1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!

Hangzhou Uçak Bileti

Hangzhou Para Birimi
Çin Yuanı (CNY)
Hangzhou Zaman Dilimi
GMT +8
Hangzhou Şehri En İyileri
Romantizm Şehri, West Lake, Çin Çayı
Hangzhou Hava Durumu (29 Eylül) 25°C Bulutlu
Hangzhou Hava Durumu (30 Eylül) 26°C Parçalı Bulutlu

En Ucuz Hangzhou Varışlı Uçak Seferleri

Ankara - Hangzhou
Türk Hava Yolları
05 Eki 2020
İstanbul - Hangzhou
Ana All Nippon Airways
01 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Hangzhou Kalkışlı Uçak Seferleri

Hangzhou - Shenzhen
Sichuan Airlines
27 Eki 2020
Hangzhou - Ankara
Air China
26 Eki 2020
Hangzhou - İstanbul
Ana All Nippon Airways
06 Eki 2020
Hangzhou - Hatay
Ana All Nippon Airways
06 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Hangzhou Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Hangzhou Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Hangzhou Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
CN
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Çince
Toplu Taşıma Fiyatı
3 CNY
Yemek Fiyatı
20 CNY
Alkolsüz İçecek Fiyatı
6 CNY

Hangzhou’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
İlkbahar
En Ucuz Ay
Mart
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Nisan

Hangzhou'ya gitmek için en uygun mevsim İlkbahar mevsimidir. Yağışların son bulması ve havanın serin olmasıyla çok sayıda turistin kenti ziyaret ettiğini görmemek mümkün değildir. Uçuş süresine değecek mevsimlerde tatil yapmak, tatilin kalitesini arttıracaktır. Mart aylarında alınacak olan Hangzhou İstanbul uçak biletleri daha uygun fiyata denk gelmektedir. Hangzohu İstanbul uçak bileti fiyatları düşüşü genellikle ilkbahar mevsimlerinde görülmektedir. Cuma günü alınacak olan biletler, diğer günlere göre daha ucuzdur.

Hangzhou Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hangzhou Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşabilmek için 45 dakikaya ihtiyaç duyuluyor. Hangzhou şehrine gelmek için en ideal firmalardan biri THY firmasıdır. Firmanın sunduğu fiyatlar ulaşımı uygun fiyata denk getirmektedir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 3 CNY

Hava limanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için tek yönlü bilet alınmalıdır. Hava limanı yakınında bulunan otobüsler, 45 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşımı sağlıyor.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 3 CNY

Servisler, metrolar ve tramvaylar tek yön biletle çalışmaktadır. Şehir içi ulaşım araçları genellikle çok sayıda kişiyi ulaştırdığı için yoğun olmaktadır.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 150 CNY

Konforlu ve hızlı ulaşım için çok sayıda kişi taksiyi tercih ediyor. Taksinin tercih edilmesi maliyeti arttırmaktadır. Taksi tercih edilmesi yolculuğun kısa sürmesini sağlamaktadır
Araç Kiralama
Hava limanında bulunan çeşitli araç kiralama firmalarından kolay bir şekilde araç kiralanabilir. Şehir içerisinde rahatça gezi yapmak, araç kiralama ulaşım yoluyla mümkündür.

Hangzhou Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Hangzhou Havalimanı’nda zaman geçirebilmek için çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Yolculuğu tamamlayıp, hava limanında beklemek zorunda olan yolcuların sessiz dinleme salonlarında zaman geçirmesi mümkündür. Hangzhou uçak bileti rezervasyonu yaparak, hava limanına ulaşan kişilerin restoranlarda mükemmel tatlarla tanışması mümkün hale getirilmiştir.

Hangzhou en ucuz uçak bileti araştırması yaptıktan sonra, şehre gelen kişilerin aynı zamanda alışveriş salonlarında zaman geçirmesi ve uygun fiyatlı bir alışveriş yapması hava limanı alışveriş salonları tarafından sağlanmaktadır. Hangzhou İstanbul uçak bileti ile şehre gelen kişilerin aynı zamanda ulaşım sağlamaları için ve ulaşımı kolaylaştırması için araç kiralama firmalarına gitmesi mümkündür. Hava limanında çok sayıda araç kiralama firması bulunmaktadır. Aynı zamanda market ihtiyacı da hava limanında giderilebiliyor.

Hangzhou’ya Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Hangzhou şehrinde teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok ürünün uygun fiyata alınması mümkündür. Hangzhou ucuz uçak bileti alarak kente gelen kişilerin mutlaka teknolojik ürün alması gerekir. Bu fırsatı değerlendirmek, kişinin daha sonra yapacağı alışverişlerin uygun fiyata gelmesine yardımcı olacaktır.
 2. Şehirde çok sayıda teknoloji fuarları düzenleniyor. Hangzhou uçak bileti için THY firmasını tercih ederek en trend teknoloji ürünlerinin fuarlarına katılmak mümkün. Fuarlarda yeni çıkan teknoloji aletlerinin tanıtımı yapılmaktadır.
 3. Hangzhou şehrinin ticari anlamda gelişmesi ekonomik alışverişin habercisidir. Hangzhou uçak bileti fiyatları konusunda araştırma yaparken, alınacak ürünlerin listesi yapılırsa kişinin daha uygun fiyatlarla ürün alabilmesi mümkün olacaktır. Ayrıca başka ülkelerde bulunmayan çok sayıda ürün Hangzhou'da satışa sunulmaktadır.
 4. Hangzhou şehrinin tarihine göz atmak isteyen kişilerin, tarihi mekanları gezmesi gerekir. Tarihi mekanlarda yüzyıllar boyunca varlığını sürdüren çeşitli eşyalar bulunuyor.
 5. Çin'in ve Hangzhou'nun yöresine ait lezzetler restoranlarda servis edilmektedir. En ucuz Hangzhou uçak bileti alarak, şehre gelen kişilerin restoranlarda tatması gereken yemekler bulunmaktadır. Yemekler sayesinde Hangzhou'nun mutfak kültürü hakkında bilgi toplanabilir.

Hangzhou Hakkında

Zhejiang eyaletinin başkenti olan Hangzhou, kendi sınırlarında yaklaşık 9,5 milyon insanı bulundurmaktadır. Botanik bahçeleriyle ve şehrin sahip olduğu konumla ön plana çıkması, çok sayıda kişinin tatil için gittiğini söylemek gerekir. İş için giden kişilerin Hangzhou uçak bileti alarak uygun fiyatlarla uçuş gerçekleştirmesi mümkündür. Şehirde bulunan teknolojik alt yapıyla tanışmak için Hangzhou uçak bileti almak yeterli olacaktır.

Göllerle kaplı olan şehirde, mükemmel bir manzara eşliğinde kahve içilebilir ve güzel bir şekilde zaman geçirilebilir. Şehrin sahip olduğu konum itibariyle atmosferin temiz olması ve çok sayıda insan bulunsa bile temiz bir hava eşliğinde gezilmesi, birçok turistin ilgisini çekmiştir. Gezilip, görülmesi gereken çok sayıda bölge bulunmaktadır. Bölgeler hem tarihi açıdan, hem de kültürel manada verim sağlamaktadır. Bu bölgelerin gezilmesi, ülke ve şehir hakkında gerekli bilgileri insanlara göstermektedir. Çin'in en büyük şehirlerinden biri olan Hangzhou, aynı zamanda alışverişin kalbi olarak da nitelendirilmektedir. Şehrin sanayi ve teknolojik açıdan gelişmesi, birçok iş adamının bölgeyi ziyaret etmesine sebebiyet vermiştir.

Hangzhou Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
3 CNY
Taksi
5 CNY/Km
Tramvay
3 CNY
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Hangzhou şehir içi ulaşım aracı olarak en çok kullanılan otobüslerdir. Otobüsler, Hanghzou'nun en önemli bölgelerine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca fiyatlarının uygun olması tercih edilme sebeplerinden biridir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Tramvay, metro, servis ve diğer ulaşım araçları ikinci popülariteye sahiptir. Şehir içinde ulaşımın sağlamasını kolaylaştırsa da aktarma yapmak gerekir. Uzak bölgelere gitmek için bu ulaşım araçları kullanılmalıdır.

Hangzhou Vize Şartları

Çin Vize İstiyor mu?
Evet
Çin Vize Süresi
90 Gün
Çin Vize Ücreti
110 USD
Çin Vize Detayları
Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahibi Türk vatandaşları her bir sene için 30 günü aşmaması koşuluyla Çin’e vizesiz girebilmektedir. Çin turistik vize çıkış süresi evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi ve vize işlemleri sırasında özel bir durum olmaması halinde ortalama 7 iş günüdür.

Hangzhou’da Gezilecek Yerler

West Lake
Qinghefang Caddesi
Songcheng
General Yue Fei Türbesi
Lingyin Tapınağı
Şehirdeki En Önemli Spot: West Lake

Mükemmel manzarasıyla ve efsaneleriyle, öyküleriyle ön plana çıkan West Lake çok sayıda turistin gezmesi için uygun bir mekan olarak nitelendiriliyor. Şehrin en önemli bölgelerinden biri olan West Lake, akşam saatlerinde mükemmel bir manzarayla insanları karşı karşıya bırakıyor.

Ticaret ve Kültür Merkezi: Qinghefang Caddesi

Hem yürümek, hem gezmek için uygun bir cadde olan Qinghefang; en önemli ticaret merkezi olarak nitelendiriliyor. Her kategoride hizmet veren mağazaları bulabilmek mümkündür. Şehirde uygun fiyatlarla alışveriş yapmak, mağazaların sunduğu uygun fiyat politikasından kaynaklanmaktadır.

Şehrin En Büyük Tema Parkı: Songcheng

Parkta kültüre ve yöreye göre çok sayıda gösteri yapılmaktadır. Giriş ücretlerinin uygun fiyatta olması ve kültür hakkında bilgiler vermesi, parkı vazgeçilmez kılmaktadır. Halk tarafından çok ilgi gördüğünü de söylemek gerekir.

Hangzhou'nun En Önemli Miraslarından Biri: General Yue Fei Türbesi

Song hanedanlığının kalıntılarını kendi bünyesinde bulunduran bölge sadece türbe değildir. Döneme ait çeşitli heykeller, yapıtlar ve kalıntılar da bulunmaktadır. Kutsal bir mekan olarak nitelendirilen bu bölgede tarihi ve kültürel bilgileri toplamak mümkündür.

Çin'in En Ünlü Budist Tapınaklarından Biri: Lingyin Tapınağı

İkinci adı Ruhların İnzivası olarak bilinen bu tapınak ruhların mekanı olarak nitelendirilmektedir. Yıllar boyunca varlığını sürdüren tapınak, kutsal olarak görülmektedir. Gezip görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır.

Hangzhou’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Dimsum
Zongzi
Uygur Çorbası
Çin Tatlısı

Hangzhou şehrinde Çin'in en özel yemekleri bulunmaktadır. Hangzhou İstanbul uçuş süresi boyunca akla gelecek olan lezzetler, tüm restoranlarda yer almaktadır. Hanghzou, Çin'in en önemli lezzetlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Geleneksel Çin Mantısı: Dimsum

Kahvaltıda veya her öğünde tüketilen Çin mantısı, en çok sevilen yemeklerden biri olarak nitelendiriliyor. Çin mutfağının en çok değer gören yemeklerinden biri olması, turistlerin merakını ön plana çıkarıyor.

Bambu Yaprağına Sarılmış Pirinçli Yemek: Zongzi

Bambu yaprağının lezzetiyle ön plana çıkan Zongzi, içerisine konulan pirinçle mükemmel bir görüntü oluşturuyor. Görüntüsüyle lezzetinin güzelliğinin eşdeğer olması tüm halkın ilgisini üstüne çekiyor.

Et ve Nohut Karışımıyla Yapılan Çorba: Uygur Çorbası

Elle yapılan çorbanın içerisinde nohut ve et bulunmaktadır. Birçok hastalığa iyi geldiği söylenmektedir. Hangzhou'nun tüm restoranlarının menülerinde yer alan bu çorba, Uygur çorbası olarak nitelendirilmektedir.

Unlu Mayalı Karışımla Yapılan: Çin Tatlısı

Muzların kızartılması ve unlu mayalı bir karışımla hazır hale getirilmesi, yemeğin lezzetinin kalitesini arttırmaktadır. Tatlının Hangzhou şehrinde ustalar tarafından yapılması, Çin mutfağının ne kadar güzel olduğunun kanıtıdır.

Çin Mutfağının En Özel Yemeği: Pekin Ördeği

İç organlarının çıkarılıp, hava ile şişirilmesi ve daha sonra bunların dikilip; fırına atılması ortaya mükemmel bir görüntü çıkarmaktadır. Yeşilliklerle süslenen ördeğin, tadı enfestir. Hangzhou'yu ziyaret eden birçok kişinin bu ördekten tadıp, memnun kaldığını da belirtmek gerekir.

Konaklama İçin Hangzhou Otel Seçenekleri

Hangzhou şehrinde kaliteli ve müşterilerin konforunu sağlayan çok sayıda otel bulunmaktadır. Hangzhou İstanbul uçak saatleri ile uyumlu hizmet veren oteller, şehir merkezinde bulunmaktadır. Şehir merkezinde hizmet ve

Barden Otel
Mükemmel konumuyla ve 24 saat oda servisiyle hizmet veren otel, en çok tercih edilen oteller arasında yer almaktadır. Odalarda konforun sağlanması ve televizyonların geniş ekranda olması, müşterilerin zamanını kaliteli bir halde geçirmesine yardımcı olur. Fiyatları 790 ile 870 TL arasında değişim göstermektedir.
37 Nanshan Road Nanshan Lu, 310007 , Hangzhou, Çin
Xihu State
West Lake alanına yakın olan otel, elit bir şekilde hizmet vermektedir. Otelin her yerinde İnternet erişiminin sağlanması, çok sayıda kişinin tercihini etkilemiştir. Fiyatları 830 ile 960 TL arasında değişim gösteriyor.
18 Yanggong Di, 310013, Hangzhou, Çin
Holiday Inn Hangzhou City Center
Restoran, SPA ve çeşitli hizmetler veren otelin her bölgesinde internete erişim sağlamak mümkündür. Sahip olduğu konum itibariyle şehirde zaman geçirmek daha kolaydır. Fiyatları 425 ile 500 TL arasında değişmektedir.
No.289, Jianguo North Road, 310003, Hangzhou, Çin

Hangzhou Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ankara - Hangzhou 31.129,95 TL 34 Saat
İstanbul - Hangzhou 31.908,80 TL 25 Saat 25 Dakika
Stockholm - Hangzhou 20.364,44 TL 19 Saat 20 Dakika

Hangzhou Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Hangzhou uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Air China, Ana All Nippon Airways, Klm, Sichuan Airlines, Türk Hava Yolları.
 • Hangzhou yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Hangzhou varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Stockholm - Hangzhou olup, bilet fiyatı 20.364,44 TL'dir.
 • Hangzhou şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Mart ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Hangzhou ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Mersin’de Gezilecek Yerler: Mersin’de Nereye Gidilir?
Mersin’de Gezilecek Yerler: Mersin’de Nereye Gidilir?
25 Eylül 2020
Mersin, eski adıyla İçel olarak bilinen şehir, Türkiye’nin en kalabalık 10. şehridir ve büyükşehir statüsündedir. Akdeniz bölgesinde bulunan Mersin, Türkiye’nin güneyinde bulunan en büyük liman kentid
Sokakların Tadını Çıkaran En Etkileyici Heykeller
Sokakların Tadını Çıkaran En Etkileyici Heykeller
03 Temmuz 2020
Heykel sanatçılığı insanlık tarihinin en eski dönemlerinden bu yana kullanılmakta. Gerek dini gerekse kişilere yönelik olarak tasarlanan heykeller bazı bölgelerde bir hayvan ya da bir bitki üzerine de
Çankırı'da Gezilecek Yerler: Çankırı'da Nereye Gidilir?
Çankırı'da Gezilecek Yerler: Çankırı'da Nereye Gidilir?
17 Ocak 2020
Çankırı’nın İç Anadolu Bölgesinde yer aldığını bilmeyen yoktur, ancak Türkiye’nin en önemli kaya tuzu rezervlerine sahip olduğunu biliyor muydunuz? Bu şehirde sizi şaşırtacak daha çok şey var! Çankır
Manzara Severlerin Takip Etmesi Gereken 10 Instagram Hesabı
Manzara Severlerin Takip Etmesi Gereken 10 Instagram Hesabı
09 Kasım 2019
İster 9-5 çalışıp az tatil yapanlardan olun, isterseniz hayatınız tatil olsun, aramızda “Ben tatile doydum” diye düşünen olmadığından eminiz. Neden telefonu her açtığınızda gününüzü güzelleştiren bir

Hangzhou Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (56)
İyi (35)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%62
%38
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
91 Değerlendirme
F*** Y***
11 Mart Pazartesi
rahat rahat gezebileceğiniz bir yer
V*** E***
18 Ağustos Pazar
her yeri gezdim buranın yeri ayrı
N*** S***
9 Eylül Pazartesi
sonunda dünya turu bitiyor
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hangzhou Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 29.09.2020 13:00:29 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Hangzhou, (HGH)
HGH
CN

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961