Hatay Sas Seyahat Otobüs Bileti

Hatay Sas Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  20 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1999
 • KURUCU
  Hatay Sas Seyahat

Hatay Sas Seyahat Hakkında

Hatay merkezli olarak kurulmuş olan Hatay Sas Turizm kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek amacı ile hizmet kalitesini arttıracak çalışmalar yapmaktadır. Kendisine çizmiş olduğu çizgide emin adımlar ile ilerlerken arkasına müşteri desteğini alabilmek amacı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olan Hatay Sas Turizm yolcularının tümüne özenli ve dikkatli davranarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Filosunda yer alan otobüsler ile yolcularına kaliteli, konforlu ve güvenli şartlar altında huzurlu bir seyahat deneyimi yaşatmak amacı ile filosunda yer alan otobüslerin modern ve teknolojik özelliklere sahip olmasına özen göstermektedir. Otobüslerimizin konforunun yanı sıra çalışan personel kadromuz ile de sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Bu sebeple Hatay Sas Turizm kadrosunda yer alacak olan personellerin tümü titizlikle seçilmekte ve yolculara saygılı, dürüst ve güler yüzlü hizmet sunabilecek özelliklere sahip bireyler olmalarına özen gösterilmektedir. Yolcuların can ve mal güvenliğinin korunarak varış noktalarına ulaşmasını sağlayabilmek amacı ile şoförlerden başlayarak tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve ihmallere yer verilmemektedir.

Hatay Sas Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Hatay Sas Turizm yolcularına sunmuş olduğu imkanlar ile rakip firmalar arasında önemli bir yere sahiptir. Yine de Hatay Sas Turizm ile seyahat etmek için onlarca sebep arasından en önemli beş tanesi şu şekilde sıralanabilmektedir:

 1. Hatay Sas Turizm her şeyden önce insana değer veren bir yapıya sahiptir bu sebeple yolcularının tümüne oldukça özel ve değerli hissettirmek amacı ile tüm yolculara kaliteli hizmet sunmakta ve rahat seyahat etmeleri için çaba sarf etmektedir.
 2. Otobüslerde yer alan internet, rahat koltuk, televizyon, USB ve elektrik prizleri ile yolculara konforlu ve yüksek standartlara sahip yolculuk deneyimleri yaşatabilmektedir.
 3. Güler yüzlü personeller yol boyunca yolculara ikramlar sunarak ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaya çalışmaktadır.
 4. Varış noktasına zamanında varmanız kadar güven içerisinde de varmanız büyük önem taşımaktadır bu sebeple yol boyunca tüm güvenlik önemleri alınmakta ve güvenle yolculuk yapmanız sağlanmaktadır.
 5. Durmadan yenilenen ve modernize edilen Hatay Has Turizm yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet sunabilmek adına çalışmalar yapmaktadır.

Hatay Sas Turizm özel Terminalleri

Hatay Sas Turizm yolcularına kendisi için özel olarak ayrılmış olan peronlar ile şehirlerarası otobüs terminallerinde hizmet vermektedir. Bilet temini, sefer bilgisi yahut iptal gibi durumlar için şube yahut terminallerde yer alan yazıhaneler ile iletişime geçerek bu merkezlerden destek alabilirsiniz. Online biletlerinizin dökümü için de yine bu merkezler ile iletişime geçerek işinizi çok kısa süre içerisinde halledebilirsiniz.

Hatay Sas Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Hatay Sas Turizm modern Mercedes-Benz otobüsler ile yolcularına hizmet vermektedir. Modern ve teknolojik özellikler ile donatılmış olan bu otobüslerde yolculara internet, USB girişi, elektrik prizi, TV, rahat koltuk gibi imkanlar sunularak konforlu bir seyahat imkanı tanınmaktadır.

Hatay Sas Turizm Bilet İptal Prosedürü

Hatay Sas Turizm'den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğu durumlarda sahip olduğunuz biletleri sefer saatinden en az 24 saat önce şube yahut terminallerde yer alan yazıhanelere teslim etmeniz gerekmektedir. Tarihi geçmiş biletleriniz için ise iptal, açığa alma yahut ücret iadesi gibi durumlar söz konusu değildir.

bus
ba-favicon-white