1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Smart Wings Smart Wings Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2004
Firma Kısaltması
TVS
Firma Merkezi
Çek Cumhuriyeti
IATA Kodu
QS
Uçtuğu Şehir Sayısı
4
Çağrı Merkezi
+420 220 116 686
Uçak Sayısı
6
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,6/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Smart Wings Popüler Uçak Seferleri

Varşova - Bologna
Uçak Bileti
03 Eyl 2020
Antalya - Brno
Uçak Bileti
10 Ağu 2020
Antalya - Prag
Uçak Bileti
20 Ağu 2020
Antalya - Brüksel
Uçak Bileti
11 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Smart Wings En Çok Sefer Yaptığı Şehirler

Smart Wings En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Smart Wings Hakkında

Smart Wings hava yolu firması 2004 tarihinde Çek Cumhuriyeti’nde kurulmuş olan ve önemi her geçen gün artmakta olan bir hava yolu firmasıdır. Çek Cumhuriyeti’nin en önemli hava yolu firmaları arasında yer almayı kısa süre içerisinde başarmış olan Smart Wings birçok tarifeli uçuş gerçekleştirmektedir.

Smart Wings hava yolu firması tarafından gerçekleştirilen ilk uçuş ise Fransa başkenti olan Paris’e gerçekleşmiştir. Bunun ardından ise Roma’ya Smart Wings hava yolu firması tarafından bir uçuş gerçekleştirilmiştir. Avrupa’da farklı noktalara uçuş gerçekleştirmekte olan Smart Wings hava yolu firması yolcu taşımasının yanı sıra kargo hizmeti de sağlıyor. Smart wings hava yolu firmasının sezonluk ve farklı şekillerde indirimleri de bulunmaktadır.

Smart Wings Online Check - in

Smart Wings hava yolları firması müşterilerine online olarak check-in yapma imkanı da sağlıyor. Online check-in imkanı hava yolu firmaları tercih edilirken müşterilerin en çok istediği şeylerin başında gelmektedir. Online check-in işlemleri sayesinde hızlı bir şekilde uğraşmadan müşteriler bilet işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Smart Wings hava yolu firması ile seyahat gerçekleştirmek ve uygun fiyatlarından yararlanmak isteyen müşterilerin de bu yolu kullanmaları mümkündür. Smart Wings hava yolu firmasını müşterilere sağladığı avantajlar arasında yer alan online check-in sayesinde daha öncesinden birçok unsur hakkında bilgi alımı gerçekleşebiliyor. Bu durum hem firma hem de müşteri için faydalı oluyor.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Smart Wings firmasında bilet işlemlerini tamamlamak için online check in yapan müşterilerin uçak da verilen yemek ve içecek servisleri için de araştırma yapması mümkün oluyor. Menülerdeki fiyatlar incelenebileceği gibi check in esnasında yemek notu da düşülebiliyor. Bunun yanı sıra yemek alımları Smart Wings hava yolu firmasında uçuş esnasında gerçekleşmektedir.

Smart Wings Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Çek Cumhuriyeti içerisinde henüz kurulumu yeni gözüküyor olsa da oldukça deneyimli olan bu şirketin ön plana çıkan unsurlarının bulunuyor olması tercih edilebilirliğini arttırıyor.
 2. Smart Wings hava yolu firmasında çalışan ve özenle yetiştirilmiş, çeşitli eğitim programlarına katılmış olan deneyimli personelleri müşterilerin keyifli bir yolculuk gerçekleştirmek için tercih etmesini sağlıyor.
 3. Kaliteli bir hizmeti olduğu gibi müşterilerine oldukça uygun fiyatlar sunmakta olan Smart Wings hava yolu firması bu açıdan da oldukça fazla tercih ediliyor.
 4. Uçaklarda sağlanmış olunan kalite sayesinde ve personellerin güler yüzleri sayesinde müşteriler Smart Wings oldukça fazla tercih etmektedirler.
 5. Farklı noktalara uçuş gerçekleştirmekte olan Smart Wings hava yolu firmasının biletleri her an her yerden alınabiliyor. Bu sayede de müşteriler hızlı bilet almak istediklerinde bu firmayı tercih ediyorlar.
 6. Müşteri odaklı çalışmalarının olmasının doğal bir sonucu olarak Smart Wings tercihi oldukça sık görülüyor.
 7. Müşterilerine sürekli olarak uçuş esnasında ikramlarda bulunan Smart Wings keyifli yolculuk geçirmenin de adresi olduğu için Çek Cumhuriyeti’nin en çok tercih edilen hava yolu firmaları arasında yer almayı başarmış bulunmaktadır.

Smart Wings Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Smart wings hava yolu firmasında müşterilere belirli ağırlıkta olacak şekilde ve belirli sayıda olacak şekilde bagaj hakkı tanınıyor. Müşterilerin bagaj hakkı konusunda bilgili olması seyahat gerçekleştireceklerinde yapacakları hazırlık açısından önem taşıyor. Mağduriyetler de bu şekilde önlenmiş oluyor.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Smart Wings hava yolu firmasında yolculara farklı tür ve tiplerde bagaj hakkı sunulmaktadır.

Bagaj: Boyutları düzenlenmiş olacak şekilde Smart Wings hava yolu firmasının müşterileri uçuş esnasında 1 adet valiz götürebiliyorlar. 1 adet bagaj hakkı bulunan Smart Wings yolcularının bu bagaj haklarında 15kg kadar doldurma hakkı bulunuyor. Kayıtlı bagajlarda da izinli bir şekilde geçiş gerçekleştirilebiliyor. Smart Wings bagaj haklarının ek ücret ödemesi de çıkabiliyor.

Kabin/El Bagajı: Boyutları belirlenmiş olan kabin bagaj hakkında ise Smart Wings hava yolu firması yolcuları en fazla 5 kg taşıyabiliyor. Bu limiti aşmamak gerekiyor. Aşıldığı takdirde ise bir takım yaptırımlar söz konusu olmaktadır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Çek Cumhuriyeti’nin yurt içerisinde ve yurt dışında seyahatlerini gerçekleştirmekte olan Smart Wings hava yolu firmasında müşteriler bagaj aşımı yapmak zorunda kaldıklarında ücret ediyorlar. Müşterilerin ödedikleri ücret aşılmış olan her kilograma göre 6 avro ödemek oluyor. Smart Wings hava yolu firması ile seyahat gerçekleştiren yolcuların 32kg üstündeki bagajları ise uçağa alınmıyor.

 • ABD Bagaj Kuralları

Smart Wings hava yolu firmasının henüz ABD ulaşımı bulunmuyor. Avrupa ,asya ve Afrika uçuşları bulunan bu firmada bu nedenle ABD bagaj kuralları gibi bir husus söz konusu olmuyor.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Her türlü tedbir alınıyor olmasına rağmen müşteriler Smart Wings hava yolu firması ile gerçekleştirdikleri uçuşlarda bir takım sıkıntılarla karşı karşıya kalabiliyor. Bu gibi durumlarda Smart Wings hava yolu firmasının yetkilileri müşteriler ile son derece yakından ilgileniyor. Mağduriyetlerde hata payına göre engellenme söz konusu olabiliyor.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Kesici aletler, biber gazı ve diğer spreyler ve bu gibi maddeler, her hava yolu firmasında olduğu gibi Smart Wings hava yolu firmasında da içeri alınmıyor. Oldukça geniş bir ağa sahip olan firmaların uyması gereken bu kural müşterilerin güvenliği açısından önemli bir kuraldır.

Smart Wings Yiyecek, İçecek ve İkram

Smart Wings hava yolu firması müşterilerine çay, kahve ve diğer içeceklerin ikramını oldukça sık bir şekilde gerçekleştirmektedir. İçeceklerin yanı sıra yiyecek olarak da Smart Wings hava yolu firması müşterilerine aperatif yiyecekler sunuyor. Hizmetlerinin kalitesini arttırmayı hedefleyen smart wings hava yolu firmasında zaman zaman bu ikramlarda değişiklikler de meydana gelebilmektedir.

 • Economy Class İkramlar

İkramlar, yemekler, çay ve kahve servisleri Smart Wings hava yolu firmasında her sınıfa göre aynı şekilde veriliyor. Diğer hava yolu firmalarından farklı olarak Smart Wings hava yolu firmasının müşterilerini ayırdığı bir koltuk farkı da bulunmuyor. Müşteriler tek rezervasyon sınıfı ile birlikte daha ucuz ve her zaman konforlu bir uçuş gerçekleştirebiliyor.

 • Business Class İkramlar

Çok fazla içeriği bulunmayan ikramlar da sınıf farkı olmuyor.

 • Özel Yemek Servisi

Smart Wings hava yolu firmasının müşterileri özel yemek servisi istedikleri takdir de uçuş esnasında menüleri inceleyerek bir takım taleplerde bulunabiliyor. Uçuş süresi boyunca her zaman istenebileceği bilinen bu yiyecek ve içecekler konusunda Smart Wings hava yolu firması müşterilerine çok da geniş bir seçenek sunmuyor. Ücret ödemeleri de uçak içerisinde gerçekleştirilebiliyor.

Smart Wings : Business Class

Smartwings hava yolları firmasının bilet alımı esnasında müşterilere sunmuş olduğu herhangi bir sınıf farkı bulunmuyor. Her bilet için aynı özellikler geçerkli oluyor.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Smart Wings hava yolu firmasından bilet alan her müşterinin koltuk mesafeleri arasında diz mesafesi olacak kadar bir mesafe olmasına özen gösteriliyor. Müşterilerin sıkışarak gitmesi engelleniyor.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Uçuş esnasında kabin görevlileri oldukça fazla çay, kahve ve aperatif yemekler ya da içecekler dağıtımı yapıyor.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Smart Wings hava yolu firmasında müşterilerin ayrı bir şekilde bekleyeceği her hangi bir salon söz konusu değildir.

 • Diğer Özellikler

Smart Wings hava yolları firmasının müşterilerine sağlamış olduğu en önemli özelliklerin başında diğer hava yolu firmalarına göre vermiş olduğu bagaj hakkı oluyor. Bunun dışında müşterilerin hepsine eşit davranan Smart Wings hava yolu firmasında müşteri memnuniyeti açısından farklı hizmetlerde sunulmaktadır

Smart Wings Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Smart Wings hava yolu firması Çek Cumhuriyeti içerisinde birçok noktaya olduğu gibi oradan Avrupa’ya ve diğer yerlere de uçuş işlemlerini gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra Türkiye’de de bazı yerlere uçuşları bulunan transavia hava yolu firmasında bilet alımını ve rezervasyonunu erken gerçekleştiren müşterilerin indirimli fiyat yakalama şansı da bulunmaktadır.

 • Smart Wings Seferleri: Smart Wings hava yolu firmasının onlarca uçuş seferi bulunmaktadır.
 • Smart Wings Rezervasyon: Smart Wings hava yolu firması ile seyahat etmek için önceden rezervasyon işlemi gerçekleştirilebilmektedir.
 • Smart Wings Bilet Al: Çek Cumhuriyeti’nin en önemli hava yolu firmasından biri olan bu firma ile seyahat deneyimi yaşamak için ihtiyaç duyulan bileti online olarak almak herkes için oldukça uygundur.

Smart Wings Bilet İptal/İade Prosedürü

Biletini Biletall.com adresinden almış olan yolcular ve diğer yolcular için Smart Wings hava yolu firmasında özel kurallar bulunuyor. Bu iptal ve iade kurallarını herkes bilet alırken kabul ediyor. Bu kurallar içerisinde biletin iade edileceği süre ve iptal ediceği süre ile alakalı olarak gerekli açıklamalar bulunmaktadır.

Smart Wings Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarını sürdürmekte olan Smart Wings firmasında koltuk oldukça önemlidir. Koltuk özellikleri müşterileri rahat ettirecek şekilde hazırlanmış bulunuyor.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebeği olan yolcular için özel olarak Smart Wings hava yolu firmasının koltukları içerisinde kemerler bulunduğu gibi koltuklar da bulunuyor. Bu koltuklardan yararlanılabiliyor.

 • Hamile Yolcular

Uçak yolculuğuna çıkacak olan hamile yolcuların doktor izin belgelerinin olması Smart Wings hava yolu firmasının titizlikle baktığı bir durum oluyor. Hamilelerin son haftalarında ise kesinlikle uçuş gerçekleştirmemesi gerekmektedir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hastalığı bulunan ya da herhangi bir engeli bulunan yolculara Smart Wings firması tarafından ayrıcalıklar her zaman sunulmaktadır. Doktor izni ise seyahatler ve kişinin sağlığı için gerekli olmaktadır.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanını gittiği yere götürmek isteyen müşteriler Smart Wings hava yolu firmasından bilet alım esnasında özel talep de bulunabiliyor. Ya da kargo ile de gönderim sağlanabiliyor.

 • Seyahat Sigortası

Smart Wings hava yolu firması müşteriler bilet alırken özel olarak sağlamış olduğu seyahat sigortası ile canlarını ve mallarını güvence altına alıyor. Güvenilir ve rahat ulaşımın adresi olması da bu şekilde gerçekleşmiş oluyor

Smart Wings Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Varşova - Bologna 981,09 TL 13 Saat 30 Dakika
Antalya - Brno 989,27 TL 1 Saat 50 Dakika
Antalya - Prag 1.198,45 TL 2 Saat 10 Dakika
Antalya - Brüksel 1.294,28 TL 15 Saat 50 Dakika

Smart Wings Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Smart Wings uçak bileti ne kadar?

  Smart Wings firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Varşova - Bologna olup, bilet fiyatı 981,09 TL'dir.
 • Smart Wings kaç yılında kuruldu?

  2004 yılında kurulmuştur.
 • Smart Wings firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Çek Cumhuriyeti şehrindedir.
 • Smart Wings IATA kodu nedir?

  QS uluslar arası IATA kodudur.
 • Smart Wings çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +420 220 116 686

Smart Wings Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (61)
İyi (37)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%62
%38
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
98 Değerlendirme
T*** S***
7 Kasım Çarşamba
Gece uçuşu olduğundan dolayı biraz bekledik ama çok keyifli bir yolculuktu
D*** A*** K***
10 Ekim Çarşamba
Firma hizmet konusunda kendini kanıtlamış anlatmaya gerek yok
Ö*** Ö***
27 Eylül Perşembe
Olumlu benim tarafımdan tatil de tekrar tercih edeceğim bir firma
F*** A*** Y***
15 Eylül Cumartesi
İkramlar çok güzel, personel güler yüzlü ilgili biz memnun kaldık
T*** N***
15 Eylül Cumartesi
Firma gerçekten kendini kanıtlamış fiyatları biraz pahalı o kadar
2
23
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Smart Wings sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Smart Wings Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 8.08.2020 05:57:56 )

Varşova, (Tümü)
WAWT
PL
Bolonya, (BLQ)
BLQ
IT

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=57800
/ True
57800