1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Hanover Uçak Bileti

Hanover Para Birimi
Euro (EUR)
Hanover Zaman Dilimi
GMT +1
Hanover Şehri En İyileri
Festivaller, Herrenhausen Gardens, Kaz Dolması
Hanover Hava Durumu (10 Ağustos) 32°C Sağanak Yağmur
Hanover Hava Durumu (11 Ağustos) 32°C Güneşli

En Ucuz Hanover Varışlı Uçak Seferleri

Antalya - Hanover
Corendon Aırlınes
01 Eyl 2020
İzmir - Hanover
Corendon Aırlınes
08 Eyl 2020
Gaziantep - Hanover
Corendon Aırlınes
02 Eyl 2020
Adana - Hanover
Corendon Aırlınes
05 Eyl 2020
31 Ağu 2020
Ankara - Hanover
Sun Express
04 Eyl 2020
Samsun - Hanover
Sun Express
01 Eyl 2020
20 Ağu 2020
Hatay - Hanover
Pegasus
13 Ağu 2020
27 Ağu 2020
Elazığ - Hanover
Türk Hava Yolları
04 Eyl 2020
Trabzon - Hanover
Türk Hava Yolları
01 Eyl 2020
Ordu - Hanover
Pegasus
11 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Hanover Kalkışlı Uçak Seferleri

Hanover - İzmir
Corendon Aırlınes
14 Ağu 2020
Hanover - Gaziantep
Corendon Aırlınes
18 Ağu 2020
Hanover - Antalya
Corendon Aırlınes
18 Ağu 2020
25 Ağu 2020
Hanover - Adana
Corendon Aırlınes
28 Ağu 2020
Hanover - Elazığ
Sun Express
14 Ağu 2020
Hanover - Samsun
Sun Express
18 Ağu 2020
Hanover - Ankara
Türk Hava Yolları
28 Ağu 2020
Hanover - Diyarbakır
Sun Express
31 Ağu 2020
12 Ağu 2020
Hanover - Trabzon
Türk Hava Yolları
01 Eyl 2020
19 Ağu 2020
Hanover - Iğdır
Türk Hava Yolları
29 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Hanover Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Hanover Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Hanover Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Hanover Havaalanları
Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,60 EUR
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
3 EUR

Hanover’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Ekim
En Ucuz Gün
Perşembe
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Mayıs

Ucuz Hanover uçak bileti indirimleri ile şehri ziyaret edecek misafirlerin, İlkbaharın son ayları ile Yaz aylarında şehri ziyaret etmeleri, gün ışığından daha fazla faydalanmalarına ve daha çok yer gezmelerine katkıda bulunuyor.

Hanover Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hanover uçak bileti avantajları ile hava yolu ile hava limanına gelen misafirler, değişik vasıtalar ile şehir merkezine gidebiliyorlar.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 5,20 EUR

Şehir merkezine, transit sefer yapan otobüsler, direkt olarak hava yolu şirketlerinin uçuş saatlerine bağlı olacak sıklıkla yapılıyor. Havalimanından ortalama süre: 20 dakika Havalimanından uzaklık: 11 km

Taksi

Ortalama Fiyatı: 20 EUR

Şehir merkezine hızlı gitmek için taksileri seçenler, 15 dk gibi kısa bir sürede, şehir merkezine varabiliyorlar.

Araç Kiralama

Özellikle iş seyahati yapanlar veya kalabalık seyahate çıkanların istedikleri özelliklere uygun araç kiralama imkanları bulunuyor.

Hanover Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Duty Free
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Banka

Hanover uçak bileti indirimleri ile hava limanına iniş yapan yolcular, kısa süreleri bekleme esnasında alışveriş, ibadet ve sağlık gibi ihtiyaçlarını, hava limanında bulunan tesislerden karşılayabiliyorlar. Şehir merkezine 11 km mesafede olan şehir merkezine ise 20 dk civarında ulaşabiliyorlar.

Hanover’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Hanover uçak bileti ile şehri eğlenmek maksadı ile gelenler, özellikle sabaha kadar süren çeşitli eğlenceler ve canlı performansları ile eğlencenin sınırı olmadığını kanıtlayan, gece kulübü ve pubları ile eğlenceye doyamıyorlar.
 2. Orta çağdan kalma muhteşem eserler ile şatoları ve müzeleri, tarihi seyahat amacı ile şehre gelenleri büyülemeye devam ediyor.
 3. Şehir, yerel ve uluslararası festivalleri ile de çok miktarda misafiri konuk ediyor, neredeyse her ay bir festival gerçekleşen şehirde, festivallerin uzun sürmesi ise ayrı bir renk katıyor.
 4. Şehrin sanat galerilerinde sürekli olarak ünlü sanatçıların eserleri sergileniyor ve bu da sanat sevenlerin neden bu şehri tercih ettiğini açıklıyor.
 5. Özellikle çocuklu aileler ile genç çiftler için harika olanaklar sunan şehir, tatil yapmak isteyenlerle de dolup taşıyor.

Hanover Hakkında

515.000 den fazla nüfusa sahip olan Hanover, Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletinin başkenti ve en ünlü şehirlerindendir. Ülkenin kuzey bölgesinde olan bu şehir, aynı zamanda fuarlar şehri olarak da tanınır. Şehir neredeyse tamamen düzlüklerden ve yeşil alanlardan oluşmuştur. Gece hayatı ve eğlenceleri ile çok ziyaret edilen şehrin iklimi de her mevsim ziyaret için uygundur.

Hanover Nerede?

Hanover Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,60 EUR
Taksi
2,05 EUR/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Hanover şehir halkı, gelişmiş ve modern araçları ile yaygın demiryolu hatlarından dolayı, en çok tramvayları şehir içi ulaşımları için kullanıyorlar.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Diğer şehir içi ulaşım araçları ise; otobüs, tren ve taksi sıralaması ile kullanılma oranına sahiptir. Taksilerin kullanımda en son sırayı almasının sebebi ise yüksek fiyatları oluyor.

Hanover Vize Şartları

Almanya Vize İstiyor mu?
Evet
Almanya Vize Ücreti
80 EUR
Almanya Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

Hanover’de Gezilecek Yerler

Hanover Devlet Müzesi (Lower Saxony State Museum)
Hayvanat bahçesi (Hanover Zoo)
Herrenhausen Gardens (Park)
New Town Hall (Belediye sarayı)
Historisches Museum
Tüm Dünyanın Hayranlığını Kazanan Müze, Lower Saxony State Museum

Devlet Müzesi, Orta Çağ'dan 20. yüzyılın başlarına, arkeoloji, etnoloji ve doğa tarihine kadar tüm sanat eserlerini sergiliyor. Yaklaşık 6500 metrekarelik bir sergi alanında, 2000'den fazla yerli ve egzotik balık, amfibi ve sürüngenle birlikte akvaryumun yanında model dinozorlar sergilenmektedir. Tarih öncesi bölümü en az 200.000 yıllık insanlık tarihi izlerini, etnoloji bölümünde ise dünyanın dört bir yanından gelen 14.000 sergi (Peru ve Meksika'nın antik kültürleri dahil) bulunuyor. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği müze, federal eyaletin en büyük müzesi olma özelliği de bulunuyor.

Hayvanat Bahçesinden Çok Daha Fazlası, Hanover Zoo

Hannover Hayvanat Bahçesi'nin 22 hektarı, yedi muazzam temalı araziye yayılmış 3000'den fazla hayvana ev sahipliği yapıyor. Mollywoop'un kaleydoskopik dünyasında, çocuklar büyük bir oyun alanında koşabilir, kauçuk halka kaydırakları kayabilir ve hayvanat bahçesindeki hayvanlara yaklaşabilirler. Burada heyecan verici hayvan gösterileri (fil gösterileri, av kuşları ve av kuşları gibi uçan görüntüler dahil), temalı restoranlar ve dondurma fabrikası ile boş geçecek zaman bile bulunmuyor. Diğer ilgi çekici yerler arasında heyecan verici keşif turları, kaydıraklar, tırmanma kursları, büyük macera oyun alanları ve altın kaydırma yer alıyor.

Avrupa’nın En güzel Parkı, Herrenhausen Gardens

Hannover'deki Herrenhausen Kraliyet Bahçeleri, Avrupa'nın en güzel parkları arasındadır. Burada mükemmel bir şekilde üç sanat tarzı şeklinde bahçe sanatı sunulmaktadır. Avrupa'nın en önemli barok bahçesi ve dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin mutlaka ilk sıralarda gezdikleri bir mekan olan Herrenhausen bahçelerindeki büyük çeşme, 70 metrelik etkileyici bir yüksekliğe yükselirken, sesi neredeyse tüm park misafirleri tarafından duyulabiliyor. Aynalar, renkli camlar ve çakıl taşları olan bir fantazmagorik kaleydoskop, Niki de Saint Phalle mağarası ziyaretçilerin en çok beğendikleri yerlerin başında geliyor.

Şato Görünümündeki Belediye Sarayı, New Town Hall

Birçok ziyaretçi, önünde duran muhteşem binanın aslında yeni belediye binası olduğunu duyunca oldukça şaşırıyorlar. Büyüklüğü ve muhteşem mimari stili, Hanover'in krallık görkemli zamanlarından geliyor. Belediye binası, on iki yıllık inşa zamanından sonra 1913'te açıldı. İsviçreli ressam Ferdinand Hodler'in anıtsal duvar resmi "Unanimity" ile Bayanlar Salonu sergilenen Mozaik Salonu ve muhtelif oda ve koridorlarda kullanılan malzemelerin zenginliği ile heykeller ziyaretçileri çok fazla etkiliyor. Belediye binası ayrıca, belediyenin hemen arkasındaki gölete bakan Bahçe Binası adlı bir restorana ev sahipliği yapmaktadır ve burada şık bir ortamda bölgesel ve uluslararası yemekler sunuluyor.

Tarihin İzlerini Yaşatan Mekan, Historisches Museum

Tarihi kentin tam kalbinde yer alan Tarih Müzesi, Hannover'in büyük geçmişine doğru bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Burada, kentin ve Hanover Krallığının önemli tarihi izleri takip edilebiliyor ve daha önceki yüzyılların yaşamlarına dair bilgiler edinilebiliyor. Hanomag'ın ilk seri küçük arabası ve çok daha fazlası ziyaretçilerin geçmişin canlı görüntülerini yaşamasına izin veriyor. Sürekli değişen özel sergiler ve mevcut aile tanıtımları nedeniyle her ziyaret yeni bir maceraya dönüşüyor. Burada tarihi konularla ilgili konferanslar ve etkinlikler, çeşitli özel sergiler ve tarihi yerler ve sergilerle gezilere özel turlar da düzenleniyor.

Hanover’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Kaz Dolması
Kartoffelsalat
Pizza
Yılan Balığı
Bir De Burada Deneyin, Kaz Dolması

Hanover uçak bileti  alarak, büyük indirimlerden faydalanıp şehre gelenler, şehrin milli yemeği haline gelen kaz dolmasını mutlaka tatmalılar. Ülkemizdeki usulle yapılan bu yemeğin tek farkı, içine konulan baharat ve sebzelerin çeşitliliğinden kaynaklanıyor. Domates ve biber ile yufka ekmekle birlikte sunulan bu yemek, ülke çapında da çok tutuluyor.

Bizdeki Patates Salatasından Farklı Bir Lezzet, Kartoffelsalat

Şehrin tüm büfelerinde, sosis yendiği zaman yanında standart olarak verilen bu salata, bizdeki patates salatasına benziyor, farkı ise yeşilliği az, hardal ve mayonezi fazla olması. Patates salatasını sevenlerin, bu salatayı bir de burada denemesi tavsiye ediliyor.

İtalyanlarla yarışan Lezzet, Pizza

Şehir muhteşem içerikli ve çıtır çıtır pişirilen pizzası ile de çok meşhur, ülke çok fazla göç aldığından, pizzanın göç eden İtalyanlardan geldiği söylense de, bu pizza aynı pizza değil, en büyük farkı içindeki malzemenin çeşit ve bolluğu ile pişirilme şekli oluyor.

Şehrin Gölünden Çıkan Enfes Bir Lezzet, Yılan Balığı

Şehirdeki Steinhuder Gölü’nden yakalanan yılan balığı, yağlı olmasına rağmen çok lezzetli olmasından dolayı çok talep görüyor. Bu yemek özellikle göl çevresinde bulunan restoran ve lokantalarda baş yemek olarak menülerde yer alıyor.

Hem Kalorisi Hem de Lezzeti İçin Tercih Edilen Tatlı, Mandelkuchen

Şehrin bazı bölgelerinde badem parçalarından, bir çok bölgesinde ise badem ezmesi ile kek hamurunun karışımından oluşan bu tatlı, tüm pastahanelerde özel soslarla ikram ediliyor.

Konaklama İçin Hanover Otel Seçenekleri

Ucuz Hanover uçak bileti ile şehre gelmek isteyenler, konaklama açısından sıkıntı çekmeyecekleri mekanlara sahip olan şehirde, ihtiyaçları çerçevesinde oteller bulabilirler.

Intercity Hotel Hannover
IntercityHotel Hannover,4 yıldızlı, iş randevuları ve Hanover ve çevresinde kültürel geziler ve şehir keşifleri için ideal bir başlangıç noktasıdır. Doğrudan ana tren istasyonunda bulunan otel, diğer şeylerin yanı sıra tüm alışveriş, spor ve eğlence tesisleri dahil olmak üzere bir çok yere çok kısa mesafede hatta yürüyüş mesafesindedir. Elverişli bir konumda ve kapının önündeki tüm önemli ulaşım bağlantıları ile Hannover'deki otellerin içinde Hanover uçak bileti avantajları ile şehri ziyarette bulunanların ilk uğrak noktasıdır.
Rosenstraße 1, 30159
DORMERO Hotel Hannover
Şehir merkezinde, Hannover Ticaret Fuarı'nın kalbinde, olağandışı detaylarla tamamlanan net ve fonksiyonel tasarımıyla etkileyici özelliği olan 4 yıldızlı şehir oteli, şehirdeki oteller arasında estetik, eğlence ve iş amaçlı olarak en üstte yer almaktadır. Bar, kulüp ve düzenlenen etkinlikler ile şehre gelen misafirlerin tercih listesinde üst sıralardadır.
Hildesheimer Straße 34 38, 30169
Hotel Loccumer Hof
Şehir merkezindebulunan bu 4 yıldızlı otel, Hannover Ana İstasyonu'na 4 dakikalık, Hanover Havaalanı'na ve Hanover Sergi Merkezi'ne trenle 22 dakika uzaklıktadır. Loccumer Hof'ta Wi Fi ücretsizdir. Hotel Loccumer Hof'un tasarım iç mekanları sıcak renklerle dekore edilmiştir ve bayan sahibi tarafından boyanmış modern sanat eserlerine sahiptir. Tüm odalarda kablo TV, özel banyo, bazılarında ise klima ve geniş bir oturma alanı bulunmaktadır. Otelin şık restoranında her sabah zengin bir açık büfe kahvaltı servis edilir.
Kurt-Schumacher-Straße 14/16, 30159

Hanover Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Antalya - Hanover 373,53 TL 3 Saat 40 Dakika
İzmir - Hanover 598,45 TL 3 Saat 20 Dakika
Gaziantep - Hanover 711,78 TL 4 Saat 15 Dakika
Adana - Hanover 742,99 TL 4 Saat 10 Dakika
İstanbul - Hanover 775,90 TL 3 Saat 20 Dakika
Ankara - Hanover 795,80 TL 3 Saat 30 Dakika
Samsun - Hanover 898,00 TL 3 Saat 40 Dakika
Kayseri - Hanover 926,65 TL 8 Saat 35 Dakika

Hanover Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Hanover uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Deutsche Lufthansa, Eurowings, Klm, Pegasus, Sun Express, Türk Hava Yolları.
 • Hanover yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Hanover varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Antalya - Hanover olup, bilet fiyatı 373,53 TL'dir.
 • Hanover şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Ekim ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Hanover ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Çocuklar Ve Ebeveynler İçin 8 Dijital Müze
Çocuklar Ve Ebeveynler İçin 8 Dijital Müze
25 Mart 2020
Bu yazımızda tüm Dünya’yı etkisi altına alan COVİD-19 salgının yaşandığı bu günlerde çocukların evlerinden çıkmadan gezebilecekleri müzeleri derledik. Bu müzelerden birkaçı çocukların evde yapabileceğ
Sofya Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
Sofya Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
16 Mart 2020
Kalkış Şehir: İstanbul Varış Şehir: Sofya Rota Uzunluğu: 560 Km Yolculuk Süresi: 10 Saat Sofya Ekspresi Nedir? Sofya Ekspresi, kısa adı TCDD olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ve Bulg
Kasım Ara Tatili Ne Zaman 2020?
Kasım Ara Tatili Ne Zaman 2020?
16 Kasım 2019
Bilhassa öğrenciler tarafından oldukça heyecanla beklenen Kasım Ara Tatili için en çok merak edilen soru: 2020 Kasım Ara Tatili ne zaman? Lafı hiç uzatmadan bu sorunun cevabını verelim, 2020 Kasım Ara
Antalya'da Gezilecek Yerler Antalya'da Nereye Gidilir?
Antalya'da Gezilecek Yerler Antalya'da Nereye Gidilir?
04 Ekim 2019
Her mevsim ayrı güzel olan şehrimiz Antalya, gezilecek-görülecek yerler bakımından çok zengin! Önemli tarihi yapıları, nefes kesen doğası ve muhteşem sahilleri ile Antalya gezisi planlayanlar bu şehir

Hanover Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (54)
İyi (33)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%62
%38
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
87 Değerlendirme
M*** Ö***
2 Kasım Cuma
Tur ile gitmiştik gerçekten çok güzel biir doğası ve yerleşimi var
S*** N*** S***
16 Ekim Salı
Farklı bir dil konuşuyor olsanız da insanların sizlere yaklaşımı sayesin de dil problemi çekmiyorsunuz
L*** S*** G***
14 Eylül Cuma
Biz bu kadar güzel olacağını bilmiyorduk, maç için gitmiştik.
M*** M***
16 Ağustos Perşembe
Uçak yolculuğundan sonra muhteşem şehre ulaşmak çok güzeldi teşekkürler
S*** K***
15 Ağustos Çarşamba
Kaliteli bir tatil yapmak istiyorsanız, burası tam size göre.
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hanover Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 10.08.2020 04:50:15 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Hanover, (HAJ)
HAJ
DE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=57800
/ True
57800