1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin Tekrar Dene

Air Algerie Air Algerie
Uçak Bileti

"Always caring for you!"
Kuruluş Tarihi
1962
Firma Merkezi
Cezayir
Firma Kısaltması
DAH
IATA Kodu
AH
Uçak Sayısı
59
Uçtuğu Şehir Sayısı
7
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,7/5
Air Algerie

Air Algerie Popüler Uçak Seferleri

Konstantin - İstanbul
Uçak Bileti
18 Kas 2019
Oran - İstanbul
Uçak Bileti
07 Kas 2019
12 Kas 2019
İstanbul - Niamey
Uçak Bileti
15 Kas 2019
İstanbul - Abidjan
Uçak Bileti
17 Kas 2019
Dakar - İstanbul
Uçak Bileti
03 Kas 2019
Abidjan - İstanbul
Uçak Bileti
24 Eki 2019
İstanbul - Oran
Uçak Bileti
26 Eki 2019
Bordo - Isparta
Uçak Bileti
19 Kas 2019
Niamey - İstanbul
Uçak Bileti
26 Eki 2019
Oran - New York
Uçak Bileti
27 Eki 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Air Algerie Hakkında

Air Algerie, önemli bir havayolu şirketi etkisiyle ön plana çıkmaktadır. EPE ve SPA anonim şirketi kapsamında Air Algerie 1962 senesinde ulusal bir havayolu şirketi olarak kurulmuştur. Yakın dönemde ciddi bir büyüme kaydeden şirket, Orta Vadeli İş Planı doğrultusunda önemli bir ticari büyüme yakalayarak 59 uçaklı filosu ile hizmetlerini sunar.

Ülkemiz dahil olmak üzere çeşitli ülkelere uçuş gerçekleştirmekte olan Air Algerie, yıllık 6,1 milyonu aşan bir yolcu kapasitesine sahip olarak kendini ön plana da çıkarmıştır. Sürekli büyüyen ve hizmetini geliştiren bir firma olmasının yanı sıra, yönetim araçlarını ve bilgi sistemlerini de modernize etmiştir. Ayrıca pazar alanında önemli bir konuma gelerek profesyonel bir havayolu şirketi olarak adımlarını attığı görülmektedir.

Air Algerie Online Check - in

Daha iyi bir uçuş deneyimini bulabilmeniz ve hizmette profesyonelliği görebilmeniz adına sizlere belirli süreler içerisinde online check-in yapabilme imkanı sağlanır. Çevrimiçi bir hizmeti kolay ulaşabilir sistem ile sağlayan Air Algerie firması, böylece kolaylıkla ihtiyacınız olan işlemleri uçuşa gelmeden gerçekleştirebilmenizi sağlar. Mutlaka tüm hatlar için uçuşun başlamasından 3 saat önce check-in işlemlerinizi yapma odaklı olmalısınız. Ayrıca Air Algerie tarafından check-in işlemlerinin zaman sınırı uluslararası uçuşlarda kalkıştan 60 dakika önce iken, iç hat uçuşlarında 45 dakika olarak ön plana çıkar.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Sizlere online olarak pratik bir şekilde koltuk seçimi yapmanızı ve yemeklerinize ait siparişlerinizi verme imkanı sağlanır. Tüm bunları Air Algerie havayolu şirketi üzerinden online check-in ile yapabilirsiniz.

Air Algerie Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Air Algerie havayolu şirketi, ticari alanda ciddi büyümeleri gerçekleştiren ve kaliteli uçuş imkanını veren bir havayoludur. Geçmişten bugüne kadar gelen uçuş deneyimini müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile sağlar. Bu nedenle memnuiyetiniz adına Air Algerie’yi tercih edebilirsiniz.
 2. Air Algerie havayolları çeşitli rakiplerine oranlar 59 uçaktan oluşan filosu ve profesyonel çalışanları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu nedenle çeşitli sınıflar üzerinden modernize üretim olan uçaklar ile seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 3. Air Algerie havayolu şirketi her zaman uçuş hizmetlerine yakışır bir personel çalıştırdıklarını ve uçuşun başından sonuna kadar her bir konuda sizlere gerekli hizmeti vererek, memnun kalacağınız bir olanağı da verir.
 4. Air Algerie sizler için rahat uçabilmeniz adına gereken en iyi yolcu sınıfı tercihlerini çeşitli avantajlar ve özellikler ile sunmaktadır.
 5. Air Algerie havayolu şirketi üzerinden alacağınız erken satışlı biletler ile oldukça uygun indirimlerle karşılaşabilirsiniz. Böylece uluslararası alanda ya da Cezayir uçuşlarına ekonomik olarak yapacağınız bilet satın alımları size güzel bir kar sağlayacaktır.
 6. Air Algerie havayolu şirketi tüm yolcularına en uygun yeme ve içme konusunda ikramları sağlayarak, özel ihtiyaçlara göre bir sistemi barındırır.
 7. Air Algerie havayolu firması sizlere online olarak birçok işleminizi yapabilmenize imkan verir. Her zaman aktif olan müşteri temsilcileriyle sorularınızı yanıtlamaktadırlar.

Air Algerie Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Air Algerie tüm müşterilerine bagajların kullanımı ve sınırlamaları hakkında olması gereken en iyi şartları sunmayı hedeflemektedir.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Bagaj: Air Algerie havayolu şirketi bagaj konusunda ücretsiz taşımalara ait bir takım detayları müşterilerine aktarır. Buna uygun olarak, bagajın toplam ağırlığının 32 kg geçmemesi talep edilmektedir. Geçmesi durumunda ise ek ücretlerin uygulanabildiği aktarılır. Ayrıca bir bagaj parçasının yüksekliğin uzunluğunun ve genişliğinin 158 santimetreyi geçmemesi de özel olarak belirtilen kurallar içerisinde yer alır.

Kabin/El Bagajı: El bagajı ve kabin için talep edilen kurallar eğer ki Cezayir kapsamında uçuşlar bulunuyorsa 10 kg ile 5 kg azami ağırlığı olmak koşulu ile bagajların taşınmasına izin verilmektedir. Ayrıca çantaların, kameraların ya da dizüstü bilgisayarların mutlaka onaylanmış kabin bagajlarına uyduğundan da emin olması talep edilir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Cezayir uçuşları için belirtilen bagaj ödemeleri geçerli olan uçuş güzergâhına göre değişmektedir. Fiyatlandırmaların güncel ve detaylı bilgisi Air Algerie tarafından gidilecek güzergaha göre belirlenerek sunulur.

Yurtdışı: Fiyatlandırma ülkelere göre tamamen farklılık göstermektedir. Örneğin Londra’dan kalkan Air Algerie uçağının Cezayir’e varması için talep edilen fazla bagaj tutarı 6 GBP / 700 dinar olarak aktarılır. Ayrıca Cezayir’den Brüksel’e yapılan uçuşlarda fazla bagaj için talep edilen miktar 9EUR / 900 Dinar olarak belirtilmektedir. Seyahat edilen ülkelere göre farklı bagaj fiyatlandırmaları bulunur.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Air Algerie bagajlarla ilgili yaşanan eksik ya da hasarlı olmalarına karşın direkt olarak müşterilerinden özür dilediğini açıklar. Bagajların kaybolması durumlarda mutlaka 2 gün içerisinde kayıp beyanının yapılması da talep edilmektedir. Bagajın içerisindeki her bir ürünü uygun bir şekilde belirten listeyi de bu beyan içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. Ayrıca eksik olan eşyaların bulunması içinde mutlaka gereken müracaatın yapılması ve tüm belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması da talep edilir.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Bir takım yasaklar, bagajlarda taşınacak ve taşınmayacak olan maddeleri konu edinir. Air Algerie havayolu şirketi bunun için Samsung Galaxy Note 7 ile elektronik sigaralarının kontrol edilen bagajlarda taşınmasını istemez. Aynı zamanda kabin içerisinde yasaklı olarak belirtilen ürünler arasında sıvı, aerosoller ile jellerde kabul edilmemektedir. Çorba, su ve diğer içecekler, tıraş köpüğü, duş jeli vb yine geçerli yasaklılar içerisindedir. Bunlara hava tabancası, ateşli silahlar, vb. hususlarda dahildir.

Air Algerie Yiyecek, İçecek ve İkram

Air Algerie havayolları müşterilerine en iyi ikramları sunma ve bu konuda müşterilerini memnun etme amacıyla profesyonel hizmetini bir kez daha kanıtladığını göstermektedir.

 • Economy Sınıfı İkramlar

Air Algerie şirketi, müşterilerine bu aşamada, sıkı hijyen kurallarıyla hazırlanan dengeli bir menü servisi hazırladıklarını açıklamaktadır.

 • Business Class İkramlar

Air Algerie şirketi Business ve Premiere sınıflarına özel olarak özel bir menü sağladığını açıklar. İkramların uçuş mesafelerine uygun olarak da verilmesinin yanı sıra, sizlere sıcak yemeklerin her birinin profesyonel şeflerin ellerinden sunulduğu aktarılır edilmektedir.

 • Özel Yemek Servisi

Air Algerie havayolu şirketi rezervasyonu yaptıktan 48 saat öncesinde özel yemek siparişlerinizi vermenize imkan sağlar. Böylece uçuş sırasında ne yemek istediğinize kendinizde karar verebilirsiniz.

Air Algerie: Business Class

 • Koltuk Diz Mesafesi

Her biri konforlu olan ve size en iyi uçuş keyfini yaşatacak koltuk sistemleri Air Algerie tarafından sağlanır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Profesyonel olarak hayatını yeme-içme lezzetlerine adamış olan şefler, sizlere en iyi ikramları sunabilme anlamında yoğun bir çaba sarf etmektedirler. Böylece damak zevkinizi Air Algerie farkıyla en yüksek noktalara çıkarabilirsiniz.

Air Algerie Havayolları: Premiere ve Business

Air Algerie, her iki sınıf için mevcut olanaklarını en üst düzeyde sağlar. Sizlere Premiere salanlarında hizmetlerinden yararlanmanızı, internete bağlanmanızı ve çeşitli dergileri kontrol etmenize imkan verir.

Ayrıca kabin ekibi size güzel bir karşılama sağlayarak kalkıştan önce yerleşmenize olanak vermektedir.

Air Algerie Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

 • Air Algerie Seferleri: Barcelona, Brüksel, Budapeşt, Dubai, İstanbul, Londra ve daha fazlasına en iyi uçuş güzergahları sizler adına sağlanır. Profesyonel uçuş hizmetinin bu denli sağlanmasıyla keyifli uçuşlar beklentilerinize göre çeşitli ülkelere yapılabilmektedir.
 • Air Algerie Rezervasyon: Kolay bir şekilde Biletall.com aracılığını kullanarak Air Algerie havayolu şirketine uçak bileti satın alabilirsiniz.
 • Air Algerie Bilet Al: Gitmek istediğiniz ülkelere Air Algerie üzerinden uçak bileti satın alabilirsiniz. Online olarak tüm bu işlemlerinizi yapabilmeniz adına uygun fiyatlar çeşitli yolcu sınıflarına göre düzenlenerek sağlanmaktadır.

Air Algerie Bilet İptal/İade Prosedürü

Satın alınan biletlerin geri iadesi ya da iptallerin yapılması için eğer ki Biletall.com sitesi üzerinden yapmışsanız yine Biletall.com üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca var olan bilet iadelerin her birinin ödemelerin yapıldığı yönteme bağlı olduğu da ifade edilmektedir.

Aynı zamanda biletlerin geri iadesinin tarife koşullarına paralel olarak yapıldığı bilgisi de sağlanır. Eğer ki Air Algerie tarafından bir ödeme durumu sağlanacaksa bunun için satın alınan biletin geri ödemesinin en geç 6 ay içerisinde yapılacağı aktarılır.

Air Algerie Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

İhtiyacınız olan en iyi konforun sağlanması adına tüm gerekli çabaların Air Algerie havayolu şirketi tarafından yapıldığı aktarılmaktadır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Hamile bayanlar ve çocuk yolcular için belirli şartlar uçuştan önce mutlaka belirtilmektedir. Özelikle de hamilelik haftasına göre yine gerekli bildirimlerin Air Algerie müşteri temsilcilerine yapılması gerekiyor.

 • Hamile Yolcular

28-35. hafta arasındaki dönemde olan hamile yolcular "uçakla seyahat edebilir " ibareli doktor raporu ile seyahat edebilmektedir. 36. haftadan sonra ya da iki bebek taşıyan ve 32.haftada olan anne adayları raporları olsa da uçamamaktadır.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hastalar ya da engelliler için ihtiyaçları olan araç-gereçlerin ücretsiz olarak taşınabildiği aktarılmaktadır. Ayrıca mutlaka taşınması konu olan yardım malzemelerin uçuştan 3 saat önce Air Algerie yetkililerine belirtilmesi gerekiyor. Bazı tekerlikli sandalyelerin ise taşıma koşullarına tabii olduğu aktarılır.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanlar, kedi, köpekler, kuşlar ya da diğer tür evcil hayvanların uçuşa konu olan ülkeye göre değişebildiği ve oranın koşullarına göre yapıldığı aktarılır. Ayrıca bazı devletlerin veteriner sertifikası, aşı, kimlik yongası, gibi diğer belgeleri talep edebileceği de göz önünde bulundurulmalıdır.

Air Algerie Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Konstantin - İstanbul 1.026,58 TL 14 Saat 5 Dakika
Oran - İstanbul 2.224,00 TL 14 Saat 10 Dakika
İstanbul - Mulhouse Basel 2.612,26 TL 5 Saat 35 Dakika
İstanbul - Niamey 2.676,40 TL 7 Saat 55 Dakika
İstanbul - Abidjan 2.697,09 TL 18 Saat 50 Dakika
Dakar - İstanbul 3.100,45 TL 14 Saat 15 Dakika
Abidjan - İstanbul 3.248,80 TL 14 Saat 25 Dakika
İstanbul - Oran 3.966,60 TL 2 Saat 35 Dakika
Bordo - Isparta 4.400,11 TL 21 Saat
Oran - New York 4.696,57 TL 23 Saat 10 Dakika

Air Algerie İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (17)
İyi (6)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%74
%26
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
23 Değerlendirme
E*** T***
19 Kasım Pazartesi
Firma kaliteli işini düzgün yapıyor seviyorum bu firmayı
K*** S***
12 Kasım Pazartesi
Firma çok iyi yiyecek ve içecekler tam bana göreydi
2
23
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Air Algerie sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Air Algerie Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 22.10.2019 03:25:44 )

Konstantin, (CZL)
CZL
DZ
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=25249
/
25249