1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Munster Uçak Bileti

Munster Para Birimi
Euro (EUR)
Munster Zaman Dilimi
GMT +1
Munster Şehri En İyileri
Tarihi Yapılar, Munster Katedrali, Elma Soslu Kızarmış Patates Gözlemesi
Munster Hava Durumu (18 Şubat) 7°C Rüzgarlı
Munster Hava Durumu (19 Şubat) 7°C Sağanak Yağmur

En Ucuz Munster Varışlı Uçak Seferleri

Antalya - Munster
Corendon Aırlınes
25 Şub 2020
Ankara - Munster
Deutsche Lufthansa
15 Mar 2020
İzmir - Munster
Deutsche Lufthansa
11 Mar 2020
İstanbul - Munster
Deutsche Lufthansa
27 Şub 2020
Adana - Munster
Türk Hava Yolları
08 Mar 2020
Gaziantep - Munster
Türk Hava Yolları
03 Mar 2020
Kayseri - Munster
Türk Hava Yolları
19 Şub 2020
Samsun - Munster
Türk Hava Yolları
21 Şub 2020
Hatay - Munster
Türk Hava Yolları
17 Mar 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Munster Kalkışlı Uçak Seferleri

Munster - Antalya
Corendon Aırlınes
25 Şub 2020
Munster - İstanbul
Deutsche Lufthansa
05 Mar 2020
Munster - Diyarbakır
Sun Express
01 Mar 2020
Munster - Münih
Deutsche Lufthansa
28 Şub 2020
Munster - İzmir
Deutsche Lufthansa
02 Mar 2020
Munster - Ankara
Deutsche Lufthansa
16 Mar 2020
Munster - Kayseri
Deutsche Lufthansa
21 Şub 2020
Munster - Adana
Deutsche Lufthansa
20 Şub 2020
Munster - Gaziantep
Deutsche Lufthansa
28 Şub 2020
Munster - Hatay
Deutsche Lufthansa
26 Şub 2020
Munster - Muş
Deutsche Lufthansa
25 Şub 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Munster Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Munster Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Munster Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,70 EUR
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4,50 EUR

Munster’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Şubat
En Ucuz Gün
Çarşamba
En İyi Mevsim
Sonbahar
En İyi Ay
Ekim

Ucuz Munster uçak bileti kullanarak Munster’ a gitmek isteyen yolcuların dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan birisi de gezi yapılacak yerlerin araştırılması ve yolculuk için en uygun zamanın hangisi olduğunu belirlemektir.

İklim şartlarına göre şehrin tadını çıkarmak için en uygun mevsim ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Munster şehrin de yağış ortalaması yüksektir. Yazları sıcak ve kurak geçer ve kışları karasal iklim hakimdir.

Munster Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Munster uçak bileti ile uçuş gerçekleştiren yolcular havalimanından şehir merkezine gitmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanabilmektedir.

Raylı Araçlar

Ortalama Fiyatı: 13,20 EUR

Havalimanından Munster şehir merkezine ulaşmak için tercih edilebilecek olan ulaşım araçları arasında en ideal olanı tren seferleridir. Munster Havalimanı'na uçuşlar tamamlandıktan sonra üç ana istasyonda duran tren ile şehir merkezine ulaşmak kolay bir yöntem olacaktır. Fiyatlar kişi sayısı ve seyahat yapılacak saatlere göre değişkenlik gösterebilir.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 13,20 EUR

Bölgesel trafik ulaşım aracı olan otobüsler ile havalimanından Munster şehir merkezine gidecek olan yolcular ikinci alternatif olarak otobüslerden faydalanıp havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler. Düzenli olarak çalışan beş adet otobüs hattı bulunmaktadır. S50 (Schnellbus), D50 ve R51 bölgesel Munsterland, Osnabrück (hat X150) Osnabrück ve Ibbenbüren (hat S 50) isimli otobüsler havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşımı sağlamaktadır. Havalimanından ortalama süre: 25 dakika Havalimanından uzaklık: 25.2 km

Taksi

Dünya’nın herhangi bir yerinden Munster şehrine yolculuk yapanlar ve şehre ulaşan bütün ziyaretçiler tercihlerine göre tren ve ya otobüs kullanmak istemiyorlarsa en uygun olan diğer bir seçenek taksi kullanımıdır. 24 saat boyunca ulaşım sağlayabilirler ve ücretlendirme taksimetre ile yapılmaktadır. Taksimetre ücretleri daha önceden ayarlanmış bir şekilde uygulanır. Ayrıcalıklı bir durum olarak kadınlar için gece taksileri bulunmaktadır.

Araç Kiralama

Taksi, otobüs, tren seçenekleri dışında havalimanına uçuşunu tamamlayan yolcular iç ve dış hatlar terminalinde bulunan bir kaç araç kiralama şirketlerinden istedikleri özelliklerde ve konfora sahip aracı kir

Munster Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi

Munster uçak bileti alarak uçuş gerçekleştiren ve şehre seyahat eden yolcular veya şehirden ayrılıp başka ülke ve ya şehirlere uçak yolculuğu yapmak isteyen yolcular havalimanını kullanmaktadır.

Munster Osnabrück Havalimanı şehir merkezine olan uzaklığı 25.2 km olduğu bilinmektedir buna bağlı olarak ulaşım da bir o kadar kolay sağlanır. Tahmini olarak şehirden havalimanına veya havalimanından şehre ulaşım süresi 25- 35 dakika aralığındadır.

Havalimanı içerisinde yolcuların yararlanabileceği hizmetler bulunmaktadır. Gelen veya giden yolcular için ibadet odası, benzin istasyonu, restoranlar, korkunun yenilmesine yönelik özel seminerler.. vs bunlar arasında sayılmaktadır.

Munster’e Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Munster uçak bileti alarak Munster’ a gitmek için en önemli sebeplerden birisi kentin tamamen yeşil alanlarla çevrili olmasıdır.
  2. Özellikle ticari açıdan önemli bir konuma sahip olan kentin yüzyıllardır korunan tarihi Pazar ve alışveriş merkezleri görülmeye değer niteliktedir.
  3. Aasee Gölü ve Munster Botanik Bahçesi görülmeye değer doğa güzellikleri arasındadır.
  4. Pablo Picasso Müzesi tarihi yapılar arasındayken en önemlisi Munster Katedrali’dir.
  5. Ortaçağ’dan günümüze ulaşan mimari Munster Kent Müzesi olmuştur.

Munster Hakkında

Genel olarak kentin özelliklerine bakılacak olursa Almanya’nın batısında yer alan küçük bir öğrenci kenti olan Munster, aynı zamanda da köklü bir tarihe sahiptir. Uzun yıllardan beri var olan şehir en önemli kentlerden biri olma özelliğini hala korumaktadır. Öğrenci kenti olarak bilinmesinin yanı sıra eğitim- öğretim ve bisiklet şehri olarak bilinir.

Vestfalya Bölgesi’nin başkenti olma özelliğini de hala korumaktadır. Bu özelliği dışında tamamen yeşil alanlara sahip olduğu için ulaşım yoğunluk olarak bisiklet ile yapılır ve günlük hayat daha sağlıklı, yaşanır hale gelmiştir. Bunun yanında gece hayatı da canlı olan bir kenttir. Yine öğrenci kenti olduğu için ve birçok öğrenci yerleşik hayat yaşadığı için haftanın hangi günü olursa olsun gece hayatı hep canlıdır.

Almanya’ya seyahat etmek isteyenler Alman Konsolosluğu’na başvuru yapmaları gerekmektedir. Restoran kültürüne sahip olan kent İtalyan ve Türk mutfağına da yer vermektedir. Lüks restoranlar olduğu gibi eğer kısıtlı bir bütçe var ise öğrenci mekanlarında yemek yemekte büyük zevk verecektir. Aasee Gölü yakınlarında olan mekanlar geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca restoranlarda bahşişler menülerdeki fiyatlara dahil olarak belirlenir, ekstra bahşiş vermeye gerek yoktur.

Munster kentinde resmi dil olarak Almanca konuşulmaktadır. Şehre gelindiğinde nerede kalacağı sorusu herkesin aklındadır daha önceden araştırma yapılarak kara verilmeli ve şehir merkezine yakın olan ve uygun fiyatlı otellerden herhangi birinden hizmet alınmalıdır.

Munster Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,95 EUR
Taksi
1,89 EUR/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Munster’ın biraz yoğun bir şehir olması bisiklet ile ulaşım yapılamaz anlamına gelmez. Daha önce de belirtildiği gibi bisiklet başkenti olma özelliğine sahip bir kenttir. Bu sebeple bisiklet kullananlar için istasyonlar bulunmaktadır. Otobüs ile ulaşım da kolay ilerlemektedir. Yaklaşık her on dakikada bir otobüs bulunmaktadır. Trafik durumu göz önünde bulundurulmuş ve ulaşım yapacak kişilerin fazla beklememesi amaçlanmıştır. Otobüs hizmeti 24 saat devam etmektedir. Bütün otobüsler ana tren istasyonunda dururlar. Ücretlendirmeleri sabittir ve daha önceden belirlenmiştir. Taksi ile ulaşım da diğer ulaşım seçenekleri kadar kolaydır telefon ile rezervasyon yapılabilmektedir. Ücretlendirme taksimetre ile yapılır ve ayrıca hasta servisi, alışveriş servisi, kurye servisi hizmetleri yapmaktadır. Kadınlar için de gece taksisi uygulaması güvenlik açısından güzel bir hizmet olarak değerlendirilebilir. Ülke dışından gelen ve ya ülkeden giden yolcular için havalimanına tren seferleri bulunmaktadır. Havalimanına en uygun ve en kolay ulaşım tren yolculuğu ile yapılmaktadır. Yaklaşık 25- 30 dakika süren yolculuk sonra ulaşım tamamlanmış olur. Yine ayrıca havalimanına yolculuk yapacaklar için ve ya havalimanından şehre yolculuk yapacaklar için kullanılabilecek otobüs seferleri bulunur ve bu otobüsler ana tren istasyonundan sefer yapmaktadırlar.

Munster Vize Şartları

Amerika Birleşik Devletleri Vize İstiyor mu?
Evet
Amerika Birleşik Devletleri Vize Ücreti
160 USD
Amerika Birleşik Devletleri Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

Munster’de Gezilecek Yerler

Munster Katedrali
Festival Zamanlarında Kurulan Yerler
Wochenmarkt Munster (Haftalık Pazar)
Aasee Gölü
Munster Botanik Bahçesi
Munster Katedrali

8.yüzyılda inşa edilmiş olan yapı daha sonra tekrar restore işlemleri ile inşa edilmiştir. Daha sonra İkinci Dünya savaşı sebebiyle yıkıma uğramıştır. Ortaçağın astronomik saati olarak görülmektedir.Kardinal Galen’in mezarı ise yapının hemen yakınında bulunmaktadır. Katedral haftanın ilk günü olan Pazartesi günleri kapalı olup haftanın diğer günlerinde sabah 11 den akşam 4 e kadar açıktır.

Festival Keyfi İçin En Doğru Adres: Munster

Rosenmontagsumzug geçit töreni Şubat ayında yapılmaktadır, Hansemahl Mayıs ayında, Hafenfest Mayıs ayı, Munster maratonu Eylül ayında, Alışveriş festivali Ekim sonunda, Christmas pazarı Kasım Aralık aylarında, Müze ve galeri festivali Eylül ayında ve birçok festival bulunmaktadır. Festivaller genel itibari ile ilkbahar ve sonbahar ayları arasında gerçekleşmektedir.

Alışveriş mi? Wochenmarkt Munster Alışveriş Merkezi

Wochenmarkt Munster haftalık alışverişlerin tamamlandığı ve yeme içme gibi birçok alanın bulunduğu yerlerden biridir. İçinde bulunan hizmetler fırınlar, çay kahve alanları, peynir bölümü, baharat bölümü, meyve ve sebze alanı, şekerleme alanı, el sanatları ,tekstil bölümü, organik gıda bölümü, yumurta ve süt ürünleri, şarküteri ve özel servislerin bölümü, deniz ürünlerinin bulunduğu kısma ek olarak fidanlıklar da bulunmaktadır. Haftalık büyük Pazar olan Wochenmarkt Munster katedralin bulunduğu bölgede Pazartesi ve Çarşamba günleri yapılmaktadır.

Aasee Gölü

Munster şehrindeki kırsal alanda bulunan yapay göldür. Şehir merkezine yürüme mesafesinde olup 15- 20 dakikalık uzaklıktadır. Avrupa’nın en güzel parkı unvanını almıştır. Yaz aylarında en çok gidilen yerlerin başında gelmektedir. En önemli heykel sergilerinin dördüne ev sahipliği yapmıştır.

Munster Botanik Bahçesi

Halka açık alanların arasında bulunmaktadır. Doğallığını korumak adına birçok çalışma yapılmaya devam ediyor. Üniversite öğrencileri için bir nevi keşif alanı olarak da kullanılır.

St. Lambert’s Church

Şehirdeki en eski kilise olarak bilinir. Yine İkinci Dünya savaşı sırasında hasar gördüğü için restorasyon yapılarak tekrar inşa edilmiştir.

Munster Kent Müzesi (Stadtmuseum)

Ortaçağdan bu zamana ulaşan yapılar arasındadır. Şehrin en ayrıntılı açıklamaları ve detayları müze içerisinde bulunabilmektedir ve bu sebeple halka açık ve ücretsizdir.

Pablo Picasso Müzesi

Modern sanata ilgi duyanların zevkle gezeceği ve ziyaretten keyif alacakları yapılardan biridir. Taş baskılar ve gravürler bulunur, daimi sergilerin yanında özel sergilere de ev sahipliği yapar. Müzeye giriş ücretlidir. Giriş ücretleri 4 ve 10 euro arasında değişmektedir. Grup biletleri de bulunmaktadır.

Munster’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Munster şehrinde genellikle restoran çeşitliliği vardır. Neredeyse her ülkenin mutfak kültürünü yansıtan restoranlar bulunmaktadır. İtalyan ve Türk restoran sayıları hatırı sayılır miktardadır. Et ve et ürünleri olarak beslenen Almanlar yine vejetaryenler içinde mutfaklarında yer açmışlardır. Halk pazarının kurulduğu Pazartesi ve Çarşamba günleri orada bulunan insanlar kendi yemeklerini kendileri hazırlayabilmektedirler. Balık ve elma soslu kızarmış patates gözlemesi de ünlü yiyecekler arasında bulunur.

Konaklama İçin Munster Otel Seçenekleri

Ucuz Munster uçak bileti ile gezi ve ya iş amaçlı olarak Munster’a yolculuk yapan ziyaretçiler hem gezilecek yerler açısından hem de kalacak yer açısından sayılan yerler ve oteller dışında daha

B&B Hotel Munster- Hafen
Albersloher weg 7 13, 48155 Munster Almanya
Cityhotel Amadeus
#VALUE!
Friedrich Eert St. 55 57, 48153 Munster Almanya
Hotel Landgraf
βe 26, 48165&

Munster Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Antalya - Munster 377,05 TL 3 Saat 50 Dakika
Ankara - Munster 654,40 TL 7 Saat 5 Dakika
İzmir - Munster 2.694,08 TL 13 Saat
İstanbul - Munster 2.979,32 TL 4 Saat 55 Dakika
Gaziantep - Munster 3.578,35 TL 11 Saat 10 Dakika
Adana - Munster 3.578,35 TL 10 Saat 45 Dakika
Kayseri - Munster 3.702,36 TL 25 Saat 50 Dakika
Samsun - Munster 3.724,88 TL 15 Saat

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Munster ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

2020 Schengen Vize Ücretleri ve Gerekli Evraklar
2020 Schengen Vize Ücretleri ve Gerekli Evraklar
10 Şubat 2020
Yurt dışı tatil planlayanların aklını bolca meşgul eden bir konu vize alma. Nasıl vize alırım, ne kadar sürer, ne kadar ödemem gerekir en önemli sorulardan. Ama merak etmeyin, hepsini cevaplayacağız.
Denizli'de Gezilecek Yerler: Denizli'de Nereye Gidilir?
Denizli'de Gezilecek Yerler: Denizli'de Nereye Gidilir?
03 Şubat 2020
Pamukkele travertenleri ile ünlü olan Denizli, bundan çok daha fazlasını vadediyor. Horozu, kaplıcaları, antik kentleri ve doğal güzellikleri bunlardan birkaçı sadece. Denizli’de gidilecek yerleri in
Tüm Tatları Bitirdim Diyenlere, Dünyanın En Pahalı Yiyecekleri
Tüm Tatları Bitirdim Diyenlere, Dünyanın En Pahalı Yiyecekleri
29 Temmuz 2019
Nadir olan tatlar hep biraz pahalı oluyor. Tadabileceğim tüm yemekleri tattım diyorsanız, sizler için dünyanın en pahalı yiyeceklerini sıraladık. Safran Eğer pirinciniz parlak sarı ise, işte o z
Çize Çize Dünya Turu: Pablo Lentile
Çize Çize Dünya Turu: Pablo Lentile
21 Şubat 2019
Pablo Lentile, Berlin'de yaşayan ve çalışan bir tasarımcı. Şu anda Volkswagen, Pull & Bear, VisitBerlin ve SAP gibi başarılı müşterilere sahip serbest illüstratör ve hareket tasarımcısı, kariyerin

Munster Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
6 Değerlendirme
N*** A***
8 Kasım Perşembe
Gezmekten dinlenmeye zaman ayıramadık ama yine de güzeldi teşekkürler.
E*** T***
5 Kasım Pazartesi
Annemin doğum gününü burada kutlayacağım karar verdim gerçekten çok güzel gözüküyor
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Munster Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 18.02.2020 16:17:45 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Munster, (FMO)
FMO
DE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=60507
/
60507