1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
Nairobi

Kenya Uçak Bileti

Kenya Nüfusu
48 Milyon
Kenya Başkenti
Nairobi
Kenya Resmi Dili
İngilizce, Swahili
Kenya Zaman Dilimi
GMT +2
Kenya Para Birimi
Kenya Şilini (KES)
Ortama Yemek Fiyatı
30 TL
Kenya Telefon Kodu
+254
Ortama İçecek Fiyatı
10 TL
İstanbul - Nairobi Uçuş Süresi
7 Saat
İstanbul - Nairobi Uçuş Mesafesi
7.000 Km

En Ucuz Türkiye - Kenya Uçak Seferleri

İstanbul - Nairobi
Saudi Arabian Airlines
30 Eki 2020
08 Eki 2020
Konya - Nairobi
Türk Hava Yolları
30 Eki 2020
Ankara - Nairobi
Qatar Airways
30 Eki 2020
30 Eki 2020
Gaziantep - Nairobi
Türk Hava Yolları
02 Eki 2020
Şanlıurfa - Nairobi
Türk Hava Yolları
28 Eki 2020
İzmir - Nairobi
Türk Hava Yolları
22 Eki 2020
Kayseri - Nairobi
Türk Hava Yolları
26 Eki 2020
Trabzon - Nairobi
Türk Hava Yolları
02 Eki 2020
Hatay - Nairobi
Türk Hava Yolları
01 Eki 2020
Kayseri - Mombasa
Türk Hava Yolları
20 Eki 2020
Lefkoşa - Nairobi
Türk Hava Yolları
13 Eki 2020

En Ucuz Kenya Kalkışlı Uçak Seferleri

Nairobi - Mombasa
Kenya Airways
24 Eki 2020
Nairobi - İstanbul
Qatar Airways
04 Eki 2020
Mombasa - İstanbul
Kenya Airways
17 Eki 2020
Nairobi - Lagos
Egyptair
21 Eki 2020
Nairobi - Konya
Qatar Airways
14 Eki 2020
Nairobi - Kayseri
Qatar Airways
10 Eki 2020
Nairobi - Antalya
Qatar Airways
06 Eki 2020
Nairobi - Hatay
Qatar Airways
14 Eki 2020
Nairobi - Ankara
Egyptair
06 Eki 2020
Nairobi - Erbil
Türk Hava Yolları
29 Eki 2020
17 Eki 2020
Mombasa - Kayseri
Ethiopian Airlines
21 Eki 2020
Nairobi - Adana
Türk Hava Yolları
30 Eki 2020
Mombasa - Beyrut
Türk Hava Yolları
25 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Kenya Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Kenya Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Kenya’ya Nasıl Gidilir?

Kenya'ya gitmek için ilk ve en mantıklı seçenek şüphesiz ki uçaktır. Dünyanın pek çok yerinden başkent Nairobi ve Kenya'nın bir diğer büyük şehri olan Mombasa'ya uçuşlar gerçekleşir ki bu ülkeler arasında Türkiye de vardır. Demir yolu ağı pek gelişkin olmadığından dolayı tercih edilesi bir seçenek değildir.

Keza Afrika kıtasında yapılan tren yolculuklarında hırsızlık ve benzeri olayların pek sık yaşanmasından dolayı da bu yol pek güvenli değildir. Aynı şekilde otobüs yolculuğu da hayli zorlayıcı ve uzun olacaktır. Ne de olsa kıtada çöller ve kavurucu sıcaklar yaygın olarak görülür. Kenya uçak bileti fiyatları ise mevsimlik olarak değişkenlik arz eder.

İşte bu uçak biletlerini en uygun fiyata bulmak için de erken rezervasyon yapılması şarttır. Erken rezervasyon yapmamış olsa dahi halen daha ucuz uçak bileti bulmak isteyen gezginler Kenya uçak bileti fiyatları konusunda avantaj sağlayan kampanyalardan istifade edebilir. Bu kampanyalar yılın bazı dönemlerinde yapılmaktadır.

 

 

Kenya Vize Şartları Neler?

Kenya Vize İstiyor mu?
Evet
Kenya Vize Ücreti
120 USD
Kenya Vize Şartları

Kenya'ya seyahat etmeyi planlayan Türk vatandaşları hususi, diplomatik ya da hizmet pasaportuna sahip iseler vizeden muaf olacaktır. Ancak umuma mahsus pasaport sahipleri vizeye tabidir. Hal böyle olunca da vizenin ne şekilde alınabileceği gündeme gelir. Kenya'da havaalanından vize alınması ya da ülkeye gitmeden evvel internetten vize alınması mümkündür. Bu vizenin ücreti şayet tek girişlik ise 120 Amerikan Doları olarak belirlenmiştir. Ancak alınacak olan vize transit vize ise bu ücret 100 Amerikan Doları olacaktır. Kenya ucuz uçak bileti bulmuş olan vatandaşlar muhakkak vize ücretini de seyahat bütçelerine dahil ederek bu planı icra etmelidir.

Kenya, umuma mahsus pasaport sahiplerinden vize ister. Buna ek olarak hususi pasaport, diplomatik pasaport ve hizmet pasaportu sahipleri turistik ve iş amaçlı gezilerinde vizeden muaf olacaktır.

Kenya'ya seyahat edecek olan umuma mahsus pasaport hamilleri, tek girişlik vize için 120 Amerikan Doları ödemelidir. Buna ek olarak vize alacak olan vatandaşların Kenya'yı ziyaret etme amacı transit yolculuk ise bu durumda vize ücreti 100 Dolara düşecektir.

Öte yandan yeni vize türleri de yolda olmak ile beraber bu türler hakkında detaylı bilgi henüz mevcut değildir. Kenya vizesi alacak olan gezginler şimdilik bu iki seçenekten bir tanesini tercih etmek durumundadır. Nihayetinde belirtilmesi icap eder ki hususi, diplomatik ve hizmet pasaportu hamilleri transit vizeden de muaf tutulacaktır. Kenya vizesi bu nedenle özel pasaportlara sahip olanlar açısından avantajlı bir seçenek olabilir.

Kenya’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Yaz
En Ucuz Ay
Haziran
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
Kış
En İyi Ay
Ocak

Gezginler, en ucuz Kenya uçak bileti fırsatını bulmak için belirli ayları ve günleri takip edecek olsalar dahi günler arasında bariz farklılıklar olmaz. Ancak bu gibi durumlarda sadece direkt uçuşların mevcut olduğu günlere bakılmaması da büyük önem taşır. Ne de olsa diğer günlerde icra edilen aktarmalı uçuşlar ile de pek tabii direkt uçuşlardan çok daha ucuza bilet bulunması mümkün olabilir.

Nihayetinde gezginler Kenya gezilerini kış aylarına planlarlar ise soğuk kış günlerinde çok daha anlamlı bir tatil geçirebilirler. Ne de olsa Kenya yılın dört mevsimi ılıman bir iklime sahiptir. Kenya ucuz uçak bileti için en uygun fiyatlı aylar bu nedenle kış ayları değildir. Bunun sebebi ise ifade edildiği üzere kış aylarında artan taleplerdir.

Kenya Hakkında Bilgiler

Kenya, pek çok insanın da bildiği üzere bir Afrika ülkesidir. Her ne kadar pek çok Afrika ülkesinden çok daha güvenli de olsa bazı durumlarda güvenlik zafiyetleri bulunduğu akıllardan çıkmamalı ve bu gibi hallere karşı müteyakkız olunması gerekir. Aynı zamanda Kenya'nın Afrika'nın doğu kıyısında bulunduğu da bir diğer önemli detaydır. Kenya halkının çok önemli bir çoğunluğu Hristiyan’dır. Ülkede iki resmi dil bulunması ise bir diğer önemli noktadır. Bunlardan bir tanesi yerel dil olan Swahili, bir diğeri ise İngilizce’dir.

Kenya Başkenti

Kenya'nın başkenti Nairobi'dir. Nairobi kesinlikle küçük bir şehir değildir. Üç milyonu aşkın bir nüfusa sahiptir. Aynı zamanda Nairobi Kenya'da en çok tercih edilen turistik cazibe merkezilerinden de bir tanesidir. Keza, Kenya'nın Nairobi kentinde talebi karşılaması doğrultusunda iki adet havalimanı da yer alır.

Kenya Nüfusu – Kenya Resmi Dili

Kenya, son derece kalabalık kabul edilebilecek bir ülkedir. Ülkenin kırk sekiz milyondan fazla nüfusu vardır. Buna ek olarak Kenya'da en kalabalık şehrin Nairobi olduğu da bilinmesi gereken bir diğer önemli noktadır. Aynı zamanda Mombasa da son derece kalabalık bir şehirdir. Kenya'da resmi dil ise iki tanedir. Bunlardan bir tanesi, dünya çapında konuşulan İngilizcedir. Bir diğeri ise Kenya'da bulunan yerel dil olan Swahili'dir.

Kenya Para Birimi

Kenya'da para birimi olarak Kenya Şilini Tercih edilir. Kenya Şilini, Türk Lirası karşısında değerli olan bir para birimi değildir. Öyle ki yaklaşık 20 Kenya Şilini bir Türk Lirası eder.

Kenya’da Saat Kaç?

Kenya ile Türkiye arasında herhangi bir zaman farkı mevcut değildir. Bundan dolayı anlık olarak mevcut olan Türkiye saati aynı anda Kenya'da da mevcut olacak ve herhangi bir saat değişikliği söz konusu olmayacaktır. Kenya Türkiye saat farkı olmayışı gezginlerin gittikleri yere daha kolay uyum sağlamasına da yardımcı olacaktır.

Kenya’da Ne Ucuz? Fransa'dan Gelirken Ne Getirilir?

Şüphesiz ki Kenya'da en ucuz olan ürünler yerel olarak üretilmiş olanlardır. İşte bunlardan pek çoğu el işi bezlerdir. Kikoys adı verilen peştamal, Kenya'dan getirilebilecek en mantıklı hediyelerden bir tanesi olarak ifade edilebilir. Buna ek olarak Kenya'da çay ve kahve fiyatları da son derece ucuzdur. Hal böyle olunca da oldukça ucuz fiyattan, kuru çay ve kahve satın alınması mümkün olacaktır.

Kenya Nerede?

Kenya’ya Uçmak İçin 5 Sebep

• Doğal Yaşam Parkları
• Lezzetli Yemekleri
• Sıcakkanlı Bölge Halkı
• Direkt Uçuş İmkânı
• Sıcak İklim
 1. Kenya, bir Afrika ülkesidir ve bu nedenle oldukça başarılı doğal yaşam parklarına sahiptir. Öyle ki pek çok tur firması bu gibi parkları muhakkak gezi güzergahına eklemektedir.
 2. Kenya'daki mutfak kültürü Hint mutfağı da dahil olmak üzere pek çok kültürden etkilenmiştir. Hal böyle olunca pek çok kültürün bir araya geldiği bir lezzet şöleni oluşmuştur. Sadece bu lezzetleri tatmak için dahi Kenya ziyaret edilmeye değer.
 3. Kenya'da yaşayan yerel halk genel olarak son derece misafirperver ve sıcakkanlıdır. Bilhassa misafirlere çok iyi davranılır. Elbette maddi durumun yetersiz oluşu da bunda etkilidir. Ancak tüm bunlara karşın dolandırıcılık gibi durumlara da dikkat edilmesi icap eder.
 4. Kenya'dan Türkiye'ye direkt uçuşlar haftanın hemen her günü yapılmaktadır. Bu uçuşların bir kısmı başkent Nairobi'ye icra edilirken bir kısmı ise Mombasa şehrine icra edilir. Gezginler Kenya en ucuz uçak bileti fırsatını tam olarak değerlendirebilmek için her iki şehri de deneyebilirler. Akabinde en uygun fiyatı tespit ettikten sonra Kenya uçak bileti rezervasyon işlemlerini yapabilirler.
 5. Kenya'da iklim özellikle dondurucu kış soğuklarından kaçmak adına oldukça tatmin edici bir yapıdadır. Bu sayede birkaç günlüğüne de olsa dondurucu kış soğuğundan kurtulmak mümkün hale gelecektir.

Kenya’nın En Güzel Şehirleri

Kenya, oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olduğundan dolayı bu ülkede çok sayıda şehir mevcuttur ve bu şehirlerin pek çoğu görülmeye değerdir.

Nairobi          

Kenya'nın Nairobi kentinde görülmeye değer pek çok doğal yaşam parkı olmak ile birlikte Kenya kültürünü deneyimlemek adına da Nairobi başkent vasfından ötürü ideal bir seçim olacaktır.

Mombasa

Mombasa da Kenya'daki en büyük şehirlerden bir tanesi olarak dikkat çeker. Daha ziyade doğal yaşam ve yerel adetlerin gözlemlenmesini mümkün kılan bir şehir olduğundan dolayı turist potansiyeli hayli fazladır.

Kisimu

Kenya'nın üçüncü büyük şehri de Kisimu şehridir. Her ne kadar direkt uçuş bulunmasa dahi aralarındaki mesafe kısa olduğundan dolayı gezginler Nairobi'den aktarma yaparak buraya da rahatlıkla ulaşabilirler.

Kenya’da Gezilecek Yerler

Kenya, pek çok gezginin ilgisini cezbeden ülkelerden bir tanesidir. İşte rahat bir şekilde vize alma imkânı da mevcut olduğundan dolayı son derece yaygın bir şekilde ziyaret edilmektedir.

Kenya’da Deniz Turizmi için Nerelere Gidilir?

Kenya'da deniz turizmi için tercih edilmesi en makul olan yerlerden bir tanesi hiç şüphe yok ki Watamu'dur. Beyaz kumları ve sıcak suyu ile unutulmayacak bir deniz tatili vaat eder.

Kenya’dan Ne Alınır? Alışveriş Yapılacak Yerler

Kenya'da alışveriş yapmak adına en uygun yer Nairobi'dir. Ne de olsa bu şehir ülkenin başkentidir ve ihtiyaç duyulan pek çok malzemenin burada bulunması mümkün olacaktır. Hal böyle olunca da alışveriş yapmak isteyenler son duraklarını başkent Nairobi olarak ayarlayabilirler.

Kenya’da Doğal Güzellikleri

Doğal güzellikler arasında her şeyden evvel Masai Mara gelir. Masai Mara, Nairobi şehrinde yer alan bir parktır. Bu park, çok uzun sürmeyecek bir Nairobi turundan sonra ziyaret edilebilir. Esas olarak Nairobi gezilerinin pek çok zaman asıl amacı da burasıdır. Aynı zamanda doğal hayatı yerinde görmek adına da eşsiz bir seçim olacaktır. Kenya Türkiye uçak bileti almış olan ziyaretçilerinin de en sık ziyaret ettiği yerlerden bir tanesi de burasıdır.

Kenya’da Gezilecek Tarihi Yerler

Kenya, beşeri tarih yönünden çok da fazla vaadi olan bir ülke değildir. Ancak doğa tarihi yönünden pek tabii Nakuru bölgesi ziyaret edilebilir. Nakuru da yine bir doğal yaşam parkıdır ve bu doğal yaşam parkı bölgelere göre ayrılmıştır. İşte bu bölgeler arasında daha ziyade asıl belirleyici olan hayvanların cinsidir.

Kenya’da Gezi Rehberi

Kenya içerisinde popüler ulaşım aracı olarak toplu taşıma bulunmaktadır. Kenya’da ki toplu taşıma da kişilerin bütçesini de zorlamayacak düzeyde bir fiyatlandırma söz konusudur. Dala dala ve Matatu adında 2 adet popüler otobüsler bulunuyor. Kenya’da trafik sol taraftan akmaktadır. Bu sebepten dolayı araç kiralamak trafiğin soldan akışına alışkın olmayan kişiler için pek önerilen bir tercih değildir.

Ulaşım aracı olarak taksi kullanmakta bölgede oldukça sık kullanılan bir ulaşım aracıdır. Fakat Kenya’daki taksilerde taksimetre yoktur. Bu yüzden yolculuk öncesi şoför ile pazarlık etmek daha mantıklı bir tercih olarak gözüküyor. Otobüse oranla taksilerin ücretleri pek ekonomik olmamaktadır. Bu sebepten dolayı herhangi bir sıkıntı yaşamamak için mutlaka yola çıkmadan önce gerekli pazarlığı yapmanız tavsiye edilir.

Kenya’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Githeri
İrio
Kenyan Pilau
Cugali

Kenya, daha ziyade et ağırlıklı yemeklerin tüketildiği bir ülkedir. Hal böyle olunca da et yemeklerinden bolca bulmak mümkündür. Aynı zamanda bu ülkede baharatlı yemeklerin yanı sıra Türk mutfağındaki pilava benzer birtakım yemekler ve bazı bakliyat çeşitleri de fazlasıyla yer yer bulunabilir.

Githeri

Kenya mutfağında yer alan en ünlü bakliyat yemeklerinden bir tanesi de Githeri adı verilen yemektir. Bu yemek Türk mutfağındaki piyazı da andırır.

İrio

Belki de Kenya'nın en ünlü yemeği budur. Patates püresi, bezelye ve mısır karıştırılarak elde edilir.

Kenyan Pilau

İşte Kenya mutfağının en ünlü yemeklerinden bir tanesi budur. Bu yemek, Kenya pilavı olarak da adlandırılabilir. Öte yandan bu yemek tüketildiğinde Türk mutfağında yer alan pilavı da anımsatacaktır. Bu yemeğin yapımında daha ziyade beyaz pirinç kullanılır ve parça et ile karıştırılmak suretiyle servis edilir. Ancak bu et zaman zaman tavuk eti de olabilir.

Ugali

Kenya'da ekmek pek sık tüketilen bir yiyecek değildir. Bundan dolayı mısır unu ile elde edilen bir tür yemek tüketilir. Bu yemek, mısır unu ve su ile hazırlanır. Zaman zaman yanında et ürünleri ile de servis edilebilir.

Chapati

Kenya mutfağının bir kısmında bariz şekilde Hint etkisi görülür. İşte Kenya halkı da Hint mutfağının bir yemeği olan Chapati üzerinde birtakım değişiklikler yaparak bu yemeği mutfak kültürlerine eklemişlerdir. Kısaca tanımlamak icap eder ise bu yemek bir tür katmer olarak da ifade edilebilir. Keza bu katmer, daha ziyade yemeklerin yanında tüketilir.

Kenya Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Nairobi - Mombasa 377,97 TL 1 Saat
İstanbul - Nairobi 1.647,17 TL 12 Saat 40 Dakika
Accra - Nairobi 1.678,10 TL 10 Saat
İstanbul - Mombasa 1.967,20 TL 32 Saat 5 Dakika
Dubai - Nairobi 2.072,98 TL 8 Saat 30 Dakika
Kahire - Nairobi 2.085,69 TL 9 Saat 50 Dakika
Konya - Nairobi 2.209,24 TL 33 Saat 40 Dakika
Ankara - Nairobi 2.298,86 TL 11 Saat 30 Dakika
Antalya - Nairobi 2.575,69 TL 18 Saat 10 Dakika
Sofya - Nairobi 2.879,03 TL 15 Saat
Gaziantep - Nairobi 3.450,91 TL 28 Saat 15 Dakika
Şanlıurfa - Nairobi 3.532,02 TL 35 Saat 25 Dakika
İzmir - Nairobi 3.807,98 TL 29 Saat 25 Dakika
Kayseri - Nairobi 3.850,28 TL 18 Saat 15 Dakika

Kenya Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Kenya uçak bileti ne kadar?

  Kenya varışlı popüler uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Nairobi olup, bilet fiyatı 1.647,17 TL'dir.
 • Kenya uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Deutsche Lufthansa, Ethiopian Airlines, Fly Dubaı, Kenya Airways, Oman Air, Türk Hava Yolları.
 • Kenya ülkesine kaç saatlik uçuşla gidilir?

  İstanbul - Nairobi arası 7 Saat uçuş süresi ile ulaşabilirsiniz.
 • Kenya ne zaman gidilmeli?

  Yılın en uygun zamanı Ocak ayıdır.
 • Kenya başkenti neresidir?

  Başkent Nairobi şehridir.
 • Kenya para birimi nedir?

  Ülkenin resmi para birimi Kenya Şilini (KES)
 • Kenya nüfusu kaçtır?

  Nüfusu 48 Milyon kişidir.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Kenya ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Burcunuza Göre Balayında Nereye Gitmelisiniz? [İnfografik]
Burcunuza Göre Balayında Nereye Gitmelisiniz? [İnfografik]
18 Mayıs 2020
Eğer balayı için nereye gideceğinizden emin değilseniz kararı yıldızlara bırakmaya ne dersiniz? İkimizin burcu farklı derseniz, yazımızı ilk okuyanın burcu geçerlidir! ☺️ Koç Zodyak
Koronavirüs Salgınıyla Mücadele İçin 46 Ülkeye Uçuşlar Durduruldu
Koronavirüs Salgınıyla Mücadele İçin 46 Ülkeye Uçuşlar Durduruldu
21 Mart 2020
Gün geçtikçe etkilerini göstermeye devam eden korona virüsü salgını kapsamında, ülkemizde tedbirler alınmaya devam etmekte. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın yaptığı son açıklama ile 46 ülkeye uçuşla
Fotoğraf Makinenizi Hazırlayın: Pembeler İçerisinde 10 Harika Manzara!
Fotoğraf Makinenizi Hazırlayın: Pembeler İçerisinde 10 Harika Manzara!
09 Ağustos 2019
Craigievar Kalesi, İskoçya 17. yüzyılda tamamlanmış olan Craigievar Kalesi, 1963 yılına kadar İskoçya’ya verilene kadar Forbes ailesinin ikametgahıydı. Pembe renkli taşlar ve masalsı stili ile bu kal
Kahve Yemen’den mi Geliyor? Sizin İçin Araştırdık. İşte Kahveleriyle Ünlü Ülkeler
Kahve Yemen’den mi Geliyor? Sizin İçin Araştırdık. İşte Kahveleriyle Ünlü Ülkeler
02 Haziran 2018
Kahve Yemen’den gelir sözü aslında gerçeği yansıtmıyor. Çünkü kahve, geçmişte ilk olarak Habeşistan tarafından kullanılmaya başlandı. Günümüz Etiyopya’sı olan Habeşistan’da bu kahveler, içecek olarak

Kenya Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

E*** T***
6 Kasım Salı
Nairobi
Ailem ile birlikte kurban bayramında farklılık olsun diye gitmiştik, güzeldi
F*** H***
23 Ekim Salı
Nairobi
Sevgilime evlenme teklfiini burada yapmıştım gerçekten güzeldi
E*** A***
12 Ekim Cuma
Nairobi
Muazzam bir şehir, herşeyi çok güzel restoranları efsane güzel ve lezzetli
İ*** Ö***
1 Ekim Pazartesi
Nairobi
Bayram da inşallah oradayız, gerçekten çok güzzel bir şehir.
D*** E*** D***
18 Ağustos Cumartesi
Nairobi
Birbirnden güzel hizmet veren yerler var gidin ve gezin bir kere dünyaya geliyorsunuz
2
9
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kenya Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 1.10.2020 04:25:47 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Nairobi, (Tümü)
NBOT
KE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961