Şimşek Seyahat Otobüs Bileti

Şimşek Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  26 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1997
 • KURUCU
  Şimşek Seyahat

Şimşek Seyahat Hakkında

Şimşek Turizm kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet sunmak adına geniş bir ulaşım ağı ile hizmet vermekte olan bir otobüs firması olarak sektörde varlığını devam ettirmektedir. Kurulduğu günden bu yana önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuş olan firma, müşterilerinin daima huzurlu ve mutlu bir biçimde yolculuk yapabilmeleri adına günden güne büyüyerek yolculuğuna müşteri desteği ile devam etmektedir. Sahip olduğu araç filosu ve güler yüzlü çalışan kadrosu ile yolcularına aksaklıklar yaşanmadan seyahat etme imkanı sunmaya özen göstermektedir. Günden güne gelişen firma yenilikçi bir bakış açısına sahip olarak sektörde olan varlığını sürekli olarak iyi noktalara taşımakta ve daima ileriye dönük yenilikler yaparak yolcularına son teknolojiler ile kaliteli hizmet sunmaya özen göstermektedir.

Şimşek Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Kaliteli yolculuğun doğru adresi olan Şimşek Turizm'i tercih etmeniz için en önemli beş sebep şu şekilde sıralanabilmektedir:

 1. Şimşek Turizm Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern otobüsler olup teknolojik özellikler ile donanmış otobüsler aracılığı ile yolculara yolculuk boyunca kaliteli, konforlu ve eğlenceli bir yolculuk yapma imkanı tanınmaktadır.
 2. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip olan Şimşek Turizm bu sebeple güler yüzlü personeller ile çalışmaya özen göstererek yolcular ile iletişimin saygı sınırları içerisinde olmasına dikkat etmekte ve müşterilerinin rahat ve konforu için her türlü hizmeti sunmaya özen göstermektedir.
 3. Durmadan yenilenen Şimşek Turizm yenilenirken müşterilerinin yorum ve eleştirilerini göz önünde bulundurarak eksikleri varsa tespit etmekte ve makul olan eleştiri ve eksiklikleri göz önünde bulundurarak gidermeye çalışmaktadır.
 4. Yolculuğunuzun güvenlikli bir biçimde tamamlanması için her türlü önlem alınmakta, seferlerin uzman şoförler ile gerçekleştirilmesine büyük önem verilmekte ve gerekli sayıda mola verilerek yolculuğunuz tamamlanmaktadır.
 5. Varış saati bildirildiği saatte gerçekleştirilmekte ve aksaklıklar yaşanmaması adına önlemler alınarak yolculuğunuzun en hızlı, güvenlikli ve konforlu şekilde gerçekleşebilmesi adına çalışmalar yapılmaya özen gösterilmektedir.

Şimşek Turizm özel Terminalleri

Şimşek Turizm yolcularına şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış olan özel peronlarda hizmet vermektedir. Bunun haricinde kullanılan kendisine ait bir özel terminali bulunmamaktadır. Bilet almak yahut yolculuğunuz ile ilgili bilgi almak için şube yahut terminallerde bulunan Şimşek Turizm yazıhanelerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon yahut online yöntemlerle rezervasyon yaptırdığınız biletlerinizin çıktısı için de bu yazıhanelerden faydalanabilirsiniz.

Şimşek Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Şimşek Turizm filosunda yer alan otobüsler çağın sunmuş olduğu koltuk arkası TV, USB girişi, okuma lambası, kulaklık ve otobüs içi kablosuz internet hizmetleri eksiksiz olarak bulunarak yolcuların kullanımına sunulmuştur.

Şimşek Turizm Bilet İptal Prosedürü

Şimşek Turizm'den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğunda bilet iptali yapılabilmesi için elinizde bulunan bileti sefer saatinden en az 24 saat önce şube yahut terminal içlerinde bulunan bir Şimşek Turizm yazıhanesine teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi halde iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Online almış olduğunuz biletlerin dökümü yapıldıktan sonra iptal işlemi online olarak gerçekleştirilememekte bilet iadesi gerekmektedir ancak henüz döküm işlemi yapılmadı ise biletinizi online iptal etmeniz mümkündür. Eski tarihli biletleriniz için ise iptal, açığa alma ya da iptal gibi konular söz konusu değildir.

bus
ba-favicon-white