Tokat Yıldızı Seyahat Otobüs Bileti

Tokat Yıldızı Seyahat

Tokat Yıldızı Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  331 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2002
 • KURUCU
  İsmet Yakar, Ömer Kesmen, Fethi Yakar
 • FİRMA SKORU
  3,0

Tokat Yıldızı Seyahat Hakkında

Tokat Yıldızı seyahat ve turizm firması, 'seyahat etmek özgürlüktür' ilkesiyle, en iyi hizmeti sunmaya odaklı bir firmadır. Kurucuları ve şirket yapısıyla daima ilkelerine uyan, yenilik ve yükseliş hedefleriyle tam yol ileri diyen bir firmadır.

Tokat- Sivas- Samsun ve Trabzon güzergahıyla başlayan yolculuk hikayesi, bugün Türkiye'nin birçok noktasına ve geniş araç yelpazesiyle sağlanıyor. Firma, kalite politikası ve uluslararası hizmet vizyonuyla, daima iyi ve güvenli yolculuk hizmeti sunuyor.

Tokat Yıldızı Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Güvenli ve konforlu yolculuk için tüm önlemleri alan ve gelişime, yeniliğe daima açık olan firmayı tercih etmek için 5 önemli neden;

 1. Kalite, güven ve konforlu seyahat açısından, müşterilerinin beğenisini kazanmış olması,
 2. Otobüslerin yeni araçlardan oluşması ve araç içi teknolojik özelliklerle donatılmış olması,
 3. Otobüs içerisi ikramları ve yolcularla ilgili personellerin güler yüzlü olması,
 4. 2+1 rahat hatları, geniş koltukları ve koltuk arkası özelliklerin kullanılabilir olması,
 5. Tokat Yıldızı otobüs firmasının müşteri odaklı olması, yolculuğun keyifli ve huzurlu geçmesini sağladığı için güvenle, Tokat Yıldızı otobüs firmasını tercih edilebilir.

Tokat Yıldızı özel Terminalleri

Halkla ilişkiler ve anlaşmalı kurumları ile kaliteli hizmet sunan Tokat Yıldızı otobüs bileti alımları için özel terminalleri ile hizmet sunuyor. Hizmet bölgeleri terminalleri, şehir terminalleri ve mola tesisleri ile birinci sınıf hizmet sunuyor. Seyahat süresince ve mola zamanlarında konfor ve güven daima ön plandadır.

Tokat Yıldızı Filosunda Bulunan Otobüsler

Tokat Yıldızı otobüsleri, araç özellikleri, araç sefer saatleri ve tüm donanımları web sayfasında ayrıntılı olarak sunuluyor. Yenilenmiş araçları, rutin bakımları sürekli yapılan filosu ile kaliteli hizmet başarısı sürdürülüyor. Wi- fi, Tv yayını, müzik yayını, kulaklık, rahat koltuk ve mobil giriş sunumlarıyla, teknolojik araç filosuyla ulaşım sağlıyor.

Tokat Yıldızı Bilet İptal Prosedürü

Seyahat güvenliği, konforlu yolculuk için online rezervasyon, Tokat yıldızı bilet satışı ve bilet iptal/ iade sekmeleri ile web hizmeti sunuluyor. Firmanın web sayfasından veya telefonla bilet işlemlerinin tamamı sağlanıyor.

Yıldız Club kart ayrıcalıklığıyla, özel fiyatlar ve kaliteli hizmet olanakları sunuluyor. 'Sizden aldığımız güç ile, daha ileriye' vizyonu sunan firma, ekonomik fiyat avantajları ve bilet iptal prosedürleri ile memnuniyet sağlıyor. 

Otobüs Biletleri

bus
ba-favicon-white