1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Fukuoka

Fukuoka Uçak Bileti

Fukuoka Para Birimi
Japon Yeni (JPY)
Fukuoka Zaman Dilimi
GMT +2
Fukuoka Şehri En İyileri
Sushi, Dazaifu Tenmangu Mabedi, Miso Çorbası
Fukuoka Hava Durumu (4 Ağustos) 32°C Parçalı Bulutlu
Fukuoka Hava Durumu (5 Ağustos) 31°C Sağanak Yağmur

En Ucuz Fukuoka Varışlı Uçak Seferleri

Tokyo - Fukuoka
Ana All Nippon Airways
22 Ağu 2020
Ankara - Fukuoka
Deutsche Lufthansa
02 Eyl 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Fukuoka Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Fukuoka Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Fukuoka Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Fukuoka Havaalanları
Ülke Kodu
JP
Priz Voltajı ve Tipi
100v
Resmi Dil
Japonca
Toplu Taşıma Fiyatı
170 JPY
Yemek Fiyatı
800 JPY
Alkolsüz İçecek Fiyatı
190 JPY

Fukuoka’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Yaz
En Ucuz Ay
Haziran
En Ucuz Gün
Perşembe
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Nisan

Ucuz Fukuoka uçak bileti kullanarak Fukuoka'ya gitmek isteyen ziyaretçilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan birisi de ziyaret ve yolculuk için en uygun zamanın hangisi olduğunu tespit etmektir. Yazları sıcak ve kışları da soğuk geçen Fukuoka’da baharları çok keyiflidir. Özellikle Mart sonu Nisan ayları Kiraz çiçeklerinin o unutulmaz görüntüleri için bile Fukuoka’ya gidilebilinir.

Fukuoka Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Fukuoka uçak bileti ile seyahat eden yolcular havalimanından kent merkezine gitmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanabilmektedir.

Raylı Araçlar
Fukuoka Şehri Metro İstasyonu aslında İç Hatlar Terminal Binası'nın içinde. Kuko Line trenine binin ve sırasıyla beş ve on bir dakika içinde şehrin başlıca Hakata ve Tenjin bölgelerinde bulunun. Fukuoka Metro Sistemi, yakın bölgeye yayılan üç çizgi ile çalışır.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 170 JPY

Otobüs durakları hem İç Hatlar hem de İç Hatlar Terminalinde yer almaktadır. Yerel bölgeye otobüs seferlerinin yanı sıra, Sita, Nagazaki ve Kumamoto ilçelerine komşu olan Dazaifu, komşu vilayet ve Oita'nın sıcak cennet limanına giden bir otoyol otobüsüne binebilirsiniz.
Taksi
Daha büyük bir grupta veya çocuklarla seyahat ediyorsanız, taksi almak Fukuoka'ya en iyi seyahat seçeneğiniz olabilir. Taksi standları, İç ve Dış Hatlar Terminallerinde yer almaktadır.
Araç Kiralama
Yukarıda belirtilen ulaşım seçeneklerinin yanı sıra havalimanına iniş yapan ziyaretçiler havalimanının iç ve dış hatlar terminalinde yer alan araç kiralama şirketlerinden istedikleri özelliklerde araç kiralayarak da yolculuklarını tamamlayabilmektedir.

Fukuoka Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
Duty Free
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama

Fukuoka'da havayolu ulaşımı için kullanılan havalimanı Fukuoka Havalimanı'dır. Fukuoka uçak bileti avantajlarından yararlanarak havayolu ile şehre seyahat eden yolcular ve farklı noktalara uçmak isteyen yolcular havalimanını kullanmaktadır.

Havalimanı iç ve dış hatlar olmak üzere iki farklı terminale sahiptir. İç hatlar terminalinde yolcular için cafe, büfeler, araç kiralama ofisleri, sağlık ünitesi ve emanet eşya ofisi bulunmaktadır.

Aynı şekilde dış hatlar terminalinde de sayıları birer adet olmak üzere sağlık ünitesi, gazete büfesi, araç kiralama ofisi ve restaurant bulunmaktadır.

Fukuoka’ya Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Fukuoka uçak bileti avantajlarından yararlanarak Fukuoka’ya gitmek için en önemli nedenlerden biri Japon mutfağı ve suşidir.
 2. Fukuoka şehri Japon kültürünü yaşayabileceğiniz en canlı şehirlerinden birisidir. Şehrin havası, tarihi yapıları, tapınakları eski Japon kültürü ile yeni Japon kültürünün karışımıdır. Japonların yemek kültürü de çok önemli bir yer tutmaktadır.
 3. Japon kadın giyiminin en önemli ayrıntısı sayılan kimono, Japon tekstil ekonomisinin en önemli gelir kaynaklarından biridir. Ve kilden frınlanarak yapılan seramik şans objeleri de aynı zamanda oldukça Kayseri Lisesi günümüzde Millî Mücadele Müzesi olarak hizmet vermektedir.
 4. Japonya ve Fukuoka şehri tapınaklar açısından zengin bir bölgedir. Sadece tapınakları gezmek bile uzun zamanınızı ayırmanızı gerektirir.
 5. Fukuoka’da alışveriş yapmak, son teknoloji ürünleriyle ve ünlü markalarla buluşmak mutlaka yapılması gerekenler listesinde vardır.

Fukuoka Hakkında

Fukuoka, Kyushu'nun en büyük ve Japonya'nın en kalabalık on şehirlerinden biridir. Asya anakarasına yakınlığı nedeniyle (Tokyo'ya kıyasla Seul'e daha yakın) Fukuoka, yüzyıllar boyunca önemli bir liman şehri olmuştur ve 13. yüzyıldaki iniş noktası olarak Moğol istilacı güçleri tarafından seçilmiştir.

Bugünkü Fukuoka, 1889 yılında, Hakata liman kenti ve Fukuoka'nın eski kale kasabası Fukuoka adlı bir şehre birleştirildiğinde iki şehrin füzyonunun ürünüdür. Hakata, Fukuoka'nın merkez ilçelerinden ve ana tren istasyonlarından birinin adıdır.

Japonya'da Fukuoka, en iyi yiyecek ve geniş kırmızı ışık bölgesi ile bilinir. Kentte ayrıca tapınaklar, türbeler, festivaller, kale kalıntıları, plajlar, adalar, alışveriş, eğlence ve gece hayatı vardır.

Fukuoka, 1,5 milyon nüfusuyla Japonya'nın 6. büyük şehridir. Çin ve Kore'ye yakın ve bu iki ülke ile birçok kültürel bağları var. Şehir, Japonya'nın neredeyse tamamen izole edildiği zamanlarda bile Batı ile uzun bir temas tarihi tarafından da etkilendi.

Yerliler, Japonya'nın dünyaya açılan köprüsü olarak Fukuoka'yı düşünüyor. Şehir, Japonya ve diğer kültürler arasında kültürel bağlar kurmayı amaçlayan kurumlar, müzeler ve kulüplerle doludur. Dost canlısı, kozmopolit bir şehirdir.

Fukuoka Nerede?

Fukuoka Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
200 JPY
Taksi
400 JPY/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Fukuoka’da en çok kullanılan şehir içi ulaşım metrolardır. 3 hattan oluşan metrolarla kısa sürede istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Kentin farklı noktalarına otobüslerle, metrolarla ulaşabileceğiniz gibi bisiklet ile de Fukuoka’yı keşfe çıkabilirsiniz.

Fukuoka Vize Şartları

Japonya Vize İstiyor mu?
Hayır
Japonya Vizesiz Kalınabilecek Süre
90 Gün
Japonya Vize Detayları
Japonya’ya giriş yapan 16 yaş üzerindeki kişilerin sınırdan girişlerinde parmak izlerinin alınması ve resimlerinin çekilmesi uygulamalarına başlanmıştır. Japonyao'ya diplomatik statüyle gidenler ve Japonya’ya resmi ziyaret gerçekleştirenler uygulamadan muaftır.

Fukuoka’da Gezilecek Yerler

Fukuoka Kalesi
Hakata Alışveriş Merkezi
Momochi Sahil Parkı
Ohori Parkı
ACROS Fukuoka
Fukuoka Kalesi Kalıntıları

Fukuoka Kalesi, bir zamanlar 47 kulesi ve büyük bir hendek sistemi ile Japonya'nın en büyük kaleleri arasındaydı. Bugün bu alan, eski kalenin birçok orijinal binasına, kapılarına ve duvarlarına sahip hoş bir park.

Fukuoka Kulesi

8000 yarım ayna ile dekore edilmiş bir sahil kulesi. Fukuoka Kulesi bir açıdan bir yelken gibi görünüyor. Bölgenin iyi bir görünümü için gözlem güvertesini ziyaret edin.

Kanal şehri Hakata

Yapay bir kanal etrafında merkezli renkli bir alışveriş kompleksi. Canal City Hakata, 2,5 milyon metrekarelik dünyanın en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. 250 mağaza, restoran, iki otel, sinema salonu ve bir performans tiyatrosu var.

Momochi Sahil Parkı

Yaz mevsiminde kalabalık olan ve yılın geri kalanında sessiz kalan uzun bir yapay plaj. Alışveriş ve eğlence ile çevrili makul bir pitoresk alan. Plaj, kapalı sezonda yerel çiftlerle popülerdir.

Ohori Parkı

Çin'de yüce Batı Gölü'nden sonra modellenen bir park. Bir zamanlar kale hendeği olan bir göletin etrafında büyük ölçekli bir su bahçesi olarak tasarlanmıştır.

ACROS Fukuoka

Fukuoka şehir merkezinde bir bina, 15 katlı bir asma bahçeye benzeyecek şekilde tasarlandı. İçeride Fukuoka Senfoni Salonu ve çeşitli kültür kurumlarını bulacaksınız.

Dazaifu Tenmangu Mabedi

Dazaifu'daki Fukuoka'dan yaklaşık 30 dakika büyük bir parıltıyla, 10. yüzyılın sonunda Japonya'da büyük bir korkudan korkan bir ruha adanmıştır. Dazaifu Shrine, ilkbaharın başında çiçek açan yaklaşık 6000 erik ağacına sahiptir.

Kyushu Ulusal Müzesi

Japonya'nın ulusal hükümeti tarafından yönetilen Dazaifu kasabasında Fukuoka'dan 30 dakika uzaklıkta büyük bir tarih müzesi. Müze tarih öncesi dönemlerden Japonya tarihinin tam kapsamını kapsar. Onun koleksiyonu Japonya'nın çeşitli ulusal hazineleri içerir.

Robosquare

Momochi Seaside bölgesinde halka açık olan deneysel ve ticari olarak mevcut robotlarla dolu bir oda. Robosquare genellikle aktivite ile meşgul, tesis yerel araştırmacılar ve bölgesel ve ulusal robot yarışmalar için hazırlayan ekipler tarafından kullanılır.

Gökoku Tapınağı

Fukuoka'daki topluluk yaşamının merkezi olan Fukuoka Kalesi'nin kalıntılarına yakın bir orman tapınağı. Düğünler, ritüeller ve festivallerle meşguldür. Gökoku Mabedi, büyük bir ahşap torii kapısı da dahil olmak üzere bazı ilginç mimari özelliklere sahiptir.

Kawabata Shotengai

Dört blok çalışan eski bir stil kaplı alışveriş caddesi ve giyim, yiyecek ve ev eşyaları satan yaklaşık 50 Mom & Pop mağazası var. Sokakta lezzet ve toplum hissi var.

Nokonoshima

Fukuoka'nın önündeki Hakata Koyu'ndaki bir ada, onun çiçek parkı ve dost canlısı yerlileri için bilinir. Ada oldukça küçüktür, bu yüzden etrafta dolaşmaya yatkındır. Ancak, yerleşik turistik noktaların ve ürkütücü bir şekilde bir sörf kampının ötesini bulmak için fazla bir şey yok.

Tochoji Tapınağı

Japonya'nın en eskileri arasında yer alan bir şehir tapınağı. Tochoji, 30 ton Buda, pagoda, döner kitaplık ve yüzyıllar boyunca toplanan diğer garipliklere sahip kalabalık bir tapınaktır.

JR Hakata City

Kyushu'nun en işlek tren istasyonu olan iki alışveriş merkezi ve Hakata istasyonunun üzerinde 230 mağazadan oluşan devasa bir alışveriş kompleksi.

Fukuoka Asya Sanat Müzesi

Asya'da 22 ülkeden sanat eserine sahip modern bir sanat müzesi. Sergileri, sanatçı-buluşma etkinlikleri gibi etkileşimli olma eğilimindedir.

Hakataza Tiyatrosu

Hakata'da Kabuki ve modern Japon müzikalleri dahil çok çeşitli prodüksiyonlara ev sahipliği yapan bir 1.450 koltuk performans tiyatrosu.

Kushida Mabedi

İlginç mimari özellikleri ve anıtları ile dolu küçük bir tapınak şehir. Kushida Shrine, Japonya'nın en eski tapınaklarından biri haline gelmek için 757'ye uzanıyor. Fukuoka'daki yaşamla yakından bağlantılı ve her zaman düğünler, ritüeller ve olaylar ile meşgul. Tapınak, büyük Hakata Gion Yamakasa festivaline sponsorluk yapıyor.

Shofukuji Tapınağı

Japonya'nın ilk Zen Budist tapınağı 1195 yılında kuruldu. Shofukuji Tapınağı aktif bir manastırdır. Tapınak, Japonya'ya çay getirilmesinde önemli bir rol oynamış ve bugün hala çay törenleri düzenlemektedir.

Marinoa City

Deniz kenarında bir tahta ve dönme dolap ile büyük bir outlet alışveriş merkezi. Mağaza fiyatları kaçmak isteyen yerliler ile popüler.

Kego Koen

Aralık ayında Noel aydınlatmalarıyla tanınan alışverişle çevrili küçük bir şehir parkı.

Marizon

Halka açık olan birkaç restoran ve dükkana sahip olan Momochi Sahil Parkı'nın önünde özenle hazırlanmış bir düğün tesisi. Yerel çiftler arasında bir tarih için popüler bir nokta.

Nishi Parkı

Japonya'daki en iyi kiraz çiçeği lekeleri arasında sayılan büyük bir park. Nishi Park ayrıca Hakata Koyu'nun manzarasına sahiptir.

Terumo Tapınağı

Bir zamanlar Fukuoka ve Samuray isyancılarını yöneten ve tüm feodal sistemi devirmeye yardım eden feodal beylere adanmış küçük bir tapınak.

Tenjin Chikagai

Yaklaşık 150 küçük mağaza ve restoranın bulunduğu Tenjin bölgesindeki büyük binaları birbirine bağlayan bir yeraltı geçitleri ağı.

Fukuoka’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Makizushi
Miso Çorbası
Yakitori
Tempura
Makizushi

Makizushi, uzun silindirlere sarılmış suşidir. Servis edilmeden önce daha kısa parçalara kesilebilir. Makizushi kelimesi "sushi roll" olarak çevrilebilir. Genellikle maki denir. Maki suşi pirinci ve çiğ balık, pişmiş balık ve sebze gibi malzemelerle doldurulur.

Miso Çorbası

Japonya'da miso çorbası, kahvaltıda kahve kadar önemlidir. Bu dashi, miso ve tofu içeren bir çorbadır. Genellikle çeşitli sebze, deniz ürünleri ve et içerir.

Yakitori

Yakitori kelimenin tam anlamıyla "ızgara tavuk" olarak tercüme edilebilir. Bu, tavukların yanı sıra diğer etler, tofu ve sebzeler de dahil olmak üzere ince bambu şişler üzerinde ızgara onlarca öğeleri içeren bir Japon mutfağı kategorisidir. Yakitori restoranları tipik olarak canlı içme noktalarıdır.

Tempura

Tempura, hafif bir meyilde derin kızarmış balık ve sebzelerdir. Malzemelerin tadını korumak için kısa bir süre boyunca tempurayı düşük sıcaklıkta pişirmeye özen gösterilmektedir. Hafif bir sos daldırma ile servis edilir.

Okonomiyaki

Geleneksel olarak artıkları kullanmak için hazırlanan bir çeşit lezzetli Japon gözleme. Okonomiyaki restoranları siparişinizi özelleştirmenizi sağlar. Birçok durumda, masanızdaki ızgarada kendi yemeğinizi pişirebilirsiniz. Osaka, Tokyo ve Hiroşima arasında yoğun bir okonomiyaki rekabet var. Her kasabanın kendine ait bir versiyonu vardır.

Udon

Kalın buğday unu erişteleri bir çorbada sıcak ya da dashi, mirin ve shoyu daldırma sos ile soğutulmuş. Udon, Japon diyetinin temelidir ve Japonya'da bulunması kolaydır. Tempura, et, tofu, deniz ürünleri veya sebzeler dahil olmak üzere onlarca farklı sos ile servis edilen biraz kalın bir şehriye. Japonya'daki erişteleri karıştırmak mükemmel bir şekilde kabul edilebilir, ancak hızlı bir şekilde kıvamlandırıldıklarında et suyu püskürtüldükçe udon dikkatle kıvamlandırılmalıdır.

Yakiniku

Yakiniku, kelimenin tam anlamıyla: ızgara et, Japon tarzı barbekü. Yakiniku restoranları tipik olarak masaya inşa edilmiş bir kömür ızgarasına sahiptir. Isırık büyüklüğündeki çiğ et ve sebze tabağı seçeneklerinden sipariş veriyorsunuz ve yemeği kendiniz pişiriyorsunuz. Izgara yapmak konusunda yetenekli değilseniz, tesadüfen çok fazla duman ve aleve neden olabilirsiniz.

Sukiyaki

Sukiyaki, yemek yerken tipik olarak masadaki bir güveçte pişirilen bir Japon yahnisidir. Soya sosu, şeker ve mirin oldukça kalın bir çorbasında ince dilimlenmiş biftek, sebze ve tofudan oluşur. Sukiyaki genellikle çiğ yumurta ile daldırma sosu olarak servis edilir. Masanızda pişirilen Japon yemeklerinde olduğu gibi, sukiyaki de bir parti yemeği olarak kabul edilir.

Mentaiko

Mentaiko, hafif biber biber sosuyla marine edilmiş bir japon yemeğidir. Spagetti ve ramen de dahil olmak üzere bir dizi yemeğin doldurulması veya doldurulması için kullanılan Fukuoka'nın bir uzmanlık alanıdır.

Hakata Bebekleri

Hakata Bebekleri, antik çağlardan beri bölgede hazırlanmış olan Fukuoka'nın geleneksel bir aracıdır. Onlar kil, fırınlanarak hazırlanan fabrikada üretilen ince biblolardan güzel sanatlara kadar çeşitlilik gösterir. Her iki şekilde de, şehrin eşsiz bir hatırasıdır.

Konaklama İçin Fukuoka Otel Seçenekleri

Ucuz Fukuoka uçak bileti ile gerek iş, gerekse gezi amaçlı Fukuoka’ya giden ziyaretçiler konaklama konusunda da geniş seçeneklere sahiptir.

Grand Hyatt Fukuoka
Grand Hyatt Fukuoka, Hakata bölgesinde güzel bir lokasyona bulunuyor. Birçok imkan ve hizmet sunan otel iyi bir uyku çekmeniz için gereken herşeye sahip. Salon, engellilere yönelik olanaklar, kahve dükkanı, asansör, çamaşırhane gibi imkanlar konforunuz için sizi bekliyor. Konukların rahatları için odalar döşenen odalar deliksiz bir uyku için çalışma masası, saç kurutma makinesi, ücretsiz şişe su, kahve/çay makinesi, tesis içi sinema gibi imkanlar sunuyorlar. Otelde bulunan spa, jakuzi, bahçe, kapalı havuz, masaj gibi imkanlar sayesinde çok daha rahat bir konaklama geçireceksiniz. Fukuokaşehrini Grand Hyatt Fukuoka'den başlayarak keşfe çıkın.
1 2 82 Sumiyoshi, Hakata ku Fukuoka, Japan, 812 0018
Hotel Nikko Fukuoka
Hotel Nikko Fukuoka, JR Hakata Tren İstasyonu'na yürüyerek 3 dakika ve Fukuoka Uluslararası Havaalanı'na arabayla 15 dakika uzaklıktadır. Kapalı yüzme havuzu, 8 yemek mekanı ve ücretsiz Wi Fi erişimli odalar sunmaktadır.
2 18 25 Hakata Ekimae,Hakata ku, Fukuoka shi, Fukuoka
JR Kyushu Hotel Blossom Hakata Central
JR Hakata Tren İstasyonu'na yürüyerek 3 dakikalık mesafede yer alan JR Kyushu Hotel Blossom Fukuoka Central, ücretsiz Wi Fi erişimli konaklama birimlerine ev sahipliği yapıyor. Konuklar düz ekran TV'de izleme başına ödemeli kanalların keyfini çıkarabilir ve rahatlamak için ek ücret karşılığında masaj talep edebilir. Fukuoka Havaalanı, otele trenle 10 dakika uzaklıktadır.
2-2-11 Hakataekimae, Hakata-ku, Fukuoka 812-0011

Fukuoka Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Ankara - Fukuoka 13.354,18 TL 22 Saat 5 Dakika
Tokyo - Fukuoka 838,35 TL 1 Saat 45 Dakika

Fukuoka Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Fukuoka uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Ana All Nippon Airways, Deutsche Lufthansa.
 • Fukuoka yurt dışı uçak bileti ne kadar?

  Fukuoka varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Tokyo - Fukuoka olup, bilet fiyatı 838,35 TL'dir.
 • Fukuoka şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?

  Yılın en uygun zamanı Haziran ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Fukuoka ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

İzmir Mavi Treni Hakkında Tüm Bilgiler
İzmir Mavi Treni Hakkında Tüm Bilgiler
07 Mart 2020
Kalkış Şehir: Ankara Varış Şehir: İzmir Rota Uzunluğu: 824 Km Yolculuk Süresi: 14 Saat 30 Dakika İzmir Mavi Treni Nedir? İzmir Mavi Treni, Ankara ile İzmir’i birbirine bağlayan 1983 yılından it
Çorum’da Gezilecek Yerler: Çorum’da Nereye Gidilir?
Çorum’da Gezilecek Yerler: Çorum’da Nereye Gidilir?
21 Ocak 2020
Orta Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Çorum, Sadece leblebi ile tanındığına bakmayın, Çorum tatil ve turizm açısından çok gelişmiş bir yer! Eğer hedefinizde yeni lezzetler tatmak varsa, Çorum mantısı
Arkadaşlık Bitirmeden Gezme Rehberi: Arkadaşlarla Tatil Nasıl Planlanır?
Arkadaşlık Bitirmeden Gezme Rehberi: Arkadaşlarla Tatil Nasıl Planlanır?
07 Kasım 2019
Siz fenomenleri dinlemeyin, en iyi seyahatler en iyi planlanmış olanlardır! Arkadaşlıkların bitmemesi, akıl sağlığının yorulmaması için yola çıkmadan önce biraz efor sarf etmeniz ve plan yapmak için z
Hazarbaba Kayak Merkezi
Hazarbaba Kayak Merkezi
06 Kasım 2019
Hazarbaba Kayak Merkezi Hakkında Elazığ şehir merkezine 30 kilometre uzakta bulunan Hazarbaba Kayak Merkezi otel ve restoran hizmetleri sunmaktadır. Yaz aylarında gelenler için vazgeçilmez yerler

Fukuoka Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (70)
İyi (12)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%85
%15
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
82 Değerlendirme
M*** F*** S***
5 Eylül Çarşamba
Şehir de otobüs ile gezmek gerçekten güzeldi, tur rehberimi çok ilgiliydi
Ç*** S***
28 Ağustos Salı
Tur vardı atladık gittik, güzeldi farklı yerleri görmeyi seviyorum
N*** D*** Z***
15 Ağustos Çarşamba
Sevgilim ile sevigliler gününde gitmiştik, bizim için güzeldi
M*** K***
3 Temmuz Salı
Burada güzel biir zaman geçireceğimizi düşünüyorum, haftasonu oraya gideceğiz.
H*** B***
11 Haziran Pazartesi
Pilotum, bir kere üzerinden geçtim 1 hafta sonra da tatile gittim.
2
7
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fukuoka Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 4.08.2020 03:33:22 )

Ankara, (ESB)
ESB
TR
Fukuoka, (FUK)
FUK
JP

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=90163
/ True
90163