1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
Benito Juárez Havalimanı

Benito Juárez Havalimanı Uçak Bileti

Ülke & Şehir
Meksika / Ciudad De México
Yolcu Sayısı
44.000.000
Kuruluş Tarihi
1928
Uçak Trafiği
324.421
Havalimanı Kodu
MEX
Merkeze Uzaklık
11 Km
Havalimanı Statüsü
Sivil
Havalimanı Telefonu
+52 (55) 2482 24 00
Trafik Tipi
İç / Dış Hat
Havalimanı Adresi
Av Capitan Carlos León S/N, Peñón De Los Baños, Venustiano Carranza, 15620 Ciudad De México, Cdmx, Meksika

Benito Juárez Havalimanı Kalkışlı Popüler Seferler

Mexico City - Cancun
Aeroméxico
03 Ara 2020
Mexico City - Denver
United Airlines
19 Ara 2020
17 Ara 2020
Mexico City - Amsterdam
United Airlines
21 Ara 2020
Mexico City - Zürih
United Airlines
16 Ara 2020
Mexico City - Madrid
United Airlines
20 Ara 2020
25 Kas 2020
Mexico City - Ankara
Deutsche Lufthansa
14 Ara 2020
Mexico City - İzmir
British Airways
27 Kas 2020
Mexico City - Kayseri
Türk Hava Yolları
17 Ara 2020
Mexico City - Konya
Aeroméxico
15 Ara 2020

Benito Juárez Havalimanı Varışlı Popüler Seferler

Cancun - Mexico City
Aeroméxico
19 Ara 2020
Paris - Mexico City
Deutsche Lufthansa
09 Ara 2020
Denver - Mexico City
United Airlines
09 Ara 2020
Kayseri - Mexico City
Türk Hava Yolları
17 Ara 2020
İstanbul - Mexico City
Delta Air Lines
10 Ara 2020
İstanbul - Mexico City
Türk Hava Yolları
25 Kas 2020
Gaziantep - Mexico City
Türk Hava Yolları
19 Ara 2020
İzmir - Mexico City
Türk Hava Yolları
27 Kas 2020
Erbil - Mexico City
Türk Hava Yolları
22 Ara 2020
09 Ara 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Benito Juárez Havalimanı Yakınındaki Diğer Havalimanları

Benito Juárez Havalimanı Nerede?

Ciudad De México'ya Hoşgeldiniz

Meksika, Orta Amerika'nın ilginç kültürlerinden bir tanesidir. Farklı kültürlerin zengin dokusunu taşıyan bu bölgenin geçmişte pek çok uygarlığın yerleşim yeri olduğu biliniyor. Latin Amerika'nın en kalabalık nüfusuna sahip ülkelerinden bir tanesi olması ve resmi dilinin İspanyolca olması, bölgeyi Amerika'nın merkezi bölgelerinden ayırıcı bir özellik sağlıyor.

Meksika, 2.000.000 kilometrekarelik bir yüzölçümüyle birlikte, Türkiye'nin yaklaşık 2,5 katı büyüklüğündedir. Eyalet sayısı 30'dan fazla olan bölgede, kültür zenginliği nedeniyle gezilecek ve görülecek çok farklı yerler vardır. Kültür amaçlı turistik gezilerin merkezi olan ve eğlence turizminin de bolca yaşandığı ülkeyi, Meksika uçak bileti satın alarak gezip görme şansınız bulunuyor.

Benito Juárez Havalimanı Tarihçesi

Llanos de Balbuena adıyla bilinen bölgede 1910 yılından itibaren hayvancılık faaliyetleri yürütülüyordu. 1928 senesinde bu bölgede küçük bir sivil havalimanı inşaatına başlandı ve havalimanında ilk uçuş, 5 Kasım 1928'de gerçekleştirildi. Meksika'nın 1806-1872 seneleri arasında Cumhurbaşkanlığı görevini yapmış olan Benito Juárez'in adını alan havalimanı, açıldığı günden bu yana sivil havacılık konusunda hizmet veriyor.

Resmi açılışının 1931 senesinde yapılmasına karşın, Benito Juárez Havalimanı'nın kuruluş tarihi olarak 1928 senesi baz alınıyor. Meksika ucuz uçak bileti alarak bu ilgi çekici bölgeyi ziyaret etmek isteyenler, Biletall.com'dan avantajlı fiyatlarını değerlendirebilirler.

Benito Juárez Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Benito Juárez Havalimanı Nerede?
• Şehir merkezine 11 Km uzaklıkta.
• Şehir merkezine ortalama 29 Dk sürmektedir..
Benito Juárez Havalimanı İçerisinde Neler Var?
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Online olarak kolay bir şekilde Meksika uçak biletleri satın alan misafirler, havalimanının içerisinde bulunan farklı mağazalardan ve hizmetlerden yararlanabiliyorlar. Havalimanının iç kısmında bulunan birçok restoran ve mağaza bütün yolcuların hizmetine açık bir şekilde gün boyunca işletiliyor. Bu nedenle gece havalimanına indiğiniz zaman da bu mağaza ve restoranların hepsini açık bulabiliyorsunuz.

Alışveriş yapabileceğiniz mağazalardan sevdikleriniz için egzotik ve ilginç hediyelik eşyalardan alma şansınız da bulunuyor. Havalimanının Meksika ana merkezine uzaklığı yaklaşık 11 kilometredir. Arabayla yapılacak bir yolculukta 29 dakika içerisinde merkeze ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Biletall.com'da Meksika uçak bileti fiyatları ayrıntılı bilgilerle birlikte müşterilere sunuluyor.

Benito Juárez Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Toplu Taşıma Araçları
0,89 MXN / 25 Dk
Havalimanı Servisleri
7,50 MXN / 22 Dk
Taksi
9 MXN / 17 Dk
Araç Kiralama
Esnek Fiyat
Toplu Taşıma Araçları

Ortalama Ücret: 0,89 MXN
Ortalama Süre: 25 Dk

Benito Juárez Meksika Havaalanı'na iniş yaptığınız zaman, Meksika şehrinin merkezi bir konumuna toplu taşıma araçlarının aracılığıyla varabileceksiniz. Ulaşım süreniz havalimanının merkeze uzaklığından dolayı 25 dakika olacaktır. Meksika'da bilinmesi gereken ilk önemli nokta Türkiye ile olan saat farkıdır. Meksika saat farkı olarak belirtilen bu bilgi ile Türkiye ile Meksika arasında 8 saatlik bir fark söz konusu oluyor.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Ücret: 7,50 MXN
Ortalama Süre: 22 Dk

Benito Juárez Meksika Uluslararası Havaalanı'ndan Meksika'daki merkezi bir noktaya varmak için havaalanlarında bulunan seferler tercih edilebiliyor. Toplu taşıma araçlarına kıyasla daha hızlı bir ulaşım gerçekleştirilmesi söz konusudur, fakat fiyatlar toplu taşıma araçlarına kıyasla çok daha yüksektir. Toplu taşıma araçlarının Meksika'daki birçok vatandaş tarafından kullanılmasından dolayı, rahat ve konforlu bir yolculuk yapmak isterseniz havaalanı seferlerini tercih edebilirsiniz.

Taksi

Ortalama Ücret: 9 MXN
Ortalama Süre: 17 Dk

Ziyaretçilerin taksiler aracılığıyla şehir merkezine inmeleri söz konusu olabiliyor. Meksika'da gideceğiniz yere göre taksilerde tarifeler sabit bir şekilde açılıyor. Bu nedenle Benito Juárez Meksika Uluslararası Havaalanı'ndan Meksika'nın merkezine varabilmeniz için 0,75 MXN'lik bir tarifeyle başlangıç yapılacaktır. Taksi seferlerinin konfor ve ucuz fiyatları nedeniyle bu ulaşım şeklini tercih edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Ortalama Ücret: Esnek Fiyat

Araç kiralama hizmetleri, havalimanı bünyesinde birçok farklı firma ile servis sağlıyorlar. Bu nedenle Araç Kiralama servislerinden ihtiyacınıza uygun bir araç seçerek şehri dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Araçların pek çoğunda konfor ve kullanım kolaylığı bulunduğundan, şehri gezmeniz araç kiralama servisleriyle daha rahat olacaktır, Meksika uçak bileti rezervasyon işlemleriniz esnasında araç ayırtabilir ve havalimanına indiğiniz zaman aracın hazır beklemesini sağlayabilirsiniz.

Ciudad De México Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Şehir İçi Ulaşım Fiyatları
Otobüs: 0,89 MXN
Taksi: 0,75 MXN / Km
Raylı Araçlar: 0,30 MXN
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Meksika uçak seferleri hakkında yapacağınız araştırmalarda, bilet alırken bu konu hakkında detaylı bilgiler edinebiliyorsunuz. örneğin şehir konusunda kapsamlı bilgiler bulabiliyor ve genel olarak bölgeyi tanıyabiliyorsunuz. Ancak Meksika'nın merkezi ulaşım bilgilerini öğrenmek, size seyahatiniz sırasında büyük kolaylık sağlayacaktır.

Meksika şehir merkezini istediğiniz gibi gezebilmeniz için, farklı ulaşım alternatifleri vardır. Fakat en iyi ulaşım yönteminin taksiler veya araç kiralama servisleri olduğu görülüyor. Meksika'da Peso para birimi kullanılıyor ve bu para birimiyle ulaşım seçenekleri oldukça avantajlı fiyatlara denk geliyor. Araç kiralama servisleriyle günlük ödeyeceğiniz ücretler dahilinde şehri kendi isteğinize göre gezebilirsiniz. Toplu taşıma araçları, yerel bölge sakinlerinin yoğun kullanımı nedeniyle turistler tarafından fazla tercih edilmiyor.

 

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Meksika'da şehir içi ulaşımda tercih edebileceğiniz toplu taşıma araçları, bölgeyi gezebileceğiniz farklı alternatiflerdir. Bölgedeki halkın yoğunluğu ve ulaşım araçlarının belli saatlerde kalabalık olması söz konusudur. Fakat diğer ulaşım yöntemlerine göre metro ve otobüsler oldukça uygun fiyatlıdırlar. Metroda 0.30 MXN ve otobüslerde 0.89 MXN ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Benito Juárez Havalimanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Benito Juárez Havalimanı nerede?

  Ciudad De México şehrinde merkeze 11 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Adresi: Av Capitan Carlos León S/N, Peñón De Los Baños, Venustiano Carranza, 15620 Ciudad De México, Cdmx, Meksika
 • Benito Juárez Havalimanı kaç yılında açıldı?

  1928 yılında açılmıştır.
 • Benito Juárez Havalimanı merkeze uzaklığı ne kadar?

  Merkeze 11 Km uzaklıktadır.
 • Benito Juárez Havalimanı adresi nedir?

  Adresi: Av Capitan Carlos León S/N, Peñón De Los Baños, Venustiano Carranza, 15620 Ciudad De México, Cdmx, Meksika
 • Benito Juárez Havalimanı telefon numarası nedir?

  Telefon numarası: +52 (55) 2482 24 00
 • Benito Juárez Havalimanı kodu nedir?

  Uluslararası havalimanı kodu: MEX
 • Benito Juárez Havalimanı uçuşu olan firmaları nelerdir?

  Uçuşu olan firmalar: AeroMéxico, Air France, British Airways, Delta Airlines, KLM, Lufthansa, Türk Hava Yolları, United Airlines

Benito Juárez Havalimanı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (55)
İyi (34)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%62
%38
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
89 Değerlendirme
N*** M***
23 Ağustos Cuma
danışmadaki kişi çok ilgiliydi
T*** A***
16 Ekim Çarşamba
havalimanı hizmetleri çok iyi
2
2
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Benito Juárez Havalimanı Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 24.11.2020 02:45:07 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Mexico City, (MEX)
MEX
MX

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=56893
/ True
56893