Kamil Koç Otobüs Bileti

Kamil Koç

Kamil Koç

 • İSTASYON SAYISI
  487 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1926
 • KURUCU
  Kamil Koç
 • FİRMA SKORU
  3,9

Kamil Koç Hakkında

Biletall.com'da Kamil Koç otobüs bileti arayarak tüm Kamil Koç seferlerini görebilir, koltuk seçimi yapabilir veya diğer otobüs firmaları ile bilet fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz fiyata online Kamil Koç otobüs bileti satın alabilirsiniz.

1926 yılında kurulan Kamil Koç Türkiye'nin ilk otobüs firması olma özelliğini taşımaktadır. 90 yılı aşkın süredir sektöründe lider ve öncü olmaya devam eden Kamil Koç, Türkiye'nin ilk otobüs firması olmasının yanı sıra yolcu taşımacılığı sektöründe pek çok yeniliğe de öncülük etmeye devam etmektedir.

Kamil Koç şuanda 600'e yakın otobüs bileti satış noktasıyla Türkiye'nin her yerinde rahatlıkla erişilebilir durumdadır. Aynı zamanda Kamil Koç Türkiye'nin pek çok noktasına ve bazı Yurtdışı noktalarına da sefer düzenlemektedir. Yaklaşık 1100 araçlık filosu sayesinde müşterilerine her zaman güvenilir ve konforlu bir seyahat sunmaktadır. Kamil Koç misyon olarak belirlediği yolcu memnuniyetini her daim önemsemiş ve bu konuda sektörde lider konumdadır. Kamil Koç uzun yıllardan gelen tecrübesi ile günümüz yolcu ihtiyaçları doğrultusunda personellerini ve araç donanımlarını güncellemekte ve yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Kamil Koç Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Türkiye'nin en tecrübeli firması olan Kamil Koç ile seyahat etmeniz için öne çıkan beş sebep şu şekildedir:

 1. Kamil Koç, “önce insan” prensibiyle yola çıkarak tüm yolcularının memnuniyetle seyahat etmesini sağlamaya çabalamaktadır.
 2. Otobüslerde bulunan kablosuz internet, 2+1 düzene sahip geniş koltuklar, koltuk arkası ekranlar, USB ve 220 Volt elektrik prizleri ile Kamil Koç otobüslerinde yolculara konforlu ve kaliteli bir yolculuk geçirme imkânı sağlamaktadır.
 3. Kamil Koç otobüslerinde uzun süren seyahatler boyunca yenilikçi, dinamik ve güler yüzlü personel kadrosuyla yolculara ikramlar sunarak seyahatlerin onlar için daha keyifli geçmesini sağlamaktadır.
 4. Varış noktasına tam zamanında ulaşmak kadar güvenle ulaşmakta önemlidir. Bu konuda Kamil Koç gerekli tüm önlemleri alarak yolcularının güvenle sevdiklerine ulaşmasını sağlamaktadır.
 5. İlkelerin öncüsü olan Kamil Koç sektörde birçok yeniliğe öncülük etmiştir. Aynı hassasiyeti araçları içinde gösteren Kamil Koç, son derece konforlu ve son teknoloji sahibi araçlarıyla yolcularına hizmet vermektedir.

Kamil Koç özel Terminalleri

Kamil Koç sefer yaptığı şehirlerin terminallerinden hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra 60 ilde 563 bilet satış noktası ile Kamil Koç bileti alabileceğiniz ve Kamil Koç biletiniz ile ilgili diğer işlemleri yapabileceğiniz yazıhanelerde bulunmaktadır.

Kamil Koç İkram Seçenekleri

Kamil Koç, yolcularına seyahat süresince belirli aralıklarla ikramlar sunmaktadır.  Bu ikramlar arasında sıcak ve soğuk içecekler, atıştırmalıklar ve tatlılar bulunmaktadır. Kamil Koç otobüslerinde sunduğu ikramlarının yolcu memnuniyeti için her zaman taze ve kaliteli markalardan olmasına dikkat etmektedir.

Kamil Koç İletişim Bilgileri

Aşağıdaki telefon numarası ve mail adresinden Kamil Koç ile iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim kanallarından biri olan Kamil Koç çağrı merkezini arayarak biletiniz ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kamil Koç İletişim:  444 0 562

Kamil Koç Mail: [email protected]

Kamil Koç Resmi Web Sitesi: www.kamilkoc.com.tr

Kamil Koç Bilet İptal Prosedürü

Biletall.com'dan Kamil Koç bileti satın aldıysanız biletinizi otobüs kalkış saatinden 6 saat öncesine kadar iptal etme hakkınız mevcuttur. PNR No bilginiz ile kamilkoc.com.tr biletlerim sayfasından veya Kamil Koç çağrı merkezini arayarak biletinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Sefer tarihi geçmiş olan biletleriniz için ise iptal, açığa alma veya ücret iadesi yapılmamaktadır. Kamil Koç biletinizi yazıhaneye giderek aldıysanız yine yazıhaneden, çağrı merkezi aracılığıyla aldıysanız yine çağrı merkezinden, online olarak aldıysanız ise yine online olarak iptal edebilirsiniz.

Kamil Koç Filosunda Bulunan Otobüsler

Kamil Koç bünyesinde bulundurduğu otobüslerin tümü modern konfor özelliklerine sahiptir. İçerisinde TV, oyun, müzik ve filmlerin bulunduğu akıllı koltuk arkası ekranlar, koltuk kenarlarında prizler ve USB girişleri, gibi donanımlar tüm Kamil Koç otobüslerinde bulunmaktadır. Kamil Koç otobüs filosunda son model Mercedes Travego, Setra, Neoplan Tourliner, Neoplan Starliner, Man Fortuna ve Temsa Safir marka otobüsler bulunmaktadır.

bus
ba-favicon-white