Tekrar Dene Kapat
Aerolineas Argentinas

Aerolineas Argentinas havayolu şirketi 1949 yılında kurulmuştur. Arjantinin ulusal havayolu olma özelliğini taşımaktadır.

Aerolineas Argentinas şirketi 4 şirketin birleşmesi sonucu kurulmuştur.

Aerolineas Argentinas firmasından bilet satın almak, iptal ettirmek ve değişiklik işlemleriniz için 0(850)3603258 numaralı Biletall çağrı merkezini arayabilir, Aerolineas Argentinas internet sitesini ve ya Biletall.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Aerolineas havayolu şirketi 13 farklı ülkede 59 noktaya uçuş yapmaktadır. Bu uçuşlarını ise 51 adetlik uçak filosu ile gerçekleştirmektedir.

                                       

Airbus A340-300

Airbus A340

 

Boeing 737-700

Being 737-700

 

Boeing 737-800

Boeing 737-800

 

Aerolineas şirketi yolcularına bir çok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerden biriside online check-in hizmetidir. Ücretsiz online check-in hizmetinden faydalanmak için Aerolineas Argentinas internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir: aerolineas.com.ar/en-oc/booking_and_services/web_checkin

 

Aerolineas havayolunun yolcularına tanıdığı bagaj hakkını aşan ve ekstra bagaj hakkı kullanmak isteyen yolcularından ek ücret talep etmektedir. Ek ücretler bagajın kilogramına ve mesafeye göre 60 ila 200 USD arasında değişmektedir. Ekstra bagaj hakkında daha detaylı bilgiyi link e tıklayarak öğrenebilirsiniz: aerolineas.com.ar/en-oc

Alta

Aerolineas yolcularına uçuşlarında her ay güncel sayısı yayınlanan ALTA dergisini ücretsiz olarak vermektedir.Derginin her ay çıkan güncel sayısını Aerolineas internet sitesinden ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz.

Aerolineas Card

Aerolineas şirketi yolcularına uçtukça mil kazandıran Aerolineas Plus kartını ücretsiz olarak vermektedir.Kazandıgınız miller ile ödül bilet alabilir,havayolunun anlaşmalı olduğu firmalardan alışveriş yapabilir ve otel rezarvasyonu ,araç kiralama gibi bir çok hizmeti alabilirsiniz.

Aerolineas şirketi yolcularına bir çok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Araç kiralama , Otel rezervasyonu gibi bir çok hizmeti ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için link’e tıklamanız yeterli olacaktır: aerolineas.com.ar/en-oc

Benzer Firmalar

Aerolineas Argentinas
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Aerolineas Argentinas
Firma Ünvanı :
Aerolineas Argentinas S.A.
Kuruluş Yılı :
1949
Firma Merkezi :
-
Çağrı Merkezi :
1-800-333-0276