1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"Connected, everything is possible"
Copa Airlines

Copa Airlines Copa Airlines Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
1944
Firma Kısaltması
Copa
Firma Merkezi
Panama
IATA Kodu
CM
Uçtuğu Şehir Sayısı
4
Çağrı Merkezi
+507 217 ​26 72
Uçak Sayısı
100
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,7/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Copa Airlines Popüler Uçak Seferleri

Panama - Quito
Uçak Bileti
14 Ağu 2020
07 Eyl 2020
Medellin - İstanbul
Uçak Bileti
31 Ağu 2020
Havana - Samsun
Uçak Bileti
14 Ağu 2020
Caracas - İstanbul
Uçak Bileti
08 Eyl 2020
Panama - İzmir
Uçak Bileti
21 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Copa Airlines En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Copa Airlines Hakkında

Panama’nın ulusal olan ve en önde gelen hava yolu firması olan Copa hava yolu firması 21 Haziran 1944’de kurulmuştur. Faaliyetlerini sürekli olarak sürdürmekte olan Copa hava yolu firmasının birçok ülkeye farklı uçuşları söz konusu olmaktadır. Günlük olarak yaklaşık 300 sefer düzenleyen Copa hava yolu firmasının çok geniş bir filosu bulunmaktadır. Panama’nın en büyük ve kapsamlı hava yolu firması olan Copa hava yolu firmasında insanlar pek çok avantajla da karşılaşabiliyor. Copa hava yolu firmasının uçuşlarının başlangıç noktası ise Tocumen Uluslararası Havalimanı olmaktadır. Copa hava yolu firması gücünü 2012 yılında Star Alliance ile birleştirerek katlamayı da başarmıştır.

Copa Airlines Online Check - in

Copa hava yolları firmasının müşterilerine online check-in yapma hizmeti sunuyor. Sağlanan bu hizmet ile copa hava yolu firmaları rahatlıkla biletlerini alabiliyor ve rezervasyonlarını da yapabiliyor. Online check-in işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi sayesinde müşteriler vakit kaybetmeden seyahat planlarını ayarlayabiliyorlar. Online check-in esnasında yaşanacak olan bir problem söz konusu olursa Copa hava yolları müşteri temsilcileri sorunu hızlı bir şekilde gideriyorlar. Oldukça fazla sefer yapan bu hava yolu firmasında online check-in de müşteriler için önemli olmaktadır.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Copa hava yolu firmasında bilet işlemlerini, online check-in işlemlerini, gerçekleştirirken yemekler ile ilgili de bir takım araştırmalar yapmak mümkün oluyor. Hava yolu firması içerisinde verilen yemekler ve fiyatları öğrenilerek yolculuk esnasında müşteriler siparişlerini verebilmektedirler.

Copa Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Panama’nın en büyük ve en geniş filosuna sahip olduğu ve birçok farklı bölgeye uçuş gerçekleştirdiği için Copa hava yolları firması oldukça sık kullanılıyor.
 2. Copa hava yolu firmasının en önemli özelliklerinden biri de müşterilerine sağlamış olduğu kampanyalar oluyor. Birçok ülkeye çeşitli kampanyalarla gidilebiliyor.
 3. Copa hava yolu firmasının deneyimli ve kaliteli personelleri sayesinde müşteriler yolculuk esnasında herhangi bir sorun yaşasalar dahi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabiliyor.
 4. Uçuş esnasında uçakta dağıtılan ikramlar ile eğlenceli vakit geçirilebiliyor. Bu nedenle de oldukça fazla tercih ediliyor.
 5. Müşterilerin isteklerine göre düzenlemeler yapan Copa hava yolu firmasında talep doğrultusunda uçuş esnasında her zaman yemek yenilebiliyor.
 6. Güvenilir ve öncü bir firma olduğu için Copa hava yolu firması tercih edilmektedir.
 7. Herkese göre farklı sınıflarda rezervasyon ve bilet alma imkanı gösteren Copa hava yolu firması içerisinde müşteriler kendilerine göre bir bilet bularak diledikleri gibi uçuş gerçekleştirebiliyorlar.

Copa Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Copa hava yolu firmasının her firma da olacağı üzere müşterilerine tanımış olduğu bir bagaj hakkı bulunuyor. Bu bagaj hakkının üstüne çıkan müşteriler ise bir ücret karşılığında seyahatlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bagaj hakları farklı sınıflara göre değişiklikler de gösteriyor.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Copa hava yolu firmasında müşteriler farklı tiplerde bilet alıyor ve bu biletlere göre bagaj haklarında da farklılıklar meydana geliyor.

Bagaj: Copa hava yolu firması tarafından belirlenen kayıtlı bagaj sınırı 32 olmaktadır. 32 kg üstüne geçen müşterilerin ek ücret ödemesi gerekiyor. Ağırlık fiyatı belirlenmiş olan bagaj sınırında kaç adet çanta götürülebileceği ise müşterilerin almış olduğu biletlerin sınıflarına göre değişiklikler gösteriyor. Bilet alınan esnada bu durumu müşterilerin sorarak bilgi edinmesi gerekmektedir.

Kabin/El Bagajı: Kabin bagajı olarak tek bir çanta olmak üzere copa hava yolu firmasının müşterileri 10 kg taşıma hakkına sahip bulunmaktadır. Yine bu kilonun üstüne çıkanlar için ek durumlar gerekebilmektedir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Panama’nın içerisinde ve farklı birçok ülkeye seyahatlerini gerçekleştiren Copa hava yolu firmasında economy sınıfı müşteriler 23 kg üstüne 40 dolar ödüyor. Prefer Member Simber sınıfı müşteriler de aynı şekilde ödeme yapıyor. Business Class müşteriler ise 32 kg bagaj hakkına sahip oluyor. Bunun üstüne çıktıkları takdirde 40 dolar ücret bulunuyor. Bu 40 dolar ile 23 kg olacak şekilde 2.bir parça taşınabilmektedir.

 • ABD Bagaj Kuralları

Copa hava yolu firmasında standart kurallar uygulanmakta olup ABD olarak ayrı bir bagaj kuralı uygulanmıyor.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Oluşabilecek olan aksaklıklar karşılığında havaalanı içerisinde bulunan Copa hava yolu firması görevlileri ile bu sorunlar rahatlıkla çözüme kavuşturulabiliyor. Müşteri memnuniyeti üzerine hareket eden firmada sorun yaşanması oldukça nadir oluyor. Her türlü işlem sırasında copa hava yolu firması personelleri oldukça dikkatli hareket ediyorlar.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Bagaj kısıtlamalarında Avrupa’da geçerli olan kurallara benzer bir kuralları bulunan Copa hava yolu firmasında kesici aletler ve türleri aynı zamanda gazlı içerikler kullanılmamaktadır.

Copa Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Copa hava yolu firması müşterilerine yolculuk esnasında iyi vakit geçirmelerini sağlamak için çeşitli ikramlarda bulunmaktadır. Bu ikramlarda koltuk sınıflarına göre değil uçak seyahatinin süresine göre değişiklikler gösteriyor. Copa hava yolu firmasının içeriklerinde de rahatlıkla görülebiliyor. Müşteriler buna göre saat seçimi de yapabiliyor.

 • Economy Class İkramlar

Copa hava yolu firmasının economy class yolcularına vermiş olduğu ikramlar diğer sınıflar için de aynı şekilde geçerli oluyor. Aperatif yiyecekler saatine göre çıkıyor ve sıcak ya da soğuk içecekler de dağıtılabiliyor. Sabah yolculuklarında kahvaltı da getirilebiliyor.

 • Business Class İkramlar

İkramlarda herhangi bir sınıfsal fark olmuyor.

 • Özel Yemek Servisi

Özel yemek yemek isteyenler uçak bileti alımı esnasında copa hava yollarının menüsünü inceleyerek diledikleri yemeği seçebiliyorlar. Uçuş esnasında siparişi verilen yemekler hızlı bir şekilde getiriliyor ve uçuşun her an her saatinde yenebiliyor. Özel yemek servisi için herhangi bir sınıftan bilet almaya gerek olmuyor. Dileyen herkes ücret karşılığında özel yemek siparişi verebiliyor.

Copa : Business Class

Copa hava yollarında bilet alımı gerçekleştirirken müşterilere sunulmuş olan hizmetler söz konusudur. Business sınıflı yolcuların diğer sınıflı yolculara göre biraz daha farklı içerikleri bulunuyor. Smartwings

 • Koltuk Diz Mesafesi

Copa hava yolları firmasında Business sınıflı yolcuların koltuklar arasındaki mesafe oldukça geniş oluyor. Bu da rahat ve konforlu bir yolculuk yapmayı sağlıyor. Business sınıf biletli yolcuların uzun yolculuklarda çok daha rahat ettiği biliniyor.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Yiyecek ve içecek ikramlarında copa hava yolları firması sınıf ayrımı gözetmeksizin aynı ikramları yapıyor. Özel yiyeceklerde de aynı şekilde menüler oluyor. Bu konuda business sınıflı yolcuların bir ayrıcalığı bulunmuyor.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Copa hava yolları firmasına bilet almış olan yolcuların saatler öncesinden giderek işlemlerini tamamlamış olması gerekiyor. Havaalanı içerisinde copa hava yolları firmasına ait olan ve business sınıf biletli müşterilerin gidebileceği bekleme salonları bulunuyor. Burada müşteriler keyifli vakit geçirerek boşuna beklememiş oluyor.

 • Diğer Özellikler

Copa hava yolları firmasından business clas biletli yolcuların diğer özelliklerinin başında bagaj hakkı geliyor. Bu sınıftan bilet alan yolcuların fazladan bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj hakkı sayesinde daha fazla eşya taşıma imkanı da bulunuyor. Bu da müşteriler açısından avantaj sağlayan durumlar arasında yer alıyor.

Copa : Business

Copa hava yolları firmasının çeşitli anlaşmaları bulunuyor. Bu anlaşmalar sayesinde hava yolları firmaları arasında gerçekleştirilen uygun fiyatlı uçuşlar oluyor. Panama kalkışlı Copa hava yolları firmasının THY ile yapmış olduğu bir anlaşma da bulunuyor. Böylelikle Türkiye’ye uygun uçuşlar söz konusu olabilmektedir.

Copa Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Copa hava yolu firmasından farklı 30 ülkeye ve 100’e yakın yere seyahat gerçekleştirmek için bilet almak isteyen müşteriler internet aracılığıyla bunu gerçekleştirebiliyor. Günlük olarak 300’ü geçen uçak seferlerinden herhangi birine rezarvasyon yapmak da oldukça basit oluyor.

 • Copa Seferleri: Copa hava yolu firmasının 30 ülkenin yaklaşık 100 farklı yerine seferi bulunmaktadır. Sefer saatleri ve günleri oldukça sık olarak bulunmaktadır.
 • Copa Rezervasyon: Copa hava yolu firmasında rezervasyon işlemi gerçekleştirmek isteyenler bu işlemi online olarak rahatlıkla yapabiliyor.
 • Copa Bilet Al: Çek Cumhuriyeti’nin en önemli hava yolu firmasından biri olan bu firma ile seyahat deneyimi yaşamak için ihtiyaç duyulan bileti Biletall.com'dan online olarak almak herkes için oldukça uygundur.

Copa Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Copa hava yollarından seyahat edecek olanların biletini Biletall.com üzerinden alanları ve diğerleri için uygulamış olduğu iptal ve iade prosedürleri bulunuyor. Bu prosedür uyulması gereken ve müşterilerin bilet alma esnasında kabul ettiği kurallardan meydana gelmiştir. Copa hava yolları firmasında iptal işlemi ve iade işlemi gerçekleştirecek olanların tarihlere dikkat etmesi gerekiyor.

Copa Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Copa hava yolları firmasında müşterilerin son derece konforlu ve rahat yolculuk gerçekleştirmeleri için ayarlanmış koltuklar bulunmaktadır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebek ve çocukları ile seyahat gerçekleştirecek olan yolcular bu durumu belirttikleri takdir de özel kemer takımı gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda copa hava yolları firmasında bebeklere ve çocuklara özel koltuklarda söz konusu oluyor.

 • Hamile Yolcular

Hamile olan yolcular için copa hava yolları firmasının uygulamış olduğu kurallar bulunuyor. Bu kuralların başında doktor izni olması geliyor. Bu izin olmadan hamile yolcular uçağa kabul edilmiyor.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ve engelli yolculara özel indirimleri bulunan copa hava yolları firmasının doktorlar bir sakınca görmediği takdir de yolcuları kabul ettiği görülüyor.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanlar genel olarak uçağın kargo bölümünde taşınıyor. Yanında taşımak isteyenlerin ise bilet alırken bu durumu belirtmesi gerekiyor. Eğer kabul edilirse evcil hayvan taşınabiliyor.

 • Seyahat Sigortası

Copa hava yolları firmasının sigorta şirketleriyle bulunan anlaşmaları ile müşterilerin yolculukları güven altına alınmış oluyor.

Copa Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Panama - Quito 2.213,72 TL 1 Saat 57 Dakika
Guatemalacity - İstanbul 3.639,00 TL 34 Saat 14 Dakika
Medellin - İstanbul 3.830,02 TL 37 Saat 59 Dakika
Havana - Samsun 11.227,86 TL 35 Saat 33 Dakika
Caracas - İstanbul 14.583,93 TL 36 Saat 17 Dakika
Panama - İzmir 31.646,60 TL 48 Saat 42 Dakika

Copa Airlines Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Copa Airlines uçak bileti ne kadar?

  Copa Airlines firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Panama - Quito olup, bilet fiyatı 2.213,72 TL'dir.
 • Copa Airlines kaç yılında kuruldu?

  1944 yılında kurulmuştur.
 • Copa Airlines firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Panama şehrindedir.
 • Copa Airlines IATA kodu nedir?

  CM uluslar arası IATA kodudur.
 • Copa Airlines çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +507 217 ​26 72

Copa Airlines Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (66)
İyi (24)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%73
%27
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
90 Değerlendirme
F*** F***
18 Kasım Pazar
Personel biraz daha güler yüzlü olabilir fakat imkanlar güzel
E*** K***
14 Kasım Çarşamba
Koltuklara laf edenler var anlamıyorum gerçekten rahattı bizce
R*** S***
21 Ekim Pazar
Herşey çok güzeldi biz memnun kaldık şahsen herşey şahaneydi
M*** S*** Y***
15 Ağustos Çarşamba
Fiyatlandırma olsun personel olsun herşey çok güzeldi ben çok memnun kaldım.
A*** E***
9 Haziran Cumartesi
Firma güzel hizmet sağlıyor, fakat bazen personeller ilgisiz olabiliyor.
2
25
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Copa Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Copa Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 12.08.2020 04:22:12 )

Medellin, (Tümü)
MDET
CO
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=57800
/ True
57800