020
Qingdao - İstanbul
Uçak Bileti
05 Şub 2020
Nagoya - Antalya
Uçak Bileti
17 Oca 2020
İstanbul - Jeju
Uçak Bileti
01 Şub 2020
Osaka - Ankara
Uçak Bileti
31 Oca 2020
Jeju - İstanbul
Uçak Bileti
20 Oca 2020
Osaka - Samsun
Uçak Bileti
27 Oca 2020
Nagoya - Samsun
Uçak Bileti
20 Oca 2020
Tokyo - Iğdır
Uçak Bileti
18 Oca 2020
Seul - Las Vegas
Uçak Bileti
18 Oca 2020
08 Şub 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Asiana Airlines Hakkında

Asiana Airlines merkezi Güney Kore'nin Seul Havalimanı'nda bulunmakta olup ülkenin en büyük 2 havayolu şirketinden biridir. 5 kıtada faaliyet gösteren havayolu şirketi, dünyanın en büyük ittifaklarından oluşan Star Alliance'a üyedir. 2016 yılında dünyanın en iyi 16. havayolu şirketi seçilmiştir. Yapılan ekonomi sınıfı değerlendirmesinde de 2016 yılına ait dünyanın en iyi havayolu şirketi unvanı bulunmaktadır.

Asiana Airlines şirketi kaliteli ve güvenli yolculuğun yanı sıra 12 den fazla kargo uçağı ile hizmet vermektedir. Oldukça büyük bir şirket olan ve müşterilerine üst düzey hizmet sağlayan Asiana Airlines 5 adet yolcu hizmet sınıfı ile yolcularına hizmet sağlamaktadır. Birinci süit sınıf, Birinci sınıf, Business Smartium sınıfı, Business Sınıfı ve Seyahat sınıfı.

Asiana Airlines Online Check - in

Asiana Airlines havayolu şirketi sunduğu imkanlar sayesinde yolculuğunuzu avantaja dönüştürüyor ve size her şekilde kolaylık sağlıyor. Şirket bünyesindeki tüm check-in işlemleri uçağınızın kalkmasına 48 saat kala açılır ve kalkışa yarım saat kalaya kadar gerçekleştirilir. Online check-in işlemleri uçuş destinasyonlarına göre farklılık göstermektedir. Dilerseniz tüm işlemleri cep telefonuna indireceğiniz program sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. ABD check-in kuralları daha farklı olup 1 saat kalaya kadar işlem imkanı bulunuyor.

 • Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Asiana Airlines Hava Yolları online check-in işlemlerini koltuk seçimi sırasında koltuk seçimi yapma hakkı da bulunmaktadır. Dilerseniz koltuk seçiminin yanı sıra yemek siparişini de Check-in olarak yapabilir ve istediğiniz yemek menüsünü seçeme özgürlüğüne sahip olarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Asiana Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Asina Airlines Havay yolu şirketini seçmek için en büyük nedenler arasında şirketin yüksek müşteri memnuniyetine önem veriyor olmasıdır. Uçuşları sırasında yolcu konforuna önem veren şirket aynı zamanda en iyi 25 havayolu şirketi arasında gösterilmektedir.
 2. Uçuş sırasında Asina Airlines size kendi ülkenize ait lezzetler sunuyor. Yolcularına sıcak ve soğuk yemeklerin yanı sıra zengin içecek ikramları ile damak zevklerine de hitap ediyor. Yemek menülerinde ne yapmanız gerektiği ve yemeği nasıl yemeniz gerektiği kısa bir sunum ile anlatılıyor.
 3. Asiana Airlines çalışanları aradığınız tüm özveri ve güveni size sağlıyor. Her türlü isteğiniz için iletişime geçebileceğiniz personeli ve güzel hostesleri ile uzun yolculuklarınız daha kısa hale geliyor. Pilot ve kabin görevlileri size aradığınız tüm güveni veriyor.
 4. Asiana airlines Düzenlediği kampanyalar ile yolcularına indirimli uçak bileti ile seyahat etme imkanı sunuyor. Asiana Airlines kampanyalarını takip ederek ucuz uçak bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca puan toplayabileceğiniz Asiana Clup üyelik programı bulunmaktadır.
 5. Hava yolu şirketi uçuşlarınız boyunca size daha keyifli zaman geçirmeniz için TV şovları, film ve belgesel izleme imkanı sağlamaktadır. Ayarıca çocuklarınız için çocuk filmleri de bulabiliyorsunuz.
 6. Klasik müzik seviyorsanız Asiana Airlines yolculuğunda bu imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca oyun severler için farklı oyunlardan oluşan eğlence hizmeti de alabilirsiniz. Bu sayede yolculuğun nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.
 7. Uçak yolculuğundan korkuyor ve yolculuğunuzu uyuyarak geçirmek istiyorsanız, Asiana Airlines size yolculuk boyunca dinlenmeniz için yatak imkanı sağlıyor.

Asiana Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Asiana Airlines Şirketinin belirlediği bagaj limitleri farklı detinasyona ve rezervasyon seçeneklerine göre değişim göstermektedir.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Asiana Airlines , yolcuları için farklı bagaj hakkın sağlamaktadır.

Bagaj: Asiana Airlines ile yolculuk gerçekleştiren kişiler yurtiçi, yada yurtdışı uçuşlarında Economy sınıfını tercih etmeleri halinde toplamda 32 kg olmak kaydıyla iki parça bagaj hakkına sahiptir. Bu durum bebek ve için ise 10 kg olarak belirlenmiştir.

Kabin/El Bagajı: Asina Airlines kabin içinde yolcuların bagaj hakkı ise Business sınıfı yolcularına 10 kg olmak şartı ile 2 parça , Economy sınıfı yolcularına ise bagaj hakkın 1 parça olmak üzere 10 kg kapasite sağlanmaktadır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Yurt içi uçuşlarınızda bagaj hakkını aşmanız durumunda, size verilen limit üzerine çıkmanız halinde her valiz için sizden 40 dolara ücret talebi edilebiliyor.

Yurtdışı: Yurt dışı uçuşlarınızda fazla bagajınız bulunuyorsa bunun için sizde 80 dolar ücret talep edilmektedir.

 • ABD Bagaj Kuralları

Asiana Airlines şirketi ABD'ye gerçekleştirilen seyahatlerde sizden 32 Kg üzere bagaj için 200 dolar talep etme hakkına sahiptir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Asiana Airlines kimlik ve yolcuya ulaşılacak olan numaraları bagajınıza yerleştirmelerini belirtmektedir. Çünkü olası bir kaybolma veya yanlışlıkla başkasının eline geçen bagaj için bu bilgi önem arz etmektedir. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde kayıp eşya bürosuna başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Asina Airlines havayolu ile uçuş gerçekleştirmeniz halinde Keskin bıçak, kılıç gibi şeylerle uçağa binmenize izin verilmiyor. Yolculuk sırasında yanınızda ancak evrak çantası, para, ziynet eşyası ve bilgisayar alımına izin veriliyor.

Asiana Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Asiana Airlines havayolu şirketi yolculuğunuz sırasında sıcak soğuk yemekler, sıcak ve soğuk içecekler, şarap, kahve ve çay ikramları sunmaktadır. Uzun yolculuklar sırasında 2 defa yemek servisi verilmektedir.

 • Economy Class İkramlar

Asiana Airlines Ecomomy sınıfı ile uçan yolcularına çay, kahve servisi yapmaktadır. Standart menü hizmeti sağlanmaktadır.

 • Business Class İkramlar

Business Class yolcuları için uçak içinde çok çeşitli menü hizmeti sağlanmakta ve içecek ikramı da yapılmaktadır. Diş fırçası, göz bandı ve terlik ikramları da verilmektedir.

 • Özel Yemek Servisi

Asina Airlines yolculuk yapan yolcularına önceden talep etmeleri halinde kendi ülkelerine ait özel yemek ikramları yapmaktadır.

Asiana Airlines : Business Class

Asiana Airlines havayolu şirketi yolculuk yapan kişilere en iyi koltuk seçimi yapma imkanı sağlıyor.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Asiana Airlines şirketi diz mesafesi ve koltuk rahatlığı bakımından yolcularından tam not almış durumda. Diz mesafesi 34 inç kadar olup, koltuk düzeni ise 2 -4-2 şeklindedir.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Business Class sınıfı ile yolculuk yapıyorsanız kendi ülkenizin yemeklerini yeme fırsatı bulabilir yada farklı lezzetler deneyebilirsiniz. Kore yemeği Bibimbap mutlaka denemeniz gereken bir lezzet.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Asiana Airlines yolcuları vip avantajlarından yararlanarak daha rahat yolculuk yapma imkanı bulabiliyor.

 • Diğer Özellikler

Daha önce belirtmeniz halinde ise uçakta pasta bile hazırlanabiliyor.

Asiana Airlines Hava Yolları: Miles and More

Asiana Airlines Hava Yolları'nın uçuşlarınızı daha avantajlı kılmak için size Asiana Clup üyeliği sunuyor. Bu sayede uçuşlarınız sırasında birçok farklı avantajdan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Asiana Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Dünyanın en iyi havayolu şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan Asiana Airlines Tokyo, Las Vegas, Pekin gibi popüler destinasyonlara uçuş imkanı sağlamaktadır.

 • Asiana Airlines Seferleri: Her gün yüzlerce uçuş gerçekleştiren havayolu firması Asiana Airlines 24 ülkede 75 farklı noktaya uçuş imkanı sağlamaktadır.
 • Asiana Airlines Rezervasyon: Asiana Airlinse Hava Yolları'na ait uçak yolculuklarınızda bilet rezervasyonunuzu online olarak Biletall.com üzerinden yapma imkanına sahipsiniz.
 • Asiana Airlines Bilet Al: Havayolu firması için Biletall.com'dan bilet almanız mümkün olmaktadır.

Asiana Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Asiana Airlines Hava Yolları'na ait olan uçak biletinizi iade ya da iptal etmeniz gereken durumlarda havayolu firmasının iletişim merkezini ya da Biletall.com ile iletişime geçilmeniz yeterli olacaktır. Havayolu firması biletinizi her an iade hakkı sunuyor, bunun karşılığında sizden biraz kesinti yapılmaktadır. İade işlemini bilet tarihinden bir gün önce ya da daha uzun sürede işlem yapılması durumunda %10 ceza ücreti uygulanır. Uçuşa 2 saat yada daha az bir zaman kala biletinizi iade etmeniz durumunda ise %30 kesinti yapılıyor.

Economy Esnek biletlerinin iadesinde uçuş zamanından 12 saat ya da daha fazla süre varken işlem yapıldığında ise %10 ceza ile iade alınmaktadır. Uçuşa 2 saat yada daha az zaman varken yapılan iade ve iptal işlemlerinde ise %50 kesinti yapılmaktadır.

Asiana Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Asiana Airlines yolcularına geniş koltuk seçenekleri ile seyahat imkanı tanıyor. 34 inç lik geniş koltuk seçenekleri ile konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Asiana Airlines havayolu şirketi bebek ve çocuk yolcular için her imkanı sunuyor. İndirimli bilet fiyatları, çocuk programları ve çocuk menüleri ile rahat bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

 • Hamile Yolcular

Asiana Airlines Hamile yolcularının 34 haftaya kadar uçuşuna izin vermektedir. 34 haftayı aşan anne adaylarından seyahat engeli bulunmadığına dair rapor almalarını talep etmektedir. Raporun geçerlilik tarihi 30 gündür.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ve Engelli olan yolcular herhangi bir uçuş sorunu bulunmadığı taktirde sorunsuz uçuş hakkına sahiptir. Sorun bulunması halinde yanında refakatçi bulunması şartı aranmaktadır. Ayrıca engelli yolculara indirim hakkı bulunuyor.

 • Evcil Hayvanlar

Kedi, köpek ve kuş gibi hayvanların taşınmasına izin verilmektedir. Yavru almak şartı ile bir kafeste bulunan hayvanların maksimum ağılığı 5 kg olması gerekmektedir. Hamile hayvanlar, sağlık sorunu bulunan hayvanlar uçuşa kabul edilmiyor.

 • Seyahat Sigortası

Anlaşmalı seyahat sigortası ile seyahatinizi garanti altına alarak raht bir uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Asiana Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Seul - Hong Kong 865,29 TL 3 Saat
Hong Kong - Seul 1.278,12 TL 4 Saat 30 Dakika
Tokyo - Şangay 1.811,38 TL 5 Saat 45 Dakika
Taşkent - Tokyo 2.057,30 TL 19 Saat 5 Dakika
San Francisco - Nagoya 3.027,91 TL 34 Saat 35 Dakika
Sapporo - İstanbul 3.284,82 TL 26 Saat 40 Dakika
Naha - İstanbul 3.430,80 TL 26 Saat 40 Dakika
Qingdao - İstanbul 3.526,27 TL 23 Saat 55 Dakika
Nagoya - Antalya 4.483,85 TL 37 Saat 45 Dakika
İstanbul - Jeju 4.657,47 TL 20 Saat 10 Dakika

Asiana Airlines İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (23)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%92
%8
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
25 Değerlendirme
H*** A***
31 Ağustos Cumartesi
Her geçen gün daha da gelişiyorlar.
F*** F***
27 Mayıs Pazartesi
Biraz daha bu şekilde devam ederseniz daha kaliteli bir firma olabilirsiniz.
2
25
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Asiana Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Asiana Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 17.01.2020 21:45:07 )

Sapporo, (Tümü)
SPKT
JP
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=10491
/
10491